NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-09, 10:42   #931
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Kate mogłabyś opisać na jakie kolory mieni się każdy z tych cieni?
Kuszą
02 - metaliczny fiolecik
03- oliwka, złoto, brąz
04 - turkus, zieleń, złoto
05- złoto-lila, fiolet
08 - róż, niebieski, srebro

Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 10:53   #932
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

cmiksia ale arsenał sporo tego masz
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 11:37   #933
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
02 - metaliczny fiolecik
03- oliwka, złoto, brąz
04 - turkus, zieleń, złoto
05- złoto-lila, fiolet
08 - róż, niebieski, srebro

To teraz musisz zmalować jakiś make-up z użyciem każdego z nich, mogą być same oczy
Muszę się przejechać do Sephory i je obejrzeć, że też wcześniej nawet nie zerknęłam w ich stronę.

Edit- albo chociaż maznąć nimi łapkę bo nie przeżyję jak tego nie zobaczę, a dzisiaj nie mam czasu skoczyć do perfumerii.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 11:48   #934
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
To teraz musisz zmalować jakiś make-up z użyciem każdego z nich, mogą być same oczy
Muszę się przejechać do Sephory i je obejrzeć, że też wcześniej nawet nie zerknęłam w ich stronę.

Edit- albo chociaż maznąć nimi łapkę bo nie przeżyję jak tego nie zobaczę, a dzisiaj nie mam czasu skoczyć do perfumerii.
Próbowałam zrobić zdjęcie na dłoni - ale kolory tak się mienią, że mój aparat widzi je jako niemal takie same - złote poprostu.
Nie potrafię, przykro mi.

Na oczka nie mam póki co czasu, zresztą i tak nie potrafię dobrych zdjęć zrobić.

Wizyta w sephorze nieunikniona .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 12:20   #935
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

a mi się znowu bardziej podoba ta kolekcja strass, ma ciekawsze kolory (na stronie) http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 15:17   #936
mimbla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

co do promocji w Sephorze - byłam dziś w dwóch poznańskich Sephorach i nic nikomu nie wiadomo o tej promocji, jest tylko "kup 3 produkty otrzymasz 15% zniżki". a juz zaczełam się cieszyc...
mimbla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 19:53   #937
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
co do promocji w Sephorze - byłam dziś w dwóch poznańskich Sephorach i nic nikomu nie wiadomo o tej promocji, jest tylko "kup 3 produkty otrzymasz 15% zniżki". a juz zaczełam się cieszyc...
ja kupowalam 2 dni temu (w King Crossie) i co prawda musialam sie upomniec, ale oczywiscie promocja jest
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 20:45   #938
mimbla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ja byłam w Sephorze przy Placu wolności i w Plazie. Ale to chyba dziwne, że w tych perfumeriach nie było a w King Crossie jest. a musiałaś pokazywać SMS, czy wystarczyła karta? nie chcę jechać przez całe miasto, żeby na miejscu się okazało, że nic nie kupie :/
mimbla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 21:00   #939
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
ja byłam w Sephorze przy Placu wolności i w Plazie. Ale to chyba dziwne, że w tych perfumeriach nie było a w King Crossie jest. a musiałaś pokazywać SMS, czy wystarczyła karta? nie chcę jechać przez całe miasto, żeby na miejscu się okazało, że nic nie kupie :/
dziwne, to prawda. Powinna byc w kazdej. Mnie obslugiwal facet i przy kasie sie upomnialam, bo zupelnie sie na temat promocji "nie zajaknal" . Sms'a chcial ale go w koncu nie pokazywalam, bo stanowcze "tak, mam" zalatwilo temat i pan sie dowodu nie domagal
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 21:47   #940
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Ale po co sms w sprawie promocji minus 15%? W Bydgoszczy wiadomosci o tej promocji wisza przy kosmetykach Sephory, wiec chyba nie trzeba pokazywac zadnego smsa skoro wszyscy o promocji wiedza?

a jaka jest treść tego SMSa? kartę Sephory mam, ale SMSa nie dostałam. Może to promocja tylko dla wybranych?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-10 o 15:01 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 23:11   #941
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
a jaka jest treść tego SMSa? kartę Sephory mam, ale SMSa nie dostałam. Może to promocja tylko dla wybranych?
tresci dokladnie nie pamietam - jakos tak :kup 2 takie same produkty marki Sephora, zaplac za 1: czy cos w tym stylu .
W samej tresci sms'a nie ma nic o tym, ze trzeba pokazac go przy kasie (a zdarzaly sie juz takie promocje i zawsze bylo to zaznaczone), ale szybko dziewczyny na innych forach pisaly, ze w niektorych Sephorach żądaja pokazania sms'a twierdzac, ze promocja jest tylko dla osob, ktore sms'a dostaly.
Co dziwne zupelnie - w innych nawet sami sugeruja, ze promocja i nie trzeba nic pokazywac .

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ale po co sms w sprawie promocji minus 15%? W Bydgoszczy wiadomosci o tej promocji wisza przy kosmetykach Sephory, wiec chyba nie trzeba pokazywac zadnego smsa skoro wszyscy o promocji wiedza?
o tej promocji (3 rzeczy - 15%) rzeczywiscie wisza kartki we wszystkich Sephorach, ale jest tez promocja - kup 2 produkty Sephory, zaplac za 1

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-10 o 15:03 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 04:57   #942
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a mi się znowu bardziej podoba ta kolekcja strass, ma ciekawsze kolory (na stronie) http://www.sephora.com/browse/produc...dPaginate=true
Jeśli lubisz buzię rozświetloną osypującymi się z powiek dużymi brokatowymi drobinami .

Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
co do promocji w Sephorze - byłam dziś w dwóch poznańskich Sephorach i nic nikomu nie wiadomo o tej promocji, jest tylko "kup 3 produkty otrzymasz 15% zniżki". a juz zaczełam się cieszyc...
Dziewczyny, jeśli w waszych sephorach personel ma jakiekolwiek wątpliwości co do przeróżnych spraw, np. promocji, ale też innych, to proście panie o telefon do ichniej info-centralo-lini. Moje panie zawsze tak robią gdy zachodzi taka potrzeba (np zapomniałam fizycznie kuponu rabatowego, pani sprawdziła na koncie, że go mam, zadzwoniła do info zapytała co robić i dała mi zniżkę, a kupon podrzuciłam przy okazji).
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 11:11   #943
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mimbla, ja byłam w Auchan Swadzim i wyglądało to tak: spytałam panią o promocję, ona potwierdziła, spytała czy mam kartę, ja na to, że nie, wiec podeszla ze mna do stoiska sephory i zaczela mi doradzac (wzielam baze pod cienie, cien sypki i 2 pedzelki nr 7), jak wszystko wybrałam podeszlam do kasy, wypełniłam ta ankiete, żeby dostać karte, no i wsio (aha, dostałam jeszcze próbkę cienia mono- turkusowego chromu (przeboski) i próbkę bazy professionel). Podsumowując, jestem bardzo zadowolona
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:34   #944
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
o tej promocji (3 rzeczy - 15%) rzeczywiscie wisza kartki we wszystkich Sephorach, ale jest tez promocja - kup 2 produkty Sephory, zaplac za 1
Ja z promocji kup 3 a zaplanisz 15% mniej skorzystalam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:41   #945
mimbla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

właśnie przed chwilą wróciałam z King Crossa i kupiłam wszystko co chciałam Panie były bardzo miłe, spytałam się o promocję, wytłumaczyły co i jak i zaczęłam wybierać . przy kasie nie musiałam pokazywać SMSa.

chromy są boskie!! po dłuuugim zastanowieniu wybrałam nr7 i nr1. do tego dwa pędzelki ( 8,9), baza pod cienie i sypki cień i jeszcze dwie paletki poczwórne.
i dostałam próbke Very Irresistible.
mimbla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 13:48   #946
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
właśnie przed chwilą wróciałam z King Crossa i kupiłam wszystko co chciałam Panie były bardzo miłe, spytałam się o promocję, wytłumaczyły co i jak i zaczęłam wybierać . przy kasie nie musiałam pokazywać SMSa.

chromy są boskie!! po dłuuugim zastanowieniu wybrałam nr7 i nr1. do tego dwa pędzelki ( 8,9), baza pod cienie i sypki cień i jeszcze dwie paletki poczwórne.
i dostałam próbke Very Irresistible.
a kupowalas dwa identyczne, czy 2 w takiej samej cenie?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 14:04   #947
mimbla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

pedzle w tej samej cenie, choć był z tym jakiś problem. chciałam samą bazę, ale Pani powiedziała, ze przecież warto mieć dwie, skoro ta druga za darmo, ale ja stwierdziłam, że wolę brokat albo cień sypki i się zgodziła.
o to chodziło?
mimbla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:12   #948
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Widzę, że odchodzi wątek sephorowy. To i ja zapytam znawczyń.
Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kartę Sephory, która będzie mnie upoważniała do promocji/zakupów ze zniżką?
Trzeba zrobić zakupy, ale czy za jakąś konkretna kwotę, czy wystarczy, że kupię kulkę do kąpieli, poproszę o wyrobienie karty i po krzyku... Jak to faktycznie wygląda - uzyskanie takiej karty?

A w temacie załączam fotkę swoich nowych nabytków. Nic specjalnego, ale jestem zadowolona z zakupów. Zwłaszcza z cienia i diamentowej pomadki Avonu.

Aha, kolory są okropnie przekłamane. Błyszczyk i pomadka [w niebieskim etui] wyszły pomarańczowe, a są w rzeczywistości różowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RIMG5915.ll.jpg (113,7 KB, 209 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:21   #949
mimbla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

w regulaminie ( http://sephora.pl/klub/reg ) jest napisane, ze wystarczy wypełnić formularz, zeby przystąpić do klubu.
mimbla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 15:22   #950
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Widzę, że odchodzi wątek sephorowy. To i ja zapytam znawczyń.
Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kartę Sephory, która będzie mnie upoważniała do promocji/zakupów ze zniżką?
Trzeba zrobić zakupy, ale czy za jakąś konkretna kwotę, czy wystarczy, że kupię kulkę do kąpieli, poproszę o wyrobienie karty i po krzyku... Jak to faktycznie wygląda - uzyskanie takiej karty?
Z tego co sie orientuje, wystarczy ze kupisz cokolwiek. Moze niekoniecznie kulke, ale za dwie to juz karte powinnas dostac
Przynaleznosc do Klubu Sephora ma wlasciwie tylko dwa plusy:
1. Za kazda wydana zlotowke, pani (lub pan) nabija Ci jeden punkt na karcie. Po zdobyciu 650 punktow (tj. wydanie 650 zlotych) dostajesz kupon premiowy na dowolne zakupy o wartosci minus 10%. Masz pol roku na wykorzystanie go, co jest bardzo fajne, jesli planujesz duze zakupy. Ja na przyklad dostalam kupon miesiac temu, a ostatnio kupowalam tylko lakier do paznokci - kupon nadal jest wazny, bo z niego nie skorzystalam, a punkty za lakier nabijaja mi sie juz na nastepny kupon (mam nadzieje, ze to zrozumiale wyjasnilam). Stan punktow, kuponow i zakupow mozesz sprawdzac na stronie www.sephora.pl po podaniu numeru karty.
2. Jesli podczas wypelnienia kwestionariusza, podasz numer komorki i email, to bedziesz dostawac smsem albo mailem wiadomosci o nowych promocjach. Sms ma jeszcze te zalete, ze czasami promocje przychodza tylko smsem i wtedy musisz pokazac go przy kasie. No i czasami sa promocje tylko dla klubu Sephora.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:29   #951
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbla Pokaż wiadomość
w regulaminie ( http://sephora.pl/klub/reg ) jest napisane, ze wystarczy wypełnić formularz, zeby przystąpić do klubu.
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje, wystarczy ze kupisz cokolwiek. Moze niekoniecznie kulke, ale za dwie to juz karte powinnas dostac
Przynaleznosc do Klubu Sephora ma wlasciwie tylko dwa plusy:
1. Za kazda wydana zlotowke, pani (lub pan) nabija Ci jeden punkt na karcie. Po zdobyciu 650 punktow (tj. wydanie 650 zlotych) dostajesz kupon premiowy na dowolne zakupy o wartosci minus 10%. Masz pol roku na wykorzystanie go, co jest bardzo fajne, jesli planujesz duze zakupy. Ja na przyklad dostalam kupon miesiac temu, a ostatnio kupowalam tylko lakier do paznokci - kupon nadal jest wazny, bo z niego nie skorzystalam, a punkty za lakier nabijaja mi sie juz na nastepny kupon (mam nadzieje, ze to zrozumiale wyjasnilam). Stan punktow, kuponow i zakupow mozesz sprawdzac na stronie www.sephora.pl po podaniu numeru karty.
2. Jesli podczas wypelnienia kwestionariusza, podasz numer komorki i email, to bedziesz dostawac smsem albo mailem wiadomosci o nowych promocjach. Sms ma jeszcze te zalete, ze czasami promocje przychodza tylko smsem i wtedy musisz pokazac go przy kasie. No i czasami sa promocje tylko dla klubu Sephora.
Dzięki dziewczyny.

BTW-macie obie bardzo podobne nicki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:29   #952
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Nie musisz nic kupować http://www.sephora.pl/klub/akces/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:33   #953
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

BTW-macie obie bardzo podobne nicki.
No ja jeszcze 6 lat temu tez bylam Mimblą, ale z wiekiem znajomi zaczeli wolac Mimbi i tak juz zostalo
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 15:37   #954
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie musisz nic kupować http://www.sephora.pl/klub/akces/
Juz wiem, własnie wertuję stronę S.

Cytat:
Napisane przez mimbi
No ja jeszcze 6 lat temu tez bylam Mimblą, ale z wiekiem znajomi zaczeli wolac Mimbi i tak juz zostalo
Mała metamorfoza.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 17:04   #955
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Widzę, że Avon na Tobie zarobił ostatnio
Ja tez nabyłam diamentową PEACH- bardzo ją lubię

Po Gwiazdce wkleję uaktualnienie kolekcji
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 21:53   #956
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Hej Kate
Diament Guerlaina dotarł ? Zdawaj relację bo jestem strasznie ciekawa
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 04:31   #957
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hej Kate
Diament Guerlaina dotarł ? Zdawaj relację bo jestem strasznie ciekawa
Agnieszko kochana - jakby dotrał to bym tu już o nim trąbiła, że hej
I fota by była i zachwyty (bo jak tu się nie zachwycać pudrem za prawie 3 stówki ).

Dziś z pewnością dotrze to natychmiast zdam relację i wstwię fotkę.
Przed świętami zrobię jeszcze aktualizację tutaj i w kolekcji perfumiarskiej - mam nadzieję. Po świętach raczej nie, bo pod choinką znajdę same perełki - ale tym razem księgarskie .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 09:38   #958
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

To mój pierwszy raz w "naszych zbiorach", miałam problem ze zdj. ale juz w porządku. Niestety jakiś czas temu pudełeczko z cieniami chciało popełnić samobójstwo skacząc z szafki, stąd takie połamańce straszne
Największy sentyment jednak mam do pomadek i błyszczyków.
Najpierw wszystko co mam, potem odpowiednio
-podkłady, pudry , róże
-połamańce cienie
-tusze i kredki każdej maści
-pomadki, błyszczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1 (4).JPG (91,6 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A1.JPG (89,0 KB, 371 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A1 (1).JPG (88,5 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A1 (2).JPG (92,2 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A1 (3).JPG (91,0 KB, 396 załadowań)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 10:16   #959
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

to ja może wkleję kosmetyki, które tak jak u Kate dopiero gdzieś sa w przestworzach, ale w końcu do nas dotrą

Pierwsze to urodzinowy zestaw CARGO: ich najlepsze kosmetyki w jednym zestawie.

Drugie zaś to zestaw Benefit: korektory, rozswietlacze, specyfik na spuchniete oczy oraz powiekszacz do ust
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cargo_kit.jpg (15,4 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Benefit.jpg (34,8 KB, 155 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 10:24   #960
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
to ja może wkleję kosmetyki, które tak jak u Kate dopiero gdzieś sa w przestworzach, ale w końcu do nas dotrą

Pierwsze to urodzinowy zestaw CARGO: ich najlepsze kosmetyki w jednym zestawie.

Drugie zaś to zestaw Benefit: korektory, rozswietlacze, specyfik na spuchniete oczy oraz powiekszacz do ust
Piękne - czyżby z krainy deszczowców?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.