Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 08:36   #1981
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, olejek ma wiele wszelakich zastosowań. Ja oprócz smarowania nim krost, używam go też do mycia zębów. Dodaję krople do pasty na szczoteczce, bo gdzieś przeczytałam, że pomaga wybielać zęby. Nie używam past typowo wybielających, a mimo to żęby są białe. Mój kuzyn używa regularnie olejku. Miał grzybicę paznokcia i lekarz oprócz leków zalecał mu właśnie olejek z drzewa herbacianego.
A nie wiesz jak on używał tego olejku na paznokcia? Wcierał po prostu?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:41   #1982
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, ja mam b. jasną cerę, w Ori moje kolory podkładu to porcelain, które kuleczki GG powinnam sobie kupić, aby ożywić twarz? Dodam, że niestety mam skórę lekko naczynkową, nadają się dla takiej?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:44   #1983
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ja bym chyba nie poleciła. Sama mam tłustą cerę i niestety perełki GG na mojej twarzy to niewypał. Nie wiem jak te nowe odcienie, ale zarówno radiance jak i bronze powodowały u mnie efekt błyszczącej bombki
O! A ja myślałam, że tylko ja taki cudak, bo wszyscy dookoła zachwalają te perełki a ja wyglądam po nich, że pożal się Boże
Więc nie jestem sama
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:27   #1984
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziś zrobiłam dla siebie zamówienie. Dylemat kremu z filtrem rozwiązał się sam, +50 był w brakach, więc wzięłam przeciwstarzeniowy +20. Skusiłam się na nową serię do stóp (bez tarki), żel złuszczający mięta-malina, który uwielbiam i na krem do rąk Silk Beauty (mój 14... no cóż moja choroba psychiczna objawia się w nie umieniu odmówienia sobie kolejnego kremu do rąk ).
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:44   #1985
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam b. jasną cerę, w Ori moje kolory podkładu to porcelain, które kuleczki GG powinnam sobie kupić, aby ożywić twarz? Dodam, że niestety mam skórę lekko naczynkową, nadają się dla takiej?
Sama używam podkładu w odcieniu porcelain i mam skórę naczynkową Używam kuleczek w odcieniu bronze i radiance Obydwa się nadają Teraz kupię sobie peach bo mi się bardzo podobają w katalogu

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie, nie jęczmień, nie mam tego zaczerwienienia prawie w oku, tylko tak z 1-1,5 cm pod okiem, w miejscu gdzie używam krem pod oczy...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 17:07   #1986
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

No to ja już mam z głowy zamówienia dla siebie z oriflame jedynie co to WellnessPacki w subskrypcji i tyle...
Teraz liczę na moje klientki

Niespodziewany wydatek sie przydarzył i muszę sie pożegnać na jakiś czas z zamawianiem... no chyba, że coś mi się skończy i będę koniecznie musiała zamówić. Przy moich zapasach raczej jestem obstawiona w kosmetyki chyba na rok, maseczki, kremy pod oczy, peelingi, żele pod prysznic, kremy do rąk, do ciała, do stóp, tyle tego, że aż nadto.

No i basta!

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

mam cerę mieszaną i uzywam perełek Radiance na policzki, dekold i nie świecę się jak bombka.

No ale jesli ktoś ma cerę tłustą to nad kupnem zastanawiałabym się, bo mimo wszystko pod światło jest efekt błyszczenia, więc tu wtedy cera tłusta to mur beton bombka będzie - świecidełko :/
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-04-26 o 17:13
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:37   #1987
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny widze ze duzo z nas ma tu watpliwosci ktore perelki wybrac ja rowniez i w zwiazku z tym bardzo propsze o wstawienie fotek kto jakie posiada ( na katalogowym niestety zdjec nie ma po awari jaka kiedys nastapila) i rowniez o efekt np na rece i jesli ktos bedzie mial mozliwosc ofocenia nowych odcieni to rowniez bardzo bardzo prosze to na pewno ulatwi wybor wielu z nas
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 19:43   #1988
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja mam cerę normalną w kierunky suchej, generalnie lubi się "Napić"

Właśnie siedzę z maseczką Aqua Rhythm - jest cudowna, wspaniale nawilża, taka leciutka, koi, mniam, mniam

Na zimę kupię sobie taką różową z serii Optimals, do skóry wrażliwej, ma może ktoś ją?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:57   #1989
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Na noc często serwuję sobie maseczkę dotleniającą tez jest prześwietna
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:11   #1990
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę normalną w kierunky suchej, generalnie lubi się "Napić"

Właśnie siedzę z maseczką Aqua Rhythm - jest cudowna, wspaniale nawilża, taka leciutka, koi, mniam, mniam

Na zimę kupię sobie taką różową z serii Optimals, do skóry wrażliwej, ma może ktoś ją?
Ja ją mam. Kupiłam w nadziei na uspokojenie cery, w sensie zmniejszenia czerwoności, ale szczerze Ci powiem, że nie zauważyłam żeby działała
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:14   #1991
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Przychylam się do IN Bloom, również proszę o zdjęcia klueczek, zwlaszcza Peach oraz Natural Radiance.

Moja mam ma resztki kuleczek GG brązujących (jeśli jeszcze są), one są takie chyba lekko ceglasto - złotawe.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 20:57   #1992
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

zaraz wrzucę do katalowego zdjęcia kulek GG bo mam na dysku akurat
a zdjęcia mam dobrej bardzo jakości i z dość duzym przybliżeniem kuleczek

dajcie mi parę minutek

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

dziewczyny bardzo proszę oto zdjęcia kulek GG

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1358



---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


Przed majówką postaram się wrzucić zdjęcie Natural Peach jeśli mi się tylko uda bo planuję pojechać do Filii

edit:
Póki co dołożyłam jeszcze zdjęcie Natural Peach - tylko takie znalazłam na daną chwilę, o lepszej jakości spróbuję przed majówką.
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-04-26 o 21:28
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:07   #1993
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Ja ją mam. Kupiłam w nadziei na uspokojenie cery, w sensie zmniejszenia czerwoności, ale szczerze Ci powiem, że nie zauważyłam żeby działała
Ale przyjemnie nawilża skórę Ja ją polecam, chociaż też nie zauważyłam, żeby zmniejszała zaczerwienienie Jeśli uczula Cię dotleniająca, bądź masz naczynka, to Nutri Calm będzie idealna
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 23:48   #1994
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Widziałam w aktualnościach po zalogowaniu na stronie Ori. Perełki zasłużyły na KWC.
Jak najbardziej
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 02:51   #1995
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!

Moja koleżanka ze studiów poprosiła mnie o pomoc w realizacji planu zdobycia konsultantek oriflame, przesłałam jej skan dowodu (teraz bardzo żałuję) i nasz kontakt się urwał. Żadnych dokumentów, zaświadczeń.. nic!

Teraz dostałam upomnienie o nie zapłaconej fakturze na kwotę ponad 300zł. Zalogowałam się (pierwszy raz!) na stronie oriflame i faktycznie jest tam faktura na tą kwotę, a produkty zostały przesłane do wrzeszcza.. jak to możliwe? Co zrobić? Nie widziałam na oczy żadnej z tych rzeczy, nie składałam żadnych zamówień.. Od jutro będę dzwonić na infolinię, ale może któraś z Was może mi pomóc? Bardzo bardzo proszę..

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

I jeszcze jedno, produkty z faktury zostały zamówione 23 marca, a ja wysłałam skan dowodu 22 marca. Czy produkty zamawia się tylko przez Internet? Czy istnieje możliwość zamawiania produktów bez numeru konsultanta - bo ten przyszedł dopiero w kwietniu (w liście jest data 28 marca)... proszę pomóżcie..
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 05:47   #1996
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam!

Co prawda nie ma jeszcze żadnych opini , ale zamówiłam sobie nowy podkład ten ekologiczny i krem na dzień z tej serii, konsultantka mózwi,że całkiem fajny, teraz kosztuje cos 40 zł, czyli dla mnie jak za podkład cena śmieszna, chcę popróbować, macie juz jakieś opinie na temat tych kosmetyków? To jest moje drugie zamówienie z tej firmy, kilka lat temu zamawiałam jakies kremy...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 06:44   #1997
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!

Moja koleżanka ze studiów poprosiła mnie o pomoc w realizacji planu zdobycia konsultantek oriflame, przesłałam jej skan dowodu (teraz bardzo żałuję) i nasz kontakt się urwał. Żadnych dokumentów, zaświadczeń.. nic!

Teraz dostałam upomnienie o nie zapłaconej fakturze na kwotę ponad 300zł. Zalogowałam się (pierwszy raz!) na stronie oriflame i faktycznie jest tam faktura na tą kwotę, a produkty zostały przesłane do wrzeszcza.. jak to możliwe? Co zrobić? Nie widziałam na oczy żadnej z tych rzeczy, nie składałam żadnych zamówień.. Od jutro będę dzwonić na infolinię, ale może któraś z Was może mi pomóc? Bardzo bardzo proszę..

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

I jeszcze jedno, produkty z faktury zostały zamówione 23 marca, a ja wysłałam skan dowodu 22 marca. Czy produkty zamawia się tylko przez Internet? Czy istnieje możliwość zamawiania produktów bez numeru konsultanta - bo ten przyszedł dopiero w kwietniu (w liście jest data 28 marca)... proszę pomóżcie..
Być może ta dziewczyna złożyła na Ciebie zamowienie żeby skorzystać z programu dla sponsorów. To jednak co zrobiła jest niegrzeczne i skandaliczne. Skontaktuj się z nią. Dzwoń na infolinię - na jaki adres wysłana została paczka, adres, nazwisko. Po wyjaśnieniu sprawy szybko wypisz się spod tej dziewczyny i powiedz Oriflame jaka była sytuacja.
Jeśli będziesz chciała się jeszcze raz zapisać to masa wizażanek pomoże
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:32   #1998
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!

Moja koleżanka ze studiów poprosiła mnie o pomoc w realizacji planu zdobycia konsultantek oriflame, przesłałam jej skan dowodu (teraz bardzo żałuję) i nasz kontakt się urwał. Żadnych dokumentów, zaświadczeń.. nic!

Teraz dostałam upomnienie o nie zapłaconej fakturze na kwotę ponad 300zł. Zalogowałam się (pierwszy raz!) na stronie oriflame i faktycznie jest tam faktura na tą kwotę, a produkty zostały przesłane do wrzeszcza.. jak to możliwe? Co zrobić? Nie widziałam na oczy żadnej z tych rzeczy, nie składałam żadnych zamówień.. Od jutro będę dzwonić na infolinię, ale może któraś z Was może mi pomóc? Bardzo bardzo proszę..

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

I jeszcze jedno, produkty z faktury zostały zamówione 23 marca, a ja wysłałam skan dowodu 22 marca. Czy produkty zamawia się tylko przez Internet? Czy istnieje możliwość zamawiania produktów bez numeru konsultanta - bo ten przyszedł dopiero w kwietniu (w liście jest data 28 marca)... proszę pomóżcie..
dzwoń do nich koniecznie
opowiedz całą sytuację, może trzeba będzie opisac to wszystko
nie poddawaj się

swoja dorgą dziewczyna zachowała się skandalicznie
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 08:22   #1999
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
zaraz wrzucę do katalowego zdjęcia kulek GG bo mam na dysku akurat
a zdjęcia mam dobrej bardzo jakości i z dość duzym przybliżeniem kuleczek

dajcie mi parę minutek

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

dziewczyny bardzo proszę oto zdjęcia kulek GG

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1358



---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


Przed majówką postaram się wrzucić zdjęcie Natural Peach jeśli mi się tylko uda bo planuję pojechać do Filii

edit:
Póki co dołożyłam jeszcze zdjęcie Natural Peach - tylko takie znalazłam na daną chwilę, o lepszej jakości spróbuję przed majówką.
dziekuje
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:06   #2000
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
A nie wiesz jak on używał tego olejku na paznokcia? Wcierał po prostu?
Z tego co wiem to równomiernie polewał paznokcia bezpośrednio z butelki, ale potem zaczął wcierać bo olejek za szybko mu schodził.
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:09   #2001
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!

Moja koleżanka ze studiów poprosiła mnie o pomoc w realizacji planu zdobycia konsultantek oriflame, przesłałam jej skan dowodu (teraz bardzo żałuję) i nasz kontakt się urwał. Żadnych dokumentów, zaświadczeń.. nic!

Teraz dostałam upomnienie o nie zapłaconej fakturze na kwotę ponad 300zł. Zalogowałam się (pierwszy raz!) na stronie oriflame i faktycznie jest tam faktura na tą kwotę, a produkty zostały przesłane do wrzeszcza.. jak to możliwe? Co zrobić? Nie widziałam na oczy żadnej z tych rzeczy, nie składałam żadnych zamówień.. Od jutro będę dzwonić na infolinię, ale może któraś z Was może mi pomóc? Bardzo bardzo proszę..

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

I jeszcze jedno, produkty z faktury zostały zamówione 23 marca, a ja wysłałam skan dowodu 22 marca. Czy produkty zamawia się tylko przez Internet? Czy istnieje możliwość zamawiania produktów bez numeru konsultanta - bo ten przyszedł dopiero w kwietniu (w liście jest data 28 marca)... proszę pomóżcie..
dzwon lub pisz do nich ze skarga na te kolezanke
normalnie az mnie trzesie jak o tym przeczytalam

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Być może ta dziewczyna złożyła na Ciebie zamowienie żeby skorzystać z programu dla sponsorów. To jednak co zrobiła jest niegrzeczne i skandaliczne. Skontaktuj się z nią. Dzwoń na infolinię - na jaki adres wysłana została paczka, adres, nazwisko. Po wyjaśnieniu sprawy szybko wypisz się spod tej dziewczyny i powiedz Oriflame jaka była sytuacja.
Jeśli będziesz chciała się jeszcze raz zapisać to masa wizażanek pomoże
zlozyc mogla, ale mogla tez ja o tym uprzedzic ja sobie nie wyobrazam, zeby ktos mial zrobic cos takiego na mnie bez zapytania
a skoro jeszcze nie zaplacila za te paczke to zachowala sie skandalicznie!!!

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
dzwoń do nich koniecznie
opowiedz całą sytuację, może trzeba będzie opisac to wszystko
nie poddawaj się

swoja dorgą dziewczyna zachowała się skandalicznie
zgadzam sie z Toba
ja w takiej sytuacji postawilabym cala firme na nogi a na ich miejscu od razu wywalila (albo zdegradowala) tamta dziewczyne za takie zagrywki program programem, ale jakas przyzwoitosc musi byc
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:12   #2002
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Toba
ja w takiej sytuacji postawilabym cala firme na nogi a na ich miejscu od razu wywalila (albo zdegradowala) tamta dziewczyne za takie zagrywki program programem, ale jakas przyzwoitosc musi byc
zgdzam się z Tobą - przyzwoitość musi być


widzicie, dlatego nie bardzo podoba mi się pomysła z wysyłaniem kopii dowodu osobistego do ludzi (jak widac nawet znajomych)
wiem, że to utrudnienie, ale jak się podpisywało umowe w firmie, to jednak jakieś zabezpieczenie było
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2012-04-27 o 09:13
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:22   #2003
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc!

Moja koleżanka ze studiów poprosiła mnie o pomoc w realizacji planu zdobycia konsultantek oriflame, przesłałam jej skan dowodu (teraz bardzo żałuję) i nasz kontakt się urwał. Żadnych dokumentów, zaświadczeń.. nic!

Teraz dostałam upomnienie o nie zapłaconej fakturze na kwotę ponad 300zł. Zalogowałam się (pierwszy raz!) na stronie oriflame i faktycznie jest tam faktura na tą kwotę, a produkty zostały przesłane do wrzeszcza.. jak to możliwe? Co zrobić? Nie widziałam na oczy żadnej z tych rzeczy, nie składałam żadnych zamówień.. Od jutro będę dzwonić na infolinię, ale może któraś z Was może mi pomóc? Bardzo bardzo proszę..

---------- Dopisano o 03:51 ---------- Poprzedni post napisano o 03:31 ----------

I jeszcze jedno, produkty z faktury zostały zamówione 23 marca, a ja wysłałam skan dowodu 22 marca. Czy produkty zamawia się tylko przez Internet? Czy istnieje możliwość zamawiania produktów bez numeru konsultanta - bo ten przyszedł dopiero w kwietniu (w liście jest data 28 marca)... proszę pomóżcie..
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Być może ta dziewczyna złożyła na Ciebie zamowienie żeby skorzystać z programu dla sponsorów. To jednak co zrobiła jest niegrzeczne i skandaliczne. Skontaktuj się z nią. Dzwoń na infolinię - na jaki adres wysłana została paczka, adres, nazwisko. Po wyjaśnieniu sprawy szybko wypisz się spod tej dziewczyny i powiedz Oriflame jaka była sytuacja.
Jeśli będziesz chciała się jeszcze raz zapisać to masa wizażanek pomoże
Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
dzwoń do nich koniecznie
opowiedz całą sytuację, może trzeba będzie opisac to wszystko
nie poddawaj się

swoja dorgą dziewczyna zachowała się skandalicznie

To, co ta laska zrobiła to nie tylko skandaliczne zachowanie - to jest przestępstwo!!! Posłużyła się cudzymi danymi, podszywając się pod tę osobę, prawdopodobnie podpisała się za nią (bo przecież na formularzu zgłoszenia nowego konsultanta jest miejsce na jego podpis, prawda?), to oszustwo i ja bym tego tak nie zostawiła!

Nadia, podstawa to skontaktowanie się z Oriflame, ale ja na twoim miejscu skontaktowałabym się również z tą koleżanką i postraszyła policją, albo nawet i ją pozwała, bo ona powinna zostać ukarana!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:46   #2004
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziękuję za odpowiedź! Będę Was informować na bieżąco o mojej sprawie - ku przestrodze.

Dzwoniłam do Oriflame, jedyne co mogą mi zaproponować to opisanie sprawy mail'em i rozpatrzenie jej w nieokreślonym czasie, ponieważ zajmuje się tym jedna (1!!!) osoba. Jedna z konsultantek telefonicznych na moje pytanie czy firma dopuszcza podszywanie się i podawanie kradzionych danych odpowiedziała:
"tak oczywiście" i dodała, że "możliwe jest otworzenie linii kredytowej dla nowych członków tylko na podstawie numeru pesel", nie potrzeba oryginału dokumentów, nikt nie sprawdza podpisów. Poradziła mi sprawę załatwić samodzielnie z osobą która w dokumentach widnieje jako sponsor, bo oriflame nic nie zrobi. Także każda z Was może zostać konsultantką i otrzymać ponaglenia z windykacji, dokumenty są podrabiane, kredyty udzielane bez zabezpieczeń. Może już jutro dostaniecie list o zadłużeniu na parę stówek z zewnętrznej firmy windykacyjnej, do której zostanie sprzedany "Wasz dług".

Ahhh ale jestem zdenerwowana!!!!

Mój "sponsor" odpisał, że zadzwoni za godzinę. Ciekawa jestem, co powie!

Edytowane przez nadia_
Czas edycji: 2012-04-27 o 09:50
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:55   #2005
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
"możliwe jest otworzenie linii kredytowej dla nowych członków tylko na podstawie numeru pesel", nie potrzeba oryginału dokumentów, nikt nie sprawdza podpisów.
jestem w szoku... toż to wystarczy podłuchać w byle przychodni jak ktoś podaje swój Pesel do świstku na badania (tak to w Polsce działa, nie oszukujmy się, o naszą prywatność nikt nie dba) i tadaaaaa! mamy nowego konsultanta lat. 78. Jakaś masakra.
To, że nikt podpisów nie sprawdza to rozumiem, ale żeby sam pesel bez niczego innego wystarczył?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:38   #2006
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jeśli paczka poszła do biura, to prawdopodobnie ktoś podrobił Twój podpis. To przestępstwo ścigane kodeksem karnym. Na stronie oriflame na dole wejdź w raporty o mojej strukturze, a następnie raport aktywności. Tam będzie nazwisko i mail. Napisz maila do tej osoby z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i informacją, że jeśli tego nie zrobi zgłaszasz sprawę na policję. Może podziała. Analiza grafologa będzie wystarczającym dowodem. Ale najpierw spróbuj wyjaśnić z Oriflame, nagrywaj rozmowę i koniecznie wydrukuj ich odpowiedź na maila.

Powodzenia!

Edytowane przez aqatrojmiasto
Czas edycji: 2012-04-27 o 10:41
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:29   #2007
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja też się dzisiaj trochę wkurzyłam, ale widzę, że moja sprawa nie jest taka okropna jak koleżanki wyżej... Co za bezczelna koleżanka!
Poszłam dzisiaj do biura oddać podkład, w którym na opakowaniu miałam inny kolor niż podany na kartoniku, a pani mi powiedziała, że nie wie czy firma to przyjmie, bo na opakowaniu podkładu jest inna data ważności niż na kartoniku :/ Ale przecież to nie moja wina, że oni to tak spakowali :/ I mam być przez to stratna :/
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:29   #2008
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy któraś z Was posiada i stosuje Oczyszczającą maseczkę Pure Skin? Sprawuje się zgodnie z obietnicami? Mogłybyście ją polecić?
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:20   #2009
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada i stosuje Oczyszczającą maseczkę Pure Skin? Sprawuje się zgodnie z obietnicami? Mogłybyście ją polecić?
Mówisz o tej niebieskiej? Ja jej używam. Jak dla mnie rewelka! Nie tylko oczyszcza, ale też zmniejsza wydzielanie sebum. Lubię użyć jej rano, bo tego dnia mniej się świecę Poza tym bardzo fajnie odświeża, ma taki mentolowy zapach. Jednym słowem: ZAJE...FAJNA
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:11   #2010
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada i stosuje Oczyszczającą maseczkę Pure Skin? Sprawuje się zgodnie z obietnicami? Mogłybyście ją polecić?
Jest świetna, oczyszcza, zwęża pory, odświeża.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.