Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 20:43   #1021
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
To raz jeszcze ja
Co dziewczyny powiecie o takim połączeniu:
Multiwitamina+kawitacja+s onoforeza?
Wszystko oczywiście na raz za jednym zamachem
sory ale nie kumam multiwitamina? co to ma znaczyć i na dodatek w takiej kolejnośći? sonoforeza ale z czego?

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Lowczyni, czy ok tydzień po peelingu kawitacyjnym (+oczyszczanie manualne, ale już wszystko się zagoiło) mogę robić maseczkę aspirynową?
Nigdy jej nie robiłam ani klientka ani na sobie( bo mam suchą cerę, ale nie wypróbowałam na mężu równiez) więc nic ci nie doradzę. Myślę że jeśli ją już nie raz stosowałaś i nic ci nie było to zrób tylko zmniejsz czas pozostawienia jej na skórze tak na wszelki wypadeki.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:48   #1022
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nigdy jej nie robiłam ani klientka ani na sobie( bo mam suchą cerę, ale nie wypróbowałam na mężu równiez) więc nic ci nie doradzę. Myślę że jeśli ją już nie raz stosowałaś i nic ci nie było to zrób tylko zmniejsz czas pozostawienia jej na skórze tak na wszelki wypadeki.
Dzięki!
Choć nie wiem, czy się odważę... ;-)
Tez mam raczej suchą cerę, ale stusuję krótko (chyba nigdy nie przekroczyłam 10 minut, a toretycznie nie ma sensu mniej niż 20...) i mnie nie wysusza.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:10   #1023
Nalotka
Przyczajenie
 
Avatar Nalotka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Możesz się nie żegnać, twój wybór ale wtedy nie ma sensu walczyć z tymi przebarwieniami bo po lecie znów będzie to samo albo jeszcze więcej. Więc szkoda kasy. Moge ci daj jeszcze jeden argument dlaczego warto zrezygnować ze słońca, będziesz o wieele dłużej miała młoda cere, mniej zmarszczek, problemów z naczynkami. Wybór należy do ciebie.
Acha jeśli pisze rezygnacja ze słońca to o solarium też zapomnij.
Nigdy nie chodziłam na solarium i nie zamierzam jedynie lubię opalać ciało na słońcu.
Może spróbuje jeszcze jeden słoiczek kremu z pereł,a jak nie pomoże to będę mieć nieprzyjemny dylemat

Co do tej multiwitaminy to jest w promocji u mojej kosmetyczki wykona ją przed kawitacją i sonoforezą.
__________________
Wytrwale zapuszczam włosy !
Oraz regeneruje paznokcie
Nalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:19   #1024
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Nalotka Pokaż wiadomość
Nigdy nie chodziłam na solarium i nie zamierzam jedynie lubię opalać ciało na słońcu.
Może spróbuje jeszcze jeden słoiczek kremu z pereł,a jak nie pomoże to będę mieć nieprzyjemny dylemat

Co do tej multiwitaminy to jest w promocji u mojej kosmetyczki wykona ją przed kawitacją i sonoforezą.
Po co rozjaśniać coś co i tak ci się pojawi znów po opalaniu, bez sensu szkoda kasy na krem

nadal nie kumam multiwitamina jako nazwa zabiegu czy coś przed kawitacją. Jeśli ta druga opcja to sory ale jak dla mnie to bez sensu bo najpier się twarz oczyszcza a potem nakłada się odpowiednie serum (moze być multawitaminaowe, najwazniejsze aby wchodziło pod ultradżwięki) które się wtłacza właśnie sonoforezą. Chyba że ja coś źle zrozumiałam z tego co piszesz.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2012-03-11 o 21:21
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 12:16   #1025
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

PluraBellle masz rację wpisałam jak wspomniałaś i prawie wszystkiego się dowiedziałam
Dzisiaj jestem po kolejnym zabiegu kawitacji z sonoforezą i zaraz jak wróciłam do domu zrobiłam sobie maseczkę z glinki ponieważ bałam się na moją przesuszoną cerę użyć jej jako peeling i powiem Wam,że jestem niesamowicie zadowolona
Buźka fajnie napięta i nie ma żadnego problemu ze ściąganiem skóry wokół usty czy okolicach policzka.

Moja kosmetyczka namawia mnie na " Karotion " opowiadała,że dość dobrze wygładza mimiczne zmarszczki zastanawiam się czy się opłaca bo to dość duży koszt tą metodą pielęgnacji.
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 12:19   #1026
modzajto
Raczkowanie
 
Avatar modzajto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

witam, kobitki pomozcie mecze sie i mecze z zaskórnikami, wągrami i pozamykanymi porami, oczywiscie najwiecej w strefie T chociaz na policzkach gdzie niegdzie tez sie pojawiaja, odwiedzilam juz dermatologa polecil kosmetyki oczyszczajace Iwostin plus antybiotyk miejscowo plus masc cynkowa, pomoglo na jakis czas bardziej na stany zapalne, i jest lespiej ale te czarne kropy mnie przesladuja,
ale do rzeczy ostatnio bylam na konsultacji kosmetycznej i babeczka polecila mi peeling kawitacyjny... ale nigdy wczesniej nei bylam na zadnych zabiegach kosmetycznych i tak sie zastanawiam czy mi to w ogole pomoze, wiec czy jest sens??? a moze znacie cos lepszego na moj problem i jak bardzo to jest inwazyjne nei chce "rozwalic" sobie twarzy znaczy sie: "letko" sie obawiam skutków licze na pomoc bardziej doswiadczonych dziewczyn niz ja...
ps. no i moze znacie cos wartego polecenia i godnego zaufania w Warszafffce

Edytowane przez modzajto
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:21
modzajto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:14   #1027
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Modzajto, a oczyszczanie manualne? Bez tego raczej się nie obędzie jeżeli chcesz zlikwidować czarne kropy czy podskórne grudki. Ja po dwukrotnym czyszczeniu widzę znaczną poprawę pod tym względem. Peeling kawitacyjny tego nie zlikwiduje, twarz będzie gładsza, jaśniejsza i świeża, ale nie "wyciągnie" zaskórników. Aczkolwiek polecam jako dopełnienie czy przedłużenie efektów po zabiegu.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 17:03   #1028
modzajto
Raczkowanie
 
Avatar modzajto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

tez o tym myslalam, ale po tym ocxyszczaniu manualnym na pewno beda slady prawda??? musze cos z tym zrobic bo tak dalej byc nie moze kropy na nosie mnei wykoncza a moglabys mi polecic jakies miejsce??? czym sie ierowac przy wyborze kosmetyczki???
modzajto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:22   #1029
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Na pewno nie będzie śladów jeżeli pójdziesz do kompetentnej kosmetyczki. Najwyżej będziesz lekko zaczerwieniona przez góra dwa dni Najlepiej kierować się opiniami znajomych, które wykonywały ten zabieg w danym gabinecie. Niestety z tym oczyszczaniem to trochę taka loteria, niby klasyczny zabieg, a wiele pań robi to tak niedelikatnie i nieefektywnie, że ręcę opadają Ja sama zaliczyłam pierwsze, kiepskie oczyszczanie w firmowym salonie Guinot(jak zobaczyłam swoją wymęczoną i czerwoną facjatę to odstraszyło mnie to na kilka lat), a teraz chodzę do niepozornego, osiedlowego saloniku i za nic w świecie nie zdradzę mojej kosmetyczki. Nie wiem jakie dzielnice Cię interesują, ale znajoma polecała mi gabinet p. Doroty Zywer na Żytniej, ja sama nie korzystałam z jej usług. No i zabieg raczej trzeba będzie powtarzać co jakiś czas, a w międzyczasie kawitacja jak najbardziej.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:47   #1030
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez modzajto Pokaż wiadomość
tez o tym myslalam, ale po tym ocxyszczaniu manualnym na pewno beda slady prawda??? musze cos z tym zrobic bo tak dalej byc nie moze kropy na nosie mnei wykoncza a moglabys mi polecic jakies miejsce??? czym sie ierowac przy wyborze kosmetyczki???
Cytat:
Napisane przez memsahib Pokaż wiadomość
Na pewno nie będzie śladów jeżeli pójdziesz do kompetentnej kosmetyczki. Najwyżej będziesz lekko zaczerwieniona przez góra dwa dni Najlepiej kierować się opiniami znajomych, które wykonywały ten zabieg w danym gabinecie. Niestety z tym oczyszczaniem to trochę taka loteria, niby klasyczny zabieg, a wiele pań robi to tak niedelikatnie i nieefektywnie, że ręcę opadają Ja sama zaliczyłam pierwsze, kiepskie oczyszczanie w firmowym salonie Guinot(jak zobaczyłam swoją wymęczoną i czerwoną facjatę to odstraszyło mnie to na kilka lat), a teraz chodzę do niepozornego, osiedlowego saloniku i za nic w świecie nie zdradzę mojej kosmetyczki. Nie wiem jakie dzielnice Cię interesują, ale znajoma polecała mi gabinet p. Doroty Zywer na Żytniej, ja sama nie korzystałam z jej usług. No i zabieg raczej trzeba będzie powtarzać co jakiś czas, a w międzyczasie kawitacja jak najbardziej.
dobrze dziewczyna mówi Ja już nie nie zlicze ile razy musze powtarzać i przekonywać że u mnie po tym zabiegu będzie ktoś mógł wyjśc do ludzi. A potem jak ktoś wstaje po zabiegu to słyszę " ee myślałam że bedzie gorzej". Ale tak jak napisała memsahib sprawdzona kosmetyczka to podstawa, może przyjmować w najmniejszej dziurce a jak dobrze wykonuje swój zawód to klientek ma dużo. Liczy się delikatne wyciskanie i nie za wszelką cenę na chama nie daj boże jeszcze z łyżeczką unny, do tej dobra ampułka wtłoczona sonoforezą, jedna maską ściągająca, jedna łagodząca i nie jest tak źle a efekt jest fajny.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:11   #1031
Chocolade
Przyczajenie
 
Avatar Chocolade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

w poniedzialek bylam na manualnym oczyszczaniu, ze wszystkich sladow jakie mialam na buzi po wyjsciu z gabinetu, do dzis zostaly dwa strupki. w nastepny poniedzialek mam miec mikrodermabrazje, czyli tydzien po oczyszczaniu. moze zdazą mi sie wgoic do konca przez weekend a jak nie to pewnie mikro mi jeszcze pogorszy sprawe?
Chocolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 22:04   #1032
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
PluraBellle masz rację wpisałam jak wspomniałaś i prawie wszystkiego się dowiedziałam
Dzisiaj jestem po kolejnym zabiegu kawitacji z sonoforezą i zaraz jak wróciłam do domu zrobiłam sobie maseczkę z glinki ponieważ bałam się na moją przesuszoną cerę użyć jej jako peeling i powiem Wam,że jestem niesamowicie zadowolona
Buźka fajnie napięta i nie ma żadnego problemu ze ściąganiem skóry wokół usty czy okolicach policzka.
Nakadałaś glinkę zaraz po tym peelingu? Ja odczekałam nieco, bo, wasnie, glinke traktuję troche jak peeling. Żeby uniknąć wysuszenia dodaję oleju i jest super!

A co do tematu, to podoba mi się efekt po tym peelingu kawitacyjnym. Skóra po ponad tygodniu (prawie dwóch) ciągle jeszcze jakby gładsza i lekko "odmłodzona"...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:54   #1033
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Chocolade Pokaż wiadomość
w poniedzialek bylam na manualnym oczyszczaniu, ze wszystkich sladow jakie mialam na buzi po wyjsciu z gabinetu, do dzis zostaly dwa strupki. w nastepny poniedzialek mam miec mikrodermabrazje, czyli tydzien po oczyszczaniu. moze zdazą mi sie wgoic do konca przez weekend a jak nie to pewnie mikro mi jeszcze pogorszy sprawe?
Ja robie mikro po 3 tygodniach od oczyszczania, po tygodniu to o wieeele za wcześnie moim zdaniem i na pewno te strupki nie wygojone sie pogorszą.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 06:28   #1034
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Nakadałaś glinkę zaraz po tym peelingu? Ja odczekałam nieco, bo, wasnie, glinke traktuję troche jak peeling. Żeby uniknąć wysuszenia dodaję oleju i jest super!

A co do tematu, to podoba mi się efekt po tym peelingu kawitacyjnym. Skóra po ponad tygodniu (prawie dwóch) ciągle jeszcze jakby gładsza i lekko "odmłodzona"...
Tak jak poradziła mi kosmetyczka.
Dużo się też naczytałam o algach morskich i zamierzam sobie kupić na wypróbowanie ze względu na silne nawilżanie na którym mi bardzo zależy chociaż troszkę się obawiam testowania jej na mojej twarzy.
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:43   #1035
modzajto
Raczkowanie
 
Avatar modzajto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 50
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez memsahib Pokaż wiadomość
Na pewno nie będzie śladów jeżeli pójdziesz do kompetentnej kosmetyczki. Najwyżej będziesz lekko zaczerwieniona przez góra dwa dni Najlepiej kierować się opiniami znajomych, które wykonywały ten zabieg w danym gabinecie. Niestety z tym oczyszczaniem to trochę taka loteria, niby klasyczny zabieg, a wiele pań robi to tak niedelikatnie i nieefektywnie, że ręcę opadają Ja sama zaliczyłam pierwsze, kiepskie oczyszczanie w firmowym salonie Guinot(jak zobaczyłam swoją wymęczoną i czerwoną facjatę to odstraszyło mnie to na kilka lat), a teraz chodzę do niepozornego, osiedlowego saloniku i za nic w świecie nie zdradzę mojej kosmetyczki. Nie wiem jakie dzielnice Cię interesują, ale znajoma polecała mi gabinet p. Doroty Zywer na Żytniej, ja sama nie korzystałam z jej usług. No i zabieg raczej trzeba będzie powtarzać co jakiś czas, a w międzyczasie kawitacja jak najbardziej.


w takim razie sie wybiore na to oczyszczanie manualne zaryzykuje i ta ampulke mam nadzieje ze lkosmetyczka sama mi cos zaproponuje mieszkam na Żoliborzu, wiec interesowaloby mnie cos w okolicy, a Ty gdzie chodzisz do tej swojej kosmetyczki sprawdzonej???
modzajto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:42   #1036
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hej jestem po paru seriach mikrodermabrazji diamentowej zaskórników mniej i widac znaczna poprawe, chodzi mi głównie o pare blizn potradzikowych z racji odbytych zabiegów mikrodermabrazji zmniejszyły sie ale nie znikneły jeszcze do konca ( aczkolwiek sa juz mniej widoczne) chciałabym sie ich pozbyc dokonca jednak zastanawiam sie czy nadal robic mikrodermabrazje czy spróbowac zabiegu z kwasami aha mozecie cos doradzic bo o tym zabiegu z kwasami niemam zielonego pojecia niewiem czy to jest jakis wyznacznik skutecznosci ale ten zabieg jest tanszy od mikro i zastanwaim sie czy w takim przypadku bedzie on mniej skuteczniejszy od mikro?
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:39   #1037
_aliceee
Raczkowanie
 
Avatar _aliceee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 339
GG do _aliceee
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, nie wiem czy w odpowiednim miejscu zadaje pytanie, ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Pierwszy raz ide do kosmetyczki, bedzie to zabieg kwasami owocowymi AHA, peeling kawitacyjny oraz maseczka. Czy ktoras w Was moze mi powiedziec czy po tym zabiegu twarz bedzie zaczerwieniona lub beda sie z nia dzialy jakies inne niespodzianki? Pytam, bo nie wiem czy bede mogla normalnie funkcjonowac tzn. pokazac sie ludziom dzien lub dwa po zabiegu Czekam na odpowiedz
_aliceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:44   #1038
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez _aliceee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy w odpowiednim miejscu zadaje pytanie, ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Pierwszy raz ide do kosmetyczki, bedzie to zabieg kwasami owocowymi AHA, peeling kawitacyjny oraz maseczka. Czy ktoras w Was moze mi powiedziec czy po tym zabiegu twarz bedzie zaczerwieniona lub beda sie z nia dzialy jakies inne niespodzianki? Pytam, bo nie wiem czy bede mogla normalnie funkcjonowac tzn. pokazac sie ludziom dzien lub dwa po zabiegu Czekam na odpowiedz
Po samym peelingu i maseczce nic złego nie powinno dziać się z twarzą, ale już po kwasach może. Zaraz po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, później może się łuszczyć. Wszystko zależy od rodzaju i stężenia kwasów oraz od stopnia wrażliwości cery. Mi zawsze się łuszczy po kwasach (od drugiego do czwartego dnia po zabiegu), ale później jest pięknie, więc warto.
__________________


Edytowane przez Prisha
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:45
Prisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:31   #1039
_aliceee
Raczkowanie
 
Avatar _aliceee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 339
GG do _aliceee
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

dziękuję za odpowiedź
_aliceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 17:39   #1040
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez modzajto Pokaż wiadomość
w takim razie sie wybiore na to oczyszczanie manualne zaryzykuje i ta ampulke mam nadzieje ze lkosmetyczka sama mi cos zaproponuje mieszkam na Żoliborzu, wiec interesowaloby mnie cos w okolicy, a Ty gdzie chodzisz do tej swojej kosmetyczki sprawdzonej???

Niestety, jeżeli mówimy o Żoliborzu to jestem totalnie "zielona" w sprawie tej dzielnicy i nie mogę nikogo polecić. Ja jeżdżę specjalnie na Ursus.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:39   #1041
Tekla73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny,
A ja mam pytanie odnośnie ultradźwięków. Mam Biosonic BS 100 ale koleżanka proponuje mi Rubica (ultradźwięki i kawitacja), pracowała na niej 2,5roku w gabinecie.
Zastanawiam się czy warto dokonywać takiej zamiany? będę wdzięczna za podpowiedź
Tekla73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:59   #1042
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

może jest ktoś z rzeszowa polecacie jakąś kosmetyczkę, niebawem wybieram się na peeling kawitacyjny i nie wiem na jaki gabinet się zdecydować .
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:32   #1043
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, pomimo 28 lat na karku, nigdy nie byłam u kosmetyczki. Postanowiłam wybrać się na mikro, ale nie wiem, czy peeling kawitacyjny nie byłby lepszy i nie wiem, którą ofertę grupową wykupić... Mam nadzieję, że mi doradzicie.
Mam cerę chyba mieszaną (nie znam się na tym, ale nie jest sucha ani tłusta.... choć oczywiście trochę się w ciągu dnia przetłuszcza). Nie mogę myć jej mydłem, bo dostaję wtedy uczulenia. Pryszcze pojawiają się raz na ruski rok, pojedyncze (przed okresem). Na czym mi zależy.... na pozbyciu się małych wągrów, które mam od lat. Tradycyjnie - na nosie i w okolicach. Dodatkowo, chciałabym wyrównać koloryt cery, choć nie wiem, czy to możliwe.... Chodzi o to, że również w okolicach nosa mam cerę trochę zaczerwienioną. Co byście mi poleciły? Mikro czy p. kawitacyjny? Jestem kompletnie zielona i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź...

Właśnie wyczytałam w innym wątku, że jest ponoć "za późno" na mikrodermabrazję (pora roku), bo mogą wystąpić przebarwienia. To prawda?
Groupon z p. kawitacyjnym obejmuje również darsonwalizację, cokolwiek to jest

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2012-05-15 o 15:41
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:28   #1044
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cześć Wam
Umówiłam się do kosmetyczki na zabieg manualnego oczyszczania. W cenie jest: (wapoozon + światłolecznictwo, maska rozpulchniająca, masaż, oczyszczanie właściwe, wapoozon + światłolecznictwo, ampułka, krem).
Czy możecie mi powiedzieć czy to dobre połaczenie?
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:43   #1045
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Znalazłam w sklepie internetowym to: http://www.i-lovebeauty.pl/kosmetyki...nalne-c49.html i http://www.i-lovebeauty.pl/ziaja-pro...a-35-p445.html.
Myślicie, że mogę sama używać tego w domu?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:21   #1046
Madeira1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 66
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

czy mostek na zebach jest przeciwskazaniem do wykonania pelingu? moze ktos wie??
Madeira1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:39   #1047
paulajnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witajcie) Wybieram się jutro na zabieg peelingu kawitacyjnego i tak się zastanawiam czy powinnam przygotować jakoś buzię przed tym zabiegiem dla uzyskania lepszego efektu? Doradźcie.

Wiecie może jak często powinno się stosować ten zabieg? Pani kosmetyczka poleciła mi to robić co 2 tygodnie, przeczytałam na forum, że niektórzy robią raz na miesiąc, a jeszcze gdzieś, że raz na tydzień. Już się w tym wszystkim pogubiłam.
paulajnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:33   #1048
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Cześć Wam
Umówiłam się do kosmetyczki na zabieg manualnego oczyszczania. W cenie jest: (wapoozon + światłolecznictwo, maska rozpulchniająca, masaż, oczyszczanie właściwe, wapoozon + światłolecznictwo, ampułka, krem).
Czy możecie mi powiedzieć czy to dobre połaczenie?
Kolejnosc powinna byc nastepujaca: demakijaz, peeling, maska rozpulchniajaca pod wapozon (moze byc ze swiatłolecznictwem ale nie wiem po jake licho bo to akurat świ... przydaloby sie po) manualne oczyszczanie,(czasem ktos dokłada jeszcze peeling kawitacyjny po manulanym żeby jużdoczyścic na maxa) woda utleniona, darsonwal, maska ściągająca, ampułka, maska łagodząca, krem. Najczęściej w salonach robią tylko jedna maske i pozniej krem, chodzi o oszczednosc materialu i czasu. A efekt jest taki ze wychodzi ktoś czerwony i cera gorzej się goi. Warto np dopłacić za ampułkę i jeszcze żeby ją wtłoczono sonoforeza i oczywiście za maske łagodzącą. Mam nadzieje ze w miare zrozumiale napisałam, starałam się jak dla laika

Cytat:
Napisane przez Madeira1987 Pokaż wiadomość
czy mostek na zebach jest przeciwskazaniem do wykonania pelingu? moze ktos wie??
niby sa przeciwskazaniem wszystkie metalowe rzeczy w ustach i okolicy zabiegowej, ale ja wykonuje tylko zmniejszam sobie siłę. Jak na razie do tej pory żadna kobietka z aparatem sie nie zaliła

Cytat:
Napisane przez paulajnka Pokaż wiadomość
Witajcie) Wybieram się jutro na zabieg peelingu kawitacyjnego i tak się zastanawiam czy powinnam przygotować jakoś buzię przed tym zabiegiem dla uzyskania lepszego efektu? Doradźcie.

Wiecie może jak często powinno się stosować ten zabieg? Pani kosmetyczka poleciła mi to robić co 2 tygodnie, przeczytałam na forum, że niektórzy robią raz na miesiąc, a jeszcze gdzieś, że raz na tydzień. Już się w tym wszystkim pogubiłam.
Nic nie przygotowuj buzi, najwyzej idż bez makijażu. Peeling kawitacyjny można spokojnie robic raz na tydzień. Raz na miesiąc to pomoze jak umarlemu....... no chyba ze ktos regularnie w domu również wykonuje peelingi ścierne i zależy jaką ma cerę.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:38   #1049
paulajnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuję bardzo dzisiaj wieczorem mam zabieg i postaram się opisać efekty.
paulajnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:42   #1050
malwerre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Tydzień temu byłam na kawitacji w Wrocławiu i zdecydowanie nie dla mnie. Co prawda skóra robi się ładniejsza i bielsza ale po tym zabiegu przez ponad półtora dnia męczył mnie tak straszny ból głowy że zdecydowanie go nie powtórzę!
malwerre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.