Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 16:48   #1171
RainbowMary
Przyczajenie
 
Avatar RainbowMary
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
GG do RainbowMary
Cool Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ahooj ja tez nowa, aczkolwiek rozczytałam trochę forum w przerwie pomiędzy nauką krystalografii a pochodnymi xD W każdym razie, mam do Was, doświadczonych w posiadaniu Emu'siów kobiet- które buty sa "lepsze" w utrzymaniu,czyszczeniu, impregnacji ITP- ciemne (black, indygo) czy jasne (putty itp)?? W sensie- zastanawiam się nad zakupem stringerów lo ROSE- są przecudne, a do tego w promocji.
Aczkolwiek nie chce kupować bez wstępnego zastanowienia się
__________________

nie zadzieraj z Jedi.
RainbowMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 17:54   #1172
marrrtaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja mam czarne i hazelnuty, czarne wg mnie są bardziej praktyczne, dobrze zaimpregnowane nie powinny mieć zacieków z soli, i nie widać tak bardzo jak ktoś nadepnie w autobusie, wystarczy przetrzec wilgotną gąbką i kurz, brud z nich znika. Natomist na hazelnutach mialam odbitego buta i po mimo próby wyczyszczenia, zamsz w tym miejscu odbiega kolorem, a hazelnuty wcale nie są takie jasne (jaśniejsza odmiana brązu).
marrrtaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:06   #1173
RainbowMary
Przyczajenie
 
Avatar RainbowMary
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
GG do RainbowMary
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

no właśnie tym się najbardziej martwię... a muszę jakoś mojego Pape- jako człowieka wielce praktycznego- przekonać, aby łaskawie sypnął groszem i się dorzucił, gdyż córka nie może marznąć na uczelni :P
http://e-buty.pl/damskie/buty/kozaki...4049,rose.html

tutaj są buciki, dosłownie się w nich zakochałam...<3
__________________

nie zadzieraj z Jedi.
RainbowMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 18:47   #1174
inparadise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
użytkownik którego linki wrzuciłaś figuruje na pierwszej stronie wątku jako sprzedający oryginalne Emu także o oryginalność bym się nie bała.
jeśli chodzi o info o ukala, zajrzyj na stronę wstecz - podałam linka do strony z all, ukala jest w strefie ich marek.
dziękuję bardzo za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez marrrtaa92 Pokaż wiadomość
Ja mam czarne i hazelnuty, czarne wg mnie są bardziej praktyczne, dobrze zaimpregnowane nie powinny mieć zacieków z soli, i nie widać tak bardzo jak ktoś nadepnie w autobusie, wystarczy przetrzec wilgotną gąbką i kurz, brud z nich znika. Natomist na hazelnutach mialam odbitego buta i po mimo próby wyczyszczenia, zamsz w tym miejscu odbiega kolorem, a hazelnuty wcale nie są takie jasne (jaśniejsza odmiana brązu).
a czym je impregnujesz, jeśli mogę wiedzeć?
inparadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:30   #1175
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez inparadise Pokaż wiadomość
Witajcie, przybywam do Was z pytaniami i mam nadzieję, że mogę zadać je tutaj postanowiłam sobie w tym roku zafundować "prawdziwe" emu, bo wiele moich koleżanek nosi je przez wiele sezonów i bardzo poleca. Natknęłam się na Ukala. Znalazłam interesujące na allegro, cena dość przystępna, tylko oczywiście teraz wahania czy na pewno są oryginalne. Szczerze mówiąc sama nie mam pojęcia jak to się sprawdza, więc może Wy mi pomożecie
http://allegro.pl/40-ukala-by-emu-au...634854827.html
http://allegro.pl/40-ukala-by-emu-au...713684541.html
sprzedawca ten sam, jednak waham się również nad kolorem, bo boję się, że na tych ciemnych zostaną brzydkie, białe ślady od soli na ulicach. A też wyczytałam tutaj, że nie za bardzo polecacie impregnację no i już sama nic nie wiem
sprostuje co do tego użytkownika. Ja ją kontrolowałam ale w końcu nie kupiłam u niej więc jak mówię na 100 % nie powiem że ma oryginały, ale babka cierpliwa była dwa razy kontrolowana też przez inne wizażystki więc najlepiej kontaktuj się z nią no i musisz uwzględnić że wysyłka z USA może wynieść nawet 3 lub 4 tygodnie. ja w tamtym roku tak zamawiałam i czekałam na buty 5 tygodni bo święta bo coś i była masakra oczekiwania. Podpytaj się jak z gwarancją czy istnieje, to ważne, bo cokolwiek by się działo z twoimi butami zawsze masz gwarancję. Co do koloru wybrałabym brązowe, siwe za ciemne każdy kurz i sól będzie na nich widać
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:04   #1176
marrrtaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Aqua stop z firmy bufalo zazwyczaj zamawiam z allegro bo w sklepach coraz trudniej dostępny, zaciek przez 4 lata mialam raz jak bufalo sie skonczyl i na szybkiego kupilam w ccc, a wcale swoich butów nie oszczędzam, nie mam kaloszy wiec jak są roztopy to ja chodzę w emu, uwierzcie nigdy nie przemokły!
marrrtaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:29   #1177
inparadise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi
co do koloru to teraz już sama nie wiem
to jeszcze, jak już tak o wszystko pytam, to powiedzcie mi jak z rozmiarami. Czytałam, że najlepiej brać o rozmiar mniejsze, bo futerko się ugniata. Ja noszę 41, a tutaj na aukcji jest napisane 40/41, więc chyba powinny być w porządku? Bo 39 to już chyba nie bardzo
inparadise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 20:39   #1178
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja mam Emu 38 stopę mam typowe 38,5 nie pamiętam ile cm .... ale mi sie one rozbiły i zrobiły się lekko chlapowate :P ale 37 chyba były by za małe. na twoim miejscu wzięłabym 40/41
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:42   #1179
toundi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja posiadam 2 pary emu wool. Niskie i wysokie. Posiadam je mimo iż nie są wcale takie super. Przemakają, ciepło w nich wcale nie jest jednak zakochana jestem w ich wyglądzie gdyż stringery nie za bardzo mi się podobają.

W sklepie sprzedawczyni mi mówiły, że nowe Ukala mają o wiele gorszą podeszwę niż wool. Mimo iż posiadam zwykłe muszę w końcu zakupić stringery, jednak pytanie mam. Czy one również robią się rozmiar większe jak zwykłe wool, czy jednak cały czas są takie jak przy zakupie?
toundi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:11   #1180
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez toundi Pokaż wiadomość
Ja posiadam 2 pary emu wool. Niskie i wysokie. Posiadam je mimo iż nie są wcale takie super. Przemakają, ciepło w nich wcale nie jest jednak zakochana jestem w ich wyglądzie gdyż stringery nie za bardzo mi się podobają.

W sklepie sprzedawczyni mi mówiły, że nowe Ukala mają o wiele gorszą podeszwę niż wool. Mimo iż posiadam zwykłe muszę w końcu zakupić stringery, jednak pytanie mam. Czy one również robią się rozmiar większe jak zwykłe wool, czy jednak cały czas są takie jak przy zakupie?
eee jak można mieć Emu wool i mówić ze nie podobają się mu stingery no ja czegoś nie jarzę eee stingery i zwykłe emu wool wyglądają tak samo oprócz tego ze wool przy stingerach to śmieciaki no i wool będą ci przemakać wyginać się pięty i moze ci być w nich zimno hellooo to wool !!

Ukala chociaż mają usztywnianą piętę. Stingery weź przymierz w sklepie w którym Ci się wypowiadali o Ukala
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 08:52   #1181
bogini_rapu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez sweetieblack Pokaż wiadomość
Po 1 musisz wybrać rozmiar (sizee) i po najachaniu na kazdego buta wyswietli się cena
Dzięki wielkie! To już krok do przodu Teraz jeszcze dobrze by było wiedzieć, jak krok po kroku wygląda zamawianie z tej strony
bogini_rapu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 09:02   #1182
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez bogini_rapu Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! To już krok do przodu Teraz jeszcze dobrze by było wiedzieć, jak krok po kroku wygląda zamawianie z tej strony
Strona sama kieruje Cię przez kolejne kroki wystarczy w miarę ogarniać angielski ... choc nawet nie wiem czy bez ang by sie nie obylo...
wpisz sobie zreszta w google, powinna wyskoczyc nie jedna instrukcja zakupow na amazonie...
nie lubie jak ktos czeka az mu sie wszystko poda na tacy

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2012-10-15 o 09:05
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:40   #1183
bogini_rapu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Strona sama kieruje Cię przez kolejne kroki wystarczy w miarę ogarniać angielski ... choc nawet nie wiem czy bez ang by sie nie obylo...
wpisz sobie zreszta w google, powinna wyskoczyc nie jedna instrukcja zakupow na amazonie...
nie lubie jak ktos czeka az mu sie wszystko poda na tacy
ale po co się tak gorączkujesz? boli Cię to, że ktoś prosi o pomoc? To nie pomagaj. Nie jest to Twoim obowiązkiem.
bogini_rapu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:20   #1184
sweetieblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
nie lubie jak ktos czeka az mu sie wszystko poda na tacy
Popieram ja tez filologii angielskiej nie skonczylam a jakos dalam rade, powodzenia
sweetieblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:40   #1185
toundi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
eee jak można mieć Emu wool i mówić ze nie podobają się mu stingery no ja czegoś nie jarzę eee stingery i zwykłe emu wool wyglądają tak samo oprócz tego ze wool przy stingerach to śmieciaki no i wool będą ci przemakać wyginać się pięty i moze ci być w nich zimno hellooo to wool !!

Ukala chociaż mają usztywnianą piętę. Stingery weź przymierz w sklepie w którym Ci się wypowiadali o Ukala
Widzisz, jednak można. Nie podoba mi się w stringerach to, że w środku mają futro tego samego koloru co z zewnątrz. Nie wyginają mi się pięty w wool.
toundi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 16:46   #1186
inparadise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

to jak dziewczyny jasne czy ciemne, bo ja dalej się zdecydowac nie mogę
inparadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:16   #1187
marrrtaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez inparadise Pokaż wiadomość
to jak dziewczyny jasne czy ciemne, bo ja dalej się zdecydowac nie mogę
Ja bym obstawała za ciemnymi
marrrtaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:24   #1188
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez toundi Pokaż wiadomość
Widzisz, jednak można. Nie podoba mi się w stringerach to, że w środku mają futro tego samego koloru co z zewnątrz. Nie wyginają mi się pięty w wool.

kolor chestnut ma naturalne, niefarbowane futerko.
i stinger nie stringer
Cytat:
Napisane przez inparadise Pokaż wiadomość
to jak dziewczyny jasne czy ciemne, bo ja dalej się zdecydowac nie mogę
jasne
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:39   #1189
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez inparadise Pokaż wiadomość
to jak dziewczyny jasne czy ciemne, bo ja dalej się zdecydowac nie mogę
teraz wzięłabym ciemne.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 21:00   #1190
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

zamówiłam Ukala by Emu lo black !! Boże spraw, aby sie okazało, że wszystko zrobiłam dobrze
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:29   #1191
RainbowMary
Przyczajenie
 
Avatar RainbowMary
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
GG do RainbowMary
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Gratuluję

Ja mam do was kolejne, w sumie to powtarzające się pytanie- mam nóżkę 24 cm (takie max) i nie wiem, czy brać rozmiaar 38 czy 37...boje sie tego syndromu "palucha" ;(
__________________

nie zadzieraj z Jedi.
RainbowMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:42   #1192
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez RainbowMary Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja mam do was kolejne, w sumie to powtarzające się pytanie- mam nóżkę 24 cm (takie max) i nie wiem, czy brać rozmiaar 38 czy 37...boje sie tego syndromu "palucha" ;(
jeśli czytałaś wątek, to zauważysz, że są zwolenniczki noszenia mniejszych i zwolenniczki swojego rozmiaru...
ja się powtórzę - normalnie noszę 37, z długością wkładki 24cm. Stopę mam długości ~23,5-7 cm i stingery mam 37, a wallaby 36 w których przez to wytarło się futerko
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:01   #1193
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
jeśli czytałaś wątek, to zauważysz, że są zwolenniczki noszenia mniejszych i zwolenniczki swojego rozmiaru...
ja się powtórzę - normalnie noszę 37, z długością wkładki 24cm. Stopę mam długości ~23,5-7 cm i stingery mam 37, a wallaby 36 w których przez to wytarło się futerko
To i ja sie powtorze i powiem, ze nosze 39 tj. 25 cm stingery mam w swoim rozmiarze czyli 39. Przy 38 wystawal mi paluch i bylo mi zimno w stopy.
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 23:18   #1194
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Na amazon.co.uk jest zniżka 20% na "new season boots" w tym Emu

Until 23.59 [BST] on Wednesday, October 24, 2012, get 20% off selected new season boots sold by Amazon.co.uk with code 'AMZSTYLE'.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 00:22   #1195
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witajcie!
Przymierzam się do kupna swojej pierwszej pary Emu.
No i myślę nad Ukala by Emu LO oraz Emu Bronte (wool) LO. KTÓRE wybrać?
Ukala to podobno to samo co Bronte, tylko ma inną naszywkę i wzmacnianą napiętkę (czy coś takiego), aby noga się nie wyginała do wewnątrz. Ja akurat mam taki problem, że mam lekką wadę prawej stopy i ona się właśnie wygina do wewnątrz. Czyli Ukale były by w takim razie lepsze... O ile rzeczywiście czuć jakąś różnicę w stabilizacji? Dodatkowo, wiele osób pisze, że Bronte mają lepsze futerko. Jak to z tym jest? Obydwa modele mogę kupić w tej samej cenie - 349zł z przesyłką kurierską.
KTÓRE WYBRAĆ!?

Aha, jeszcze sprawa z rozmiarem. Noszę normalnie 38, więc mam zamówić sobie 37, tak? Bo futerko w obydwu modelach i tak się wgniecie?
Proszę o odpowiedź, ponieważ mam zamiar je sobie zamówić w tym tygodniu

Edit.
Mógłby ktoś mnie oświecić, czy Ukale od AniaUSA-2009 (allegro) sa oryginalne? Na liście jest, że na 99% są oryginalne. Ale nurtuje mnie to, że na aukcjach na zdjęciach te buty mają prostą podeszwę. Natomiast ktoś dodał fotki z centkowanymi Ukalami i one mialy taką "ząbkowaną" podeszwę. Więc teraz już nic nie wiem.
__________________

Edytowane przez Paziolka
Czas edycji: 2012-10-16 o 01:00
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 01:11   #1196
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Na amazon.co.uk jest zniżka 20% na "new season boots" w tym Emu

Until 23.59 [BST] on Wednesday, October 24, 2012, get 20% off selected new season boots sold by Amazon.co.uk with code 'AMZSTYLE'.

AAAAAAAAAAAAAAAA jaram się jak pochodnia
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 07:35   #1197
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Przymierzam się do kupna swojej pierwszej pary Emu.
No i myślę nad Ukala by Emu LO oraz Emu Bronte (wool) LO. KTÓRE wybrać?
Ukala to podobno to samo co Bronte, tylko ma inną naszywkę i wzmacnianą napiętkę (czy coś takiego), aby noga się nie wyginała do wewnątrz. Ja akurat mam taki problem, że mam lekką wadę prawej stopy i ona się właśnie wygina do wewnątrz. Czyli Ukale były by w takim razie lepsze... O ile rzeczywiście czuć jakąś różnicę w stabilizacji? Dodatkowo, wiele osób pisze, że Bronte mają lepsze futerko. Jak to z tym jest? Obydwa modele mogę kupić w tej samej cenie - 349zł z przesyłką kurierską.
KTÓRE WYBRAĆ!?

Aha, jeszcze sprawa z rozmiarem. Noszę normalnie 38, więc mam zamówić sobie 37, tak? Bo futerko w obydwu modelach i tak się wgniecie?
Proszę o odpowiedź, ponieważ mam zamiar je sobie zamówić w tym tygodniu

Edit.
Mógłby ktoś mnie oświecić, czy Ukale od AniaUSA-2009 (allegro) sa oryginalne? Na liście jest, że na 99% są oryginalne. Ale nurtuje mnie to, że na aukcjach na zdjęciach te buty mają prostą podeszwę. Natomiast ktoś dodał fotki z centkowanymi Ukalami i one mialy taką "ząbkowaną" podeszwę. Więc teraz już nic nie wiem.
Ukala, rozm. 37.
Ktos kilka stron wczesniej tlumaczyl roznice w podeszwie ale musisz poszukac bo nie pamietam. Od siebie powiem aby tyle ze allegro jak reklamowalo ukale to mialy prosta podeszwe.



Przepraszam za brak polskich znakow, pisze smartfonem

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

A i jeszcze kilka stron wczesniej wkleilam linka z info od allegro o ukali. Generalnie ukala wychodzi lepiej jak wool. Wool to odpad nie kupuj, nie warto

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-16 o 07:37
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 11:22   #1198
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dzieki wielkie za odpowiedz
A kupował ktoś od AniaUSA-2009? Powiem szczerze, ze podchodze ostrożnie do kupowania oryginalnych butów tanio... 288zl za Ukale z przesylka (50zl kurier z usa) a na innych aukcjach 359zl z wysylka z polski. no i nie wiem co wybrać.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 11:27   #1199
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odpowiedz
A kupował ktoś od AniaUSA-2009? Powiem szczerze, ze podchodze ostrożnie do kupowania oryginalnych butów tanio... 288zl za Ukale z przesylka (50zl kurier z usa) a na innych aukcjach 359zl z wysylka z polski. no i nie wiem co wybrać.
ja bym wzięła druga opcję - z Polski - przez 20 zł nie zbiedniejesz a z wysyłką z USA różnie bywa.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

powtórzę się ale na poprzedniej stronie wkleiłam link - tam na pewno są oryginały i tak jak piszesz za 359 zł (długość low)
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:41   #1200
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny!
Obczajam tego amazona. Stingery szare kosztują 83.8 funtów.
Jest zniżka właśnie na amazonie -20%. Czyli zniżka 16.76 funtów = 67,04 funta Stingery (szare).
Przesyłka do Polski standard - 5.69 funta.
Czyli generalnie mogę mieć Stingery szare za 72,73 funta! Jaram sie tym :p Nie doliczają żadnych kosztów do tego?
__________________

Edytowane przez Paziolka
Czas edycji: 2012-10-16 o 14:01
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.