Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 19:38   #1231
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez inparadise Pokaż wiadomość
to jak dziewczyny jasne czy ciemne, bo ja dalej się zdecydowac nie mogę
jasne
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:40   #1232
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Nie mogą sobie od tak pobrać kasy z karty Przecież mogłabym ukraść karte, podać czyjś numeri wtedy by pobrali od niego kase :P
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:41   #1233
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
ja bym starła wilgotną powodzenia!

daj również znać jak tam po farbowaniu botków, bo też się przymierzam do farbowania jasnych skórzanych kozaków, może na priv co by tutaj nie zaśmiecać
nie dziękuję
jeśli wypróbuję to dam znać, najchętniej poradziłabym się jakiegoś dobrego szewca, ale nie znam...

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Jesli moge Cie jakos pocieszyc, to wiedz ze moje 4-miesieczne stingery wygladaly jeszcze gorzej dwa wrzuty do pralki (akt desperacji) i sa prawie jak nowe
pokazywałaś zdjęcia? bo nie pamiętam
ja do pralki na pewno nie wrzucę, bo tu gdzie teraz mieszkam (wynajmowane mieszkanie) jest pralka, której nie ufam
po jakich przejściach były?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


ja to swoje dalej trzymam w szafie,bo się boję brudzenia i czyszczenia
na szczęście to są tylko buty chociaż jest mi baardzo przykro, głupio mi będzie chodzić w poplamionych butach, ale jak będzie mróz to myślę, że nie będzie mnie to interesować

znalazłam sklep internetowy z farbami m.in. z kolorem ciemny granat/navy bałabym się, że tylko pogorszę sytuację :/

chyba zacznę zbierać na emu leather
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:47   #1234
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
AAA, pomocy!
Przez moją nieuwagę, zrzuciłam pudełko z rozmrożonym sosem i mięsem roboty "teściowej", który rozbryzgał się wszędzie nawet na moje stingery indygo
przetarlam od razu mokrą szmatką - nic
czym próbować teraz? jak jest świeże?
tuszcz mąka ziemniaczana wyciągnie wilgoć i tłuszcz.
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:55   #1235
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Nie mogą sobie od tak pobrać kasy z karty Przecież mogłabym ukraść karte, podać czyjś numeri wtedy by pobrali od niego kase :P
Płaciłaś już kiedyś kartą przez internet?
Chyba nie.

Nie chcę tu już więcej robić offtopu, dlatego polecam poszukać informacji na temat płacenia kartą w internecie lub przekonać się na własnej skórze

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2012-10-16 o 19:57
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:59   #1236
sweetieblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Nie mogą sobie od tak pobrać kasy z karty
Moga moga
sweetieblack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:59   #1237
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Placilam przez allegro - przekierowywuje na strone banku, ja wpisuje kod i haslo, nastepnie dochodzi mi jeszcze potweirdzenie sms'owe. Tak sie to robi z place z allegro
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 20:15   #1238
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Placilam przez allegro - przekierowywuje na strone banku, ja wpisuje kod i haslo, nastepnie dochodzi mi jeszcze potweirdzenie sms'owe. Tak sie to robi z place z allegro
a co to ma wspólnego ? to amazon a nie allegro
a "płace z allegro" i "płatność kartą" to nie to samo

ja nie robiłam jeszcze zakupów na amazonie, ale płaciłam wielokrotnie kartą za zakupy na innych zagranicznych stronach i zawsze robi się to tak samo - musisz wybrać formę płatności - karta kredytowa / debetowa, uzupełniasz swoje dane, podajesz kod cvv2, potwierdzasz i już
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:22   #1239
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Zazdroszczę Warszawiakom wczoraj byłam w Warszawie i znalazłam nowe Ugg za 300 czarne HI rozmiar 40 w TK Maxx Było podobno dużo Emu i Ugg No i Ugg miały nawet fajną jakość i futerko nie było takie złe No i było mnóstwo Bearpaw za 200 zł wg mnie jakość nie powala ale na pewno jakość lepsza niż wool no i miały usztywniany zapiętek

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-10-17 o 09:03
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:22   #1240
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez sweetieblack Pokaż wiadomość
Moga moga
wydaje mi sie, że jednak nie musisz sama wykonać przelew, poza tym muszą mieć Twoj nr konta, no chyba że sie tam podaje
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:28   #1241
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
a co to ma wspólnego ? to amazon a nie allegro
a "płace z allegro" i "płatność kartą" to nie to samo

ja nie robiłam jeszcze zakupów na amazonie, ale płaciłam wielokrotnie kartą za zakupy na innych zagranicznych stronach i zawsze robi się to tak samo - musisz wybrać formę płatności - karta kredytowa / debetowa, uzupełniasz swoje dane, podajesz kod cvv2, potwierdzasz i już
Lepiej i składniej bym tego nie ujeła
W ten sam sposób płaci się na Amazonie.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 21:47   #1242
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
pokazywałaś zdjęcia? bo nie pamiętam
ja do pralki na pewno nie wrzucę, bo tu gdzie teraz mieszkam (wynajmowane mieszkanie) jest pralka, której nie ufam
po jakich przejściach były?

znalazłam sklep internetowy z farbami m.in. z kolorem ciemny granat/navy bałabym się, że tylko pogorszę sytuację :/

nie pamiętam nawet czy wstawiałam fotki i nie mogę znaleźć ale wyglądały identycznie jak u Vegetki z 2 cz. wątku i pozwolę sobie wkleić jej zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1323453384
a co robiłam? chciałam je wyczyścić po sezonie, przed schowaniem do szafy jednym słowem przedobrzyłam
farb nie polecam no chyba że zrobisz to jakoś fachowo i profesjonalną farbą - ja kupiłam jakiś 'odnawiacz' do emu własnie a że koloru nigdy idealnie nie dobierzesz to wyszły mi dwukolorowe masakra
no to siup je znów do pralki i teraz są w miarę ok nawet bardziej puszyste niż te nowe
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:17   #1243
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Pomimo wszelkich chęci, dostałam emaila od amazona, że są problemy z moim bankiem, który odrzuca amazona i nie da się zapłacić... Jutro skontaktuje się z wujkiem, który mieszka w uk i robił zakupy na amazonie już nie raz, więc on mi prawdopodobnie zakupi te butki. Jak dojdą już do mnie, to wstawie zdjęcia)
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:05   #1244
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
tuszcz mąka ziemniaczana wyciągnie wilgoć i tłuszcz.
dzięki, ale już chyba trochę za późno
Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
nie pamiętam nawet czy wstawiałam fotki i nie mogę znaleźć ale wyglądały identycznie jak u Vegetki z 2 cz. wątku i pozwolę sobie wkleić jej zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1323453384
a co robiłam? chciałam je wyczyścić po sezonie, przed schowaniem do szafy jednym słowem przedobrzyłam
farb nie polecam no chyba że zrobisz to jakoś fachowo i profesjonalną farbą - ja kupiłam jakiś 'odnawiacz' do emu własnie a że koloru nigdy idealnie nie dobierzesz to wyszły mi dwukolorowe masakra
no to siup je znów do pralki i teraz są w miarę ok nawet bardziej puszyste niż te nowe
pokażesz je jak wyglądają po praniu?
może ja też wykorzystam czyjąś pralkę... tylko boję się :/

ogólnie odradzam vanish...
plamy z ciemnych zrobiły się jasne!
nie wiem, czy wyciągnęło barwnik, czy co, bo przecierałam kilka razy wilgotną gąbką i nic - nawet na mokrych butach widać te jasne plamy. a trzymałam ten vanish na plamach dosłownie chwilę...
jestem załamana.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:47   #1245
RainbowMary
Przyczajenie
 
Avatar RainbowMary
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
GG do RainbowMary
Talking Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Na amazon.co.uk jest zniżka 20% na "new season boots" w tym Emu

Until 23.59 [BST] on Wednesday, October 24, 2012, get 20% off selected new season boots sold by Amazon.co.uk with code 'AMZSTYLE'.
DZIĘKUJE CI, O ZACNA MIŁOŚNICZKO EMU !!

Tak po krótce podziele się z Wami moją radością:
Przymierzałam się już do kupienia różowych Stingerków LO w Polsce ( 5 stówv), oczywiście finansowo wspierał mnie Tata ( jestem jedynie biedną studnetką xD), który po hmn dłuższej konwersacji z moją mamą NAGLE się rozmyślił i stwierdził (godzine przed zakupem), że to za dużo. Koniec kropka. W sumie- to nawet bardzo dużo, nie jestem przyzwyczajona do wydawania takich ilości jednrozaowej kasy na butki), a nie kupuję Emu co roku czy dlatego że fason mi się znudził, ale dlatego, że są niewiarygodnie ciepłe i praktyczne w zimie ( u mnie są temp jak na Syberii, więc stingery byłyby idealne). Bylam PODŁAMANA , i zdesperowanan do kupienia Bronte...
I wtedy, niczym grom z jasnego nieba, ukazał mi się post na forum i wiadomość o zniżce na amazonie- weszłam na strone, założyłam konto i dostałam inną zniżke ( ale również 20%) i tym pięknym sposobem znalazłam piękne czekoladowe Stingery za 68 funtów , które juz pewnie do mnie wędrują ^^
Taka moja historia z happy end'em
WIĘC DZIĘKI RAZ JESZCZE
__________________

nie zadzieraj z Jedi.
RainbowMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:57   #1246
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
dzięki, ale już chyba trochę za późno

pokażesz je jak wyglądają po praniu?
może ja też wykorzystam czyjąś pralkę... tylko boję się :/

ogólnie odradzam vanish...
plamy z ciemnych zrobiły się jasne!
nie wiem, czy wyciągnęło barwnik, czy co, bo przecierałam kilka razy wilgotną gąbką i nic - nawet na mokrych butach widać te jasne plamy. a trzymałam ten vanish na plamach dosłownie chwilę...
jestem załamana.
Wybacz ale tą metodę dałam też do opisu z pierwszej strony Szkoda ze za późno Ci doradziłam Ja prałam dwa razy Emu za pierwszym razem efekt był niesamowity za drugim nie za bardzo zależy od metody suszenia tak mi się zdaje, ale Mamiszon powiedziała że będzie i w takich chodzić bo są mega ciepłe a ja ciągle oglądam to nowsze modele i się zastanawiam nad rozmiarem bo 38 po zimie jak ubrałam to mi się wydaje za luźny.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



https://markafoni.pl/fotocache/cat/10849/brandline.jpg

https://markafoni.pl/kolekcja-obuwia/c-13846/

konkurent Emu Australia. LO za 409 zł

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2012-10-17 o 13:36
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:24   #1247
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez RainbowMary Pokaż wiadomość
DZIĘKUJE CI, O ZACNA MIŁOŚNICZKO EMU !!

Tak po krótce podziele się z Wami moją radością:
Przymierzałam się już do kupienia różowych Stingerków LO w Polsce ( 5 stówv), oczywiście finansowo wspierał mnie Tata ( jestem jedynie biedną studnetką xD), który po hmn dłuższej konwersacji z moją mamą NAGLE się rozmyślił i stwierdził (godzine przed zakupem), że to za dużo. Koniec kropka. W sumie- to nawet bardzo dużo, nie jestem przyzwyczajona do wydawania takich ilości jednrozaowej kasy na butki), a nie kupuję Emu co roku czy dlatego że fason mi się znudził, ale dlatego, że są niewiarygodnie ciepłe i praktyczne w zimie ( u mnie są temp jak na Syberii, więc stingery byłyby idealne). Bylam PODŁAMANA , i zdesperowanan do kupienia Bronte...
I wtedy, niczym grom z jasnego nieba, ukazał mi się post na forum i wiadomość o zniżce na amazonie- weszłam na strone, założyłam konto i dostałam inną zniżke ( ale również 20%) i tym pięknym sposobem znalazłam piękne czekoladowe Stingery za 68 funtów , które juz pewnie do mnie wędrują ^^
Taka moja historia z happy end'em
WIĘC DZIĘKI RAZ JESZCZE

Cala przyjemnosc po mojej stronie!

A czy bede milosniczka Emu to sie dopiero okaze - czekam na moja pierwsza pare.
Na razie jestem tylko milosniczka zakupow na Amazonie
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:29   #1248
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja się zastanawiam nad stingerami LO blue (470zł), LO Putty (420zł), HI Mushroom (549zł), te trzy promocje trafiłam w Polsce, jak myślicie, które brać ??


---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Warszawiakom wczoraj byłam w Warszawie i znalazłam nowe Ugg za 300 czarne HI rozmiar 40 w TK Maxx Było podobno dużo Emu i Ugg No i Ugg miały nawet fajną jakość i futerko nie było takie złe No i było mnóstwo Bearpaw za 200 zł wg mnie jakość nie powala ale na pewno jakość lepsza niż wool no i miały usztywniany zapiętek

serio?? w centrum w tk maxx?? Mega okazja jak dla mnie te uggi czarne, chyba się wybiore...
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 16:34   #1249
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Wybacz ale tą metodę dałam też do opisu z pierwszej strony Szkoda ze za późno Ci doradziłam Ja prałam dwa razy Emu za pierwszym razem efekt był niesamowity za drugim nie za bardzo zależy od metody suszenia tak mi się zdaje, ale Mamiszon powiedziała że będzie i w takich chodzić bo są mega ciepłe a ja ciągle oglądam to nowsze modele i się zastanawiam nad rozmiarem bo 38 po zimie jak ubrałam to mi się wydaje za luźny.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



https://markafoni.pl/fotocache/cat/10849/brandline.jpg

https://markafoni.pl/kolekcja-obuwia/c-13846/

konkurent Emu Australia. LO za 409 zł
przyznam się, że nie przyszło mi wtedy do głowy zajrzeć na pierwszą stronę, od razu w panice napisałam posta, przetarłam buty wilgotną gąbką, próbowałam na jednej z plamek płynu fairy, a potem tego vanisha...
Żebym miała swoją, prywatną pralkę, instrukcje obsługi itd. to pewnie bym je wyprała, a tak... :/
na szczęście czas leczy rany
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:45   #1250
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez RainbowMary Pokaż wiadomość
DZIĘKUJE CI, O ZACNA MIŁOŚNICZKO EMU !!

Tak po krótce podziele się z Wami moją radością:
Przymierzałam się już do kupienia różowych Stingerków LO w Polsce ( 5 stówv), oczywiście finansowo wspierał mnie Tata ( jestem jedynie biedną studnetką xD), który po hmn dłuższej konwersacji z moją mamą NAGLE się rozmyślił i stwierdził (godzine przed zakupem), że to za dużo. Koniec kropka. W sumie- to nawet bardzo dużo, nie jestem przyzwyczajona do wydawania takich ilości jednrozaowej kasy na butki), a nie kupuję Emu co roku czy dlatego że fason mi się znudził, ale dlatego, że są niewiarygodnie ciepłe i praktyczne w zimie ( u mnie są temp jak na Syberii, więc stingery byłyby idealne). Bylam PODŁAMANA , i zdesperowanan do kupienia Bronte...
I wtedy, niczym grom z jasnego nieba, ukazał mi się post na forum i wiadomość o zniżce na amazonie- weszłam na strone, założyłam konto i dostałam inną zniżke ( ale również 20%) i tym pięknym sposobem znalazłam piękne czekoladowe Stingery za 68 funtów , które juz pewnie do mnie wędrują ^^
Taka moja historia z happy end'em
WIĘC DZIĘKI RAZ JESZCZE
znizka obowiazuje tylko na amazonowe wystawki, czy rez innych ludzi? jak tylko na amazonowe - to jak mam rozpoznac, ze to akurat to? patrze i patrze na strone - nic nie widze takiego (jeszcze nigdy nie kupilam niczego tutaj).
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:03   #1251
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez modziara Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś aukcję w rozmiarze 38?
ale woole czy stigery? bo woole - rozmiar mniejsze, a stingery w swoim rozmiarze nalezy brac .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:25   #1252
RainbowMary
Przyczajenie
 
Avatar RainbowMary
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
GG do RainbowMary
Cool Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
znizka obowiazuje tylko na amazonowe wystawki, czy rez innych ludzi? jak tylko na amazonowe - to jak mam rozpoznac, ze to akurat to? patrze i patrze na strone - nic nie widze takiego (jeszcze nigdy nie kupilam niczego tutaj).
Ja też kupowałam pierwszy raz, aczkolwiek wydaje mi się że na "amazonowe". Jak nie ma nic w stylu "19 used or 12 new" to wg spokojnie możesz brać Tam później wpisujesz dane i kod , i od razu się strąca zniżka z danej sumy

__________________

nie zadzieraj z Jedi.
RainbowMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:18   #1253
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
znizka obowiazuje tylko na amazonowe wystawki, czy rez innych ludzi? jak tylko na amazonowe - to jak mam rozpoznac, ze to akurat to? patrze i patrze na strone - nic nie widze takiego (jeszcze nigdy nie kupilam niczego tutaj).
Jedynie na te sprzedawane bezpośrednio przez Amazon ->

Shoes & Accessories › 20% off with code AMZSTYLE › Amazon.co.uk › Footwear › Emu
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:58   #1254
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad stingerami LO blue (470zł), LO Putty (420zł), HI Mushroom (549zł), te trzy promocje trafiłam w Polsce, jak myślicie, które brać ??


---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------




serio?? w centrum w tk maxx?? Mega okazja jak dla mnie te uggi czarne, chyba się wybiore...
nooo ale była ostatnia para Ugg więc nie wiem czy jesio są na ulicy złotej na przeciwko pałacu kultury ja bym wzięła Putty
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 20:45   #1255
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

może będzie dostawa<marzyciel> kurcze te blue takie zupełnie nie praktyczne, lo mam czarne i ciemno szare, jak zwykle dylemat, putty mają śliczny kolor, ale hi jeszcze żadnych nie mam hmm no dylemat!
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:45   #1256
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
pokażesz je jak wyglądają po praniu?
może ja też wykorzystam czyjąś pralkę... tylko boję się :/
jak tylko będę miala chwilę to wrzucę fotki.
co do pralki - ja w ubiegłym roku prałam moje stingery w pralce z jednym programem gdzie aby długość cyklu regulujesz i o jednych obrotach (wirowania), podejrzewam że 600/min. także nie masz się czego obawiać raczej
teraz, prałam na lekkim, pół godz. i 400 (najmniej) obrotów.
w płynie do wełny a raczej wełnianej pościeli

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-18 o 09:18
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 22:29   #1257
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
może będzie dostawa<marzyciel> kurcze te blue takie zupełnie nie praktyczne, lo mam czarne i ciemno szare, jak zwykle dylemat, putty mają śliczny kolor, ale hi jeszcze żadnych nie mam hmm no dylemat!
Najgorsze jest to ze jest tak wiele modeli ktore sa sliczne a tak malo kasy ;( ja mam hi i szykam tanich mini lub lo bym miala tak na teraz. Mowili ze bedzie dostawa w tym sklepie ale czy sniegowcow akurat to nie wiem.
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:58   #1258
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

zdjęcia moich chestnutów po myciu, zaciekach oraz dwukrotnym praniu w pralce - dużo przeszły

ogólnie futerko aby trochę pożółkło bo wiadomo, barwnik puszcza ale nie są jeszcze takie złe. gdzieniegdzie ciemniejsze smugi pozostały, najbardziej z tyłu. na koniec spryskane 'renovatorem' hi-tec.

a jak już wstawiam foty to daję także moje nowe putty zdjęcia jakieś rozjaśnione wyszły, najwierniejsze jest pierwsze foto-telefonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA180002.jpg (113,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA180003.jpg (125,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA180004.jpg (121,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4-06F41AB4-753632-480.jpg (20,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA040004.jpg (68,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA040005.jpg (66,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA040009.jpg (68,5 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:00
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:34   #1259
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
zdjęcia moich chestnutów po myciu, zaciekach oraz dwukrotnym praniu w pralce - dużo przeszły

ogólnie futerko aby trochę pożółkło bo wiadomo, barwnik puszcza ale nie są jeszcze takie złe. gdzieniegdzie ciemniejsze smugi pozostały, najbardziej z tyłu. na koniec spryskane 'renovatorem' hi-tec.

a jak już wstawiam foty to daję także moje nowe putty zdjęcia jakieś rozjaśnione wyszły, najwierniejsze jest pierwsze foto-telefonem
nie wyglądają źle ja bym takie nosiła ale jakbym miała nowe to ... :P a Putty też chcę !! idealne na taką pogodę jak jest na dworze. Śliczny ten kolor ech ale teraz nie ma takich dużych promocji żebym chciała się skusić na kolejne Emu no i chciałabym jesio raz przymierzyć 37. Dlaczego u mnie nie ma żadnego sklepu z Emu
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:50   #1260
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

taktaktak! Właśnie doszły do mnie moje pierwsze 'emu' - Ukala by Emu Lo Black wzięłam rozmiar 37 i są idealne! ciesze sie jak głupia futerko mam czarne i przypomina mi tak troche sierść psa

[IMG=http://imageshack.us/a/img96/4342/imag0484tz.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://imageshack.us/a/img717/2128/imag0486d.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://imageshack.us/a/img812/4783/imag0485w.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://imageshack.us/a/img28/1383/imag0487e.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us



przepraszam za jakość, ale byłam tak podekscytowana ze od razu chcialam sie pochwalić
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.