Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-31, 22:28   #1621
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Ja w albach np miałam bardzo mięciutkie, w pierwszych stingerach też, w obecnych już takie milusie nie jest nie wie od czego to zależy tak serio...
nie wiem, może od użytego barwnika? prawdę powiedziawszy myślałam, że w wallaby jest milutkie futerko a w stingerach nie
Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Wiesz co na zdjęciu wyszły jak taki wyblakły szary, w rzeczywistości są po prostu ciemno brązowe
mimo wszystko chyba wallaby chocolate jest ciemniejszy, bardziej nasycony
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 09:31   #1622
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
nie wiem, może od użytego barwnika?
Chyba cos w tym jest

Wczoraj "sprawdzalam" futerka roznych kolorow w sklepie stacjonarnym i jedynie to kremowe (niefarbowane?) jest takie milutkie.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2012-11-01 o 09:46
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 09:36   #1623
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Chyba cos w tym jest

Wczoraj "sprawdzalam" futerka roznych kolorow w sklepie stacjonarnym i jedynie to kremowe (nie farbowane?) jest takie milutkie.
już kiedyś ten temat był tu poruszany i też doszłyśmy do wniosku że chestnut'y (niefarbowane) mają najmilsze futerko więc chyba faktycznie chodzi o ten barwnik.
w moim przypadku to by się zgadzało
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:49   #1624
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

na cmentarzu pełno lasek w emó, a we Wrocławiu od rana ulewa... te buty można było wykręcać, no ręce opadają nad głupotą!
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 12:34   #1625
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
na cmentarzu pełno lasek w emó, a we Wrocławiu od rana ulewa... te buty można było wykręcać, no ręce opadają nad głupotą!
takie buty są teraz cool, trzeba się pokazać
a tak serio to dobrze, że traktują tak emó a nie emu
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 12:48   #1626
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
na cmentarzu pełno lasek w emó, a we Wrocławiu od rana ulewa... te buty można było wykręcać, no ręce opadają nad głupotą!
i jeszcze pięta na chodniku zamiast najpierw na podeszwie a później na chodniku


u mnie właśnie przestało i chyba będzie parada w emu a co
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 15:08   #1627
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Nosiłam dzisiaj emu i trochę się rozeszły (to dobrze), ale zaczęły mnie obcierać na pięcie, w miejscu tego grubego szwu :/ Czytałam, że parę dziewczyn miało już taki problem. Jak sobie poradziłyście? Pochodzić, poczekać az przestanie obcierać?
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 16:12   #1628
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Nosiłam dzisiaj emu i trochę się rozeszły (to dobrze), ale zaczęły mnie obcierać na pięcie, w miejscu tego grubego szwu :/ Czytałam, że parę dziewczyn miało już taki problem. Jak sobie poradziłyście? Pochodzić, poczekać az przestanie obcierać?
mnie nie przestało obcierać... jest coraz gorzej...
chodzę w skarpetkach a czasem nawet naklejam dodatkowo plaster
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 16:16   #1629
doma_domi
Raczkowanie
 
Avatar doma_domi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
mnie nie przestało obcierać... jest coraz gorzej...
chodzę w skarpetkach a czasem nawet naklejam dodatkowo plaster
O ja to no to niefajnie... Mam nadzieję, że przestaną mnie obcierać, bo w sumie nie mam jakiejś wrażliwej stopy i rzadko, które buty mnie obcierają.
__________________
Lekarze/Rodzinka.pl/Prawo Agaty/Przepis na życie/Glee/Czas Honoru/Modern Family
doma_domi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 16:37   #1630
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
O ja to no to niefajnie... Mam nadzieję, że przestaną mnie obcierać, bo w sumie nie mam jakiejś wrażliwej stopy i rzadko, które buty mnie obcierają.
mnie niestety obcierają każde buty no może oprócz japonek ale po Emu się tego nie spodziewałam
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 17:17   #1631
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny ale bardzo wam lata pięta na bose stópki?? bo mnie tak średnio tzn chodzę normalnie i tego nie odczuwam nawet, nic mi się nie przeciera.. ale obawiam się że wraz z większymi mrozami włożę skarpetę i w tedy futerko ostatecznie w tym sezonie się ugniecie, chociaż wierzę w tzw "zmartwychwstania wełny merynosów
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 19:42   #1632
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
O ja to no to niefajnie... Mam nadzieję, że przestaną mnie obcierać, bo w sumie nie mam jakiejś wrażliwej stopy i rzadko, które buty mnie obcierają.
mnie właśnie też żadne buty nie obcierają, a Emu właśnie tak.. póki co wytrzymuje bez plastra
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 21:37   #1633
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny pomóżcie! zmokły mi dziś nieco szare stingery (oryginalne). buty wypchałam i wysuszyłam. i o ile jeden but jest w porządku o tyle na drugim w przedniej części pojawiły się ciemne plamy. tu przy palcach pojawiły się jakby odbarwienia. jak mogę je usunąć? czy którejś z was zdarzyło się coś takiego??

Edytowane przez magic_bar
Czas edycji: 2012-11-01 o 21:45
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 21:53   #1634
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Nosiłam dzisiaj emu i trochę się rozeszły (to dobrze), ale zaczęły mnie obcierać na pięcie, w miejscu tego grubego szwu :/ Czytałam, że parę dziewczyn miało już taki problem. Jak sobie poradziłyście? Pochodzić, poczekać az przestanie obcierać?
Ja z każdymi butami robię tak, że na początku jak obetrą to je odstawiam aż się wszystko zagoi, potem zakładam jeszcze raz (tylko nie na jakieś dalekie trasy ), mam przy sobie plaster, który w razie potrzeby naklejam i tak powtarzam to aż przestaną obcierać, bo skóra się przyzwyczai
no chyba, że jakieś buty są źle dobrane, za małe czy coś - to wiadomo, że sobie z tym nie poradzę.
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
mnie niestety obcierają każde buty no może oprócz japonek ale po Emu się tego nie spodziewałam
mnie nawet japonki potrafią obetrzeć
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:14   #1635
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie! zmokły mi dziś nieco szare stingery (oryginalne). buty wypchałam i wysuszyłam. i o ile jeden but jest w porządku o tyle na drugim w przedniej części pojawiły się ciemne plamy. tu przy palcach pojawiły się jakby odbarwienia. jak mogę je usunąć? czy którejś z was zdarzyło się coś takiego??
Chyba Ci mocno zmokły...?
Obawiam się że to te cholerne zacieki, przekleństwo Emu
Poczekaj aż porządnie wyschną i spróbuj zwilżoną gąbką to zmyć. Uprzedzam że czasem może być gorzej ale spoko, pralka bierze wszystko
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:26   #1636
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

właśnie nie zmokły bardzo przeszłam po deszczu kilka kroków w tym zaliczyłam kałużę impregnowałam je w zeszłym roku. dziś po spotkaniu z kałużą przemokły mi oba buty tu przy palcach (obie skarpety mokre) ale tylko na jednym mam paskudne ciemne plamymyślę czy nie zanieść buta do kuśnierza..boję się sama go czyścić aby nie pogorszyć
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:50   #1637
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny czy zamawiała któreaś Emu ze strony martensy.pl ? bo widzę że na pierwszej stronie w liście sklepów jest podana ale nie sprawdzona

a ja głupia niewiele czytając zamówiłam stingery LO na tej stronie bo promocja była (moje pierwsze) :P i kase wysłałam od razu nie sprawdzając nawet @ a oni mi napisali że nie ma ich na stanie i będą najprawdopodobniej w środę, zadzwoniłam do nich z awanturą że po cholere wystawiają buty skoro ich na stanie nie ma ale gościu miły nawet tłumaczył że mają też sklep stacjonarny i czasami po prostu nie zdążą tego ogarnąc.. w sumie miał na stanie rozmiar mniejsze i chciał mi je wysłac no ale stwierdziłam że poczekam. Mówił że w środe powinna byc dostawa bo z niemiec jedzie i że zadzwonią żebym potwierdziła czy nadal je chce (mieli dzwonic w środę a jeśli nie to kazali zadzwonic w piątek bo wiadomo długi weekend to jakieś opóźnienia mogą byc) no i ja już sama nie wiem dlatego moje pytanie czy ktoś zamawiał z tej strony ?? Głupia ja mogłam sprawdzic wcześniej
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:03   #1638
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
właśnie nie zmokły bardzo przeszłam po deszczu kilka kroków w tym zaliczyłam kałużę impregnowałam je w zeszłym roku. dziś po spotkaniu z kałużą przemokły mi oba buty tu przy palcach (obie skarpety mokre) ale tylko na jednym mam paskudne ciemne plamymyślę czy nie zanieść buta do kuśnierza..boję się sama go czyścić aby nie pogorszyć
może jakieś błotko z kałuży Ci zabrudziło... przetrzyj wilgotną szmatką. ładnie musiałaś je zamoczyć w tej kałuży, że aż skarpetki były mokre... niestety, w zamszowych butach trzeba uważać
zobacz pare stron wstecz jak wyglądały moje buty po spotkaniu z sosem
wyczyściłam je aerozolem z deichmanna.
jaki masz kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201020121442.jpg (116,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 251020121446.jpg (104,9 KB, 52 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 00:34   #1639
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
takie buty są teraz cool, trzeba się pokazać
a tak serio to dobrze, że traktują tak emó a nie emu
ja dzisiaj tak potraktowalam moje emu
ubralam je rano, bo ladna pogoda byla u mnie w miescie z tym ze bylo zimno. zajezdzam na cmentarz (godzina drogi samochodem) a tu ulewa nie chcialam z auta wyjsc, bo w sumie mam dopiero swoje stingery niecale 2 tygodnie i juz musialam je az tak zmaltretowac ;( oczywiscie jakies odpryski z blota mi pobrudzily buty, ale wyczyscilam areozolem z deichmanna (tez go mam ) i zeszlo, tylko biale zacieki robi i trzeba potem porządnie buta przetrzeć czystą wodą.
ah, się rozpisałam.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez doma_domi Pokaż wiadomość
Nosiłam dzisiaj emu i trochę się rozeszły (to dobrze), ale zaczęły mnie obcierać na pięcie, w miejscu tego grubego szwu :/ Czytałam, że parę dziewczyn miało już taki problem. Jak sobie poradziłyście? Pochodzić, poczekać az przestanie obcierać?
tez tak mam, ale tylko póki co w prawym bucie
naklejam plaster na pięte i jest spoko
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 06:17   #1640
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...0_0_307&a=1661

podrobki czy mega okazja?

aha, widze ze emu wool sa tansze, teraz zerknelam na allegro
czym roznia sie od emu?
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:46   #1641
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Też widziałam tą promocję. Dzisiaj mają przyjść buty, śniły mi się całą noc, że za duże:/ w każdym bądź razie wchodzę na stronę amazon i na answear a kolor moich butów na stronie amazon nie podoba mi się. Mam nadzieje, że buty są w kolorze ciemniejszym: http://www.amazon.com/EMU-Australia-...ds=emu+illoura
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:30   #1642
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dołączam do Was
mam alby (roczne) i wallaby HI 2 tygodnie.

Alby rok temu wiele przeszły (m. in. pochlapałam je olejem napędowym podczas tankowania auta) ale poradziłam sobie i plamy zeszły. Chciałam je troszkę odświeżyć w tym roku i bardzo mnie ciekawi co to za aerozol?


Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tak potraktowalam moje emu
ubralam je rano, bo ladna pogoda byla u mnie w miescie z tym ze bylo zimno. zajezdzam na cmentarz (godzina drogi samochodem) a tu ulewa nie chcialam z auta wyjsc, bo w sumie mam dopiero swoje stingery niecale 2 tygodnie i juz musialam je az tak zmaltretowac ;( oczywiscie jakies odpryski z blota mi pobrudzily buty, ale wyczyscilam areozolem z deichmanna (tez go mam ) i zeszlo, tylko biale zacieki robi i trzeba potem porządnie buta przetrzeć czystą wodą.
ah, się rozpisałam.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-11-02 o 09:43
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:58   #1643
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
może jakieś błotko z kałuży Ci zabrudziło... przetrzyj wilgotną szmatką. ładnie musiałaś je zamoczyć w tej kałuży, że aż skarpetki były mokre... niestety, w zamszowych butach trzeba uważać
zobacz pare stron wstecz jak wyglądały moje buty po spotkaniu z sosem
wyczyściłam je aerozolem z deichmanna.
jaki masz kolor?
mam szare stingery. sądzisz że te zacieki zejdą po tym aerozolu z deichmanna?
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 11:58   #1644
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, mam moje butki i kolor taki jak w sklepie answear więc o tyle dobrze, a rozmiar hmm sama nie wiem czy dobre. Jak założyłam ok, ale jak idę to tak jakby pięta (tył stopy) idzie do góry więc nie wiem czy to normalne, palec jest na samym końcu więc jeśli byłyby mniejsze chyba bym je podziurawiła. Co myślicie? Zaraz dodam zdjęcia a buty boskie
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:08   #1645
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Obawiałam się koloru, niepotrzebnie, futerko mięciutkie, delikatne a buty o wiele lepsze niż te co mierzyłam w sklepie. Przedstawiam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EMU1.jpg (77,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMU2.jpg (88,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMU3.jpg (66,4 KB, 51 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:17   #1646
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam moje butki i kolor taki jak w sklepie answear więc o tyle dobrze, a rozmiar hmm sama nie wiem czy dobre. Jak założyłam ok, ale jak idę to tak jakby pięta (tył stopy) idzie do góry więc nie wiem czy to normalne, palec jest na samym końcu więc jeśli byłyby mniejsze chyba bym je podziurawiła. Co myślicie? Zaraz dodam zdjęcia a buty boskie
Sama musisz wyczuć, czy masz luz w bucie czy nie. Jak już pisałam, moje rozbiły się o rozmiar albo wręcz półtora, a od szurania po pięcie futra zdarło mi się do zera, zrobiła się dziura aż do takiego plastiku ze spodniej warstwy. Buty noszone dwa lata na zmianę z innymi. Kolejną parę kupiłam 36 i pięta mi nie szura, no ale te drugie mam wallaby, a one tak jakby lepiej trzymały stopę. Masz możliwość przymierzyć gdzieś rozmiar mniejsze?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:35   #1647
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Też widziałam tą promocję. Dzisiaj mają przyjść buty, śniły mi się całą noc, że za duże:/ w każdym bądź razie wchodzę na stronę amazon i na answear a kolor moich butów na stronie amazon nie podoba mi się. Mam nadzieje, że buty są w kolorze ciemniejszym: http://www.amazon.com/EMU-Australia-...ds=emu+illoura
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
dołączam do Was
mam alby (roczne) i wallaby HI 2 tygodnie.

Alby rok temu wiele przeszły (m. in. pochlapałam je olejem napędowym podczas tankowania auta) ale poradziłam sobie i plamy zeszły. Chciałam je troszkę odświeżyć w tym roku i bardzo mnie ciekawi co to za aerozol?
A w jaki sposób zmyłaś olej napędowy? Może się przydać Twoja metoda
Wrzucałam zarówno zdjęcia pobrudzonych butów jak i opakowania aerozolu. Napisałam też co o nim myślę i wrzuciłam zdjęcia butów po czyszczeniu wystarczy się cofnąć o kilka stron
Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam moje butki i kolor taki jak w sklepie answear więc o tyle dobrze, a rozmiar hmm sama nie wiem czy dobre. Jak założyłam ok, ale jak idę to tak jakby pięta (tył stopy) idzie do góry więc nie wiem czy to normalne, palec jest na samym końcu więc jeśli byłyby mniejsze chyba bym je podziurawiła. Co myślicie? Zaraz dodam zdjęcia a buty boskie
Tak jak większość z nas pisała - taki ich urok, że są szerokie w pięcie. Jednym to bardziej przeszkadza, drugim mniej
Cytat:
Napisane przez magic_bar Pokaż wiadomość
mam szare stingery. sądzisz że te zacieki zejdą po tym aerozolu z deichmanna?
Nie chce się wypowiadać jako jakaś wyrocznia, żeby Ci źle nie poradzić, ale ja już robiłam wszystko, żeby moje stingery mogły jeszcze ujrzeć światło dzienne i dzięki temu preparatowi się udało (czyściłam kilka razy).
Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tak potraktowalam moje emu
ubralam je rano, bo ladna pogoda byla u mnie w miescie z tym ze bylo zimno. zajezdzam na cmentarz (godzina drogi samochodem) a tu ulewa nie chcialam z auta wyjsc, bo w sumie mam dopiero swoje stingery niecale 2 tygodnie i juz musialam je az tak zmaltretowac ;( oczywiscie jakies odpryski z blota mi pobrudzily buty, ale wyczyscilam areozolem z deichmanna (tez go mam ) i zeszlo, tylko biale zacieki robi i trzeba potem porządnie buta przetrzeć czystą wodą.
ah, się rozpisałam.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------



tez tak mam, ale tylko póki co w prawym bucie
naklejam plaster na pięte i jest spoko
u mnie zacieków nie było, przeciwnie, jakoś udało się zmniejszyć białe plamy po vanishu
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:39   #1648
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

To ja też się pochwalę nowym zakupem Emu Alba Chocolate
Jako że jestem posiadaczką alby chocolate i wallaby chocolate to mogę potwierdzić, że wallaby mają ciemniejszy kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0194.jpg (173,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0195.jpg (171,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0196.jpg (215,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0204.jpg (155,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0210.jpg (92,1 KB, 45 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
14.07 - 55cm
Cel: 65cm
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:45   #1649
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Powiem Wam że mierzyłam stingery w rozm. 37 i były ciasne a znów 38 za duże i teraz nie wiem. Znów te z tymi kokardkami / wstążeczkami 37 były idealne. Może faktycznie tak jak piszecie o pięcie, bo ja mam bardzo wąską stopę.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:15   #1650
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
A w jaki sposób zmyłaś olej napędowy? Może się przydać Twoja metoda
najpierw przyłożyłam ręcznik papierowy żeby wchłonął to co jeszcze mógł wchłonąć. Ponieważ plamy są bardzo tłuste to poczekałam aż wyschną (żeby ich dodatkowo nie rozmazać na całych butach). Następnie zagotowałam wodę w garnku i potrzymałam buta nad parą (nie jakoś blisko bo bałam się plam jeszcze z tego :/) i wyszczotkowałam buta szczoteczką do paznokci - delikatnie. Po trzech razach nie było śladu, a plamy były spore i w dużej ilości (największa plama była wielkości odcisku kciuka).

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wrzucałam zarówno zdjęcia pobrudzonych butów jak i opakowania aerozolu. Napisałam też co o nim myślę i wrzuciłam zdjęcia butów po czyszczeniu wystarczy się cofnąć o kilka stron
musiałam przeoczyć, bo podczytuję Was od dłuższego czasu idę szukać
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.