Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 07:46   #751
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Denko u Nissiax http://www.youtube.com/watch?v=5g5xGUV8UEg&feature=g-u
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:47   #752
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Szusz już nie oglądam, ani mi się nie chce wchodzić na jej filmik, który został tu zalinkowany, ale fakt z włosami było coś nie tak i niekorzystnie wpływały na jej twarz
RGP, taaak królewna się kładnia, fakt takie rzeczy na lotnisku mogą denerwować, ale wszystko opisała tak jakby prawdziwą królwą była, a jeśli ją jest yo po jakiego grzyba leci tanimi liniami....
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:57   #753
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;37852077]Szusz już nie oglądam, ani mi się nie chce wchodzić na jej filmik, który został tu zalinkowany, ale fakt z włosami było coś nie tak i niekorzystnie wpływały na jej twarz
RGP, taaak królewna się kładnia, fakt takie rzeczy na lotnisku mogą denerwować, ale wszystko opisała tak jakby prawdziwą królwą była, a jeśli ją jest yo po jakiego grzyba leci tanimi liniami.... [/QUOTE]

Hahaha, zgadzam się. Mogła wybrać bardziej prestiżową linię, choćby LOT :P ale lepiej wylać żale
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:18   #754
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Po tym filmku moje brwi chciały by się dostać w ręce RLM
jeśli chodzi o nadanie im kształtu tak
jeśli chodzi o kolor to nie. taki strasznie pomarańczowy ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:24   #755
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Hahaha, zgadzam się. Mogła wybrać bardziej prestiżową linię, choćby LOT :P ale lepiej wylać żale
dziewczyny nie śmiejmy się , zaraz napiszą, że zazdrościmy wycieczki
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:29   #756
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Generalnie szusz ma jakas dziwna fiilozofie dbania o siebie...
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:15   #757
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Wink Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ja uważam, że na brwi z RLM powinna się umówić Szusz - one przecież się znają. Synonimem zadbanej kobiety są nie tylko włosy, ale także brwi. Gdy się patrzy na Szusz to jej brwi zwracają uwagę. Powinna je wyregulować. przecież nie musi od razu wyskubać do cieniutkich. Ma tak szerokie i grube brwi, że można nadać im narawdę piękny kształt i delikatnie je przyciąć. lekki łuk odrazu sprawiłby, że twarz wyglądałaby "lżej". Każdy jej to pisze, a Ona się uparła i nie chce za wszelką cenę słuchać. twierdzi, ze jej się takie podobają. sama sobie to robi na niekorzyść. nie piszę tego absolutnie złośliwie, a raczej dobrze radzę, bo brwi naprawdę robią olbrzymią różnicę.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 09:37   #758
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Bo Szusz zawsze alergicznie reaguje na wszelkie uwagi dot. wyglądu, nawet na krytykę konstruktywną, kiedy dziewczyny po prostu jej szczerze coś doradzają. Ona wie zawsze najlepiej i koniec kropka. Przecież czasami warto posłuchać porad innych, spojrzeć obiektywnie krytycznym okiem.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:39   #759
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

kiedyś Szusz odpisała na komentarz o brwiach żeby w końcu dać jej spokój bo jej się podobają i że bardzo lubi się wyróżniać to się wyróżnia- niedopasowanymi brwiami i tłustymi włosami
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:56   #760
yunis30
Raczkowanie
 
Avatar yunis30
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

dziewczyny chciałam wam zwrócić uwagę na ostatni filmik Zmalowanej. i w ogóle na to co ostatnio wyprawia . wszytskie tytuły filmików po angielsku i ten cool światowy sposób bycia. Zwróciłam jej uwagę źe xłe wymawia tytuł Breaking Dawn to oczywiscie komentarz usuneła wraz z innymi krytycznymi , ręce opadają ona już chyba tylko na kasę leci...
yunis30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:21   #761
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość


Przeglądam filmiki zaległe i szczęka mi opadła KATOSU taka wtopa no ręce mi opadły jak to możliwe , co się dzieje z tymi dziewczynami ? I to z tą która zawsze chciała być wiarygodna
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :P
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 10:59   #762
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Bo Szusz zawsze alergicznie reaguje na wszelkie uwagi dot. wyglądu, nawet na krytykę konstruktywną, kiedy dziewczyny po prostu jej szczerze coś doradzają. Ona wie zawsze najlepiej i koniec kropka. Przecież czasami warto posłuchać porad innych, spojrzeć obiektywnie krytycznym okiem.
mnie to trochę śmieszy, bo chce pouczać innych
a sama nawet nie próbuje zobaczyć, że w ładnie zrobionych byłoby jej lepiej.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:05   #763
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Szusz ma zawsze tłuste włosy , nie pamiętam kiedy nie miała , ona za dużo daje odżywek na włosy bo pokazywała że daje taką do spłukiwania a potem pryska jeszcze tą bez spłukiwania z Gliss Kur'a , cienkie włosy nie są wstanie tego udźwignąć .
Zdecydowanie za dużo kładzie w takim razie.
Ostatnio robiłam test bardzo ciężki olej+łagodny szampon i miałam mniej tłustawe.

Ogólnie jeśli chodzi o skórę głowy to daję tam tylko oleje na porost, a jeśli o te włosy blisko skóry głowy to tylko maskę, która składa się głównie z aloesu, takiej pierwszej lepszej odzywki bym tam nie kładła, właśnie ze względu na przeciążenie.
Używam i odżywki do spłukiwania i takiej bez spłukiwania, z tym że tej drugiej dosłownie odrobinkę na końce.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Może ja jestem jakaś głupia, ale wolałabym mieć normalnie umyte i nie ułożone włosy, niż wystylizowane ale tłuste
Ja tak samo
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:26   #764
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Ja uważam, że na brwi z RLM powinna się umówić Szusz - one przecież się znają. Synonimem zadbanej kobiety są nie tylko włosy, ale także brwi. Gdy się patrzy na Szusz to jej brwi zwracają uwagę. Powinna je wyregulować. przecież nie musi od razu wyskubać do cieniutkich. Ma tak szerokie i grube brwi, że można nadać im narawdę piękny kształt i delikatnie je przyciąć. lekki łuk odrazu sprawiłby, że twarz wyglądałaby "lżej". Każdy jej to pisze, a Ona się uparła i nie chce za wszelką cenę słuchać. twierdzi, ze jej się takie podobają. sama sobie to robi na niekorzyść. nie piszę tego absolutnie złośliwie, a raczej dobrze radzę, bo brwi naprawdę robią olbrzymią różnicę.
Słusznie napisałaś, byłaby to zmiana na duży plus. Mi się bardzo podobają ładne brwi, niewiele trzeba zachodu a wygląd od razu inny. Szusz mogłaby wziąć przykład z Małgorzaty Sochy, która kiedyś miała gęste i trochę krzaczaste brwi, a po regulacji- zupełnie inna kobieta.
Dziś środa i kolejny film, czekacie?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:46   #765
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
kiedyś Szusz odpisała na komentarz o brwiach żeby w końcu dać jej spokój bo jej się podobają i że bardzo lubi się wyróżniać to się wyróżnia- niedopasowanymi brwiami i tłustymi włosami
Pamiętam to

Mam wrażenie, że ona robi tak na przekór. Wszyscy jej mówią i piszą, że ma wyregulować te brwi, ale ona nie, bo chce się wyróżniać i jej jest fajnie Trochę krytycyzmu...

Krzaczaste szare brwi na pół czoła nic, a nic jej nie pasują. Nie mogę tego przeboleć, że taka ładna dziewczyna oszpeca się na własne życzenie.

RLM powinna się za nią zabrać Brwi Panny Joanny może szału nie robiły, ale nawet zapuszczone wyglądały milion razy lepiej, niż busz u Szusz.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:49   #766
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Słusznie napisałaś, byłaby to zmiana na duży plus. Mi się bardzo podobają ładne brwi, niewiele trzeba zachodu a wygląd od razu inny. Szusz mogłaby wziąć przykład z Małgorzaty Sochy, która kiedyś miała gęste i trochę krzaczaste brwi, a po regulacji- zupełnie inna kobieta.
Dziś środa i kolejny film, czekacie?
Nie czekam, napisalabym dlaczego, ale nie chcę bana
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:57   #767
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
mnie to trochę śmieszy, bo chce pouczać innych
a sama nawet nie próbuje zobaczyć, że w ładnie zrobionych byłoby jej lepiej.
Dokładnie. Sądzę, że Szusz jest zbyt przewrażliwiona na swoim punkcie, wydaje jej się, że piszą jej tam same nieprzyjazne osoby, które specjalnie jej źle doradzają. Nie wiem czy tak jest, ale tak mi się wydaje. No i ten upór (w złym tego słowa znaczeniu).

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-11-28 o 12:00
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:57   #768
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Grube brwi fajnie wyglądają u niewielkiej grupy kobiet- Brunetka ma bardzo ładne brwi i jej pasują. Szusz ma taką urodę, że lepiej wyglądałaby z brwiami średniej grubości i w trochę ciemniejszym kolorze, bo obecny kolor wygląda, jakby zapomniała zrobić hennę czy tam użyć cienia.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:25   #769
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Pamiętam to

Mam wrażenie, że ona robi tak na przekór. Wszyscy jej mówią i piszą, że ma wyregulować te brwi, ale ona nie, bo chce się wyróżniać i jej jest fajnie Trochę krytycyzmu...

Krzaczaste szare brwi na pół czoła nic, a nic jej nie pasują. Nie mogę tego przeboleć, że taka ładna dziewczyna oszpeca się na własne życzenie.

RLM powinna się za nią zabrać Brwi Panny Joanny może szału nie robiły, ale nawet zapuszczone wyglądały milion razy lepiej, niż busz u Szusz.
"Busz u Szusz", widzę to jako tytuł filmiku Co do jej niechęci, może jest tak, że boi się przyznać, że nie ma racji, a widzowie ją mają Dlatego woli iść w zaparte. Mam nadzieję, że dożyję dnia tej metamorfozy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 13:22   #770
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Busz u Szusz - padlam ;D
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:31   #771
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
"Busz u Szusz", widzę to jako tytuł filmiku Co do jej niechęci, może jest tak, że boi się przyznać, że nie ma racji, a widzowie ją mają Dlatego woli iść w zaparte. Mam nadzieję, że dożyję dnia tej metamorfozy
Ale przeciez tu nie chodzi o to kto ma racje,
raczej o preferencje, widzimisie... dotyczace jej wlasnych brwi!
Subiektywna opinia.
Sama Szusz zreszta tak wlasnie odpowiada, ze jej sie tak podoba.

Nie rozumiem zupelnie dlaczego tak wiele osob stara sie ja na sile w tej kwestii "naprostowac"
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:39   #772
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Ale przeciez tu nie chodzi o to kto ma racje,
raczej o preferencje, widzimisie... dotyczace jej wlasnych brwi!
Subiektywna opinia.
Sama Szusz zreszta tak wlasnie odpowiada, ze jej sie tak podoba.

Nie rozumiem zupelnie dlaczego tak wiele osob stara sie ja na sile w tej kwestii "naprostowac"
No sorry, ale szusz z takimi brwiami to za guru urodowe na pewno nie będzie uchodzić ;D Właśnie o to chodzi- daje rady innym, a sama nie zrobi porządku ze swoją twarzą i włosami
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:59   #773
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

A nie macie wrażenia, że busz szusz (poadłam) ma zbyt popielaty kolor? Taki wypłowiały szary i az mi sie nie chce wierzyć, że to naturalnie..Może używa grafitowej henny, lub kredki? Albo nie wiem, osadza sie jej puder na brwiach, którego nie wyczesuje? Bo takie ciemne, ale wypłowiałe są
Nie obrażając jej mój dziadek ma podobnie brwi... Takie na pół twarzy, włoski za długie plus posiwiałe

Ja bym chciała szusz zobaczyć w ciemnym blondzie, lub jakimś konkretnym kolorze.
Kurcze, ma kase czemu sobie u fryzjera czegoś fajnego nie zrobi?
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:05   #774
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

czytałam komentarze RGP pod filmikiem Katosu :
http://www.youtube.com/watch?v=oSclm6zfcaU&feature=plcp
Boże jakie chamskie teksty:

jestem ambasadorką kosmetyków adidas, a nie twoich podrabianych dresów więc jak pytałeś/aś na bazarze to pewnie powiedzieli ci że nic o mnie nie wiedzą
RockGlamPrincess w odpowiedzi do: ZolanskyR 13 min. temu
Szusz woli iść w zaparte i nic z brwiami nie robić
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:08   #775
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Tej RGP to jak zwykle musi byc wszedzie pełno ;D nie jest tylko gwiazdusią na swoim kanale, ale i u katosu robi szał. Ta to musi mieć nudne życie, żeby nastukać 100 komentarzy pod jednym filmem i jeszcze obrażać wszystkich na około. Juz kiedys ktos wklejal jej komentarz pod filmem o Lush u nissiax, tez oczywiscie musiala pokazac pazurki
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:09   #776
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o nadanie im kształtu tak
jeśli chodzi o kolor to nie. taki strasznie pomarańczowy ?
kształt super, naprawde zmiana na plus.. ale ten kolor? strasznie się odcina od włosków PannyJoanny, jakoś tak pomarańczowo wyszedł
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:11   #777
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;37852077]Szusz już nie oglądam, ani mi się nie chce wchodzić na jej filmik, który został tu zalinkowany, ale fakt z włosami było coś nie tak i niekorzystnie wpływały na jej twarz
RGP, taaak królewna się kładnia, fakt takie rzeczy na lotnisku mogą denerwować, ale wszystko opisała tak jakby prawdziwą królwą była, a jeśli ją jest yo po jakiego grzyba leci tanimi liniami.... [/QUOTE]

Miałam wątpliwą przyjemność lecieć (a raczej nie leciec) z Glam tym samym lotem...
Uwierzcie, ze mnie też żadna królowa ale to co się działo było jedną wielką masakrą.. Zamiast lecieć o 6.00 poleciałam po 15.00 dnia kolejnego i to z Okęcia...
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:14   #778
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Miałam wątpliwą przyjemność lecieć (a raczej nie leciec) z Glam tym samym lotem...
Uwierzcie, ze mnie też żadna królowa ale to co się działo było jedną wielką masakrą.. Zamiast lecieć o 6.00 poleciałam po 15.00 dnia kolejnego i to z Okęcia...
W to nie wątpimy, kazdego by nerwy wziely (ja akurat nie latam, ale czesto jezdze naszą cudowną koleją i cyrki jakie tam się wyprawiają, to po prostu... brak słów;D). Pdejrzewam, ze dziewczynom chodzilo raczej o jej teksty, ze musiala sie gdzies podpisac jak w przytulku dla bezdomnych itp.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:20   #779
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
W to nie wątpimy, kazdego by nerwy wziely (ja akurat nie latam, ale czesto jezdze naszą cudowną koleją i cyrki jakie tam się wyprawiają, to po prostu... brak słów;D). Pdejrzewam, ze dziewczynom chodzilo raczej o jej teksty, ze musiala sie gdzies podpisac jak w przytulku dla bezdomnych itp.
Ale tu się zgodzę, widzicie tłum ludzi który jak bezdomni stoją w kolejce gdzie z łaską po 3h opóźnienia dostają soczek w kartoniku i kanapkę (z terminem przydatności marzec 2013 - ja sie bałam jeść)... I tak, trzeba się było wpisać na listę, żeby brońboże ktoś dwóch nie wziął
Koczowanie na lotnisku nie było żadna przyjemnością
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:47   #780
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
czytałam komentarze RGP pod filmikiem Katosu :
http://www.youtube.com/watch?v=oSclm6zfcaU&feature=plcp
Boże jakie chamskie teksty:

jestem ambasadorką kosmetyków adidas, a nie twoich podrabianych dresów więc jak pytałeś/aś na bazarze to pewnie powiedzieli ci że nic o mnie nie wiedzą
RockGlamPrincess w odpowiedzi do: ZolanskyR 13 min. temu
Szusz woli iść w zaparte i nic z brwiami nie robić
Kurczę, ale ta RGP jest okropna... ją ewidentnie rajcuje mieszanie z błotem komentujących. Nieważne czy komentują jej filmik czy kogoś innego... W ostatnim filmiku mówiła, że nie ma czasu nagrywać, bo jest zarobiona po uszy, a ma czas siedzieć i czytać komentarze u innych youtubowiczek... No szok! Może broni tak KatOsu, bo sama wyczuwa falę hejtu, która pewnie nadejdzie jak wyjdzie na jaw, że się sprzedała jako pani basia, która zrzuciła 10 kg ...
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.