Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 10:06   #2101
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez awangardowa666 Pokaż wiadomość
Z rosołku do dziwki? Lol jestem ciekawa, co Ty mu takiego powiedziałaś XD.
zaczełam opisywać co koleś wyczyniał ale szkoda ręki )
http://wstaw.org/w/4b8z/linki/
http://wstaw.org/w/4b8A/linki/
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:18   #2102
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

O matko co za koleś w ogóle
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:20   #2103
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O matko co za koleś w ogóle
Tinderowy maczo lat 37
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:54   #2104
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Tinderowy maczo lat 37
Mój ulubiony typ <3
Ja ostatnio zostałam nazwana niedoje**ną ku**ą (taki oksymoron trochę panu wyszedł), bo powiedziałam, że po 15 minutach rozmowy nie czuję się komfortowo z dawaniem mu swojego numeru telefonu. Ach te portale

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:57   #2105
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Spoko ja byłam rozpieszczoną księżniczką bo nie podobało mi się to że pali codziennie marihuane


A moja koleżanka kiedyś się obraziła na faceta bo jak byli na spacerze w upał to poszedł po wodę do sklepu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 11:01   #2106
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Mój ulubiony typ <3
Ja ostatnio zostałam nazwana niedoje**ną ku**ą (taki oksymoron trochę panu wyszedł), bo powiedziałam, że po 15 minutach rozmowy nie czuję się komfortowo z dawaniem mu swojego numeru telefonu. Ach te portale

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
jak moglas

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Spoko ja byłam rozpieszczoną księżniczką bo nie podobało mi się to że pali codziennie marihuane


A moja koleżanka kiedyś się obraziła na faceta bo jak byli na spacerze w upał to poszedł po wodę do sklepu
czesc ksiezniczko 😁

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

dziwka , ksiezniczna i niedo..bana kur...a , ale sklad

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 11:04   #2107
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Mój ulubiony typ <3
Ja ostatnio zostałam nazwana niedoje**ną ku**ą (taki oksymoron trochę panu wyszedł), bo powiedziałam, że po 15 minutach rozmowy nie czuję się komfortowo z dawaniem mu swojego numeru telefonu. Ach te portale

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Brak słów. Co za ludzie.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Tinderowy maczo lat 37
To co pisałaś nie pasuje do macho.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 11:38   #2108
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Mi aby kiedys facet powiedzial, ze jestem nudziara bo na pierwsza randke nie chcialam isc do niego do mieszkania na romantyczn kolacje :P
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 11:53   #2109
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość

dziwka , ksiezniczna i niedo..bana kur...a , ale sklad
i materialistka

eks tak mnie nazwał, bo nie podobało mi się, że zawalił studia, robi za najniższa krajową i nie chce się w ogóle rozwijać zawodowo, żeby zarobić na remont zagrzybionego domu
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-10-14 o 11:54
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 13:46   #2110
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ha! Ja zostałam nazwana kiedyś zdrajczynią ojczyzny i bezbożnicą
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:04   #2111
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Aż strach zakładać konto na tych portalach xp.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 15:16   #2112
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja jakiś czas temu pracowalam w zakładach bukmacherskich... Tam to jest dopiero ... Wylęgarnia popaprańcow. Pomijam fakt że w sobotę to 95℅ przychodziala pod wpływem alkoholu. I zaczynali się lepic. Albo obrażać ty k....o, c...o... I tak dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:56   #2113
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Do mnie dziś na badoo napisał "pan idealny". Od razu zaznaczył, że jest przedsiębiorcą współwłaścicielem firmy. W wolnym czasie preferuje przedsiębiorczy styl życia i przedsiębiorcze postawy jako takie i obraca się w gronie osób pod tym względem do siebie podobnych . Do tej pory umówił się z różnymi kobietami które na dłuższą metę zupełnie mu nie odpowiadały (tu poszła litania dlaczego) i jest zmęczony wręcz przesiąknięty tymi spotkaniami dlatego teraz zanim zdecyduje się z kimkolwiek spotkać musi minąć trochę czasu w którym chce uzyskać odpowiedzi na ważne dla niego pytania ( czytaj test randkowy ). W ogóle wszystkie kobiety z którymi się spotkał wszystkie jak jeden mąż powtarzały, że w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach . W ogóle to portale nie odpowiadają jego wartościom bo panuje tu kult wyglądu a większość kobiet ma 150 polubień znanych marek perfum, ubrań i celebrytów . Pytanie po co w takim razie tu ponownie się zarejestrował skoro kobiety takie do kitu . A na koniec bonus. Jak spotka swoją panią idealną to wybuduje dla niej dom .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:59   #2114
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Miałam szczęście, nikt mnie nigdy nie zwyzywał na portalach. Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła Chyba wyglądam na kurę domową czy coś...

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Do mnie dziś na badoo napisał "pan idealny". Od razu zaznaczył, że jest przedsiębiorcą współwłaścicielem firmy. W wolnym czasie preferuje przedsiębiorczy styl życia i przedsiębiorcze postawy jako takie i obraca się w gronie osób pod tym względem do siebie podobnych . Do tej pory umówił się z różnymi kobietami które na dłuższą metę zupełnie mu nie odpowiadały (tu poszła litania dlaczego) i jest zmęczony wręcz przesiąknięty tymi spotkaniami dlatego teraz zanim zdecyduje się z kimkolwiek spotkać musi minąć trochę czasu w którym chce uzyskać odpowiedzi na ważne dla niego pytania ( czytaj test randkowy ). W ogóle wszystkie kobiety z którymi się spotkał wszystkie jak jeden mąż powtarzały, że w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach . W ogóle to portale nie odpowiadają jego wartościom bo panuje tu kult wyglądu a większość kobiet ma 150 polubień znanych marek perfum, ubrań i celebrytów . Pytanie po co w takim razie tu ponownie się zarejestrował skoro kobiety takie do kitu . A na koniec bonus. Jak spotka swoją panią idealną to wybuduje dla niej dom .
ojej, faktycznie jest też taki typ facetów na portalach. Najczęściej w opisie mają litanię cech, których wymagają od kobiet. Szkoda, że od siebie nie wymagają..
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:02   #2115
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

''Miałam szczęście, nikt mnie nigdy nie zwyzywał na portalach. Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła Chyba wyglądam na kurę domową czy coś''

Serio? Ja na to pytanie odpowiadam zgodnie z prawdą, że nie lubię stać przy garach i rozmowy się nie kończyły
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:03   #2116
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Hahaha no postawił facet sprawę jasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:10   #2117
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Miałam szczęście, nikt mnie nigdy nie zwyzywał na portalach. Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła Chyba wyglądam na kurę domową czy coś...

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------


ojej, faktycznie jest też taki typ facetów na portalach. Najczęściej w opisie mają litanię cech, których wymagają od kobiet. Szkoda, że od siebie nie wymagają..
Tak i do tego uwielbiają mówić o sobie. jedno pytanie odpowiedź na 6-7 linijek co najmniej .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:39   #2118
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
dziwka , ksiezniczna i niedo..bana kur...a , ale sklad

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
ja byłam nazwana między innymi 'wiejski psie, tzn. s***', dołączam więc do zacnego grona

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;66389411]''Miałam szczęście, nikt mnie nigdy nie zwyzywał na portalach. Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła Chyba wyglądam na kurę domową czy coś''

Serio? Ja na to pytanie odpowiadam zgodnie z prawdą, że nie lubię stać przy garach i rozmowy się nie kończyły [/QUOTE]

A ja mówię, że nie umiem i też się rozmowa na tym nie kończy
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-10-14 o 16:51
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 17:16   #2119
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła
Odpowiadaj, że w związku nie masz czasu na gotowanie, bo nie wychodzisz z łóżka - efekt gwarantowany ; )
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 17:33   #2120
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
To dobrze . Skoro liczysz na rozwój tej konkretnej znajomości to i tak na innych facetach byś się nie skupiała .[COLOR="Silver"]
To też, raczej od jakiegoś czasu średnio byłam tam zainteresowana rozmowami z kimkolwiek, ale decyzja o skasowaniu miała inną przyczynę - ja tam wchodziłam i sprawdzałam, kiedy tamten chłopak był online i tworzyłam sobie w głowie scenariusze, że na pewno pisze z innymi, umówi się z kimś innym, robiłam się irracjonalnie zazdrosna. A przecież nawet jak z kimś pisze, ma prawo, my się praktycznie dopiero poznaliśmy. Wiem, że dziecinada, ale męczyło mnie to, więc skasowałam i nie katuję się już tak
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:07   #2121
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
ja byłam nazwana między innymi 'wiejski psie, tzn. s***', dołączam więc do zacnego grona

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



A ja mówię, że nie umiem i też się rozmowa na tym nie kończy
PIONA

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 21:28   #2122
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że w związku nie masz czasu na gotowanie, bo nie wychodzisz z łóżka - efekt gwarantowany ; )
Tylko w tym wszystkim szkoda, że szczerość jest czymś, co dyskwalifikuje i trzeba się uciekać do takich sztuczek.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 21:57   #2123
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że w związku nie masz czasu na gotowanie, bo nie wychodzisz z łóżka - efekt gwarantowany ; )
Już nie siedzę na portalach, więc omijają mnie te różne "przyjemne" rozmowy
Moi byli chyba dość zasadniczy jeśli chodzi o wymóg bycia perfekcyjną panią domu. Wspólne gotowanie to też była częsta propozycja, mimo że jasno mówiłam o tym, że tego nie lubię

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Tylko w tym wszystkim szkoda, że szczerość jest czymś, co dyskwalifikuje i trzeba się uciekać do takich sztuczek.
Lepiej mówić szczerze i odsiewać nieodpowiednich ludzi
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:11   #2124
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

To mi jakis facet na portalu napisał " ciąg drąg" bo odmówiłam spotkania sie z nim. Potem przepraszał bo jestem taka fajna i on bardzo by sie chciał spotkać. Tym bardziej byłam na nie. Czasem mam wrażenie że tym facetom na portalach ktos wyciął większą częśc mózgu

Inny po 1 spotkaniu powiedział że nasze spotkanie wypadło słabo gdy porównywał je z 1 spotkaniem ze swoja byłą. ( nie powiedział "słabo' ale na to wyszło) Dobre było tez jak zarzucał mi że prowadziłam nudne związki bo nie chciałam sie z nim całować na 1-2 spotkaniu Najlepsze że po 2 spotkaniu pytał czy z nim bede czyli " sama chciał być w "nudnym" ( jak sam powiedział) zwiazku" lepszy rydz niz nic podobno Oszczedziłam mu tego po co ma sie chłopak męczyć w zwiazku który nie jest dla niego dobry.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-10-14 o 22:12
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:21   #2125
kotschrodingera
Raczkowanie
 
Avatar kotschrodingera
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Za to dość często padało pytanie czy lubię gotować i zawsze gdy odpowiadałam (zgodnie z prawdą), że nie to rozmowa się kończyła Chyba wyglądam na kurę domową czy coś...
A tam zaraz kurę domową. Może jakiś wife potencjał, albo ogarnięcie życiowe z Ciebie bije Mnie chyba nikt nie zapytał (w realu), za to wielokrotnie proponowano mi, że to facet coś mi ugotuje i nakarmi. Nie idźmy w stronę takich grubych interpretacji, bo jeśli Ty wyglądasz na kurę domową, ja ewidentnie na kogoś kto lubi jeść

.. i to by była prawda ^^ ach jak mnie te samce sprytne rozgryzły
kotschrodingera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:29   #2126
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
To mi jakis facet na portalu napisał " ciąg drąg" bo odmówiłam spotkania sie z nim. Potem przepraszał bo jestem taka fajna i on bardzo by sie chciał spotkać. Tym bardziej byłam na nie. Czasem mam wrażenie że tym facetom na portalach ktos wyciął większą częśc mózgu

Inny po 1 spotkaniu powiedział że nasze spotkanie wypadło słabo gdy porównywał je z 1 spotkaniem ze swoja byłą. ( nie powiedział "słabo' ale na to wyszło) Dobre było tez jak zarzucał mi że prowadziłam nudne związki bo nie chciałam sie z nim całować na 1-2 spotkaniu Najlepsze że po 2 spotkaniu pytał czy z nim bede czyli " sama chciał być w "nudnym" ( jak sam powiedział) zwiazku" lepszy rydz niz nic podobno Oszczedziłam mu tego po co ma sie chłopak męczyć w zwiazku który nie jest dla niego dobry.
Popieram .
Kamil
Cześć a można wiedzieć jaki ten chłopak miał by być z którym chcesz sie spotkać?
Kasia
miły, otwarty, z poczuciem humoru, mający swoje zdanie.
Kamil
Wiesz co Asiu to moje przeciwienstwo jestem nie miły ,nudny, pytający każdego o zdanie tak mi ktoś powiedział ale mu nie wieże bo go już nie lubię a ja jestem nie obiektywny po za jednym że jestem pewien że wymagam zawsze od siebie więcej niż od innych ludzi .
A bym zapomniał nic nie napisałaś o wyglądzie ładny brzydki,wysoki,niski ?
Fragment krótkiej rozmowy na badoo.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:31   #2127
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Popieram .
Kamil
Cześć a można wiedzieć jaki ten chłopak miał by być z którym chcesz sie spotkać?
Kasia
miły, otwarty, z poczuciem humoru, mający swoje zdanie.
Kamil
Wiesz co Asiu to moje przeciwienstwo jestem nie miły ,nudny, pytający każdego o zdanie tak mi ktoś powiedział ale mu nie wieże bo go już nie lubię a ja jestem nie obiektywny po za jednym że jestem pewien że wymagam zawsze od siebie więcej niż od innych ludzi .
A bym zapomniał nic nie napisałaś o wyglądzie ładny brzydki,wysoki,niski ?
Fragment krótkiej rozmowy na badoo.
No jasne, że brzydki
oplułam się aż
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:35   #2128
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
No jasne, że brzydki
oplułam się aż
Brzydki, zezowaty i bez zębów to mój ideał.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 23:14   #2129
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cześć kolejna singielka nie do końca z wyboru się kłania
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 23:20   #2130
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Cześć kolejna singielka nie do końca z wyboru się kłania
cześć
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.