Suknia marzeń cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 15:29   #3241
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
ja tez zaczęłam rozglądać się za sukienkami- jeszcze nie mierzyłam ale na dzień dzisiejszy to chyba najbardziej bym chciała takie jak w załączniku a najlepiej sukienkę ze zdjęcia 1 (sweetheart 5841) z dekoltem od tej drugiej (sincerity bridal 3333)
kochane- czy któraś z was miała okazję mierzyć te sukienki? czy są lekkie? i jak bardzo drogie ? bo w mojej miejscowości nie ma salonu z tymi sukniami więc nie wiem czy opłaci mi się podróż jeżeli będą bardzo drogie
Wiem, ze pytanie dawno zadawane, ale przeszukiwalam net i sie na nie wlasnie natknelam, a ze moge odpowiedziec na jedno z pytan to odpowiadam.

Suknia sweetheart (widze, ze nam obu sie ona podoba, tylko ten pasek na szyje psuje caly efekt). Nie wiem czy jest ciezka (wiekszosc sukien slubnych jest ciezka, wiec sadze, ze i ta jest). Slyszalam, ze ma odpinany tren, co dla mnie jest wielkim plusem. Cena: 2500 zl chca za nia w Bialymstoku
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 16:02   #3242
justikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ależ piękne buciki I po ślubie też można w nich chodzić Nie lubię butów z długimi noskami wiec te są idealne Co to za marka - ktoś wie??
WITAM!

BUCIKI POCHODZA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO NA EBAYU ZWANEGO SMT-ELEGANTSHOES. MAM PROBLEM Z ZAMIESZCZENIEM LINKU. WIEC MOZESZ WPISAC TA NAZWE W WYSZUKIWARCE I WTEDY WEJSC W TA STRONKE ICH.

POZDRAWIAM
justikol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 16:02   #3243
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez katathea Pokaż wiadomość
Oto moja - jedyna - suknia na najpiękniejszy dzień życia
wybrałam tę samą

więc jesteśmy już dwie i chyba tylko dwie, bo ślędzę wątek od kilku ładnych tygodni i nikt jeszcze się nie ujawnił
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:50   #3244
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wiem, ze pytanie dawno zadawane, ale przeszukiwalam net i sie na nie wlasnie natknelam, a ze moge odpowiedziec na jedno z pytan to odpowiadam.

Suknia sweetheart (widze, ze nam obu sie ona podoba, tylko ten pasek na szyje psuje caly efekt). Nie wiem czy jest ciezka (wiekszosc sukien slubnych jest ciezka, wiec sadze, ze i ta jest). Slyszalam, ze ma odpinany tren, co dla mnie jest wielkim plusem. Cena: 2500 zl chca za nia w Bialymstoku

dziękuje za "odgrzebanie" pytania i odpowiedź suknia nadal mi się podoba chociaż jeszcze jej nie mierzyłam, szelka moim zdaniem nie pasuje jest zbyt masywna ale mam nadzieję, ze można się jej po prostu pozbyć odpinany tren mówisz? super by było, koniecznie muszę się wybrać do warszawy bo tam mam chyba najbliżej i przymierzyć sukienkę
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:58   #3245
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez justikol Pokaż wiadomość
WITAM!

BUCIKI POCHODZA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO NA EBAYU ZWANEGO SMT-ELEGANTSHOES. MAM PROBLEM Z ZAMIESZCZENIEM LINKU. WIEC MOZESZ WPISAC TA NAZWE W WYSZUKIWARCE I WTEDY WEJSC W TA STRONKE ICH.

POZDRAWIAM
Wielkie dzięki!! Zaraz zerknę co się będzie działo i pewnie zapiszę "na przyszłość"
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:04   #3246
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość

Za każdym razem jak ja widzę to zachwyca mnie twoja suknia - jest śliczna i taka kobieca
Skubana ma coś w sobie .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:05   #3247
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
dziękuje za "odgrzebanie" pytania i odpowiedź suknia nadal mi się podoba chociaż jeszcze jej nie mierzyłam, szelka moim zdaniem nie pasuje jest zbyt masywna ale mam nadzieję, ze można się jej po prostu pozbyć odpinany tren mówisz? super by było, koniecznie muszę się wybrać do warszawy bo tam mam chyba najbliżej i przymierzyć sukienkę
Nie ma za co. No z ta szelka to mam podobne zdanie do Twojego... Powinna byc zrobiona z koronki jesli juz. No i tez mam nadzieje, ze mozna sie jej pozbyc. W realu suknia 1000x bardziej mi sie podoba niz na fotkach. Z reszta wypatrzylam ja wlasnie w salonie, na wystawie. Musialam zajsc i sie wypytac o cene i model. Co do trenu odpinanego, to wyszukalam jedno ogloszenie, ze dziewczyna sie jej pozbywa (chyba z warszawy wlasnie), no i napisala, ze suknia ma odpinany tren...

A czemu Ciebie nie widac w watku o Pannach mlodych 2009?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 21:44   #3248
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Suknia marzeń cz. II

znalazłam ogłoszenie ale sukienka będzie na sprzedaż we wrześniu, tylko rozmiar trochę mały na mnie
nie udzielam się w wątku panny młode 2009 - może dlatego że jakoś jeszcze to "szaleństwo" mnie nie ogarnęło a może to brak czasu.. obiecuję poprawę po wakacjach
jednym z moich typów jest dołączona sukienka- na zdjęciu takie nic ciekawego ale na sylwetce- cudo i elegancja, szkoda tylko, ze jak dla mnie za nisko kończy się góra sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg florianna.JPG (19,0 KB, 212 załadowań)
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:58   #3249
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cześć dziewczyny. Mam do was prośbę. Macie może fotki sukien, które są na starodawny styl. Tak lata no nie wiem ... trudno powiedzieć.
Chodzi mi o taką w starym stylu, ale nie na kole, raczej proste i klasyczne, ale romantyczne za razem.
Kocham klasykę i prostotę z nutą romantyzmu.
Jeśli macie jakieś fotografie takich sukien to bardzo proszę o wklejenie.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 06:58   #3250
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Mgławica Pokaż wiadomość
dziękuje za "odgrzebanie" pytania i odpowiedź suknia nadal mi się podoba chociaż jeszcze jej nie mierzyłam, szelka moim zdaniem nie pasuje jest zbyt masywna ale mam nadzieję, ze można się jej po prostu pozbyć odpinany tren mówisz? super by było, koniecznie muszę się wybrać do warszawy bo tam mam chyba najbliżej i przymierzyć sukienkę
ja mierzyłam suknię Sincerity, ale inny model - 3143

w Kielcach kosztowała 2700 zł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 08:54   #3251
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cześć dziewczyny, ja tu pierwszy raz w temacie suknie marzeń, ale muszę napisać, bo potrzebuję pocieszenia. Wiem, że to takie głupie, niby to tylko suknia, ale już parę łezek uroniłam. Otóż marzyłam o sukniach w tym stylu:
http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3196LU
http://www.maggiesottero.com/dress.a...=1&style=J1186
S784.jpg J1023.jpg JD2003.jpg

Niestety za szukanie sukni zabrałam się bardzo późno i musiałam szybko zdecydować, przymierzyłam kilka, nie znalazłam żadnej w moim stylu i sama nie wiem co mi w tym momencie przyszło do głowy i zamówiłam taką jak na zdjęciu poniżej tylko ze w wersji biało-srebrnej.
0.jpg


Za 1,5 tygodnia ślub, jutro ją odbieram a tak mi się nie podoba. Nie wiem co robić, chociaż właściwie nic już sie zrobić nie da, bo sukienka zapłacona a ślub za parę dni. Dlatego postanowilam napisać, bo liczę chyba na to że powiecie że sukienka nie jest wcale tak strojna ( a ja uwielbiam skromne i proste ) i że nie będę wyglądała jak beza. Ale oczywiście chcę szczerych opinii, najwyżej przepłaczę jeszcze 2 noce i w końcu mi przejdzie. Wszyscy mi mówią że mam się nie przejmować, bo na pewno będzie pięknie, ale same wiecie jak to jest, w tym szczególnym dniu chcę się sobie podobać. Może Wasze obiektywne opinie mi jednak pomogą. Żałuję też, że wcześniej nie przeglądałam tego wątku, bo niektóre z zaprezentowanych przez Was sukien są po prostu boskie!!!! Dlatego dziewczyny, które się jeszcze nie zdecydowały, naprawdę dobrze się zastanówcie i nie podejmujcie pochopnej decyzji tak jak ja!!.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 09:16   #3252
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tu pierwszy raz w temacie suknie marzeń, ale muszę napisać, bo potrzebuję pocieszenia. Wiem, że to takie głupie, niby to tylko suknia, ale już parę łezek uroniłam. Otóż marzyłam o sukniach w tym stylu:
http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3196LU
http://www.maggiesottero.com/dress.a...=1&style=J1186
Załącznik 1519867 Załącznik 1519868 Załącznik 1519869

Niestety za szukanie sukni zabrałam się bardzo późno i musiałam szybko zdecydować, przymierzyłam kilka, nie znalazłam żadnej w moim stylu i sama nie wiem co mi w tym momencie przyszło do głowy i zamówiłam taką jak na zdjęciu poniżej tylko ze w wersji biało-srebrnej.
Załącznik 1519871


Za 1,5 tygodnia ślub, jutro ją odbieram a tak mi się nie podoba. Nie wiem co robić, chociaż właściwie nic już sie zrobić nie da, bo sukienka zapłacona a ślub za parę dni. Dlatego postanowilam napisać, bo liczę chyba na to że powiecie że sukienka nie jest wcale tak strojna ( a ja uwielbiam skromne i proste ) i że nie będę wyglądała jak beza. Ale oczywiście chcę szczerych opinii, najwyżej przepłaczę jeszcze 2 noce i w końcu mi przejdzie. Wszyscy mi mówią że mam się nie przejmować, bo na pewno będzie pięknie, ale same wiecie jak to jest, w tym szczególnym dniu chcę się sobie podobać. Może Wasze obiektywne opinie mi jednak pomogą. Żałuję też, że wcześniej nie przeglądałam tego wątku, bo niektóre z zaprezentowanych przez Was sukien są po prostu boskie!!!! Dlatego dziewczyny, które się jeszcze nie zdecydowały, naprawdę dobrze się zastanówcie i nie podejmujcie pochopnej decyzji tak jak ja!!.
Suknie wypozyczasz czy kupujesz? Ja wypozyczam, suknie odbieram 3 dni przed ślubem. przyjezdzam do nich, mierza mnie i za jakies 2-3 godziny ja odbieram. I nie ma problemu, zebym nawet wtedy zmieniła suknie. Fakt, pewnie bylby mniejszy wybor.
Jak zle sie czujesz w sukni to pedz szybko i wymieniaj. To Twoj dzien i masz sie czuc wyjatkowo, pieknie.
JA swoja zmieniłam. Pierwsza wybrałam w styczniu i tak długo mnie meczyłą, ze tydzien temu pojechałam i znalazłam ta swoja jednyna.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:43   #3253
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Dziewczynki a co myślicie o tych sukienkach??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7163.jpg (35,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carla.jpg (53,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja2_01.jpg (24,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_11.jpg (19,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_01.jpg (24,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolekcja5_12.jpg (23,7 KB, 43 załadowań)
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:45   #3254
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Suknie wypozyczasz czy kupujesz? Ja wypozyczam, suknie odbieram 3 dni przed ślubem. przyjezdzam do nich, mierza mnie i za jakies 2-3 godziny ja odbieram. I nie ma problemu, zebym nawet wtedy zmieniła suknie. Fakt, pewnie bylby mniejszy wybor.
Jak zle sie czujesz w sukni to pedz szybko i wymieniaj. To Twoj dzien i masz sie czuc wyjatkowo, pieknie.
JA swoja zmieniłam. Pierwsza wybrałam w styczniu i tak długo mnie meczyłą, ze tydzien temu pojechałam i znalazłam ta swoja jednyna.
Zrobiłabym to na pewno, gdybym miała możliwość, ale niestety suknię kupiłam, juz zapłaciłam, umowę spisałam i nie mam możliwości wymiany. Chyba muszę się w niej zaakceptować, albo wmówić sobie że mi sie podoba.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:52   #3255
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Suknia marzeń cz. II

A nie możesz (jeśli obecna Ci się nie spodoba) po prostu jej nie zakładać i iść wypożyczyć? Wiem, że to koszty są, etc., ale jeżeli masz się czuć niekomfortowo we własnej sukni ślubnej, to chyba żadne pieniądze tu nie grają roli.
A z wypożyczeniem na pewno nie będzie problemu!
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 09:52   #3256
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Dziewczynki a co myślicie o tych sukienkach??
suknia numer 5 była w tym wątku albo w wątku panny młode2008 bodajże wczoraj (i wcześniej też)opisywana szeroko przez fenomenke84

EDIT:
znalazłam ostatnie posty o tej sukni:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3220

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3222

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3228
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:00   #3257
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Zrobiłabym to na pewno, gdybym miała możliwość, ale niestety suknię kupiłam, juz zapłaciłam, umowę spisałam i nie mam możliwości wymiany. Chyba muszę się w niej zaakceptować, albo wmówić sobie że mi sie podoba.
Przymierzysz jeszcze raz i zobaczysz ze bedzie dobrze W dniu ślubu beda jeszcze dodatki, fryzurka, makijaz, bizuteria. Bedzie zupełnie inaczej. Tylko staraj sie wybierac wszystko skromne, bo suknia jest juz strojna. To nie znaczy, ze brzydka Moze akurat w takich sukniach najlepiej wygladasz
Moja suknia tez jest strojna i na dole duza, choc bardzo podobaja mi sie suknie waskie, skromne to nie ładnie w nich wygladałam. Panie w salonie od razu mi powiedziały, ze dla mnie tylko i wylaczie taki kroj.
Pomysl jeszcze od drugiej strony, ze juz nigdy nie załozysz takiej strojnej sukni. Masz jedyna okazje. Skromna w innym kolorze jeszcze bedziesz miała okazje załozyc na sylwestra czy inne wesele
Trzymaj sie, bedzie na pewno pieknie. Jesli ja wybrałas to musiała zwrocic Twoja uwage i pewnie slicznie w niej wygladasz. Pokaz sie jak juz bedziesz ja miała. Zycze powodzenia
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:13   #3258
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Ismenko, dopadł Cię stres przedślubny. Nie wierzę, że miałaś zaćmienie - po prostu musisz wyglądać bardzo ładnie w tej sukni dlatego zamówiłaś ją chociaż wcześniej marzyłaś o prostej sukni. Co innego sukienka na modelce obrobionej photoshop'em, zdjęcia w katalogu a co innego konkretna sukienka na konkretnej osobie.
Sukienka akurat nie jest w moimk typie, ale to nie znaczy, że jest brzydka a ty będziesz wyglądac w niej niekorzystnie. Tak jak zasugerowały dziewczyny - nie przesadż z dodatkami i fryzurą a będzie pięknie Czekam na zdjęcia po ślubie!
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:23   #3259
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tu pierwszy raz w temacie suknie marzeń, ale muszę napisać, bo potrzebuję pocieszenia. Wiem, że to takie głupie, niby to tylko suknia, ale już parę łezek uroniłam. Otóż marzyłam o sukniach w tym stylu:
http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3196LU
http://www.maggiesottero.com/dress.a...=1&style=J1186
Załącznik 1519867 Załącznik 1519868 Załącznik 1519869

Niestety za szukanie sukni zabrałam się bardzo późno i musiałam szybko zdecydować, przymierzyłam kilka, nie znalazłam żadnej w moim stylu i sama nie wiem co mi w tym momencie przyszło do głowy i zamówiłam taką jak na zdjęciu poniżej tylko ze w wersji biało-srebrnej.
Załącznik 1519871


Za 1,5 tygodnia ślub, jutro ją odbieram a tak mi się nie podoba. Nie wiem co robić, chociaż właściwie nic już sie zrobić nie da, bo sukienka zapłacona a ślub za parę dni. Dlatego postanowilam napisać, bo liczę chyba na to że powiecie że sukienka nie jest wcale tak strojna ( a ja uwielbiam skromne i proste ) i że nie będę wyglądała jak beza. Ale oczywiście chcę szczerych opinii, najwyżej przepłaczę jeszcze 2 noce i w końcu mi przejdzie. Wszyscy mi mówią że mam się nie przejmować, bo na pewno będzie pięknie, ale same wiecie jak to jest, w tym szczególnym dniu chcę się sobie podobać. Może Wasze obiektywne opinie mi jednak pomogą. Żałuję też, że wcześniej nie przeglądałam tego wątku, bo niektóre z zaprezentowanych przez Was sukien są po prostu boskie!!!! Dlatego dziewczyny, które się jeszcze nie zdecydowały, naprawdę dobrze się zastanówcie i nie podejmujcie pochopnej decyzji tak jak ja!!.

Jeżeli kupujesz suknie to teraz juz jej nie zmienisz (tak myslę) ... chyba, że kupisz taką jaka jest w salonie, ale wydaje mi się, ze nie ma potrzeby
Sukienka jest ładna, skoro ją zamówiłaś to musiałaś się sobie w niej podobać.
Ja mam podony problem, bo wolałam coś prostszego a zdecydowałam się na bardziej strojną suknię (było mi poprostu w nich lepiej) i jak patrzę na sukienki dziewczyn w tylu rybki czy takie bardzo wdzięczne, zwiewne to zastanawiam się czy dobrze robię, ze moja suknia bedie trochę większa.

Głowa do góry, napewno będziesz pięknie wyglądała i dobrze się czuła ... ta suknia nie jest taka cięzka (ma dużo tiulu od dołu co nadaje lekkości). Poza tym pamietaj że teraz przed samym ślubem jesteś napewno poddenerwowana, boisz się że coś może być nie tak i pewnie stąd taka reakcja na suknie.

Kiedy masz przymiarkę ostatnią? Zrób może zdjęcie i pokaz nam się niej
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 10:25   #3260
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1212482576

ania20m ta jest sliczna
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:28   #3261
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Przymierzysz jeszcze raz i zobaczysz ze bedzie dobrze W dniu ślubu beda jeszcze dodatki, fryzurka, makijaz, bizuteria. Bedzie zupełnie inaczej. Tylko staraj sie wybierac wszystko skromne, bo suknia jest juz strojna. To nie znaczy, ze brzydka Moze akurat w takich sukniach najlepiej wygladasz
Moja suknia tez jest strojna i na dole duza, choc bardzo podobaja mi sie suknie waskie, skromne to nie ładnie w nich wygladałam. Panie w salonie od razu mi powiedziały, ze dla mnie tylko i wylaczie taki kroj.
Pomysl jeszcze od drugiej strony, ze juz nigdy nie załozysz takiej strojnej sukni. Masz jedyna okazje. Skromna w innym kolorze jeszcze bedziesz miała okazje załozyc na sylwestra czy inne wesele
Trzymaj sie, bedzie na pewno pieknie. Jesli ja wybrałas to musiała zwrocic Twoja uwage i pewnie slicznie w niej wygladasz. Pokaz sie jak juz bedziesz ja miała. Zycze powodzenia
Dziękuję bardzo, ja akurat nie mierzyłam takiej jak chcialam, wąskiej, bo nie znalazłam, więc pocieszę się faktem że mogłabym w niej rzeczywiście nie wyglądać zbyt ładnie. Faktem, że skromną i wąską jeszcze nie raz założe pociesza mnie siostra. Ach, musi być dobrze, postaram się wysłać zdjęcia jak już będę w nią ubrana. Bardzo, bardzo Ci dziękuję. Dziś nie będę płakała

Emira_2007 Tobie też bardzo dziękuję, może to rzeczywiście stres, nie wiem już na co zwalić, dodatki mam bardzo skromne, tylko welon tiulowy i delikatne kolczyki a fryzurka bardzo prosta, lekko podpięte włoski. Trzeba jakoś tę suknię "uskromnić". Zdjęcia ze ślubu wstawię na pewno. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa

Madziczek, przymiarkę ostatnią mam jutro, poproszę mamę żeby zrobiła mi zdjęcie to wstawię, na poprzedniej przymiarce jeszcze się zdołowałam po fatalnie leżała, była o wiele za duża, mam nadzieje ze teraz będzie przynajmniej dobrze leżała.
Dziękuję kochana na pocieszenie. Pomaga
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 10:42   #3262
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
suknia numer 5 była w tym wątku albo w wątku panny młode2008 bodajże wczoraj (i wcześniej też)opisywana szeroko przez fenomenke84
Ja będę miała taką - no prawie taką, sukienkę - zmieniam materiał
Wszystkim którym pokazuję zdjecia tej sukni bardzo się pdooba ... nie wiem co w niej jest ale ma jakiś swój urok. Zdjęcia pokazuje z innymi sukniami które brałam pod uwagę i prawie kazdy zwraca na nia uwagę

Inne któe pokazałas też są ładne, ale ja się onich nie wypowiem, bo wiadomo, że dla mnei najładniejsza jest ta którą sama wybrałam
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:40   #3263
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

też mi się w oko rzuciła aż ją sobie zapisałam na dysku- piękna

Madziaczek wybrałaś śliczną suknie i na pewno uszyta przez krawcową będzie sto razy lepsza od oryginału z katalogu świetny wybór- suknia kiedyś też przyciągnęła i moją uwagę

Ismenka nie przejmuj się tym że wybrałaś tą suknię- skoro ją wybrałaś to znaczy że musiała cię ująć jak ją mierzyłaś to że na zdjęciach z internetu upatrzyłaś sobie inny typ to wcale nie znaczy że w takim by ci było ładnie. skoro w tej ci było ładnie co kupiłaś to tamten odmienny typ może wcale na tobie tak rewelacyjnie nie wyglądać! a tym bardziej że nawet nie mierzyłaś.. jak ostatnio siostra kupowała suknię ślubną to kupiła akurat tą której nawet w necie nie chciała oglądać- a na niej okazała się fantastyczna jak żadna inna. To jeden taki dzień w życiu kiedy masz prawo wyglądać jak księżniczka z bajki i dam sobie głowę uciąć że w wybranej sukni będziesz tak właśnie wyglądac proste sukienki jeszcze założysz a takiej bajkowej już nigdy więc ciesz się dziewczyno- wychodzisz za mąż nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:53   #3264
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Dziewczynki a co myślicie o tych sukienkach??
jedyna i niepowtarzalna to numer 4
wygląda zarazem lekko, skromnie ale także tak dostojnie.
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:55   #3265
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
też mi się w oko rzuciła aż ją sobie zapisałam na dysku- piękna
no ja rowniez sobie zapisalam na dysku ja :d
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 11:56   #3266
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

dziewczyny a powiedzcie mi bo wy się pewnie lepiej znacie niż ja- czy te zakładki na tej sukni numer 4 która najbardziej nam się podoba to dają efekt wyszczuplający czy raczej dodają szerokości?? bo wiadomo że modelka to wygląda idealnie ale ciekawa jestem jakie macie doświadczenia z tego typu krojami???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:09   #3267
elek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Jestem nową użytkowniczką na tym forum i...przyszłą panną młodą w rozmiarze XXL...przekopałam już masę stron internetowych jednak cały czas wychodzi na to, że w Warszawie czy okolicach nie ma żadnego salonu z sukniami dla większych gabarytowo panien młodych...chyba, że źle szukam. Dziewczyny, pomożecie??
elek1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:14   #3268
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

nie no coś na pewno musi być.. wiem że jak przeglądałam fora ślubne na wizazu to w paru miejscach znalazłam informacje i zdjęcia z modelami sukien dla bardziej puszystych pań.. musisz poszukać w wątkach.. wiem że w wątku "suknia ślubna odpowiednia do figury" dziewczyny zamieszczały pare zdjęć sukien dla większych pań i były naprawdę ładne więc przeszukaj dokladnie ten wątek, skopiuj sobie zdjęcia i jak nie znajdziesz w salonie sukni to poszukaj krawcowej która ci taka suknię uszuje a resztę może coś inne dziewczyny podpowiedzą, w każdym razie coś widziałam więc takie suknie są
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:18   #3269
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez elek1980 Pokaż wiadomość
Jestem nową użytkowniczką na tym forum i...przyszłą panną młodą w rozmiarze XXL...przekopałam już masę stron internetowych jednak cały czas wychodzi na to, że w Warszawie czy okolicach nie ma żadnego salonu z sukniami dla większych gabarytowo panien młodych...chyba, że źle szukam. Dziewczyny, pomożecie??
Witam serdecznie
Może zdecydujesz się na szycie sukni??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:18   #3270
elek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Ja mam zdjęcia sukien jakie mi się podobają...problem w tym, że nie wiem czy akurat taka suknia będzie mi pasować. W salonie to co innego, przymierzę, zobaczę czy pasuje do mnie, do figury a tak na zdjęciu może pięknie wyglądać a na mnie brzydko
elek1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.