Panny Młode 2008 cz.II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 21:11   #4291
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny!!! Sama powinnam sobie włoić za takie głupie gadanie. Skoro ja jestem brzydka, głupia itp to by znaczyło że mój TZ ma kiepski gust- a tak nie jest
Ale czasem naprawdę Wam zazdroszczę że wy już macie swoje sukienki. Ja w sumie długo nad kiecką nie myślałam a teraz jak widzę te Wasze cudeńka to mnie zazdrość zżera i wątpliwość czy aby na pewno dobrze wybrałam...
Może to przez to że mam na głowie pisanie pracy , w której wyniki są z kosmosu bo okazało się że ktoś pomylił worki i dał mi nie ten substrat co trzeba. Promo powiedział że mam sie nie przejmować, ze ja nie moglam tego wiedziec, ze to nie moja wina ale mnie to gryzie;/ Poza tym jak to on stwierdził jestem bystrzak i kazał mi policzyć jakies rzeczy co pierwszy raz na oczy widzę . Bo jak to stwierdził warto zaskoczyć komisję.
I jeszcze ta sprawa z @. Normalnie się wykańczam. Kurcze ale do lekarza chodzę w swoim mieście , mam tam 200 km i teraz nie mam jak sie urwać. Cóż trzeba się będzie przełamać i iść gdzieś we Wrocławiu. Może któraś poleci??Bo przecież przy tabletkach 2 okresy w miesiacu trwajace po 8 dni to jakas kompletna załamka
W sumie mialam juz tak kiedyś ale wtedy nie brałam tabletek;(

Martyna-martyna witamy na pokładzie Ładne zaproszenia kwiaty-wszystko tak swietnie dobrane. Masz łeb na karku. A mój gdzieś się zapodział
No widzisz??? Od razu lepsze myslenie
A co do @ to powinnas isc do lekarza .
Ja chodze do Trzebnicy do p. Radomskiej.


Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
No i ostatni news
Byłam wczoraj u ginekologa, pod moim serduszkiem zaczyna się rozwijać malutka fasolka
Ale ciiiii żeby nie zapeszyć
Buziaki
Gratulation kochana
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:12   #4292
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie!! Wyłgał się dzisiejszymi egzaminami wrrr Jeszcze go przyprę do muru
A to niedobrota z niego, tak sie wyłgać...
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
ja kupiłam w Ryłko żelowe wkładki - i mierzyłam, chodziłam, jestem zadowolona z tych shollowych moja koleżanka strasznie zadowolona była - przetańczyła nie jedno wesele na 10cm obcasie (sandały) i mówi że dzięki nim wogóle nie czuła tej wysokości. Więc może faktycznie warto zainwestować.
Myślę, że warto szczególnie ze z moimi stopami to takie historie, że szok. Dzisiaj na przykład mam burchle od spodu na dużych palcach u stóp a to od drewniaków i wczorajszych (płaskich )japonek. Jak tak dalej pójdzie to zadnych butów nie będę mogła założyć.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A mnie dopadła chandra;( Patrzę dziewczyny na Wasze zdjęcia (kasieńka, AgataR, Mbu83) i zdałam sobie sprawę że nigdy nie bedę wyglądała tak ładnie jak Wy
No i co mam zrobić? Moja sukienka będzie skromna, w sumie nawet nie wiem jak wygląda bo sama projekt zrobiłam i dałam do szycia a 1 przymiarka 20 czerwca
Kurczak no cóż- nigdzie nie jest zapewnione że Panna Młoda musi być ładna
Co do chudnięcia to chudnę jakoś tak sama z siebie- już brzuszek mi sie gdzies stracił. Ale muszę iść do gin. bo mam drugi okres w ciągu 28 dni i juz sie ciągnie 8 dzień Nie wiem co się dzieje;(
A co to za niedobry humorek?. Będziesz pięknie wyglądała i kropka, tak jak każda z nas i nawet nie próbuj myśleć inaczej!!!

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Wiem i jakoś mi się nie uśmiecha, że czas tak szybko biegnie. Dzisiaj miałam taki rasowy koszmar przedślubny, więc tym bardziej mi się nie spieszy

A ja dzisiaj spokojna jestem. Zresztą cały ten tydzień jest raczej spoko. Dzisiaj byliśmy na sali z panią od dekoracji, już wiem jak to wszystko będzie wyglądało i jakoś tak mi lżej na duszy Pani dekoratorka chce wiedzieć jakie kwiaty planuje, mam jej powiedzieć do konca tygodnia a to bardzo dobrze bo zmotywuje mnie to do wybrania wiązanki ( w końcu), tym sposobem odejdzie mi kolejna rzecz do załatwieniaPoza tym to nie mam biżuterii i stroju na poprawiny, ale tak myślę, że to sie załatwi...

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Nasz ślub odbędzie się:

6 września 2008 roku o godzinie 11:00

Wszystko załatwione. Zmienieło się tylko miejsce bo zamiast ratusza będzie XIX w Willi Caro A to zmiana jak najbardziej na plus. Same zobaczcie
http://www.muzeum.gliwice.pl/wystawy...ale.php?page=4
Ślicznie, będziesz miała piękne, stylowe przyjęcie.

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny!!! Sama powinnam sobie włoić za takie głupie gadanie. Skoro ja jestem brzydka, głupia itp to by znaczyło że mój TZ ma kiepski gust- a tak nie jest
Ale czasem naprawdę Wam zazdroszczę że wy już macie swoje sukienki. Ja w sumie długo nad kiecką nie myślałam a teraz jak widzę te Wasze cudeńka to mnie zazdrość zżera i wątpliwość czy aby na pewno dobrze wybrałam...
Może to przez to że mam na głowie pisanie pracy , w której wyniki są z kosmosu bo okazało się że ktoś pomylił worki i dał mi nie ten substrat co trzeba. Promo powiedział że mam sie nie przejmować, ze ja nie moglam tego wiedziec, ze to nie moja wina ale mnie to gryzie;/ Poza tym jak to on stwierdził jestem bystrzak i kazał mi policzyć jakies rzeczy co pierwszy raz na oczy widzę . Bo jak to stwierdził warto zaskoczyć komisję.
I jeszcze ta sprawa z @. Normalnie się wykańczam. Kurcze ale do lekarza chodzę w swoim mieście , mam tam 200 km i teraz nie mam jak sie urwać. Cóż trzeba się będzie przełamać i iść gdzieś we Wrocławiu. Może któraś poleci??Bo przecież przy tabletkach 2 okresy w miesiacu trwajace po 8 dni to jakas kompletna załamka
W sumie mialam juz tak kiedyś ale wtedy nie brałam tabletek;(
no teraz już lepiej gadasz, chociaż jeszcze nie do końca. Nie myśl, że masz brzydką sukienkę bo napewno tak nie jest. Nie porównuj jej do innych, każda zamówiła taką, jaką chciała a skoro Ty wybrałaś taką, to znaczy, że dla Ciebie to właśnie ona ma to "cos". Jestem przekonana, że jest śliczna. Zresztą ocenimy jak pokażesz nam zdjęcia

Cytat:
Napisane przez martyna_martyna Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny to moze taka mala moja relacja prZedslubna do slubu zostalo 2,5 miesiaca,wesele na okolo 60 osob,bez zespolu i orkiestry a z djdo czego roznie ludzie podchodza i roznie reaguja.Wesele i Slub bez kamery,z fotografem. Papierkowe sprawy koscielne zalatwione,przed nami zapowiedzi i spowiedzi. Gosci powoli zapraszamy..wiec wszystko idzie do przodu,sukienka zamowiona-cena 1950 zl plus welon i halka gratis.Butki kupione za grosze,ze wzgledu na minimalny obcas-jestem dosc wysoka fryzjer i kosmetyczka zamowieni na 12 i 13(slub o 17),wizje bukietu ,makijazu fryzury juz mam dolanczam zdjecia i chyba tym wszystkim najbardziej przejmuje sie ja a nie TZ
Witamy witamy
TŻ-ty to chyba z natury mniej się przejmują

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
No i ostatni news
Byłam wczoraj u ginekologa, pod moim serduszkiem zaczyna się rozwijać malutka fasolka
Ale ciiiii żeby nie zapeszyć
Buziaki
Ciiii... cichutkie gratulacje
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:45   #4293
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

No no robaczku ładna niespodzianka poślubna. trzymam kciuki za Was Ja sie właśnie dowiedziałam że moja koleżanka-chucherko urodziła 4 kg Zosię
Katia017- ty nie masz okresu bo ja mam za Ciebiea co do lenistwa w przygotowaniach to każdego takie coś dopada. Mi też już sie czasem nie chciałoHmm w końcu ile można trwać w radosnym podnieceniu?
Kasieńka dzięki za wsparcie Kto wie może i ja sie wybiorę do Trzebnicy-to w końcu rzut beretem.
Co do wkładek żelowych do bucików ślubnych mówię TAK!!!!! Uwielbiam je- odkąd je mam nie parzy mnie podbicie przy chodzeniu na obcasach. Pracowałam w butach, akcesoria obuwnicze mam opanowane do perfekcjiA jako chemik to mówię Wam że wkładki Scholla i wkładki polskiej firmy Mazbit to dokładnie to samo tworzywo. A cena nieporównywalnie niższa. Jakby któraś potrzebowała rady to służę pomocą Ja mam problem z dopasowaniem obuwia więc wiem o czym mówię
Aha i solennie obiecuje że jak pójdę na przymiarkę to wrzucę tu jakieś zdjęciaOcenicie mnie surowo i za to was lubię

Co do TZ zainteresowanych ślubem- moj jest totalnie rozkojarzony,na wszystko ma czas Masakra
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:05   #4294
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny z 23 sierpnia za godzine zostanie nam 72 dni


Jak tak czytam o dzieciakach, to sama juz tez bym chciała
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:15   #4295
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

a gdzie nasza m.a.r.t.a. się ukrywa?mam nadzieję, że u Niej wszystko w porządku
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:53   #4296
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ale muszę iść do gin. bo mam drugi okres w ciągu 28 dni i juz sie ciągnie 8 dzień Nie wiem co się dzieje;(
Kochana nie jestes sama z tym problemem, ja miałam okres, skonczył sie i po około tygodniu pojawiły sie lekkie krwawienia (trwały ponad tydzien). Teraz boli mnie prawy jajnik. Dodam, ze przed tym miałam straszne nerwy, bo TZ bardzo mi sie rozchorował i nie wiadomo co z nim było(nigdy takiego stresu nie miałam), gdy sie w miare z tym wyjasniło na drugi dzien zaczely sie te objawy. No i jest juz to 34 dzien cyklu i @ nie ma.
JAkies 3 lata temu miałam to samo, byly to jakies zaburzenia nic groznego. Po lekach szybko przeszło. W tym wszystkim najgorsze jest to, ze ja sie boje isc do gina. Głupia, głupia, głupia i do tego nieodpowiedzialna.... ale tak strasznie sie boje.

A jeszcze ostatnio zaczełam sie stresowac slubem, bo najpierw ciocia mi opowiedziała, ze u niej w rodzinie ostatnio było wesele, facet który był na weselu ( był miesiac po slubie) o 2 zemdlał i zmarł ( straszne dla jego rodziny i dla mlodych, ktorzy pewnie zbyt milych wspomnien nie maja ). Pozniej kolezanka mi mowi, ze jej szwagra kolega robił wieczor kawalerski (tydzien przed weselem) wracajac juz do domu z kolegami mieli wypadek, jest w spiaczce juz 3 tydzien.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 06:22   #4297
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Kochana nie jestes sama z tym problemem, ja miałam okres, skonczył sie i po około tygodniu pojawiły sie lekkie krwawienia (trwały ponad tydzien). Teraz boli mnie prawy jajnik. Dodam, ze przed tym miałam straszne nerwy, bo TZ bardzo mi sie rozchorował i nie wiadomo co z nim było(nigdy takiego stresu nie miałam), gdy sie w miare z tym wyjasniło na drugi dzien zaczely sie te objawy. No i jest juz to 34 dzien cyklu i @ nie ma.
JAkies 3 lata temu miałam to samo, byly to jakies zaburzenia nic groznego. Po lekach szybko przeszło. W tym wszystkim najgorsze jest to, ze ja sie boje isc do gina. Głupia, głupia, głupia i do tego nieodpowiedzialna.... ale tak strasznie sie boje.

A jeszcze ostatnio zaczełam sie stresowac slubem, bo najpierw ciocia mi opowiedziała, ze u niej w rodzinie ostatnio było wesele, facet który był na weselu ( był miesiac po slubie) o 2 zemdlał i zmarł ( straszne dla jego rodziny i dla mlodych, ktorzy pewnie zbyt milych wspomnien nie maja ). Pozniej kolezanka mi mowi, ze jej szwagra kolega robił wieczor kawalerski (tydzien przed weselem) wracajac juz do domu z kolegami mieli wypadek, jest w spiaczce juz 3 tydzien.
Do gina marsz!!! Nie chcę Cię straszyć ale u mnie takie plamienia + ból jajnika to była nadżerka, leczyłam cholerstwo chyba z pół roku, im wcześniej się wybierzesz tym lepiej dla Ciebie. Tak więc nie zwlekaj.
Co do ciotki i koleżanek to sorry ale takie zachowanie jak dla mnie to najlżej mówiąc jest niepoważne. Jak można przyszłej pannie młodej takie banialuki wstawiać, skoro i tak wiadomo, że ona ma mega stresa. To co Ci powiedziały to wypadki losowe, na które nie mamy wpływu. Najlepiej o tym zapomnij.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 06:45   #4298
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Jejku co to za rodzina, co za koleżanki!!! Pamiętaj ze każdego dnia możesz iść ulicą i dostać cegłą w głowę dlatego nie patrz na wypadki losowe. Czasami zastanawiam sie co ludźmi kieruje by psuli wyobrażenia o jednym z najważniejszych dni naszego życia;(
A ja wcinam śniadanko i zabieram się za tworzenie;( Dosłownie tworzenie wyników i wniosków. Będzie dobrze .
Dziś czekam też na wyniki jednego z egzaminów u takiej porypanej kobiety. I już od rana siedzę na toalecie;(
Pani Prof G. działa na mnie lepiej niż activia heh
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 07:26   #4299
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Dziś czekam też na wyniki jednego z egzaminów u takiej porypanej kobiety. I już od rana siedzę na toalecie;(
Pani Prof G. działa na mnie lepiej niż activia heh
No to tzrymam kciuki, żeby było ok Swoją drogą to czasami dobrze mieć taką Pania prof. G., przynajmniej środków na przeczyszczenie nie trzeba stosować
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 07:32   #4300
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Jejku co to za rodzina, co za koleżanki!!! Pamiętaj ze każdego dnia możesz iść ulicą i dostać cegłą w głowę dlatego nie patrz na wypadki losowe. Czasami zastanawiam sie co ludźmi kieruje by psuli wyobrażenia o jednym z najważniejszych dni naszego życia;(
A ja wcinam śniadanko i zabieram się za tworzenie;( Dosłownie tworzenie wyników i wniosków. Będzie dobrze .
Dziś czekam też na wyniki jednego z egzaminów u takiej porypanej kobiety. I już od rana siedzę na toalecie;(
Pani Prof G. działa na mnie lepiej niż activia heh

A mi by sie przydala taka pani profesor....Bo aktivia niedziala....


Ech laski straam sie odwas jakos oduzalenic i niemoge...
Zagaladam po 5000000000 razy na dzien jak nie na godzine...
Naprawde jestescie bardzo uzalezniajace...Papirochy rzucilam szybciej niz was ...

co do przygotowanian do slubu to poki co stoimy w miejscu...Kochane niewiecie ile sa wazne dokumety wystawione przez usc...
Ale i tak chyba mamy duzo zalatwoine..
sale
kosciol
usc
swaidkowie
limuzyna
florysta
dekoratorzy
wino
garnitor dla synka
mucha i kapelusz dla psa...
zaproszenia jzu dawno wyslane i potwierdzone...

A co zostalo dostarczyc dokumenty do usc i do kosciola,Przejsc nauki przdmalzenskie,kupic wodke no i oczywiscie stroje slubne ja sowje polownie zaczne w lipcu...


ech uciekam na zakupki...DObrego dnia zycze wszystkim...
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 07:46   #4301
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
A teraz mogę już oficjalnie powiedzieć

Nasz ślub odbędzie się:

6 września 2008 roku o godzinie 11:00

Wszystko załatwione. Zmienieło się tylko miejsce bo zamiast ratusza będzie XIX w Willi Caro A to zmiana jak najbardziej na plus. Same zobaczcie
http://www.muzeum.gliwice.pl/wystawy...ale.php?page=4
super miejsce na slub i super miejsce na wesele, bedzie przepieknie

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
No i ostatni news
Byłam wczoraj u ginekologa, pod moim serduszkiem zaczyna się rozwijać malutka fasolka
Ale ciiiii żeby nie zapeszyć

G R A T U L U J E

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Co do wkładek żelowych do bucików ślubnych mówię TAK!!!!! Uwielbiam je- odkąd je mam nie parzy mnie podbicie przy chodzeniu na obcasach. Pracowałam w butach, akcesoria obuwnicze mam opanowane do perfekcjiA jako chemik to mówię Wam że wkładki Scholla i wkładki polskiej firmy Mazbit to dokładnie to samo tworzywo. A cena nieporównywalnie niższa. Jakby któraś potrzebowała rady to służę pomocą Ja mam problem z dopasowaniem obuwia więc wiem o czym mówię
Izazusiu a gdzie mozna kupic te wkladki Mazbit? przyznam, ze nie znam sie na takich wkladkach i nie wiem, czy jakis konkretny model trzeba wybrac?
Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
a gdzie nasza m.a.r.t.a. się ukrywa?mam nadzieję, że u Niej wszystko w porządku
no wlasnie Marta przywolujemy Cie


a ja Kochane moje bylam wczoraj u ginki, bo chcialabym po slubie odstawic tabsy i powoli zaczac staranka

powiedziala, ze jestem okazem zdrowia i po odstawieniu mamy odczekac miesiac lub dwa i mozemy brac sie do roboty, teraz tylko TZta na 100% do tego pomyslu musze przekonac i mozna zaczynac dzialac
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 08:05   #4302
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość

co do przygotowanian do slubu to poki co stoimy w miejscu...Kochane niewiecie ile sa wazne dokumety wystawione przez usc...
Dokumenty urzędowe są ważne 3 miesiące

Dziewczynki a ja i pozostałe PM z 20 września, mamy dzisiaj studniówkę
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:17   #4303
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

studniówka studniówka!!!!! hehe..
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:22   #4304
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ale dajecie czadu z tym pisaniem, próbowałam ze wszystkich sił być na bieżąco i nadrabiałam zaległości ale dobrnęłam tylko do 110 strony
Niestety nie mam czasu na zaległe czytanie a tak chciałabym przeżywać kolejne śluby Panien Młodych i wasze przygotowania
Czytałam od końca:P SERDECZNE GRATULACJE DLA NOWYCH ŻONEK, Piękne zdjęcia, Twarze rozpromienione i oczy pełne miłości- ty chyba największy czar zdjęć

No i ostatni news
Byłam wczoraj u ginekologa, pod moim serduszkiem zaczyna się rozwijać malutka fasolka
Ale ciiiii żeby nie zapeszyć
Buziaki
Ciiiichutko gratuluje

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość

no wlasnie Marta przywolujemy Cie


Kina z przekonaniem Tż pójdzie Ci łatwo, seksowna bielizna i się nie oprze


Koniec wizażowania, trzeba brać się do pracy, ale najpierw trzeba do neij pojechać Miłego dnia
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:27   #4305
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość

Kina z przekonaniem Tż pójdzie Ci łatwo, seksowna bielizna i się nie oprze


Koniec wizażowania, trzeba brać się do pracy, ale najpierw trzeba do neij pojechać Miłego dnia
hehe pewnie tak

Sofferko ja sobie tak z pracy pokryjomu wizazuje

ale ciiii....
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:38   #4306
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny!!! Sama powinnam sobie włoić za takie głupie gadanie. Skoro ja jestem brzydka, głupia itp to by znaczyło że mój TZ ma kiepski gust- a tak nie jest
Ale czasem naprawdę Wam zazdroszczę że wy już macie swoje sukienki. Ja w sumie długo nad kiecką nie myślałam a teraz jak widzę te Wasze cudeńka to mnie zazdrość zżera i wątpliwość czy aby na pewno dobrze wybrałam...
Może to przez to że mam na głowie pisanie pracy , w której wyniki są z kosmosu bo okazało się że ktoś pomylił worki i dał mi nie ten substrat co trzeba. Promo powiedział że mam sie nie przejmować, ze ja nie moglam tego wiedziec, ze to nie moja wina ale mnie to gryzie;/ Poza tym jak to on stwierdził jestem bystrzak i kazał mi policzyć jakies rzeczy co pierwszy raz na oczy widzę . Bo jak to stwierdził warto zaskoczyć komisję.
I jeszcze ta sprawa z @. Normalnie się wykańczam. Kurcze ale do lekarza chodzę w swoim mieście , mam tam 200 km i teraz nie mam jak sie urwać. Cóż trzeba się będzie przełamać i iść gdzieś we Wrocławiu. Może któraś poleci??Bo przecież przy tabletkach 2 okresy w miesiacu trwajace po 8 dni to jakas kompletna załamka
W sumie mialam juz tak kiedyś ale wtedy nie brałam tabletek;(
Czekamy na zjdecia Twojej sukni i jestem w 100% pewna ze bedzie tak samo piekna jak i wszystkie inne... do kazdej panny mlodej pasuje inna suknia i kazda z nas wybiera taka zeby do nas pasowala a wybor na pewno jest dobry

Dziewczyny raz dwa uciekac do gina bo to nie sa zarty!!! Dzieci chcecie miec a o miejsce gdzie ma sie fasolka rozwijac zadbac nie chcecie
Nie ma sie czego bac a jak cos dolega to isc jak najszybciej trzeba!!!

I slem buziorki mamusiom zafasolkowanym i ich fasolkom zeby wszystko bylo w pozadku

Cytat:
Napisane przez robaczek-85 Pokaż wiadomość
No i ostatni news
Byłam wczoraj u ginekologa, pod moim serduszkiem zaczyna się rozwijać malutka fasolka
Ale ciiiii żeby nie zapeszyć
Buziaki
I slem buziorki mamusiom zafasolkowanym i ich fasolkom zeby wszystko bylo w pozadku
i udam ze nie zazdroszcze zeby nie zapeszyc
i naturalnie ciiii

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Powiem wam,ze mi jakoś emocje opadły...pamietam jeszcze jakis czas temu miałam manię na punkcie tych wszystkich przygotowań,a ostatnio jakiś tam jest mi wszystko obojetne,nie chce mi się nic załatwiać(w trudem umówiłam się z księdzem na ostatnia naukę,a bujam się z tym już od marca...).Poza tym podobnie jest w innymi sprawami typu fryz czy ogólny wygląd-codziennie przegladałam strony internetowe z róznymi fryzurami,makijazami etc i w końcu dalej nie wiem co bym chciał i jakoś w ogóle to na mnie nie robi wrażenia...Nawet na wizazu nie chce mi się pisać,bo głupio mi jest pisać cos,skro nie czuję tej atmosfery... mam nadzieje,ze to szybko przejdzie i wróce do normy(to znaczy to stanu bzika na punkcie przygotowań).Moze macie jakieś skuteczne antidotum????
Kurcze mam to samo... kiedys zwijalam sie po podlodze zeby czas szybciej lecial do przymiarki sukni... teraz jakis mi to wisi... bedzie to bedzie...
Ale moze to dlatego ze dluuugo czekamy...

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
Ech laski straam sie odwas jakos oduzalenic i niemoge...
Zagaladam po 5000000000 razy na dzien jak nie na godzine...
Naprawde jestescie bardzo uzalezniajace...Papirochy rzucilam szybciej niz was ...

co do przygotowanian do slubu to poki co stoimy w miejscu...Kochane niewiecie ile sa wazne dokumety wystawione przez usc...
Ale i tak chyba mamy duzo zalatwoine..
sale
kosciol
usc
swaidkowie
limuzyna
florysta
dekoratorzy
wino
garnitor dla synka
mucha i kapelusz dla psa...
zaproszenia jzu dawno wyslane i potwierdzone...

A co zostalo dostarczyc dokumenty do usc i do kosciola,Przejsc nauki przdmalzenskie,kupic wodke no i oczywiscie stroje slubne ja sowje polownie zaczne w lipcu...

ech uciekam na zakupki...DObrego dnia zycze wszystkim...
3 m-ce sawazne odpisy aktów urodzenia tylko u mnie po 22zl kazdy

Ja tez przez 8 godzin jak jestem w pracy siedze na wizazu i tylko zagladam czy nie napisalyscie czegos nowego i ja nie mam zamiaru rzucac z papirochami gozej
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:55   #4307
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Do gina marsz!!! Nie chcę Cię straszyć ale u mnie takie plamienia + ból jajnika to była nadżerka, leczyłam cholerstwo chyba z pół roku, im wcześniej się wybierzesz tym lepiej dla Ciebie. Tak więc nie zwlekaj.
Co do ciotki i koleżanek to sorry ale takie zachowanie jak dla mnie to najlżej mówiąc jest niepoważne. Jak można przyszłej pannie młodej takie banialuki wstawiać, skoro i tak wiadomo, że ona ma mega stresa. To co Ci powiedziały to wypadki losowe, na które nie mamy wpływu. Najlepiej o tym zapomnij.
No pojde jutro. Jakos sie przełamie. Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Ja to zawsze jakies czarne mysli.
Jesli chodzi o ciocie to nie chciała, zeby tak wyszło. To moja najukochansza ciocia i wiem, ze nic złego nie miała na mysli. Przeprosiła, bo po chwili zdała sobie sprawe z tego.
A jesli chodzi o kolezanke, to nie ona zaczeła ten temat, siedzac sobie w barze ktos zaczal ten temat, ze był wypadek no i ja z niej to wyciagnełam.
No, ale teraz nie wazne. Mam nadzieje, ze TZ bedzie zdrowy( znow własnie pojechal do lekarza) wyniki troche gorsze niz ostatnio i nie wiadomo co mu jest. a w niedziele wyjezdzamy do Holandii.

A ztych weselszych rzeczy to mamy obraczki, kupiłam butki slubne, bizuterie, suknie na poprawiny i wszystkie zaproszenia mamy rozdane, zostało tylko pare do wysyłki.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:57   #4308
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Hej Laseczki

ja już pracuję ale co chwilkę zerkam na wizaż do Was i podczytuję książkę-dzisiaj mam luzik
oby tak dalej. po pracy śmigam na zakupy-buty i torebka na drugi dzień
wkurza mnie ta strajkująca poczta bo biżu i zawieszki nie przychodza
Teściowa przyniosła mi rano truskaweczki-dzień dobroci
buziaki Kochane
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:01   #4309
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

ja już pracuję ale co chwilkę zerkam na wizaż do Was i podczytuję książkę-dzisiaj mam luzik
oby tak dalej. po pracy śmigam na zakupy-buty i torebka na drugi dzień
wkurza mnie ta strajkująca poczta bo biżu i zawieszki nie przychodza
Teściowa przyniosła mi rano truskaweczki-dzień dobroci
buziaki Kochane
juz podobno od 12tej w nocy przestali strajkowac, wiec pewnie niedlugo przesylki dostaniesz
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 09:13   #4310
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ooo a ja zamawiałam sukienkę przez allegro i mama wczoraj mówiła że przyszła mi paczka (nie ten adres co podałam, ale jednak doszła )

Pewnie Lilstar juz wkrótce dotrze przesyłka
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:29   #4311
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
juz podobno od 12tej w nocy przestali strajkowac, wiec pewnie niedlugo przesylki dostaniesz
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ooo a ja zamawiałam sukienkę przez allegro i mama wczoraj mówiła że przyszła mi paczka (nie ten adres co podałam, ale jednak doszła )

Pewnie Lilstar juz wkrótce dotrze przesyłka
dzięki Dziewczyny mam nadzieję bo już się nie mogę doczekać. wolę mieć swoje skarby spakowane w pudełeczkach w garderobie- czasem fajnie pozaglądać
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:30   #4312
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
A mi by sie przydala taka pani profesor....Bo aktivia niedziala....


Ech laski straam sie odwas jakos oduzalenic i niemoge...
Zagaladam po 5000000000 razy na dzien jak nie na godzine...
Naprawde jestescie bardzo uzalezniajace...Papirochy rzucilam szybciej niz was ...

co do przygotowanian do slubu to poki co stoimy w miejscu...Kochane niewiecie ile sa wazne dokumety wystawione przez usc...
Ale i tak chyba mamy duzo zalatwoine..
sale
kosciol
usc
swaidkowie
limuzyna
florysta
dekoratorzy
wino
garnitor dla synka
mucha i kapelusz dla psa...
zaproszenia jzu dawno wyslane i potwierdzone...

A co zostalo dostarczyc dokumenty do usc i do kosciola,Przejsc nauki przdmalzenskie,kupic wodke no i oczywiscie stroje slubne ja sowje polownie zaczne w lipcu...


ech uciekam na zakupki...DObrego dnia zycze wszystkim...
Dokumenty sa wazne 3 miesiace od daty wystawienia
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:30   #4313
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Witajcie myszki o poranku!!!

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Izazusiu a gdzie mozna kupic te wkladki Mazbit? przyznam, ze nie znam sie na takich wkladkach i nie wiem, czy jakis konkretny model trzeba wybrac?
Przyłączam się do pytania!
Gdzie można kupić takie cuda, byłabym również zainteresowana.
No i czekam niesamowicie niecierpliwie na Twoje fotki w sukni!!!
A spróbuj zapomnieć aparatu na przymiarkę to będzie



Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dokumenty urzędowe są ważne 3 miesiące

Dziewczynki a ja i pozostałe PM z 20 września, mamy dzisiaj studniówkę
Ojej ojej!!!!!!!!!!!
Trzeba to jakos uczcić???
Może buteleczka dobrego winka na poprawę krążenia???
Oj nie... dzis meczyk- Uki będzie w stresie
Prędzej wytrąbi piwo

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
hehe pewnie tak

Sofferko ja sobie tak z pracy pokryjomu wizazuje

ale ciiii....
Heheheheh
Ja tyż wizażuje w pracy!!!
I tak nie całkiem po kryjomu
Mam to szczęście, że nie mam dużo pracy...
I internet juz znam na pamięć jak Chuck Norris
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:32   #4314
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
I internet juz znam na pamięć jak Chuck Norris
dobre
mi niestety jeszcze troche internetu pozostalo do poznania
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:33   #4315
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Ojej ojej!!!!!!!!!!!
Trzeba to jakos uczcić???
Może buteleczka dobrego winka na poprawę krążenia???
Oj nie... dzis meczyk- Uki będzie w stresie
Prędzej wytrąbi piwo
A no meczyk dzisiaj Ja też myślałam o winku, akurat mój TŻ wraca z delegacji, ale jakoś do meczu bardziej piwo pasuje więc winko może jutro

I lepiej żeby nasi wygrali, bo jak nie to ja już ich dorwę i
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:39   #4316
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

co do meczu....jestem realistką chociaż wiem, że cuda się zdażają i mam nadzieję że tak będzieach ten Bramkarz

ważne że Ciasteczka z Portugalii wygrały

mój TŻ się śmieje, że ja oglądam mecze tylko dla efektów estetycznych- niekoniecznie sportowych
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:40   #4317
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

martyna_martyna Witamy


Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj ustalić menu na wesele
mamy ustalone obiad, kolacja,3 gorące posiłki, 3 sałatki, zimną płytę, lody-kurcze aż mi ślinka tam ciekła bo uwielbiam jeść
będzie TATAR-mniam. oprócz tego co się zwykle zajada, będziemy mieć jako prezent od właścicieli-szwedzki stół ze swojskim smalcem, chlebkiem, ogóraskami, swojską kiełbaską i mięskami-bardzo mi się to spodobało bo dla Facetów przewidujemy piwko a, nie każdy lubi wódeczkę) więc będzie jak znalazł..
Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
na pewno a najbardziej podoba mi się to:
restauracja proponuje szczególną atrakcję: niektóre dania przygotowywane są przy Państwa stolikach gdzie macie Państwo możliwość obserwacji procesu przygotowania i oczywiście degustacji.

ślubujesz tydzień po mnie
Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
a gdzie nasza m.a.r.t.a. się ukrywa?mam nadzieję, że u Niej wszystko w porządku
Twoje menu brzmi pysznie az zaraz wyciągnę kolejne kanapki w pracy
Też mi się podoba to przyrządzanie na oczach gości. Zobaczymy jak to wyjdzie. Mamy miesiąc wcześniej zgłoscić się na ustalenie menu.

Dużo mamy wspólnego: tydzień po Tobie ślubuje, Ty masz ślub dzień przed moimi urodzinami mamy ten sam staż na wizazu... Tylko urody nie mamy wspólnej bo jak patrze na Twoje zdjęcia... Jesteś śliczna!!! A te loki...

Marta ma być chyba do 16 nie obecna, jeśli dobrze pamiętam więc chyba wszystko w porządku



Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
A mi by sie przydala taka pani profesor....Bo aktivia niedziala....


Ech laski straam sie odwas jakos oduzalenic i niemoge...
Zagaladam po 5000000000 razy na dzien jak nie na godzine...
Naprawde jestescie bardzo uzalezniajace...Papirochy rzucilam szybciej niz was ...

co do przygotowanian do slubu to poki co stoimy w miejscu...Kochane niewiecie ile sa wazne dokumety wystawione przez usc...
Ale i tak chyba mamy duzo zalatwoine..
sale
kosciol
usc
swaidkowie
limuzyna
florysta
dekoratorzy
wino
garnitor dla synka
mucha i kapelusz dla psa...
zaproszenia jzu dawno wyslane i potwierdzone...

A co zostalo dostarczyc dokumenty do usc i do kosciola,Przejsc nauki przdmalzenskie,kupic wodke no i oczywiscie stroje slubne ja sowje polownie zaczne w lipcu...


ech uciekam na zakupki...DObrego dnia zycze wszystkim...

To juz sporo załatwione Widze że nawet o pieska zadbaliście Tylko czy psiak będzie chętny do współpracy...

Zniechęcenie Myśle, że najlepszym antidotum jest właśnie świadomość, że nigdy więcej nie będzie takich emocji, przygotowań... To jedyna taka okazja w życiu U mnie dzieje się tak błyskawicznie wszystko, że nawet troche żałuje, że nie rozkłada się ta przyjemność. Od zaręczyn do ślubu minie 4 miesiące
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:42   #4318
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
co do meczu....jestem realistką chociaż wiem, że cuda się zdażają i mam nadzieję że tak będzieach ten Bramkarz

ważne że Ciasteczka z Portugalii wygrały

mój TŻ się śmieje, że ja oglądam mecze tylko dla efektów estetycznych- niekoniecznie sportowych
Nie Ty jedna kochana z pewnością masz takie podejście. Kiedyś moja siostra namiętnie oglądała wszelkie mecze, gdzie grali Włosi, bo jej się jakiś piłkarz podobał Z tego samego powodu fascynowała się hokejem. Nie ma co się nam dziwić, w końcu sportowcy to w większości niezłe ciacha
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:44   #4319
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
I lepiej żeby nasi wygrali, bo jak nie to ja już ich dorwę i
Hehehehe
Ja na meczu Polska- Niemcy 10 minut przed końcem zasnęłam, bo wiedziałam, że z taką ich grą to może być tylko gorzej
Polska reprezentacja to jedna wielka stojąca <bo oni nie biegają> tragedia .
To się nazywa patriotyzm
Heheheheheh
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:46   #4320
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Hehehehe
Ja na meczu Polska- Niemcy 10 minut przed końcem zasnęłam, bo wiedziałam, że z taką ich grą to może być tylko gorzej
Polska reprezentacja to jedna wielka stojąca <bo oni nie biegają> tragedia .
To się nazywa patriotyzm
Heheheheheh
Kasiu z tym bieganiem to już nie przesadzajmy, w końcu przebiegli w ciągu całego meczu aż o 500m więcej niż Niemcy. Szkoda tylko, że w dużo wolniejszym tempie

Tak czy inaczej będę dzisiaj trzymać kciuki za naszych chłopaków
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.