Oszuści - jedwab biosilk - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 14:20   #181
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Mi nieraz zdarzyło się, że Pani nie chciała przyjąc wiekszej przesyłki w kopercie jako listu. Stwierdziła, że jesli zawartość ma wartość większą niż 10 zł to trzeba nadać jako paczka Innym razem nie chciała wysłać malutkiej paczki w kopercie babelkowej jak dowiedziała się że w środku jest komestyk- napisała na potwierdzeniu, że nie będę się mogła ubiegać o odszkodowanie.
Pamiętać trzeba też przy wysyłce że Sprzedający dopłaca też za opakowanie-np. koperta babelkowa to koszt od 1,00 w górę.
BTW> Ostatnio zapłaciłam zamawiając za tusz(który okazal się podróbą ) 7,50 a dostałam zwykłym listem poleconym za 2 zł. To dopiero jest chamstwo!
No to ja się bardzo dziwię twojej pani z poczty bo ona nie ma prawa ciebie pytać co jest w paczce. I to nie prawda że nie można wysyłać rzeczy wartościowych w kopercie bąbelkowej jako list polecony! Pani z poczty po prostu chce się czuć ważniejsza od Pana Boga. A co do kosztów? teraz list polecony i paczka ok 1 kg kosztuje tyle samo. Chyba że ktoś wysyła coś bardzo lekkiego, bo do 500 g cena zmienia się co 100 g.
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:45   #182
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Ja 2 tyg temu kupiłam u tej osoby jedwab, niestety nie doczekałam się jeszcze przesyłki teraz ma zawieszone konto na allegro, na maile nie odpisuje. Wiem, to tylko 20zł, ale nie jestem milionerką żeby rozdawać pieniądze. To moja pierwsza allegrowa "wpadka" i nawet nie wiem co robić
aj, zablokowali ją? odpowiadały mi te miniaturki biosilka.
truskawkowawiosno, jeśli znajdziesz ponownie kogoś z pewnym jedwabiem (bo na ten od zablokowanej allegrowiczki akurat nie można było narzekać) to podaj namiary
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 09:11   #183
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
Ja 2 tyg temu kupiłam u tej osoby jedwab, niestety nie doczekałam się jeszcze przesyłki teraz ma zawieszone konto na allegro, na maile nie odpisuje. Wiem, to tylko 20zł, ale nie jestem milionerką żeby rozdawać pieniądze. To moja pierwsza allegrowa "wpadka" i nawet nie wiem co robić
Ja do tej pory nie otrzymałam włosów. Na program Ochrony Kupującego się nie łapie bo za towar płaciłam 49,50 zl (wcześniej zaokrągliłam do 50, no ale w tym wypadku te 50 gr ma znaczenie). Reszta to przesyłka. Już na wszelkie sposoby próbowałam załatwić tę sprawę, ale zostaje mi tylko policja.
Widać okradła nie tylko nas, skoro ją zablokowali.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 21:40   #184
Nafukana15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

mnie się jednak wydaje ,że za tym rozcieńczaniem stoi producent. Bo teraz nagle zmienił opakowania ta takie przezroczyste buteleczki z białymi nakrętkami. Ja kupuję bezpośrednio w sklepie fryzjerskim . Ostatni raz w sierpniu kupiłam jedwab i ten był ok- gęsty ,wydajny , zapach był normalny ( wtedy jeszcze były białe buteleczki z czarnymi nakrętkami ) . teraz właśnie kupiłam ten jedwab w nowym opakowaniu i tu lipa - jest rzadki i czuć alkohol . Mówiłyście o jakichś zabezpieczeniach foliowych pod nakrętką - czy to tyczy się też małych opakowań 15ml ? Bo ani w starych ani w nowych opakowaniach nigdy na te folie się nie natknęłam.
Nafukana15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 22:01   #185
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Nafukana15 Pokaż wiadomość
Mówiłyście o jakichś zabezpieczeniach foliowych pod nakrętką - czy to tyczy się też małych opakowań 15ml ? Bo ani w starych ani w nowych opakowaniach nigdy na te folie się nie natknęłam.
kupiłam kilka dni temu buteleczkę jedwabiu o poj. 14 ml, tę nową wersję właśnie, przezroczystą buteleczkę i tam była zabezpieczająca folijka musiałam się nieźle natrudzić żeby ją usunąć więc zabezpiecza na pewno
i chyba jakaś szczęściara jestem, poprzednie kupowałam zawsze na allegro i nigdy nie spotkałam się z rzadkim.. jak był rzadkawy, po dokładnym wymieszaniu już robił się bardzo gęsty
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 09:42   #186
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
aj, zablokowali ją? odpowiadały mi te miniaturki biosilka.
truskawkowawiosno, jeśli znajdziesz ponownie kogoś z pewnym jedwabiem (bo na ten od zablokowanej allegrowiczki akurat nie można było narzekać) to podaj namiary
Już jest odblokowana, ale kobieta jest tak bezczelna, że szok Ciekawe czy doczekam się zwrotu pieniędzy.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:28   #187
malinka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 32
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
No to ja się bardzo dziwię twojej pani z poczty bo ona nie ma prawa ciebie pytać co jest w paczce. I to nie prawda że nie można wysyłać rzeczy wartościowych w kopercie bąbelkowej jako list polecony! Pani z poczty po prostu chce się czuć ważniejsza od Pana Boga. A co do kosztów? teraz list polecony i paczka ok 1 kg kosztuje tyle samo. Chyba że ktoś wysyła coś bardzo lekkiego, bo do 500 g cena zmienia się co 100 g.
Nie zgodzę się z Tobą że osoby przy okienkach chcą być mądrzejsze od Pana Boga!
Problem jest w przepisach, które mówią że w formi listu mogą być wysyłane dokumenty papierowe. Czy jest to książka, czy jakieś kserówki, czy jeszcze co innego, nieważne. Musi mieć postać PAPIEROWĄ.
Więc jeśli jest to kosmetyk to już to raczej nie pasuje. Wiem coś o tym bo przez jakiś czas pracowałam jako "ta mądrzejsza".
Jaki jest skutek? Bez problemu można dojść do tego kto przyjął daną przesyłkę, a wtedy ta osoba może mieć problemy. Zaczynając od potrącenia premii, po upomnienie (w papierach).

Tak więc nie do końca jest tak różowo jak mówisz.

A to że osoby wysyłające różne rzeczy zawyżają rzeczywisty koszt to już inny rozdział.
malinka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 15:30   #188
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
kupiłam kilka dni temu buteleczkę jedwabiu o poj. 14 ml, tę nową wersję właśnie, przezroczystą buteleczkę i tam była zabezpieczająca folijka musiałam się nieźle natrudzić żeby ją usunąć więc zabezpiecza na pewno
I jak ta nowa wersja jedwabiu? Czy jest tak samo gęsta jak starsze?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:13   #189
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I jak ta nowa wersja jedwabiu? Czy jest tak samo gęsta jak starsze?
jak na mój gust - tej w nowej buteleczce nie różni się niczym od tego w starej ten sam zapach, ta sama konsystencja
ale ja nigdy nie trafiłam na rozrobiony
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:59   #190
Nafukana15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Kupiłam dwie buteleczki , każda miała mniej więcej tyle samo w środku ale są rzadkie , a ja wstrząsnełam je właśnie bardzo porządnie. A czy może to nie jest tak ,że jak ten jedwab jest świeży to jest rzadki , a jak jakiś czas odstoi to zaczyna gęstnieć ?
Nafukana15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:56   #191
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Potwierdzam, że coś nie tak z tymi małymi jedwabiami w nowej szacie. Najpierw kupiłam 2 buteleczki w Super- pharmie (4,99 zl bodajże), a teraz kolejne na All u Grabci (do niej akurat mam duże zaufanie) i wszytskie były takie same, tj. rzadkie, mniej intensywny zapach i nie były zabezpieczone sreberkiem. Są teraz tak mało treściwe, że wylewam prawie pół buteleczki na jeden raz, chyba będę szukać jakiegoś zamiennika...
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 22:42   #192
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Najpierw kupiłam 2 buteleczki w Super- pharmie (4,99 zl bodajże), a teraz kolejne na All u Grabci

Może nie na temat, ale Dziewczyny - gdzie w sklepach "stacjonarnych" można kupić ten jedwab? Nigdy nie widziałam go w Superpharmie.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:44   #193
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Może nie na temat, ale Dziewczyny - gdzie w sklepach "stacjonarnych" można kupić ten jedwab? Nigdy nie widziałam go w Superpharmie.
widzialam kiedys biosilk w drogerii natura w Feniksie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 23:00   #194
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
gdzie w sklepach "stacjonarnych" można kupić ten jedwab?
W moim mieście na pewno w Super-pharmie i Naturze. Ale skoro to sieciówki to w tych sklepach powinien być.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:22   #195
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej kupować jedwab u fryzjera A jeśli chodzi o podróbki na allegro- no comment
Niestety boje się takich zakupów na allegro!
Nawet jesli ktoś ma same pozytywy, to przecież czesto ludzie którzy kupuja kosmetyki, nie mieli nigdy w ręku oryginału i stąd wystawiają pozytywy!
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:25   #196
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a co myślicie o tym?

http://www.allegro.pl/item312513970_...ginal_usa.html
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:07   #197
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
Ciężko stwierdzić po zdjęciu...
Cena nie jest jakoś wyjątkowo niska, więc raczej kupiłabym u sprawdzonych sprzedawców
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:01   #198
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Zamowilam ostatnio 4 buteleczki jedwabiu biosilk u grabcia78, dzisiaj mi przyszedl i z rozczarowaniem musze stwierdzic ze jest rozcienczany Konsystencja jest rzadsza od poprzedniego, zapach slabszy i nie tak lagodny - czuc alkohol, niestety nie ma sreberka, ktore gwarantuje ze nie byl wczesniej otwierany (mam porownanie do poprzedniego, poniewaz zostala mi jeszcze jedna buteleczka)
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:38   #199
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Kupiłam na allegro (uradka_pl) jedwab Biosilk i CHI i muszę stwierdzić, że są bezczelnie roźcieńczone.! Wcześniej kupiłam u tego samego sprzedawcy tak na próbę i jedwabie były zalakowane sreberkiem, tak że musiałam męczyć się nożyczkami by je otworzyć, były gęste i nierozrobione, więc zamówiłam po raz drugi i po otworzeniu zakrętki okazało się sreberko, które miało zabezpieczać było uprzednio odczepione i położone, tak by tego nie było widać. Konsystencja biosilku okazała się straszna, jest płynny niemal jak woda i okropnie śmierdzi alkoholem , konsystencja CHI jest już troszkę bardziej gęsta od biosilku, ale różni sie od mojego poprzedniego jedwabiu, poza tym zapach jest inny, mniej intensywny.
Jestem ciekawa czy uradka_pl znowu by zwalił winę na producenta, wiadome jest, że jeśli raz sprzedaje produkt oryginalny, a raz z odczepionym zabezpieczeniem i rozrobiony z alkoholem to znaczy, że po prostu rozrabia produkt. Nie sądze by producent, gdyby tak jak mówi uradka_pl zmienił konsystencję jedwabiu, wyprodukował część produktów z odczepionym zabezpieczeniem i o innej konsystencji niż reszta, poza tym gdyby nawet dodał alkohol do produktów byłoby to odnotowane w składzie, ten człowiek tylko psuje reputację tej firmie.
Nie wystawiam negatywa, bo jak widzę komentarze uradka_pl, jest bardzo mściwy, a ponieważ również sprzedaję na allegro, 4 komentarze negatywne raczej mi się nie przydadzą.
Po za tym przestrzegam wszystkich przed uradka_pl i Susek5 (to jego drugie konto) .
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 12:54   #200
nolka7
Raczkowanie
 
Avatar nolka7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dziewczyny oryginalny jedwab powinien miec pod zakretka jeszcze jedno zabezpieczenie, takie jakby zlotko jak np w sokach wtdey jest pewne na 100%, ze nie jest z niczym rozcienczany
nolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:10   #201
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

zgadza sie sreberko pod zakrętka a w super[pharm sa koło kas obecnie , warto czekac na promocje wtedy ok 5 zł
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:49   #202
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Wiem ze to w sumie poza tematem ale strasznie mnie wkurza też jak sprzedawcy na allegro zarabiają na kosztach przesyłki...Czasem z zasady u niektórych nie kupuje, chociażby nie wiem jak tani mieli produkt, bo pobierają za przesylke 9,10 zł...

Do 2 kg można wysłac przesyłke poleconą priorytetową jako LIST a a nie paczke...co kosztuje mniej wiecej 5 zł...
a propos z tymi kosztami.. to tez mi się czasem to niepodobało.. ale.. jest jeszcze problem opakowania, zapakowania (zwykła koperta bąbelkowa to koszt ok 1,20-1,50) i kogoś kto pójdzie na pocztę i zapakuje nasze cuda..

Ja najczęściej staram się obniżać koszty przesyłki zamawiając więcej rzeczy u jednego sprzedawcy, pytając znajomych i dzieląc koszty przesyłki na kilka osób..

a propos jedwabiu warto pytać o to czy biosilk jest zamknięty - bo oryginalne z farouka mają ponad zakrętkę ochronny czepek plastikowy (często wysyłają bez nich)
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:29   #203
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Podsumowując - można kupować na allegro, ale u pewnych i wypróbowanych sprzedawców. Proponowałabym zrobić pewnego typu "listę" sprawdzonych allegrowiczów, aby dziewczyny mogły bez obaw zamówić sobie jedwab. Ja również jestem zainteresowana kupnem na allegro, jednak nie wypowiem się, gdyż nie mam pojęcia, który sprzedający nie rozcieńcza produktu

poszperałam trochę na allegro i oto co znalazłam:

sprzedający wydaje się być wierzytelny...

wypowiedzcie się wizażanki.

http://www.allegro.pl/item432263758_...ab_150_ml.html

http://www.allegro.pl/item426451273_...ow_150_ml.html

czym różnią się te produkty?

który wybrać?
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-10 o 09:28 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 21:04   #204
22Klementynka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Witam wszystkich, mój pierwszy post zaczynam na temat jedwabi.

Na allegro kupuję jedwab już od 2 lat trafiło się kilka razy że otrzymałam bardzo rozcieńczony jedwab śmierdzący "ruskimi perfumami"

Ostatnio zaczęłam robić zakupy u "siux_ss" i muszę stwierdzić że jestem bardzo zadowolona, jedwabie posiadają oryginalne pozłotko ochronne + jakieś dodatkowe plastikowe zabezpieczenie, jedwab ładnie pachnie i jest gęsty,

JAK NA-RAZIE JESTEM ZADOWOLONA mam nadzieje że się nie sparzę
22Klementynka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 20:09   #205
martoslawa
Przyczajenie
 
Avatar martoslawa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 24
Moje wątpliwości co do orginalności Biosilku, pomóżcie proszę.

Kupiłam ostatnio na allegro Biosilk Farouk 150 ml. Sprzedający zapewniał, że produkt jest oryginalny, kupiony w Douglasie (była nawet naklejka z ceną) i że postanowił go sprzedać ponieważ nie przypadł do gustu żonie i stał nieużywany. Niestety mam duże wątpliwości co do jego oryginalności. Używałam już wcześniej jedwabiu Farouka i ten moim zdaniem różni się od poprzedniego- nie jest gęsty, a mocno wodnisty i dość intensywnie pachnie alkoholem. Wszystko to wskazuje na to, że został rozcieńczony. Chciałam się skonsultować z Wami, ponieważ sama używała wcześniej jedwabiu w takiej małej 15ml buteleczce i nie jestem w 100% przekonana czy to ten sam produkt, a nie chciałabym nikogo nie słusznie oskarżać o oszustwo. Czy któraś z Was używała tego konkretnie produktu (zdj. zapożyczyłam z aukcji) i mogła by mi napisać coś o konsystencji i zapachu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 442390162.jpg (17,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 442390162_1.jpg (19,8 KB, 29 załadowań)
martoslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:07   #206
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Martoslawa, połączyłam Twój wątek z innym, traktującym o tej samej tematyce - warto go przeczytać, zwłaszcza, że nie jest długi, a wszystkiego się z niego dowiesz.
W przyszłości skorzystaj z wyszukiwarki przed zadaniem pytania.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:12   #207
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
kupiłam jedwab na allegro,jeden był w porzadku natomiast drugi otworzylam i zdziwiła mnie jego rzadkosc a szczegolnie pierwsza kropla na dodatek zajezdzał alkoholem! to chyba nie jest normalne?

AnWa3 -rozczienczone alkoholem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-22 o 22:48 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:08   #208
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Kiedyś kupowałam jedwab u AnWa3 i był oryginalny, tylko na przesyłkę priorytetem czekałam jakieś 3 tygodnie .
Ostatnio kupiłam też u fryz30, nie jestem pewna, ale chyba był rozcienczony...
W każdym razie łatwo jest poznać czy jedwab jest roźcieńczany, jeśli pod nakrętką nie ma sreberka, jest odczepione lub dosyć łatwo jest je odczepić to prawdopodobnie był wcześniej otwierany, w oryginalnym to sreberko jest tak mocno przyczepione, że musiałam przy tym sreberku kombinować nożyczami, palcami nie sposób tego otworzyć
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 23:40   #209
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dobrze, że znalazłam ten wątek bo właśnie szykuję się do kupienia nowego jedwabiu Już ponad rok temu kupiłam na allegro Farouka, nie pamiętam nicku sprzedającego, musiałabym poszukać. Generalnie mam poważne wątpliwości do dzisiaj, czy to oryginalny produkt. Kupiłam dużą butelkę, niby było sreberko ale sam jedwab dość lejący, niezbyt gęsty, czasami nakładam go dużo a nie ma efektu, i czuję od niego zapach alkoholu. Jednak używam go i nie zauważyłam, żeby działał źle na włosy, chociaż pozytywnego efektu też nie ma spektakularnego. Już nie wiem, co o tym myśleć bo sprzedawcę sprawdzałam, w dodatku dostałam jakieś gratisy, miniaturki etc. Pamiętam, jak kiedyś używałam jedwabiu u cioci gęsty, wolno spływający, cudnie pachnący. To było coś, a teraz... A na allegro lub w sklepie internetowym poszukam chyba CHI, dostałam kiedyś miniaturkę, fajna konsystencja i wspaniały zapach...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:50   #210
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

slimcity też oszukuje

Kiedyś kupiłam 10 buteleczek, ale ponieważ dawno nie używałam jedwabiu, to na pierwszy rzut oka jedwab wydawał mi się oryginalny. Dopiero po zakupie naprawdę oryginalnego jedwabiu u fryzjerki i porównaniu zawartości obydwu buteleczek zobaczyłam różnicę w gęstości i zapachu. Ale niestety pozytywa już zdążyłam wystawić. To mój największy allegrowy błąd był.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.