Adipex - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 18:56   #31
Kashia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 12
GG do Kashia
Dot.: Adipex

Ja juz 3 dzien stosuje Meridie...i jestem w szoku...autentycznie apetyt spadl mi do zera...jem niewiele.... i stajac dzis na wage bylam w wielkim szoku( musialam powtorzyc ta czynnosc 3krotnie) mam 2 kg mniej

Mam nadzieje, ze teraz bedzie mi latwiej schudnac....bo juz od 2 miesiecy mniej wiecej waga sie nie zawahala....a tu wystarczyly 3 dni i -2kg :O
__________________
Kashia
Kashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 19:26   #32
natasha_v
BAN stały
 
Avatar natasha_v
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Nati02
No ale coz, wola zyc jako chude i krotko (wg nich z super firuga) niz normalnie i z normalna figura...
off topic ale jezeli juz dyskusja zeszla na boczne tory to jestem zdania ze kazdy powinnien zajac sie swoim zyciem a nie wpieprzac sie w zycie innych. oczywiscie nie mowie tutaj o tym ze nie mozna wyrazic swojego zdania ale takie ocenianie, krytykowanie jest troche niestosowne ... pozatym widze,iz niektore forumowiczki maja dosc dokladna wiedze na temat takich specyfikow jak tussi jednoczesnie bardzo krytykuja dziewczyny ktore go stosuja itp. czyzby przez przypadek ? nie mnei oceniac ... tak czy inaczej moze wrocmy do glownego tematu czyli adipexu pozdo
natasha_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 20:28   #33
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez natasha_v
off topic ale jezeli juz dyskusja zeszla na boczne tory to jestem zdania ze kazdy powinnien zajac sie swoim zyciem a nie wpieprzac sie w zycie innych. oczywiscie nie mowie tutaj o tym ze nie mozna wyrazic swojego zdania ale takie ocenianie, krytykowanie jest troche niestosowne ... pozatym widze,iz niektore forumowiczki maja dosc dokladna wiedze na temat takich specyfikow jak tussi jednoczesnie bardzo krytykuja dziewczyny ktore go stosuja itp. czyzby przez przypadek ? nie mnei oceniac ... tak czy inaczej moze wrocmy do glownego tematu czyli adipexu pozdo
Dokładnie
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 20:30   #34
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez natasha_v
off topic ale jezeli juz dyskusja zeszla na boczne tory to jestem zdania ze kazdy powinnien zajac sie swoim zyciem a nie wpieprzac sie w zycie innych. oczywiscie nie mowie tutaj o tym ze nie mozna wyrazic swojego zdania ale takie ocenianie, krytykowanie jest troche niestosowne ... pozatym widze,iz niektore forumowiczki maja dosc dokladna wiedze na temat takich specyfikow jak tussi jednoczesnie bardzo krytykuja dziewczyny ktore go stosuja itp. czyzby przez przypadek ? nie mnei oceniac ... tak czy inaczej moze wrocmy do glownego tematu czyli adipexu pozdo
Droga forumowiczko... nasz język jest bardzo bogaty więc proszę cię staraj się zastępować wulgaryzmy innymi słowami. "Buntownicza sztuka destrukcji" oto tytuł wątku, w którym było wyjaśnione działanie Tussi więc powstrzymaj się z tymi głupkowatymi aluzjami. Niesamowicie zdenerwowała mnie twoja wypowiedz gdyż nie jest to forum gdzie promuje się "szczupłą figurę na wszelką cenę" powiem więcej krytykowanie spożywania leków nie zgodnie z ich zastosowaniem jest tutaj jak najbardziej stosowne i będę tego broniła jak lwica. W necie jest pełno różnych skupisk ludzi (np. forum, blogi) gdzie przedmiotem kultu są głodówki, odchudzające leki i inne tego typu rzeczy( spójrz na stronę, którą w podpisie ma dziewczyna, która pierwsza wspomniała o Tussi w tym wątku). Nie trudno więc zauwazyć, że to forum ma zupełnie innych charakter dlatego zanim powiesz, i tutaj zacytuję po raz kolejny ciebie, że "wpieprzamy" się w czyjeś życie zastanów się czy po prostu nie walczymy z jedną z przyczyn takich chorób jak anoreksja czy bulimia.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 21:11   #35
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka
Droga forumowiczko... nasz język jest bardzo bogaty więc proszę cię staraj się zastępować wulgaryzmy innymi słowami. "Buntownicza sztuka destrukcji" oto tytuł wątku, w którym było wyjaśnione działanie Tussi więc powstrzymaj się z tymi głupkowatymi aluzjami. Niesamowicie zdenerwowała mnie twoja wypowiedz gdyż nie jest to forum gdzie promuje się "szczupłą figurę na wszelką cenę" powiem więcej krytykowanie spożywania leków nie zgodnie z ich zastosowaniem jest tutaj jak najbardziej stosowne i będę tego broniła jak lwica. W necie jest pełno różnych skupisk ludzi (np. forum, blogi) gdzie przedmiotem kultu są głodówki, odchudzające leki i inne tego typu rzeczy( spójrz na stronę, którą w podpisie ma dziewczyna, która pierwsza wspomniała o Tussi w tym wątku). Nie trudno więc zauwazyć, że to forum ma zupełnie innych charakter dlatego zanim powiesz, i tutaj zacytuję po raz kolejny ciebie, że "wpieprzamy" się w czyjeś życie zastanów się czy po prostu nie walczymy z jedną z przyczyn takich chorób jak anoreksja czy bulimia.
Podpisuje sie.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 07:15   #36
natasha_v
BAN stały
 
Avatar natasha_v
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka
Droga forumowiczko... nasz język jest bardzo bogaty więc proszę cię staraj się zastępować wulgaryzmy innymi słowami. "Buntownicza sztuka destrukcji" oto tytuł wątku, w którym było wyjaśnione działanie Tussi więc powstrzymaj się z tymi głupkowatymi aluzjami. Niesamowicie zdenerwowała mnie twoja wypowiedz gdyż nie jest to forum gdzie promuje się "szczupłą figurę na wszelką cenę" powiem więcej krytykowanie spożywania leków nie zgodnie z ich zastosowaniem jest tutaj jak najbardziej stosowne i będę tego broniła jak lwica. W necie jest pełno różnych skupisk ludzi (np. forum, blogi) gdzie przedmiotem kultu są głodówki, odchudzające leki i inne tego typu rzeczy( spójrz na stronę, którą w podpisie ma dziewczyna, która pierwsza wspomniała o Tussi w tym wątku). Nie trudno więc zauwazyć, że to forum ma zupełnie innych charakter dlatego zanim powiesz, i tutaj zacytuję po raz kolejny ciebie, że "wpieprzamy" się w czyjeś życie zastanów się czy po prostu nie walczymy z jedną z przyczyn takich chorób jak anoreksja czy bulimia.
drobna niescislosc - wulgaryzm byl dokladnie jeden, wprowadzony po to aby dosadnie okreslic "nadmierne zainteresowanie czyims zyciem" zwiazany z brakiem toleranci dla odmiennosci ? Stwierdzenie, iz moje teksty sa glupkowate jest dla mnie samo w sobie smieszne ale to moje zdanie, chyba rowniez moge wyrazic swoja opinie czyz nie ? Jezeli moja wypowiedz niesamowicie Cię zdesperowala to chyle czola, tez chcialabym miec jedynie TAK POWZNE problemy ... "szczupłą figurę na wszelką cenę" tutaj ? - gratuluje interpretacji mojej wypowiedz, ale mneijsza z tym ... aha i najwazniejsze, dla mnie smiszna jest ta cala krucjata przeciwko anoreksji i bulimi bo dobrze wiesz, ze jak ktos chce to znajdzie to czego szuka, niekoniecznie tu, a takie "zapobieganie" nic nie da, pozatym dla mnei jest to tylko pokazowka ... pozdro
natasha_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 07:39   #37
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex

następny temat tabu

skąd mam wiedzę? z gazet sportowych moja droga czesto pojawiaja sie tam artykuly, dotyczace super nowych wynalazków - to ironia oczywiscie. i w takiej gazecie, ZAWSZE przedstawione są możliwe konsekwencje. Jesli na forum fitness mamy propagowac "mieszanki odchudzajace", to prosze mi to zasygnalizowac, po prostu poskanuje artykuly i je tu zamiescimy. moze komus "pomogą".

cos jeszcze napisze odnosnie tematów tego typu-->bez konkretnego adresata

Na forum pojawia się pare dziewczyn- młodych, które otwarcie przyznaja sie do nie_jedzenia, ba! zachecaja inne dziewczyny do tego rodzaju praktyk. Wklejaja fotki wychudzonych modelek z podpisem, "chce byc tak chuda jak one". I wiecie co? NIKT, DOSŁOWNIE NIKT MNIE NIE POPIERA, bo tak jak napisała Natasha- i tu nie uzyje tego wulgaryzmu ...nie wierze, ze tylko ja widze te wypowiedzi. Tam prosze reagowac! a nie udawac, ze sie czegos nie widzi.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 07:51   #38
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Adipex

To może słów jeszcze kilka o Meridii: "Meridia (sibutramine), lek przeciw otyłości, może być przyczyną poważnych kłopotów ze zdrowiem. Sibutramina może powodować objawy uboczne, m.in. suchość w ustach, bezsenność, zaparcia, utratę apetytu, kołatanie serca, wzrost ciśnienia tętniczego (...). Od czasu wprowadzenia na rynek w 1997 r. przyjmowanie sibutraminy powiązano z 32 przypadkami zgonów i niemal czterystoma poważnych działań ubocznych".
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 08:11   #39
natasha_v
BAN stały
 
Avatar natasha_v
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Adipex

dobra koniec off topa a co do adipexu to wiem ze mozna go kupic w sklepach internetowych z odzywkami dla sportowcow za cos kolo 120 zl ale jak dziala itp. to nie mam pojecia jak cos znajde to wkleje
natasha_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:25   #40
Kashia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 12
GG do Kashia
Dot.: Adipex

Akane a czemu nie wstawilas dalszej czesci artykulu....lekarze ripostuja... jesli chodzi o te 32 zgony....

Ja juz biore 4 dzien..narazie nie dzieje sie nic podejrzanego...
__________________
Kashia
Kashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:42   #41
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Kashia
Akane a czemu nie wstawilas dalszej czesci artykulu....lekarze ripostuja... jesli chodzi o te 32 zgony....

Ja juz biore 4 dzien..narazie nie dzieje sie nic podejrzanego...
Trudno, żeby po 4 dniach nastąpiły poważne komplikacje. A wstawiłam ten fragment, żeby pokazać i negatywne skutki - o pozytywach w tym wątku już przecież było. Zresztą w innym artykule wyczytałam, że tego typu leki powinno się brać zawsze pod kontrolą lekarzy. A że ich zdanie jest podzielone? Cóż. Tak bywa - niektórzy lekarze nie są przekonani co do stosowania spiral u kobiet, które nie rodziły (z uwagi na możliwe komplikacje), inni tę sprawę bagatelizują. I tak chyba będzie w każdym temacie.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 16:15   #42
Kashia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 12
GG do Kashia
Dot.: Adipex

Owszem....masz racje tego typu leki powinno sie brac zawsze pod kontrola lekarzy...i ja tak wlasnie robie
Pozdrawiam
__________________
Kashia
Kashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:52   #43
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Adipex

jeśłi chodzi o takie leki, to nigdy nie wiadomo jak na nie zareaguje organizm!! a juz na pewno nie powinny go brać osoby z poważnymi problemami tak psychicznymi jak i fizycznym...adipex jest dla ludzi odpowiedzialnych, którzy potrzebują po prostu krótkoterminowego wsparcia, góra trzy cztery tygodnie, żeby móc zauważyc efekty! bo to własnie o to chodzi, o efekt, który nie przychodzi tak szybko jakbyśmy chciały a to powoduje zniechęcenie, frustrację, odwrotny efekt-jeść się chce jeszcze więcej to sie może ciągnąć wiele lat, diety, efekty jojo...a wystarczyłoby wytrwać choćby jeden miesiąc miesiąc, który nie sprawi cudu, a da nam podstawy i siłę do dalszej pracy!!! wiecie jak to jest, jak ktoś w domu powie, że chyba sie schudło, a spodnie jakby się rozciągnęły?? wtedy dostaje się skrzydeł ale te pierwsze kilogramy to najtrudnijsza robota, przynajmniej dla niecierpliwców jeśli ktoś oczekuje ze adipex zrobi wszystko za nas - nie ma sensu się faszerować lekami i wydawać pieniędzy! ale jeśli potrzebujesz po prostu wsparcia na początek, będziesz rozsądnie się odżywiać, zwiększysz aktywność fizyczną choć trochę, spróbuj! może to odmieni Twoje życie! pod warunkeim, że jesteś mądra!

u nas tego leku nie ma, są za to inne - o wiele droższe o podobnym działaniu...ciekawe dlaczego, skoro w innych krajach są dostępne w kazdej aptece na receptę?? no coż, nie my - szare jednostki decydujemy o takich rzeczach jest jednak możliwość sprowadzenia leku, idzie sie do lekarza, który wypełnia specjalne zamówienie i lek po jakimś czasie(dosyć długim) jest! ale to juz zalezy od dobrej woli lekarza! poza tym jak ma się dwa trzy kilo nadwagi to gdzie myslec o adipexie na boga trzeba ruszyć tyłek po prostu i zastosować niezawodną dietę "MŻ" (mniej żreć) jak ma sie 10 mozna się zastanowic, jak ma sie 30, 40 problemu u lekarza byc nie powinno.
można również znaleźć sprawdzonego pośrednika, który ma np rodzinę w aptece w czechach ale z tym trzeba uważac, bo na rynku jest tylu oszustów, że głowa mała! to tak jak z zakupami na allegro, przede wszystkim sprawdzeni, polecani sprzedawcy!
mozna również kupić sławetną meridię, ale kogo na to stać...
nie namawiam, ie odradzam, mogę jedynie podzielić się własnymi doświadczeniami sprzed dwóch miesięcy, z wszystkimi dobrymi i złymi stronami! zapraszam na rozmowe prywatną, jeśli ktoś się zastanawia nad adipexem odpowiem na kazde pytanie jak tylko bede mogła najszczerzej
pozdrowienia i buziaki
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-18, 09:15   #44
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez davi
ja tam wolle tussi brać za 5 zł i miec małe uszczerbki na zdrowiu niz wydawac 300-400 zł + wizyta u lekarza.paranoja.
Davi
Jeszcze raz zobaczę w Twoim poście namawianie do spożywania Tussipect'u, a wylecisz stąd z hukiem. Jeśli sama to stosujesz i niszczysz swój organizm, to Twoja wola - ale po kiego groma namawiasz innych?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 09:00   #45
betada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Adipex

dlaczego tylko nikt nie wspomni o tym że we Włoszech zmarło najwięcej kobiet po MERIDII, tylko Adipex się smaruje. Chodzi o kasę Adi wycofali, bo widocznie nie chcieli albo za mało dawali kasy, a producent Meridii znana firma, która ma bardzo drogie leki, się przebiła
betada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 09:59   #46
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Adipex

Jejku dziewczyny, po co wam ta chemia? Nie szkoda zdrowia?

Meridie brala jakis czas temu moja mama, pod kontrola lekarza - ale tu chodzilo o otylosc, a nie o glupie 5 centymetrow w biodrach. Kosztowala fortune, a nie zadzialala ani troche - w przeciwienstwie do dwumiesiecznej niskokalorycznej diety na bazie warzyw i owocow.

Zeby bylo zabawniej, ja tez mialam przepisana Meridie jakis rok temu - poskarzylam sie lekarce, ze przytylam ostatnio, a ta mi ciach recepte i zachwala, jaki to cudowny srodek, ze na pewno schudne, ile to pacjentek zgubilo kilogramy dzieki niej itd. Wzielam, podziekowalam, wyrzucilam do kosza, tylko w szoku bylam, ze tak mocno dzialajace i nieobojetne dla zdrowia leki przepisuje sie tak po prostu Nie zamierzam w imie kilku kilogramow truc sie swinstwem ani wyrzucac pieniedzy w bloto. Howgh
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 10:07   #47
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Adipex

Dodam jeszcze, ze ta lekarka to byla ginekolozka, a chodzilo o "straszliwa" liczbe 5-8 kilogramow. Szok! Czasem sie zastanawiam, czy firmy farmaceutyczne nie placa lekarzom za namawianie pacjentek do ich lekow...
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 10:28   #48
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez suzana
następny temat tabu

cos jeszcze napisze odnosnie tematów tego typu-->bez konkretnego adresata

Na forum pojawia się pare dziewczyn- młodych, które otwarcie przyznaja sie do nie_jedzenia, ba! zachecaja inne dziewczyny do tego rodzaju praktyk. Wklejaja fotki wychudzonych modelek z podpisem, "chce byc tak chuda jak one". I wiecie co? NIKT, DOSŁOWNIE NIKT MNIE NIE POPIERA, bo tak jak napisała Natasha- i tu nie uzyje tego wulgaryzmu ...nie wierze, ze tylko ja widze te wypowiedzi. Tam prosze reagowac! a nie udawac, ze sie czegos nie widzi.
hmmm skad ja to znam... ludzie dajcie spokoj! czemu wy na tym forum tępicie ludzi ostro odchudzajacych sie albo glosujących .???
A co do zazywania tussipectu to chyba kazdego indywidualna sprawa.Troche tolerancji!
davi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 11:39   #49
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez davi
hmmm skad ja to znam... ludzie dajcie spokoj! czemu wy na tym forum tępicie ludzi ostro odchudzajacych sie albo glosujących .???
A co do zazywania tussipectu to chyba kazdego indywidualna sprawa.Troche tolerancji!
Tolerancji? Zadna normalna wizazanka nie poprze dziewczyny ktora wazy 40kg przy 170 cm i jeszcze sie odchudza- nie uwazasz ze to chore?
A tussi jest wielkim swinstwem i kazda z nas, ktora wie choc troche o jego dzialaniu zawsze bedzie temu przeciwna i odciagac dziewczyny do zazywania tego.

Na koniec to jest forum FITNESS a nie JAK STAC SIE SZKIELETEM

jak Cie urazilam to wybacz, nie mialam tego na celu.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 11:50   #50
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez davi
hmmm skad ja to znam... ludzie dajcie spokoj! czemu wy na tym forum tępicie ludzi ostro odchudzajacych sie albo glosujących .???
Bo ostre odchudzanie sie, jak to eufemistycznie nazwalas, rujnuje zdrowie, zamiast je poprawiac, a wiekszosc forumowiczek ma dosyc rozumu i wyobrazni, by uzmyslowic sobie, ze to forum czyta takze masa mlodych dziewczyn i jeszcze ktoras przeczytawszy o syropie na kaszel zacznie sie nim opijac i wyladuje w szpitalu. Chcesz miec kogos na sumieniu? Gratuluje... Sama siebie niszczysz i jeszcze namawiasz do tego innych.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 12:14   #51
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez davi
hmmm skad ja to znam... ludzie dajcie spokoj! czemu wy na tym forum tępicie ludzi ostro odchudzajacych sie albo glosujących .???
A co do zazywania tussipectu to chyba kazdego indywidualna sprawa.Troche tolerancji!
Davi wolnosc słowa nie gwarantuje propagandy na tym forum. Proponuje poszukać innego miejsca. Jak widzisz, nie jest to tylko moje własne zdanie.
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-19, 12:49   #52
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex

Davi ja jestem tolerancyjna.

A moim priorytetem jest pomaganie, a nie namawianie kogoś do niszczenia sobie zdrowia.

Myślę, że doskonale odczytałaś moje słowa.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 11:59   #53
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Dot.: Adipex

taa zrozumialam, ciągle coś mi dajecie do zrozumienia.
davi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 13:58   #54
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez davi
taa zrozumialam, ciągle coś mi dajecie do zrozumienia.
bo niektorych slow zabrania kultura ;]
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:14   #55
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: Adipex

Jest dużo różnych opinii na temat Adipex`u, a ja powiem wam tak, o skutkach ubocznych tego leku wszyscy sie rozpisują, że to takie szkodliwe itp. Popatrzcie sobie na ulotkę jakiegokolwiek leku który bierzecie, każdy lek ma skutki uboczne (!!), a zapewne nie raz nie zastanawiając sie nad tym siegamy po tabletke np. na ból głowy. Każdy ma swoje zdanie i swoje doświadczenia i każdy jest odpowiedzialny za siebie. Można sie truć adipex`em, albo tabletkami od bólu głowy, jak kto woli.
PS. Te od bólu głowy też mogą uzalezniać.
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:26   #56
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Adipex

Adipex przyjume się cyklem tak? A tabletki przeciwbólwe sporadycznie. Natomiast leki przepisuje lekarz podczas choroby, ponieważ potrzebuje ich organizm.

Ale jak piszesz: każdy ma swoje zdanie, doświadczenie i wiedzę.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 20:40   #57
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Adipex

Hm... ja napiszę tak, każdy organizm reaguje inaczej i nie można przewidzieć skutków zażywania takich tabletek, jak adipex. Mój organizm przyjął ten lek pozytywnie, jestem w drugim tygodniu diety i schudłam 5 kg, dużo ćwiczę i odżywiam się zdrowo. Efektem ubocznym brania adipexu w moim przypadku jest tylko nadpobudliwość. Czasem niewielka rzecz, a jednak mnie wkurzy i zaczynam robić zadymę, ale staram się opanowywać to. Z resztą jest ok Podpisuję się pod postem kogoś, kto napisał, że jeżeli bierze się adpiex rozważnie to nie będzie żadnych kłopotów. Piszecie... moja kuzynka brała i coś tam coś tam... ktoś brał i coś tam coś tam... ale nie sprecyzujecie swojej wypowiedzi, czy trzymali się recepty! Słyszałam, że niektóre dziewczyny biorą po 4 tabletki dziennie adipexu!!!!! Właśnie po takim zachowaniu dzieją się efekty uboczne! Do tego, jesli ktoś skończy dietę wraz z braniem talbetek i zacznie strasznie się objadać to niech się nie dziwi że tyje!!! Bez przesady! Ja tu nie piszę o tym, że ktoś np. zje sobie jedno ciastko na tydzień, albo trochę ziemniaków na obiad, tylko piszę o tym, że niektórzy zaczynają pochłaniać czekoladę na potengę, jakieś kromki, tłuste obiady, pizze, hamburgery... wtedy to się ma efekt jo-jo murowany!! To tyle co chciałam napisać i podpisuję się także pod to, iż jeżeli ktoś tego sam na sobie nie przestosował lepiej niech się nie wypowiada i nie ocenia innych. W moim przypadku to była konieczność, ponieważ w ciągu kilku lat przetestowałam na sobie tyle diet... że nawet nie potrafiłabym wszystkich wymienić! Diety przestały skutkować, a i silna wola nie ta.. Za to teraz jestem pełna energii do działania i będę w tym trwać Pozdrowienia
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 11:48   #58
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Adipex

amberlinka, w tym cała rzecz, że nie chodzi tu Dziewczynom o efekty uboczne typu jo-jo, czyli ponowny przyrost wagi, ale o znacznie poważniejsze kłopoty ze zdrowiem
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 21:25   #59
angel2606
Przyczajenie
 
Avatar angel2606
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Arrow Adipex czy ktoś może mi poradzić??

Chciałabym się coć dowiedzieć o tabletkacj ADIPEX. Czy można je brać bez kontroli lekarza i czy jest bezpieczny dla zdrowia, wiem że można się pozbyć dzięki niemu nadwagi ale prosze o jakieś porady, bo można o nim przeczytać sprzeczne opinie. Dzięki
angel2606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 13:09   #60
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: Adipex czy ktoś może mi poradzić??

Adipex Retard jest preparatem zmniejszającym apetyt, tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia. Likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu.

Nwm czy jest zdrowy ... pewnie jak kazde tabsy cos tam troche szkodzi
pierwsze o nim slysze, wiec tez czekam na komentarze
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.