Fotomodelka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 15:19   #31
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Przepraszam, zapomniałam wkleić linka
www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=61254
mam nadzieję, że dobrze napisałam (przepisywałam ręcznie, bo nie chciało mi wkleić)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:03   #32
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

ech...poszukam w necie jakichs bankow twarzy - oby byly wiarygodne.. nawet jako hostessa w weekendy chcialabym dorobic...
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:33   #33
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

dobrze jest zacząć od skompletowania kilkunastu dobrych zdjec do portfolio wtedy latwiej rozmawiac z agencjami.
A dobre zdjecia moga zrobić nawet za free mlodzi fotograficy.
__________________
A krzesło łaski już czeka
I czuję jak głowa mi pęka
I tęsknię za tą chwilą
Gdy test na prawdę skończy się
Za oko oko, ząb za ząb
Nikt mi nie zajrzy w duszy głąb
Śmierć nie przeraża mnie...
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:58   #34
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Przepraszam z góry, ja się wypowiem nie na temat. Masz ładną buzię, ale bardzo cienkie brwi, bardzo wyskubane. Dla dobra swojej urody i poprawy wizerunku proponuję małe zmiany, tzn. zapuść brwi i nadaj im nową linię, mniej wyskubane. Wpłynie to korzystnie na wyglądTwojej buzi.

Odnośnie modelingu. Wydaję mi się, ze jako hostessa mogłabyś sobie dorabiać, bo modeling i agencję niestety zatrudnia same takie nastolatki, a dziewczyny w wieku 20-kilku lat są już stare-zdaniem agencji.
Przydałoby się dobre portfolio.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:31   #35
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Następnie umawiają się z Tobą na sesję zdjęciową (oczywiscie płatną (w moim przypadku było 500 złotych).

Zależy, na kogo dziewczyna trafi. Ja np. miałam do tej pory dwie sesje zdjęciowe i za żadną nie płaciłam. Tak mi się poszczęściło, że znalazłam się we właściwym miejscu we właściwym czasie.
Agencje modelek czy banki twarzy, które każą płacić za portfolio, to zwykli oszuści.
Poważna agencja zrobi fotki, ale nie każe płacić dziewczynie, ewentualnie kwotę za sesję będzie potrącać z jej przyszłych zarobków.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:33   #36
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez gabi79
Dziewczyny - wlasciwie to juz jestem stara d.. bo mam 26 latek, ale chcialabym gdzies dorobic do pensji w jakichs reklamach czy cos? Jak myslicie - czy mam szanse jakies? Nigdy tego nie robilam...Czy Wy mialyscie z tym jakies doswiadczenia? Jesli tak to gdzie najlepiej uderzac w Wawie?
Jeśli chcesz zostać fotomodelką, to wiek nie gra tu aż tak ważnej roli, jak w chodzeniu po wybiegu. W końcu tu liczy się wygląd, a nie metryka, a Ty wg mnie wyglądasz młodziej niż niejedna dziewczyna w Twoim wieku.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:37   #37
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez primavera
Gabi- jesteś bardzo ładna. Nie wiem, jak to jest z byciem modelką/fotomodelką (tam dziewczyny zaczynają w dużo młodszym wieku), ale jeśli interesuje cię wystąpienie w reklamie- to jak najbardziej. Powinnaś zgłosić się do popularnie znanego "banku twarzy"- nie wiem, gdzie jest takowy w Warszawie, mogę ewentualnie podać namiary na Wrocław. Tam wypełniasz ankietę (wymiary, wzsost, waga, kolor oczu, włosów, adres, umiejętności itd.), mówisz parę słów do kamery...i czekasz. To studio z Wrocławia bierze ludzi do widowni w teleturniejach polsatu, jako statystów w ich serialach, biorą także do reklam. Ja raz załapałam się do II tury naboru na reklamę, ale później chyba kogos innego wzięli, ale mój kolega wystąpił w reklamie (chyba jakiejś sieci kom. cały czas go "prześladujemy" cytatem z tej reklamy:w gruncie rzeczy uważam, że jestes fajny...
Aha- za to nagranie w "banku twarzy" płaciłam 25 zł
Powodzenia

Możesz podać stronkę tego wrocławskiego banku twarzy?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 20:53   #38
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Goniu- to jest ich stronka (znalazłam teraz na necie, wcześniej na nią nie zaglądałam nawet) http://www.studioabm.com.pl/main.php...aktualnosci,ja mam jeszcze do nich następujące numery tel.34-77-278, 34-77-360
Powodzenia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:04   #39
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez primavera
Goniu- to jest ich stronka (znalazłam teraz na necie, wcześniej na nią nie zaglądałam nawet) http://www.studioabm.com.pl/main.php...aktualnosci,ja mam jeszcze do nich następujące numery tel.34-77-278, 34-77-360
Powodzenia

Dzięki Choć oni pewnie przyjmują osoby tylko z Wrocławia i okolic?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:18   #40
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Goniu-z tego co przed chwilą wyczytałam na ich stronce, to chyba mają też studia w innych miastach? Najlepiej przedzwoń do nich, to udzielą ci wyczerpującej odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest tak, że po prostu tylko jesteś u nich w tym banku twarzy i czekasz(jak próbowałam zostać hostessą, to często na wypełnieniu ankiety i słowach "proszę czekać"się kończyło), ale że naprawdę dzwonią i proponują pracę. Ja teraz już dawno u nich nie byłam (niestety- brak czasu) ale moi kuzyni są naprawdę często...wiem tez, że biorą do BAR-u, bo tam wcale nie przychodziło dużo osób i potrzebowali "tłumów"
A daleko od Wrocławia mieszkasz?
No i wydaje mie się, ze ta cena u nich za wpis nie jest wysoka- wcześniej dziewczyny pisały o 500zł

Wydaje mi się, że przy wpisie miejsce zamieszkania nie ma dla nich znaczenia, tylko czy wtedy mogłabyś być statystką lub na widowni? Oni z reguły kręcą we Wrocłwiu lub okolicach- tu polsat ma studio, a oni chyba jakąś umowę mają ze sobą.

Chyba warto wybrać się i tak- a może wybiorą cię do reklamy? Wtedy nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, na te parę dni przecież.

Pogadaj z nimi, zdaj nam relację i powodzenia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:28   #41
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez primavera
Goniu-z tego co przed chwilą wyczytałam na ich stronce, to chyba mają też studia w innych miastach? Najlepiej przedzwoń do nich, to udzielą ci wyczerpującej odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest tak, że po prostu tylko jesteś u nich w tym banku twarzy i czekasz(jak próbowałam zostać hostessą, to często na wypełnieniu ankiety i słowach "proszę czekać"się kończyło), ale że naprawdę dzwonią i proponują pracę. Ja teraz już dawno u nich nie byłam (niestety- brak czasu) ale moi kuzyni są naprawdę często...wiem tez, że biorą do BAR-u, bo tam wcale nie przychodziło dużo osób i potrzebowali "tłumów"
A daleko od Wrocławia mieszkasz?
No i wydaje mie się, ze ta cena u nich za wpis nie jest wysoka- wcześniej dziewczyny pisały o 500zł

Wydaje mi się, że przy wpisie miejsce zamieszkania nie ma dla nich znaczenia, tylko czy wtedy mogłabyś być statystką lub na widowni? Oni z reguły kręcą we Wrocłwiu lub okolicach- tu polsat ma studio, a oni chyba jakąś umowę mają ze sobą.

Chyba warto wybrać się i tak- a może wybiorą cię do reklamy? Wtedy nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, na te parę dni przecież.

Pogadaj z nimi, zdaj nam relację i powodzenia

OK, popatrzę.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 14:05   #42
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

nie nadajesz sie.Sory
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:10   #43
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

nie musisz mnie przepraszac za swoja opinię szanowna kolezanko
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:13   #44
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez davi
nie nadajesz sie.Sory
A Ty jesteś może scoutem z agencji modelek, żeby wydawać takie opinie? Jeszcze na dodatek niczym nieuzasadnione.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:15   #45
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez primavera
Goniu-z tego co przed chwilą wyczytałam na ich stronce, to chyba mają też studia w innych miastach? Najlepiej przedzwoń do nich, to udzielą ci wyczerpującej odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest tak, że po prostu tylko jesteś u nich w tym banku twarzy i czekasz(jak próbowałam zostać hostessą, to często na wypełnieniu ankiety i słowach "proszę czekać"się kończyło), ale że naprawdę dzwonią i proponują pracę. Ja teraz już dawno u nich nie byłam (niestety- brak czasu) ale moi kuzyni są naprawdę często...wiem tez, że biorą do BAR-u, bo tam wcale nie przychodziło dużo osób i potrzebowali "tłumów"
A daleko od Wrocławia mieszkasz?
No i wydaje mie się, ze ta cena u nich za wpis nie jest wysoka- wcześniej dziewczyny pisały o 500zł

Wydaje mi się, że przy wpisie miejsce zamieszkania nie ma dla nich znaczenia, tylko czy wtedy mogłabyś być statystką lub na widowni? Oni z reguły kręcą we Wrocłwiu lub okolicach- tu polsat ma studio, a oni chyba jakąś umowę mają ze sobą.

Chyba warto wybrać się i tak- a może wybiorą cię do reklamy? Wtedy nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, na te parę dni przecież.

Pogadaj z nimi, zdaj nam relację i powodzenia


Primavera, napisałam wczoraj do nich i spytałam o filię łódzką, ale jak na razie milczą.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:17   #46
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez davi
nie nadajesz sie.Sory

Davi, Ty za to doskonale nadajesz się na modelkę. Nadal jedz garściami Whiskas, to każda agencja będzie chciała z Tobą pracować.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:28   #47
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Davi, Ty za to doskonale nadajesz się na modelkę. Nadal jedz garściami Whiskas, to każda agencja będzie chciała z Tobą pracować.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:30   #48
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Gabi ,oczywiście ze masz szansę i to duuzą.Jesteś ładna i fotogeniczna.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:18   #49
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Od razu na samym wstepie zaznaczam,ze nie chce nikogo urazic i nikogo sie nie czepiam.To jest tylko moje odczucie.Zreszta od samego poczatku,kiedy tylko sie ten watek pojawil.Caly czas go obserwuje bo ciekawa bylam jak on sie rozwinie.
Widze,ze tylko Davi miala odwage szczerze powiedziec jak uwaza.Autorka jest rzeczywiscie bardzo ladna i nie watpie ze wiekszosc z Was tez tak uwaza,ale co by bylo,gdyby byla to narzeczona kogos znanego,tudziez poczatkujaca piosenkarka,aktorka...
Jestem przekonana ze bylyby same odpowiedzi w stylu-zrobione usta,za bardzo opalona,odrosty ma,wlosy za bardzo rozjasnione czy wyskubane brwi,sztuczna.
czy to nie jest tak,ze krytykuje sie tylko te osoby,ktore sa nieobecne?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 00:06   #50
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Od razu na samym wstepie zaznaczam,ze nie chce nikogo urazic i nikogo sie nie czepiam.To jest tylko moje odczucie.Zreszta od samego poczatku,kiedy tylko sie ten watek pojawil.Caly czas go obserwuje bo ciekawa bylam jak on sie rozwinie.
Widze,ze tylko Davi miala odwage szczerze powiedziec jak uwaza.Autorka jest rzeczywiscie bardzo ladna i nie watpie ze wiekszosc z Was tez tak uwaza,ale co by bylo,gdyby byla to narzeczona kogos znanego,tudziez poczatkujaca piosenkarka,aktorka...
Jestem przekonana ze bylyby same odpowiedzi w stylu-zrobione usta,za bardzo opalona,odrosty ma,wlosy za bardzo rozjasnione czy wyskubane brwi,sztuczna.
czy to nie jest tak,ze krytykuje sie tylko te osoby,ktore sa nieobecne?

good point, tez nad tym myslalam...
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 02:39   #51
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Od razu na samym wstepie zaznaczam,ze nie chce nikogo urazic i nikogo sie nie czepiam.To jest tylko moje odczucie.Zreszta od samego poczatku,kiedy tylko sie ten watek pojawil.Caly czas go obserwuje bo ciekawa bylam jak on sie rozwinie.
Widze,ze tylko Davi miala odwage szczerze powiedziec jak uwaza.Autorka jest rzeczywiscie bardzo ladna i nie watpie ze wiekszosc z Was tez tak uwaza,ale co by bylo,gdyby byla to narzeczona kogos znanego,tudziez poczatkujaca piosenkarka,aktorka...
Jestem przekonana ze bylyby same odpowiedzi w stylu-zrobione usta,za bardzo opalona,odrosty ma,wlosy za bardzo rozjasnione czy wyskubane brwi,sztuczna.
czy to nie jest tak,ze krytykuje sie tylko te osoby,ktore sa nieobecne?
Hmm... Dało mi to do myślenia.

Ja też nie chcę nikogo obrazić, ale myślę, że czasami po prostu nikt nie chce nikogo urazić, wyrażając swoje zdanie na temat urody.

Kobieca uroda nie tkwi w samej wewnętrznej stronie, ale tkwi w środku kobiety, w jej psychice. Wiele kobiet wmawia sobie, że są brzydkie, grube, nie zgrabne...
I nabierają takiego przekonania poprzez takie wmawianie.
Dlatego też np. czuję, że jeżeli dana osoba mi się nie podoba, uważam, że nie jest atrakcyjna, a pyta mi się czy jest ładna itd.
wolę szczerze nie odpowiadać, nie wdawać się w dyskusje, bo nie mam zamiaru wpływać właśnie na tą najważniejszą stronę kobiecej urody...

Ktoś kiedyś powiedział, że każda kobieta jest piękna, tylko musi to piękno w sobie odnaleźć.

A jeśli chodzi o wątek, naprawdę nie bedę się wypowiadała, nie dlatego, że uważam autorkę za brzydką czy coś w tym stylu, tylko najprościej w życiu nie interesuję się światem modelek, czy kategoriami według których zostają one wybierane i nie mam o tym bladego pojęcia.
Mimo wszystko z życia należy brać garściami
;- ))))))
powodzenia ; *

__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 02:40   #52
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Davi, Ty za to doskonale nadajesz się na modelkę. Nadal jedz garściami Whiskas, to każda agencja będzie chciała z Tobą pracować.
Gonia- powaliłaś mnie ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 02:42   #53
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez Angi74
Gabi ,oczywiście ze masz szansę i to duuzą.Jesteś ładna i fotogeniczna.
Aguśśś... Jejkuuu, wiesz, że Cie nie poznałam? To przez zmianę avatarka! ;- )

Ps. Twój pupilek ma się bardzo dobrze ;- )
Pożera więcej niż cała rodzina razem wzięta ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 07:14   #54
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Hmm... ale to nie o to chodzi. Wydaje mi się, ze gdyby davi uargumentowała w jakiś sposób swoje zdanie, dlaczego Aga się nie nadaje, to by było Ok. A takto w jej wypowiedzi da się odczuć wyłącznie negatywną nutę...

Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 07:37   #55
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Dziewczyny - czy macie moze namiarki na jakies firmy, ktore sa rzetelne, a nie w stylu...aaaaa bank twarzy poszukuje nowych osob..Chodzi mi o firmy, ktore rzeczywiscie szukaja - statystow do reklam, hostess na targi czy fotomodelek do gazetek hipermarketow z produktami (osoby rekalmuja tam rozne ciuchy itd). Nie chodzi mi o bycie jakas supergwiazdą i posiadanie swoich zdjec w czasopismach kobiecych. Zalezy mi po prostu na dodatkowych paru zlotych i tyle
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:44   #56
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Gabi ja byłam kiedyś w Banku Twarzy, dostawałam maile z propozycjami pracy od tej agencji co jakieś 2 tyg, nawet dzwonili do mnie tym śmieszniejsze to że mój mąż bez mojej wiedzy mnie gdzieś "wysłał". Wszystko się skończyło jak skończyłam 26 lat. Aaaa i proponowali mi sesję zdjęciową też - darmową!
Uważam że trochę późno się za to bierzesz ;(
__________________


antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 14:39   #57
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Wlasnie Juda.Masz racje.Tak to dziala-ze zawsze mowi sie mile rzeczy aby tylko nie urazic tej osoby,byc milym.Ale czy nie powinno sie byc poprostu obiektywnym?Osobom ,ktore pokazuja swoje buzie na forum zawsze sie powie-jestes bardzo ladna,masz (oczy,usta,nos,brwi)piekn e..itd.Slodzimy tylko tym ktorzy sa obecni,ktorzy moga w tej dyskusji uczestniczyc,ewentualnie sie obronic.Natomiast ktos znany(albo poczatkujacy)tak czy siak jest skrytykowany.Za cokolwiek.Nie rozumiem dlaczego.Jestem przekonana,ze Gabi,gdyby nie byla obecna tu,na Wizazu,rowniez zostalaby skrytykowana,przez niektore osoby ktore teraz pisza na Jej temat pozytywne rzeczy.Dlatego obseerwowalam od poczatku ten watek,czy ktoras z wiazanek,ktora krytykuje osoby nieobecne,odwazy sie napisac cos wprost.Tylko Davi napisala co mysli i za to zostala od razu "zjechana".
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:05   #58
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Tak, ale niech Davi poda swoje argumenty - cenie osoby ktore wypowiadają sie i popierają swoje wypowiedzi agrumentami. "Nie nadajesz sie, bo co... " na tyle odwazna juz nie byla. Z resztą nie o to mi chodzilo w zalozeniu tego watku... a tu rozgorzala dyskusja o zupelnie innej kwestii..
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:13   #59
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Widzisz,chodzi troszke o cos innego.O to,ze osoby,ktore nie moga sie bronic,nieobecne-jak pisalam juz wczesniej sa rowniez krytykowane bez powodu.Te powody sa wymyslane na sile i powtarzam,gdybys nie byla tu obecna tez bylabys skrytykowana.O to chodzi,ze krytykuje sie osoby nieobecne.Tu nikt nie skrytykowal np Twojego koloru wlosow,ust czy opalenizny choc w innym przypadku to byloby juz w pierwszym wpisie zaznaczone.I masz racje,chodzi w tym watku o cos innego ale wiekszosc watkow przeciez bardzo czesto przeradza sie w dyskusje na troche inny temat aczkolwiek zblizony.Czasem bardziej czasem mniej...
Co do Twojego pytania,jak w temacie,uwazam,ze masz jak najbardziej szanse i powinnas sprobowac.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:53   #60
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Thumbs down Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez gabi79
Tak, ale niech Davi poda swoje argumenty - cenie osoby ktore wypowiadają sie i popierają swoje wypowiedzi agrumentami. "Nie nadajesz sie, bo co... " na tyle odwazna juz nie byla. Z resztą nie o to mi chodzilo w zalozeniu tego watku... a tu rozgorzala dyskusja o zupelnie innej kwestii..
Widzę ze sie mnie czepiasz.. A swoja drogą za tego whiskasa to bym ci w pysk chenie dała gdybym tylko mogła.
A wiec teraz Ci powiem czemu sie nie nadaje! Jest za stara! i MOim skromnym zdaniem troche za gruba! ( choć nie mówie ze ja jestem ideałem) A swoją drogą to ona nie kazała podawać argumentów ani uzasadniac niczyjej wypowiedzi tylko chciala znać czyjeś zdanie.Tylko Ty taka ciekawska wszystkim się interesujesz Odwal się odemnie juz.
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.