MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 09:45   #1
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Thumbs up

MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy


Hej

Niebawem Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Niemcy 2006

Zauważyłem że wiele dziewczyn interesuje sie futbolem .
Co myślicie o naszej drużynie ? naszych rywalach ? .

Mam nadzieje że będziemy tu dyskutować przez cały MUNDIAL 2006 !!!
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:21   #2
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

fuj nienawidze pilki noznej szczegolnie w srodowe wieczory ( z wiadomych wzgledow ) a o naszej druzynie lepiej bedzie jak sie nie wypowiem
kiedys ogladalam mecze i lubilam, wiedzialam nawet kto gdzie kiedy i i za ile
sama nie wiem co mnie tak zrazilo
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:30   #3
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

ja sie zastanawiam jakie gromy posypia sie na janasa jak nasza druzyna nie wyjdzie z grupy bo dostanie mu sie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:33   #4
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez meesha
ja sie zastanawiam jakie gromy posypia sie na janasa jak nasza druzyna nie wyjdzie z grupy bo dostanie mu sie
no trzeba przyznac ze zaskoczyl chyba sam siebie ale moze poprzez ten conajmniej dziwny ruch nastapi cud w polskiej pilce
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:34   #5
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

I ja będę kibicować!
Zresztą zawsze kibicuję... ale ten mecz 9 czerwca będzie wyjatkowy.
Zawsze lubiłam Niemców no i oczywiście Polaków, więc dla mnie jest już wygrany. Poza tym fajny skład maja niemcy... Ballack, Podolski....

Tego Janasa nie rozumiem, jak mógł nie powołać Dudka... A jak się cos Borucowi stanie... Franka jeszcze rozumie, bo dawno nic nie strzelił, ale Dudka. Jurek zawsze lojalny wobec reprezentacji, nie dziwię mu się jak nie będzie chciał juz grać
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 10:36   #6
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez ka_ma
no trzeba przyznac ze zaskoczyl chyba sam siebie ale moze poprzez ten conajmniej dziwny ruch nastapi cud w polskiej pilce
oby oby bylaby mila niespodzianka

fajna wypowiedz Dudka wczoraj czytalam cytuje "nie wiem z kim janas spedzil noc" tyczy sie to wypowiedzi janasa ze w nocy zastanawial sie jeszcze nad skladem
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:07   #7
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Skład naszej reprezentacji był dla mnie zaskoczeniem, ale generalnie nie widzę w tym żadnej tragedii. Fakt - żal, że nie ma Dudka, bo bramkarz powinien być doświadczony i obeznany ze swoim "fachem". Ale jeśli chodzi o resztę, to uważam, że jadą oni po to, by się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie, niekoniecznie przy tym wygrywając. Może Ci młodzi piłkarze po otrzymaniu szansy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony oczywiście z pożytkiem dla kadry, może uszczęśliwieni wyborem zagrają całkiem nieźle. Wszystko to zobaczymy już niedługo.

Nie zapominajmy również, że wszelkie takie imprezy nakręcają rynek transferowy. Zawsze po mistrzostwach nastepują roszady, a przy tym zawsze pojawia się jakiś "diamencik" wśród piłkarzy, o którym potem mówi się przez długi czas.

Będę z uwagą śledziła występy naszej reprezentacji. Jednak mimo całego swojego patriotyzmu sympatia będzie też przy wloskiej reprezentacji .
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 11:16   #8
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

ja tam wole Niemcow Polakom kibicowac nie bede, bo szkoda nerwow z reszta zawsze bylem za Niemcami
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:20   #9
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Lubię piłkę na poziomoie jaki reprezentuje większość drużyn na Mundialu. zwłaszcza gromadne oglądanie w pubach, te emocje...

Przy poziomie jaki reprezentuje nasza drużyna, niestety nie mamy moim zdaniem żadnych szans. I jeszcze trener - wizjoner. Może zdarzy się cud,w końcu jesteśmy w "łatwej grupie" ale raczej w to wątpię.

A kogo obstawiacie na Mistrza? JA nie będę oryginalna- Brasil

Antydrużyny (czyli takie, których nie lubię) 1. NIemcy......długo długa nic 2. Anglia
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:11   #10
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

To ja miałam założyc taki temat Ale mniejsza o to

Po pierwsze, jestem bardzo zaskoczona powołaniami Pawła Janasa. Dlaczego nie wziął Dudka? Wiem, wiem, Jurek nie gra teraz w Liverpoolu, siedzi na ławce, ale jakby nie było jest bardzo dobrym bramkarzem, ma doświadczenie. Dobra, sama byłam za tym, żeby pierwszym bramkarzem był Artur Boruc, ale Dudek w rezerwie przydałby się nam na pewno Co z Kłosem? Przecież to bardzo dobry obrońca, jesen z lepszych w Polsce, ja bym jednak mu zaufała. No i wreszcie gdzie Frankowski? Prawda, miał trudny okres, lae Mundial to nie gra w Lidze, może akurat by się odbudował. Poza tym jest na pewno lepszym zawodnikiem niż niejaki Grzegorz Rasiak, który coś mi się zdaje, daleko nas nie zaprowadzi. Wkurzają mnie takie usprawiedliwienia, że to niby Frankowskiemu ostatnio źle się wiedzie, że pół roku nie strzelił bramki itp. A Mila? Przecież on ostatnio gra jeszcze gorzej, a jednak jego Janas powołał. Tak samo Krzynówek. Co on ostatnio takiego zrobił? A jedzie. Nie wiem czym kierował się Janas. Jeśli tylko tym, że chciał nas jakoś zaskoczyć, to krzyzyk mu na drogę. Trudno mi zaufać w jego powołania, ale jeśli zdarzy się cud i nasi chłopcy dobrze sobie na Mundialu poradzą, no to wtedy może mu przyznam rację.

Po drugie, nie okłamujmy się, nasza grupa jest grupa trudną. Wąpie, żebyśmy pokonali Niemców - nie dość, że gospodarze, to jeszcze mają dobrą drużynę. A Kostaryka i Ekwador? Niewiele o nich wiemy, ale mogą się okazać czarnymi końmi. Bo mogą. Jednak jest nadzieja, że Polska wyjdzie z grupy. mam nadzieję, że nasi chłopcy nie zawiodą i że przynajmniej to nam się uda.
__________________




Edytowane przez paula007
Czas edycji: 2006-05-18 o 14:29
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:22   #11
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez Angelika
Tego Janasa nie rozumiem, jak mógł nie powołać Dudka... A jak się cos Borucowi stanie... Franka jeszcze rozumie, bo dawno nic nie strzelił, ale Dudka. Jurek zawsze lojalny wobec reprezentacji, nie dziwię mu się jak nie będzie chciał juz grać
Mi zawsze wydawało sie,że Janas nie lubi za bardzo Frankowskiego.No,ale żeby Dudek nie wystapił na Mundialu ???
Dodam jeszcze,że obaj piłkarze dowiedzieli sie o tym z gazet,ale jest też wielu nieszczęśników,dla których nie znalazło sie miejsca w kadrach.Dudek i Frankowski są wściekli i chyba ich rozumiem.Brak uczestnictwa w Mundialu przyczyni sie do ich "spadku" (wartości) na rynku,bo z Mundialem wiążą sie prestiż i pieniądze,oczywiście.
Co do pozostałych czlonków drużyny,to za bardzo nie wiem,co wśród bramkarzy robi Łukasz Fabiański.W "S.E." podali,ze na boisku w sumie spędził niecałe 30 minut.
Dobrze,że jest Żuraw i mam nadzieje,że Szymkowiak nie nawali.
Moim zdaniem pare goli może nastrzelać Rasiak.
Ze wszystkich drużyn najlepsza wydaje mi sie drużyna Brazylii.Mają tam wielu dobrych piłkarzy,a w szczególności Ronaldinhia,który jest teraz w świetnej formie i którego po prostu UWIELBIAM.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 12:48   #12
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_
Mi zawsze wydawało sie,że Janas nie lubi za bardzo Frankowskiego.No,ale żeby Dudek nie wystapił na Mundialu ???
Też tak sądzę. Z tego co pamiętam to mieli wiele spięć. Chyba nawe tbyło tak, ze Franek dłuższy czas nie grał w reprezentacji, dopiero jak trzeba było dobrze zagrać w eliminacjach do MŚ to Janas nie miał wyboru i go powołał. A i tak nie ufał mu za bardzo, bo ileż to razy nie grał od razu, tylko wchodził z ławki.
I proszę, niech mi nikt nie mówi, że te ich spięcia nie miały żadnego znaczenia, bo nie uwierzę.

Za to widzę niemałą sympatię Janasa do Mili i Rasiaka
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:03   #13
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez paula007
Za to widzę niemałą sympatię Janasa do Mili i Rasiaka
Czytalam wlasnie gdzies ze obaj to pupilki Janasa a tak na poprawienie humoru piosenka o Rasiaku http://www.maxior.pl/?p=index&id=15302&5
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:05   #14
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Co do tych powołoń, to Janasowi chyba słoneczko zbyt przygrzało. Ja rozumiem, że Dudek czy Franek teraz nie grają, ale na 100% na Mundialu daliby z siebie wszystko.
Oczywiscie Janas musiał wziąć Rasiaka. Nie jestem przekonana co do powołań np. Gancarczyka czy Mili
Zobaczymy co będzie w czerwcu.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:48   #15
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

woww nie miałem pojęcia że tyle dziewczyn się interesuje piłką
Ja osobiście nie przepadam za Niemieckimi zespołami a tym bardziej za reprezentacją pewnie z powodów historycznych . Dla mnie mecz Polska-Niemcy będzie najwazniejszy .
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:53   #16
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez arek***
woww nie miałem pojęcia że tyle dziewczyn się interesuje piłką
Ja osobiście nie przepadam za Niemieckimi zespołami a tym bardziej za reprezentacją pewnie z powodów historycznych . Dla mnie mecz Polska-Niemcy będzie najwazniejszy .
Dla mnie też
A za reprezentacją Niemiec też nie przepadam Jak Polska nie gra to kibicuję Anglii i Czechom.

Teraz myślę, że wygrają Niemcy albo Argentyna. Dobra, wiem, że wszyscy liczą na Brazylię, ale mam nadzieję, że nie wygra.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:04   #17
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Hehe Paula. Brazylii stanowczo mówimy NIEE. Mimo że mają naprawdę ładny styl gry i podziwiam paru brazyliskich piłkarzy.

Ja wolałabym jakąś niespodziankę, jak podczas Mistrzostw Europy, ja lubię dramatyczne mecze, choć nie w wykonaniu Polaków.

Wiadomo, ze za reprezentacją Niemiec (ale panów) to mało który kibic przepada
Choć ja bardzo lubie ich drużyny piłkarskie, ale kobiet i ich reprezentacje tez damską.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:17   #18
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Ja piłką interesuję się o kilku lat, gdzieś od Euro 2000. Wcześniej jednak znacznie bardziej intensywnie przejawiało się to moje zainteresowanie, kupowłam gazetki, oglądałam programy na EuroSport itp. teraz ograniczma się do oglądania co ciekwszych meczów.
O sqadzie naszej reprezentacji oczywiście wiem, co widać w moim podpisie. Polecam przeczytanie komentarzy pojawiających się pod informacjami na ten temat w onecie. Wymiekłam dosłownie,wymiękłam Szkoda naprawdę szkoda wielkich nieobecnych bo pierwszej młodości nie są i nie wiadomo ile jeszcze będą mieli szans wyjazdu na mundial. Ponadto są to ludzie zasłużeni dla naszej reprezentacji i myślę, że można na nich liczyć, nawet gdy ostatnio nie byli w najlepszej formie...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:25   #19
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

czemu nie powolal dudka, proste jak ktos przez rok zagral 3 mecze w swoim klubie to nie czuje gry nie jest pewny siebie, zastanawia sie jak zagrac zamiast grac, bramkarz musi bronic zeby byc w formie dudek niestety nie gra wiec moim zdaniem dobrze ze nie jedzie. Apropo lojalnosci Dudka, gdyby taki byl to nie podwazal by decyzji janasa i przyjalby ja z honorem, trudno nie gralem nie jade

z calym szacunkiem dla frankowskiego bo to on wygral nam eliminacje ale od ponad polroku nie strzelil bramki, nawet z takim reprezentacjami jak litwa czy wyspy owcze, no to ja nie wierze ze nagle zaczal by strzelac z niemcami ekwadorem czy innymi. Wolal kase na wyspach niz gre w hiszpanii no to teraz ponosi tego konsekwencje.

Paula Klos nie jest pomocnikiem tylko srodkowym obronca i on tez juz swoje lata swietnosci ma za soba

nie wiem co w kadrze robi Mila i Rasiak, tylko z tym powolaniem jakos nie moge sie zgodzic.

A prawda jest taka ze jakby zabral zasluzonych w eliminacjach i znow by dostali w dupe to by bylo ze nic nie zmienil i ze wzial ludzi bez formy(takie komentarze zapewne pojawili by sie w prasie), takze z ocena powolan poczekajmy do Mundialu
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 14:29   #20
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
Paula Klos nie jest pomocnikiem tylko srodkowym obronca i on tez juz swoje lata swietonosci ma za soba
Sory, sorry. Poprawiłam błąd. Ja jestem dzisiaj zakręcona. Wiem, że obrońcą, wiem
Może i lata świetności ma za sobą, ale i tak mi go szkoda.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:32   #21
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Ja też jestem ciekawa jak zagrają nasi w tym składzie, tym bardziej , że jadę na mundial z Mężem . Będę co prawda na pierwszym meczu Polska -Ekwador , ale mam nadzieję , że wypadniemy dobrze i wyjdziemy z grupy .
Narazie się obkupiłam w czapeczki , bluzeczki trąbki , farbi itd .
Chłopaki dajcie z siebie wszystko !!!
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:34   #22
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez Malutka466
Hehe Paula. Brazylii stanowczo mówimy NIEE. Mimo że mają naprawdę ładny styl gry i podziwiam paru brazyliskich piłkarzy.

Ja wolałabym jakąś niespodziankę, jak podczas Mistrzostw Europy, ja lubię dramatyczne mecze, choć nie w wykonaniu Polaków.

Wiadomo, ze za reprezentacją Niemiec (ale panów) to mało który kibic przepada
Choć ja bardzo lubie ich drużyny piłkarskie, ale kobiet i ich reprezentacje tez damską.
Dokładnie. Grają na prawdę fajnie, miło ich się ogląda, alee kolejna wygrana Brazylii na Mundialu byłaby dla mnie nuuuudna.

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18

z calym szacunkiem dla frankowskiego bo to on wygral nam eliminacje ale od ponad polroku nie strzelil bramki, nawet z takim reprezentacjami jak litwa czy wyspy owcze, no to ja nie wierze ze nagle zaczal by strzelac z niemcami ekwadorem czy innymi. Wolal kase na wyspach niz gre w hiszpanii no to teraz ponosi tego konsekwencje.
Dobra, potrafię to zrozumieć. Ale... Weźmy na przykład Krzynówka. Trzeba przyznać, że też jest ostatnio nie w formie. No bo co, może jest? Ale jednak on jedzie. Tzn. żeby nie było, nie mam nic przeciwko temu, popieram jego powołanie. Ale w takim razie jak wytłumaczyć brak powołania Frankowskiego? Juz sama nie wiem o co chodziło temu Janasowi...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:37   #23
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a
Ja też jestem ciekawa jak zagrają nasi w tym składzie, tym bardziej , że jadę na mundial z Mężem . Będę co prawda na pierwszym meczu Polska -Ekwador , ale mam nadzieję , że wypadniemy dobrze i wyjdziemy z grupy .
Narazie się obkupiłam w czapeczki , bluzeczki trąbki , farbi itd .
Chłopaki dajcie z siebie wszystko !!!
Oj, pozazdrościć
Pomachaj tam nam do kamery
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:41   #24
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez paula007
Dobra, potrafię to zrozumieć. Ale... Weźmy na przykład Krzynówka. Trzeba przyznać, że też jest ostatnio nie w formie. No bo co, może jest? Ale jednak on jedzie. Tzn. żeby nie było, nie mam nic przeciwko temu, popieram jego powołanie. Ale w takim razie jak wytłumaczyć brak powołania Frankowskiego? Juz sama nie wiem o co chodziło temu Janasowi...
niech pomysle ilu mamy klasowych lewych pomocnikow jednego wlasnie Krzynowka, Kosowski to powinien ten mundial w domu ogladac ale wracajac do krzynowka, on juz nie raz pokazywal ze jemu duzo nie trzeba zeby wrocic do formy czy to po kontuzji czy to po okresie slabszej gry, a frankowski dostal (brzuszka) swoje szanse i ich nie wykorzystal, na jego miejsce pojedzie Jelen i Brozek to sa mlodzi ludzie ktorzy jesli dostana szanse to sobie flaki wypruja zeby tylko ich ktos w europie zauwazyl bo przed nimi jest przyszlosc

to jest moje zdanie, bo nie wiem czym sie Janas kierowal.
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:46   #25
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
niech pomysle ilu mamy klasowych lewych pomocnikow jednego wlasnie Krzynowka, Kosowski to powinien ten mundial w domu ogladac ale wracajac do krzynowka, on juz nie raz pokazywal ze jemu duzo nie trzeba zeby wrocic do formy czy to po kontuzji czy to po okresie slabszej gry, a frankowski dostal (brzuszka) swoje szanse i ich nie wykorzystal, na jego miejsce pojedzie Jelen i Brozek to sa mlodzi ludzie ktorzy jesli dostana szanse to sobie flaki wypruja zeby tylko ich ktos w europie zauwazyl bo przed nimi jest przyszlosc

to jest moje zdanie, bo nie wiem czym sie Janas kierowal.
Mam więc tylko nadzieję, że Jeleń i Brożek tę szansę wykorzystają jak najlepiej
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:56   #26
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

moim zdaniem nowa kadra to porazka, Franek go doprowadził do tego miejsca a on mu w ten sposob dziekuje. slyszalam od kolegow z klasy ze jakis drugi ligowiec jest w kadrze nie, o jakimkolwiek zwyciestwu mozemy pomarzyc.
jestem za Brazylią albo Francja
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 15:16   #27
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Cytat:
Napisane przez ufcio
moim zdaniem nowa kadra to porazka, Franek go doprowadził do tego miejsca a on mu w ten sposob dziekuje. slyszalam od kolegow z klasy ze jakis drugi ligowiec jest w kadrze nie, o jakimkolwiek zwyciestwu mozemy pomarzyc.
jestem za Brazylią albo Francja
za zalugi to mozna dostac wyzsza rente a nie powolanie do reprezentacji.

Frankowski tez jest drugo ligowiec wiec co on chce w kadrze szukac? tak bym odpowiedzial Twoim kolegom z klasy
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:16   #28
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Weźcie mnie stąd

Dzisiaj mieliśmy spotkanie rodziców w sprawie komersu. I ustalono, że będzie on 14 czerwca. Tak, właśnie wtedy, gdy Polska gra z Niemcami I co ja mam teraz zrobić? Przecież nie zostanę w domu, tylko dlatego, że mecz. Chociaż z drugiej strony....
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:22   #29
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

A ja bede ogladac oczywiscie,miałam jechac no ale niestety brak biletów,wyprzedzili mnie ....
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:55   #30
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: MUNDIAL 2006 - Mistrzostwa Świata Niemcy

Paula, wybierz mecz, wybierz mecz!!!!!
Hmm, nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji.
A do której macie ten komers??

Też miałam jechać do Niemiec, ale też zabrakło biletów
Ale wiecie przed TV zasiądę z szalikiem i się będe drzeć razem z całą rodzinom, więc luzik.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.