Dowiedziała sie :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 10:26   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369

Dowiedziała sie :(:(


Musze napsiac coś bo jest mi tak źle mam dowiedziala sie niechcący że biore tabletki antykoncpecyjne bo wypadły mi z torby, kiedy ona ją sprzatła z czystej ochoty i pomocy dla mnie teraz dostałam zakaz na wychodzenie mojego chłpaka teraz nienawidzi powiedziala ze jestem teraz dla niej nikim ze stracila do mnie zaufanie i ze zachowuje sie jak suka biorac tabletki hormonalne... co ja mam robić nawet ostatnio chcialam jej o tym powiedziec ze biore tabletki, zeby byla spokojniejsza o mnie itp. no ale same widzicie jaka jest jej reakcja po prostu żałuje wszystkiego powiedziala ze starcila do mnie jakikolwiek szacunek nie wiem co mam robić Tak czytam ze dziewczyny ktore biora tabletki to ich mamy o tym wiedza i im pozwalaja bo wiedza ze ich corkis a zabezpieczone dobrze moja matka ejst wrogiem seksu w wieku 19lat, mowi mi ze jestem za młoda na takie cos i ze zachowuje sie jak szmata boje sie.. brac juz tabletki... bo powiedziala ze jak jeszcze raz zobaczy tzn od anstepnego miesiaca ze biroe tabletki to spakuje mnie i kaze sie wynosic z domu jestem bezradna za 2 miesiace praktycznie wyjeżdzam z domu na studia jak sie dostane.. i co??? i bede robic co chce ze swoim zyciem i ona nie bedzie o niczym wiedziec Dla niej strata dziewictwa w wieku 19lat to morderstwo w naszym domu zawsze byly kłótnie ale teraz jest cholernie gorzej
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:30   #2
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

moze przestan narazie brac tabletki i wroc do nich gdy juz pojdziesz na studia i nie bedziesz mieszkala z rodzicami.moim zdaniem powinnas tez z mamą pporozmawiac.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:32   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Przecież lekarz prszepisuje tabletki nie tylko w celu antykoncepcji, ale tez jako specyfik leczniczy. Przypuśćmy, że masz bardzo nieregularne miesiaczki...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:32   #4
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

a ja nie rozumiem zachowania Twojej mamy. to chyba dobrze, że się zabezpieczasz i nie chcesz mieć dziecka.. ale pomijając ten fakt.
najważniejsze jest to byś z nia porozmawiała. bez krzyku, kłótni.. spokojnie jej wyjaśniła, że dzieckiem nie jesteś itd. jesteś już dorosłą osobą. nie możesz pozwolić by mam Cie tak tłamsiła i żeby zakazywała Ci wychodzić z domu. przecież to niedorzeczne..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:36   #5
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Po pierwsz porozmawiaj z mamą. Jak emocje opadną pewne sprawy wyglądają inaczej. W gniewie można powiedzieć wiele przykrych słów, a czasami nie myśli się tak. Ukrywałaś ten fakt przed mamą i ona teraz ma podwójny żal do Ciebie, że bierzesz tabletki i ukrywasz to.

Trudno mi coś więcej doradzić, bo moja mama wie od początku, że biorę hormony i tylko namawia mnie na częste wizyty kontrolne u gina, czy wszystko jest ok.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:36   #6
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

moja mama zareagowała by tak samo.. dlatego boje sie isc do ginekologa ale juz mam zaplanowane i wybieramsie własnie po tabletki..
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:38   #7
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Musze napsiac coś bo jest mi tak źle mam dowiedziala sie niechcący że biore tabletki antykoncpecyjne bo wypadły mi z torby, kiedy ona ją sprzatła z czystej ochoty i pomocy dla mnie teraz dostałam zakaz na wychodzenie mojego chłpaka teraz nienawidzi powiedziala ze jestem teraz dla niej nikim ze stracila do mnie zaufanie i ze zachowuje sie jak suka biorac tabletki hormonalne... co ja mam robić nawet ostatnio chcialam jej o tym powiedziec ze biore tabletki, zeby byla spokojniejsza o mnie itp. no ale same widzicie jaka jest jej reakcja po prostu żałuje wszystkiego powiedziala ze starcila do mnie jakikolwiek szacunek nie wiem co mam robić Tak czytam ze dziewczyny ktore biora tabletki to ich mamy o tym wiedza i im pozwalaja bo wiedza ze ich corkis a zabezpieczone dobrze moja matka ejst wrogiem seksu w wieku 19lat, mowi mi ze jestem za młoda na takie cos i ze zachowuje sie jak szmata boje sie.. brac juz tabletki... bo powiedziala ze jak jeszcze raz zobaczy tzn od anstepnego miesiaca ze biroe tabletki to spakuje mnie i kaze sie wynosic z domu jestem bezradna za 2 miesiace praktycznie wyjeżdzam z domu na studia jak sie dostane.. i co??? i bede robic co chce ze swoim zyciem i ona nie bedzie o niczym wiedziec Dla niej strata dziewictwa w wieku 19lat to morderstwo w naszym domu zawsze byly kłótnie ale teraz jest cholernie gorzej

Jakby było aż tak źle to możesz zrobić przerwę w braniu tabletek. Dwa miesiące są w sam raz, czasem ginekolodzy nawet polecają takie przerwy.

Poza tym przykra sprawa, powinnaś porozmawiać z mamą, ale z tego co napisałaś to nie jestem pewna czy to coś da.

Możesz też tabletki ukryć tak, że ich nie znajdzie....
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 10:39   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

owszem wiem et-ka ze zakazywanie wychdozenia z domu jest niedorzeczne... zabrania mi sie spotykania z moim kochaniem, bo mysliz e jak sie tylko spotkamy to odrazu sie seksic bedziemy, powiedziala ze i tak co teraz do niej mowie to ona mi w to nie wierzy... ze starcilam jej zaufanie, ze ona miala wobec mnie inne plany... a ja jej taka przykrosc zrobilam tym seksem w takim wieku naprawde czuje sie podle.... ale co ma zrobic, chce uprawiac seks,.. ale na gumkach samych sie bede bać
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:41   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Ja z mama rozmawialam.. codziennie rozmawiam... ale ona ma nerwice i sie z nia spokojnie nie da pogadac, odrazu podnosi głos... pierwsza rozmowa kiedy ona znalazla te tabletki byla spokojna... obydwoje z ojcem sie dziwili dlaczego ja je biore.. mi bylo im to ciezko wytlumaczyc.. bo wiem ze nie sa za seksem w moim wieku ale teraz juz rozmowy sa fatalne...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:42   #10
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

A ile ty masz lat, że mama tak reaguje?
A w ogóle na po przeczytaniu twojego pierwszego posta odniosam wrażenie, że mama dlatego tak zareagowała, bo jest przeciwna antykoncepcji...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:44   #11
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

to przerwij branie tabletek na te 2 miesiące i będziesz miala problemy z głowy. chyba lepiej zrobic coś takiego jesli rodzice traktuja Cię w taki a nie inny sposób. a pojedziesz na studia, to zaczniesz je brać znowu. choć taka przerwa 2miesięczna nie będzie dobra dla Twojego organizmu..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 10:44   #12
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

nie no.. ja naprawde rozumiem wszystko, ale podejscia Twojej mamy nie zrozumiem ja na jej miejscu bym sie ucieszyla ze mam madra corke ktora przez przypadek nie chce sobie spaprac zycia w wieku 19 lat.. i sama jak mi corka powie ze chce rozpoczac wspolzycie pojde z nia do ginekologa aby wybrac jak najlepszy srodek ankykoncepcyjny, do tego sama jej bede za to placic.. sluchaj ja wiem ze moze teraz zabto co powiem moge byc zakrzyczana przez inne dziewczyny ale.. moze nie mow prawdy .. powiedz ze mialas nieregularne miesiaczki, ze bardzo bolace i ze ginekolog Ci sam zaproponowal takie rozwiazanie problemu w koncu jak Twoja mama ma takie poglady i podejscie to wcale nie musi o wszystkim wiedziec
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:44   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Nie wiem jakie dotychczas miałas stosunki z mamą ale to, że dotchczas nie powiedziałas jej o tym, że bierzesz tabletki już o czyms świadczy. O tym, że nie masz do niej zaufania.
Ja zastanowiłam sie nad tym, jak ja zareagowałbym na to, ze moja córka bierze tabletki. Gdybym dowiedziała się o tym po pewnym czasie to tez byłabym zła. Ale na siebie, że dziecko nie ma mnie zaufania., że bało sie powiedzieć mi to wcześniej.
Moze Twoja mama tez bardziej jest zła za ten brak zaufania niż za tabletki. Spróbuj z nią porozmawiać spokojnie. Jesli się uda, to może dojdziecie do porozumienia.
Jesli chodzi tylko o to, że bierzesz tabletki to może uda ci się mamie wytłumaczyc, ze bierzesz je dlatego, że nie chcesz miec jeszcze dzieci, co swiadczy o twojej odpowiedzialności. Jesli mama nie chce tego zrozumieć to bierz tabletki dalej, jesli masz zamiar dalej uprawiac seks. Szczerze mówiąc rodzice nie zawsze mają rację (sama sie dziwię, że to napisałam, mam nadzieję, że moje dzieci tego nie przeczytaja) i jeśli dziecko jest rozsądne to wie, kiedy się sprzeciwić a kiedy nie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:44   #14
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Musisz pamiętać, że twoja mama dorastała w innych czasach, kiedysłowa seks nie wymawiało się na głos. Ma wpojone inne wartości moralne i inaczej podchodzi do sprawy współżycia swojej córki.

Stwierdzenie jednej z dziewczyn, że jesteś dorosła i możesz robić co chcesz jest nie na miejscu. Jeśli mieszkasz z rodzicami i oni płacą za twoje przyszłe studia to chyba jesne, że nie chcą, żebyś zmarnowała sobie życie (bo ryzyko zajścia w ciżąe jest nawet gdy bierzesz tabletki - wiadomo, że minimalne, ale zawsze).

Pozatym dorastnie dzieci to trudny czas dla rodziców, jak dziś rozmawiam z moją mmą o tym co ja robiłam i jak ona to przeżywała to chyba ja nie będę, aż tak tolerancyjnym rodzicem Tak serio to poroamawiaj z mamą, ale bez kłótni, spokojnie przedstaw swój punkt widzenia i wysłuchaj też swojej mamy - bo na tym polega rozmowa.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:44   #15
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Czuczu,az mnie zatrwożyło ,że mama tak zareagowala....
Kurde,no przeciez tabletki mozna brac np,ze wzgledow leczniczych jak mowi Szajajaba...

Od razu tyle krzyku...

Moja mami tez byla przeciwna,ale nigdy nie robila o to tak wielkiej awantury.
Gdy po 5 latach odstawialm,to się ucieszyla,ale teraz moja mlodsza siostra bierze od roku/22 lata/ i tez tego mama nie pochwala,ale co zrobić...

Tak jak dziewczyny radzą,gdy emocje opadna najlepiej na spokojnie porozmawiać,przedstawic solidne argumenty.
Przecież jestes dorosla,nie masz 14 lat,a niektore panny biora juz w tak mlodym wieku i to jest dopiero problem...

Czuczu,trzymaj się,Slonce,i nie placz
Na pewno sprawa sie uciszy,zobaczysz.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:46   #16
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez moee
sluchaj ja wiem ze moze teraz zabto co powiem moge byc zakrzyczana przez inne dziewczyny ale.. moze nie mow prawdy .. powiedz ze mialas nieregularne miesiaczki, ze bardzo bolace i ze ginekolog Ci sam zaproponowal takie rozwiazanie problemu w koncu jak Twoja mama ma takie poglady i podejscie to wcale nie musi o wszystkim wiedziec
Moee, a nie sądzisz, że dziwne będzie jak Czuczenka po kilku dniach pójdzie powiedzieć mamie, że to na nieregularne okresy? gdyby od razu tak powiedziała, myślę, że matka by uwierzyła..a tak?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:47   #17
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez moee
nie no.. ja naprawde rozumiem wszystko, ale podejscia Twojej mamy nie zrozumiem ja na jej miejscu bym sie ucieszyla ze mam madra corke ktora przez przypadek nie chce sobie spaprac zycia w wieku 19 lat.. i sama jak mi corka powie ze chce rozpoczac wspolzycie pojde z nia do ginekologa aby wybrac jak najlepszy srodek ankykoncepcyjny, do tego sama jej bede za to placic.. sluchaj ja wiem ze moze teraz zabto co powiem moge byc zakrzyczana przez inne dziewczyny ale.. moze nie mow prawdy .. powiedz ze mialas nieregularne miesiaczki, ze bardzo bolace i ze ginekolog Ci sam zaproponowal takie rozwiazanie problemu w koncu jak Twoja mama ma takie poglady i podejscie to wcale nie musi o wszystkim wiedziec

Może Moee ma rację.
Skoro tak rodzice reagują,to może trzeba ich oszukać....
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:47   #18
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

nie rozumiem zachowania Twojej mamy. ja bym postawiła sprawę jasno - moje ciało, moje tabletki, mój seks. jesteś już przecież pełnoletnia, wiesz co robisz. nie musisz chodzić z mamusią za rączkę i pytac się jej o opinie na każdy temat... no, chyba że musisz
czuczuć jakoś się to wszystko ułoży. porozmawiaj z nią tak bardzo szczerze.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:48   #19
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez et-ka
Moee, a nie sądzisz, że dziwne będzie jak Czuczenka po kilku dniach pójdzie powiedzieć mamie, że to na nieregularne okresy? gdyby od razu tak powiedziała, myślę, że matka by uwierzyła..a tak?
no ja to bym powiedziala ze specjalnie czekalam az mama ochlonie i teraz chce na spokojnie jej powiedziec co i jak i dlaczego, bo wiem ze wczesniej by sie na przyklad zdenerwowala czy nie chciala ze mna rozmawiac
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 10:49   #20
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

i z tym okresem niereguralnym to też dobre rozwiązanie
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:52   #21
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez moee
no ja to bym powiedziala ze specjalnie czekalam az mama ochlonie i teraz chce na spokojnie jej powiedziec co i jak i dlaczego, bo wiem ze wczesniej by sie na przyklad zdenerwowala czy nie chciala ze mna rozmawiac
w takim razie to nie jest głupi pomysł
choć jak widzę zachowanie mamy Czuczenki, to się zastanawiam czy nie pójdzie do lekarza sprawdzać, czy ta mówi prawdę
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:53   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez the magus
nie rozumiem zachowania Twojej mamy. ja bym postawiła sprawę jasno - moje ciało, moje tabletki, mój seks. jesteś już przecież pełnoletnia, wiesz co robisz. nie musisz chodzić z mamusią za rączkę i pytac się jej o opinie na każdy temat... no, chyba że musisz
czuczuć jakoś się to wszystko ułoży. porozmawiaj z nią tak bardzo szczerze.
Tak, a mama powie: twoje ciało, twoje tabletki, twoj seks, ale moje pieniądze. I co? Jak długo jestes na garnuszku rodziców musisz się liczyć z ich zdaniem. Samostanowić mozesz o sobie kiedy za wszystko sama płacisz. Pełnoletność jeszcze o niczym nie świadczy. Przejmiesz za siebie całkowita odpowiedzialność, to wtedy jestes dorosła.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:58   #23
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

To przeciez twoje zycie .
Napisalas ze Twoja mama miala plany wobec ciebie...Chryste Panie ...zajechalo mi tu realizowaniem mamusinych marzen przez corke

Czuczus no przeciez nie masz 15 lat, wiesz co robisz.Skoro rodzice maja takie poglady to nie wiem czy rozmowa da cos w ogole.Postawic ich przed faktem dokonanym i niech sie probuja z tym pogodzic.A jesli nie potrafia to trudno.

Teraz wyjedziesz z domu to juz w ogole bedzie wolna amerykanka.
Rodzice musza sie pogodzic z tym ze nie wszystko musza wiedziec...zwlaszcza jesli chodzi o Twoje intymne zycie.

glowa do gory.wszystko sie ulozy
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:58   #24
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

w szoku jestem po przeczytaniu posta
Z całym szacunkiem, ale mama przegina. Masz 19 lat, rozumiem że temat seksu jest nieręczny, lepiej żeby się z tym nie obnosić... ale żeby od razu nienawidzić chłopaka?? Żeby wyzywac Cię od szmat i suk?? tracić zaufanie, wyrzucać z domu ....

Jesli masz stałego, fajnego chłopaka, który cię szanuje i myślicie o antykoncepcji to mama powinna być zadowolona że nie chcesz uczynić jej babcią. SEX BYŁ I BĘDZIE. twoja mama tego nie zmieni.
Co innego jakbys była niepełnoletnia, wtedy potrafiłabym zrozumieć mamę...

Mamie pewnie jest wstyd że cię tak poniżyła, ale moim zdaniem jestes na tyle dorosła że wiesz co robisz i następnym razem sama sprzątaj swoje rzeczy.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 10:59   #25
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez Luba
Tak, a mama powie: twoje ciało, twoje tabletki, twoj seks, ale moje pieniądze. I co? Jak długo jestes na garnuszku rodziców musisz się liczyć z ich zdaniem. Samostanowić mozesz o sobie kiedy za wszystko sama płacisz. Pełnoletność jeszcze o niczym nie świadczy. Przejmiesz za siebie całkowita odpowiedzialność, to wtedy jestes dorosła.
aa, to już inna sprawa, skąd biore na to pieniądze. powiedziałabym, że w takim razie idę do pracy i możemy być skłócone ze sobą do końca życia, jeżeli tego nie zaakceptuje, ale seks jest dla mnie ważny i brak dziecka na razie tak samo.
czucz, Twoja mama to zagorzała katoliczka?
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:00   #26
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
owszem wiem et-ka ze zakazywanie wychdozenia z domu jest niedorzeczne... zabrania mi sie spotykania z moim kochaniem, bo mysliz e jak sie tylko spotkamy to odrazu sie seksic bedziemy, powiedziala ze i tak co teraz do niej mowie to ona mi w to nie wierzy... ze starcilam jej zaufanie, ze ona miala wobec mnie inne plany... a ja jej taka przykrosc zrobilam tym seksem w takim wieku naprawde czuje sie podle.... ale co ma zrobic, chce uprawiac seks,.. ale na gumkach samych sie bede bać

Nie musicie tego robić w samych gumkach - oprócz tabletek anty. są jeszcze inne zabezpieczenia dla kobiety - globulki, pianki - możecie je przeciez stosowac jednoczesnie z prezerwatywą....możesz tez jak to pisała któraś z wizażanek wczesniej oszukac mame i nadal skrycie brać tabletki.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:03   #27
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Cytat:
Napisane przez Luba
Tak, a mama powie: twoje ciało, twoje tabletki, twoj seks, ale moje pieniądze. I co? Jak długo jestes na garnuszku rodziców musisz się liczyć z ich zdaniem. Samostanowić mozesz o sobie kiedy za wszystko sama płacisz. Pełnoletność jeszcze o niczym nie świadczy. Przejmiesz za siebie całkowita odpowiedzialność, to wtedy jestes dorosła.

no przeciez tak nie moze byc zeby rodzice mowili albo o wszystkim bedziemy wiedziec albo nie bedziemy placic na studia...lub won z domu.

Kazdy ma prawo do prywatnosci!!
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:04   #28
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

wydaje mi się, że mama jest w pewien sposób zazdrosna, o to, że córka ma własne życie seksualne. kurcze, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale czytałam, że wielu rodziców jest o to zazdrosnych. dlatego powiedziała takie poniżające słowa.
dobre rozwiązanie na te 2 mies. nie bierz, dla spokoju, a później i tak nie będziesz mieszkała z rodzicami.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:08   #29
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Eeee, wszystko teraz już naciągane będzie i tyle.

Masz konserwatywną, upartą, głuchą na wszelką argumentację matkę i to się nie zmieni.

Olałabym to. Przetrwasz awanturę jak każdą inną.
Jeśli się nie dostaniesz na studia to szukaj pracy i się uniezależniaj.
Jeśli się dostaniesz to spływasz z domu i finito.

19 lat to trochę późno na naprawianie błędów wychowawczych.

Jeśli się nie da inaczej, to zrób przerwę w braniu, jeśli się da to bierz jak dotąd i ukrywaj lepiej.
Boisz się, nie masz tak niecnego charakteru? No o musisz przetrwać te wakacje tak jak mamusia tego oczekuje i tyle.

Jeśli musisz, kłam. To jest dużo większa wina rodzica, gdy dziecko go okłamuje. (Zależy, jakie jest dziecko).

A rodzicom się nie stawiaj, bo jesteś na ich utrzymaniu.
Skoro wiesz, jacy są, to po co chciałaś ich ''zreformować''...
I szkoda, że znając ich pozwoliłaś sobie na taką wpadkę.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 11:10   #30
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Dowiedziała sie :(:(

Dziwne zachowanie Twojej mamy. Przecież branie tabletek świadczy właśnie o odpowiedzialności. Nie rozumiem, ona wolałaby żebyś w ogóle się nie zabezpieczała? Przecież jeśli chcesz współżyć, to i tak będziesz i jej sprzeciw nie powstrzyma Cię przed tym. Z moja matką tez na pewne tematy ciężko się rozmawia i o tabletkach nigdy jej nie mówiłam, bo my (niestety) po prostu nie rozmawiamy o tych sprawach. Ale wie, że współżyję i czasem coś bąknie żebym uważała, więc myślę, ze raczej byłaby zadowolona, że jestem w tej kwestii odpowiedzialna.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.