Ciepłe Brązy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-20, 18:02   #1
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233

Ciepłe Brązy


Nie znalazlam takiego watku w wyszukiwarce, totez zakladam. Wbrew panujacej modzie na chlodne brazy - bo chyba tylko tak mozna nazwac popyt na ten kolor farb, wlosow i ilosc watkow i postow na ten temat - jestem za cieplymi brazami Skoro zajrzalyscie tutaj, to pewnie wy tez. Proponuje, zebysmy tutaj wymienialy sie doswiadczeniami na temat uzywanych farb, szamponow, szamponetek koloryzujach i odcieni, zdjeciami pieknych cieplych brazow i sposobami na pielegnacje ich. Czesto spotykam sie z opiniami, ze cieple barwy brazu jest najlatwiej uzyskac. Jesli tak, to dlaczego wciaz nie znalazlam tego, czego szukam? Nie dajmy sie zdyskryminowac zimnej palecie barw! Zapraszam do dyskusji.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:16   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

No dalej Nie wierze, ze zadna z was nie lubi cieplych brazow

W takim razie zaczynam zabawe: ostatnio zafarbowalam wlosy garnier 100% color numer 5 - jasny braz. niestety nie wyszla rownomiernie, bo nie do konca pozbylam sie ciemnej brazowej farby, rowniez garniera. Odrosty wyszly idealne, cieple, ale nie rudawe i dosc ciemne - powiedzialabym ze to sredni braz nie jasny. Natomiast reszta...Albo zlapala, albo nabrala brazowo-cieplych refleksow. Dopiero po farbowaniu odkrylam drugi wariant tego koloru - 5.1 braz zlocisty. Gdyby nie stan moich wlosow zapewne farba czekalaby na spranie sie poprzednich kolorkow...

Kusi mnie safira: orientalna czekolada i cos tureckiego :P Ogolnie ciemne brazy w widocznie cieplym odcieniu.

Ale w tej chwili poluje na szamponetki, ew. szampony do 24 myc - zdrowie ponad wszystko

Btw. ja rowniez nalezalam do zwolenniczek chlodnych barw, dopoki nie dowiedzialam sie, ze jestem...jesienia Zalaczam moje fotki: w ciemnym zlocistym blondzie i lodowatej czerni dla porownania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (117,1 KB, 739 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (108,7 KB, 736 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (28,1 KB, 437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (31,6 KB, 498 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:41   #3
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Ciepłe Brązy

Oj ja jestem za brązami )
W sumie większość czasu miałam czarne włosy, ewentualnie ciemny brąz, który u mnie i tak wychodził czarny.
Obcenie jestem na etapie niefarbowania włosów ponieważ chcę pozbyć się (muszę je ściąć, bo farbą tego nie usunę ) moich czarnych/ciemnych końcówek i marzą mi się jaśniejsze włosy.
Wyglądam teraz nie za pięknie Ale postanowiłam wytrwać.
Podoba mi się brąz z Twoich zdjęć. Taki kolorek zdecydowanie bardziej Ci pasuje Ja też chcę takie włoski ))
Na temat farb w tych odcieniach niestety niewiele powiem, bo tak nie farbowałam.
Teraz jak będę farbowała to już zdam się na fryzjerkę, bo w domu wiadomo, różnie bywa... raz wyjdzie tak jak chcemy a raz nie
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 22:02   #4
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Tulipanno ja też lubie cieple brązy.
Zazwyczaj używałam farb w kolorze;czekolada,gorzka czekolada,mleczna czekolada i wychodzily mi włosy bardzo ciemne.

W reklamie zobaczyłam propozycje ciepłych brązów i zaryzykowałam
kupiłam ''olśniewający brąz'' Brillance.ktory rozjasnił mi włosy o kilka odcieni.Spodabało mi sie i teraz stosuję ''świetlisty brąz'' Brillance.Już nie rozjaśnia tylko koloryzuje na stały kolor.

Cieszę sie ,ze podjełam taką decyzje,myśle że zdecydowanie jest mi lepiej w tym ocieniu brązu.
W słońcu lekko wpada w kasztan.Ciekawy odcień.
Polecam.Koleżankom moim też sie podoba.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 22:17   #5
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Jak milo, ze grono zwolenniczek sie powieksza

Azzis, dziekuje! Tez podobal mi sie ten kolor (l'oreal rozjasniajacy bodajze ue1) ale niestety po dwoch myciach zaczal sie spierac...na rudo dlatego szybko zaczelam rozgladac sie za czyms innym i niestety trafilam na same chlodne odcienie, dlatego teraz jestem na etapie odczarowywania wlosow

Nika - juz pedze ogladac sobie te brillance...na jakims dobrym portalu internetowym A gdyby tak chcialo Ci sie wrzucic jakies fotki kolorku...

Jasny braz z zalacznika to to co teraz mam na wlosach. A jasny zloty braz to kolor, ktory baaaardzo mnie kusi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540179630_pack.jpg (25,6 KB, 569 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3600540179784_pack.jpg (26,8 KB, 649 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 22:37   #6
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

TULIPANNO bardzo chętnie to uczynie.Jak tylko sfotografuje włosy to postaram sie wkleić jakąś fotke.Chociaż przyznam szczerze,że mam z tym kłopoty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sch_brillance_854.gif (9,5 KB, 942 załadowań)
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 22:40   #7
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

W razie czego sluze pomoca na PW
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 22:44   #8
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Dzieki Tulipanno,z pewnościa skozrystam z pomocy.Teraz wkleilam farbe.Aktualny kolor.
Musze jeszcze znaleźć ten olśniewający brąz
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 22:56   #9
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Niestety nie wkleilas. Jak juz wybierzesz zdjecie trzeba kliknac na "zaladuj" po prawej stronie. Wtedy powinno wejsc. Czekam niecierpliwie na kolorki

O, widze, ze wkleilas ale na gorze. Przepraszam za zamieszanie, myslalam, ze chodzilo o najswiezszego posta Bardzo ladny ten brazik. Na opakowaniu sprawia wrazenie dosc jasnego, ale pewnie jak wszystkie brazy wychodzi ciemniejszy?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 07:38   #10
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam
Jestem zwolenniczką brązów każdych i ciepłych i zimnych.
Wklejam zdjęcie swoich włosów po nałożeniu teh farby polly brilance której zdjecie jest wstawione.Tak wyszły-a kłądłam ją na włosy po rozjasnianiu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl.JPG (28,4 KB, 1861 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:04   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zwolenniczką brązów każdych i ciepłych i zimnych.
Wklejam zdjęcie swoich włosów po nałożeniu teh farby polly brilance której zdjecie jest wstawione.Tak wyszły-a kłądłam ją na włosy po rozjasnianiu
Bardzo ladny kolorek Taki zlocisty
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 10:45   #12
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna.;
O, widze, ze wkleilas ale na gorze. Przepraszam za zamieszanie, myslalam, ze chodzilo o najswiezszego posta Bardzo ladny ten brazik. Na opakowaniu sprawia wrazenie dosc jasnego, ale pewnie jak wszystkie brazy wychodzi ciemniejszy?

Tulipanno,masz racje na opakowaniu wygląda na jaśniejszy a na włosach wychodzi troche ciemniejszy.Z doświadczenia wiem,że na każdej z nas ten kolor wyglądałby inaczej

Boniulka,świetny odcień.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:59   #13
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Tulipanno,masz racje na opakowaniu wygląda na jaśniejszy a na włosach wychodzi troche ciemniejszy.Z doświadczenia wiem,że na każdej z nas ten kolor wyglądałby inaczej

Boniulka,świetny odcień.

Hmmm, wiadomo, ze na jasniejszych wlosach farba wychodzi ciemniej. Ale zauwazylam tez na swoich naturalnych (ciemny braz) ze jasne farby - takie wlasnie jasne brazy - wychodza ciemne z polyskiem. I daje to bardzo fajny cieply efekt. Jutro ide polowac na szamponetki marion lub multicolor joanny . To moj cel:

http://wzoryikolory.pl/Joanna-Multi-...z-p-10630.html
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:29   #14
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
slicznie wyglada na opakowaniu! ciekawe czy tez tak wychodzi? jakbys dorwala i zrobila to wklej fotki
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:57   #15
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kosmita77;
slicznie wyglada na opakowaniu! ciekawe czy tez tak wychodzi? jakbys dorwala i zrobila to wklej fotki
Rzeczywiście ,kapitalny kolor.Ale ja właśnie taki zawsze miałam,w związku z tym dla mnie troche za ciemny
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:13   #16
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Owszem, jest ciemny, ale to szamponetka Nawet jesli wyjdzie prawie czarna juz po drugim myciu bedzie wygladac zupelnie inaczej. Na pewno wrzuce fotke
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:30   #17
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

wrzuć koniecznie,czekamy
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 17:09   #18
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Z przykroscia informuje, ze nie mialam kiedy skoczyc po szamponetki...Musialam biec na uczelnie, na dodatek jutro tez mam dosc ciezki dzien i nie wiem, czy bede miec sile. Ale jak tylko dorwe i farbne to wkleje fotke
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:20   #19
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

witam
chyba mogę się dołączyć do tych lubiących raczej ciepłe brązy..
obecnie jestem na etapie przyciemniania, a dokładniej wżerania farby w rozjaśnione wcześniej włoski, chcę uzyskać jakiś ładny, dość ciemny brąz byle daaaaleko od czarnego
w tej chwili mam na głowie szamponetkę joanny multi color effect "kawowy brąz", ciekawa jestem co mi z tego wyjdzie kolor trochę zbyt chłodny jak na to czego szukam, ale niestety, w naturze nie było bardzo szerokiego wyboru. a ponieważ farbowałam tydzień temu to wolałam użyć szamponetki żeby jakoś wyglądać ale nie walić już farby
marzy mi się taki brązik.. kojarzy mi się to z odcieniem mlecznej czekoladki takie coś ciemne trochę złociste, na pewno nie rude i nie czarne wymagania mam, wiem..
za chwilę zmywam szamponetkę.. ciekawe co tam mi wyjdzie
pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 15:44   #20
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
witam
chyba mogę się dołączyć do tych lubiących raczej ciepłe brązy..
obecnie jestem na etapie przyciemniania, a dokładniej wżerania farby w rozjaśnione wcześniej włoski, chcę uzyskać jakiś ładny, dość ciemny brąz byle daaaaleko od czarnego
w tej chwili mam na głowie szamponetkę joanny multi color effect "kawowy brąz", ciekawa jestem co mi z tego wyjdzie kolor trochę zbyt chłodny jak na to czego szukam, ale niestety, w naturze nie było bardzo szerokiego wyboru. a ponieważ farbowałam tydzień temu to wolałam użyć szamponetki żeby jakoś wyglądać ale nie walić już farby
marzy mi się taki brązik.. kojarzy mi się to z odcieniem mlecznej czekoladki takie coś ciemne trochę złociste, na pewno nie rude i nie czarne wymagania mam, wiem..
za chwilę zmywam szamponetkę.. ciekawe co tam mi wyjdzie
pozdrawiam

Witaj w watku Oj, ja tez jestem ciekawa co wyjdzie z tego eksperymentu, dlatego jak tylko mozesz - wrzuc jakies fotki po I napisz jak wrazenia - to koniecznie. Ja dzisiaj upolowalam w samym centrum miasta Joanne Kasztanowy Braz(rowniez multi color) i jestem pewna, ze to ciemny, cieply odcien. Kupilam tez Marion - aksamitny braz. Co do niego mam lekkie obawy, ze wyjdzie zimny. Mam nadzieje, ze sie myle W kazdym razie bede teraz eksperymentowac. I wrzucac fotki. Zastanawia mnie jedna rzecz. Na opakowaniach jednej i drugiej szamponetki jest napisane, ze pokrywaja siwe wlosy. Ja mam jakies pojedyncze, takie pierwsze. Czy faktycznie jest szansa, ze je pokryje?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:02   #21
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

no i zmyłam, teraz chwilę posiedzę z odżywką
wrażenia póki co takie, że nieźle łapie paznokcie [mój błąd, nie założyłam rękawiczek ]. kolor - oszałamiająco fioletowy więc ciepłe to to nie będzie po wyschnięciu
a włoski po spłukaniu.. trochę szorstkie trochę poplątane.. bez tragedii ale nie rozpędzałabym się z tym odżywieniem
nie wiem czy dam radę dzisiaj fotki zrobić, głównie ze względu na to że dzienne światło zaraz się skończy, a nie wiem jak to w sztucznym może wyglądać
nie wiem dlaczego kupiłam od razu dwie sztuki, przecież to szamponetka i to dość wydajna ale będę miała na powtórkę
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:22   #22
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
no i zmyłam, teraz chwilę posiedzę z odżywką
wrażenia póki co takie, że nieźle łapie paznokcie [mój błąd, nie założyłam rękawiczek ]. kolor - oszałamiająco fioletowy więc ciepłe to to nie będzie po wyschnięciu
a włoski po spłukaniu.. trochę szorstkie trochę poplątane.. bez tragedii ale nie rozpędzałabym się z tym odżywieniem
nie wiem czy dam radę dzisiaj fotki zrobić, głównie ze względu na to że dzienne światło zaraz się skończy, a nie wiem jak to w sztucznym może wyglądać
nie wiem dlaczego kupiłam od razu dwie sztuki, przecież to szamponetka i to dość wydajna ale będę miała na powtórkę
No coz...Pozazdroscilam Ci - tez mam juz szamponetke na glowe. Splukuje za 20min Zwazajac na Twoje doswiadczenia grzecznie zalozylam rekawiczki. Faktycznie wydajne to. I fajnie sie pieni. Zupelnie inne doswiadczenie, niz te wszystkie smierdzace farby, ktore czlowiek boi sie wcierac, zeby nie zniszczyc wlosa Tez mi sie robi fiolet, a kolorek na pewno jest cieply, wiec wydaje mi sie, ze nie masz o czym przesadzac dopoki ich nie zobaczysz suchych Czekam na fotki!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:51   #23
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

no i po wysuszeniu.. dodaję fotki, choć ja nie wiem co z tym moim aparatem, bo wychodzi zawsze jaśniej niż ja to widzę
jedno zdjęcie w zwykłej lampce, reszta w najbardziej neutralnym świetle jakie znalazłam - w łazience
przy nasadzie i trochę dalej włoski mają dość ładny fioletowo-bordowy odcień, są gładkie i lśniące.. na końcówkach, suchych, przeznaczonych już tylko do ścięcia, kolor jest matowy i szarawo fioletowy, trochę jaśniejszy niż na górze.
ogółem wyszło średnio, pewnie za dwa trzy mycia zrobię poprawkę
kładłam na włoski rozjaśnione, potraktowane 1,5 tygodnia temu castingiem kolor blond, a tydzień temu poprawione belle color jasnym szatynem wiadomo, że było dość sprane jak to rozjaśnione, więc póki co ratuję się tym, a przynajmniej próbuję
rozczarowana raczej jestem, wyszło, zwłaszcza na końcach, jaśniej niż na saszetce, więc jaśniej niż się spodziewałam, a ogółem - to jest oberżyna lub jakiś tam bordowawy fiolet, a nie kawowy brąz spodziewałam się poblasku fioletu po analizie włosów na saszetce, ale nie aż takiego fioletu
może wypróbuję inny kolor multi effectu, na pewno kawowego brązu, po zużyciu drugiej saszetki, nie kupię
sprawdzę jak zdjęcia wychodzą w dziennym świetle, jutro po pierwszym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (65,6 KB, 772 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,8 KB, 650 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (66,3 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (70,5 KB, 306 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:59   #24
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Ciepłe Brązy

Ja też jestem zwolenniczką ciepłych odcieni.
Od lat nie farbowałam i mam ochotę na ciepły brąz z Farouk Chi. Czy któraś z was używała tej farby?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:20   #25
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Black_sun,piekny kolor ,szczególnie na drugim zdjeciu.
Dla mnie super!
Mam teraz podobny na głowie
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:38   #26
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

to na drugim zdjęciu jest najbardziej zbliżone chyba do tego co ja widzę choć wydaje mi się, że są jeszcze sporo ciemniejsze.. za mocno żarówki świeciły
i tak na siebie patrzę i patrzę.. odcień jest wyraźnie chłodny włosów.. i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że powinnam szukać cieplejszego kolorku na głowę
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:41   #27
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Ciepłe Brązy

Black_sun na jaki wyjściowy kładłaś?
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:42   #28
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Ja też jestem zwolenniczką ciepłych odcieni.
Od lat nie farbowałam i mam ochotę na ciepły brąz z Farouk Chi. Czy któraś z was używała tej farby?
Witaj! Nie, nie slyszalam o takiej farbie. Zaraz ja sobie obadam

Bluck_Sun - wcale nie taki zly ten odcien Mi sie podoba, chociaz jestem zwolenniczka ciemniejszych Ale naprawde ladny. Hmmm ja zrobie zdjecie w swietle dziennym, bo teraz 1. nie wyjdzie to dobrze 2. nie chce mi sie szukac baterii do aparatu Siostra straszy mnie, ze wlosy mam czarne. Mi sie wydaje, ze wpadaja w fiolet/czerwien i ze sa ciemno-brazowe. Bede szukac czegos jasniejszego i bardziej brazowego
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 20:08   #29
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Black_sun na jaki wyjściowy kładłaś?
pisałam co miałam na głowie w poście ze zdjęciami

nie wiem dlaczego to takie jasne wyszło rozumiem, że to szamponetka a nie farba albo chociaż szampon, ale spodziewałam się że będzie ciemniejsze a to chyba najciemniejsza z szamponetek joanny które były.. bu pozostają mi farby?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 22:19   #30
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

co za życie.. po pierwszym myciu myślałam że będę płakać na mokrych włosach wyglądała ta joanna tak, że od nasady włosów jakieś 10 cm ma nadal fioletowy, choć jaśniejszy kolor a reszta się sprała całkiem
na szczęście po wyschnięciu nie było aż tak widać tej różnicy, a to co mam na końcówkach, gdyby było ciemniejsze, przypominałoby to co na saszetce
jutro, pojutrze poprawka bo mam drugą saszetkę.. tym razem koncentracja na końcówkach
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.