Lumpeksy Ciucholandy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: czy robisz zakupy w ciucholandach?
tak - uwielbiam, to wręcz nałóg 1 269 40,87%
tak ale rzadko 1 172 37,75%
nie bo nie 426 13,72%
to obrzydliwe nosic cos po kims 238 7,67%
Głosujący: 3105. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-11, 17:44   #1
letnia jagodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1

Lumpeksy Ciucholandy


moja przyjaciółka studiuje socjologie i ma za zadanie zrobic sonde o odziezy uzywanej. nie ma dostepu do netu wiec poprosiła mnie abym tu zamiescila.

pytanie brzmi - czy robisz tam zakupy?
prosze o umotywowanie odpowiedzi /np bo lubie bo tanio oryginalnie itp/

dziekuje
letnia jagodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 17:51   #2
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie znoszę lumpeksów!!!. Byłam tylko w jednym i to niby "na wysokim poziomie" i się po porstu przeraziłam. Tam śmierdzi "starymi ludźmi" ochydaaa bleeeeeeeeeeee. W tych koszach to niewiadomo ile osób przebiera brudnymi łapskami, wszystko tam jest na "jednej kupie": bluzki wymieszane z majtkami (nie wiadomo czy nie używanymi jak sama nazwa sklepu wskazuje) czy skarpetami. Omijam tego typu sklepy szerokim łukiem. Nigdy, przenigdy nic w nich nie kupię. Wolę nabyć najtańszą rzecz w mieście, ale czystą i nieużywaną.
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 19:18   #3
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie chadzam do sklepow z uzywana odzieza, kto nie lubi tanio i oryginalnie, ale w sklepach w ktorych mialam okazje byc nie znalazlam nic interesujacego, jedynie mnostwo wiszacych koszul, trykotek hmm moze trafilam na zly moment albo zly sklep, nie mam nic przeciwko rzecza uzywanym ale nie jestem zwolenniczka.
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 19:28   #4
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

a ja uwielbiam lumpeksy, szczególnie taki wieeelki w centrum Katowic Ale moim zdaniem to zalezy od stylu ubierania się. Ja nosze ciuchy zupełnie inne niż laseczki latające po dyskotekach i klubach, nie słucham takiej muzyki więc ubieram się inaczej. I dla mnie lumpeksy to kopalnia fajnych ciuchów. I absolutnie nie noszę starych, powyciąganych koszul czy swetrów. Ostatnio np. kupiłam biodrówki Lee za 5,50.

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2005-05-11 o 19:31
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 19:40   #5
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja bardzo lubię zakupy w tego typu sklepach, u mnie w mieście jest taki jeden ciucholand, bardzo fajny, całkiem spory sklep. Zauważyłam, że niektóre osoby popadają w szał, można powiedzieć, kupują ubrania w ilościach przekraczających ludzkie pojęcie. Ja staram się rozsądnie podejść do wyboru i kupować to co naprawdę mi potrzebne, a nie wszystko jak poleci, bo tanie , co robi nagminnie moja siostra Moje ostatnie nabytki to: fioletowy golf River Island w idealnym stanie, naprawdę super, marzyłam o takim i to za jedyne 4 zł, spodnie dresowe Nike za 6,5zł, spódnica jeansowa Wallis długa stan również idealny 7zł, spódniczka taka do kolan, zwężająca się odrobinę Morgan, marzyłam o takiej, po prostu dałabym się za nią pokroić i to za jedyne 5zł, kupiłam też sobie śliczną czarną sukieneczkę taki krój jak miała Bridget Jones, wiecie jak ochlapał ją samochód, jest taka scena, naprawdę super kiecka za 4,5zł. Ja jestem bardzo zadowolona.
Rozumiem też, że dla niektórych ubrania używane mogą być obrzydliwe, ale trzeba trafić na odpowiedni sklep. Są nawet sklepy, które piorą i prasują ubrania, niewiele jest takich, ale są.
zalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 19:58   #6
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Nie mam nic przeciwko lumpeksów i niewstydze się tam chodzić,ale naprawde nic nie potrafie tam dla siebie znależść choć bardzo bym chciała. Mam kolege w klasie ktory ma bardzo fajny styl,uwielbia ciucholandy ale nosi tez firmowe ciuchy. Srasznie mi się podoba jak łączy ubrania I wbrew pozorom nie wyglada wcale jak totalne bezguście wiele osób jak się dowiedizało ze ma sporo ubran z lumpeksu nie mogło w to uwierzyć bo zawsze super wygląda
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 20:09   #7
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Izusek ktory to taki fajny sklep? Bo potrzebuje jakis ladnych, tanich spodni
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 20:11   #8
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

A znacie moze jakies fajne lumpeksy w ktorych mozna kupic fajne,firmowe ubranka na terenie Gornego Slaska?? (Katowice,Bytom,Chorzow itd) Jesli tak to prosze o adres/wytlumaczenie,gdzie sie znajduja
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 20:51   #9
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja mam swój ulubiony, sprawdzony lumpeks, w którym robię zakupy od czasów podstawówki. Serio. Dosłownie uwielbiam to miejsce, ma swój klimat.Średnio raz na dwa tygodnie przynoszę stamtąd wór pełen ubrań. Ostatnio tylko tam się ubieram, bo jestem w dołku finansowym. Oto co udało mi się upolować w zeszłym tygodniu- śliwkowy golf w stanie idealnym Benettona i czarne spodnie z lampasami wyszywanymi cekinami (!) Marks& Spencer.Za obie rzeczy zapłaciłam dokładnie 4, 50. A najlepsze jest to, że te spodnie są na 12 letnie dziecko o wzroście 152 cm.Tak jest napisane. Ale co mi tam- mam fantastyczne spodnie 3/4. Z tego samego lumpesku mam też jedwabny top Max Mara, świetne czarne spodnie Miss Sixty i wieeele innych wspaniałości.Nie chodzi o to, że jestem napalona na marki,bo nie jestem, ale niesamowita jest świadomość, że za kilka złotych kupuję rzecz, która normalnie kosztowała kilkaset.Nie mogłabym żyć bez tego sklepu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 21:18   #10
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja też lubię lumpeksy, ale trzeba mieć duuużo czasu i cierpliwości, żeby wyszperać coś fajnego-ja znalazłam torebke Louis Vuitton, takiż portfelik ( oryginały), masę różnych ubrań marek, których nie ma w Polsce- clockhouse, hennes i powiem Wam, że jak tylko zdam już tę paskudną maturę to pierwsze, co zrobię to rajd po seconhandach. Uwielbiam chodzić tam z moją przyjaciółką- w tych sklepach są czasami takie odjechane ubrania, że można umrzeć ze śmiechu
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 23:42   #11
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Izusek, czy to jest ten sklep na ul. Korfantego?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 06:18   #12
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Bez sensu...

Edytowane przez Santababala
Czas edycji: 2006-01-16 o 22:25
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 07:02   #13
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja często czytam że w lumepksach możan fajne rzeczy znalesc, ale z tego co ja widziełam w dwóch czy trzech w których byłam NIC ciekawego niema. Ja wole kupować w sklepach z koncowkami kolekcji, dobre ciuchy i są o wiele tansze niż w normalnych sklepach.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 07:21   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

ja bardzo lubie chodzic po lumpeksach ale takich bardziej "ekskluzywnych" ,nie takich gdzie ciuchy leżą w koszach tylko takich gdzie wiszą na wieszakach .
po pierwsze nie lubie wyglądac jak połowa miasta ,po drugie nie odpowiad ami styl dosteny w sklepach "cukierkowatko głupich lolitek" a po trzecie ceny -co prawda chodze od o lumpeksów gdzie nie dostaniesz nic po 2 zł za kg ale np. 60 zł za rybaczki fishbone ale mam takie i drugich takich nikt w moim miesice nie ma
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 07:23   #15
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Kiedys odwiedzalam czesciej,ostatnio bardzo rzadko.Ogolnie nie mam nic przeciwko,ale tylko kiedy kazda rzecz ma swoj wieszak,jest wyprana i wyprasowana.W koncu czasami sie te rzeczy mierzy. No i nie mogla bym kupic bielizny bleee,czapki i butow.

Edytowane przez perelka-20
Czas edycji: 2005-05-12 o 07:26
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 09:06   #16
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja nigdy sama nic tam nie kupiłam, ale jak widze śliczną bluzkę i siostra mówi: "za 4zł może być Twoja" to się nie waham
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 10:03   #17
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

jest nawet forum o ciecholandach
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24662

Ja ostatnio chodze właściwie tylko do takich sklepów. Zauważyłam że ciuchy stamtąd nie tylko są o niebo tańsze, ale także znaczenie lepszej jakości niż w polskich sklepach. Przykładowo: spodnie H&M kupione za 100 zł w normalnym sklepie tej firmy w Polsce rozleciały mi się po 2 miesiącach - wszystko zaczęło od nich odpadać
Natomiast rzeczy kupione w ciucholenadach są bardzo trwałe - przykładowo mam spódnicę tego samego H&M, bardzo intensywnie noszoną od 2 lat. I nikt by nie poeiwdział że noszę ją od 2 lat (nie mówiąc ile ktoś nosił ją przede mną).

Tak przy okazji> Hennes to właśnie H&M. Występuje też pod nazwą LOGG

A co do śmierdzących ciucholandów z ciuchami w koszach to po prostu takie omijam szerokim łukiem. Zresztą w Warszawie chyba za wiele takich ne ma. Większość sklepów bierze najlepszy sort bo to się tylko opłaca. Wtedy kg kosztuje 42 zł ale jest z czego wybierać
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 10:29   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja z kolei omijam szerokim łukiem lumpeksy, w których ubrania wiszą na wieszkach.To dla mnie żadna pryjemność przeglądać tak poukładane i wycenione już na ogół ciuchy. Mam instynkt łowcy i muszę nurkować w stertach ubrań, żeby w końcu upatrzyć jakąś perełkę, a potem się zastanawiam- "ile to waży? ciekawe ile dzisiaj zapłacę ?".Mam nawet własny, opracowywany przez lata sposób przerzucania ubrań w takim koszu, jestem szybka i precyzyjna jak maszyna, nawet lewą ręką udaje mi się znaleźć coś niepowtarzalnego. "Mój" lumpeks w ogóle ma specyficzny klimat- to hala z koszami pełnymi ubrań, posegregowanych na odpowiednie kategorie, np. swetry, jeansy, paski, krawaty, sukienki, ubrania sportowe(gdzie można znaleźć np. piankę do nurkowania albo kombinezon narciarski )...Kilogram kosztuje w zależności od dnia 10 zł(jak jest promocja) lub 30 zł( jak jest dostawa towaru). Po sklepie łażą leniwie dwa psy właścicielki. Innych lumpeksów w ogóle nie odwiedzam, bo nie spełniają "kryteriów". Ten jest absolutnie kultowy.Czasami można tam spotkać naprawdę dziwnych ludzi.I ogólnie jest fajnie.Chodzenie tam, to dla mnie już rytuał.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 10:49   #19
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez izusek
a ja uwielbiam lumpeksy, szczególnie taki wieeelki w centrum Katowic .
który to? ten naprzeciw dworca kolejowego?
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 11:13   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Maja101, a gdzie w Wawie takie fajne lumpeksy sa? Kiedyś kupiłam sobie kamizelkę GAP'a za 2 zł, zle to było w Lublinie... Za to w Warszawie byłam pare razy w takich sklepach, ale nic mi nie pasowało, a na dodatek kilka sklepów śmierdziało!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 11:40   #21
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja tez się ostatnio ubieram prawie wyłącznie w lumpexach.
Zawsze można znaleźć coś ciekawego - innego niż ma na sobie pół miasta.
Mój ulubiony - na Gliwickiej na przeciw takiej malutkiej stacji benzynowej. A myślę, że Izuskowi chodziło o ten w dawnym Centrum Dziecka niedaleko ronda , no chyba że się mylę .
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 12:07   #22
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ostatnio czesto tam chodze Powod- w wiekszosci sklepow czy bazarow sa tylko ubrania dla dziewczyn-stalych bywalczyn techno dyskotek.Nie przepadam za tym stylem,a z kolei nie mam odpowiednio duzych funduszy,zeby robic zakupy w ekskluzywnych butikach.Coz,uzaleznienie od lumpeksow zaczelo sie od liceum,w poblizu ktorego roi sie od nich.Tak wiec bylo blisko i zawsze sie trafialo na dostawe Ostatnio zauwazylam ze w "ciuchach" wiecej jest rzeczy dla osob mlodych,a nie tylko jakis obciachowych worow na starsze panie.I tez trafilam na nietypowy sklep z tania odzieza : firmowe ciuchy (zazwyczaj koncowki kolekcji z biezacego sezonu),nienoszone a i do tego "znosne" ceny(moze nie takie niskie jak tych tradycyjnych lumpeksach,ale taniej niz na bazarkach )
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 14:07   #23
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

nie wiem jaka to ulica, ten lumpeks jest naprzeciwko takiego starego hotelu, który z kolei jest obok hotelu "Qubus" Mieści się na piętrze starego domu handlowego i zajmuje tam cały poziom. Ja, kiedy juz tam wejdę to spędzam w nim przynajmniej godzinę A inaczej tłumaczac : Trzeba wejsc za Empik i isc prosto jakies 100 metrów, az do tego starego domu handlowego a pozniej schodami na górę
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 14:25   #24
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez lexie
Maja101, a gdzie w Wawie takie fajne lumpeksy sa? Kiedyś kupiłam sobie kamizelkę GAP'a za 2 zł, zle to było w Lublinie... Za to w Warszawie byłam pare razy w takich sklepach, ale nic mi nie pasowało, a na dodatek kilka sklepów śmierdziało!
Jest wielki ciuchland zaraz za dworcem WKD, idąc w stronę pl.Zawiszy.Nie sposób go nie zauważyć

Edytowane przez Justek
Czas edycji: 2005-05-30 o 10:37
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 14:49   #25
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez lexie
Maja101, a gdzie w Wawie takie fajne lumpeksy sa? Kiedyś kupiłam sobie kamizelkę GAP'a za 2 zł, zle to było w Lublinie... Za to w Warszawie byłam pare razy w takich sklepach, ale nic mi nie pasowało, a na dodatek kilka sklepów śmierdziało!

Tu jest obszerna lista http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...662&w=17883410

Osobiście najbardziej lubię sklep na Janowskiego 11 (Ursynów) - angielskie ciuszki Właściwie to są tam 2 sklepy obok siebie. Jego "filia" jest też na Targowej przy skręcie w Kijowską (na szybie jest pomarańczowy napis). Na Trgowej też lubię sklep Galeria Odzieży Używanej (chyba tak się nazywa) po przeciwnej stronie ulicy w wstosunku do CH Wileńska. Na Ołowkowej (ale to koniec świeta ) jest tez fajny sklep. Zresztą ja chyba byłam już w każdym szmateksie w tym mieście A! no i na rondzie Wiatraczna jest ciuchex - gigant
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 14:53   #26
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Koko zdradź w którym miejscu jest ten sklep?
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 15:30   #27
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja nie mam nic przeciwko używanej odzieży, natomiast nie kupiłabym używanej bielizny ani butów.
A co do ciuchlandów - to jestem na siebie strasznie zła, że nie umiem wypatrywać rzeczy. Bo tam zazwyczaj jest mnóstwo rzeczy i ja tam nic nie widzę - z resztą podobnie na wszelkich bazarach - po prostu nie jestem w stanie wypatrzeć tam tego jednego fajnego ciuszka
A chciałabym, uważam, że jest to bardzo dobry sposób na kupienie oryginalnego dobrej jakości ciuszka za niewielkie pieniądze
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 15:35   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez maja101
Tu jest obszerna lista http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...662&w=17883410

Osobiście najbardziej lubię sklep na Janowskiego 11 (Ursynów) - angielskie ciuszki Właściwie to są tam 2 sklepy obok siebie. Jego "filia" jest też na Targowej przy skręcie w Kijowską (na szybie jest pomarańczowy napis). Na Trgowej też lubię sklep Galeria Odzieży Używanej (chyba tak się nazywa) po przeciwnej stronie ulicy w wstosunku do CH Wileńska. Na Ołowkowej (ale to koniec świeta ) jest tez fajny sklep. Zresztą ja chyba byłam już w każdym szmateksie w tym mieście A! no i na rondzie Wiatraczna jest ciuchex - gigant
oooo na Targowa mam bliziutko, musze sie tam w najbliższym czasie rozejrzeć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 15:36   #29
suzitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 65
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

osobiscie nie lubie lumpeksow bo zawsze jest tam duo starych bab ktore prawie wlaza w te kosze i jedna by druga zabila zeby tylko kupic to co upatrzyla a tamta jej zabrala hehe cos sie zamieszalam a tak poza tym to glupio mi chodzic zawsze sie stresuje ze mnie ktos zobaczy. zle mi sie kojarza ciucholandy
suzitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 15:54   #30
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Smile Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa
Koko zdradź w którym miejscu jest ten sklep?
Na placu Pułaskiego, z lewej strony Manhattanu, w tym budynku, w którym mieści się wypożyczalnia "video hollywood". Schodzi się po schodkach w dół, na wysokości takiej budki z lodami włoskimi. Ale uprzedzam, że to rozrywka dla cierpliwych i spostrzegawczych, bo nic nie przychodzi tam łatwo.Ale warto się trochę wysilić.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.