Manicure hybrydowy ? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 14:50   #2371
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tiaa jak wytrzymają kilka dni to będzie dobrze ... heh jak można być takim trollem ...
Kurde nawet ja osoba techniczna typowo bez zmysłu wizualnego lepiej to robie niż kasienka .... masakraa

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:55   #2372
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kasienka - nikogo już nie interesuje co piszesz, także nie wysilaj się prezentujesz nieco inny poziom dyskusji w porównaniu z tym, który preferujemy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:58   #2373
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Tiaa jak wytrzymają kilka dni to będzie dobrze ... heh jak można być takim trollem ...
Kurde nawet ja osoba techniczna typowo bez zmysłu wizualnego lepiej to robie niż kasienka .... masakraa

nabazgrane w notatniku
nie jestem trollem. jak mozna byc milym skoro sie czyta beznadzieja, idz stad itd.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
kasienka - nikogo już nie interesuje co piszesz, także nie wysilaj się prezentujesz nieco inny poziom dyskusji w porównaniu z tym, który preferujemy
no widze ze tak, takiego chamstwa i snobizmu nie widzialam, wyżej sraja niz dupe maja
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:31   #2374
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

z całym szacunkiem, ale to Ty wparowałaś na to forum zachowując się jak wielka pańcia, a słoma z butów wystaje że ho ho nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, zauważ, że większość dziewczyn na tym forum ma Cie dość, zgadnij dlaczego swoje żale wylewaj na innym forum..albo załóż wątek ogólny: "Zostałam chamsko potraktowana, wizażanki są beeee". To jest wątek o manicure hybrydowym, także daj se spokój już bo zaśmiecasz forum. Gdyby to ode mnie zależało to już byś upomnienie dostała. Pa pa.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:33   #2375
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kobitki,zmieniając temat który z tych dwóch kolorów o29 espresso i 075 stylish brown na żywo będzie ładniejszym brązem ?
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:49   #2376
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

widziałam oba jedynie na wzornikach, ale uważam że zdecydowanie ładniejszy jest 029 075 ma różowe tony, nie bardzo wpadł mi w oko na 029 poluje od zeszłej jesieni, dalej nie wiem czy go kupić czy nie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:55   #2377
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
widziałam oba jedynie na wzornikach, ale uważam że zdecydowanie ładniejszy jest 029 075 ma różowe tony, nie bardzo wpadł mi w oko na 029 poluje od zeszłej jesieni, dalej nie wiem czy go kupić czy nie


Dziękuję za odpowiedź w takim razie będzie espresso. Podpowiesz mi jeszcze czy najbardziej intensywną czerwienią jest 027 intense red ? Bo kupiłam w pośpiechy my love i to nie to
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 17:39   #2378
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy ?

w tej kwestii niestety nie pomoge, bo mam tylko 026 z czerwieni semilac miałam kiedyś 039 ale ten wpadał troche w zgniłą marchewkę. Bardzo intensywne są 062 i 063 jeśli sie nie myle, musiałabyś zajrzeć na wątek o lakierach semilac, pewnie gdzieś tam były omawiane czerwienie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:23   #2379
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
kasienka błagam cie - wynocha z forum. Wielka księżniczka o wszystko ma pretensje. Jesteś typem człowieka, na którego przysłowiowy nóż w kieszeni się otwiera. Odczep się od nas skoro ci źle radziłyśmy ok? trzeba było iść za głosem własnego sumienia i kupić byle jakie gówno, a nie wylewać teraz żale. Wk**wia mnie już czytanie tego co piszesz i wierz mi że muszę się powstrzymywać żeby nie napisać takiej wiadomości, że dostane od razu bana.

Co do paznokci - używam dobrych firm, paznokcie zmieniam co 10-14 dni więc nie świece odrostem tak jak to napisałaś przez 4 tyg. Nie masz o niczym pojęcia to się nie wypowiadaj

A co ile ogólnie robicie hybryde ? mimo wszystko to UV chodząc do kosmetyczki robiłam co 3tyg.a teraz jak sama sobie robie, a brak wprawy to tez 10,14 dni zresztą kolor tez się nudzi, z mega odrostem bym nie mogła chodzic
robiąc hybryde tylko na własne potrzeby - co jaki czas by trzeba żarówki wymienić ?


Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
teraz zerknelam ze zestaw semilaca z lampa byl za 119, a ktos pisal ze sie nie da stowy wydac (z drobnym hakiem) i polecil kupic wszystko oddzielnie, przez co wyszlo mnie wszystko 170 zl
zestaw z Semilacka za 119 zł nie ma szans, chyba, że używany. Mi odradzono ten zestaw. Tzn ten starter z semiolacka z lampa led. Za sama lampę dałam 129 zł, base, top, 5 lakierow, pilniczki, polerka, syrenka, cyrkonie, dłutko, kopytko, płyny - wyszło ok 500 zł od dystrybutora Semilac brałam, tylko lampa w sklepie.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2015-10-20 o 18:45
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:37   #2380
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
A co ile ogólnie robicie hybryde ? mimo wszystko to UV chodząc do kosmetyczki robiłam co 3tyg.a teraz jak sama sobie robie, a brak wprawy to tez 10,14 dni zresztą kolor tez się nudzi, z mega odrostem bym nie mogła chodzic
robiąc hybryde tylko na własne potrzeby - co jaki czas by trzeba żarówki wymienić ?




zestaw z Semilacka za 119 zł nie ma szans, chyba, że używany. Mi odradzono ten zestaw. Za sama lampę dałam 129 zł, base, top, 5 lakierow, pilniczki, polerka, syrenka, cyrkonie, dłutko, kopytko, płyny - wyszło ok 500 zł od dystrybutora Semilac brałam, tylko lampa w sklepie.
No nie gadaj lampe 36w za kilka gorszy idzie kupić. Do tego podstawowy zestaw lakier,baza i top z semilaca to ok 80zl widziałam na allegro.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 19:01   #2381
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie chciałam byle jakiej lampy. kupialam z sensorem i suszarka.
spotkałam się z tym,ze tanie lampy kiepsko utwardzały, po 2,3 dniach koncowki odpadały albo schodziły całe płaty. może już były stare żarowki, tego nie wiem. ale mi taka lampe poleciła kosmetyczka, z której usług byłam najbardziej zadowolona i ona taka lampę miała.


co do reszty. to pisałam, ze kupiłam 5 lakierów tez. nie chce ciągle mieć czerwonych paznokci duzy aceton i cleaner. może zaa całość przepłaciłam. ale dziewczyna mi dobrała wszystko co było potrzebne był jeszcze zestaw do stempli, płytki i lakiery - zapomniałam dodać.


sasiadka kupiła cały zestaw na allegro za 150 zł i tylko lampa się nadaje, reszta do wyrzucenia. Nawet aceton był 'trefny'bo 2 x po 30 min probowala sciagnac hybryde, w końcu uzyła pilnika. Druga sąsiadka (klientka ) była przerażona. Hybrydy odeszły na 2 dzień.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 08:51   #2382
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny polećcie mi jakąś dobrą, niedrogą lampę LED (paznokcie robie tylko sobie)
bo weszlam na allegro, ceny wahają się od 40 do 400 zł i zglupiałam

do tej pory uzywalam UV 36 W
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 09:16   #2383
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi jakąś dobrą, niedrogą lampę LED (paznokcie robie tylko sobie)
bo weszlam na allegro, ceny wahają się od 40 do 400 zł i zglupiałam

do tej pory uzywalam UV 36 W
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701718
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:03   #2384
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
nie jestem trollem. jak mozna byc milym skoro sie czyta beznadzieja, idz stad itd.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------



no widze ze tak, takiego chamstwa i snobizmu nie widzialam, wyżej sraja niz dupe maja
Jesli jeszcze raz przeczytam na tym forum komentarz na takim poziomie intelektualnym i z takim bogatym słownictwem to dostaniesz punkty. A widzę że już ich w przeszłości nieco miałas.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:56   #2385
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Hej! Zamierzam wypróbować manicure hybrydowy i kupić zestaw, ale zanim to nastąpi, mam pytanie: czy zalane skórki można wyczyścić jak w przypadku zwykłego lakieru, np. pędzelkiem namoczonym w zmywaczu? Oczywiście mam na myśli lakier przed utwardzeniem. Czy ów zmywacz musi być z acetonem? Nie zalewam nagminnie skórek, ale jednak czasem mi się zdarzy, więc pytam wcześniej, żeby w trakcie malowania nie mieć tego typu dylematów
nieutwardzony lakier możesz zmyć alkoholem (cleaner), acetonem lub zetrzeć z samych skorek patyczkiem, lub czystym pędzelkiem do żelu opcji jest kilka
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:25   #2386
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie, właśnie zaczynam swoją przygodę z hybrydą, zakupiłam zestaw startowy z lampą z sunnynails, przeczytałam poradnik, ale mam jeszcze kilka pytań. Czy każdą bazę i top utwardza się tyle samo min? Dostałam razem z lampą taką "mini instrukcję" i tam jest podane, że czas utwardzania bazy i topu to 2 min, ale odtłuszczacz, base i top mam z gelish, a nie z sunnynails, czy mimo to stosuję taki sam czas utwardzania? Dodam, że lampa UV 36W. Dostałam też od koleżanki top świecący w ciemności od Morgan Taylor, czy mogę go nałożyć na hybrydę?
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:34   #2387
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

na każdym produkcie masz informację ile czasu utwardzać dany produkt.
Ten swiecący top to top do zwykłych lakierów. Możesz go nałożyć ale tylko po to żeby mieć efekt świecenia w ciemności. Nie da Ci takiego polysku jak top hybrydowy i będzie się ścierał w codziennych czynnościach (pranie, zmywanie, sprzatanie itd.)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:44   #2388
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na każdym produkcie masz informację ile czasu utwardzać dany produkt.
Ten swiecący top to top do zwykłych lakierów. Możesz go nałożyć ale tylko po to żeby mieć efekt świecenia w ciemności. Nie da Ci takiego polysku jak top hybrydowy i będzie się ścierał w codziennych czynnościach (pranie, zmywanie, sprzatanie itd.)
Dziękuję ci bardzo ślepiec ze mnie, nie dopatrzyłam się, że na buteleczkach są naklejki z podanym czasem.
Czyli jak nałożę go na hybrydę (basa, kolor, top) efekt będzie bardziej matowy niż sama hybryda? Czy nałożenie dodatkowego topu wpłynie na długość trzymania się samej hybrydy?
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:50   #2389
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

na kompletnie i poprawnie zrobioną hybrydę możesz dać nawet zwykły lakier do paznokci i nie wpłynie to w żaden sposób na je trwałość. Trzeba tylko pamiętać żeby zmyć zmywaczem bez acetonu. Pomaluj jeden paznokieć zwykłym topem i porównaj. Jeśli jest nowy i dobry to może ładnie błyszczeć jednak nie ma sensu nakładać zwykłego topu na top hybrydowy (chyba że w tym przypadku tylko po to, żeby świecił w ciemności)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 15:29   #2390
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hybrydki bardzo ładnie wyglądają i dlugo się utrzymują ja zmieniam manicure co 2 tygodnie i nie mam bardzo dużych odrostów paznokcie nie są zniszczone ale wszystko chyba zalezy od tego, jak osoba robiąca paznokcie się do tego zabiera
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:45   #2391
pniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Czy lakiery do hybryd zawierają fosforan trifenylu (TPHP)☠- który może przenikać do krwi i zaburzać gospodarkę hormonalną i powodować przybieranie na wadze?
pniesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:25   #2392
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie mam aż tak zaawansowanej wiedzy na ten temat, ale robię hybrydę u sprawdzonej kosmetyczki od prawie roku, regularnie 1-2 razy w miesiącu. Nie zauważyłam żeby jakkolwiek wpływało to na moją gospodarkę hormonalną
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 14:59   #2393
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez pniesia Pokaż wiadomość
Czy lakiery do hybryd zawierają fosforan trifenylu (TPHP)☠- który może przenikać do krwi i zaburzać gospodarkę hormonalną i powodować przybieranie na wadze?
Kazda firma udostepnia sklad lakierow, wiec wczytaj sie w marke ktora aktualnie cie interesuje. Niektore maja sklad na etykietach, inne na stronie internetowej producenta/dystrybutora
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:59   #2394
ZosiaKaminska
Przyczajenie
 
Avatar ZosiaKaminska
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja kilka razy używałam, ale od tego bardzo zniszczyła się płytka paznokcia;/
ZosiaKaminska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 11:33   #2395
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Manicure hybrydowy ?

moja psiapsiola tak sie wkrecila ze chciala sie zlozyc na lampe led, i poprosiła zebym jej rozpisala co jest potrzebne
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 19:27   #2396
Laila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 91
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Miałam robiony manicure hybrydowy wczoraj, dziś już z trzech paznokci zaczyna mi złazić... Pieniądze wyrzucone w błoto
Laila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 19:51   #2397
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Laila, wroc do kosmetyczki i reklamuj
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 10:04   #2398
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Manicure hybrydowy ?

foltynka, nie wiem, czy pomogę, ale ja mam lampę UV- tylko na swoje potrzeby (dokładnie to mam najtańszy model z CZ) i tylko raz wymieniałam żarówkę, bo sie po prostu spaliła. A tak to już ponad rok działa bez zarzutu.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 15:16   #2399
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
foltynka, nie wiem, czy pomogę, ale ja mam lampę UV- tylko na swoje potrzeby (dokładnie to mam najtańszy model z CZ) i tylko raz wymieniałam żarówkę, bo sie po prostu spaliła. A tak to już ponad rok działa bez zarzutu.
W instrukcji pisze, żeby wymieniać co bodajże pół roku lub ileś godzin świecenia chyba mogą być problemy z utwardzaniem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 16:40   #2400
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja juz dwa lata używam ciągle tych samych (tylko dla siebie) i problemów z utwardzaniem nie ma
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.