Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 18:16   #31
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila
buy one get one
Ostatnio kupiłam zestaw Lancome - krem aqua fusion 15ml, tusz L'extremale 4ml i tonik, wszystko w ładnej kosmetyczce też Lancome za 5 funtów.
Nooo to sie nazywa promocja - zazdroszcze, ze udalo Ci sie upolowac

Ja lubie Lancome, ale poluje na Clarinsa, choc nie ma promocji na niego w Bootsie. Jest natomiast we Fraiche [tak to sie zdaje sie pisze ] Ale nawet przy promocji to jest strasznie drogi i ekskluzywny sklep




Buy one get one free - uwielbiam to zdanie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 18:34   #32
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

z Clarinsa to ja sie tylko katuje olejkiem huile lotus i ostatnio kupiłam sobie samoopalacz, ale leży i sapie w szufladce, bo jakoś nie lubie samoopalaczy, ale mam wesele 17-tego i trzeba jakoś wyglądać a próbowałaś w Beals'ie? nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, ale ja mam najbliższy na Ealingu. A w ogóle to słuchaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! właśnie mnie oświeciło! aktualnie w Clarinsie mają jakąś mega promocje i jak kupisz dwa kosmetyki dostaniesz mega kosmetyczke, z aż osmioma samplami gratis! widziałam te miniaturki i wcale nie są takie miniaturkowe i wypatrzyłam to właśnie w Bealsie ale na bank ta sama promocja bedzie wszędzie tam gdzie Clarins. A próbowałaś w Debenhamsie? albo po prostu w jakimś większym Boot'sie?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 18:45   #33
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tych sklepow nie ma w Glasgow, przynajmniej ja na nie nie trafilam

Tak bym chciala krem multiwitaminowy z Clarinsa bo juz sie skonczyl a tylko on byl bez skladnikow, ktore podrazniaja moja buzke Coz pewnie gdzies uda sie trafic A tej promocji za dwa kosmetyki to nie przepuszcze Dzieki za info

A dlaczego katujesz sie tym olejkiem ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 20:39   #34
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

nie no kurde - musi tam gdzieś być jakiś sklep gdzie mają Clarinsa!!! a katuje sie, bo moja buzia należy do tych wrednych mam troche problemową cerkę, a ten olejek reguluje wydzielanie sebum i ogólnie jakoś tak poprawia jakość. Poszukaj sobie w recenzjach kosmetyków. szczerze mówiąc kupiłam pod wpływem pozytywnych opini. ale wkurza mnie jego konsystencja i zbyt intensywny zapach.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 21:13   #35
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Bootsie maja Clarinsa, ale nie w promocji i dlatego cierpie Mam nadzieje, ze sprawa sie jakos poprawi niebawem
Hmmm, no to mnie by ten olejkek jednak do gustu nie przypadl a mojej buzce juz na pewno, bo mam sucha - wrazliwa i musze uwazac na sklady w kremach by cery nie podraznic i tu wlasnie ratunkiem jest owy Clarins
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 11:02   #36
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Madziu, kurcze....poszukaj większego Bootsa. Ja sama mam blisko takiego małego z trzema półkami na krzyż, a dwie mile dalej wielkiego z czym tylko sobie zamarzysz. A z drugiej strony nie wierze, że to Twoje Glasgow to taka dziura hihihhih zeby nie mieli porządnego sklepu z niezbędnym artykułami poszukaj, jestem pewna, że coś jest
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 13:27   #37
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

mmm... ten Pout faktycznie wygląda kusząco, zwłaszcza ich obecna promocja - zestaw 5 roznych kosmetyków w cenie o połowę mniejszą niż zwykle http://www.pout.co.uk/categories.asp?catId=49

A czy wiecie, gdzie można kupić błyszczyki Fcuk? Maja jakieś markowe sklepy?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 19:20   #38
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
A czy wiecie, gdzie można kupić błyszczyki Fcuk? Maja jakieś markowe sklepy?
w Bootsie widziałam sporo ich kosmetykow, ale nie było błyszczyków Moze wiec wiecie cos wiecej?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 16:05   #39
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
w Bootsie widziałam sporo ich kosmetykow, ale nie było błyszczyków Moze wiec wiecie cos wiecej?
dobra, znalazlam i blyszczyki

Mam za to inne pytanie: znacie troche kosmetyki Botanics? Reklamuja sie jako calkiem naturalni, ale czy tak jest w rzeczywistosci?? Co z tej firmy warto kupic?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:25   #40
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dobra, znalazlam i blyszczyki

Mam za to inne pytanie: znacie troche kosmetyki Botanics? Reklamuja sie jako calkiem naturalni, ale czy tak jest w rzeczywistosci?? Co z tej firmy warto kupic?
Tak calkiem naturalni to oni nie sa...
Niemniej jednak lubie kosmetyki Botanics, szczegolnie peeling Bright Skin Body Polish . Moge tez polecic tlusciutkie ale fajne Skin Softening Body Butter (tu uklony w strone Sylwiastej ) i Purifying Body Souffle - chociaz sklad ma gorszy od tego pierwszego to konsystencja bitej smietany i delikatny, bardzo ladny zapach bardzo przypadly mi do gustu.

Uzywalam tez ich kosmetykow do twarzy, z serii "skin brightening..." itp., niby ok, ale po pewnym czasie zapach chyba tych roslinnych ekstraktow ("plant extracts at levels that really work" ) zaczal doprowadzac mnie do szalu i pozegnalam sie z nimi.

Aha, Skin Conditioning Clay Mask (taka ciemnozielona w tubie) wciaz jeszcze zdarza mi sie uzyc, ale tylko jak koncza mi sie zapasy ulubionej glinki Argiletz przywiezione z Polski...

Za to maseczka witaminowa, ktora niby jest uwazana za jeden z najlepszych produktow Botanics zupelnie mi nie pasowala, strasznie podrazniala.

Niemniej jednak niektore kosmetyki maja naprawde fajne.
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 19:29   #41
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Mam za to inne pytanie: znacie troche kosmetyki Botanics? Reklamuja sie jako calkiem naturalni, ale czy tak jest w rzeczywistosci?? Co z tej firmy warto kupic?
Lubie serie Botanics Maja naturalne produkty, ktore niestety zawieraja alkohol, wiec dla wrazliwcow nie sa za dobre. Mialam ich serie skin brightening - zel do twarzy, krem nawilzajacy, tonik i dwie maseczki w saszetkach. Bardzo ladny zapach, ale niestety alkohol, wiec nie dla mnie [ jestem wrazliwcem ] Za to przydaly sie kolezance, ktora nie nazekala na podraznienia. Natomiast lubie krem do rak z morskimi mineralami z Bootsa [ciut podsmierduje, ale dobrze nawilza ]. A tak juz nie Botanics, ale produkowane dla Boots to lubie serie truskawkowa Krem do rak i zel pod prysznic Slicznie pachna
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-08, 11:29   #42
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a jak np z filtrami czy kwasami? Czy maja tam jakies serie, które do nas nie dotarły?
fatalnie
nie maja nawet tych serii ktore dotarly do Polski.
a ostatnio rano na BBC pan doktor wypowiadal sie na temat filtrow, takie bzdury gadal

ja sobie kwasy, filtry, retinoidy sprowadzam z Polski po prostu.
__________________
e tutti quei momenti andranno perduti nel tempo, come lacrime nella pioggia...
Miel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 14:31   #43
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja staram sie kupowac kosmetyki pielegnacyjne w sklepach z zywnoscia organiczna, zawsze mozna cos ciekawego upolowac, czasami przyniose cos z Body Shopa (filtry mam oczywiscie apteczne). Czekalam cierpliwie na poprawe stanu skory, a tu nic, ale odkrylam swoj blad i teraz naprawde widze poprawe i uwazam, ze warto. Nie bede trzymac nikogo w niepewnosci - jedzenie. Musialam skonczyc z jedzeniem po knajpach (prawie codziennie), take away`ami (czy jak to tam odmienic) i generalnie smieciowym jedzeniem. Teraz duzo sama gotuje, jem duzo owocow i warzyw, staram sie kupowac zywnosc organiczna i udaje mi sie to w 95%, na szczescie to co jest, to akurat lubie. Polecam wszystkim, cera w duzo lepszym stanie i waga spada, alleluja!
zalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:15   #44
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a czy ktos tu widzial la roche posay?
ja z naszych aptecznych to tylko vichy, roc i avene.
svr na pewno nie ma.
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:32   #45
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zetzet
a czy ktos tu widzial la roche posay?
ja z naszych aptecznych to tylko vichy, roc i avene.
svr na pewno nie ma.
Niestety LRP nie widzialam, ale zawsze dobrym zastepstvem jest vichy, ktorego i tak trudno dostac Avene tez nie spotkalam chyba mam pecha

A mozecie napisac jakie sa mniej wiecej ceny tych aptecznych, chodzi mi o avene ? Lub LRP jesli ktos na nie trafil ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:42   #46
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

avene jest w bootsie. ja patrzylam glownie na filtry, emulsja chyba 10Ł.
pare kosmetykow avene jest na stronie bootsa, ale nie wszystkie.
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 21:49   #47
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zetzet
avene jest w bootsie. ja patrzylam glownie na filtry, emulsja chyba 10Ł.
pare kosmetykow avene jest na stronie bootsa, ale nie wszystkie.
dzieki, zaraz zerkne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 21:56   #48
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

odswiezam
co sadzicie o kosmetykach bootsa? czy zdarzaja sie wsrod nich perelki, jak to sie zdarza w rossmanie czy wszystkie sa niewiele warte? w szczegolnosci chodzi mi o kosmetyki do pielegnacji stop, ale przydadza sie wszelkie opinie
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 09:47   #49
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Gdzies w tym watku pisalysmy o serii Botanics Bootsa i wiekszosc dziewczyn sobie chwalila, ja tez Lubie tez serie z truskawkami Boots, pieknie pachna. Nie mam niestety doswiadczenia z kosmetykami do stop. Jako rada moge dodac, ze kosmetyki z Bootsa zawieraja alkohol, wiec dla wrazliwej cery moga nie byc odpowiednie, u mnie np. powoduja podraznienia.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 17:38   #50
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
podnosze wątek, bo z racji, że wakacje i jednak wyjeżdżam do UK, zaczął mnie on na nowo interesować

a jak np z filtrami czy kwasami? Czy maja tam jakies serie, które do nas nie dotarły?

Z kwasami i filtrami w Anglii jest niestety lipa. LRP czy Vichy, SVR raczej nie sa ogolnodostepne, Avene jest w Bootsie. Z filtrow najwiekszy wybor jest z Garniera, zauwazylam krem do twarzy spf 30 (wiem, ze niski ale stabilny, na jesien i zime jak sie nie uzywa kwasow bedzie ok) z napisem "beztluszczowy". Kwasow chyba niet, w Bootsie jest seria Roc chyba tez z retinolem.
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 13:58   #51
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a kosmetyki do wlosow, np te dostepne w Bootsie, co o nich myslicie? Ja ogolnie rozczarowalam sie produktami John Frieda, uwazam ze sa one przereklamowane, nie taka rewelacja, choc mozna z pewnoscia wybrac cos dla siebie. Teraz probuje Trevora Sorbie, natomiast nie wiem czy warto uzywac takich marek jak Charles Worthington, Tony and Guy, Lee Staford, Tresemme, Aussie itd co o nich myslicie i co polecacie?
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 14:21   #52
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Dziewczyny a kosmetyki do wlosow, np te dostepne w Bootsie, co o nich myslicie? Ja ogolnie rozczarowalam sie produktami John Frieda, uwazam ze sa one przereklamowane, nie taka rewelacja, choc mozna z pewnoscia wybrac cos dla siebie. Teraz probuje Trevora Sorbie, natomiast nie wiem czy warto uzywac takich marek jak Charles Worthington, Tony and Guy, Lee Staford, Tresemme, Aussie itd co o nich myslicie i co polecacie?
Ja uzywam zwyklych szamponow i odzywek Vo5, ktore mozna dostac w Bootsie. Sa tanie, a moje wlsoski bardzo je lubia Sa puszystse i pachnace, nie przetluszczaja i nie obciazaja wlosow. Kiedys uwzywalam trevor sorbie, ale jakos specjalnie mnie nie zachwycily.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-08-16 o 15:21 Powód: poprawka styl.
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 15:05   #53
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki Madzia, Vo5 nie znam, jakos nie kojarze ale rozejrze sie za tymi kosmetykami, dzieki Chcialam wyprobowac cos angielskiegie skoro tu juz jestem, a Trevora mam narazie krem do wlosow kreconych, trudno mi powiedziec czy jest ok.
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 15:12   #54
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Dzieki Madzia, Vo5 nie znam, jakos nie kojarze ale rozejrze sie za tymi kosmetykami, dzieki Chcialam wyprobowac cos angielskiegie skoro tu juz jestem, a Trevora mam narazie krem do wlosow kreconych, trudno mi powiedziec czy jest ok.
Do uslug
Ja Trevora mialam odzywke do do wlosow farbowanch. Kosztowala kolo 4 f. Cena nie adekwatna do jakosci Jakos tak szybko sie konczyla, ladnie pachniala, ale to wszytsko. Troche obciazala wlosy. Wole kupic duza butle Vo5 za mniejsza kase i jestem bardziej zadowolona
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 20:06   #55
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Thumbs down Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ostatnio kupilam z trevora spray odswiezajacy i nadajacy polysk. wprawdzie uzylam do dopiero raz, wiec moja opinia moze sie jeszcze zmienic, ale na dzien dzisiajeszy stwierdzam, ze to nic nie warty bubel. efektow nie bylo zadnych. liczylam na piekne, lsniace wlosy, a efekt taki, jakbym sobie psiknela pare razy woda kosztowalo to 'cudo' 4 funty. na szczescie mialam kupon znizkowy i zaplacilam tylko 1 funta, bo inaczej bylabym wsciekla.
jakos nie mam ochoty na dalsze eksperymenty z firma trevor sorbie

natomiast jestem ciekawa opinii o toni&guy i john frieda. pamietam, ze ktoras z wizazanek porownywala je do kerastase
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 08:39   #56
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja ostatnio kupilam sobie odzywke kokosowa w sprayu Bootsa i tej samej marki odzywke z henna i orzechami. Jak na razie moge tylko powiedziec, ze spray slicznie pachnie a odzywka ze spukiwaniem jest nawet nawet. Skusil mnie jej wyglad bo jest w takim duzym sloju koloru brazowego cukru no i fajnie pachnie...
Obie rzeczy kosztowaly cos ponad 1 funta za sztuke.

Co myslicie o tej maseczce Aussie, cos tam cos tam... Miracle. Jest na nia obecnie promocja, bo zwykle kosztuje ponad 4 funty. Czy warto ja kupowac? Korcila mnie jeszcze tam jakas odzywka, zwlazcza ze jest promocja buy 1 get 1
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 12:20   #57
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja kupilam wlasnie odzywki aussie, ta miracle i real volume.
wloski sa mieciutkie i blyszczace, co do volume to mam watpliwosci, czy poprawia objetosc wlosow... jeszcze potestuje, bo na razie uzylam obu po 1 razie
aha, ja generalnie potrzebuje odzywek, zeby rozczesac wlosy po myciu i nie skupiam sie zbytnio na ich dzialaniu... zobaczymy co powie moja fryzjerka za 2 tygodnie
i jeszcze jedno: pachna przecudnie!!
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 03:17   #58
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zetzet
ja kupilam wlasnie odzywki aussie, ta miracle i real volume.
wloski sa mieciutkie i blyszczace, co do volume to mam watpliwosci, czy poprawia objetosc wlosow... jeszcze potestuje, bo na razie uzylam obu po 1 razie
aha, ja generalnie potrzebuje odzywek, zeby rozczesac wlosy po myciu i nie skupiam sie zbytnio na ich dzialaniu... zobaczymy co powie moja fryzjerka za 2 tygodnie
i jeszcze jedno: pachna przecudnie!!
dzieki za komentarz
ktos jeszcze cos o nich moze powiedziec?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 22:16   #59
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja moge jedynie dodac ze zainteresowaly mnie kosmetyki z bootsa, szukalam czegos do wlosow a z braku opinii na kwc [albo ich malej ilosci] poprzegladalam info na anglojezycznych stronach. glownie tu: http://www.reviewcentre.com/
no i skusila mnie promocja
myslalam jeszcze nad odzywkami frieda, ale planuje zmienic kolor wlosow, wiec by mi nie pasowala
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 09:19   #60
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tak z innej beczki... Zetzet podalas bardzo fajna strone . Szkoda, ze w KWC nie ma ocen tych kosmetykow, ale na tej stronie mozna sobie sprawdzic opinie uzytkownikow

A wracajac do tematu, to chetnie skusilabym sie na te odzywki frieda jesli bylaby na nie promocja, bo chyba na razie nie zdradze taniutkich Vo5
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.