W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-13, 22:24   #61
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ

Pieknie sie teraz bo idziemy na kolacje z kobitkami z kursu wloskiego.
Ale na nic moje wysilki - wszystko na marne! Tak bardzo to sie nie zmienie.
Bedziem bica co niby masz zmieniac ladna kobitka i tyle
napisz jak tam kolacyjk asie udalamy ze szkoly tanca mamy za tydzien

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Zaraz padne ze smiechu dzowni do mnie przyjaciolka, ta co mieszka w Toskanii i mowi, ze wraca z pracy, patrzy a tam siatka z czosnkiem przed drzwiami ja sie pytam moze to jakis zwyczaj na sana Lucia tam maja taki czy myslicie, ze ktos jej nie lubi i taka niespodzianke jej zostawili? no padlam! zeby wampiry odpedzic!
ze cowampiry:confu sed:a kto jej to powiesil??ale jaja
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ

zalaczam zdjêcia torebki (moja jes granatowa) i nowego charma prezentu od przyjació³ki

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
MK no to i Ty ta nie rozpieszczonatakie kolekcje

a my stasera bylismy na salsie i musze sie pochwalic ,ze coraz lepiej to nam wychodzi
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 07:59   #62
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
aleksandramaj to odpusc jutro ciasto jak nie wiesz jakie hehe
)
Dzieñ dobry
ooooo nie chora bym chodzi³a, bêdzie ciasto jogurtowe z marchewk±.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ

zalaczam zdjêcia torebki (moja jes granatowa) i nowego charma prezentu od przyjació³ki

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
Piêkna torebka!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
Bedziem bica co niby masz zmieniac ladna kobitka i tyle
napisz jak tam kolacyjk asie udalamy ze szkoly tanca mamy za tydzien


ze cowampiry:confu sed:a kto jej to powiesil??ale jaja

MK no to i Ty ta nie rozpieszczonatakie kolekcje

a my stasera bylismy na salsie i musze sie pochwalic ,ze coraz lepiej to nam wychodzi
od dawna tañczycie?

princi jak siê wyja¶ni, o co chodzi z tym czosnkiem, to daj znaæ. Te¿ jestem ciekawa. Ko³ka drewnianego i krzy¿a nie do³o¿yli?

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Los_sia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.Mam pare pytañ dot. W³och. Pomo¿ecie? Wiêc moja kole¿anka na miesi±c jedzie na praktyki do Rimimi (?) nie wiem czy nie przekrêci³am . I pytam w jej imieniu co warto tam zwiedziæ, czy to jest jakie¶ miasto turystyczne? I jak wygl±daj± ceny? Ile ma wzi±¶æ sobie pieniêdzy (w euro) Chce zaszaleæ i kupiæ sobie te¿ Iphone jakie s± tam dobre sklepy z elektronik±? Pozdrawiam i dziêkuje za odpowiedzi
By³am w tym roku w okolicach Rimini i zrobi³am sobie krótk± wycieczkê do tego miasta. Powiem szczerze, ¿e mnie tam nic nie zachwyci³o, jest jakie¶ ma³e centrum stare, ale na spacer max godzinny.
Miasto jest turystyczne zdecydowanie, ale w sezonie letnim. Z tego, co wiem, w sezonie zimowym nawet wiêkszo¶æ hoteli zamykaj±. Je¶li chodzi o ceny i elektronikê, to niestety nie pomogê.
Je¶li bêdzie mia³a mo¿liwo¶æ, polecam wycieczkê do San Marino, ja by³am zachwycona. Ja pojecha³am tam autem, wiêc niestety nie wiem, jak jest z komunikacj±.

I dodam, ¿e od Rimini wolê nasz Ba³tyk, dzikie pla¿e, lasy, w R. tylko le¿aki le¿aki le¿aki i hotele i masa ludzi. Bleeee.
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:21   #63
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

przeciez Volterra to byla siedziba wampirow, ale nie wiem jaki to ma zwiazek z S. Lucia, moze religijni ludzie ten czosnek wystawiaja zeby przyszla S. Lucia a nie wampirki
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:40   #64
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez Los_sia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.Mam pare pytañ dot. W³och. Pomo¿ecie? Wiêc moja kole¿anka na miesi±c jedzie na praktyki do Rimimi (?) nie wiem czy nie przekrêci³am . I pytam w jej imieniu co warto tam zwiedziæ, czy to jest jakie¶ miasto turystyczne? I jak wygl±daj± ceny? Ile ma wzi±¶æ sobie pieniêdzy (w euro) Chce zaszaleæ i kupiæ sobie te¿ Iphone jakie s± tam dobre sklepy z elektronik±? Pozdrawiam i dziêkuje za odpowiedzi
Co do miasta to dziewczyny ci juz napisaly.

Z moich obserwacji wynika ze ceny elektroniki sa takie same.
A nawet latwiej w Polsce kupic jakis tanszy towar w internecie albo w komisie.
Poza tym warto to zrobic dla gwarancji.

A ceny - pizza od 5 do 7 euro a nawet wiecej.
cola - 2 butelki po 1,5 litra 2.19 euro - wlasnie przegladam oferte jednego sklepu.
A kolezanka bedzie sie sama zywila czy pieniadze wezmie na swoje wydatki?


Princi - przepadlas - jak juz aplikacje masz.
Ogladalam troche pandore i trollebeds - czy jakos tak i wydaje mi sie ze ten drugi ma ladniejsze charmsy.

A wczoraj bylo fajnie.
Restauracja nie za duza - 2 sale. W jednej byla impreza urodzinowa jakiegos dziecka tak gdzies 6 lat.
My wyszlismy po polnocy a tamci ciagle sie bawili.
Bylo nas w sumie 16 osob. niestety jako ze siedzielismy przy dlugim stole to nie dalo sie pogadac z wszystkimi, tylko z sasiadami.
Kazdy zlozyl zamowienie - wiekszosc na pizze a pare osob na drugie danie plus woda, kilka piw i cola a na przystawke pare focacci i fritura mista di mare.
I pare osob na koniec wzielo tez dolce.
Zaplacilismy sume podzielona na osobe - wyszlo po 15 euro.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cuciola - to tylko w ksiazce Volterra jest miastem wampirow. Bo w filmie gra Montepulciano.

A moze sasiadka miala za duzo czosnku i podarowala go bez wiekszej przyczyny.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:15   #65
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Tak? jak bylam tam to sprzedawali rozne gadzety vampirowe, nie
chodzi mi tu o film Twilight, sa niby legendy
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2013-12-14 o 11:18
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:34   #66
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Przeczytaj to - http://www.presseurop.eu/pl/content/...iasto-wampirow
Byliby glupi gdyby nie wykorzystali takiej darmowej reklamy.

Zreszta to samo dotyczy tez Sandomierza i serialu Ojciec mateusz.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:06   #67
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

cuci to kokardka ta z nowej kolekcji

ola, cucciola dziêki za pozytywne opinie co do torebki i tz tez dziêkuje

princi bo to trzeba by³o te aplikacje mezowi na komórkê zainstalowaæ i zrobiæ ca³± listê zakupów - ja tak robie z tz :P

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 14:07   #68
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Dzien dobry my chyba w tym roku spedzimy swieta na Karaibach jak dalej bedzie taka pogoda, dzis bylismy nad morzem i moczylismy z Flavciem stopencje

sluchajcie z tym czosnkiem to ponoc buon augurio alla casa, kladzie sie lub wiesza przed domem 13tego w piatek, ja nigdy o tym nie slyszalam ale to dobrze, moja kolezanka moze spac spokojnie, bo troszke sie wystrachalaja to sie usmialam do lez wczoraj hehe

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
a my stasera bylismy na salsie i musze sie pochwalic ,ze coraz lepiej to nam wychodzi
super, ja to chyba potrzebowalabym lekcji indywidualnych, taka glucha jestem, ale synek wydaje sie ze nie poszedl w mamusie

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ

Princi - przepadlas - jak juz aplikacje masz.
Ogladalam troche pandore i trollebeds - czy jakos tak i wydaje mi sie ze ten drugi ma ladniejsze charmsy.

A wczoraj bylo fajnie.
Restauracja nie za duza - 2 sale. W jednej byla impreza urodzinowa jakiegos dziecka tak gdzies 6 lat.
My wyszlismy po polnocy a tamci ciagle sie bawili.
Bylo nas w sumie 16 osob. niestety jako ze siedzielismy przy dlugim stole to nie dalo sie pogadac z wszystkimi, tylko z sasiadami.
Kazdy zlozyl zamowienie - wiekszosc na pizze a pare osob na drugie danie plus woda, kilka piw i cola a na przystawke pare focacci i fritura mista di mare.
I pare osob na koniec wzielo tez dolce.
Zaplacilismy sume podzielona na osobe - wyszlo po 15 euro.


A moze sasiadka miala za duzo czosnku i podarowala go bez wiekszej przyczyny.
zaraz polukam na te trollebeds
no to taki standard
moj maz dzisiaj na wyzerce w sensie na weselu

ja sie umowilam z kolezanka, w ogole nie wiem czy Wam pisalam, ale chyba nie, bo nie chce tutaj robic watku mamusiowego, niestety mam do tego sklonnosci ta kolezanka w ciazy z synkiem zarazila sie toksoplazmoza, matko co ona przeszla, synek mial niewidomy sie urodzic z jakims niedowladem, ale wszystko ok, ma juz 2 latka nosi tylko takie jakby grube okulary, ale widzi dobrze nawet

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
princi bo to trzeba by³o te aplikacje mezowi na komórkê zainstalowaæ i zrobiæ ca³± listê zakupów - ja tak robie z tz :P

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk


jakie plany macie na weekendzik?
a propo Vampirow wczoraj film obejrzalam na tvn
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:17   #69
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
marmotta no to sie chwali, ze nie jest jakas zaborcza, wiesz moglas trafic na jakas szalona kobiete
no wiem wiem..masakra te wloskie matki, ktore ja znam...pricnci, evelina to az dla mnie dziwne, ze wasze sa takie...bardziej do polki to pasuje...
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ mi was nie cytuje

marmotta dobre synowe nale¿y rozpieszczac

cuciola mam dla ciebie rozwi±zanie tesciowie powinni ci podarowaæ bransoletke lancuszkowa a tz te sztywn±

princi to od ogl±dania siê zaczyna. ...ju¿ sciagnelas app na komórkê ????
i tak strasznie siê rozpieszczam w tym roku i to nie tylko przed ¶wiêtami. ..z okazji wakacji te¿ siê bardzo rozpuszczalam i kupilam baaardzo ³adn± torebkê narazie inwestuje w to co mam najlepsze - w siebie

Aleksandra bardzo ³adna torebka

zalaczam zdjêcia torebki (moja jes granatowa) i nowego charma prezentu od przyjació³ki

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
dziekuje
torebka piekna!wiecie ja taka na czasie, ze w ogole nie znam tej marki... nie zmienia to jednak faktu, ze torba cudna...
ja rzucilam palenie w sierpniu i na poczatku rozpieszczajac sie kupilam sobie torebke Guessa...(pasuje do moich bikerow z nero giardini)
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
cuci to kokardka ta z nowej kolekcji

ola, cucciola dziêki za pozytywne opinie co do torebki i tz tez dziêkuje

princi bo to trzeba by³o te aplikacje mezowi na komórkê zainstalowaæ i zrobiæ ca³± listê zakupów - ja tak robie z tz :P

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
fajne masz te charmsy
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:24   #70
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

marmotta moja tesciowa nie jest Wloszka, wiec jakies tam wytlumaczenie moze i jest na jej zachowanie...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:28   #71
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
cuci to kokardka ta z nowej kolekcji

ola, cucciola dziêki za pozytywne opinie co do torebki i tz tez dziêkuje

princi bo to trzeba by³o te aplikacje mezowi na komórkê zainstalowaæ i zrobiæ ca³± listê zakupów - ja tak robie z tz :P

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
Torebka ekstra, pozazdro¶ci³am ale najwa¿niejsze, ze Tobie siê podoba.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry my chyba w tym roku spedzimy swieta na Karaibach jak dalej bedzie taka pogoda, dzis bylismy nad morzem i moczylismy z Flavciem stopencje

sluchajcie z tym czosnkiem to ponoc buon augurio alla casa, kladzie sie lub wiesza przed domem 13tego w piatek, ja nigdy o tym nie slyszalam ale to dobrze, moja kolezanka moze spac spokojnie, bo troszke sie wystrachalaja to sie usmialam do lez wczoraj hehe


super, ja to chyba potrzebowalabym lekcji indywidualnych, taka glucha jestem, ale synek wydaje sie ze nie poszedl w mamusie


zaraz polukam na te trollebeds
no to taki standard
moj maz dzisiaj na wyzerce w sensie na weselu

ja sie umowilam z kolezanka, w ogole nie wiem czy Wam pisalam, ale chyba nie, bo nie chce tutaj robic watku mamusiowego, niestety mam do tego sklonnosci ta kolezanka w ciazy z synkiem zarazila sie toksoplazmoza, matko co ona przeszla, synek mial niewidomy sie urodzic z jakims niedowladem, ale wszystko ok, ma juz 2 latka nosi tylko takie jakby grube okulary, ale widzi dobrze nawet




jakie plany macie na weekendzik?
a propo Vampirow wczoraj film obejrzalam na tvn
Ciekawe zwyczaje
Ja wizia³am w piatek wóz Santa Lucia, jaki¶ pan prowadzi³ osio³ka, który by³ zaprzêzony w ma³y wóz, a na nim mnóstwo prezentów
Ja niestety nic nie dosta³am chyba nie by³am wystarczaj±co grzeczna :P

Wspó³czujê Twojej kole¿ance, nie wyobra¿am sobie, co przesz³a. Najwa¿niejsze, ¿e teraz jest ju¿ ok

Ja dzi¶ upiek³am ciacho, wysprz±ta³am mieszkanie, teraz siê obijam, a wieczorem jedziemy zje¶æ jakiegos Chiñczyka
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 15:33   #72
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
marmotta moja tesciowa nie jest Wloszka, wiec jakies tam wytlumaczenie moze i jest na jej zachowanie...
Ty sie kochana nia nie przejmuj, najwazniejsze, ze Twoj maz jest inny..

dziewczyny wlasnie zrobilam check-in online w tym wizzairze, ale sie nameczylam..co rusz mii jakies dodatkowe opcje typu ubezpieczenie, samochod etc wyskakiwaly, myslalam, ze wyjde z siebie...

za tydzien o tej porze bedziemy juz w polsce!! ciesze sie strasznie, dzis rano bylam na mercato kupowac prezenty typu olive calabresi, etc, bo ta moja rodzina i przyjaciele w polsce to tylko oliwki, baklazany, pecorino, etc. wszystko z poludnia wloch musze jeszcze dokupic kilka rzeczy, prezentow kilka i mozemy leciec
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:45   #73
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
Ty sie kochana nia nie przejmuj, najwazniejsze, ze Twoj maz jest inny..

dziewczyny wlasnie zrobilam check-in online w tym wizzairze, ale sie nameczylam..co rusz mii jakies dodatkowe opcje typu ubezpieczenie, samochod etc wyskakiwaly, myslalam, ze wyjde z siebie...

za tydzien o tej porze bedziemy juz w polsce!! ciesze sie strasznie, dzis rano bylam na mercato kupowac prezenty typu olive calabresi, etc, bo ta moja rodzina i przyjaciele w polsce to tylko oliwki, baklazany, pecorino, etc. wszystko z poludnia wloch musze jeszcze dokupic kilka rzeczy, prezentow kilka i mozemy leciec
Widzia³am na fb, ¿e siê chekinowa³a¶
A propos prezentów, patrzcie, co u mnie za szaf± stoi Kupi³am jeszcze polentê, dwa spumante, wino dla mamy, torrone, kawê, czekoladki.
Z g³odu w ¦wiêta nie umrzemy
Jeszcze mo¿e co¶ na lotnisku wyhaczê w promocji
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20131214_163933.jpg (25,3 KB, 15 za³adowañ)
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:09   #74
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ



By³am w tym roku w okolicach Rimini i zrobi³am sobie krótk± wycieczkê do tego miasta. Powiem szczerze, ¿e mnie tam nic nie zachwyci³o, jest jakie¶ ma³e centrum stare, ale na spacer max godzinny.
Miasto jest turystyczne zdecydowanie, ale w sezonie letnim. Z tego, co wiem, w sezonie zimowym nawet wiêkszo¶æ hoteli zamykaj±. Je¶li chodzi o ceny i elektronikê, to niestety nie pomogê.
Je¶li bêdzie mia³a mo¿liwo¶æ, polecam wycieczkê do San Marino, ja by³am zachwycona. Ja pojecha³am tam autem, wiêc niestety nie wiem, jak jest z komunikacj±.

I dodam, ¿e od Rimini wolê nasz Ba³tyk, dzikie pla¿e, lasy, w R. tylko le¿aki le¿aki le¿aki i hotele i masa ludzi. Bleeee.
popieram. sporo Niemcow tam jezdzi. juz wolalabym wlasnie nad Baltyk i taniej by bylo. a moge wiedziec co Cie zachwycilo w San Marino? ja mam ok 70 km i jeszcze nie bylam
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry my chyba w tym roku spedzimy swieta na Karaibach jak dalej bedzie taka pogoda, dzis bylismy nad morzem i moczylismy z Flavciem stopencje

sluchajcie z tym czosnkiem to ponoc buon augurio alla casa, kladzie sie lub wiesza przed domem 13tego w piatek, ja nigdy o tym nie slyszalam ale to dobrze, moja kolezanka moze spac spokojnie, bo troszke sie wystrachalaja to sie usmialam do lez wczoraj hehe


super, ja to chyba potrzebowalabym lekcji indywidualnych, taka glucha jestem, ale synek wydaje sie ze nie poszedl w mamusie


zaraz polukam na te trollebeds
no to taki standard
moj maz dzisiaj na wyzerce w sensie na weselu

ja sie umowilam z kolezanka, w ogole nie wiem czy Wam pisalam, ale chyba nie, bo nie chce tutaj robic watku mamusiowego, niestety mam do tego sklonnosci ta kolezanka w ciazy z synkiem zarazila sie toksoplazmoza, matko co ona przeszla, synek mial niewidomy sie urodzic z jakims niedowladem, ale wszystko ok, ma juz 2 latka nosi tylko takie jakby grube okulary, ale widzi dobrze nawet




jakie plany macie na weekendzik?
a propo Vampirow wczoraj film obejrzalam na tvn
oby tak dalej ale welniane swetry i tak wezme a ta toksoplazmoza to chyba jakas choroba od kotow czy sie myle?
chociaz ta Twoja kolezanka ma darmowy czosnek
Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
no wiem wiem..masakra te wloskie matki, ktore ja znam...pricnci, evelina to az dla mnie dziwne, ze wasze sa takie...bardziej do polki to pasuje...

to raczej nie zalezy od narodowosci ...
Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am na fb, ¿e siê chekinowa³a¶
A propos prezentów, patrzcie, co u mnie za szaf± stoi Kupi³am jeszcze polentê, dwa spumante, wino dla mamy, torrone, kawê, czekoladki.
Z g³odu w ¦wiêta nie umrzemy
Jeszcze mo¿e co¶ na lotnisku wyhaczê w promocji
a czemu jeszcze nie otwarte?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:32   #75
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4415909 0]popieram. sporo Niemcow tam jezdzi. juz wolalabym wlasnie nad Baltyk i taniej by bylo. a moge wiedziec co Cie zachwycilo w San Marino? ja mam ok 70 km i jeszcze nie bylam

to raczej nie zalezy od narodowosci ...

a czemu jeszcze nie otwarte? [/QUOTE]

My¶la³am o tym, ¿eby je w ca³o¶ci do domu zawie¼æ, ale w³a¶ciwie nie zaszkodzi, je¶li zjem po kawa³ku ka¿dego i zapakujê z powrotem

Hmmm... w SM widzia³am tylko to centrum na górze. Byli¶my pierwszy raz wieczorem i jako¶ mnie tak strasznie zauroczy³o. W±skie uliczki, kwiaty, malutki park, fontanny, wszystko na górze i z piêknym widokiem na morze i wzgórza. I wieczorem wszystko by³o tak piêknie o¶wietlone
Drugi raz byli¶my w ci±gu dnia, SN wieczorne podoba³o mi siê bardziej Ale za drugim razem zwiedzili¶my zamek, no widoki przepiêkne
Ahhh i w sklepie na wystawie by³y likiery i po Polsku napisane:
3 butelki 15 euro
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:00   #76
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

zdrzemnelam sie 5 min trzymajac Flavcia za reke zeby przypadkiem czegos nie zbroil jak stara baba zasypiam w kazdym mozliwym miejscu

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe zwyczaje
Ja wizia³am w piatek wóz Santa Lucia, jaki¶ pan prowadzi³ osio³ka, który by³ zaprzêzony w ma³y wóz, a na nim mnóstwo prezentów
Ja niestety nic nie dosta³am chyba nie by³am wystarczaj±co grzeczna :P

Ja dzi¶ upiek³am ciacho, wysprz±ta³am mieszkanie, teraz siê obijam, a wieczorem jedziemy zje¶æ jakiegos Chiñczyka
o fajna tradycja, u mnie w miasteczku szla procesja ze swiatelkami

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am na fb, ¿e siê chekinowa³a¶
A propos prezentów, patrzcie, co u mnie za szaf± stoi Kupi³am jeszcze polentê, dwa spumante, wino dla mamy, torrone, kawê, czekoladki.
Z g³odu w ¦wiêta nie umrzemy
Jeszcze mo¿e co¶ na lotnisku wyhaczê w promocji
o kurcze zmiescisz te wszystkie ciasta do walizki? u nas leza 2 pod choinka, a wiesz co mozesz dzieciaczkom te skarpety befany pokupowac, u nas w Pl tego nie ma fajny prezent!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4415909 0]popieram. sporo Niemcow tam jezdzi. juz wolalabym wlasnie nad Baltyk i taniej by bylo. a moge wiedziec co Cie zachwycilo w San Marino? ja mam ok 70 km i jeszcze nie bylam


oby tak dalej ale welniane swetry i tak wezme a ta toksoplazmoza to chyba jakas choroba od kotow czy sie myle?
chociaz ta Twoja kolezanka ma darmowy czosnek


a czemu jeszcze nie otwarte? [/QUOTE]
nie bylas w SM naprawde warte zobaczenia, ja bylam cale 4 razy
a te welniane swetry to chyba po domu bedziesz nosic
tokso niby od kotow, ale czesto od miesa tez i niedomytych surowych warzyw i owocow, trzeba uwazac, ja wszystko amucchina myje, a z wedlin jem tylko szynke gotowana
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:03   #77
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Aleksandra - zobacz tu - http://www.mojewypieki.com/

Paulinka - mozesz cos opowiedziec o tym ''umorusanym'' zdjeciu? Wygldasz jakbys z kopalni wyszla.
hehe bylam na wycieczce w Vipoteno i tam sa tak zwani krampus. Ludzie poprzebierai za diably co brudza i bija przechodniow.

http://www.youfolklore.it/tradizioni...-sterzing.html

mmarcepan: bardzo fajna torebka, wlasnie podobnej sobei szukam.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
sluchajcie z tym czosnkiem to ponoc buon augurio alla casa, kladzie sie lub wiesza przed domem 13tego w piatek, ja nigdy o tym nie slyszalam ale to dobrze, moja kolezanka moze spac spokojnie, bo troszke sie wystrachalaja to sie usmialam do lez wczoraj hehe
lol ...nigdy o tym nie slyszalam..
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:19   #78
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
zdrzemnelam sie 5 min trzymajac Flavcia za reke zeby przypadkiem czegos nie zbroil jak stara baba zasypiam w kazdym mozliwym miejscu


o fajna tradycja, u mnie w miasteczku szla procesja ze swiatelkami

o kurcze zmiescisz te wszystkie ciasta do walizki? u nas leza 2 pod choinka, a wiesz co mozesz dzieciaczkom te skarpety befany pokupowac, u nas w Pl tego nie ma fajny prezent!

nie bylas w SM naprawde warte zobaczenia, ja bylam cale 4 razy
a te welniane swetry to chyba po domu bedziesz nosic
tokso niby od kotow, ale czesto od miesa tez i niedomytych surowych warzyw i owocow, trzeba uwazac, ja wszystko amucchina myje, a z wedlin jem tylko szynke gotowana
Musisz siê oszczêdzaæ, wiêc ¶pij sobie ale muszê powiedzieæ, ¿e dobry masz patent na "¿eby Flavio nic nie zbroi³"

Zmieszczê spokojnie. Mamy dwie walizki, w jedna wejd± ubrania, w drug± wpychamy jedzenie :P Co to za skarpety, bo siê nie orientujê? Gdzie to mo¿na kupiæ?
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:23   #79
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

w kazdym supermarkecie, np kinder je produkuje...pomysl fajny bo w pl nie ma
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 17:30   #80
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

aleksandramaj te skarpety sa fajne, wypchane roznymi czekoladkami, te kinder chyba sa najbardziej rozpowszechnione, ja dzis widzialam w supermarkecie chyba firmy zaini i sa fajniejsze, bo z postaciami z Disneya ja malemu kupie jego ulubionego Puchatka, teraz ma kalendarz adwentowy z Puchatkiem i codziennie jest: Mama poprosze czekoladke od Kubusia tylko jedna!
http://www.ferrero.it/emozioni-che-n...tale/epifania/
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:46   #81
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
aleksandramaj te skarpety sa fajne, wypchane roznymi czekoladkami, te kinder chyba sa najbardziej rozpowszechnione, ja dzis widzialam w supermarkecie chyba firmy zaini i sa fajniejsze, bo z postaciami z Disneya ja malemu kupie jego ulubionego Puchatka, teraz ma kalendarz adwentowy z Puchatkiem i codziennie jest: Mama poprosze czekoladke od Kubusia tylko jedna!
http://www.ferrero.it/emozioni-che-n...tale/epifania/
Super ten Twój Flavcio jaki skarbek
Widaæ, ¿e to s³odziak mamusi
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:17   #82
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ

nie bylas w SM naprawde warte zobaczenia, ja bylam cale 4 razy
a te welniane swetry to chyba po domu bedziesz nosic
oj cos mi sie wydaje, ze te swetry to bardziej tutaj sa potrzebne wczoraj TZ rozmawial ze swoja mama i ponoc 15° bylo. nie to co tutaj. zapowiada sie nastepny ohydny dzien z mgla i nawet jakis wiatr wieje juz mi palce u rak puchna od tego zimna i wilgoci....
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
aleksandramaj te skarpety sa fajne, wypchane roznymi czekoladkami, te kinder chyba sa najbardziej rozpowszechnione, ja dzis widzialam w supermarkecie chyba firmy zaini i sa fajniejsze, bo z postaciami z Disneya ja malemu kupie jego ulubionego Puchatka, teraz ma kalendarz adwentowy z Puchatkiem i codziennie jest: Mama poprosze czekoladke od Kubusia tylko jedna!
http://www.ferrero.it/emozioni-che-n...tale/epifania/

ale slodziak

te skarpety to fajny pomysl
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 07:49   #83
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Tak siê zastanawiam i w sumie to w rodzinie tz prezenty te¿ nie istnia³y, ja ich wszystkich tak powoli oswoilam, ake raczej od nikogo z rodziny tz prezentów nie dosta³am...

ola, paulina ta torebka ma dwa du¿e plusy: jest ze skóry i jest w miarê lekka, ale za t± cenê muszê przyznaæ ¿e nie jestem do koñcu zadowolona z jako¶ci. Furla np ma du¿o lepsz± jako¶æ...

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
aleksandramaj te skarpety sa fajne, wypchane roznymi czekoladkami, te kinder chyba sa najbardziej rozpowszechnione, ja dzis widzialam w supermarkecie chyba firmy zaini i sa fajniejsze, bo z postaciami z Disneya ja malemu kupie jego ulubionego Puchatka, teraz ma kalendarz adwentowy z Puchatkiem i codziennie jest: Mama poprosze czekoladke od Kubusia tylko jedna!
http://www.ferrero.it/emozioni-che-n...tale/epifania/
ale s³odki

ale¿ mam ból g³owy a tu dom trzeba sprz±taæ bo wczoraj czasu nie mia³am. ..na 13 mam go¶ci, co prawda zabieram towarzystwo do restauracji ale tort jemy tutaj...che palle. ... dobrej niedzieli dziewczyny

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:10   #84
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Tak siê zastanawiam i w sumie to w rodzinie tz prezenty te¿ nie istnia³y, ja ich wszystkich tak powoli oswoilam, ake raczej od nikogo z rodziny tz prezentów nie dosta³am...

ola, paulina ta torebka ma dwa du¿e plusy: jest ze skóry i jest w miarê lekka, ale za t± cenê muszê przyznaæ ¿e nie jestem do koñcu zadowolona z jako¶ci. Furla np ma du¿o lepsz± jako¶æ...

ale s³odki

ale¿ mam ból g³owy a tu dom trzeba sprz±taæ bo wczoraj czasu nie mia³am. ..na 13 mam go¶ci, co prawda zabieram towarzystwo do restauracji ale tort jemy tutaj...che palle. ... dobrej niedzieli dziewczyny

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
Ogladalam torebki mk na amerykanskim amazonie ze 2 tyg temu, ceny w okolicach 500 dolarow, spodziewalabym sie za taka kwote super jakosci

Wspolczuje bolu glowy, skoro nie da sie polozyc i odpoczac, to lyknij cos sobie, zacisnij zeby i jazda. Biedna... Mam nadzieje, ze chociaz tort i obiad beda smaczne oraz atmosfera mila milego dnia

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

U nas poki co swieci slonce, mam nadzieje, ze mgly nie bedzie, bo mam juz dosc!! Wczoraj bylismy na chinczyku, alez sie objadlam dzis mam nadzieje jechac do Bergamo na spacer, zobaczymy
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:43   #85
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Dziêkujê Kochana
No w³a¶nie ja te¿ uwa¿am ¿e przy cenie 200 euro nie mo¿e odstawaæ nawet jedna niteczka a tu mi w jednym miejscu tak brzydko klejone miejsce odstaje - to niby ¿adna wada a jednak mi przeszkadza...oczywi¶cie tz uwaza ze przesadzam... lecê siê wylaszczyc i czekam na go¶ci! udanej niedzieli! jak widzê ciebie te¿ troszkê s³oñca wysz³o tak jak u mnie tak¿e przynajmniej w koñcu jest na dworzu mi³o

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:10   #86
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Hej, wczoraj byl koncert w pubie, brakowalo mi muzyki live jak bylam w Pl. A dzi¶ idziemy na chiñskie jedzonko
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:01   #87
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Hello maz mi pomog dzis troche posprzatac i o matko godzine odpoczywal nie moge a ja jak zasowam jak stary parowozik caly dzien, spacer, zakupy, obiad, sprzatanie, powiem Wam ze faceci to maja jednak lzejsze zycie

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Poka¿ wiadomo¶æ
Super ten Twój Flavcio jaki skarbek
Widaæ, ¿e to s³odziak mamusi
no to jeszcze sie pochwale, Flavcio wczoraj tak odslania mi brzuszek i mowi: najadles sie brzuszku
albo maz dzwoni wczoraj, ze wraca z wesela,a synek: porta la sposa

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;4416330 6]oj cos mi sie wydaje, ze te swetry to bardziej tutaj sa potrzebne wczoraj TZ rozmawial ze swoja mama i ponoc 15° bylo. nie to co tutaj. zapowiada sie nastepny ohydny dzien z mgla i nawet jakis wiatr wieje juz mi palce u rak puchna od tego zimna i wilgoci....



ale slodziak

te skarpety to fajny pomysl [/QUOTE]
jednak musze Cie zmartwic, 24,25 i 26 grudnia ma lac jak z cebra
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 13:24   #88
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Tak siê zastanawiam i w sumie to w rodzinie tz prezenty te¿ nie istnia³y, ja ich wszystkich tak powoli oswoilam, ake raczej od nikogo z rodziny tz prezentów nie dosta³am...

ola, paulina ta torebka ma dwa du¿e plusy: jest ze skóry i jest w miarê lekka, ale za t± cenê muszê przyznaæ ¿e nie jestem do koñcu zadowolona z jako¶ci. Furla np ma du¿o lepsz± jako¶æ...


ale s³odki

ale¿ mam ból g³owy a tu dom trzeba sprz±taæ bo wczoraj czasu nie mia³am. ..na 13 mam go¶ci, co prawda zabieram towarzystwo do restauracji ale tort jemy tutaj...che palle. ... dobrej niedzieli dziewczyny

Inviato dal mio GT-I9300 utilizzando Tapatalk
Kiedys bylam w outlecie w Castel Romano i ogladalam torebki Michela Korsa. Wydawaly mi sie dobrej jakosci.
A nie mozesz zareklamowac?

Milego spotkania zycze!

Princi - cos baknelas o tym ze macie juz imie. Mozesz zdradzic jakie?

Bylismy wczoraj na Hobbicie.
Moj maz taki byl zmeczony ze go musialam szturchnieciem obudzic w pewnym momencie bo przysnal.
No ale robia ciagle to dluzsze filmy - 2 godziny 40 minut!
Poza tym mnie sie podobal - nawet jesli nie pamietalam dobrze co rezyser sam wymyslil a co bylo w ksiazce.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 13:31   #89
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Dziewczyny wrzucilam wczoraj moja pandorke na fejsie❤️❤️Pózniej postaram sie tez tu wrzuciæ tylko z tel nie dam rady
Flavio jest fantastyczny❤️❤️
Moj Tz jak sprz±ta to przez dwa dni mi wypomina jak to sie zmeczyl😂
My jeste¶my teraz u ciotki pózniej jedziemy jeszcze prezentów szukaæ😁


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-15, 13:40   #90
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 2 926
Dot.: W³ochy-wiza¿anki z W³och cz. IV

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Hello maz mi pomog dzis troche posprzatac i o matko godzine odpoczywal nie moge a ja jak zasowam jak stary parowozik caly dzien, spacer, zakupy, obiad, sprzatanie, powiem Wam ze faceci to maja jednak lzejsze zycie

no to jeszcze sie pochwale, Flavcio wczoraj tak odslania mi brzuszek i mowi: najadles sie brzuszku
albo maz dzwoni wczoraj, ze wraca z wesela,a synek: porta la sposa
Uroczeeee a "porta la sposa" mistrzostwo haha I pomy¶l sobie, ¿e za jaki¶ czas bêdziesz mia³a drugiego takiego do kompletu. Sama s³odycz

Nasz Fifi z okresu, kiedy siostra by³a w ci±¿y i nie do koñca chyba czai³ o co chodzi: Mamusiu, jak siê urodzi dzidzia, to bêdziesz mog³a i¶æ do sklepu beze mnie. Ja zostanê w domu a Maja bêdzie siê mna opiekowaæ

Mój t¿ aktualnie sobie drzemie na kanapie, ale niebawem go budzê i jedziemy na spacer do Bergamo
I uwaga sukces. Kupi³am ostatnio w PL moje pierwsze soczewki kontaktowe i dzi¶ pierwszy raz za³o¿y³am je sama w domu. Juhuuuuuuuu.

Edytowane przez aleksandramaj
Czas edycji: 2013-12-15 o 13:44
aleksandramaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 17:00:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.