Fotomodelka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-18, 15:44   #1
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390

Fotomodelka


Hej dziewczyny,mam pytanie : jakie są wymogi do zostania fotomodelką?
Mam 154cm wzrostu,ale slyszalam,ze w tym "fachu" wzrost się nie liczy.. wiecie może coś na ten temat..?
pozdrawiam!
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 16:03   #2
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: Fotomodelka

Mianem fotomodelki nie okresla sie niestety osoby, ktora robi kariere jedynie przed obiektywem fotografa. Fotomodelka, to modelka, ktora droga na wybiegu doszla do slawy rowniez komercyjnej, czyli trafila na okladki gazet, do katalogow mody itp.
Poczatkiem do jakiejkolwiek kariery (chocby jedynie robili Ci zdjecia w studiu) modelki, rownież fotomodelki jest wybieg, a tu panuje zelazna regula; 1,75 cm

pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 16:04   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Fotomodelka

Rzeczywiscie tutaj wzrost nie ma takiego znaczenia.
Musisz miec niekoniecznie piekna, ale ciekawa twarz, zgrabna sylwetke.
I po prostu trzeba byc fotogeniczną
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 16:09   #4
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Fotomodelka

Chyba nie do konca. Dotyczy to chyba tylko wielkich slaw. Znam dwie fotomodelki ktore nie maja nawet 1.70 m. Jedna z nich bardzo czesto jest w gazetach mlodziezowych a druga nawet chodzi po wybiegu, ale nie jest znana.

Sama mialam kiedys sesje z fotografem ktory posiada wlasna agencje modelek. FOTOmodelek. I mowil ze wzrost nie ma tutaj znaczenia.

Ja nie wiem, modelka nie jestem ale bawilam sie w to kiedys kiedy dostalam propozycje... Nie spodobalo mi sie wiec przestalam sie tym interesowac. Ale z tego co mi wiadomo mozna byc fotomodelka nie majac 1.75 wzrostu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 17:51   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Fotomodelka

popieram Ines...

musisz być fotogeniczka, mnieć ładną lub ciekawa twarz

nie zawsze trzeba byc szczupłym bo czasami potrzebuja do sesji pulchnych kobitek

a co do bycia fotomodelką to pochodź po agemcjach... nie daj się nabrać na fotki portfolio bo tylko kaske n atym trzepią a zdjęcia wychodzą średnio ładne

jak lubisz mieć robione fotki to na co czekasz śmigaj do agencji reklamowych... to jest super sprawa, a same sesje są the best
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 18:22   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: Fotomodelka

W pracy fotomodelki rzeczywiscie wzrost nie ma takiego znaczenia. Glownie liczy sie to jak wygladsz, jaka masz twarz. Moze masz ciekawy profil, oczy, ktore dzialaja jak magnez....
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 08:41   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Fotomodelka

Witaj
Przeważnie dziewczyny, które są fotomodelkami sa jednak wysokie - ale nie jest to regułą (mówie tu o najlepszych agecjach typu: Model Look czy Mango). Odstepstwa od reguły robi sie w wypadku gdy dziewczyna ma w sobie cos wyjatkowego co rekompensuje niski wzrost


pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-05, 15:27   #8
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Fotomodelka

dzieki
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 12:01   #9
Nadia86
BAN stały
 
Avatar Nadia86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Fotomodelka

ile wzrotu może mieć fotomodelka?? znacie może jakieś sprawdzone agencje we Wrocławiu??
Nadia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 12:43   #10
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Fotomodelka

Fotomodelka, to nie modelka, wiec raczej nie ma zadnych zastrzezen co do wzrostu. Wiele gwiazd nie ma nawet 1,60 i na zdjeciach tego nie widac przeciez.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 12:49   #11
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Fotomodelka

Fotomodelka - w przypadku fotomodelek wzrost jest sprawą drugorzędną. Uważa się nawet, że dziewczęta średniego wzrostu lepiej prezentują się na zdjęciach niż te wysokie. Dziewczyna pracująca w tym zawodzie powinna mieć jednak proporcjonalną budowę ciała oraz interesującą twarz.

znalazlam to na stronie www.fashionet.pl
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 13:51   #12
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Fotomodelka

http://www.spp.com.pl/

mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 13:55   #13
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Fotomodelka

Chociaz w Polsce zawód fotomodelki nie jest tak mocno oddzielony od modelingu "wybiegowego". Do zdjec biorą często dziewczyny, które sa modelkami na wybieg.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 14:05   #14
ArtFotograf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fotomodelka

Witam
Dokladnie jak napisala wczesniej Meariel rynek fotomodelingu jest u nas traktowany po macoszemu. Ja siedze w tym temacie i w najwiecej zdjec sprzedaje za granice oraz tam zbieram zlecenia. Mamy najmniej platny rynek, ale nasze modelki zycza sobie tyle samo co te z zachodu, a nawet wiecej. Teraz widze duza ekspansje modelek za wsochdniej granicy sa tansze. Co do wzrostu to przy fotomodelingu nie ma to duzego znaczenia wystarcza tylko proporcjonalne ksztalty.
ArtFotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 14:46   #15
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Fotomodelka

Cytat:
Napisane przez Meariel
Chociaz w Polsce zawód fotomodelki nie jest tak mocno oddzielony od modelingu "wybiegowego". Do zdjec biorą często dziewczyny, które sa modelkami na wybieg.
Zgadzam sie.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:05   #16
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Dziewczyny - wlasciwie to juz jestem stara d.. bo mam 26 latek, ale chcialabym gdzies dorobic do pensji w jakichs reklamach czy cos? Jak myslicie - czy mam szanse jakies? Nigdy tego nie robilam...Czy Wy mialyscie z tym jakies doswiadczenia? Jesli tak to gdzie najlepiej uderzac w Wawie?
__________________


Edytowane przez gabi79
Czas edycji: 2005-11-25 o 07:35
gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:23   #17
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

To może ja się wypowiem...

Można np. skorzystać z tego serwisu:

http://modelki.rowi.pl/main.php
http://www.gumtree.pl/cgi-bin/frame....7/3398747.html

A co się tyczy samego zajęcia to nie jest takie fajne i łatwe jak się wielu osobom wydaje. Ogłoszenia typu: "Zostań modelką od zaraz" to raczej kłamstwo. Przeważnie najpierw jest rozmowa (piękny uśmiech), później Cię mierzą, pytają dlaczego chcesz akurat zostać modelką/fotomodelką. Następnie umawiają się z Tobą na sesję zdjęciową (oczywiscie płatną (w moim przypadku było 500 złotych). Następnie taka sesja zdjeciowa pojawia się w Internecie (banki twarzy itp.) A później mówią, że należy czekać...
Bo na takie strony wchodzą produceni reklam, wystawcy odzieży itd.
I jak się będzie miało szczęście to można się w to trochę "pobawić".

Oczywiscie prcedury naboru bywają różne. Jednak według mnie, nie ma co liczyć absolutnie na taką "pracę" od zaraz. Jest bardzo wiele dziewcząt/kobiet, mężczyzn rownież, które myślą, że w 3 dni zostaną super Naomi Cambel i będą zarabiać krocie.
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:24   #18
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Witam. Jestes naprawde bardzo ladna dziewczyna, ale uwazam, ze raczej sa male szanse, zebys zostala modelka :-(. Twoj wiek (sama jestem w podobnym) to dla poczatkujacej modelki stanowczo za duzo. Czemu nie zdecydowalas sie wczesniej ??? :-(
Wydaje mi sie natomiast,ze moglabys dorobic jako hostessa, na przyklad na targach miedzynarodowych czy wystawach....tam sie niezle zarabia. Zycze powodzenia i pozdrawiam !
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:26   #19
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Hmmmmm, nigdy nie byłam ani nie bedę fotomodelką, nie znam się na tym, jednak według mnie jestes śliczna i ja bym Cię zaangażowała do jakiejś reklamy Moja znajoma jest modelką (180 cm) i wiele razy mowiła mi, że moglabym spróbować, bo mam ładną twarz - więc chyba to się liczy (ładna twarz). Ty masz śliczną buźkę, no i figurkę i fotogeniczna też jesteś. Tylko obawiam się , ze 26 latek to moze być za dużo, jesli chodzi o początek w tym fachu... Ale spróbować możesz, poczekaj na opinie dziewczyn o jakiś agencjach, bo ja Ci nie pomoge w tej kwestii. Moja znajoma zostala modelką dzięki gazecie "Filipinka" - wyslala fotki, bo jakiś konkursik był i nagrodą byla sesja dla Filipinki. Ona to wygrala i potem już miala sesje do Przyjaciółki, Olivii, Wysokich Obcasów i wielu innych gazetek kobiecych. Wygrala też jakiś konkurs na modelkę , ktory kiedys pokazywali na TVN w programie "Co za tydzien" (chyba to byl ten program, nie wiem , ale na 100% prowadzil go Olivier Janiak). Może sposób z gazetą jest dobry... Sprawdzaj w kobiecych gazetach, czy nie ogłaszają jakiś konkursów np. na okładkę - ten sposob wydaje mi się w miarę bezpieczny. Powodzenia!

I koniecznie poczekaj na info od dziewczyn, ktore się tym zajmują . Był gdzies taki temacik na wizażu.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 11:00   #20
gabi79
Raczkowanie
 
Avatar gabi79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Dziewczynki - ja nie chce na szczescie zostac profesjonalistka, chodzi mi o dorywcze zajecie w soboty i niedziele na przyklad.. wiem ze to nie jest tak prosto - wysylam zdjatko i juz mnie zatrudniaja, bo zdaje sobie sprawe ile jest pięknych kobiet. Ja sama uwazam ze mam wiele niedostatkow - ale pomyslalam - ze poki jestem w miare mloda .. moze warto by sprobowac.. rzeczywiscie hostessa to mogloby byc cos.. Juliette - a masz jakies namiarki na wiarygodne firmy ?
__________________

gabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 11:44   #21
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Tak BTW, nie wiem czy ktoś kojarzy, jak przed Sopotem na TVN-ie leciały zapowiedzi festiwalu w wykonaniu poszczególnych artystów, m.in. Goy'i - na drugim zdjęciu wyglądasz identycznie jak ona w jednym z momentów tej zapowiedzi Na początku myślałam, że Ty to ona
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:02   #22
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Gabi- jesteś bardzo ładna. Nie wiem, jak to jest z byciem modelką/fotomodelką (tam dziewczyny zaczynają w dużo młodszym wieku), ale jeśli interesuje cię wystąpienie w reklamie- to jak najbardziej. Powinnaś zgłosić się do popularnie znanego "banku twarzy"- nie wiem, gdzie jest takowy w Warszawie, mogę ewentualnie podać namiary na Wrocław. Tam wypełniasz ankietę (wymiary, wzsost, waga, kolor oczu, włosów, adres, umiejętności itd.), mówisz parę słów do kamery...i czekasz. To studio z Wrocławia bierze ludzi do widowni w teleturniejach polsatu, jako statystów w ich serialach, biorą także do reklam. Ja raz załapałam się do II tury naboru na reklamę, ale później chyba kogos innego wzięli, ale mój kolega wystąpił w reklamie (chyba jakiejś sieci kom. cały czas go "prześladujemy" cytatem z tej reklamy:w gruncie rzeczy uważam, że jestes fajny...
Aha- za to nagranie w "banku twarzy" płaciłam 25 zł
Powodzenia
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:04   #23
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Cytat:
Napisane przez primavera
cały czas go "prześladujemy" cytatem z tej reklamy:w gruncie rzeczy uważam, że jestes fajny...
Pamiętam! To było świetne
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:12   #24
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

a ma moze ktos namiary na takowy bank twarzy w katowicach?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:22   #25
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

he he, Michał sie czsem śmieje, ze ma już dosyc tej reklamy, bo go te słowa prześladują (ma u nas ksywkę"W-grunie-rzeczy"), ale z drugiej strony, całkiem niezłą sumkę za to dostał
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:24   #26
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Ja już nie kojarzę, jak to było - czy to on mówił, że jest fajny czy o kimś mówił, że ktoś jest fajny czy może o nim ktoś mówił, że jest fajny? W każdym razie pamiętam, że w gruncie rzeczy reklama była fajna
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:33   #27
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Natko Pirtruszki- z tego co pamiętam, to jakas dziewczyna nagrała mu taką wiadomość na pocztę głosową w okolicach Bożego Narodzenia, a on odsłuchiwał ją cały czas aż do lata..jakoś tak. W każdym bądź razie za jego namową zgłosiłam sie do tego Studia ABM (mieści się w Wytwórni Filmów Fabularnych koło Hali Ludowej) i parę razy byłam na widowni w tym teleturnieju, co go Ibisz prowadził (wielka ściema- gracz telefoniczny wcale nie był telefoniczny, tylko siedział za ścianą) a mój brat i kuzyni co jakiś czas grają jako statyści w serialach- kurczę, nie pamiętam tytułów, coś z policjantami, a ostatnio kuzyn w jakimś wojennym filmie był hitlerowcem
hehe, cała rodzinka moja się w to wkręciła, ale wiadomo- dodatkowe pieniążki zawsze miło widziane
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:43   #28
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Świetnie, zazdroszczę Sama chętnie pobawiłabym się w coś takiego, zwłaszcza że jestem z Wrocławia, ale niestety obawiam się, a właściwie jestem pewna, że mój trądzik (pewnie makijaż by go trochę zatuszował, bo to w większości blizny + parę większych, ale to nie temat na ten wątek ) wyklucza branie udziału w jakichkolwiek programach itp. Wielka szkoda, bo kasa by się przydała, nawet drobna
A powiedz, jeśli możesz, ile dostaje się np. za bycie częścią publiczności w teleturniejach?

PS. Pozdrowienia dla Michała
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:45   #29
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Bardzo ładna jestes . Przyznam, ze nie dałabym Ci 26 lat .Zycze powodzenia
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:14   #30
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mam szanse dorobic jako fotomodelka?

Natko, nie wiem,czy oni zwracają uwagę na to aż tak- jako statysta jesteś praktycznie mało widoczna- ja nie byłam nigdy, bo samych facetów potrzebują- dostaje się 80 zł brutto za nagranie (czasami trwa 2 godzinki, czasami 4, czasami pół dnia). Na widowni było chyba 6 zł na rękę, już nie pamiętam bo to parę lat temu było. Zawsze dostaje się też posiłki.
Gabi- poczytaj ten wątek, może któraś z dziewczyn sprawdzała te agencje? No i próbuj- z taką buźką na pewno się uda
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.