Mamy Maj 2021. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-03, 06:56   #1171
swallow11
Raczkowanie
 
Avatar swallow11
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Fajne imie

U nas maz bedzie imie wybieral- juz ma obiecane od czasu pierwszej ciazy bo wtedy ja wybieralam

U mnie skonczony 15tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się bala tak zaryzykować, bo mój mąż mówił że podoba mu się imię Gracjan 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Elfik, 16tc u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to tak jak u mnie na kiedy masz TP i jak do tej pory się czułaś? Ja mdłości i wymiotowanie w pierwszym trymestrze straszne teraz już duzo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swallow11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 07:32   #1172
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
U mnie będzie chłopak. I chyba podjęliśmy decyzję co do imienia, będzie Nikoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne imię!
Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Piękne imię


A tak w ogóle to hej! Podczytuję was tutaj non stop, chociaż się do tej pory nie odzywałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj! Opowiedz nam coś o sobie
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja mam połówkowe 22.12 (20+6), a dziś zaczęłam 19tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie połówkowe ma być 20+3 według badań prenatalnych. A termin na sam początek maja, ciekawe czy wytrzyma czy się już będzie chciało wydostać w kwietniu.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 09:48   #1173
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Swallow TP na 20 maja, w pierwszym trymestrze mdłości, wilczy głód, myśliwski węch, i ciągła senność, odrzut od wielu rzeczy które uwielbiam (kawa, jajka, żurek itd) pamiętam, że zanim się dowiedziałam byłam bardzo drazliwa, jestem typem, który w samochodzie musi słuchać głośno muzyki, a musiałam wyciszac i na słuchawkach nawet nie potrafiłam słuchać muzyki, ale to mi szybko przeszlo, a teraz w drugim trymestrze przez 2 tygodnie czułam się wspaniale, ale doszło mega zmęczenie, co chwilę czuje że pora spać Ale nie potrafię zasnąć, mam skoki tętna, nie nadaje się do samodzielnych zakupów, stanie w miejscu np w kolejce albo w kuchni prowadzi do zawrotow głowy i oddycham bardzo ciężko, po pokonaniu takiego dystansu jak z kanapy do łazienki 🤦🏻☠♀️
No i wczoraj i dziś znowu krew z nosa, podejrzewam, że mam za suche powietrze w mieszkaniu
Ogółem naprawdę czuje się dobrze, ale ostatni tydzień jakoś mi tak ciężko, chyba przez to wieczne niewyspanie, a jak u Ciebie to wygląda?

Pixie, wybacz ale nie potrafię jeszcze wszystkiego zapamiętać, to twoje pierwsze dziecko? podobno często jest tak, że pierwsze dzieciaczki po terminie lubią wychodzić, ale to tak z przymrużeniem oka pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:07   #1174
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez swallow11 Pokaż wiadomość
Ja bym się bala tak zaryzykować, bo mój mąż mówił że podoba mu się imię Gracjan 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

O to tak jak u mnie na kiedy masz TP i jak do tej pory się czułaś? Ja mdłości i wymiotowanie w pierwszym trymestrze straszne teraz już duzo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no ja oczywiscie zrobilam wstepna selekcje imion zeby nie bylo niespodzianek
Od dzis jestem posiadaczka lidlomixa, musze ogarnac maszyne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:09   #1175
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Czilala Uuu daj znać jak sie sprawuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:23   #1176
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
W sumie dla mnie polowa bo ja bede miala wywolywanie 2 tyg wczesniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tp na 1.05, na usg dziecko kilka dni starsze zawsze wychodzi, córka urodzona przed terminem więc też obstawiam kwiecień, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:27   #1177
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja tp 22 maj co mi się wszystko pokrywa co do dnia. Z usg też 22 maj na każdym usg z wymiarów dokładnie ten sam tydzień i dzień co z om.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-03, 10:44   #1178
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Moje pierwsze i drugie usg wskazywało na 28 maj, dopiero prenatalne w końcu wyrównalo z OM które jest na 19 maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:52   #1179
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Mamy Maj 2021

Swallow, tp porodu mam na 22.05 czułam się kiepsko, wymioty, mdłości, wrażliwość na zapachy, dosłownie wszystko mi dokuczało. Teraz jest już trochę lepiej, ale ciągle mi aż tak nie odpuściło, bo popołudniami dalej mnie łapią solidne mdłości. Dokuczają mi też bóle głowy i bezsenność, chociaż nie wiem czy można to tak nazwać, bo nie śpię w nocy do 2/3, a później nadrabiam rano i śpię do 10/11. Mam już tak od kilku tygodni i strasznie jest to męczące.

Pixie, o mnie? Jestem od 3 lat szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża w której dotarliśmy do tego etapu, ostatnie poronienie w czerwcu (5tc). Jak dobrze pójdzie to dostaniemy z mężem prezent na 4 rocznicę ślubu, bo ślub braliśmy 27.05.


Czilala, daj znać jak się sprawuje, też chciałam kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:59   #1180
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

Ja mam termin na 1.05, z prenatalnych wyszło, że może wyskoczyć już 28.04. Pierwsze dziecko termin na 18.09, urodzony 20.09.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 11:02   #1181
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Haha swallow sorki myślałam że to do mnie 🤦🏻☠♀️ przy okazji też ci odpowiedziałam

Tocopiekne z tym spaniem mam dokładnie to samo, no i bardzo fajny prezent na rocznicę będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-03, 11:06   #1182
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Bardzo ładne imię!

Witaj! Opowiedz nam coś o sobie

U mnie połówkowe ma być 20+3 według badań prenatalnych. A termin na sam początek maja, ciekawe czy wytrzyma czy się już będzie chciało wydostać w kwietniu.
No ja w kwietniu bede rodzić. A termin na 5.05

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja tp 22 maj co mi się wszystko pokrywa co do dnia. Z usg też 22 maj na każdym usg z wymiarów dokładnie ten sam tydzień i dzień co z om.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo, ale to tez kwestia tego ze dokladnie mialam wszystko wyliczone z lekami. W poprzedniej ciazy tez tak bylo. Dopiero w III trymestrze zaczal bardziej rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 11:32   #1183
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
No ja w kwietniu bede rodzić. A termin na 5.05

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

U mnie tak samo, ale to tez kwestia tego ze dokladnie mialam wszystko wyliczone z lekami. W poprzedniej ciazy tez tak bylo. Dopiero w III trymestrze zaczal bardziej rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja akurat nie bo to było a spróbujmy już w tym miesiacu, pewnie i tak lipa bo według kalendarzyka juz 1 dzień po owu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 13:13   #1184
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie pierwsza ciaza tez po terminie, co prawda tylko dwa dni ale jednak, zobaczymy jak bedzie tutaj bylam ostatnio na prenatalnych, wydaje sie ze wszystko ok no i doktor powiedzial ze jest szansa na dziewczynke! Wiec tego sie trzymam, bo chlopaka juz w domu mam, nastepna wizyta przed wigilia wiec mam nadzieje ze sie potwierdzi a termin na 26 maj, apropo Wam tez w drugiej ciazy tak szybko brzuszek sie pokazal?
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 14:57   #1185
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez elfik122 Pokaż wiadomość
Swallow TP na 20 maja, w pierwszym trymestrze mdłości, wilczy głód, myśliwski węch, i ciągła senność, odrzut od wielu rzeczy które uwielbiam (kawa, jajka, żurek itd) pamiętam, że zanim się dowiedziałam byłam bardzo drazliwa, jestem typem, który w samochodzie musi słuchać głośno muzyki, a musiałam wyciszac i na słuchawkach nawet nie potrafiłam słuchać muzyki, ale to mi szybko przeszlo, a teraz w drugim trymestrze przez 2 tygodnie czułam się wspaniale, ale doszło mega zmęczenie, co chwilę czuje że pora spać Ale nie potrafię zasnąć, mam skoki tętna, nie nadaje się do samodzielnych zakupów, stanie w miejscu np w kolejce albo w kuchni prowadzi do zawrotow głowy i oddycham bardzo ciężko, po pokonaniu takiego dystansu jak z kanapy do łazienki 🤦🏻☠♀️
No i wczoraj i dziś znowu krew z nosa, podejrzewam, że mam za suche powietrze w mieszkaniu
Ogółem naprawdę czuje się dobrze, ale ostatni tydzień jakoś mi tak ciężko, chyba przez to wieczne niewyspanie, a jak u Ciebie to wygląda?

Pixie, wybacz ale nie potrafię jeszcze wszystkiego zapamiętać, to twoje pierwsze dziecko? podobno często jest tak, że pierwsze dzieciaczki po terminie lubią wychodzić, ale to tak z przymrużeniem oka pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to ciężki teraz masz czas, oby szybko przeszło! U mnie senność powoli mija, ale przez 2 miesiące to wracałam z pracy, ogarnialam obiad na szybko i szłam spać na 2h. Skoki ciśnienia jakieś 3 tygodnie trwały i też póki co przeszło . Oby tak było dalej.

Tak u mnie będzie pierwsze dziecko
Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Haha no ja oczywiscie zrobilam wstepna selekcje imion zeby nie bylo niespodzianek
Od dzis jestem posiadaczka lidlomixa, musze ogarnac maszyne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwalisz się co wybrałaś?

O, dobry zakup, będziesz szaleć w kuchni!
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 15:09   #1186
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Pixie czyli jest nadzieja, że przejdzie uff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 16:41   #1187
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
U mnie pierwsza ciaza tez po terminie, co prawda tylko dwa dni ale jednak, zobaczymy jak bedzie tutaj bylam ostatnio na prenatalnych, wydaje sie ze wszystko ok no i doktor powiedzial ze jest szansa na dziewczynke! Wiec tego sie trzymam, bo chlopaka juz w domu mam, nastepna wizyta przed wigilia wiec mam nadzieje ze sie potwierdzi a termin na 26 maj, apropo Wam tez w drugiej ciazy tak szybko brzuszek sie pokazal?
U mnie termin z pranatalnych na 27 maj, corka sie urodzila prawie 2 tygodnie po terminie wiec teraz nastawiam sie na przelom maja i czerwca, ale roznie moze byc. U mnie poki co niewiele brzucha widac, moze wieczorem w obcislych ubraniach tak, ale jak zaloze cos luzniejszego to raczej jeszcze nie ma sladu ciazy. Choc przytylam juz 5kg w tamtej ciazy wszystkie dodatkowe kg mi chyba w tydzien zeszly.

Poki co wyprobowany przepis na pizze i wyszlo super mam juz cala liste przepisow do wyprobowania, bede szalec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 16:50   #1188
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie od początku ciąży ok 3kg na plusie, ale zeszła mi waga na początek, więc biorąc pod uwagę normalna wagę tylko 1 na plusie, ale brzuszek już widać. Za to nogi mi zeszczuplały.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 19:06   #1189
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
U mnie pierwsza ciaza tez po terminie, co prawda tylko dwa dni ale jednak, zobaczymy jak bedzie tutaj bylam ostatnio na prenatalnych, wydaje sie ze wszystko ok no i doktor powiedzial ze jest szansa na dziewczynke! Wiec tego sie trzymam, bo chlopaka juz w domu mam, nastepna wizyta przed wigilia wiec mam nadzieje ze sie potwierdzi a termin na 26 maj, apropo Wam tez w drugiej ciazy tak szybko brzuszek sie pokazal?
Mi bardzo szybko się pokazał w 12tc już było wyraźnie widać, w pierwszej ciazy taki miałam coś koło 18tc dopiero... Aktualnie u mnie 19tc i 3kg na plusie, narazie wszystko poszło w brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-05, 07:38   #1190
swallow11
Raczkowanie
 
Avatar swallow11
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Też mam 3kg na plusie a było już 5 ale wzięłam się za siebie i przestałam żreć słodycze, fast foody i słodkie przekąski wieczorem do filmu hehe byłam na wizycie w piątek i jest chłopczyk jak nic nie mam kompletnie imienia 🤷 za to na dziewczynkę już dawno było zaklepane heheh najważniejsze że wszystko dobrze, będzie dwóch braciszków w domu🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

W czwartek wizytę miałam* dni tygodnia mi się mieszają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swallow11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 09:12   #1191
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

Swallow ja w 2 ciazach od razu miałam imię dla dziewczynki, z chłopakiem straszny problem. I teraz też drugi chłopak, ale decyzje już podjęte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 10:22   #1192
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Blekitnams podzielisz się imieniem?
U nas jeśli chłopak to będzie Karolek, długo rylam mozg mężowi, bo mu się nie podobało, ale się udało
Chociaż trochę mi imię zbrzydlo po ostatnim sezonie The Crown

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 11:02   #1193
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy Maj 2021

U mnie synek miał być Jan, Jaś Jasiek itp i tu byliśmy zgodni a że dziewczynka no to cóż mi się mało com podoba za dużo imion się kojarzy źle. Mi się podoba Kornelia i mój tz już chyba uznał że przywykl i jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 11:20   #1194
elfik122
Raczkowanie
 
Avatar elfik122
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

To też prawda, że przy wyborze imienia okazuje się ile osób się nie lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elfik122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 11:57   #1195
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamy Maj 2021

Mam synka Miłosza. Drugi będzie Nikodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 14:45   #1196
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamy Maj 2021

Bardzo ladne imiona, ja tez chcialam Nikodema, ale mezowi sie nie podobalo i byl wybor miedzy Aleksander a Mikołaj, zdecydowalismy sie na Mikolaja wiec jak cos bedzie teraz Olek mam nadzieje ze na nastepnej wizycie bedzie wiadom odokladniej kto tam mieszka i bedziemy mogli glowic sie nad imieniem dla dziewczynki





Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość

Poki co wyprobowany przepis na pizze i wyszlo super mam juz cala liste przepisow do wyprobowania, bede szalec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A Lidlomixa tez zamowilam ostatnio, wiec jak cos masz super sprawdzonego to podsylaj jeszvze na fejsie jest specjalna grupa posiadaczy lidlomixa to oni czesto wstawiaja zdjecia tego co sie sprawdza co smaczne, a czego unikac
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 21:07   #1197
swallow11
Raczkowanie
 
Avatar swallow11
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy Maj 2021

Póki co obstawiam Ignasia ale bez przekonania, jak nic innego mi nie wpadnie w ucho to zostanie dobrze że jeszcze pół roku hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swallow11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 22:38   #1198
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
Bardzo ladne imiona, ja tez chcialam Nikodema, ale mezowi sie nie podobalo i byl wybor miedzy Aleksander a Mikołaj, zdecydowalismy sie na Mikolaja wiec jak cos bedzie teraz Olek mam nadzieje ze na nastepnej wizycie bedzie wiadom odokladniej kto tam mieszka i bedziemy mogli glowic sie nad imieniem dla dziewczynki








A Lidlomixa tez zamowilam ostatnio, wiec jak cos masz super sprawdzonego to podsylaj jeszvze na fejsie jest specjalna grupa posiadaczy lidlomixa to oni czesto wstawiaja zdjecia tego co sie sprawdza co smaczne, a czego unikac
Taak grupe znam i czesto przegladam ja poki co jestem bardzo zadowolona, maz juz tez opanowal lidlomixa i smiga poki co wyprobowalismy pare prepisow, m.in. chleb, buleczki, pierniczki i wszystko wychodzi super. Mialam jeszcze dzis sernik piec ale juz mi sie nie chcialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 05:35   #1199
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Maj 2021

Hej. U nas zaczyna sie 18 tc i 14.12 mam kontrolną wizytę. Nie wiem kiedy czas leci, już 5 miesiąc. Najważniejsze ze wszystko jest dobrze. Przytylam kilogram. Macam czasami brzuch,żeby przypomnieć sobie że jestem w ciazy. Ciaza jak sie ma małe dziecko to trwa chyba 2 miesiące. Synek ma 15 mcy, budzi sie co 5 h i wtedy robię mu mleko. I tak wstaję do wc więc to zero kłopotu. Dobrze że noce są super, a w dzień spię na drzemce z synkiem 2 h. Poza tym zabawa, jedzenie i tak do wieczora
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 11:27   #1200
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mamy Maj 2021

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Hej. U nas zaczyna sie 18 tc i 14.12 mam kontrolną wizytę. Nie wiem kiedy czas leci, już 5 miesiąc. Najważniejsze ze wszystko jest dobrze. Przytylam kilogram. Macam czasami brzuch,żeby przypomnieć sobie że jestem w ciazy. Ciaza jak sie ma małe dziecko to trwa chyba 2 miesiące. Synek ma 15 mcy, budzi sie co 5 h i wtedy robię mu mleko. I tak wstaję do wc więc to zero kłopotu. Dobrze że noce są super, a w dzień spię na drzemce z synkiem 2 h. Poza tym zabawa, jedzenie i tak do wieczora
Też mi czas leci dużo szybciej niż w pierwszej, w sobotę już mi pyknie skończony 20tc więc połowa 🤪 i zastanawiam się co ja robiłam w pierwszej ciąży bez dziecka na L4 teraz od rana do popołudnia zabawy w gotowanie, w księżniczki, tańce itp. moja córka starsza i już nie śpi w dzień więc odpoczynek mam dopiero jak mąż wróci z pracy w sobotę muszę iść na badanie krwi a tyle mi tego lekarka rozpisała czy komuś też tak jak mi się słabo robi przy pobieraniu większej ilości krwi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-06 08:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.