kosmetyki Bourjois - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 21:02   #3511
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Zobacz w jakiej cenie były w sklepach i porównaj z allegro. Cień za 45zł za 3zł na allegro to każdy napisze, że jest świetny. Może podróbka dobrze zrobiona. Nie ma kodu, na all już napotykałam na takie kosmetyki bourjois, również na takie które zamiast kodu miały wytłoczony napis bourjois. Podawałam kiedyś linki tu na forum, teraz już pewnie wygasły ale ten kto to widział na pewno nie kupuje na allegro już. Tam są same podróbki i starocie, no może nie same bo troche kosmetyków jest oblepionych naklejką polskiego dystrybutora. Wtedy to jest znak, że są oryginalne i legalne.
Bardzo dużo osób nie przejmuje się czy oryginał czy nie.

Kiedyś kupiłam zestaw miniatur meteorytów. Cena bajeczna, ale niestety okazały się podróbami. Pisałam do innych osób które je kupiły i im to nie przeszkadzało, ważne było, że im się efekt na skórze podobał. Inna kwestia, że oryginalnych meteorytów te osoby nie widziały, nie znały więc efektu jaki mają dawać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:06   #3512
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo dużo osób nie przejmuje się czy oryginał czy nie.

Kiedyś kupiłam zestaw miniatur meteorytów. Cena bajeczna, ale niestety okazały się podróbami. Pisałam do innych osób które je kupiły i im to nie przeszkadzało, ważne było, że im się efekt na skórze podobał. Inna kwestia, że oryginalnych meteorytów te osoby nie widziały, nie znały więc efektu jaki mają dawać
Zgłosiłaś na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? Jeśli nie to przyczyniłaś się do sukcesu szarej strefy. Właśnie w tym jest problem, kto ma kupić na alelgro i tak kupi. Nie będzie mu przeszkadzać oryginalność lub nie, ważna będzie niska cena i marka. Czynnik ekonomiczny, znaczy brak kasy ma duży wpływ na to. Ale teraz tak, kupując na allegro podróbki i starocie, przyczyniacie się do zwiększenia wpływów (sukcesów) szarej strefy. Jeśli nie pamiętacie co to szara strefa ze szkoły to poszukajcie w necie. Tym samym zmniejszacie dochody dystrybutorów, którzy muszą podnieść ceny. Od początku roku, Bourjois chyba już 3 razy zmieniał ceny. Od kilku miesięcy mają znaczny wzrost sprzedaży, ceny zostały spowrotem obniżone, a my mamy więcej promocji fajnych. Do tej pory nie było tak fajnych promocji przecież. Należy myśleć, zanim zrobi się zakupy na allegro. Nie patrzeć tylko na komentarze, chociaż to jedyna możliwość weryfikacji. Wiele osób boi się odwetowego negatywnego komentarza, wystawia pozytyw nawet jeśli zostali oszukani. Spójrzcie na komntarze perfumy7, który ma bourjois za kilka złoty. Ma pozytywy i tylko kilka złych opini, chociaż sprzedaje towary dawno wycofane, przeterminowane, stare, zaschnięte, po zdjęciach widać że rozdwojone formuły zostały nawet. Jego aukcje też już Wam prezentowałam, właśnie z zepsutymi błyszczykami i tak dalej, gdzie było to widać na zdjęciu. Teraz specjalnie przygotowywuje zdjęcia i nie widać tak tego.

Edytowane przez safa
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:13
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:10   #3513
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Zgłosiłaś na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? Jeśli nie to przyczyniłaś się do sukcesu szarej strefy.
Nie, ale przynajmniej zrobiłam trochę zamieszania, odzyskałam pieniądze (kilka innych osób tez). Niestety teraz nazwy kupujących są ukryte, więc nie można nawiazac kontaktu z innymi
Zgłosiłam aukcję do Allegro, ale nic nie zrobili (bo i po co skoro mają kasę z prowizji )

Podróbę rozpoznałam od razu, bo miałam wcześniej 2 pudełka oryginalnych meteorytów więc mogłam porównać. Z resztą już samym wyglądem wskazywały na podróbę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:11
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:18   #3514
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie, ale przynajmniej zrobiłam trochę zamieszania, odzyskałam pieniądze (kilka innych osób tez). Niestety teraz nazwy kupujących są ukryte, więc nie można nawiazac kontaktu z innymi
Zgłosiłam aukcję do Allegro, ale nic nie zrobili (bo i po co skoro mają kasę z prowizji )

Podróbę rozpoznałam od razu, bo miałam wcześniej 2 pudełka oryginalnych meteorytów więc mogłam porównać. Z resztą już samym wyglądem wskazywały na podróbę.
W takim razie po co je kupiłaś?
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:32   #3515
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

a ja powiem, że lubię np. stare lakiery z sally hansen bo nie mają innych właściwości niż nowe a po prostu są dużo tańsze. I wiem, że są kupowane w kosmetycznych outletach i jest mi to obojętne.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:39   #3516
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
W takim razie po co je kupiłaś?
Hmmm bo myslałam że sa oryginalne?

A tak powaznie: to były miniatury 3 podstawowych kolorów: Mythic, Pink Fresh i Beige Chic. Z tej trójki miałam pełnowymiarowe BC, a ze tych kulek chyba nigdy się nie zużyje, chciałam zostawić sobie male pudełeczko, a swoje sprzedać. No i miałabym 2 pozostałe (Pink Fresh tez chcialam kupić, więc okazja jak się patrzy). No ale się wkurzyłam, odesłałam, dostałam pieniądze i kupiłam poźniej w sklepie Pink Fresh.
Przed zakupem miniatur miałam w swoich zbiorach limitowaną wersje Gold Temptation.

Później dokupiłam jeszcze 2 wersje prasowane: Beige Lumineux i Nacres.

Chwilowo moja mania meteorytowa ucichła, ale obawiam się, że niedługo wybuchnie ponownie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:41
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:45   #3517
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmmm bo myslałam że sa oryginalne?

A tak powaznie: to były miniatury 3 podstawowych kolorów: Mythic, Pink Fresh i Beige Chic. Z tej trójki miałam pełnowymiarowe BC, a ze tych kulek chyba nigdy się nie zużyje, chciałam zostawić sobie male pudełeczko, a swoje sprzedać. No i miałabym 2 pozostałe (Pink Fresh tez chcialam kupić, więc okazja jak się patrzy). No ale się wkurzyłam, odesłałam, dostałam pieniądze i kupiłam poźniej w sklepie Pink Fresh.
Przed zakupem miniatur miałam w swoich zbiorach limitowaną wersje Gold Temptation.

Później dokupiłam jeszcze 2 wersje prasowane: Beige Lumineux i Nacres.

Chwilowo moja mania meteorytowa ucichła, ale obawiam się, że niedługo wybuchnie ponownie
Z tego co od początku pisałaś, wnioskuję, że rozpoznałaś podróbkę ale mimo tego kupiłaś bo liczyłaś na oryginał. Nie było zdjęcia na aukcji? Wiem czepiam się, sorki. Po prostu wkurza mnie to troche. Pracuje w takiej firmie i my się staramy, a Wy i tak wybieracie allegro. Lubie Bourjois, marka na naszym rynku nie ma jakiś wielkich podbojów, właśnie dla tego oferta jest ograniczana. Od czasu kiedy lepiej się sprzedaje, mamy dużo nowości, promocji i nawet nowe kolory ostatnio. Swojej marki nie lubie, testują na zwierzętach itp. no ale jakoś trzeba zarabiać na życie. Podaje Wam promocje co miesiąc byście kupowały w sklepach nie na allegro, nagle się pojawia któraś z Was i chce kupić na allegro starocie.

Edytowane przez safa
Czas edycji: 2010-07-30 o 21:49
safa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 23:09   #3518
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jeszcze jedno. Jestem zakochana w podkładzie Healthy Mix Fond de Teint zakupionym w Sephorze i zastanawiam się nad korektorem z tej samej serii. Na KWC wyśmienite opinie. Mogłabym go już mieć za 22 zł, tylko czy to oryginał? Niedawno kupiłam Petit Guide de Style, moje pierwsze więc nie mam porównania, ale mi się podobają, a z tego co tutaj wnioskuję po Waszych postach to jednak chyba jest podróba

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Korektor: http://allegro.pl/item1167613730_bou...odcien_51.html

I coś jeszcze, czy któraś z Was miała ten tusz:
Bourjois, Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs) ???

Edytowane przez sunkissed
Czas edycji: 2010-07-30 o 23:35
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:27   #3519
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Z tego co od początku pisałaś, wnioskuję, że rozpoznałaś podróbkę ale mimo tego kupiłaś bo liczyłaś na oryginał. Nie było zdjęcia na aukcji? Wiem czepiam się, sorki. Po prostu wkurza mnie to troche. Pracuje w takiej firmie i my się staramy, a Wy i tak wybieracie allegro. Lubie Bourjois, marka na naszym rynku nie ma jakiś wielkich podbojów, właśnie dla tego oferta jest ograniczana. Od czasu kiedy lepiej się sprzedaje, mamy dużo nowości, promocji i nawet nowe kolory ostatnio. Swojej marki nie lubie, testują na zwierzętach itp. no ale jakoś trzeba zarabiać na życie. Podaje Wam promocje co miesiąc byście kupowały w sklepach nie na allegro, nagle się pojawia któraś z Was i chce kupić na allegro starocie.
No i wielkie dzięki Ci za to!!! Ja już robię plany zakupowe z podanej przez Ciebie promocji Bourjois
Mogłabyś coś doradzic w kwestii różu, miałam mały problem opisałam go stronę wcześniej Nie było by problemu gdyby testery były numerowane...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:38   #3520
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja się bez bicia przyznam, że kupuję na allegro starocie Bourjois. Wiem, że to trochę dziwaczne, ale kolekcjonuję je, bo uwielbiam ich opakowania
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:43   #3521
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja się bez bicia przyznam, że kupuję na allegro starocie Bourjois. Wiem, że to trochę dziwaczne, ale kolekcjonuję je, bo uwielbiam ich opakowania
Ja kupiłam róż z kolekcji vintage i hmmm to chyba staroc jest ale pachnie ok, ,konsystencja ok
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2010-07-31 o 11:44
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 12:43   #3522
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Z tego co od początku pisałaś, wnioskuję, że rozpoznałaś podróbkę ale mimo tego kupiłaś bo liczyłaś na oryginał. Nie było zdjęcia na aukcji? Wiem czepiam się, sorki. Po prostu wkurza mnie to troche. Pracuje w takiej firmie i my się staramy, a Wy i tak wybieracie allegro. Lubie Bourjois, marka na naszym rynku nie ma jakiś wielkich podbojów, właśnie dla tego oferta jest ograniczana. Od czasu kiedy lepiej się sprzedaje, mamy dużo nowości, promocji i nawet nowe kolory ostatnio. Swojej marki nie lubie, testują na zwierzętach itp. no ale jakoś trzeba zarabiać na życie. Podaje Wam promocje co miesiąc byście kupowały w sklepach nie na allegro, nagle się pojawia któraś z Was i chce kupić na allegro starocie.
Na zdjęciu nie poznałam Gdybym poznała, to bym nie kupiła.

Pierwsze co rozróżnia podróbę od oryginału meteorytów to zapach - oryginalne mają specyficzny zapach (fiołkowo-pudrowy) a te które dostałam śmierdziały. Poza tym kolorystycznie też odbiegały od oryginału (jak już pisałam, miałam porównanie z oryginalnymi BC) i na skórze też dawały inny efekt - oryginalne dawały sam połysk, a podróby ... ehh miałam wrażenie że to kreda

Co do B. i innych marek na Allegro - dużo dziewczyn zamawia, bo w PL jest bardzo okrojony wybór kolorów. Tydzień temu wróciłam z Anglii i mimo, iż byłam tam wcześniej kilka razy, to na nowo uderzył mnie wybór kosmetyków choćby właśnie Bourjois. Np. u nas w Rossmannie niedobitki lakierów, 2 kolory na krzyż (ogólnie w ofercie na Polske) a tam
To samo np. z Rimmel - u nas jedna wąska szafa a tam 3 szerokie.

Już nie wspomnę o promocjach jakie tam są - oczywiście nie umożliwiają one zakupu za 3 zł jak na niektórych aukcjach, ale jesli ktoś by wywietrzył interes to miałby raj.

Co do testowania: mi to akurat nie przeszkadza, ale nie będe się rozwodzić, bo wiem ze na W. panuje "polityka" przeciw tym praktykom a ja mam swoje zdanie, którego niestety wyrazić nie mogę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-07-31 o 12:50
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 13:12   #3523
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safa , dzieki za info
promocje o których pisałaś są takie na 100 w każdym Douglasie ?
Pytam,bo czasem czytam o jakiejś promocji na forum, a się okazuje że u mnie jej nie ma, albo jeszcze nie ma.

(akurat mam kilka produktów które chce z B, i w sumie torebka i pakiet mini produktów mnie zachęcają żeby już je kupić właśnie teraz :d)

Ciekawa jestem tych nowych kolorów róży w sklepach detalicznych. W jednym często kupuje kosmetyki i akurat ma szafe z B .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 16:34   #3524
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Safa , dzieki za info
promocje o których pisałaś są takie na 100 w każdym Douglasie ?
Pytam,bo czasem czytam o jakiejś promocji na forum, a się okazuje że u mnie jej nie ma, albo jeszcze nie ma.

(akurat mam kilka produktów które chce z B, i w sumie torebka i pakiet mini produktów mnie zachęcają żeby już je kupić właśnie teraz :d)

Ciekawa jestem tych nowych kolorów róży w sklepach detalicznych. W jednym często kupuje kosmetyki i akurat ma szafe z B .
Torebka na pewno jest w Warszawie, Płocku i Białystoku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Co do B. i innych marek na Allegro - dużo dziewczyn zamawia, bo w PL jest bardzo okrojony wybór kolorów. Tydzień temu wróciłam z Anglii i mimo, iż byłam tam wcześniej kilka razy, to na nowo uderzył mnie wybór kosmetyków choćby właśnie Bourjois. Np. u nas w Rossmannie niedobitki lakierów, 2 kolory na krzyż (ogólnie w ofercie na Polske) a tam
To samo np. z Rimmel - u nas jedna wąska szafa a tam 3 szerokie.

Już nie wspomnę o promocjach jakie tam są - oczywiście nie umożliwiają one zakupu za 3 zł jak na niektórych aukcjach, ale jesli ktoś by wywietrzył interes to miałby raj.
Kolory są wybierane spośród tych najlepiej rotujących. Jeśli kupujecie przedmiot, który nie jest od dystrybutora to oferta jest okrojona. Każda marka ma odgórnie przez producenta, ustalone minimum sprzedawalności. Jeśli minimum nie jest spełnione, producent zmniejsza nakład przeznaczany na promocje i sam dystrybutorom dyktuje co mają wprowadzić. Dystrybutor nie wprowadzi kosmetyków, których producent sobie u nas nie życzy. Wy zawsze obwiniacie dystrybutora, a trzeba obwiniać kobiety, którym nie zależy na zwierzętach i kupują inne marki, potem można obwiniać producenta. Dystrybutorom należy dziękować, że jeszcze nie zrezygnowali z marki u nas.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No i wielkie dzięki Ci za to!!! Ja już robię plany zakupowe z podanej przez Ciebie promocji Bourjois
Mogłabyś coś doradzic w kwestii różu, miałam mały problem opisałam go stronę wcześniej Nie było by problemu gdyby testery były numerowane...
Idź do tego sklepu, wygrzeb tester i zobacz co ma napisane na spodzie. Testery róży, zawsze na spodzie mają oznaczenia lub nazwy. Jak by co podaj je tu na forum, to odpisze co to za numer.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:03   #3525
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Torebka na pewno jest w Warszawie, Płocku i Białystoku.



Kolory są wybierane spośród tych najlepiej rotujących. Jeśli kupujecie przedmiot, który nie jest od dystrybutora to oferta jest okrojona. Każda marka ma odgórnie przez producenta, ustalone minimum sprzedawalności. Jeśli minimum nie jest spełnione, producent zmniejsza nakład przeznaczany na promocje i sam dystrybutorom dyktuje co mają wprowadzić. Dystrybutor nie wprowadzi kosmetyków, których producent sobie u nas nie życzy. Wy zawsze obwiniacie dystrybutora, a trzeba obwiniać kobiety, którym nie zależy na zwierzętach i kupują inne marki, potem można obwiniać producenta. Dystrybutorom należy dziękować, że jeszcze nie zrezygnowali z marki u nas.



Idź do tego sklepu, wygrzeb tester i zobacz co ma napisane na spodzie. Testery róży, zawsze na spodzie mają oznaczenia lub nazwy. Jak by co podaj je tu na forum, to odpisze co to za numer.


Nie przypominam sobie aby B NAJPIERW dało pełną paletę. Jak można kogoś przekonać do marki bez pełnej palety i bez informacji o tym, że nie testują na zwierzętach? Statystyczna kobieta nie szuka sama takich informacji;] Poza tym nie tylko B nie testuje i nie wszyscy mają poglądy takie, że nic nie biora testowanego na zwierzętach.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2010-07-31 o 17:04
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:10   #3526
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość


Nie przypominam sobie aby B NAJPIERW dało pełną paletę. Jak można kogoś przekonać do marki bez pełnej palety i bez informacji o tym, że nie testują na zwierzętach? Statystyczna kobieta nie szuka sama takich informacji;] Poza tym nie tylko B nie testuje i nie wszyscy mają poglądy takie, że nic nie biora testowanego na zwierzętach.
Mam comiesięczne działania każdej marki na rynku. Wiele razy Bourjois wprowadzało całe gamy nowych produktów i uzupełniało poprzednie, za każdym razem kończyło się to wycofywaniem. Ze średniej półki, jeśli dobrze pamiętam to nie testuje tylko Bourjois oraz Revlon.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:13   #3527
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safo, ale co do działania dystrybutora i popularności marki ma testowania kosmetyków na zwierzętach? Jeżeli firma nie chce testować na zwierzętach- świetnie, jeżeli nie- cóż, płakać z tego powodu nie będę. To chyba wybór klienta czy jak to określiłaś "zależy mu na zwierzętach" czy nie zwraca na to uwagi.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:58   #3528
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Pozwolę się wtrącić. Uważam, że powinno się uświadamiać społeczeństwo, jak owo testowanie na zwierzętach wygląda. Myślę, że część ludzi zrezygnowałaby świadomie z produktów, które były testowane na rzecz tych nietestowanych. Myślę, że B. mogłoby wspomnieć o tym, że są marką cruelty-free. A osobiście potępiam znieczulicę tych, dla których jest to absolutnie obojętne.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:41   #3529
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Safo, ale co do działania dystrybutora i popularności marki ma testowania kosmetyków na zwierzętach? Jeżeli firma nie chce testować na zwierzętach- świetnie, jeżeli nie- cóż, płakać z tego powodu nie będę. To chyba wybór klienta czy jak to określiłaś "zależy mu na zwierzętach" czy nie zwraca na to uwagi.
Dokładnie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 11:48   #3530
Aganju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 71
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safa:

Dzięki za przegląd sierpniowych promocji. Dzięki Tobie wiem, że muszę cierpliwie poczekać na róż z Rossmana w przyjaznej cenie.

Ja też kupowałam u tego taniego sprzedawcy na allegro. Tak się jakoś skusiłam niewiele podejrzewając. Towar odbierałam u nich w sklepie i poraziła mnie ilość kosmetyków Bourjois, których już daaaawno nie można kupić.

Co ciekawe, na all sprzedawca wystawia bardzo niewielką część tego co ma w sklepie (chyba to, co w sklepie "nie idzie" ) i sklepowe cena są wyższe.
Aganju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 12:03   #3531
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wrzucam kilka stron z roznymi swatchami z B.

http://binary-star.blogspot.com/2008...-swatches.html

http://binary-star.blogspot.com/search/label/Bourjois

http://binary-star.blogspot.com/2007...s-make-up.html

(czy ten cień Rose Tentation jest w sprzedaży w PL ?)


Recenzja healthy Mix i Healthy care masakara

http://theglossgoss.blogspot.com/201...view-fotd.html

Swache róży

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...c-weekend.html


__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 12:32   #3532
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: kosmetyki Bourjois

czy któraś z Was posiada i mogłaby zrecenzować pędzelki bourjois: smokey-eye brush, liner brush i oba pędzle do pudru(ścięty i normalny)?
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 12:59   #3533
zanciolek
Rozeznanie
 
Avatar zanciolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn :)
Wiadomości: 562
GG do zanciolek Send a message via Skype™ to zanciolek
Dot.: kosmetyki Bourjois

jak cudownie, że mogę się gdzieś pochwalić i polecić kosmetyki z Bourjois

posiadam:
3 kredki do oczu:
- regard efect metallise , 54 bleu clinquant
- -----ll------ duochrome, 59 violet rose
- khol&contour ultra black

WSZYSTKIE 3 GORĄCO POLECAM!! (ale nie wszystki kredki z burżu są tak dobre, moja mama ma 5 kredek w różnych kolorach i z różnych serii i wcale nie są tak dobre ;/ )

-błyszczyk Rouge Pop Chic, nr 6 framboise electro
- korektor przeciwzmarszczkowy pod oczy D'un coup de pinceau
-cien do powiek Ombre a paupieres, kolor 04 noir precieux
-róż w kremie Blush creme
-puder brązujący

Wszystko gorąco polecam! no, może ten błyszczyk pozostawia trochę do życzenia,ale źle nie jest )

UWAGA!! Żadna z tych rzeczy nie kosztowała mnie więcej niż 15zł!!! Kupuję w outlecie w Bielsku )

aaa!! bo i moja szminka - sweet kiss , ale nie pamiętam koloru, jest wściekle czerwony

Edytowane przez zanciolek
Czas edycji: 2010-08-01 o 13:03
zanciolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 16:46   #3534
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez zanciolek Pokaż wiadomość
jak cudownie, że mogę się gdzieś pochwalić i polecić kosmetyki z Bourjois

posiadam:
3 kredki do oczu:
- regard efect metallise , 54 bleu clinquant
- -----ll------ duochrome, 59 violet rose
- khol&contour ultra black

WSZYSTKIE 3 GORĄCO POLECAM!! (ale nie wszystki kredki z burżu są tak dobre, moja mama ma 5 kredek w różnych kolorach i z różnych serii i wcale nie są tak dobre ;/ )

-błyszczyk Rouge Pop Chic, nr 6 framboise electro
- korektor przeciwzmarszczkowy pod oczy D'un coup de pinceau
-cien do powiek Ombre a paupieres, kolor 04 noir precieux
-róż w kremie Blush creme
-puder brązujący

Wszystko gorąco polecam! no, może ten błyszczyk pozostawia trochę do życzenia,ale źle nie jest )

UWAGA!! Żadna z tych rzeczy nie kosztowała mnie więcej niż 15zł!!! Kupuję w outlecie w Bielsku )

aaa!! bo i moja szminka - sweet kiss , ale nie pamiętam koloru, jest wściekle czerwony
Podaj kody z tego co kupiłaś w outlecie, a powiem Ci ile toksycznych związków nakładasz codziennie na twarz.

Nowa maskara Volumizer: http://www.youtube.com/watch?v=Vz5Slap4Xes

Może napiszemy petycje o informowaniu konsumentów czy kosmetyki są testowane na zwierzętach? Można ją potem wysłać do Uokik, polskich oddziałów producentów kosmetyków i do dystrybutorów. Powinna być 2 języczna byśmy miały jak największy zasięg. Skoro loreal dostał kary za nieinformowanie, że w reklamach używa sztucznych rzęs to może uokik zadziała też na testy na zwierzętach?
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:57   #3535
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: kosmetyki Bourjois

Safo, czy pisząc o promocjach róży do policzków miałaś na myśli okrągłe czy te nowe, podwójne? Czy będzie w najbliższym czasie jakaś fajna promocja na te podwójne? Z góry dziękuję
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:40   #3536
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Safo, czy pisząc o promocjach róży do policzków miałaś na myśli okrągłe czy te nowe, podwójne? Czy będzie w najbliższym czasie jakaś fajna promocja na te podwójne? Z góry dziękuję
te podwójne są dostępne tylko w Douglasie więc promocja jest na te okrągłe.
Przepraszam że odpowiadam za Safę.
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 00:03   #3537
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: kosmetyki Bourjois

znalazłam w necie, może się komuś przyda.
To podkład Healthy Mix.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 11:15   #3538
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: kosmetyki Bourjois

po kilku dniach używania mogę polecić micel Bourjois. jest naprawdę świetny i w dobrej cenie. poprzednio używałam La Roche Posay i naprawdę nie widzę wielkiej różnicy, ten świetnie zmywa makijaż i oczyszcza skórę już przy niewielkiej ilości. i pachnie dość przyjemnie, LPR jak dla mnie śmierdział alkoholem (a przecież nie miał go w składzie). niedługo powinnam dostać jeszcze micel Vichy, wtedy będę miała pełne porównanie.
używałam jeszcze kiedyś micela Ziaja, ale tamten był po prostu niebieską wodą
tonik witaminowy jakoś mnie nie zachwycił, powiem więcej jak dłużej poużywam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:22   #3539
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam pytanko, czy można znaleźć w necie odcienie, w jakich występuje najnowszy podkład Bio Detox Organic? Szukałam, nic niestety nie znalazłam. Może któraś z Was coś "wyhaczyła"?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:46   #3540
sunkissed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 345
Dot.: kosmetyki Bourjois

Oryginał? http://allegro.pl/item1167613730_bou...odcien_51.html
sunkissed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.