inny make up ? włosy? :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 19:25   #1
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687

inny make up ? włosy? :P


Witam mam tu pare fotek.. w jakim makijazu bedzie mi najlepiej ? Chcialabym szczegolnie poprawic makijaż oczu, zazwyczaj jest tak że maże wielkie krechy eyelinerem i mnostwo tuszu zeby jakos je wyostrzyc , inaczej są jakies takie wyblakłe, rzesy mi opadają najlepsze tusze nie postawią ich w pionie na dłużej niz godzine, zalotka tez przegrywa Usta równiez mocno akcentuje.. i nieco wulgarnie to czasami wygladda.. ale znow bez makijazu czuje sie szaro buro i nijako... i nie wiem jak to pogodzic. Jakie kolory cieni mi pasuja? pozatym chcialabym zmienić jakos wlosy...

Czekam na wszelakie propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez makeup.jpg (93,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lol.JPG (29,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yaa.JPG (59,5 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup.JPG (61,7 KB, 152 załadowań)
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:45   #2
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Oj... powiem szczerze że powinnaś zrezygnować z tych wielkich, grubych, ostrych krech wokół oczu Masz piękne duże usta i ładne wyraziste oczy. jeśli lubisz mocny makijaż proponowałabym np podkreślenie oczu czarną kreską ( ale cieniutką ! ) i potem rozetrzeć ja czarnym cieniem, mocno wytuszowac rzęsy, a na usta jakiś jasny błyszczyk lub cielista pomadka. Ja jestem zdania że jeśli mocno maluje oczy, to usta muszą być stonowane bo inaczej rzeczywiście wygląda to dosyć wulgarnie. Strasznie "ciężko" wygląda Twoja twarz i raczej przysłaniasz niż podkreślasz swoją urodę teraz. Nie odbierz mnie źle oczywiście, ale uważam ze o wiele wiele lepiej będzie Cii w czymś lżejszym Pozdrawiam
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:48   #3
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Ja bym położyła na włosy jakiś 1 kolor, albo ciemny rudy/czerwonawy, albo jakiś miedziany brązik.
Co do makijażu oczu to Ci nie doradzę, bo widzę że lubisz poszaleć, ale uważam że w mniej 'agresywnym' byłoby Ci ładniej (mam na myśli lekki, który podkreśla urodę.).
Pobaw się modelowaniem twarzy, poszukaj jak powinnaś modelować owalną twarz.
Jeśli chodzi o rzęsy to nie wiem co Ci doradzić, koleżanka ma tak samo i nic jej nie pomaga, może taka już Wasza uroda
No i powinnaś też pobawić się konturem ust- górną wargę powiększać, dolną pomniejszać.
W czerwonych ustach Ci ładnie, ale uważam że skoro tak mocno je akcentujesz to oczy powinny być już pomalowane delikatniej, bo rzeczywiście wygląda to wulgarnie
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:54   #4
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Jeśli mam być szczera (wybacz, ale to naprawdę dla Twojego dobra) to bez makijażu wygladasz o niebo lepiej, niż w tym, który nam tutaj zaprezentowałaś masz ładną buzię, śliczne oczy i takie ordynarne kreski i usta (które skojarzyły mi się z makijażem M. Mansona) wyglądają na Tobie niekorzystnie... Raczej na Twoim miejscu postawiłabym na delikatny dymek i usta w bardziej neutralnym kolorze Wnioskuję, że raczej jesteś zwolenniczką jakiejś mocnej muzyki i chcesz dopasować swój wygląd do klimatów, ale narpawdę możesz zrobić to w sposób, który będzie upiększał, nie szpecił
Proponuję zajrzeć tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86321
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:08   #5
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Twój makijaż jest zbyt ostry,powinnaś użyć delikatnych pastelowych cieni,włosy może trochę rozjaśnić,w kolorze toffi?
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:23   #6
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: inny make up ? włosy? :P

bez makijazu o niebo lepiej! masz bardzo ladna buzie, zal ja zakrywac w taki sposob.. zdecydowanie nie powinnas sie tak malowac bo wygadasz.. groteskowo.. nie obraz sie, nie mowie tego zlosliwie.. poczytaj sobie tematy o makijazu smokey, czyli dymku i poprobuj swoich sil w tym kierunku ale wtedy usta zostaw w spokoju.. albo odwrotnie czerwone usta a oczy podkreslone kreska na gornej powiece i mascara.. zadbaj o cere i postaw na dobry podkład..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:26   #7
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Makijaz bardzo ostry i troche wulgarny. Ja mimo ze naleze do osob odwaznych balabym sie wyjsc w takim make-upie na ulice. Oczy mozna pomalowac bardzo korzystnie nie przesadzajac. Jesli chcesz ladnie podkreslic buzie mozesz zaczac uzywac balsamow i kremow lekko brazujacych, na oczy wystarczy lekka precyzyjnie zrobiona kreska podniesiona w koncikach ku gorze i dymek (czern+biel albo srebro) Tusz to ciezka sprawa ja tez szukam nadal idealu, ale Maybelline ma ok i moze wypruboj Max Factor 2000 kalorii ???? Masz ladne czolo dobrze ze go nie zaslaniasz ale rowniez ladna bylaby grzyweczka na bok. Nie chce ci nic doradzac co jest wbrew twojemu stylowi, ale moze napiszesz cos wiecej o sobie

Przepraszam, ze tak dopisuje, ale przy tak krwistych ustach buzia bardzo sie wyostrza, a cera jest bledsza. Pozatym i oczy i usta w takiej wersji nie wygladaja korzystnie. Ale rozumiem kazdy ma swoj indywidualny styl, ale mozna wygladac bardzo ciekawie stosujac inne triki
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-25 o 12:36 Powód: p/p
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 20:52   #8
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: inny make up ? włosy? :P

goootkę mamy i to śliczną (;
ja bym tutaj tylko coś z włosami zrobiła, o ;]
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:25   #9
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Jak dla mnie zaprezentowane makijaże są zbyt ostre.Proponuję kreskę na górnej powiece,potem rozetrzeć i wytuszować rzęsy.
Jeśli mocno malujesz oczy,to usta potrakuj czymś łagodniejszym.
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:38   #10
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Bardzo ładnie wyszłaś na drugim zdjęciu, chciałabym tak wyglądać bez makijażu! Co do Twojej umalowanej wersji - juestem zdecydowanie na nie! Jeżeli malujesz się tak na codzień (w co jednak wątpię) to jest to po prostu niestosowne, bez względu na wiek. Lepiej postawić albo na oczy (ale proszę, bez tych wielkich krech w stylu Amy Winehouse) albo na usta - i wtedy też nie czerwona szminka (jej miejsce jest wieczorem i wtedy możesz sobie na nią jak najbardziej pozwolić, bo masz duże, ładne usta). Na dzień proponuję błyszczyk.

Jeśli szukasz inspiracji - Agabil wkleja swoje mocne makijaże, które zawsze są piękne i w doskonałym stylu (poza żartobliwymi wersjami oczywiście ), zresztą mnóstwo dziewczyn wkleja tu makijaże, z pewnością znajdziesz inspirację.

I powiem Ci, że wcale nie potrzebujesz tak wiele makijażu - bardzo ładna z Ciebie dziewczyna! Podkład/puder zakrywający drobne niedoskonałości cery plus tusz do rzęs plus błyszczyk i będzie super na dzień. Poszaleć możesz na wieczór/imprezę.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:44   #11
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: inny make up ? włosy? :P

co do konturów ust to troche sie boje zmniejszac /zwiekszac ze bedzie to wyglądało jakoś nienaturalnie...

the kasias: dzieki, pytanie tylko co z tymi wlosami zrobic )

podkladu nie moge znalesc idealnego ;/ niewiem jaki.. nawet te lepsze ciemnieją mi na skórze, po revlonie mam wysypke, maybelline matt muse cameo ma idelny kolor jednak uwydatnia suchą skórę na policzkach... bialy puder znow wyglada strasznie sztucznie.... brazujacych specyfikow nie chce uzywac bo po samoopalaczach mialam nieziemskie plamy :P i to byl koszmar, polubilam swoja bladosc
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 21:55   #12
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Cytat:
Napisane przez tayniaczka Pokaż wiadomość
the kasias: dzieki, pytanie tylko co z tymi wlosami zrobic )
ja bym jakoś mocno wycieniowała (;

Cytat:
Napisane przez tayniaczka Pokaż wiadomość
podkladu nie moge znalesc idealnego ;/
ja też nie mogłam i szok, bo znalazłam w rossmannie swoj ulubiony [taniutki ;p] naprawde nie musi to być jakieś drogie cudo żeby był naprawde skuteczny.
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 00:27   #13
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Mam nadzieję, że się nie gniewasz, ale nie chciało mi się szczegółowo pisać, więc użyłam Photoshopa (na tyle na ile umiem oczywiście ).
Wybacz zmianę koloru oczu, ale zapomniałam wyciąć źrenice i trochę się niezdrowo podkręcił.

1.Stawiam na smoky eyes. Najciemniejszy cień w kącikach trzeba dobrze rozetrzeć i delikatnie "wyciągnąć" nim oczy, żeby robiły wrażenie mniej okrągłych. Wewnętrzny kącik koniecnzie jaśniejszy.
2. Na policzki koniecnzie odrobina różu (mniej niż na fotce, ja maźnęłam z rozmachem) - twarz nabierze zdrowszego wyglądu i przestanie być "płaska".
3. Nie przyciemniaj sztucznie twarzy makijażem. Mam podoba karnację i używam najjaśniejszego Colorstaya, byłam też zadowolona z podkładów Lumene.
4. jeśli zdecydujesz się na mocniejszy makijaż oczu na usta nałóż tylko pomadkę ochronną/błyszczyk, a jeśli podkreślasz usta nie szarżuj z oczami.

Tyle moich propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja propozycja.jpg (80,9 KB, 101 załadowań)
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 00:37   #14
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: inny make up ? włosy? :P

dzieeeki jutro wyprobuje
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:34   #15
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: inny make up ? włosy? :P

P.S. zastanów się nad fryzurą z grzywką - optycznie skróci twarz.

pozdrawiam!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:37   #16
agawlo3
Raczkowanie
 
Avatar agawlo3
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 104
GG do agawlo3
Dot.: inny make up ? włosy? :P

po edycji Twojego makijazu na photoshopie wygladasz bardzo ladnie
mysle ze powinnas wykorzystac ten pomysl
agawlo3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:21   #17
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: inny make up ? włosy? :P

o, wiem, ja bym jeszcze brwi zmieniła tzn kształt.
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:31   #18
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: inny make up ? włosy? :P

probowalam zrobic tego smokeya :P ale mi troche niewyszlo, mimo wszystko jest delikatniej , czy lepiej to pozostawiam wam do oceny

z brwiami jest ciezko, naturalnie sa to grube niezbyt gęste szerokie krechy na dodatek maja ksztalt prostej linii i sa nisko , trudno zrobic z nich cos fajnego...

na 2 photo wlosy od razu po myciu wiec nieefektowne :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfosa1.jpg (85,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfosa2.jpg (87,4 KB, 37 załadowań)
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:01   #19
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Cytat:
Napisane przez tayniaczka Pokaż wiadomość
z brwiami jest ciezko, naturalnie sa to grube niezbyt gęste szerokie krechy na dodatek maja ksztalt prostej linii i sa nisko , trudno zrobic z nich cos fajnego...
no własnie... kurcze bo ładie by wyglądał taki delikatny łuczek ku górze (;
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 19:14   #20
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: inny make up ? włosy? :P

Cytat:
Napisane przez tayniaczka Pokaż wiadomość
probowalam zrobic tego smokeya :P ale mi troche niewyszlo, mimo wszystko jest delikatniej , czy lepiej to pozostawiam wam do oceny

z brwiami jest ciezko, naturalnie sa to grube niezbyt gęste szerokie krechy na dodatek maja ksztalt prostej linii i sa nisko , trudno zrobic z nich cos fajnego...

na 2 photo wlosy od razu po myciu wiec nieefektowne :P
Ja bym nie wyciągała tak bardzo tego ciemnego cienia w bok, spróbuj zrobić 'normalny' makijaż Pod łuk brwiowy lepiej jakiś jaśniejszy cień, beżowy/biały, to samo w wewnętrznych kącikach oczu.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.