GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 13:40   #1711
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja ankietę juz wypełniłam, na stronie Glossy jak zawsze. Ech...zbliża się wielkimi krokami nowy box, bardzo jestem ciekawa, czy multum krytycznych uwag klientek w zwiazku z zawartością czerwcowych pudełek przyniesie jakikolwiek efekt...

Swoją drogą - ciekawe, czy w lipcu wysyłka pudełek będzie od razu na początku miesiąca, czy tak jak w poprzednim - po 10.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-06-26 o 13:51
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:04   #1712
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Powoli dochodzę do wniosku, że chyba nie ma co liczyć na drastyczną zmianę. Wydaję mi się, że oni mają od dłuższego czasu ustalone co będzie w lipcowym boxie, no bo przecież ustalenie, co wrzucą do boxu, ustalenie z firmą warunków, wysłanie kosmetyków, pakowanie ich - to wszystko zajmuje trochę czasu. Obawiam się, że nawet jeśli wzięli sobie do serca ogólny zły odbiór czerwcowego pudełka to zmiana w składzie pudełek nastąpi w późniejszym terminie. Możemy co najwyżej mieć nadzieję, że czerwcowy box to był chwilowy dół, a nie równia pochyła i że nie będzie tak, że z boxu na box będzie coraz gorzej.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:30   #1713
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że oni mają od dłuższego czasu ustalone co będzie w lipcowym boxie, no bo przecież ustalenie, co wrzucą do boxu, ustalenie z firmą warunków, wysłanie kosmetyków, pakowanie ich - to wszystko zajmuje trochę czasu. Obawiam się, że nawet jeśli wzięli sobie do serca ogólny zły odbiór czerwcowego pudełka to zmiana w składzie pudełek nastąpi w późniejszym terminie.
No tak, masz zapewne rację... Z pewnością wcześniej ustalane jest, co znajdzie sie w kolejnym pudełku. Może mają czas na ewentualną niewielką modyfikację zawartosci. Gdyby przynajmniej dorzucili do box'a jakieś dodatkowe próbki, mój odbiór trochę by się pewnie zmienił... Mam, tak jak Ty, nadzieję, że zawartość poprzedniego Glossy nie okaze się zwiastunem spadku jakościowego kolejnych...
Cóż, już niedługo się przekonamy.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:38   #1714
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Już ie mogę się doczekać tego lipcowego boxa! Mam adzieję, że tym razem padnę z wrażenia, a nie ze śmiechu!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 14:42   #1715
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No tak, masz zapewne rację... Z pewnością wcześniej ustalane jest, co znajdzie sie w kolejnym pudełku. Może mają czas na ewentualną niewielką modyfikację zawartosci. Gdyby przynajmniej dorzucili do box'a jakieś dodatkowe próbki, mój odbiór trochę by się pewnie zmienił... Mam, tak jak Ty, nadzieję, że zawartość poprzedniego Glossy nie okaze się zwiastunem spadku jakościowego kolejnych...
Cóż, już niedługo się przekonamy.
Dokładnie... Nie pozostaje nam nic innego, jak mocno trzymać kciuki

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Już ie mogę się doczekać tego lipcowego boxa! Mam adzieję, że tym razem padnę z wrażenia, a nie ze śmiechu!
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 07:01   #1716
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Trzymam kciuki z wami ale za niemicki Glossy. U mnie jeszcze miesiac czekania bo wysylaja zawsze pod koniec miesiaca. Ale czekam jeszcze na dniach na glossy box young beauty limitowanke. Kosztowal tylko dyszke ma byc kolorowy i dla mlodych. Napewno zdam relacje
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:51   #1717
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Zdaj koniecznie, bo jestem ciekawa tego Young'a Choć on już nie dla mnie, ale chętnie popatrzę.
U mnie już kasa z konta pobrana, fakturę dostałam.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 12:14   #1718
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dla mnie w zasadzie juz tez nie ale bardzo mi sie spodobalo seledynowe pudeleczko. Dodatkowo licze na jakies lekkie swieze kosmetyki. Licze tez na cos na pryszcze bo mimo 26 lata nadal sie z nimi borykam
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:42   #1719
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

shiny box ogłasza się na portalu gumtree
To się nazywa desperacja
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:10   #1720
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
shiny box ogłasza się na portalu gumtree
To się nazywa desperacja
pięknie Kurczę, ja już zaczynam mieć dosyć wszechobecności Shiny wszędzie... zaczęło się od zaśmiecana Wizażu - we wszystkich możliwych wątkach tłumy desperatek próbowały zbierać chętnych do subskrypcji "z polecenia", a teraz gdzie nie wejdę - na każdym forum, na fb, dosłownie wszędzie - nic, tylko shiny... Od początku nie podobała mi się koncepcja "darmowych pudełek" w zamian za kolejne dane osobowe... Bardzo niefajnie to wygląda. I szkoda, ze są dziewczyny, które dają się na to nabierać... Przypuszczam, że kolejnych box'ów od nich już nie będzie - nagromadzą danych, wykorzystają je jak im się spodoba i tyle.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:58   #1721
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
pięknie Kurczę, ja już zaczynam mieć dosyć wszechobecności Shiny wszędzie... zaczęło się od zaśmiecana Wizażu - we wszystkich możliwych wątkach tłumy desperatek próbowały zbierać chętnych do subskrypcji "z polecenia", a teraz gdzie nie wejdę - na każdym forum, na fb, dosłownie wszędzie - nic, tylko shiny... Od początku nie podobała mi się koncepcja "darmowych pudełek" w zamian za kolejne dane osobowe... Bardzo niefajnie to wygląda. I szkoda, ze są dziewczyny, które dają się na to nabierać... Przypuszczam, że kolejnych box'ów od nich już nie będzie - nagromadzą danych, wykorzystają je jak im się spodoba i tyle.
Zwłaszcza że i te pierwsze boxy dostały tylko wybrane osoby. Czytałam gdzieś komentarz dziewczyny, której po prostu skasowali konto mimo zebranych punktów i boxa nie dostała.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 07:13   #1722
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Nowy Douglas box pojawia się co miesiąc?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:37   #1723
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Nowy Douglas box pojawia się co miesiąc?
chyba co 2
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:50   #1724
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że oni mają od dłuższego czasu ustalone co będzie w lipcowym boxie, no bo przecież ustalenie, co wrzucą do boxu, ustalenie z firmą warunków, wysłanie kosmetyków, pakowanie ich - to wszystko zajmuje trochę czasu. Obawiam się, że nawet jeśli wzięli sobie do serca ogólny zły odbiór czerwcowego pudełka to zmiana w składzie pudełek nastąpi w późniejszym terminie.
Też tak sądzę, dogranie zawartości pudełka na pewno wymaga czasu, więc kiepskie opinie na temat czerwcowego nie mogą wpłynąć na lipcowe

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Już ie mogę się doczekać tego lipcowego boxa! Mam adzieję, że tym razem padnę z wrażenia, a nie ze śmiechu!
Hehe, ja też!

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
shiny box ogłasza się na portalu gumtree
To się nazywa desperacja
Już mnie mdli jak widzę tego Shiny gdzieś! Rozwala mnie zupełnie, że sobie taki spamerski sposób na marketing wymyślili, a jeszcze bardziej, że dziewczyny na to lecą!
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 22:30   #1725
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja już zaczynam oczekiwanie na glossy ^^
obstawiam że będzie coś z Uber skoro tak to reklamują, mam nadzieję że nie krem -.- i że w ogóle kremu nie będzie żadnego.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 08:36   #1726
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ja już zaczynam oczekiwanie na glossy ^^
obstawiam że będzie coś z Uber skoro tak to reklamują, mam nadzieję że nie krem -.- i że w ogóle kremu nie będzie żadnego.
Kremów do twarzy to mam zapas na cały rok Chciałabym jakąś maskarę do testów, z górnej półki oczywiście, lubię testować maskary. Mógłby wpaść też jakiś krem pod oczy, odżywka do rzęs w formie maskary. Marzenia

Wiadomo kiedy będzie wysyłka?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:05   #1727
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Kremów do twarzy to mam zapas na cały rok Chciałabym jakąś maskarę do testów, z górnej półki oczywiście, lubię testować maskary. Mógłby wpaść też jakiś krem pod oczy, odżywka do rzęs w formie maskary. Marzenia

Wiadomo kiedy będzie wysyłka?
chyba nie, ja sprawdzalam na fb profilu i nic nie wiadomo.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:09   #1728
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Właśnie... widzę, że chyba od zeszłego miesiąca przesunęli trochę terminy wysyłki i box będzie znowu po 10. A już czekam w napięciu, w koncu to pudełko ma przesądzić sprawę, czy zostaję, czy rezygnuję z subskrypcji...
Też obstawiam jakiś produkt z Uber, w sumie nie znam marki, więc wypróbuję.
Wysokopółkowa mascara, lakier do paznokci, miniaturka perfum, dobry żel do mycia ciała - to mi się marzy...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:44   #1729
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja również czekam w napięciu. Myślałam, że w zeszłym miesiącu wysyłka była opóźniona z powodu dni wolnych.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:24   #1730
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja również czekam w napięciu. Myślałam, że w zeszłym miesiącu wysyłka była opóźniona z powodu dni wolnych.
Też tak sądziłam, bo w poprzednich miesiącach Glossy nas przyzwyczaiło do wcześniejszych wysyłek...
Na profilu fb Glossy wyraźnie nie chce udzielić odpowiedzi odnośnie konkretnego terminu wysyłki lipcowego box'a. Kilka dziewczyn podpytuje tam z uwagi na wyjazdy urlopowe, a przyznam, ze i ja wyjeżdżam 11 lipca na kilka dni i nie chciałabym później szukać mojej paczki po sąsiadach, którzy z uwagi na dzieci również na wakacje wyjeżdżają... A wystarczyłoby po prostu podać klientkom termin wysyłek.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-07-05 o 17:07
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:24   #1731
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Wysokopółkowa mascara, lakier do paznokci, miniaturka perfum, dobry żel do mycia ciała - to mi się marzy...
Mam podobne życzenia

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Kilka dziewczyn podpytuje tam z uwagi na wyjazdy urlopowe, a przyznam, ze i ja wyjeżdżam 11 lipca na kilka dni i nie chciałabym później szukać mojej paczki po sąsiadach, którzy z uwagi na dzieci również na wakacje wyjeżdżają... A wystarczyłoby po prostu podać klientkom termin wysyłek.
Ja wyjeżdżam ok. 13. lipca i tak samo obawiam się o losy paczki, jeśli do tego czasu jej nie otrzymam. Byłoby fajnie, gdyby wysłali po tym weekendzie.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 22:30   #1732
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Najgorsze jest to, że nawet po wysłaniu maila nie piszą KIEDY wyślą paczkę. Pisza tylko, że:
- przecież można zmienić adres wysyłki
- wysłać do sąsiadów
- do rodziny
- itp.

A wystarczyłoby tylko, żeby podali, że wysyłka będzie dnia X i każdy by sobie dograł, jak mu pasuje.

Coraz mniej mi się to podoba, chyba wezmę swoją kasę i pójdę gdzie indziej.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 06:57   #1733
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja mam ten sam problem w Niemczech z GlossyBox Young Beauty. Zaplacilam juz miesiac temu i nigdzie nie ma podanego terminu wysylki. Czekam i czekam i doczekac sie nie moge. A dodatkowo jestem troche wkurzina na abonament Glossy Box. Myslalam ze nie moga sciagnac sami z mojego Paypala 15 euro a jednak 3 dni temu dostaje maila ze Glossy sciagnal 15 euro za paczke na lipiec. Myslalam ze moge sama sobie wybierac kiedy chce a kiedy nie chce. Pytanie taeraz jak to zakonczyc gdybym byla zawiedziona drugim boxem.
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 07:55   #1734
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Amigagdynia, w tym celu masz anulować subskrypcję na stronie. Powinno to być w zakładkach panelu klienta->"moje zamówienia"->edytuj->zrezygnuj
__________________


Edytowane przez Annabel89
Czas edycji: 2012-07-06 o 07:59
Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:56   #1735
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nawet po wysłaniu maila nie piszą KIEDY wyślą paczkę. Pisza tylko, że:
- przecież można zmienić adres wysyłki
- wysłać do sąsiadów
- do rodziny
- itp.

A wystarczyłoby tylko, żeby podali, że wysyłka będzie dnia X i każdy by sobie dograł, jak mu pasuje.

Coraz mniej mi się to podoba, chyba wezmę swoją kasę i pójdę gdzie indziej.
Właśnie, dokładnie to samo napisałam na fan page'u Glossy na fb - do tego wdałam się w mało przyjemną dyskusję z jakąś dziewczyną, która w płomiennych, acz mało ortograficznych i gramatycznych słowach broni Glossy jak może i wszystkich, którzy mają jakieś pytania/zastrzeżenia nazywa "smęcącymi" i "wylewającymi swoje żale". Nie potrafie zrozumieć takich ludzi, zresztą już tu o tym gadałyśmy - skoro jestem klientem i płacę za coś niemałą kasę, to mam prawo wyrażać swoje zdanie i zadawać firmie pytania. Ja rozumiem, że Glossy określa termin wysyłki "na pierwszą połowę miesiąca", czyli teoretycznie do 15. każdego miesiąca. Ale nie miałam możliwosci zmiany adresu doręczenia, ponieważ nie przewiduję każdego swojego wyjazdu, zwłaszcza służbowego, z wyprzedzeniem miesięcznym... Gdybym jechała do hotelu na Majorce, też nie podałabym adresu do niego, to oczywiste. A po sąsiadach chodzić nie będę, bo mieszkając w ogromnym bloku po prostu prawie ich nie znam, z małymi wyjątkami.
Cały problem rozwiazałby się od razu, gdyby Glossy po prostu podało dzień wysyłki box'a, przecież mamy już 6.07 i na pewno wiedzą, kiedy to nastąpi.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 10:06   #1736
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Też tak sądziłam, bo w poprzednich miesiącach Glossy nas przyzwyczaiło do wcześniejszych wysyłek...
Na profilu fb Glossy wyraźnie nie chce udzielić odpowiedzi odnośnie konkretnego terminu wysyłki lipcowego box'a. Kilka dziewczyn podpytuje tam z uwagi na wyjazdy urlopowe, a przyznam, ze i ja wyjeżdżam 11 lipca na kilka dni i nie chciałabym później szukać mojej paczki po sąsiadach, którzy z uwagi na dzieci również na wakacje wyjeżdżają... A wystarczyłoby po prostu podać klientkom termin wysyłek.

Ja wyjeżdzam 16.07 i wróce dopiero 26.07 - żadnych informacji od Glossy. U mnie sąsiadom można zostawić ale nie lubie bardzo takich rzeczy, szczególnie, że jak przyjdzie Glossy 17.07 to będzie tyle czasu leżało u nich, a nie wiem czy wyjeżdzają czy nie. Ach , zapłaciłam za 3 miesiące od razu, bo nie chciało mi się co miesiąc - czyli w sierpniu będzie ostatni , chyba nie skuszę się na więcej
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:08   #1737
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dostalam dzis mail od firmy kurierskiej, ze w dniu nastepnym otrzymam przesylke. Na nic nie czekam, wiec pewnie to bedzie lipcowy Glossy
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:13   #1738
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No i ja dostałam maila od Glossy , że w przeciągu 2 dni roboczych będzie dostarczone - więc pewnie poniedziałek/wtorek
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:20   #1739
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Uff, u mnie to samo- w poniedziałek czekam na kuriera
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:26   #1740
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też, w napieciu, bo jeśli nie dotrze do mnie do wtorku, to już nie zastanie mnie w środę...
Ale w mailu napisali, że przesyłka dotrze w "kolejnym dniu roboczym", więc wypadałoby na poniedziałek. No to napiecie rośnie... obstawiam coś marki Uber w każdym razie, bo ich promują na fb ostatnio, nie zdziwi mnie też jakiś krem Siquens.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-07-06 o 16:28
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.