Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 20:12   #2641
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Maskę mam, ale po ostatnim cięciu włosy są jak nie moje i obciąża je wszystko, chyba że nałożyć maskę przed myciem?


Yep, sól prawie na samej górze a te poprzednie wersje były takie fajne...
No to zmiana szamponu na taki z mniejszą ilością soli lub jej brakiem mógłby pomóc. Parę stron temu zachwalałam jedne szampony z Herbal Essences, one mają sól po zapachu, bardzo milusie szampony.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 21:34   #2642
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No to zmiana szamponu na taki z mniejszą ilością soli lub jej brakiem mógłby pomóc. Parę stron temu zachwalałam jedne szampony z Herbal Essences, one mają sól po zapachu, bardzo milusie szampony.
one nie były jakiś czas temu wycofane? Nie wiesz gdzie dostanę je w PL? bo jakoś nie widziałam ich nigdzie
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 22:09   #2643
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A masz jakieś zdjęcia porównawcze przed i po obcięciu? Chcę oddać 25 cm włosów, ale nie wiem, ile muszę zapuszczać, żeby włosów nie ścinać na chłopaka.

obcinałam miesiąc temu, sięgały jakoś zapięcia stanika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hl.jpg (39,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160115_230448.jpg (60,1 KB, 32 załadowań)
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 22:12   #2644
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
one nie były jakiś czas temu wycofane? Nie wiesz gdzie dostanę je w PL? bo jakoś nie widziałam ich nigdzie
No właśnie jedna wizażanka tu wklejała już parę miesięcy temu, że wróciły do sprzedaży, w Anglii również są dostępne od niedawna, chodzi mi o te:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...s-szampon.html
nie o te w tych prostych butelkach na klik bo tamte są napakowane solą. Nie mam pojęcia gdzie można w Polsce kupić, myślę że w jakimś markecie np. Auchan by były, tam zawsze duży wybór kosmetyków był z tego co pamiętam.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 23:48   #2645
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No właśnie jedna wizażanka tu wklejała już parę miesięcy temu, że wróciły do sprzedaży, w Anglii również są dostępne od niedawna, chodzi mi o te:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...s-szampon.html
nie o te w tych prostych butelkach na klik bo tamte są napakowane solą. Nie mam pojęcia gdzie można w Polsce kupić, myślę że w jakimś markecie np. Auchan by były, tam zawsze duży wybór kosmetyków był z tego co pamiętam.
ok poszukam, dzięki
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:59   #2646
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Maskę mam, ale po ostatnim cięciu włosy są jak nie moje i obciąża je wszystko, chyba że nałożyć maskę przed myciem?
Tak, ja nakładałam przed myciem, np. na 15-20 minut
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 16:37   #2647
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Oto i ono, pierwsze zdjęcie od roku! Oczywiście nie widać koloru (zrobiłam hennę w saszetkach - z braku wyboru w sklepie, kupiłam czekoladę i ciemny blond i wymieszałam w nadziei otrzymania jasnego brązu), który wyszedł znów nie-taki, włosy są jaśniejsze niż na fotce i bardziej rudawe. Gdyby ktoś był ciekawy, co się zmieniło od zeszłego roku - wypadła mi połowa włosów (na oko kucykowi nie daję więcej niż 4-5cm), teraz mam już takie śmieszne smętne i samotne loki Wciąż się lubią puszyć. Utrzymuję je mniej więcej w takiej długości, za trzy tygodnie mam fryzjera i znów podetnę kilka cm. Chciałam mieć piękne i długie, ale moim włosom chyba się długość nie podoba - albo jeszcze nie opanowałam pielęgnacji, albo im dłuższe, tym gorzej się mają same z siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.01.2016 (1).jpg (101,7 KB, 46 załadowań)
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 16:50   #2648
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

No bo ta henna w saszetkach to taka szamponetko-henna.
Jak się spojrzy na skład, to widać, że w zależności od koloru ma hennę (rudości) lub kasję (która jest bezbarwna, ewentualnie delikatnie ociepla kolor - ona tylko daje bazę do innych kolorów), a reszta jest załatwiona przez barwniki chemiczne.
Używałam takiego czegoś z Eld i kolor mi się wymył tak szybko jak po szamponetce.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 19:09   #2649
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Oto i ono, pierwsze zdjęcie od roku! Oczywiście nie widać koloru (zrobiłam hennę w saszetkach - z braku wyboru w sklepie, kupiłam czekoladę i ciemny blond i wymieszałam w nadziei otrzymania jasnego brązu), który wyszedł znów nie-taki, włosy są jaśniejsze niż na fotce i bardziej rudawe. Gdyby ktoś był ciekawy, co się zmieniło od zeszłego roku - wypadła mi połowa włosów (na oko kucykowi nie daję więcej niż 4-5cm), teraz mam już takie śmieszne smętne i samotne loki Wciąż się lubią puszyć. Utrzymuję je mniej więcej w takiej długości, za trzy tygodnie mam fryzjera i znów podetnę kilka cm. Chciałam mieć piękne i długie, ale moim włosom chyba się długość nie podoba - albo jeszcze nie opanowałam pielęgnacji, albo im dłuższe, tym gorzej się mają same z siebie.
Bardzo ładne włosy
Ja się łudzę, że tym razem podczas zapuszczania poradzę sobie U mnie wygląda to pewnie tak jak u każdego, im dłuższe tym od góry bardziej klapnięte, a ja chce mieć albo loki od samej góry albo proste Aha i nie mam długości do której zapuszczam, po prostu rosną i je obserwuję jak się zachowują.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:55   #2650
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

KikoX ładny skręt!
Paprif ja też mam niestety ten problem, przy samej glowie mam w zasadzie proste, a końcówki sprężynki. :banghead:
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:04   #2651
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Oto i ono, pierwsze zdjęcie od roku! Oczywiście nie widać koloru (zrobiłam hennę w saszetkach - z braku wyboru w sklepie, kupiłam czekoladę i ciemny blond i wymieszałam w nadziei otrzymania jasnego brązu), który wyszedł znów nie-taki, włosy są jaśniejsze niż na fotce i bardziej rudawe. Gdyby ktoś był ciekawy, co się zmieniło od zeszłego roku - wypadła mi połowa włosów (na oko kucykowi nie daję więcej niż 4-5cm), teraz mam już takie śmieszne smętne i samotne loki Wciąż się lubią puszyć. Utrzymuję je mniej więcej w takiej długości, za trzy tygodnie mam fryzjera i znów podetnę kilka cm. Chciałam mieć piękne i długie, ale moim włosom chyba się długość nie podoba - albo jeszcze nie opanowałam pielęgnacji, albo im dłuższe, tym gorzej się mają same z siebie.
Jak zobaczyłam Twoje włosy to myślałam, że to włosy Kasi (na fali) :P
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 15:31   #2652
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wikaa24 Pokaż wiadomość
Moje też podcięłam je 20 cm bo myślałam że są za ciężkie ale nic nie pomogło

Dziewczyny, czy ten szampon z może powodować łupież?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...kolagenem.html

Używałam ich już z pół roku, tylko wersji z zieloną zakątka. Przeprowadziłam się ostatnio, woda jest strasznie twarda, skalp suchy no i pojawił się łupież, dużo, bardzo.

Polecacie coś do nawilżenia skalpu oprócz glutka z siemienia?
Fajny jest do nawilżania jeszcze jakiś żel aloesowy albo maska aloesowa naturvital

Cytat:
Napisane przez KikoX Pokaż wiadomość
Oto i ono, pierwsze zdjęcie od roku! Oczywiście nie widać koloru (zrobiłam hennę w saszetkach - z braku wyboru w sklepie, kupiłam czekoladę i ciemny blond i wymieszałam w nadziei otrzymania jasnego brązu), który wyszedł znów nie-taki, włosy są jaśniejsze niż na fotce i bardziej rudawe. Gdyby ktoś był ciekawy, co się zmieniło od zeszłego roku - wypadła mi połowa włosów (na oko kucykowi nie daję więcej niż 4-5cm), teraz mam już takie śmieszne smętne i samotne loki Wciąż się lubią puszyć. Utrzymuję je mniej więcej w takiej długości, za trzy tygodnie mam fryzjera i znów podetnę kilka cm. Chciałam mieć piękne i długie, ale moim włosom chyba się długość nie podoba - albo jeszcze nie opanowałam pielęgnacji, albo im dłuższe, tym gorzej się mają same z siebie.
Ale śliczne masz te loczki Moje niestety też są dużo mniej gęste niż kiedyś

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam Twoje włosy to myślałam, że to włosy Kasi (na fali) :P
He he


Ostatnio używam samych kallosów, muszę znowu zacząć olejować :P
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:38   #2653
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Poratujcie mnie! Na własne życzenie zrobiłam sobie bałagan na głowie, przez tydzień dwa używałam cały czas mocnego szamponu, minęło od tego sporo czasu a moja skóra dalej cierpi, straszny łupież mi się zrobił, piecze i drapie, jak sobie pomóc? Czymś nawilżyc?
karllii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:36   #2654
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Poratujcie mnie! Na własne życzenie zrobiłam sobie bałagan na głowie, przez tydzień dwa używałam cały czas mocnego szamponu, minęło od tego sporo czasu a moja skóra dalej cierpi, straszny łupież mi się zrobił, piecze i drapie, jak sobie pomóc? Czymś nawilżyc?
Ja ostatnio jak nie mogłam domyć maski z banana to kilkakrotnie z rzędu umyłam głowę szamponem i ją strasznie podrażnieniłam. Pomógł mi wcierany w skalp żel aloesowy z gorvity i mycie głowy odżywką przez jakiś czas. To drugie było wręcz jak zbawienie.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:16   #2655
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Poratujcie mnie! Na własne życzenie zrobiłam sobie bałagan na głowie, przez tydzień dwa używałam cały czas mocnego szamponu, minęło od tego sporo czasu a moja skóra dalej cierpi, straszny łupież mi się zrobił, piecze i drapie, jak sobie pomóc? Czymś nawilżyc?
Zobacz sobie kilka postów wcześniej, na poprzedniej stronie chyba, wypisałyśmy parę przydatnych sposobów co robić
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 12:22   #2656
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Lightbulb Krótkie kręcioły - fryzury i stylizacja

Dziewczyny,

od pół roku dzielnie próbuję przywrócić moje włosy do pełni życia i wracam do swojego naturalnego koloru (po 10ciu latach farbowania zapomniałam już jaki jest naprawdę ).
Dekoloryzacja spowodowała mi niemałe spustoszenie na głowie
mam za sobą pół roku intensywnej pielęgnacji, 9-cio centymetrowy odrost i pokaźne przedszkole baby hair. Włosy z natury mam cienkie, delikatne, podatne na wszelkie układania. W tej chwili noszę przedłużonego boba. Niestety włosy od 3/4 długości, a szczególnie te przy twarzy, wymagają stałej reanimacji i nadają się tylko do ścięcia.
Nigdy nie miałam krótszych włosów niż obecnie, waham się z decyzją o zcięciu dlatego bardzo chciałabym prosić wszelkie posiadaczki krótkich kręconych włosów o porady dotyczące cięcia, stylizacji, codzienności krótkowłosych lokowanych.
Wszelkie porady i wsparcie duchowe na wagę złota

...a w załączniku stan na dzień dzisiejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ee46c829-5cb1-4744-bbd0-8732684c90e0.jpg (71,3 KB, 42 załadowań)
agno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 20:40   #2657
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Kosmetyki które dzis znalazlam, myslicie ze sa warte kupienia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.26.41.jpg (138,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.26.33.jpg (101,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.26.20.jpg (124,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.26.14.jpg (96,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.24.47.jpg (109,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.24.33.jpg (111,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.24.25.jpg (112,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-01-23 14.24.17.jpg (106,9 KB, 6 załadowań)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:10   #2658
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

sub
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 21:31   #2659
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Przyjmiecie mnie marnotrawną? Udzielałam się w poprzednim wątku dośc intensywnie. Potem włosy przestały mi sie kręcić (a zaczeły falować). Potem ścięłam na krótko (tak, aby nie musieć ich układać). Teraz włosy zapuszczam i postanowiłam "zmusić" je do kręcenia się. Marzą mi się drobne loczki, ale nigdy takich nie miałam. Nie prostuję od dawna, nie farbuję, ale dawno już nie olejowałam, nie nakładałam masek, ani odzywek. Jedynie szampon delikatny.

Także powoli chce wrócić do tej pielęgnacji, którą miałam jakiś rok temu
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 23:25   #2660
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Pielęgnacja sprzed roku może wymagać modyfikacji
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 09:27   #2661
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Poratujcie mnie! Na własne życzenie zrobiłam sobie bałagan na głowie, przez tydzień dwa używałam cały czas mocnego szamponu, minęło od tego sporo czasu a moja skóra dalej cierpi, straszny łupież mi się zrobił, piecze i drapie, jak sobie pomóc? Czymś nawilżyc?
Moja skóra głowy również nie znosi mocnych szamponów
Może znajdziesz coś dla siebie w moich postach, najbardziej pomaga mi ocet jabłkowy z wodą pół na pół i coś nawilżającego na skórę głowy
http://www.kasianafali.pl/2013/09/co...m-skalpie.html
http://www.kasianafali.pl/2015/02/po...ratunkowa.html

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Kosmetyki które dzis znalazlam, myslicie ze sa warte kupienia?
Fajne składy Żele ciekawie się zapowiadają, może nie dla mnie, bo za wysoko nawilżacze, ale jak ktoś lubi, to powinno być ok. Olejki myjące - do ciała fajne by były, nei wiem, czy włosów by jednak nie obciążyły jako myjadło. Bo do olejowania średnio mogą się spisać - detergent tam jakiś widzę i nie wiem, czy by nie przesuszył. Ale można spróbować

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie marnotrawną? Udzielałam się w poprzednim wątku dośc intensywnie. Potem włosy przestały mi sie kręcić (a zaczeły falować). Potem ścięłam na krótko (tak, aby nie musieć ich układać). Teraz włosy zapuszczam i postanowiłam "zmusić" je do kręcenia się. Marzą mi się drobne loczki, ale nigdy takich nie miałam. Nie prostuję od dawna, nie farbuję, ale dawno już nie olejowałam, nie nakładałam masek, ani odzywek. Jedynie szampon delikatny.

Także powoli chce wrócić do tej pielęgnacji, którą miałam jakiś rok temu
A pewnie że przyjmiemy Sama chyba też nigdy drobnych loczków nie będę mieć, ale mam falo-loczki i też je lubię U mnie skręt zabijają silikony. Odkąd stosuję pielęgnację prawie CG - skręt jest.


Dziewczynki - napisałam dziś na blogu o żelu syoss men, cudowny jest, link w podpisie, jakbyście szukały czegoś mocnego i bez alkoholu

Wkleję jeszcze moje weekendowe falo-loczki, po syossie właśnie.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 13:09   #2662
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Dziewczynki - napisałam dziś na blogu o żelu syoss men, cudowny jest, link w podpisie, jakbyście szukały czegoś mocnego i bez alkoholu

Wkleję jeszcze moje weekendowe falo-loczki, po syossie właśnie.
piękne loczki

zamówiłam od razu 5 tych żeli, niech moc będzie ze mną
i niech wrocą moje loczki
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 04:50   #2663
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Chwalę się. Wrzucam moje imprezowe loki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 23 stycznia 2016.png (302,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: png 23 stycznia 2016_2.png (288,8 KB, 29 załadowań)
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:32   #2664
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Chwalę się. Wrzucam moje imprezowe loki.
Zbieram szczenę szok że potrafią się tak idealnie skręcić


Mój kucyk ma szalone 5 cm i musiałabym podciąć a takie krótkie że mi szkoda, końce się trochę wyłamują już.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 12:27   #2665
woga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Otóż mam problem z odstającymi włoskami, są sztywne, nierówne i grube, odróżniają się od reszty włosów, wyglądają w podobnie jak żyłka. Nie wiem od czego to i jak temu zapobiec, może Wy macie jakieś pomysły jak tego się pozbyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150516_163441.jpg (33,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150729_160510.jpg (41,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150729_160457.jpg (83,9 KB, 15 załadowań)
woga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:17   #2666
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez woga Pokaż wiadomość
Otóż mam problem z odstającymi włoskami, są sztywne, nierówne i grube, odróżniają się od reszty włosów, wyglądają w podobnie jak żyłka. Nie wiem od czego to i jak temu zapobiec, może Wy macie jakieś pomysły jak tego się pozbyć?
To mogą być włosy dysplastyczne, każdy takie ma w małej ilości więc jeśli nie ma ich bardzo dużo to można sobie poradzić odpowiednią pielęgnacją. Problem jest taki że nie da się ich pozbyć, można je tylko ujarzmić trochę. Jeśli weźmiesz taki włos i przejedziesz dwoma palcami to czuć że jest bardzo chropowaty, nierówny, aż taki szorstki w dotyku. Jeśli są tylko z tyłu na wierzchniej warstwie to możliwe że po prostu są tylko bardziej porowate niż reszta włosów bo mają styczność z ocieraniem i tak dalej i trzeba zadbać by tą porowatosć zmniejszyć - ogólnie włosy z tyłu często są bardziej porowate.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 09:59   #2667
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Niech ta zima się już kończy bo rady nie daje takie mam zniszczone suche włosy, że normalnie masakra kołtun na kołtunie a oleje i sylikony nakładam cały czas, co mogę jeszcze zrobić ?
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 10:17   #2668
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Niech ta zima się już kończy bo rady nie daje takie mam zniszczone suche włosy, że normalnie masakra kołtun na kołtunie a oleje i sylikony nakładam cały czas, co mogę jeszcze zrobić ?
Mi zauważyłam tej zimy służy minimalistyczna pielęgnacja ale częste mycie odżywkami zamiast delikatnych szamponów.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 11:08   #2669
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Mi zauważyłam tej zimy służy minimalistyczna pielęgnacja ale częste mycie odżywkami zamiast delikatnych szamponów.

Próbuje i na drugi dzień mam suchego dreda na głowie podczas mycia wyrywam kołtuny z głowy bo tego rozczesać nie idzie tak mi się włosy przerzedziły jak nigdy a jaką odżywką myjesz włosy ? ja myłam zawsze pottersem ale przez ten sylikon obciążone a joanna odpada moje włosy od razu reagują na alkohol totalnym przesuszeniem mam w domu jeszcze 4 kallosy cherry, blueberry, aloes i keratin myślicie, że można tym myć głowę ?
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 11:38   #2670
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Niech ta zima się już kończy bo rady nie daje takie mam zniszczone suche włosy, że normalnie masakra kołtun na kołtunie a oleje i sylikony nakładam cały czas, co mogę jeszcze zrobić ?
Może spróbuj nakładać maskę nawilżającą pod olej. Same oleje nie sprawią, że włosy będą nawilżone.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.