Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 09:21   #1981
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Naleeen Pokaż wiadomość
Hejcia dziewczyny! Niedługo wyprowadzam się do swojego nowego mieszkania Stąd pytanie. Chciałabym zakupić wszystkie środki czystości, sprzęty już niestety kupione, nawet mi przez myśl nie przeszło testowanie w tym względzie :/ Będę potrzebowała wszystkiego, co musi znajdować się w każdym normalnym domu. Już widzę potencjalne problemy np. ze środkiem do konserwacji cegły w kuchni i środkiem do konserwacji drewnianej podłogi. Jesli o cegłę chodzi nie mam pojęcia, gdzie oni to robią/kupują, bo dostaliśmy odmierzoną ilość w plastykowym pojemniku. Oleje do drewna - ciężka sprawa, bo tam nawet nikt nie słyszał o testach na zwierzętach :/

Jesli o środki chodzi to jak na razie jestem mega zadowolona z Froscha, używam go w domu rodziców. Ale nie wiem, czy Frosch ma cos poza płynem do wc? Potrzebuję jakiegoś środka do czyszczenia ceramiki, do szkła, kostki toaletowe, płyn do mycia naczyń, kostki do zmywarek itp. Czego używacie?
Do drewna muszę poszukać, ale kiedyś rozmawiałam z człowiekiem od renowacji mebli i naturalne środki polecał.
Frosch ma przegenialny płyn do mycia naczyń, który czasem jest w Tesco w promocji.
Ceramikę da się czyścić sodą lub octem, w internecie sa przepisy.
Do szkła chyba tez Froscha widziałam.
Ogólnie najlepiej szukać przepisów na rzeczy z sody oczyszczonej i octu. Ja jak skończę sesję spróbuję nią piekarnik w końcu potraktować.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:49   #1982
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Naleeen Pokaż wiadomość
Hejcia dziewczyny! Niedługo wyprowadzam się do swojego nowego mieszkania Stąd pytanie. Chciałabym zakupić wszystkie środki czystości, sprzęty już niestety kupione, nawet mi przez myśl nie przeszło testowanie w tym względzie :/ Będę potrzebowała wszystkiego, co musi znajdować się w każdym normalnym domu. Już widzę potencjalne problemy np. ze środkiem do konserwacji cegły w kuchni i środkiem do konserwacji drewnianej podłogi. Jesli o cegłę chodzi nie mam pojęcia, gdzie oni to robią/kupują, bo dostaliśmy odmierzoną ilość w plastykowym pojemniku. Oleje do drewna - ciężka sprawa, bo tam nawet nikt nie słyszał o testach na zwierzętach :/

Jesli o środki chodzi to jak na razie jestem mega zadowolona z Froscha, używam go w domu rodziców. Ale nie wiem, czy Frosch ma cos poza płynem do wc? Potrzebuję jakiegoś środka do czyszczenia ceramiki, do szkła, kostki toaletowe, płyn do mycia naczyń, kostki do zmywarek itp. Czego używacie?
Próbuj na stronie http://www.beingeco.pl/?astonish,9 produkty firmy Antonih.

Stacjonarnie szukaj producenta Polin (firmy: Efekt, Veness, Mors, Rosa, Ritmo, Nornik) w supermarketach, mniejszych sklepach przyosiedlowych, w kioskach.
Zerknij sobie na strone, by wiedzieć czego szukać http://www.polin.com.pl/index.php?pa...ekt-500-ml-pet ( po lewej produkty)
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:21   #1983
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Hej
ale nadrabiania
Niesety nie mam Aldika, nie wiedziałam, że taki sklep w ogóle istnieje i szukałam samosów w TESCO i nie mogłam znaleźć
Ale za to w Auchanie są sznycle i nugetsy z polsoi . I tortellini z wedzonym tofu(przepyszne jadlam jeszcze z pesto).

Vill, ja od niedawna mam ta wit.b12 http://www.google.com/imgres?q=wit.b...9,r:1,s:0,i:72 200% dziennego zapotrzebowania- jeśli Cię to pocieszy. Też się zastanawiałam czemu aż tak dużo, ale Chatul rozwiała wszystkie wątpliwości łącznie z tymi czy nie powinnam brać jedną tabletke na dzień
A jak czytałam Twoje posty to zaraz przypomniało mi się moje samopoczucie po tym, jak przeszłam na zdrowszy styl życia. Więcej na świeżym powietrzu i więcej surowizny! Kryzys zdrowienia to się zwie. Także może nie ma co się martwić na zapas

Edytowane przez EmilkaZ
Czas edycji: 2012-06-18 o 10:57
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:46   #1984
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
(...)
Ale za to w Auchanie są sznycle i nugetsy z polsoi . I tortellini z wedzonym tofu(przepyszne jadlam jeszcze z pesto). (...)
A powiedz jeszcze gdzie mniej więcej można to znaleźć, tzn. w jakim dziale? Chyba musze się tam wybrać
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:00   #1985
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
A powiedz jeszcze gdzie mniej więcej można to znaleźć, tzn. w jakim dziale? Chyba musze się tam wybrać
Nugetsy i sznycle są w dziale z mrożonkami, obok warzyw mrożonych (z drugiej strony zamrażarki są frytki), a uszka w lodówce (były też parówki, wędliny sojowe i tofu, wcześniej nie było tego chyba w krakowskim auchanie co nie?)
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:22   #1986
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Jako, że często powtarzają się pytania o podobne produkty, pasty do zębów, płyny do mycia naczyń, golarki proponuję aktualizację Perełek Cruelty free. Jeśli uważacie to za dobry pomysł ja jako że mam dużo czasu mogę założyć nowy temat do aktualnej listy.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:07   #1987
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Nugetsy i sznycle są w dziale z mrożonkami, obok warzyw mrożonych (z drugiej strony zamrażarki są frytki), a uszka w lodówce (były też parówki, wędliny sojowe i tofu, wcześniej nie było tego chyba w krakowskim auchanie co nie?)
Dzięki Nie, a przynajmniej nigdy nic takiego nie zauważyłam. To fajnie, że jest coraz więcej miejsc,w których można kupić takie produkty, zawsze to więcej alternatyw. Musze się rozejrzeć, może coś okaże się smaczne
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 14:09   #1988
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dziewczyny, ktoś pytał o art. o GMO, wpadło mi w ręce więc podsyłam!!

http://srodowisko.ekologia.pl/wywiad...dko,16589.html

A co do PEREŁEK to ja jestem ZA!!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:23   #1989
znak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

A co z pastami do zębów:

- Lacalut firmy Dr Theiss Naturwaren
- Biodent firmy Ilirija

oraz firmą przypraw Podravka?
znak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:09   #1990
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktoś pytał o art. o GMO, wpadło mi w ręce więc podsyłam!!

http://srodowisko.ekologia.pl/wywiad...dko,16589.html

A co do PEREŁEK to ja jestem ZA!!

Dzięki, ja pytałam, było mi potrzebne do zaliczenia przedmiotu na studiach, ale sesja już za mną Przyda się jednak na pewno na przyszłość.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:00   #1991
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dzięki, ja pytałam, było mi potrzebne do zaliczenia przedmiotu na studiach, ale sesja już za mną Przyda się jednak na pewno na przyszłość.
Ja jak zwykle w porę Ale tak czy owak warto przeczytać, lektura arcyciekawa!


Dziewczyny, znalazłam coś o Bourjois, to jest ich odpowiedź na pytanie o testy:
"I am pleased to be able to report that several years ago we completed our long range programme designed to eliminate testing on animals without compromising in any way the safety and quality of our products and various legislative requirement in this regard. The results obtained enabled us to cease all animal tests in all phases of our research and development work as well as in the manufacture of all of our products. This included all tests carried out on our behalf by outside laboratories."

Znalazłam to na tej stronce:
http://nottested.co.uk/Cosmetics.html

Czyli co, na czerowną. Bo o ile dobrze zrozumiałam, nie zdołali wyeliminować testowania z wszystkich faz produkcji. Dobrze myślę?

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2012-06-18 o 19:08
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 19:42   #1992
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle w porę Ale tak czy owak warto przeczytać, lektura arcyciekawa!


Dziewczyny, znalazłam coś o Bourjois, to jest ich odpowiedź na pytanie o testy:
"I am pleased to be able to report that several years ago we completed our long range programme designed to eliminate testing on animals without compromising in any way the safety and quality of our products and various legislative requirement in this regard. The results obtained enabled us to cease all animal tests in all phases of our research and development work as well as in the manufacture of all of our products. This included all tests carried out on our behalf by outside laboratories."

Znalazłam to na tej stronce:
http://nottested.co.uk/Cosmetics.html

Czyli co, na czerowną. Bo o ile dobrze zrozumiałam, nie zdołali wyeliminować testowania z wszystkich faz produkcji. Dobrze myślę?
Piszą, że udało się wyeliminować całkiem, jednak mi francuska siedziba (kilka stron wcześniej) pisała że "jak prawo każe"
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1916

Edytowane przez Bela03
Czas edycji: 2012-06-18 o 19:45
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:00   #1993
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Piszą, że udało się wyeliminować całkiem, jednak mi francuska siedziba (kilka stron wcześniej) pisała że "jak prawo każe"
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1916
Ok, tak czy siak na czerwoną, i skończy się niepewność co do tej marki, co Wy na to?
Jest jeszcze sprawa Avene. Dużo osób pyta, macie jakieś wieści? Ja do nich pisałam i nic - cisza w eterze
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:11   #1994
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Ok, tak czy siak na czerwoną, i skończy się niepewność co do tej marki, co Wy na to?
Jest jeszcze sprawa Avene. Dużo osób pyta, macie jakieś wieści? Ja do nich pisałam i nic - cisza w eterze
Ale dziwne, że inne rzeczy piszą jak się do francuskiego po francusku niż gdy po angielsku.
Czyli to jest pierwsza firma której naprawdę mi będzie brakować.
Gdzieś czytałam, że przeciwzmarszczkowe produkty w niektórych krajach są testowane bo mają podobną kategorię co leki. Może to to. Czy może pisać o jakich wymaganiach prawnych mówią?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:07   #1995
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja bym poprosiła o dane dostawców
A tak w ogóle, na jakiego maila do tej firmy pisałaś? Ja pisałam kiedyś na 3, które były na ich stronie. I co? Najprawdopodobniej to były fikcyjne maile, bo dostawałam od razu zwrot
Miałam w to brnąć, ale stwierdziłam, że to mija się z celem. Pisałam na pierwszego z brzegu maila, biuro@ coś tam... Pan odpisał w tempie błyskawicznym, ale brak zainteresowania i w ogóle nieczytanie maila w całości w moich oczach daje ogromnego minusa.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:58   #1996
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Ok, tak czy siak na czerwoną, i skończy się niepewność co do tej marki, co Wy na to?
Jest jeszcze sprawa Avene. Dużo osób pyta, macie jakieś wieści? Ja do nich pisałam i nic - cisza w eterze
Avene samo nie testuje. Pierre farbe tez nie. Ale testuja ich koncerny farmaceutyczne produkujace leki. Na poprzedniej stronie wrzucalam cytaty dla Linusiaczka. Przeczytaj sobie. Szczerze mowiac nie wiem co z tym zrobimy. Chyba to co zwykle robimy z firmamy ktore nie testuja ale testuje jakas inna firma pod ktora sa podpuete? Trzebaby dokladniej zbadac sprawe. Avene ma oficjalne stanowisko na swojej stronie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:02   #1997
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dziewczyny, jaki krem możecie mi polecić? Najlepiej żeby było to coś w formie żelu, mam cerę mieszaną (normalne policzki, strefa T skłonna do świecenia się) i szukam czegoś lekkiego na dzień
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:20   #1998
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki krem możecie mi polecić? Najlepiej żeby było to coś w formie żelu, mam cerę mieszaną (normalne policzki, strefa T skłonna do świecenia się) i szukam czegoś lekkiego na dzień
Alterra, ich kremy są świetne i tanie, więc nic się nie ryzykuje.

Czy pytać się małych jednoosobowych mydlarni o testy? Bo ona sama w sobie nei testuje ale składniki mogą być.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:40   #1999
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Alterra, ich kremy są świetne i tanie, więc nic się nie ryzykuje.
ja jestem bardzo niezadowolona z kremu alterry na dzien z orchidea :/ strasznie mnie podrażnia, a poza tym ma tak okropny zapach, że go znieść nie mogę.


Ze swojej strony zamiast kremu polecam żel hialuronowy (np. potrójny 1,5% ze zróbsobiekrem) wymieszany z olejkiem arganowym (ja lubię też macadamia) zwykle robię sobie średnią kroplę żelu i na to daje 2 kropelki oleju, mieszam na dłoni i rozprowadzam na twarz. Szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża (ale nie przetłuszcza)
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 15:49   #2000
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo niezadowolona z kremu alterry na dzien z orchidea :/ strasznie mnie podrażnia, a poza tym ma tak okropny zapach, że go znieść nie mogę.
Tego nie próbowałam ale wszystkie inne są dla mnie cudne. Takie przyjemnie lekkie.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:50   #2001
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
(...) Ze swojej strony zamiast kremu polecam żel hialuronowy (np. potrójny 1,5% ze zróbsobiekrem) wymieszany z olejkiem arganowym (ja lubię też macadamia) zwykle robię sobie średnią kroplę żelu i na to daje 2 kropelki oleju, mieszam na dłoni i rozprowadzam na twarz. Szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża (ale nie przetłuszcza)
Zgadzam się z tym, bardzo polecam żel hialuronowy + olej, od kiedy używam tego połączenia skończyły się moje problemy z napiętą, przesuszoną paszczą, do tego nie świecę się i spokojnie mogę się później malować. Ja używam żelu hialuronowego odżywczego z BU+ ojej z kasztanowca z Mazideł, mam też olej z nasion truskawki i orzechów laskowych.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:26   #2002
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, bardzo polecam żel hialuronowy + olej, od kiedy używam tego połączenia skończyły się moje problemy z napiętą, przesuszoną paszczą, do tego nie świecę się i spokojnie mogę się później malować. Ja używam żelu hialuronowego odżywczego z BU+ ojej z kasztanowca z Mazideł, mam też olej z nasion truskawki i orzechów laskowych.
Podpisuję się obiema rękami i nogą!!!! Uwielbiam to zestawienie! Ja mam żel HA i olejek arganowy, jak wy po dwie kropelki do każdej aplikacji razem z żelem. No miodzio! A miałam skórę, która po dwóch, trzech godzinach od nałożenia kremu już swędziała, ściągała się itd. A teraz cały dzień, nawet pod pudrami, skóra jest nawilżona a ja czuje sie komfortowo

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Dziewczyny a wiedziałyście, że testy na potrzeby rynku kosmetycznego to jedynie od 0,4% - do 1% (wg różnych źródeł) wszystkich testów na zwierzętach? Nigdy im nie pomożemy naszymi "małymi" łapkami.... Co za barbarzyński świat...
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:28   #2003
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiedziałyście, że testy na potrzeby rynku kosmetycznego to jedynie od 0,4% - do 1% (wg różnych źródeł) wszystkich testów na zwierzętach? Nigdy im nie pomożemy naszymi "małymi" łapkami.... Co za barbarzyński świat...
A reszta to leki?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:44   #2004
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A reszta to leki?
Nie, są jeszce spożywcze, badania podstawowe ( wszczepmy kotu diodę do głowy a nóż coś wyjdzie - czyli próby robienia czegokolwiek nie wiedząc jaki może być efekt), modelowanie chorób, testy do tworzenia leków i testy toksykologiczne leków, ksenotransplantacja.
O tym wszystkim jest na wiki jak w końcu ją skończę tłumaczyć, na początku lipca pewnie jak się sesja skończy

A jaki olej do suchej skóry która się dużo poci (nie jest tłusta az tak, tylko mam niski próg temperaturowy i przy 15 st już się pocę) i ma skłonności do zapychania?

Edytowane przez Bela03
Czas edycji: 2012-06-19 o 17:59
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:31   #2005
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

wiele zwierząt też wykorzystywane jest do tajnych testów wojskowych wcześniej psychologicznych, wiele to szpitale i instytucje medyczne (ćwiczenia szwów, operacji itp. itd.)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:41   #2006
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

https://secure.humanesociety.org/sit...1912yahooemail

nie wiem czy ta sprawa też do Was przemawia(sprzeciw przeciwko sprzedazy miesa wielorybow przez Yahoo!), ale HSI wysłał maila z tym więc rozprzestrzeniam
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:48   #2007
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Ech, szkoda, że tyle firm testuje... I szkoda, że i tak walczymy jedynie z ich częścią. Kosmetyki firmy X można olać na rzecz kosmetyków firmy Y, ale z leków już tak łatwo się nie zrezygnuje. A na wojsko i inne tego typu organizacje już w ogóle nie mamy wpływu, bo nie jesteśmy ich klientami... No cóż, robimy, co możemy...
_______________

Tak w ogóle, znacie jakieś firmy, które produkują portfele? Szukam takiego portfela jakie kiedyś miała firma Nici Takie hmm rozkładane, z dużą ilością kieszeni itd. Najlepiej żeby portfel miał przynajmniej dwie kieszonki na drobne i jedną na banknoty. No i żeby nie był skórzany. Szukam i szukam takiego... I albo trafiam na skórzane, albo na takie rozkładane z kieszonkami, ale tak małe i tak marnie wykonane, że długo by u mnie nie pożyły
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:52   #2008
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ech, szkoda, że tyle firm testuje... I szkoda, że i tak walczymy jedynie z ich częścią. Kosmetyki firmy X można olać na rzecz kosmetyków firmy Y, ale z leków już tak łatwo się nie zrezygnuje. A na wojsko i inne tego typu organizacje już w ogóle nie mamy wpływu, bo nie jesteśmy ich klientami... No cóż, robimy, co możemy...
_______________

Tak w ogóle, znacie jakieś firmy, które produkują portfele? Szukam takiego portfela jakie kiedyś miała firma Nici Takie hmm rozkładane, z dużą ilością kieszeni itd. Najlepiej żeby portfel miał przynajmniej dwie kieszonki na drobne i jedną na banknoty. No i żeby nie był skórzany. Szukam i szukam takiego... I albo trafiam na skórzane, albo na takie rozkładane z kieszonkami, ale tak małe i tak marnie wykonane, że długo by u mnie nie pożyły
Ja mam starego New Yorkera( z 7 lat) nic mu się nie dzieje, jednak wolę skórzany który potem dostałam i używam bo nie wyrzucam rzeczy.

Wg. można robić kampanie w sprawie testów jawnie bestialskich i bezsensownych żeby uświadomić społeczeństwo. Takie coś już pomoże, oprócz tego teoretycznie politycy mają wpływ na dofinansowanie badań - głosujmy świadomie
(Zabrzmiałam jak jakiś wariiat nawołujący do głosowania xD)
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:56   #2009
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Ja mam starego New Yorkera( z 7 lat) nic mu się nie dzieje, jednak wolę skórzany który potem dostałam i używam bo nie wyrzucam rzeczy.
Rozumiem. Gdybym dostała skórzany, nie wyrzuciłabym, ale sama takiego sobie nie kupię.
No i mój portfel z Nici jest świetny. Mam go ponad 10 lat i dopiero 1,5 roku temu się w nim rozleciał zamek. To w sumie jedyny problem. Może zamiast kupować nowy portfel dam ten do naprawy? Myślicie, że ktoś mi wymieni w nim zamek? Np. w punkcie naprawy odzieży, gdzie wszywają zamki do spodni?

Cytat:
Wg. można robić kampanie w sprawie testów jawnie bestialskich i bezsensownych żeby uświadomić społeczeństwo. Takie coś już pomoże, oprócz tego teoretycznie politycy mają wpływ na dofinansowanie badań - głosujmy świadomie
(Zabrzmiałam jak jakiś wariiat nawołujący do głosowania xD)
Są jacyś politycy, którzy sprzeciwiają się testom na zwierzętach?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:56   #2010
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

na allegro się uchowały jeszcze NICI http://allegro.pl/listing.php/search...gory=1490&sg=0 ))))

co do przełomu w testach czytałam w zeszłym roku art, że ma być więcej symulatorów więc ta ilość zwierząt dostarczanych na ćwiczenia zabiegów ma się mocno zmniejszyć.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.