Wyjazd na wakacje... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 21:37   #211
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Współczuję. Przyzwyczaiłaś się do takiej sytuacji ale zaczynasz być całkowicie dorosłą. Tzn zaczynasz zauważać, że rodzice nie kierują się Twoim dobrem a jedynie własnym spokojem. Bo najłatwiej zabronić niż zaufać i uwierzyć, że własne dziecko potrafi być odpowiedzialne i jest mądre.

Przechodziłam też przez to. Ale na wyjazdy kilkudniowe jeździłam sporo z powodu uprawianego sportu. Dzięki temu rodzice przyzwyczaili się do mojej nieobecności. Na dyskoteki mnie nie chcieli puszczać a jak się zgadzali to kazali wracać o 22. Ale wytłumaczenie znalazłam. Bo spytałam się czy lepiej o tej 22 wracać samej czy później ale w dużym gronie z odprowadzeniem pod sam dom. Oczywiście niechętnie ale zgodzili się ze mną, że w grupie bezpieczniej. Początkowo wracałam tak koło 12. Z czasem jak przywykli i na mój powrót nie czekali to wydłużałam. Jak się czepiali że za późno wróciłam to mówiłam że znajomej siostra przyjechała po nas i nas odwiozła. A mama się cieszyła, że dobrze zrobiliśmy czekając na bezpieczny powrót.

Rodzicom trzeba odciąć pępowinę. Niektórym od razu innym potrzeba ten czas wydłużyć.

Wyjedź co jakiś czas na noc do tej cioci. Z czasem wyjedź gdzieś z koleżankami. Niech oswoją się, że córeczka ma własne życie i to ona sama za nie odpowiada. I nie pytaj czy możesz, po prostu informuj. I to nie tylko pod względem wyjazdów. Ale chociażby poinformuj, "że dziś wrócę o 21 bo idę do kina". Nie dyskutuj. Twoi rodzice doskonale Cię znają i wiedzą jak poprowadzić rozmowę, byś czuła, że źle robisz.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:15   #212
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Wyjedź co jakiś czas na noc do tej cioci. Z czasem wyjedź gdzieś z koleżankami. Niech oswoją się, że córeczka ma własne życie i to ona sama za nie odpowiada. I nie pytaj czy możesz, po prostu informuj. I to nie tylko pod względem wyjazdów. Ale chociażby poinformuj, "że dziś wrócę o 21 bo idę do kina". Nie dyskutuj. Twoi rodzice doskonale Cię znają i wiedzą jak poprowadzić rozmowę, byś czuła, że źle robisz.
o to to

I nie słuchaj gadania o moralności, ani tego że jakaś zła jesteś i jak tak możesz się im sprzeciwiać.
To oni się powinni raczej zastanowić jak mogą tak traktować własne dziecko.

jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:00   #213
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Raz na jakiś czas chodzę z koleżankami na dyskoteki ale tata przyjeżdża po mnie o 22. Staram się jakoś to wszystko ogarnąć i coraz mniejsze mam wyrzuty sumienia, że wyjeżdżam. Jakoś trzeba powoli z tym walczyć. Wiem że tak od razu wszystkiego się nie da ale z czasem może bedzie lepiej
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:49   #214
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Masakra dziewczyno, strach zapytać czy możesz iść bez pozwolenia do wc...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 19:17   #215
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Masakra dziewczyno, strach zapytać czy możesz iść bez pozwolenia do wc...
No to akurat mogę i nie muszę pytać o pozwolenie
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 19:28   #216
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Maryteczka Pokaż wiadomość
Raz na jakiś czas chodzę z koleżankami na dyskoteki ale tata przyjeżdża po mnie o 22. Staram się jakoś to wszystko ogarnąć i coraz mniejsze mam wyrzuty sumienia, że wyjeżdżam. Jakoś trzeba powoli z tym walczyć. Wiem że tak od razu wszystkiego się nie da ale z czasem może bedzie lepiej
masz wychodzne z domu do 22.00 ??? To jest nienormalne.Jesteś dorosła kobieta a traktują cię jak gówniarę.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 20:16   #217
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
masz wychodzne z domu do 22.00 ??? To jest nienormalne.Jesteś dorosła kobieta a traktują cię jak gówniarę.
Jak idę na jakąś dyskotekę (co rzadko się zdarza) to mam wrócić o 22. A jak normalnie wychodzę np do chłopaka, na spacer to mam wrócić o 20
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 20:23   #218
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Maryteczka Pokaż wiadomość
Jak idę na jakąś dyskotekę (co rzadko się zdarza) to mam wrócić o 22. A jak normalnie wychodzę np do chłopaka, na spacer to mam wrócić o 20
Powtórze sie i powiem, że to nie normalne i dziwie Ci się , że nigdy się nie postawiłaś i nigdy sie nie buntowałas. A co się stanie jak wrócisz pozniej ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 20:28   #219
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Powtórze sie i powiem, że to nie normalne i dziwie Ci się , że nigdy się nie postawiłaś i nigdy sie nie buntowałas. A co się stanie jak wrócisz pozniej ?
Jak wrócę później to jest kazanie, wypominanie wszystkich moich wcześniejszych przewinień i późniejsze dąsanie się przez następny tydzień. Teraz to mi przeszkadza trochę bo wiadomo jak jest na studiach... Koleżanki proponują wyjście na dyskotekę po 21 a ja nie widzę sensu iść bo o 22 już muszę wracać.
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 21:29   #220
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Maryteczka Pokaż wiadomość
Jak wrócę później to jest kazanie, wypominanie wszystkich moich wcześniejszych przewinień i późniejsze dąsanie się przez następny tydzień. Teraz to mi przeszkadza trochę bo wiadomo jak jest na studiach... Koleżanki proponują wyjście na dyskotekę po 21 a ja nie widzę sensu iść bo o 22 już muszę wracać.
A nie widzisz braku sensu w tym, że dajesz sobą pomiatać jak bandera na Darze Pomorza? Weź dziewczyno zrób coś z sobą, bo normalnie wszystko opada jak się to czyta.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:27   #221
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Wiem, że muszę coś z tym zrobić. To już mnie czasami dobija. Teraz pojadę na wakacje później jadę do koleżanki na parę dni. Muszę trochę odpocząć i regenerować siły do zmagań z rodzicami. Teraz jestem trochę już wyprana od tego wiecznego stresu i myślenia co zrobić żeby było dobrze.
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:37   #222
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Ale Ty sama się w to pakujesz, bo większość nastolatek ma ten problem, że chce gdzieś iść na imprezę a rodzice nie pozwalają, za to dzieciaki stawiają na swoim i tak siłą rzeczy wychodzi z tego jakiś kompromis. Ja ze swoimi rodzicami wojny przechodziłam w liceum o to kiedy mam wracać z imprezy i też nie było miło potem w domu, ale co z tego? Umrze ktoś od tego, że 2 dni nie będzie miło? I na litość boską to było w liceum jak miałam 16 czy 17 lat a nie jako dorosła kobieta!!! A o 22 to wracałam z podwórka w 4 klasie podstawówki, podobnie jak inne dzieci Coś mi się widzi, że coś więcej jest nie tak u Ciebie w domu a nie tylko szlaban na wychodzenie gdziekolwiek. Bo gdyby tak nie było, to powiedziałabyś jak każda inna dziewczyna DOŚĆ i robiła swoje.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:52   #223
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

W liceum byłam bardzo potulną i grzeczną dziewczynką i nigdzie nie wychodziłam. U mnie w domu ogólnie jest taka atmosfera... że dzieci muszą spełnić ambicje rodziców i żyć tak jak oni sami to sobie wymarzyli. Na początku nie odpowiadał im mój chłopak ale jakoś z czasem stwierdzili "niech będzie ten ale wolelibyśmy innego" teraz te wychodzenie z domu i wracanie. Dzisiaj zrobiłam "postęp" i nie pytałam ojca czy mogę wyjść a tylko wyszłam i nie powiedziałam o której wrócę. Tata ogólnie jest bardzo nerwowy i zaraz wszystkich wyzywa i obraża jak coś jest nie tak.
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 23:28   #224
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Życie ci prprzelatuje ci miedzy palcami. Bedziesz kiedys zalowac utraconej mlodosci. Bo to wlasnie odbieraja ci rodzice. Wspólczuje......
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 00:02   #225
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wyjazd na wakacje...

No właśnie, ciekawe czy na starość nie będziesz żałować, że zmarnowałaś pół życia. Przecież nawet na wakacjach nigdzie dotąd nie byłaś - masakra... Wiesz, ja nawet psa wypuszczam, żeby sobie pobiegał, więc jak można człowieka tak więzić
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 00:19   #226
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Ja też wiele życia przesiedziałam w domu i mimo 20 lat też mieszkam z rodzicami ( brak funduszy )
Jednak oni nigdy mi nic nie zakazywali, po prostu nie lubiłam imprez, nigdy nie miałam wielu znajomych, to i sporo czasu w domu.
Bardzo Tobie współczuję, bo masz z nimi piekło...
Dobrze, że chociaż teraz się trochę postawiłaś.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:03   #227
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wyjazd na wakacje...

moja bratowa wzięła kredyt studencki żeby opłacać swoją część za mieszkanie i część chyba poszła na ślub. Nie wiem jak to jest z oprocentowaniem ale spłacać zaczynasz dopiero jak znajdziesz pierwszą pracę po studiach. A po dwóch kierunkach na pewno coś dla Ciebie będzie. Nie rozumiem po co tak się męczyć z rodzicami
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:44   #228
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
moja bratowa wzięła kredyt studencki żeby opłacać swoją część za mieszkanie i część chyba poszła na ślub. Nie wiem jak to jest z oprocentowaniem ale spłacać zaczynasz dopiero jak znajdziesz pierwszą pracę po studiach. A po dwóch kierunkach na pewno coś dla Ciebie będzie. Nie rozumiem po co tak się męczyć z rodzicami
To jest kredyt sponsorowany przez państwo, więc jest prawie że darmowy a spłaca się 2 lata po zakończeniu studiów, więc zdąży się na pewno ustatkować do tego czasu. Ale tu nie w tym problem. Nawet jakby jej ktoś dał kasę na tacy, to ona tego nie zrobi, bo ona się własnego cienia boi.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:28   #229
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Szok, szok, szok.
To chyba jakaś kara za coś z poprzedniego wcieleni, bo ja sobie takich sytuacji normalnie nie potrafie wyobrazić.


O 20 to wracałam w podstawówce, chyba że meldowałam, że przed domem na skakance skacze ;D
O 22 to czasy gimnazjum, ale zawsze mogłam zadzwonić i wydłużyc czas.
Grunt to było nie przeginać, a było w porzadku.
W liceum tylko informowałam, że wychodzę, mówiłam gdzie i o której mniej wiecej wróce, ale to też zawsze można było zmienić przez telefon.
Od gimnazjum mówiłam rodzicom, że jak bede chciała wyjsc to i tak wyjde, ale nie chce sie z nimi spierać, wiec lepiej, żeby puścili mnie sami, a ja zawsze co jakiś czas zadzwonie czy napisze esa, że jest wszystko w porządku. Lepsze to niż bunty. I przystali na to.

Pamietam jak w gimnazjum uparłam się na samodzielny wyjazd pod namiot ! Koleżanka z rodzienstwem i rodzicami byli juz nad jeziorem i ja bardzo chcialam do nich jechac. Moi rodzice wolnego nie mieli, wiec postanowilam pojechac tam na weekend sama. Byli przeciwko.
Ale popralam sobie rzeczy, poprasowalam, spakowalam namiot, cieple ciuchy, zrobilam zakupy z jedzeniem, popakowalam. Mama obserwowala Potem z torbami juz wystawionymi przed domem poszlam do nich i poprosilam, zeby mnie tam zawiezli bo nie chce tluc sie busem. Stwierdzilam, ze zobacza od razu gdzie bede, w weekend moga zajechac na grilla, ze mogliby pomoc mi rozlozyc namiot w bezpiecznym miejscu
Byli w szoku. Zawiezli, pomogli, jeszcze kieszonkowe dali


To co Ty masz w domu, to kosmos jakis dla mnie
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:48   #230
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Wow jagodowa, wyjazd w gimnazjum pod namiot, chyba niewielu rodziców by się zgodziło. Ale skoro byłaś taka samodzielna , to bardzo dobrze Co innego jakbyś nie była to byś raczej nie pojechała
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:03   #231
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Miałam swój namiot obok namiotu kolezanki i jej rodzicow, wiec to tez inaczej. Spedzalismy czas wszyscy razem.
A to była chyba 3 klasa już, więc też juz malenstwem nie byłam


Myslę, że to kwestia zaufania rodziców, które da się wypracować.

W gimnazjum to już w wakacje z mamą do pracy biegałam, żeby sobie dorobić na swoje pierdoły


A rodzice autorki z tego co widać to chyba nie mają powodów żeby autorce nie ufać. Trochę sytuacja bez wyjścia. Autorka sama się nie postawi bo nie potrafi, bo tak ją rodzice nauczyli. I się kółko zamyka.

Edytowane przez jagodowa90
Czas edycji: 2011-07-30 o 17:11
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:23   #232
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wyjazd na wakacje...

No tak, skoro byli rodzice, to ok. Nie byłaś maleństwem, tylko po prostu gdyby nie było rodziców, to zrozumiałabym rodziców, jakby nie puścili w tym wieku.,

A sytuacja autorki to masakra :/
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:38   #233
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No tak, skoro byli rodzice, to ok. Nie byłaś maleństwem, tylko po prostu gdyby nie było rodziców, to zrozumiałabym rodziców, jakby nie puścili w tym wieku.,

A sytuacja autorki to masakra :/
To patologia...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:56   #234
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Ale szczerze mowiac sama sie autorka o to prosila. Mogla zareagować w porę, mogla pokazać rodzicom, ze ten ma swoje zycie/plany/marzenia.
Kazdy normalny nastolatek to robi. Jesli faktycznie sytuacja jest nieciekawa odważna osoba wyprowadza się z domu, probuje sie oderwać od patologii, a nie bierze dwa kierunki dziennie, tak ze przez najblizsze 5 lat nie ma szans na wyprowadzke.


I przykro mi to mówić autorko, ale z Twoim obecnym charakterem możesz byc pomiatana przez ludzi, tak jak pomiatają tobą rodzice... przykre.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:02   #235
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Wyjazd na wakacje...

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;28464873]Ale szczerze mowiac sama sie autorka o to prosila. Mogla zareagować w porę, mogla pokazać rodzicom, ze ten ma swoje zycie/plany/marzenia.
Kazdy normalny nastolatek to robi. Jesli faktycznie sytuacja jest nieciekawa odważna osoba wyprowadza się z domu, probuje sie oderwać od patologii, a nie bierze dwa kierunki dziennie, tak ze przez najblizsze 5 lat nie ma szans na wyprowadzke.


I przykro mi to mówić autorko, ale z Twoim obecnym charakterem możesz byc pomiatana przez ludzi, tak jak pomiatają tobą rodzice... przykre.[/QUOTE]
Ja myślałam, że ona studiuje gdzies daleko, zeby od rodzicow sie odciąć, a ona wziela na siebie dwa kierunki i dalej siedzi z rodzicami i jest dla nich potulna i tak będzie kolejne 5 lat

Trzeba bylo wyjechać do innego miasta. Tam zacząć studiować i poczuć co to jest zycie i wolnosc .
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:23   #236
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że ona studiuje gdzies daleko, zeby od rodzicow sie odciąć, a ona wziela na siebie dwa kierunki i dalej siedzi z rodzicami i jest dla nich potulna i tak będzie kolejne 5 lat

Trzeba bylo wyjechać do innego miasta. Tam zacząć studiować i poczuć co to jest zycie i wolnosc .
To akurat niekoniecznie jest takie proste. Ja sama mieszkam w duzym miescie i rodzice w zyciu nie zgodziliby sie na utrzymywanie mnie w innym, bo tutaj mam wszystko.
Ok, moglaby sama wyjechac i sie utrzymywać, no ale wlasciwie byloby trudniej szukac pracy kilkaset km dalej niz u siebie.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:07   #237
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

No właśnie mieszkam w sporym mieście i uznaliśmy, że bez sensu jest gdzieś wyjeżdżać. To byłby bardzo duży wydatek dla nich. Jakoś będę musiała walczyć z nimi na miejscu. Teraz czekam do czwartku i wyjeżdżam trochę odpocząć. Wczoraj matka też miała problemy i stwierdziła że nie pojadę itp argumentem jaki podała było brak funduszy i że ojciec będzie krzyczał. Na co ja powiedziałam że pieniądze mam własne a ich zdanie mnie nie interesuje. I na tym się skończyło. O dziwno atmosfera jest normalna....
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:19   #238
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Wyjazd na wakacje...

jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:24   #239
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Maryteczka Pokaż wiadomość
No właśnie mieszkam w sporym mieście i uznaliśmy, że bez sensu jest gdzieś wyjeżdżać. To byłby bardzo duży wydatek dla nich. Jakoś będę musiała walczyć z nimi na miejscu. Teraz czekam do czwartku i wyjeżdżam trochę odpocząć. Wczoraj matka też miała problemy i stwierdziła że nie pojadę itp argumentem jaki podała było brak funduszy i że ojciec będzie krzyczał. Na co ja powiedziałam że pieniądze mam własne a ich zdanie mnie nie interesuje. I na tym się skończyło. O dziwno atmosfera jest normalna....
Widać, że na siłę chcą Cię zatrzymać. Ale dobrze, że się nie dajesz
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:25   #240
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Wyjazd na wakacje...

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Widać, że na siłę chcą Cię zatrzymać. Ale dobrze, że się nie dajesz
Ja nie mogę się poddać bo obiecałam dla babci że pojadę na te wakacje.
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.