Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 11:59   #3571
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

* Raboussamai *
to jesteś Ty?

z wymianki upolowałam piękny pastelowy różowy mieniący się cień, delikatną szminkę z Astora, czekam jeszcze na róż do policzków...

Czaję się jeszcze na tzw. bazę pod makijaż. Muszę o niej poczytać.


Nie maluję się wcale jak zostaję w domu, w upały też się nie maluję (tylko krem z filtrem) i ogólnie lubię makijaż nude jesli chodzi np. o uczelnię.

Na zakupy też się nie maluję :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:33   #3572
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny A jakbym go musiała nazwać, żeby mniej więcej przybliżyć wizję fryzjerowi? Karmelowy brąz?

Chyba zrobię tak, że zamiast kombinować z farbami w domowym zaciszu, to pójdę do fryzjera z kilkoma propozycjami i razem pomyślimy nad rozwiązaniem.

PS: przepiękny avek...
Myślę, że najlepiej byłoby wydrukować i pokazać Oni wiedzą najlepiej jak to później zmontować Zawsze tak robię gdy mam jakąś wizję Ale gdybym już na siłę musiała nazywać to dla mnie ten kolor to takie toffi... Ten jest jeszcze cudowny http://www.celebrity-hair-styles-mag...gallery-01.jpg

elianka no masz rację, ale dla mnie mascara to takie nic, że nawet nie wiem, że ją mam

mikia20 a pokażesz ten cień? Ja szukam takiego matowego, brudno-różowego jasnego cienia, ale wszystko albo z brokatem, albo nie ten odcień...

Poza tym jak tylko odwiedzę Rossmanna to kupuję babydream... skoro tak zachwalacie to wezmę, bo nie mam czasu na poszukiwania o wiele droższych zamienników ;P

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa Si, to ja

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-14 o 12:35
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:40   #3573
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a propos fryzjera, to ja ostatnio wzięłam pendrive ze zdjęciami pożądanej fryzury, odpaliłam na komputerze w zakładzie (gdzie teraz nie ma kompa..?.) i dokładnie omówiłam z fryzjerka co i jak. Wyszło idealnie
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:58   #3574
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jak TŻ wróci i zabawi się w fotografa to pokażę oczko umalowane tym cieniem
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:23   #3575
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a propos fryzjera, to ja ostatnio wzięłam pendrive ze zdjęciami pożądanej fryzury, odpaliłam na komputerze w zakładzie (gdzie teraz nie ma kompa..?.) i dokładnie omówiłam z fryzjerka co i jak. Wyszło idealnie
Haha mam ten sam patent Albo drukowanie
Poza tym moja fryzjerka to kobieta, która ścina mi włosy od czasu gdy miałam 6 lat, więc wszystkie moje zachcianki, miny i życzenia zna na pamięć. Fakt faktem ma podróż trwa godzinę zanim dotrę do salonu, ale mam pewność, że jej mogę zaufać i nie umyję włosów zaraz po
Dobra fryzjerka w tych czasach to prawdziwy skarb, nie uważacie?

Cytat:
Napisane przez mikia20
Jak TŻ wróci i zabawi się w fotografa to pokażę oczko umalowane tym cieniem
Byłoby super!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:42   #3576
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

denq witam a ja myślałam że ten piękny avek właśnie Ciebie przedstawia czuje się zawiedzona

Kira, ja wczoraj szastnęłam się na taki wyczyn i pierwszy raz farbowałam (pierwszy tzn. farbą nie szamponem) włosy w domu sama... coś strasznego,bo mam włosy prawie do pasa troszku otoczenie przybrudziłam, ale farbka pięknie wyszła i dokładnie tak jak mój naturalny kolor taki ciemny bardzo i zimny brązik, a przy tym naturalny i odnalazłam fajną farbę, co tylko co zdjążyłam nałożyć to 5 min i spłukiwałam, bo 10 min powinno się trzymać http://www.urodaikosmetyki.pl/photos..._koloryzuj.jpg a takie toffi czy karmelek to mi się strasznie podobają, ale trzeba mieć warunki albo determinacje, ja mam za ciemne kłaczki

Znalazłam zdjęcie... na da.... piękna dziewczyna, o cudnej skórze i pięknych,nietypowych włosach, ale dość niefortunnym makijażu,który podejrzewam był specjalnie przerysowany do foto
http://www.digart.pl/zoom/5172066/Biala_Krolowa_2.html
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:47   #3577
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

loss_lauri ahh gdyby to nie były jedynie marzenia, ale są... i pewnie będą przez kolejne lata, a jeśli już się zrealizują to nie będzie nas stać na takie cudowne filtry Życie...
być może to kwestia jeszcze paru lat, ale w moim przypadku filtr to kosmetyk, na którym nie można oszczędzać. gdyby istniał taki, który jest stabilny przez cały dzień i nie zbiera się po kilku godzinach od uśmiechania/mówienia w okolicach kącików ust (tak, że wygląda to jakbyś jadła polukrowany pączek) to byłabym w stanie dużo zapłacić (kosztem innych kosmetyków)
ja jestem makijażową minimalistką (przez moją nieuemiejętność nałożenia czegokolwiek oprócz pudru perłowego na filtr i kompletny brak odpowiednio jasnych odcieni) wystarczy mi tusz do rzęs, korektor pod oczy, róż i ew. rozświetlacz na kości policzkowe.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 15:23   #3578
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Moja fryzjerka ma hebanową skórę (solarium ), czarnoniebieskie włosy, mocny makijaż, obficie zdobione paznokcie i chodzi w dość frywolnych ciuchach. Na początku jej wizerunek mnie trochę przeraził, ale postanowiłam nie poddawać się stereotypom i oddałam moją czuprynę w jej ręce I choć sama jest w nieco przestylizowana, to wyczucie ma świetne!

Nicki86 to gratuluję nowego imagu Farba ślicznie wygląda, a jak masz włosy do pasa, to wyobrażam sobie, jaki musi być efekt końcowy

A skoro ja mam ciemnie włosy, to do karmelu trzeba będzie rozjaśniać? O nie...tego boję się strasznie, choć był moment (liceum ), że pragnęłam mieć włosy właśnie jak ta dziewczyna z DA z twojego linku Nie żółty blond, tylko taki siwy, mysi albo jasno pszeniczny. Byłam wtedy pod silnym wpływem gry, ale trochę samokrytyki we mnie zostało i zrezygnowałam.
A tutaj przykładowy cosplay z owej gry:
http://lh5.ggpht.com/_BirvUCzeN8s/Sd...-_dark_elf.jpg
http://blogdocko.com.br/wp-content/u...lf_lineage.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_PgzWtj7VIi...0/dark+elf.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_PgzWtj7VIi...lineage+ii.jpg

Tak...jestem nieco zdziecinniała - lubię gry i elfy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:30   #3579
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Haha mam ten sam patent Albo drukowanie
Poza tym moja fryzjerka to kobieta, która ścina mi włosy od czasu gdy miałam 6 lat, więc wszystkie moje zachcianki, miny i życzenia zna na pamięć. Fakt faktem ma podróż trwa godzinę zanim dotrę do salonu, ale mam pewność, że jej mogę zaufać i nie umyję włosów zaraz po
Dobra fryzjerka w tych czasach to prawdziwy skarb, nie uważacie?
dobra fryzjerka toi prawdziwy cud. Ja kiedyś wydrukowałam zdjęcia dwóch fryzur, zupełnie innych poszłąm do fryzjerki osiedlowej , ta oczywiście stwierdziła, że to co przyniosłam to jest jedna i ta sama fryzura i zrobiłą mi na głowie taką masakrę, że myślałam,że się zapłaczę. Teraz wolę wydać więcej kasy na fryzjera i mieć na głowie coś ładnego. Posiadam jeszcze jednego dreda dyndającego z tyłu głowy i jak idę do fryzjerki to zwykle się cieszą jak dzieci pytając się mnie co to jest, no ręce opadają, kiedyś nawet usłyszałam, że wygląda to jak noga pająka, albo miały jakieś skojarzenia z gorylem.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:31   #3580
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam podczytuję Was juz od jakiegoś czasu i mam do Was pytanie. Na razie nie za bardzo mogę swoją jasną cerę podkreślic, bo za bardzo nie widac, że jest jasna;p Widac to rano, ale bardzo szybko robi się taka niejednolita, jakieś takie różowe plamy. Nie wiem za bardzo co mam zrobic, żeby wyglądac jak człowiek chociaż przez kilka godzin.
Rano, kiedy jeszcze wyglądam normalnie, to mam cerę taka umiarkowanie jasną;p Nie jest to jeszcze to, ale dążę do porcelany
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:36   #3581
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Halucyn, te plamki pojawiają się na policzkach czy w różnych miejscach?

Może być to uczulenie, przebarwienia po trądziku, podrażnienia wrażliwej cery - opcji jest wiele i żeby wiedzieć jak z tym walczyć, trzeba wiedzieć skąd się to wzięło.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 15:36   #3582
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Posiadam jeszcze jednego dreda dyndającego z tyłu głowy i jak idę do fryzjerki to zwykle się cieszą jak dzieci pytając się mnie co to jest, no ręce opadają
znam to... wśród 'zwykłych' włosów mam 3 dredy, fryzjerki też zachowują się nader dziwnie... nawet spotkałam się u jednej z reakcją świadczącą o tym, że trochę się go... brzydzi
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:39   #3583
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka ma hebanową skórę (solarium ), czarnoniebieskie włosy, mocny makijaż, obficie zdobione paznokcie i chodzi w dość frywolnych ciuchach. Na początku jej wizerunek mnie trochę przeraził, ale postanowiłam nie poddawać się stereotypom i oddałam moją czuprynę w jej ręce I choć sama jest w nieco przestylizowana, to wyczucie ma świetne!

Nicki86 to gratuluję nowego imagu Farba ślicznie wygląda, a jak masz włosy do pasa, to wyobrażam sobie, jaki musi być efekt końcowy

A skoro ja mam ciemnie włosy, to do karmelu trzeba będzie rozjaśniać? O nie...tego boję się strasznie, choć był moment (liceum ), że pragnęłam mieć włosy właśnie jak ta dziewczyna z DA z twojego linku Nie żółty blond, tylko taki siwy, mysi albo jasno pszeniczny. Byłam wtedy pod silnym wpływem gry, ale trochę samokrytyki we mnie zostało i zrezygnowałam.
A tutaj przykładowy cosplay z owej gry:
http://lh5.ggpht.com/_BirvUCzeN8s/Sd...-_dark_elf.jpg
http://blogdocko.com.br/wp-content/u...lf_lineage.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_PgzWtj7VIi...0/dark+elf.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_PgzWtj7VIi...lineage+ii.jpg

Tak...jestem nieco zdziecinniała - lubię gry i elfy
Lepiej pooglądaj sobie cosplayerki odgrywające Tifę z FF VII To nigdy włosów nie przefarbujesz Jeszcze z taką urodą, to jesteś po prostu idealną Tifą Chociaż tak patrząc po avatarach, to z Finali najbardziej Rinoę przypominasz (moja druga ulubiona postać, wolę Tifę, bo ma dłuższe włosy i tylko dlatego)
Swoją drogą ja, wpatrzona w Tifę, nie przefarbowałam się na rudo ani nie ścięłam, a po maturze robię sobie grzywkę i cieniowanie przy twarzy jak ma Tifa
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:48   #3584
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To jest różowy cień Bourjois makijaż na bardzo szybko robiony.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:01   #3585
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jyyli Jak mnie jakaś gra wciągnie, to mam ochotę się utożsamiać z bohaterami Na FF też miałam "fazę" ale to bardziej skupiło się na Cloudzie, niż na damskich bohaterach

Mikia20 bardzo fajny, widać mieniące się drobinki
Kiedyś umalowałam się w Sephorze podobnym cieniem i nawet chciałam go kupić, ale jak zobaczyłam cenę (ok. 200zł za pojedynczy cień), to prawie uciekłam z przerażenia

PS: masz przepięknie jasne brwi
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:12   #3586
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Te brwi są (były?) moim ciężkim kompleksem - mam takie same rzęsy, tylko jak się maluję tuszem na co dzień to są trochę przyciemnione. Muszę tez poprawić ich kształt u kosmetyczki...

Tja, cień za 200 zł... jak kiedyś będę rządzić światem to sobie takie kupię
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:22   #3587
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
a propos fryzjera, to ja ostatnio wzięłam pendrive ze zdjęciami pożądanej fryzury, odpaliłam na komputerze w zakładzie (gdzie teraz nie ma kompa..?.) i dokładnie omówiłam z fryzjerka co i jak. Wyszło idealnie
ja też zawsze z pendrivem albo wydrukowaną fotką. przynajmniej mam pewność, że dostanę to co chcę
raz powiedziałam, że chcę podciąć końcówki, a ta mi zjechała z 7cm
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:26   #3588
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
znam to... wśród 'zwykłych' włosów mam 3 dredy, fryzjerki też zachowują się nader dziwnie... nawet spotkałam się u jednej z reakcją świadczącą o tym, że trochę się go... brzydzi
znam,znam właśnie nogi pająka to była reakcja fruzjerki która się brzydziłą mojego dredka zawsze muszę tłumaczyć co to jest, a one zawsze się pytają - to co chce je pani ściąć - niekiedy mam ochotę wstać i wyjsć, no przepraszam,ale co to za fryzjerka która nie wie co to dred.

Świetne zdjęcia tych elfów
ja także lubie Tifę z FF , ale ostatnio moją ulubioną postacią jest Fran z FF 12 , niby nie ma jasnej karnacji, ale mi białe włoski i jest śliczna, taka tajemnicza.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:34   #3589
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
znam,znam właśnie nogi pająka to była reakcja fruzjerki która się brzydziłą mojego dredka zawsze muszę tłumaczyć co to jest, a one zawsze się pytają - to co chce je pani ściąć - niekiedy mam ochotę wstać i wyjsć, no przepraszam,ale co to za fryzjerka która nie wie co to dred.

Świetne zdjęcia tych elfów
ja także lubie Tifę z FF , ale ostatnio moją ulubioną postacią jest Fran z FF 12 , niby nie ma jasnej karnacji, ale mi białe włoski i jest śliczna, taka tajemnicza.
Ja się nigdy nie brzydziłam dredów, zaczęłam dopiero, jak zobaczyłam od środka dreda mojego brata po obcięciu A bardzo dbał o higienę, może nawet nadmiernie Ale nie miałabym oporów, żeby dotknąć dreda czy cokolwiek z nim zrobić, jedynie żeby zrobić na własnej głowie

Z Finali można bardzo fajne inspiracje czerpać Szczególnie jeśli jest się bladolicą (ale chyba jednak lepiej w nie nie grać, mam spaczony obraz mężczyzny po VII Moim ideałem jest Sephiroth)

A wiecie, ja musiałam zblednąć strasznie przez ostatnie 2 lata. Kiedyś używałam podkładu z Astora i kolor był nawet dobry, minimalnie za ciemny. Jakiś czas temu znowu kupiłam, ale rzuciłam do szuflady i dziś odkopałam. Efekt: ciemny pomarańcz
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 16:37   #3590
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja się nigdy nie brzydziłam dredów, zaczęłam dopiero, jak zobaczyłam od środka dreda mojego brata po obcięciu A bardzo dbał o higienę, może nawet nadmiernie Ale nie miałabym oporów, żeby dotknąć dreda czy cokolwiek z nim zrobić, jedynie żeby zrobić na własnej głowie

eee, co zobaczyłaś?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:43   #3591
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
eee, co zobaczyłaś?
Nie żadne robale ani nic takiego (chociaż ciężko mi uwierzyć w opowieści o takowych, bo żeby sobie wyhodować, to pewnie trzeba się postarać).
One były w środku wilgotne, były takie kłaczki jak się robią na szczotce czasem i było czuć lekki smrodek, jakby pleśni? Pewnie właśnie z nadmiernej higieny się to wzięło, brat mył co 2 dni i pewnie nie zdążyły wyschnąć.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:45   #3592
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.kretyn.com/55752

Własnie o tym pomyślałam...bleee...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:55   #3593
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Halucyn, te plamki pojawiają się na policzkach czy w różnych miejscach?

Może być to uczulenie, przebarwienia po trądziku, podrażnienia wrażliwej cery - opcji jest wiele i żeby wiedzieć jak z tym walczyć, trzeba wiedzieć skąd się to wzięło.
Trądzik i przebarwienia po trądziku to swoja drogą, nie są jakieś strasznie rzucające się w oczy Mam taki nierówny koloryt skóry. Pewnie to też wina naczynek, bo mam ich trochę na i obok nosa. Staram się ją traktowac łagodnie, właśnie ze względu na naczynka, codziennie używam filtra babydream i podkładu EDM. A tak chciałabym miec jasną buźkę cały czas
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:59   #3594
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dobra fryzjerka w tych czasach to prawdziwy skarb, nie uważacie?
takich ze świecą szukać wiele dziewczyn zostaje fryzjerkami, bo w gimnazjum się słabo uczyły i "lubią się czesać" ale nie mają żadnego pojęcia o tym, co robią i żadnej pasji w sobie. są fryzjerkami, bo muszą. idziesz do takiej i wracasz wkurzona na maxa, a ty nie możesz się doczekać, kiedy włosy odrosną, lub kiedy farba z nich zejdzie.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:04   #3595
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Trądzik i przebarwienia po trądziku to swoja drogą, nie są jakieś strasznie rzucające się w oczy Mam taki nierówny koloryt skóry. Pewnie to też wina naczynek, bo mam ich trochę na i obok nosa. Staram się ją traktowac łagodnie, właśnie ze względu na naczynka, codziennie używam filtra babydream i podkładu EDM. A tak chciałabym miec jasną buźkę cały czas
Pytałam też z tego powodu, że plamki (i krostki) na policzkach mogą być m. in. objawem nietolerancji laktozy. Wtedy wystarczy zmienić dietę i cera zmienia się nie do poznania.

A żeby wyrównać koloryt...chmmm. Ja używałam maści Acne Derm i ona mi bardzo rozjaśniła twarz i zlikwidowała przebarwienia, ale obawiam się, że jest za ostra na cerę naczynkową.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:24   #3596
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
To jest różowy cień Bourjois makijaż na bardzo szybko robiony.
O taki mniej więcej mi chodzi... jaki to numerek?

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
takich ze świecą szukać wiele dziewczyn zostaje fryzjerkami, bo w gimnazjum się słabo uczyły i "lubią się czesać" ale nie mają żadnego pojęcia o tym, co robią i żadnej pasji w sobie. są fryzjerkami, bo muszą. idziesz do takiej i wracasz wkurzona na maxa, a ty nie możesz się doczekać, kiedy włosy odrosną, lub kiedy farba z nich zejdzie.
Haha dokładnie! Nie wiedzą co to szkolenia, konkursy, pokazy itp... skończona szkoła i dawaj pięknie wyglądający "salon", a poziom dno... niestety taka jest rzeczywistość. Niektóre nawet tzw. drygu nie mają... No cóż...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:29   #3597
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jak dobrze, że mam idealną fryzjerkę. Sama kiedyś miała włosy jeszcze dłuższe od moich i nigdy nie chce mi ścinać Zawsze podcina najmniej jak się da, tylko najbardziej zniszczone końcówki podcina.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:15   #3598
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić podkłady Golden Rose.
Nie są tak "wypasione" jak kosmetyki droższych firm , ale spisują się całkiem nieźle. Mój jest dość jasny, ale ostrzegam, że na naprawdę jasnej buzi może być zbyt ciemny
Plusem jest to, że nie ma pomarańczowego odcienia i twarz szybko się nie przetłuszcza, choć fluid ma (tak mi się zdaje) lekko tłustawą konsystencję.
chciałam go kupić, na zdjęciu wyglądał jak prawie biały....a w sklepie ...eh niestety za ciemny
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:25   #3599
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

obale mit
Acne Derm jest jak nabjardziej przyjazny do skóry naczynkowej
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:02   #3600
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Z Finali można bardzo fajne inspiracje czerpać Szczególnie jeśli jest się bladolicą (ale chyba jednak lepiej w nie nie grać, mam spaczony obraz mężczyzny po VII Moim ideałem jest Sephiroth)

A wiecie, ja musiałam zblednąć strasznie przez ostatnie 2 lata. Kiedyś używałam podkładu z Astora i kolor był nawet dobry, minimalnie za ciemny. Jakiś czas temu znowu kupiłam, ale rzuciłam do szuflady i dziś odkopałam. Efekt: ciemny pomarańcz
Sephiroth jest cudny Albinosik

Ja też zbladłam, ale w sumie to dobrze, przemywałam cerę tonikiem ogórkowym z ziajii i tonikiem z cytrynki ( mój błąd przemywałam tylko przednią cześć szyi i teraz przód szyji mam biały a tył ciemny, wyglądam jakbym brudna była ;(
i jeszcze Acne derm mnie trochę wybielił.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Pytałam też z tego powodu, że plamki (i krostki) na policzkach mogą być m. in. objawem nietolerancji laktozy. Wtedy wystarczy zmienić dietę i cera zmienia się nie do poznania.

A żeby wyrównać koloryt...chmmm. Ja używałam maści Acne Derm i ona mi bardzo rozjaśniła twarz i zlikwidowała przebarwienia, ale obawiam się, że jest za ostra na cerę naczynkową.
o tak potierdzam Acne derm bardzo dobry. Mówisz że krostki na policzkach to od mleka ;( nieeeeeee
ja mam nietolerancję lakotzy, krosti i plamki, ale od mleka jestem uzależniona,jest jakieś mleko dla alergików ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.