Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 20:50   #3751
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja kupiłam w Hebe,
ale wiem są też w super-pharm.
Trochę śmierdziuchuje na początku ale to po 2 minutach odparowuje. No ja to troszę będę stosować bo włoski bardzo fajnie są zachowują.
kurcze , uzywalam ich kilka dobrych lat temu po spalonym blondzie i zupelnie o nich zapomnialam, sadzilam ze sa wycofane, dzieki za przypomnienie wlasnie zen szen mialam, mialam tez potem jakas wersje do wlosow ciemnych i bodajze pozbawionych objetosci. w sumie spray z zen szeniem wspominam mega dobrze. zakupie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:42   #3752
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

To mnie zaciekawiłyście tym seboradinem.

Co do fryzjerów, to podobnie jak wy - nie dam się już pędzlem dotknąć.
Jedynie na cięcie mogę pójść, bo sama sobie nie dam rady. Chociaż teraz zapuszczam, więc i z tym mam spokój

Poniżej wklejam kolor podobny do tego Artego 9.4 (ciele ze mnie, że nie zrobiłam sobie fotki).
Kolorek był piękny, ale wszyscy jednogłośnie mówią że w ciemniejszych lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 036ht.jpg (30,4 KB, 139 załadowań)
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2012-10-19 o 21:48
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 22:21   #3753
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
To mnie zaciekawiłyście tym seboradinem.

Co do fryzjerów, to podobnie jak wy - nie dam się już pędzlem dotknąć.
Jedynie na cięcie mogę pójść, bo sama sobie nie dam rady. Chociaż teraz zapuszczam, więc i z tym mam spokój

Poniżej wklejam kolor podobny do tego Artego 9.4 (ciele ze mnie, że nie zrobiłam sobie fotki).
Kolorek był piękny, ale wszyscy jednogłośnie mówią że w ciemniejszych lepiej.
To podobnie jak ja, pojawiam się u fryzjera co 3-4 miesiące na podcięcie końcówek i tyle
A kolorek z załącznika piękny sama się nad 9.4 zastanawiam, ale z oksydantem 3%, bo przy poziomie 9 + 6% to już na bank wyszłabym blondynką a jednak za bardzo wielbię rudy

A ten Seboradin to koniecznie muszę kupić czego to ja nie muszę kupić ostatnio

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-10-19 o 22:22
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 23:05   #3754
aguuskaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie, a w zasadzie prośbę. Tydzień temu zamarzył mi się rudy kolor ponownie, ale na włosach miałam resztki brązowej farby AVON (pasek przez środek włosów) i farbę Joanna palona kawa pomieszaną z jakąś rudą. Chwyciłam więc za rozjaśniacz, rozrobiłam go z odżywką i szamponem i udało mi się w miarę wyrównać kolor paska z włosami niżej, później tą samą mieszankę nałożyłam na resztę włosów (odrosty na 5 min) i kolor wyszedł prawie równomierny (różnica max 2 tony). Postanowiłam nałożyć na to farbę firmy CECE, z tym że na odrosty utleniacz 3%, a na resztę 6% i kolor wyszedł nierówny. Odrosty są w pięknym kolorze intensywnej rudości a reszta rudo brązowa. Poradzicie co mogę zrobić żeby jakoś wyrównać ten kolor?
aguuskaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 07:39   #3755
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kurcze , uzywalam ich kilka dobrych lat temu po spalonym blondzie i zupelnie o nich zapomnialam, sadzilam ze sa wycofane, dzieki za przypomnienie wlasnie zen szen mialam, mialam tez potem jakas wersje do wlosow ciemnych i bodajze pozbawionych objetosci. w sumie spray z zen szeniem wspominam mega dobrze. zakupie
W super-pharm cala seria na promocji

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 07:42   #3756
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość


To podobnie jak ja, pojawiam się u fryzjera co 3-4 miesiące na podcięcie końcówek i tyle
A kolorek z załącznika piękny sama się nad 9.4 zastanawiam, ale z oksydantem 3%, bo przy poziomie 9 + 6% to już na bank wyszłabym blondynką a jednak za bardzo wielbię rudy

A ten Seboradin to koniecznie muszę kupić czego to ja nie muszę kupić ostatnio
Ja tez tylko na ciecie koncowek...i przewaznie wracam srednio zadowolona. Mam krecone wlosy i zawsze wymodeluja włoski na pudla.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:22   #3757
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

coco ja identyczny kolor mialam ostatnio po selective 8.44 z tymze o niebo trwalsze od artego. niestety bardziej obciaza wlosy i na probniku jest przeklamany bo ... jest tam ostry pomarancz. a tak delikatnie wyszedl tez kuzynce wiec to chyba nie przypadek

kathy dzisiaj gnam do super pharmu
i wierz mi najgorzej wychodzi sie od fryzjera z prostymi wlosami, kiedys slawetna fryzjerka niedaleko mnie miala mi tylko przyciac grzywke ( wypadlo mi nagle wyjscie, a mialam mocno odrosnieta ) i mowie kobiecie, ze nie uzywam prostownicy, a ona ze tak proste wlosy to na pewno po prostownicy i tak sie upierala, ze ciachnela za krotko, krzywo i nawet nie zmiotla mi resztek klaczkow z twarzy porzadnie a na lekkie pretensje ( kiedys bylam jakas spokojniejsza ) stwierdzila, ze przeciez jak prostownica przeciagne bedzie dobrze
a to jedna z kilku mrozacych krew w zylach historii z fryzjerami u mnie:br zydal:
najgorsze jest to , ze krecone wlosy to pudel jak sa zle przyciete, a moje druciaki zmieniaja sie w kask, albo rzadką peruczke ( chociaz sa naprawde grube)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 16:09   #3758
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
powracam po długiej nieobecności

Znowu mam ochote się farbnąć na rudo ale sama nie wiem Zapytam weteranki rudości Lepiej mi w blondzie czy rudym?
Mi się bardziej podoba ten Twój blond - czym uzyskałaś taki fajny, chłodny odcień?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 16:31   #3759
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podoba ten Twój blond - czym uzyskałaś taki fajny, chłodny odcień?

co druga dziewczyna to blondynka, rudych teraz znacznie mniej

o dziwo taki chłodny wyszedł mi po Alfaparf 10.31
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 16:45   #3760
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1350679602

Piękny
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 19:10   #3761
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość

zgadzam sie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 10:10   #3762
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Czy ktoś używał może Goldwell Topchic 7OR? Pytam bo "Przeszukaj wątek" coś nie działa...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 10:49   #3763
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał może Goldwell Topchic 7OR? Pytam bo "Przeszukaj wątek" coś nie działa...
nie ale ku przestrodze kolory wychodzą mega ciemno 7 to tak ja w innych farbach między 5 a 6
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 22:32   #3764
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkie rudzielce!

Od lat farbuję włosy na rudo. Niestety, nie podzielę się dotychczasowymi doświadczeniami. Mam zdjęcia, ale bez opisów.
Na początku testowałam farby drogeryjne, zaczynając od diabelnie ciemnych Castingów (nie polecam), poprzez różnorodne odcienie rudych blondów i rudości. Dosyć miło wspominam rudoblond z Safiry.
Ostatnio farbowałam 'profesjonalnymi' farbami Montibello - nie polecam. Kolor bardzo szybko się wypłukuje. Za drugim razem, kiedy miałam włosy wypalone od słońca, wcale mi nie złapał i po tygodniu widać było odrosty

Teraz szukam czegoś nowego, może w końcu uda mi się uzyskać kolor idealny. Załączam zdjęcia. Zdecydowanie nie lubię bordowych rudości, raczej te karmelowe, złociste, miodowe. Na wzornikach zazwyczaj najbardziej odpowiadają mi te o końcówce .3 lub .43
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16083_evisured_122_746lo.jpg (18,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (70,3 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez elionka
Czas edycji: 2012-10-22 o 22:33
elionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 07:33   #3765
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudzielce!

Od lat farbuję włosy na rudo. Niestety, nie podzielę się dotychczasowymi doświadczeniami. Mam zdjęcia, ale bez opisów.
Na początku testowałam farby drogeryjne, zaczynając od diabelnie ciemnych Castingów (nie polecam), poprzez różnorodne odcienie rudych blondów i rudości. Dosyć miło wspominam rudoblond z Safiry.
Ostatnio farbowałam 'profesjonalnymi' farbami Montibello - nie polecam. Kolor bardzo szybko się wypłukuje. Za drugim razem, kiedy miałam włosy wypalone od słońca, wcale mi nie złapał i po tygodniu widać było odrosty

Teraz szukam czegoś nowego, może w końcu uda mi się uzyskać kolor idealny. Załączam zdjęcia. Zdecydowanie nie lubię bordowych rudości, raczej te karmelowe, złociste, miodowe. Na wzornikach zazwyczaj najbardziej odpowiadają mi te o końcówce .3 lub .43
Witam i zapraszam na forum
Ja też uwielbiam takie rudości
szukaj farb na poziomie 8, czyli 8.43 oraz 8.44+8.43 pół na pół.
w jakim kolorze jest twój naturalny odrost?
Ja używam Vitalitys ze wzgledu na to że ładnie odrost łapie i nie ma różnicy w kolorch, ale oczywiście szukam ideału...bo chyba amoniak odrobine mnie uczula, może już go za długo uzywam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 08:30   #3766
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Naturalnie mam ciemny blond.

Ja mam problem z farbowaniem od kiedy wakacje spędzam nad wodą, najgorzej było w tym roku po morzu. Pojechałam jako rudzielec, wróciłam jako totalna blondi . Ludzie mnie pytali, czy utleniałam włosy.
Po takim wytrawieniu przez słońce farby nie chcą mi łapać i po farbowaniu zazwyczaj mam marchewkę przy głowie i dalej spokojniejszy kolor albo stary zółtkowaty blond po kilku myciach.
Jak raz farbowałam Goldwellem, to zaczęły mi się gotować włosy i robić zielone ;d Fryzjerka trochę spanikowała, ale ostateczny efekt był satysfakcjonujący, nałożyła farbę jeszcze raz i był śliczny rudawy brązik.

Nie mam pomysłu za bardzo, w jaki sposób mogłabym chronić włosy od słońca w wakacje i czym kurować je po słonecznej masakrze. Zazwyczaj używałam WAXa, ale w tym przypadku niewiele jest już w stanie pomóc. Dobrze, że mam krótkie włosy i dość szybko rosną
elionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:22   #3767
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

elionka, a ja właśnie uwielbiam te wszystkie marchewki, wyraźne rudości, a mniej podobają mi się te miodowe odcienie. może dlatego, że w nich wyglądam tak nijako.

otworzyłam dzisiaj słoiczek z szamponetką. był szczelnie zamknięty, musiałam podważyć wieczko. kolor się nie zmienił, był taki sam jak otwierałam opakowanie, ale nie mogłam nałożyć tej mieszanki z maseczką na włosy, bo w szamponetce powstały maleńkie grudki, tak jakby trochę stwardniała.

szybko wypłukałam to z włosów, bo bałam się co mi wyjdzie, tym bardziej, że w ogóle nie chciało się rozsmarowywać na włosach.

teraz trzymam na głowie hennę. to mój pierwszy raz. mam nadzieję, że kolor wyjdzie fajny i choć trochę wzmocni moje włosy.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:39   #3768
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
elionka, a ja właśnie uwielbiam te wszystkie marchewki, wyraźne rudości, a mniej podobają mi się te miodowe odcienie. może dlatego, że w nich wyglądam tak nijako.

otworzyłam dzisiaj słoiczek z szamponetką. był szczelnie zamknięty, musiałam podważyć wieczko. kolor się nie zmienił, był taki sam jak otwierałam opakowanie, ale nie mogłam nałożyć tej mieszanki z maseczką na włosy, bo w szamponetce powstały maleńkie grudki, tak jakby trochę stwardniała.

szybko wypłukałam to z włosów, bo bałam się co mi wyjdzie, tym bardziej, że w ogóle nie chciało się rozsmarowywać na włosach.

teraz trzymam na głowie hennę. to mój pierwszy raz. mam nadzieję, że kolor wyjdzie fajny i choć trochę wzmocni moje włosy.
dziwne, może z szamponetką od początku cos było nie tak.
Revlon ma cos takiego w tubie - nie dodajemy utleniacza tylko od razu na włoski.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:49   #3769
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witaj, Elionko

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1350941467
ten mi się bardzo podoba .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 10:00   #3770
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Witaj, Elionko

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1350941467
ten mi się bardzo podoba .
bardzo naturalnie wygląda
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:16   #3771
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Vitalitys 8/44 z 6% wyszło mi coś jak Christina ma kolor na pierwszym i drugim zdjęciu (szczególnie teraz, po pierwszym myciu) a chciałabym taki kolor jak na trzecim i czwartym.
Czy 7/44 z Vit mi tak wyjdzie?
Kolorek 8/44 sam w sobie jest piękny, al mi chyba niestety ładniej w trochę ciemniejszym ...
A mi wydawało się zawsze, że ona ma kolor naturalny , a jeśli nie to jaki ma naturalny?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:37   #3772
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam
Ponad 2 m-ce temu farbowałam włosy w salonie na odcień rudego (kolor jak na zdjęciu). Dokładnej nazwy odcienia nie podam bo była to jakaś francuska firma i po prostu nie pamiętam
Od tego czasu włosy już sporo urosły, do tego kolor nieco się sprał i nie wygląda to ciekawie
Chciałabym to poprawić ale tym razem zafarbować włosy samodzielnie...
I tu zaczyna się problem: na pudełkach z farbami zwykle jest napisane, że farba jest przeznaczona dla włosów np od blondu do brązu itp, nigdy nie widziałam, żeby było wspomniane o rudym kolorze
Jak w takim przypadku dobrze utrafić z farbą? Obecnie myślę o jakimś ciepłym odcieniu brązu, kasztana itp
Czy mogę liczyć, że dobrze on pokryje mój obecny kolor?
Z góry dziękuję za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (138,9 KB, 29 załadowań)
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:24   #3773
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A mi wydawało się zawsze, że ona ma kolor naturalny , a jeśli nie to jaki ma naturalny?
jest naturalna blondi i zaczela sie farbowac jako dziecko, nie pamietam czy nie miala 10 lat, na youtubie sa z nia wywiady o tym

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
elionka, a ja właśnie uwielbiam te wszystkie marchewki, wyraźne rudości, a mniej podobają mi się te miodowe odcienie. może dlatego, że w nich wyglądam tak nijako.

otworzyłam dzisiaj słoiczek z szamponetką. był szczelnie zamknięty, musiałam podważyć wieczko. kolor się nie zmienił, był taki sam jak otwierałam opakowanie, ale nie mogłam nałożyć tej mieszanki z maseczką na włosy, bo w szamponetce powstały maleńkie grudki, tak jakby trochę stwardniała.

szybko wypłukałam to z włosów, bo bałam się co mi wyjdzie, tym bardziej, że w ogóle nie chciało się rozsmarowywać na włosach.

teraz trzymam na głowie hennę. to mój pierwszy raz. mam nadzieję, że kolor wyjdzie fajny i choć trochę wzmocni moje włosy.
tez podobaja mi sie zlote, ale lepiej wygladam w marchewach, balabym sie klasc otwartej szamponetkie.
trzymam kciuki za henne

elianka matko, nie balas sie klasc tego goldwella ponownie, dla mnie te farby sa okropne, kolory to zawsze rude brazy. ja bralam rudosc wyszedl braz z rudym, kolezanka wziela ciemny blond wyszedl braz z rudym cos dziwnego jest w nich

kathy jak wloski?? zmieniasz look na jesien//
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:38   #3774
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
jest naturalna blondi i zaczela sie farbowac jako dziecko, nie pamietam czy nie miala 10 lat, na youtubie sa z nia wywiady o tym



tez podobaja mi sie zlote, ale lepiej wygladam w marchewach, balabym sie klasc otwartej szamponetkie.
trzymam kciuki za henne

elianka matko, nie balas sie klasc tego goldwella ponownie, dla mnie te farby sa okropne, kolory to zawsze rude brazy. ja bralam rudosc wyszedl braz z rudym, kolezanka wziela ciemny blond wyszedl braz z rudym cos dziwnego jest w nich

kathy jak wloski?? zmieniasz look na jesien//
zastanawiam sie nad bardzo jasną rudością na poziomie 9
a jak Seboradin? ja dzisiaj bedę stosowac 2 raz.

Popieram Goldwell to tylko rudo-brązy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:41   #3775
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad bardzo jasną rudością na poziomie 9

masz już coś na oku?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:00   #3776
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
masz już coś na oku?
kiedyś uzywałam 9.04 i był bardzo ładny (morelowy) - ale to Majirel więc nie za bardzo - licze że znajde ten kolor, muszę sie wybrac do hurtowni.
zdaje się że Artego ma ten kolor...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:07   #3777
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kiedyś uzywałam 9.04 i był bardzo ładny (morelowy) - ale to Majirel więc nie za bardzo - licze że znajde ten kolor, muszę sie wybrac do hurtowni.
zdaje się że Artego ma ten kolor...

ja uwielbiam taki kolor

Jednak z powodu faktu, że żadna farba nie łapie moich włosów po długości jestem zmuszona spróbowac henny...zmieszam bezbarwna z czerwona i zobaczymy...
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:08   #3778
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja uwielbiam taki kolor

Jednak z powodu faktu, że żadna farba nie łapie moich włosów po długości jestem zmuszona spróbowac henny...zmieszam bezbarwna z czerwona i zobaczymy...
to daj znac koniecznie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:08   #3779
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad bardzo jasną rudością na poziomie 9
Super ! Masz już jakiś konkretny upatrzony? Artego ma ładne, Framesi, a jak Vitalitys?

Doczytałam - Artego nie ma 9,04, ma 9,4 i 9,44. Oglądałam je ostatnio. Kathy, masz fotki 9,04? Morelowy też mi się marzy

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:10
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:08   #3780
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy na poziomie 9 artego jest cudowny, 9.44 i masz taki sam toner bo wiem, ze to dla Ciebie wazne
ja na razie mecze sie z RB bo boje sie artego bez amoniaku, a wloski mialam zniszczone na tyle, ze w calkiem jasnej rudosci bylo to widoczne
nie wiem tylko jaki kolor brwi dobrac do tego koloru
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.