Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 15:21   #2251
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Mi wychodza krótsze na zdjęciach ale moja plytka jest krotka
Taaak, taaak of kors Ja Wam pokażę krótką płytkę

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

A to pazurki dla Ali bo nie wiem czy w tygodniu będę miała czas..
Wszystkiego najlepszego z okazji lakierowego święta!

Przepraszam za suche skórki..
Już dawno chciałam sobie takie zrobić


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dobraaaaa... AluzKrainy moja kochana! stworzyłam dla ciebie mani związany z twoim nikiem zawsze mi sie kojarzyło Z Alą z krainy z krainy żywych umarlaków więc poniosło mnie trochę w stronę halloween
I życzę Ci z okazji takiego pięknego dnia( a nawet doczytałam, ze kilku dni) samych pięknych i lakierowych dni! Niech Ci lakiery na drzewach rosną!
Takie Halołinowe Świetne

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aluuuu... Wszystkiego najlakierowańszego!
Inspirację czerpałam z Twojego avka. To kraina posypana magicznym pyłkiem.
Teraz to ja mam OBS Śniegowa rozwaliła system. Posprzątane



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Śniegowa, Trelle!!! KONCERT DEPECHE MODE w Polsce -> 25.07.2013r., Stadion Narodowy
Czemu czwartek i czemu Warszawa?
To kciuki nie poszły na zmarnowanie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:23   #2252
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720926 0]Ja tylko pamiętam jak sama walczyłam z mamą o moją swobodę. Ona była okropnie konserwatywnie wychowana. Okropnie. A ja jako nastolatka chciałam wychodzić do ludzi, jeździć ze znajomymi pod namiot, chodzić na koncerty - dorabiałam sobie na swoje przyjemności, oszczędzałam, także nigdy nie brałam od niej na to kasy, żeby nie było. Ja nigdy też nie usłyszałam żadnych logicznych argumentów dlaczego mi czegoś nie wolno, tylko "bo nie". Za to ja ciągle starałam się rozmawiać, argumentować... I wiecie co? Dotarło w pewnym momencie - nie wiem jakim cudem ale dotarło . Wywalczyłam sobie sporą swobodę, ale nadal "pytałam" czy mogę gdzieś iść/jechać - tylko już bardziej na luzie ustalałyśmy np kiedy mam wrócić.


Szkoda... [/QUOTE]

u mnie też to był argument najczęstszy - bo nie.
na tych wakacjach (brakowało mi paru miesięcy do 20 lat) nie wolno mi było wyjść pod klatkę, czy blok obok gdzieś koło 22, bo nie, bo ciemno, bo się boi, bo coś się stanie.



Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
[
Kupiłam sobie tę odżywkę z Artiste, więc się jutro będę keratynizować.
DMcia- możesz jeszcze raz napisać o tym, jak ją nałożyć?
Spotkałam się z dwiema metodami. Pierwsza- nałożyć na wilgotne włosy samą Artiste, trzymać do wyschnięcia, umyć szamponem, nałożyć emolientową odżywkę. Druga- nałożyć na wilgotne włosy Artiste zmieszaną z emolientami, trzymać przynajmniej godzinę, umyć włosy szamponem. Jaką Ty stosujesz?

Dziewczyny, jakby któraś chciała coś z tej wycofanej już limitki Essence "ready for boarding", to dajcie znaka
ja chcę kredkę z essence, a nie mam kiedy się przejść do natury, może w czwartek zrobię rundkę.
a i tą odżywkę też chcę
dasz znać i Ty jak wrażenia?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja bym się bała troszkę chyba...

O kuuuuuuuuuufa!! Orgazm
Wielokrotny......
Śniegowa
jesteś boska


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37211793]No zaraz mnie chyba coś trafi.Miałam jutro iść do tego okulisty,ale dziś mama odbiera telefon że pani przedłuża zwolnienie do następnego wtorku.Nie wytrzymam tyle.Szukaliśmy dziś na gwałt jakiegoś okulisty i znaleźliśmy jutro na 16:40.Niczym ktoś mnie zbada,niczym wrócę na osiedle to nie wrócę na 18 aby zamówić okulary u optyka,więc zamówie we czwartek i będę je miała dopiero w przyszłym tygodniu więc po prostu extra,tylko że z dnia na dzień jest coraz gorzej z moim wzrokiem.[/QUOTE]

skoro pogarsza się to z dnia na dzień to jak dziewczyny piszą - coś jest nie tak. wada nie pogarsza się ot tak z dnia na dzień. mi pogarszało się o około 0.5-1 D co rok.
koniecznie do lekarza i koniecznie mu o tym powiedz, bo to nie jest normalne.


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37212463]Z bliska jest ok,jak chce zobaczyc cos dalej to mruże oczy.[/QUOTE]

to tak jak ja, pomijając fakt że bez soczewek ja nie widzę z odległości 1 metra.




kupiłam lakier i szminkę dzisiaj
lakier sam w sobie ładny w buteleczce, na paznokciu nie, ale w połączeniu z innymi boski zaraz swatche !
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:32   #2253
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Nigdy więcej czytania książek w autobusach. Prawie się poryczałam jak czytałam swoją ukochaną książkę (kij z tym, że po raz n-ty) a wokół obcy ludzie..
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:33   #2254
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

wybaczcie suche i wyciapane skórki, wybaczcie umazane łapki, ale siedzę w organicznej i nie ogarniam co robię i pomazałam się cała + na kciuku brzydko się ciapnął, ale chcę kolor pokazać także...

...ta da da dammmmm !

2 fotka to sam ze 3-4 warstwy
3 fotka to na białym z GR, fiolecie z My Secret i holosiu Eveline te dwa ostatnie najbardziej mi się podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2001.jpg (83,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2004.jpg (79,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2005.jpg (66,0 KB, 55 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:39   #2255
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Macie może lakiery z lm?
Wchodzę dzisiaj do chińczyka i tam wieeelka półka z lakierami.
Lm, Vollare, Safari, Butterfly itp Większość po 2,4zł
Te z lm miały fajne buteleczki.
Kupiłam magnetyczny za 3,5 zł
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:42   #2256
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nigdy więcej czytania książek w autobusach. Prawie się poryczałam jak czytałam swoją ukochaną książkę (kij z tym, że po raz n-ty) a wokół obcy ludzie..
Co to za książka?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:56   #2257
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj rano zastanawiając sie jaki lakier nałożyć na paznokcie. wynalazłam mój wakacyjny lakier z lovely Kolor pomarańczowy z widocznym różowym shimmerem zobaczcie
fajny, letni

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zobaczcie czyje paznokcie znalazłam na Pinspire

źródło jest, z tym że blog na którym brałam udział w konkursie...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki
To same brokaty, na bazie z GR.
Polane kilkoma warstwami INM
a jakie brokaty?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 16:07   #2258
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Co to za książka?
Wielki marsz.

smoothly piękny kolor wyszedł na fakerku

Cytat:
Macie może lakiery z lm?
Wchodzę dzisiaj do chińczyka i tam wieeelka półka z lakierami.
Lm, Vollare, Safari, Butterfly itp Większość po 2,4zł
Te z lm miały fajne buteleczki.
Kupiłam magnetyczny za 3,5 zł
Cooooo?! U którego chińczyka? może mam sieć w swoim mieście.

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:12
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:15   #2259
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wielki marsz.

smoothly piękny kolor wyszedł na fakerku
kocham wielki marsz
też zawsze płacze i przeżywam.
obecnie czytam ,,chudszy'' też spod nazwiska bachman

dziękuję też bardzo mi się podoba
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:23   #2260
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wybaczcie suche i wyciapane skórki, wybaczcie umazane łapki, ale siedzę w organicznej i nie ogarniam co robię i pomazałam się cała + na kciuku brzydko się ciapnął, ale chcę kolor pokazać także...

...ta da da dammmmm !

2 fotka to sam ze 3-4 warstwy
3 fotka to na białym z GR, fiolecie z My Secret i holosiu Eveline te dwa ostatnie najbardziej mi się podobają
na fiolecie super wygląda
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:26   #2261
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam moje paznokcie, które spiłowałam, a na zdjęciach nic nie widać
a taka szkoda, bo zdjęcia też nie oddają tego, że dałam im bardziej zdecydowany kształt
Dla mnie za długie, ale lakier mi się bardzo podoba.
Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj rano zastanawiając sie jaki lakier nałożyć na paznokcie. wynalazłam mój wakacyjny lakier z lovely Kolor pomarańczowy z widocznym różowym shimmerem zobaczcie
Jakie bajery!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 16:31   #2262
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wielki marsz.
Nie czytałam, ale wypożyczę na dniach


Z innej beczki: Wyobraźmy sobie taką sytuację. Kurier przywozi mi paczkę, a ja chcę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jednak kurier nalega, że najpierw mam pokwitować odbiór, a dopiero potem mogę ją otworzyć i robić co mi się podoba. Ktoś wie czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Gdzieś słyszałam, że mam prawo najpierw sprawdzić zawartość, a potem paczkę odebrać/odmówić.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:35   #2263
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Smoo ostani najlepszy
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Cooooo?! U którego chińczyka? może mam sieć w swoim mieście.
Nie wiem, u siebie w mieście mam 2 takie sklepy. To chyba sieciowy jakiś. Wcześniej tam było mniej lakierów.


Wrzucam moje dzisiejsze zdobycze. Od lewej magnetyczny, czerwony za 1zł(chyba dobiorę sobie inne kolory jak będzie dobrze malował). Dwa pozostałe z natury wszystkim znane
Następne zdjęcie magnetyczny, trochę niedokładnie pomalowane. I tak jutro do zmycia.
Chciałam kupić więcej tych lakierów, ale powstrzmałam się, bo przecież i tak by mi wyschły. Były też zmieniające kolor z editt cosmetic po 4?zł ale uznałam że w necie najpierw poszukam czy warto
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:45   #2264
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Jeżu, wszystko robię, żeby tylko nie wziąć się za sprzątanie, a mój brat przyjeżdza w piątek
Przynajmniej paznokcie przestały boleć
Do czasu aż nie kupię jakiejś nowej odżywki będę używała zwykłego bezbarwnego z CC. Może nic mi nie będzie
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:46   #2265
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A to pazurki dla Ali bo nie wiem czy w tygodniu będę miała czas..
Wszystkiego najlepszego z okazji lakierowego święta!

Przepraszam za suche skórki..
Mega optymistyczne Ja bym dała pod nie jakiegoś nudziaka, ale i tak mi się podobają.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No spoko


Aluuuu... Wszystkiego najlakierowańszego!
Inspirację czerpałam z Twojego avka. To kraina posypana magicznym pyłkiem.
Boskie Na bogato
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
...ta da da dammmmm !

2 fotka to sam ze 3-4 warstwy
3 fotka to na białym z GR, fiolecie z My Secret i holosiu Eveline te dwa ostatnie najbardziej mi się podobają
O, co to za lakier? Na fiolecie i różu jest śliczny
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37213281]Macie może lakiery z lm?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Z innej beczki:
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, ze żeczywiście obowiązują takie kretyńskie przepisy: najpierw potwierdzasz odbiór, potem sprawdzasz paczkę i wrazie konieczności składasz u kuriera reklamację...
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37214186]
Wrzucam moje dzisiejsze zdobycze. Od lewej magnetyczny, czerwony za 1zł(chyba dobiorę sobie inne kolory jak będzie dobrze malował). Dwa pozostałe z natury wszystkim znane
Następne zdjęcie magnetyczny, trochę niedokładnie pomalowane. I tak jutro do zmycia.
Chciałam kupić więcej tych lakierów, ale powstrzmałam się, bo przecież i tak by mi wyschły. Były też zmieniające kolor z editt cosmetic po 4?zł ale uznałam że w necie najpierw poszukam czy warto [/QUOTE]
Tak wygląda magnetyczny za 4 zł? O boziu...
Co to za sklepy? Czemu we Wro nie ma chińczyków?
__________________

Edytowane przez czarna kawa
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:47
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:48   #2266
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na fiolecie super wygląda



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie czytałam, ale wypożyczę na dniach


Z innej beczki: Wyobraźmy sobie taką sytuację. Kurier przywozi mi paczkę, a ja chcę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jednak kurier nalega, że najpierw mam pokwitować odbiór, a dopiero potem mogę ją otworzyć i robić co mi się podoba. Ktoś wie czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Gdzieś słyszałam, że mam prawo najpierw sprawdzić zawartość, a potem paczkę odebrać/odmówić.
książkę polecam, a tak z innej beczki to nie sądzę, masz prawo obejrzeć paczkę w obecności kuriera i potem pokwitowac i odebrać, albo odesłać.


[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37214186]Smoo ostani najlepszy

Nie wiem, u siebie w mieście mam 2 takie sklepy. To chyba sieciowy jakiś. Wcześniej tam było mniej lakierów.


Wrzucam moje dzisiejsze zdobycze. Od lewej magnetyczny, czerwony za 1zł(chyba dobiorę sobie inne kolory jak będzie dobrze malował). Dwa pozostałe z natury wszystkim znane
Następne zdjęcie magnetyczny, trochę niedokładnie pomalowane. I tak jutro do zmycia.
Chciałam kupić więcej tych lakierów, ale powstrzmałam się, bo przecież i tak by mi wyschły. Były też zmieniające kolor z editt cosmetic po 4?zł ale uznałam że w necie najpierw poszukam czy warto [/QUOTE]



fajny ten magnetyczny z editt zmieniający kolor mam ciemny który koloru nie zmienia, ale jako czarny zwykły lakier jest mega przyjemny

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
O, co to za lakier? Na fiolecie i różu jest śliczny

Single, Butterfly collection, nr 16
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:48   #2267
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Z innej beczki: Wyobraźmy sobie taką sytuację. Kurier przywozi mi paczkę, a ja chcę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jednak kurier nalega, że najpierw mam pokwitować odbiór, a dopiero potem mogę ją otworzyć i robić co mi się podoba. Ktoś wie czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Gdzieś słyszałam, że mam prawo najpierw sprawdzić zawartość, a potem paczkę odebrać/odmówić.
Często sprzedawcy np na all piszą żeby najpierw sprawdzić czy wszytsko ok, a jak cos nie gra to wtedy wypełnia się protokół uszkodzenia czy coś. Po pokwitowaniu jest już za późno. Ale z doświadzczenia wiem że kurier to chce tylko paczkę zostawić i ma w nosie wszystko, nie chcą czekać...

Cytat:
Wrzucam moje dzisiejsze zdobycze. Od lewej magnetyczny, czerwony za 1zł(chyba dobiorę sobie inne kolory jak będzie dobrze malował). Dwa pozostałe z natury wszystkim znane
Następne zdjęcie magnetyczny, trochę niedokładnie pomalowane. I tak jutro do zmycia.
Chciałam kupić więcej tych lakierów, ale powstrzmałam się, bo przecież i tak by mi wyschły. Były też zmieniające kolor z editt cosmetic po 4?zł ale uznałam że w necie najpierw poszukam czy warto
no ten magnetyczny super! a jaki magnes?
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:51
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:00   #2268
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tak wygląda magnetyczny za 4 zł? O boziu...
Co to za sklepy? Czemu we Wro nie ma chińczyków?
Za 3,5 zł dokładnie. Nie wiem napisane: Chińskie centrum handlowe czy coś takiego.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ten magnetyczny super! a jaki magnes?
Magnes przyczepiony był do nakrętki.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:05   #2269
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Ten magnetyczny za 3,5 zł, jest fajniejszy niż Essence za 9 zł.

Tak czytam opowieści o tych kurierach i mam jeszcze większy mętlik
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 17:53   #2270
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Single, Butterfly collection, nr 16
Dzięki
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37214592]Za 3,5 zł dokładnie. Nie wiem napisane: Chińskie centrum handlowe czy coś takiego.

Magnes przyczepiony był do nakrętki. [/QUOTE]
I jeszcze magnes w komplecie?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 17:57   #2271
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Z innej beczki: Wyobraźmy sobie taką sytuację. Kurier przywozi mi paczkę, a ja chcę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jednak kurier nalega, że najpierw mam pokwitować odbiór, a dopiero potem mogę ją otworzyć i robić co mi się podoba. Ktoś wie czy takie zachowanie jest zgodne z prawem? Gdzieś słyszałam, że mam prawo najpierw sprawdzić zawartość, a potem paczkę odebrać/odmówić.
Nie koloruj tekstu, przecie tu prawie plotkowy
Miałam tak jeden raz - w zasadzie dorwałam się do paczki, kiedy tylko kurier przestąpił próg. Machnął na to ręką, ale rzeczywiście powiedział, że najpierw powinnam pokwitować odbiór, później zgodnie z procedurą rozpakować i ewentualnie wypełniać druk o reklamacji/ odesłaniu

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37214186]Wrzucam moje dzisiejsze zdobycze. [/QUOTE]
Bardzo przyjemny ten magnetyczny
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:03   #2272
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

mam mani dla Ali
myślę czy dzisiaj wstawić czy jutro..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:11   #2273
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mam mani dla Ali
myślę czy dzisiaj wstawić czy jutro..
Dzisiaj
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:13   #2274
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dzisiaj
mm no dobra zaraz bedzie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:23   #2275
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Alu, Kochana, w przed-dniu Twojego święta życzę Ci wszystkiego najcudowniejszego, nowych lakierów, o które tak marudzisz i babeczek na osłodę



wiem, wybaczcie suche skórki, ale nie umiem ich ogarnąć o tej porze roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2008.jpg (106,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2010.jpg (103,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2011.jpg (125,7 KB, 54 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:25   #2276
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Alu, Kochana, w przed-dniu Twojego święta życzę Ci wszystkiego najcudowniejszego, nowych lakierów, o które tak marudzisz i babeczek na osłodę



wiem, wybaczcie suche skórki, ale nie umiem ich ogarnąć o tej porze roku
babeczki...
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:30   #2277
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Smoo o rany, aż podniosłam głowę z nad geografii! cudowne!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:34   #2278
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
babeczki...
babeczki !


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Smoo o rany, aż podniosłam głowę z nad geografii! cudowne!
hahah, dziekuje
ale zaraz sie zaczadze w pokoiku pelnym oparów. bez piwa sie nie obejdzie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:08   #2279
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Króciaki, które są krzywo pomalowane oraz skórki nie są takie jak zazwyczaj. Te zimno z rańca mnie dobija.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazur.jpg (39,3 KB, 64 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:56   #2280
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
Alu, Kochana, w przed-dniu Twojego święta życzę Ci wszystkiego najcudowniejszego, nowych lakierów, o które tak marudzisz i babeczek na osłodę



wiem, wybaczcie suche skórki, ale nie umiem ich ogarnąć o tej porze roku
Jaki słodki mani! Aż się uśmiechnęłam do monitora

Skórki faktycznie wołają o pomstę do nieba, ale urocze pazurki to zakryły, więc jesteś rozgrzeszona Ja najbardziej nie lubię swoich dłoni zimą - nieraz mam takie czerwone małe szramy z zimna, które bolą jak nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Króciaki, które są krzywo pomalowane oraz skórki nie są takie jak zazwyczaj. Te zimno z rańca mnie dobija.
Ta długość jest chyba lepsza, niż poprzednia Chociaż ja bym je zaokrągliła, aby były smuklejsze.

Mani przecudne, bardzo podoba mi się dobór kolorów.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.