Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 21:35   #1321
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez LeeAnn Pokaż wiadomość
Po moim middałku nie ma już śladu na twarzy nic sie już nie łuszczy
Oczywiście skóra piękniusia i milusia,przebarwienia sie rozjaśniły.I chyba sie pokwasze jeszcze nie raz.A co do blizn a raczej tzw.ubytków bo było takie pytanie wyżej to nie liczyłabym na cud,pewnie sie spłyca po 30 migdałkach.
Wrzucam fotke już po migdałku oczywiście jakość marna ale zawsze coś.Walcze z tą plamą-podkową którą widac na zdjeciu pod okiem.
wow-Twoja cera wyglada super(az sie chyba skusze na probke tego kwasu)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 12:34   #1322
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Przeciez 5-procentowy to jest wlasnie tonik.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:17   #1323
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Wczoraj nałozyłam kolejnego migdałka,tak jak poprzednio 20 % i tym razem jest inaczej nie mam już tych brunatnych plam na twarzy,tylko lekkie zaczerwienienie i ściągnięcie.Czekam na wylinke Następny zrobie już 25 % I wiecie co ?? ten migdałek uzależnia zrobiłam go raz i chce go robić już zawsze dla tego uczucia po wylince:milutka gładziutka skóra.......mmmmmmmiodzio .
Zgadzam sie z moją poprzedniczką ze 5% to tonik i co najwyżej za dwa dni ( o ile twoja skóra jest wrażliwa na ten kwas)leciuteńko ale naprawde leciuteńko ci sie złuszczy.A co do zapachu to sam kwas ma prawie nie wyczuwalny zapach natomiast po nałożeniu na twarz pojawia sie zapach trudny do określenia ale myśle że to normalne w końcu nakłada sie kwas na skóre.
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:08   #1324
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja zrobiłam w piatek kolejnego juz migdałka tym razem 30%.Moja skóra już się chyba przyzwyczaiła (?), bo nie mam już wylinek jak na początku.Skóra jest gładziutka i przebarwienia bledną, chociaż powoli.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:52   #1325
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam w piatek kolejnego juz migdałka tym razem 30%.Moja skóra już się chyba przyzwyczaiła (?), bo nie mam już wylinek jak na początku.Skóra jest gładziutka i przebarwienia bledną, chociaż powoli.
karolinkamalinka masz racje twoja skóra sie przyzwyczaiła,ja po pierwszym 20% miałam bardzo grube łuszczenie a teraz po drugim 20% cieniutkie takie skóreczki dlatego efekt zapewne będzie o wiele mniejszy.Spróbuj może użyć alkoholu zamiast wody do rozpuszczenia kwasu albo zwiększ stężenie kwasu.Jedno jest pewne takie mało działające migdałki to moga robić sobie osoby których jedynym problemem są rozszerzone pory i troche zaskórników,jak sie chce coś osiągnąć trzeba sięgać głębiej.
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:58   #1326
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

LeeAnn chyba się przyzwyczaiła.Kolejnym razem dodam alkoholu, bo nie wiem czy jest sens jeszcze zwiększać stężenie, 30% to i tak sporo. Lee czy Ty używasz alkoholu zamiast wody, jeśli tak to jak reaguje skóra?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 12:11   #1327
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie jeszcze nie dodawałam alkoholu,jestem po dwóch migdałkach oba po 20 %.Za pierwszym razem masakra tak mnie spaliło,ale to mój błąd bo niestety musiałam wtedy dodać mniej wody teraz jak robiłam to jakoś więcej tego było,więc myśle że zamiast dodać 4 ml wody dodałam 3. Teraz po drugim migdałku jakoś wolno i słabo mi schodzi skóra z twarzy no i pod spodem jakaś taka gorsza.Nastepnym razem zwieksze stężenie.Hmmm chociaż za pierwszym razem po myciu trwarzy smarowałam twarz czystym olejkiem z sosny syberyjskiej (o.pichtowym) a po ok 10 min zwykłym dove nawilżającym,zaczynam myśleć że to ten olejek powodował lepsze łuszczenie po migdałku.AAA i smarując buzie dove po migdałku nie mam wysypu pryszczy a skoro ja wysypu nie mam to ten krem na bank musi być niezapychający.
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 15:40   #1328
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hmm, ja smaruję się "po" kremem sutkowym Rossmana Dziś 6 dzień po migdałku 30% i ...nic się z moją skórą nie dzieje.Może przeszła na "niewidzialne mikrozłuszczanie":confuse d:
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 22:24   #1329
justyna1278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny ja robiłam na początki kwas migdałowy o stężeniu 15 % później 20 %, ale ani po jednym ani po drugim nie zauważyłam łuszczenia, oczywiście piekło jakby ktoś mi wkuwał małe igiełki, wytrzymałam 5 minut, może w takim razie za krótko skoro nie ma efektu łuszczenia? co Wy na to?
justyna1278 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:10   #1330
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja robilam 10% i nie wiem czy 5 minut wytrzymalam bo w niektorych miejscach pobielalo i sie wystraszylam ale ogolnie luszczylam sie tzn skora schodzila, co bylo widoczne tylko po nalozeniu podkladu, nic wielkiego. Trzymalam za krotko.

No ale wkurza mnie, ze w innych miejscach mocniej lapie, boje sie o poparzenie tam.

Czekam niecierpliwie do jesieni
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:10   #1331
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyna1278 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja robiłam na początki kwas migdałowy o stężeniu 15 % później 20 %, ale ani po jednym ani po drugim nie zauważyłam łuszczenia, oczywiście piekło jakby ktoś mi wkuwał małe igiełki, wytrzymałam 5 minut, może w takim razie za krótko skoro nie ma efektu łuszczenia? co Wy na to?

Możesz spróbować potrzymać dłużej kwas. Ja trzymam 10 - 12 min.U mnie, jak już pisałam, łuszczenia wystąpiło raz czy dwa na początku przy stężeniach 15% i 20% (ale także trzymałam 10 min.). Myślę,że moja skóra już się nieco przyzwyczaiła, dlatego dzisiaj nakładam ostatniego migdałka (30%)i robię przerwę.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 17:17   #1332
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hmmm..... chciałam kupić ten peeling migdałowy na allegro ale kurcze przeraża mnie to, że przez tydzień nie będe mogła pokazać się ludziom...
mam mieszaną cerę z grudkami....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:40   #1333
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Możesz spróbować potrzymać dłużej kwas. Ja trzymam 10 - 12 min.U mnie, jak już pisałam, łuszczenia wystąpiło raz czy dwa na początku przy stężeniach 15% i 20% (ale także trzymałam 10 min.). Myślę,że moja skóra już się nieco przyzwyczaiła, dlatego dzisiaj nakładam ostatniego migdałka (30%)i robię przerwę.
Wiecie co dziewczyny podziwiam was, bo taki silny peeling to jest cos czego sie jeszcze boje, boje sie bolu, stosuje kwasy i retinoidy ale w nizszych stezeniach, luszcze sie ale to nie samo co taki peeling, matko 30% peeling. Czy to jest taki bol,ze az sie chce plakac?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:19   #1334
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny podziwiam was, bo taki silny peeling to jest cos czego sie jeszcze boje, boje sie bolu, stosuje kwasy i retinoidy ale w nizszych stezeniach, luszcze sie ale to nie samo co taki peeling, matko 30% peeling. Czy to jest taki bol,ze az sie chce plakac?
To raczej taki ból że chcesz zdrapać sobie twarz - swędzi i piecze. tylko jak zmywam peeling to troche boli, ale da sie przezyc. a potem sie łuszczy i znów tylko swędzi
Gonia ten peeling z allegro podobno nie jest taki mocny wiec nie bedziesz miec zbytniego łuszczenia. poza tym ja sie nie ukrywam w domu tylko wychodze do ludzi i strasze a tak na serio tylko jeden góra 2 dni sa takie strasze ze wióry wisza z twarzy. w reszte dni jest male luszczenie- oczywiście obowiazkowe łagodne peelingi enzymatyczne i bogatsze kremy. ja ostatnio mialam skorupe na brodzie która zaczęła mi pękać na imprezie, ale mialam gdzieś co ludzie sobie myślą
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:24   #1335
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
To raczej taki ból że chcesz zdrapać sobie twarz - swędzi i piecze. tylko jak zmywam peeling to troche boli, ale da sie przezyc. a potem sie łuszczy i znów tylko swędzi
Gonia ten peeling z allegro podobno nie jest taki mocny wiec nie bedziesz miec zbytniego łuszczenia. poza tym ja sie nie ukrywam w domu tylko wychodze do ludzi i strasze a tak na serio tylko jeden góra 2 dni sa takie strasze ze wióry wisza z twarzy. w reszte dni jest male luszczenie- oczywiście obowiazkowe łagodne peelingi enzymatyczne i bogatsze kremy. ja ostatnio mialam skorupe na brodzie która zaczęła mi pękać na imprezie, ale mialam gdzieś co ludzie sobie myślą
Dzieki za odpowiedz, wlasnie zaczynam wczytywac sie w te 45 stron i bede robic notatki i musze sie psychicznie nastawic na peeling, akurat mam czas do jesieni na to nastawianie i zbieranie informacji. To co piszesz to jak po oparzeniu pokrzywami, pamietam to i niemilo wspominam, chyba byloby mi latwiej jakby to ktos mi ten bol zadawal a nie ja sama. Moze poprosze kolezanke.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:31   #1336
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny podziwiam was, bo taki silny peeling to jest cos czego sie jeszcze boje, boje sie bolu, stosuje kwasy i retinoidy ale w nizszych stezeniach, luszcze sie ale to nie samo co taki peeling, matko 30% peeling. Czy to jest taki bol,ze az sie chce plakac?


Skoro boisz sie bólu, to stosuj jednak niższe stężenia. Ja ostatnio poprzestałam na 25% i to najwyżej 5 minut, bo nie wytrzymuję. Efekty sa świetne, nie obłażę mocno, tylko delikatnie sie łuszczę.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:48   #1337
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Skoro boisz sie bólu, to stosuj jednak niższe stężenia. Ja ostatnio poprzestałam na 25% i to najwyżej 5 minut, bo nie wytrzymuję. Efekty sa świetne, nie obłażę mocno, tylko delikatnie sie łuszczę.
Dziekuje, a no co Ty, ja to sobie myslalam, zeby zaczac od 10%, co juz mnie przeraza
Bede zwiekszac po malu i nic na sile.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:53   #1338
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Dziekuje, a no co Ty, ja to sobie myslalam, zeby zaczac od 10%, co juz mnie przeraza
Bede zwiekszac po malu i nic na sile.

Też zaczynałam od 10%. Zrobiłam go raz, bo wydała mi sie bardzo łagodny a potem kilka razy 15% i dłużej stanęłam na 20%. Nigdy nie katowałam swojej twarzy i nie trzymałam dłużej niż kilkanaście minut. Nie ma co ryzykować
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 20:55   #1339
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Też zaczynałam od 10%. Zrobiłam go raz, bo wydała mi sie bardzo łagodny a potem kilka razy 15% i dłużej stanęłam na 20%. Nigdy nie katowałam swojej twarzy i nie trzymałam dłużej niż kilkanaście minut. Nie ma co ryzykować
Jeszcze sie zapytam tak dla pewnosci wszystko to robilas kwasem migdalowym tak?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 21:03   #1340
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Jeszcze sie zapytam tak dla pewnosci wszystko to robilas kwasem migdalowym tak?

Migdałowym
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 21:04   #1341
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Migdałowym
Dobrze, juz zapisane
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 21:07   #1342
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Uff... zrobilam sobie dzis pierwszego migdalka pieklo jak nie wiem co... ogolnie twarzy ani czerwonej nie mam, ani bialej. zbialaly mi tylko skrzydelka nosa i troche pod nosem... czy takie bielenie miejscowe jest normalne czy cos poprostu popsulam ??
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:27   #1343
remk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
peeling migdałowy o tej porze roku?!?

Czy jest sens wykonywac teraz z wszelkimi blokerami???
I co sadzicie o ofertach na allegro gdzie za 2ml kwasu migdałowego trzeba zaplacic jakies 16-18zl
Prosze o porady
remk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:45   #1344
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

A ja sie tak czailam od zeszlego roku az w koncu od dzis zaczynam migdalowa przygode
Watek caly przeczytany w czasie oczekiwania na przesylke ale teraz cos tu cicho.

Dzis zaczelam od toniku 5%, szczypalo minimalnie, Skora sie tak wygladzila i naprezyla przyjemnie. Nawet mi sie to podoba

Kilka dni ja tak pomecze a pozniej powiem jakie efekty no i peeling
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:15   #1345
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja też bym chętnie zrobiła sobie ten peeling, ale lekarz powiedział, że absolutnie nie mogę (ani kwasów, ani oczyszczania ani mikrodermabrazji).
Dodam, że leczę się na trądzik, ale nie mam wielkich syfów (ropne wyskakują mi rzadko), staram się usunąć podskórne grudki (i myślę, że może kwasami by się dało to zrobić) no i pozostają jeszcze blizny i dużo przebarwień
Jak wygląda Wasza cera? Być może tak jak moja i ja również mogłabym zrobić peeling?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:11   #1346
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

azzis ja sie na dermatologii nie znam, ale szczerze mowiac pierwszy raz slysze, zeby ktos o takiej cerze jak mowisz mial jakies przeciwwskazania do tego kwasu..

Ja mam cere na ktorej ciagle pojawiaja sie jakies zaskorniki, zwl w strefie T. No i mam problem z trzymaniem raczek z dala od buzi I mam jakies slady po roznych brzydactwach, ktore chce usunac i licze, ze mi sie uda

Moze spytaj lekarza dlaczego zakazal Ci stosowania kwasow..
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:51   #1347
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

frik frik no ja też się zdziwiłam że była przeciwna. Oczyszczania wiedziałam, że zabrobi, bo to wg niej najgorsze co może być (wyciskanie) ale kwasy? Wydaje mi się, że powinny pomóc, bo nie wiem jak się tych przeklętych zaskórników zamkniętych pozbyć (robię to dusząc bo wiem że podejdzie mi ropa,a potem smaruje antybiotykiem i wszystko ładnie wychodzi ze środka, jedyny minus to czerwone ślady )
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:51   #1348
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Azzis ja ze swojego doświadczenie powiem ci ze nie ma nic lepszego na zaskórniki itp. niż migdałek właśnie,poprostu rewelacja i nie tylko radzi sobie z zaskórnikami,znajomemu powalił ogromne wulkany które miał na twarzy,więc dermatolog niech sobie mówi swoje a ty kup sobie ten kwasik


Ja jestem po 3 migdałku 25% trzymałam 6 minut,poszalałam bo mocno mnie spaliło ale o to chodziło efekt będzie super Poprzednie 20% 8 minut dało efekt minimalnego łuszczenia i dlatego troche tak na marne sie ukrywałam przed ludźmi przez kilka dni
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 12:15   #1349
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

LeeAnn czytam na forum sporo i widziałam, że dziewczyny właśnie m.in. na zaskórniki stosują peeling i dlatego zapytałam dermy. Byłam lekko zdziwiona gdy mi zabroniła (pozwoliła już po wyleczeniu na blizny).
Poczekam jeszcze tydzień jak pójde do niej i wtedy spytam (może zobaczy buzie i stwierdzi że już w tym stanie można ).
Też chcę się pozbyć tego chole..stwa
Nie zaszkodzi zamówić kwas - niech czeka na swój moment
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 15:48   #1350
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

azzis, trudno powiedziec o miala na mysli Twoja pani dermatolog, ale trzeba tez wziac pod uwage, ze lekarze czesto sa starej daty, nie sa przeszkoleni, nie znaja najnowszych wynikow badan i z tego powodu czesc ich wypowiedzi nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistosci. No ale lepiej zapytac jak ona to uzasadnia. Daj znac co ona powie
Moj dermatolog np sie na mnie wkurzal jak bylo lato a ja przychodzilam taka blada. Mowil wtedy, ze duzo sie opalac i nie kremowac niczym buzi!! A przeciez filtry to podstawa - dermatolog, ktory nie wie o starzeniu sie skory, o raku?? Juz chyba lepsze prychole!

A ja na razie sie tonikuje. Nie wiem czy mozna kilka razy dziennie? Na mazidlach jest napisane, ze rano albo wieczorem :P Troche mi sie skora luszczy a stosuje od 3 dni bodajze
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.