fitohormony a ciąża??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 17:32   #1
kaniusia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1

fitohormony a ciąża???


Witam!
Może to co powiem wyda się śmieszne i niewiarygodne,ale to szczera prawda. Dwa lata temu badania ginekologiczne wykazały, że mam poważne zaburzenia hormonalne, do tego stopnia,że ciąża pozostawała jedynie w sferze marzeń. Po przyjęciu pierwszej dawki syntetycznych hormonów o mało nie skonałam! Nigdy więcej tego nie wziełam. U gnekologa więcej nie byłam.Od jakis 3 miesięcy piję herbatki z ziół bogatych w fitohormony i... jestem w ciąży!!!! Dodam,że nie starałam się o dziecko, ot tak przydarzyło się.. Obecnie zaprzestałam picia ziółek ponieważ obawiam się,że mogą zaszkodzić w moim stanie. W związku z powyższym mam pytanie czy FITOHORMONY NAJĄ WPŁYW NA CIĄŻE? Czy powinnam stosować kurację czy ją przerwać? Czy mogą uszkodzić płód? Dodam jeszcze,że obawiam się,iż z drugiej strony przerwa ta spowoduje znów jakieś rozlegulowanie w moim organiźmie co w konsekwecji stanie się niebezpieczne dla dzidziusia. Bardzo zależy mi na tej ciąży. Odpowiedzcie co mam zrobić, pić herbatkę czy nie? Z góry dziękuje za odpowiedź! Pozdrawiam!!
kaniusia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:20   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: fitohormony a ciąża???

jezu kobieto pytasz na forum o zdrowie swojego dziecka ??
idz do lekarza.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.