..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 21:00   #4021
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Rosalyn bardzo dziekuje w imieniu swoim i wlosow ale wlosom nic nie dolega, poza tym, ze moglyby szybciej rosnac
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:40   #4022
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Rosalyn bardzo dziekuje w imieniu swoim i wlosow ale wlosom nic nie dolega, poza tym, ze moglyby szybciej rosnac

Sie czepiasz

Ja po basenie, ide gotowac krupniczek z ziemniakami dla chlopakow, dla mnie bez O w zupie mi ziemniakow brakuje...

Rosalyn
ja tez jutro do pracy i pewnie bede kwitla przez 4 godz... Dobrze, ze bede sama i nikt mi na rece patrzec nie bedzie...

Morelko mozesz poeksperymentowac z ta zelatyna. Ja jak robilam kisiel to zageszczalam owoce maka ziemniaczana...

Co do drozdzy sama sie zastanawiam, bo upieklabym bulki, mam taki banalny przepis, a daaawno nie robila, a teraz mam odpowiednia dla SB make, wiec moglaby upiec. Musze poszukac, jak z tymi drozdzami.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:54   #4023
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

ja wlasnie dotarlam do Wrocka, odpoczywamy, chlopaki sobie popijaja whiskaczyka, a ja sobie dzisiaj odpuscilam, bo dosyc ladnie sie dzis trzymalam, wiec nie bede tego psuc
juz sie umowilam z bratem, ze jutro do Piotra i pawla na zakupy zdrowej zywnosci sie wybieramy, takze mysle ze weekend bedzie bezgrzeszny
no i waga we Wroclawiu nei jest taka szalona jak moja w domu
no i jutro fryzjer, trzymajcie kochane kciuki
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 23:26   #4024
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

1. moje urodzinowe krewetki gotowane w szampanie z cytryną i estragonem na liściach rzymskiej z dipem jogurtowo-chrzanowym
2. ciasto na chlebek orkiszowy pełnoziarnisty
3. chlebek po upieczeniu
4. przekrój chlebka
smacznego! ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krewetki.jpg (55,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0042.jpg (71,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0043.jpg (62,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0045.jpg (107,4 KB, 11 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 23:41   #4025
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
1. moje urodzinowe krewetki gotowane w szampanie z cytryną i estragonem na liściach rzymskiej z dipem jogurtowo-chrzanowym
2. ciasto na chlebek orkiszowy pełnoziarnisty
3. chlebek po upieczeniu
4. przekrój chlebka
smacznego! ...
Ładny chelebek Krewetek nie tykam





Dalej moja waga stoi, nie rusza w ogole. Nie wiem czemu Zaczne od jutra mniej jeść, choć jak patrze na wasze jadłospisy, to ja zjadam połowę mniej, nie wiem może coś źle robie? Hmmm stosuje się raczej całkowicie, nie pozwalam sobie na żadne grzeszki, w ogóle .Nie mam z tym jakiś problemów, a może waga nie spada, bo zaczęłam cwiczyc? Masa mieśniowa czy jak? Mozliwe, ze tak od razu? Cwicze przeciez od niedawna i w dodatku nie codziennie i bardzo malo
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 00:00   #4026
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

a może właśnie za mało jesz i organizm Ci się przestawił na magazynowanie
jeśli ćwiczysz jedz sporo białka, głównie tego z mięsa i ryb
masa mięśniowa jest faktycznie cięższa od tłuszczu ale zajmuje mniej miejsca - jak tam Twoje obwody? jeśli w dół to nie masz się co martwic...

a czemu krewetek nie tykasz próbowałaś kiedyś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 00:04   #4027
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

chlebek cudny ale krewetek tez nie lubie , wyjatek - smazone ale generalnie nie przepadam ani za rybami ani za innymi dobrami z mórz

dobrej nocy
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 08:55   #4028
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cześć i czołem !

Odemeldowuje, się , że żyję

Gratuluje Wam zrzuconych kilogramów
Postaram się nadrobić to co pisałyście.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:02   #4029
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

A ja bym krewetki z checia chciala sprobowac. Do tej pory jadlam tylko smazone na oliwie z czosnkiem.
Ilonko, dopiero teraz zauwazylam, ze mialas urodziny! Wszystkiego Najlepszego!

Ja jestem po fatalnej nocce, nie moglam zasnac i to przez prawie 4 godziny. Myslalam, ze zwariuje. A teraz pije sobie kawke, zjadlam juz sniadanko, 1 kromke pelno. z jajkiem i majonezem i papryka, a druga z pasta makrelowa.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:07   #4030
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

witam was z mikolajkowym sniadankiem
[chociaz tych slodyczy z butow i nie tylko nie mam zamiaru tknac]

waga wlasnie pokazala 71.4 no przynajmniej nie przytylamhihi

krewetki wygladaja fajnie ale jeszcze nigdy ich nie probowalam,chlebus tez smakowity:P

no i wszystkiego naj na urodzinki

milego dnia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm

Edytowane przez zielonamorelka
Czas edycji: 2008-12-06 o 09:09
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:39   #4031
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a może właśnie za mało jesz i organizm Ci się przestawił na magazynowanie
jeśli ćwiczysz jedz sporo białka, głównie tego z mięsa i ryb
masa mięśniowa jest faktycznie cięższa od tłuszczu ale zajmuje mniej miejsca - jak tam Twoje obwody? jeśli w dół to nie masz się co martwic...

a czemu krewetek nie tykasz próbowałaś kiedyś


Hmm może i jem za mało? Ryby jem bardzo często. Musiałabym się zmierzyć, bo w ogóle nie wiem, nie mierzyłam się ani przed rozpoczęciem diety ani w ogóle teraz. Chyba wprowadzę jakieś zmiany w diecie. Może zaczne troszke wiecej jesc i przede wszystkim wczesniej bo sniadanie zjadam okolo. 13


Krewetek nie próbowałam, chyba raz kiedyś, ale ich wygląd mnie odstrasza i jakoś tak kojarzą mi się z robaczkami
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 09:42   #4032
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam i ja z pracowego boju.
Ilonko samych szczesliwosci!!!
Ja tez fanka krewetek nie jestem, wole jednak zjesc schab zawijany z pieczarkami Za to ryby uwielbiam.

Dagg Ty schudlas duzo w I fazie. Moze faktycznie jesz za malo i wegle, ktore dorzucasz organizm magazynuje, bo mu nie starcza pozywienia. Te pierwsze zbedne kg zawsze leca szybciej, pozniej trzeba cierpliwosci - widze po sobie

Ja tez po kawce, ale chyba machne jeszcze jedna, tak mi zasmakowala...
U nas poranek mikolajowy. Cudnie Zwlaszcza, ze Borys juz jest swiadomy w pelni, tego co sie dzieje Magia św. Mikolaja wraca Mikolaj oczywiscie o mnie zapomnial, ale nie mam mu tego za zle, zdecydowanie wole byc jego pomocnikiem, daje mi to taka frajde, ze szok

Na sniadanie zrobilam pizze twarogowa wg Cykady. Cykada Ty jej pol zjadlas???? Jeny ja 1/4 ledwo zjadlam... Borys tez wciagnal, reszta pewnie na obiadokolacje pojdzie. Ale polecam Wam dziewczyny - swietna i z dodatkami mozna spokojnie kombinowac, a ciasto specyficzne, ale mi smakuje i jak wyroslo super


Pyysssiaaamnnnn no gdzie Ty jestes??? Martwie sie.

No i waga ciagle w dol. W sumie po tygodniu II fazy poszlo mi ponad kg do gory, a teraz nie ma po nim sladu, jest mniej niz po I fazie...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:50   #4033
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
U nas poranek mikolajowy. Cudnie Zwlaszcza, ze Borys juz jest swiadomy w pelni, tego co sie dzieje Magia św. Mikolaja wraca Mikolaj oczywiscie o mnie zapomnial, ale nie mam mu tego za zle, zdecydowanie wole byc jego pomocnikiem, daje mi to taka frajde, ze szok


No i waga ciagle w dol. W sumie po tygodniu II fazy poszlo mi ponad kg do gory, a teraz nie ma po nim sladu, jest mniej niz po I fazie...
Jak ja Ci zazdroszcze!
Dzisiaj mala dzidzia mi sie snila i jakos w ogole chyba zegar biologiczny mi powoli tyka (a przynajmniej daje znac, ze jest ), bo ostatnio coraz czesciej mysle o maluchach.
U mnie tez mikolaja nie bylo, nie wiem czy bedzie, ale i ja nic dla Mikolaja nie mam, wiec jestesmy kwita.
Gratuluje spadku wagi!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-12-06 o 09:52
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 09:55   #4034
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ilonka, dołączam sie do zyczen urodzinowych!!!niech sie spelniaja wszystkie zyczenia!!!!
ja tez wlasnei po poznym pysznym sniadanku, oczywiscie wszystko zgodnie z naszymi zasadami,musialam sie najesc zeby mi u fryzjera w brzuchu nie burczalo
Effa, gratuluje spadku wagi, tez sie zastanawiam, czemu Pysiam nas nie odwiedza, to samo juz mialam pisac wczoraj!!!Pysiam Where Are U?
dagg, zgadzam sie z dziewczynami, jedzenia za malo

i do mnie zaden Mikolaj nie przyszedl, chyab samam po niego pojde po fryzjerze, no chyba ze zrobi mi jakies zoltko na glowie..heheh to nigdzie nie pojde
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 10:18   #4035
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszcze!
Dzisiaj mala dzidzia mi sie snila i jakos w ogole chyba zegar biologiczny mi powoli tyka (a przynajmniej daje znac, ze jest ), bo ostatnio coraz czesciej mysle o maluchach.
U mnie tez mikolaja nie bylo, nie wiem czy bedzie, ale i ja nic dla Mikolaja nie mam, wiec jestesmy kwita.
Gratuluje spadku wagi!
Wiesz, ja nie jestem obiektywna, bo uwielbiam moje dzieciaki i uwielbiam byc mama
Mysle, ze na wszystko przychodzi czas. My postanowilismy miec dziecko i ... zakoczylo za pierwszym razem Lekko bylam w szoku Z nas sie smieja, za zachodze w ciaze, jak tylko pomysle o dziecku, bo z Wiktorem bylo podobnie
Z drugiej strony ciesze sie, ze konczac 30 lat bede miala dwojke rozkosznych lobuzow, ktorym mozemy pokazywac i uczyc ich rzeczy, ktore kochamy

Dziewczyny, a wy wiecie, ze, zeby przyszedl do was Mikolaj, to trzeba byc GRZECZNYM??? Powinno Wam to dac do myslenia
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:34   #4036
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Rosalyn bardzo dziekuje w imieniu swoim i wlosow ale wlosom nic nie dolega, poza tym, ze moglyby szybciej rosnac
Oj się pomylilam, do fruity mialo byc, juz spiaca bylam. To ona pisala o problemach z włosami.
teraz pisze z pracy juz skonczylam, a Mikolaja nie bylo...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:56   #4037
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Siedze i przegladam przepisy na ciasteczka świateczne. I chcialabym je zrobic wg SB i to nawet nie chodzi to, zebym ja sie bezkarnie zajadala, tylko tez z korzyscia dla reszty konsumentow. Zwlaszcza, ze za tydzien mamy wielkie pieczenie.
Moze macie jakies sprawdzone - Ilona licze na Ciebie (i koniecznie napisz, jak robisz chlebek)
Bo jakbym zastapila tluszcz jogurtem naturalnym, make wiadomo - pelnoziarnista, a w przypadku pierniczkow pol na pol z zytnia, no i cukier to tez wiadomo. A na polewe czekolada rozpuszczona z 95% kakao... to moze by sie udalo
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:47   #4038
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hey moje drogie

Jestem już........
Mąż w piątek zabrał mi kopma więc nie miałam dostępu do sieci.......dziś rano byliśmy u teściowej dopiero teraz mam chwilkę....

W piątek niestety nie udało mi się zdać egzaminu na prawko cóż nie nastawiałam się nawet, że będzoe zdany .... i tak oceniam go jako udany pierwsze koty za płoty....

Idę po kawkę i Was

effa dziękuje za pamięć duży buziak
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2008-12-06 o 13:59 Powód: dopisek
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 13:27   #4039
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam w sobote
Ja od tego miesiąca skonczyłam wreszcie prace w weekendy Sama tego swiadomosc sprawia ze odpoczywam dwa razy wydajniej Ale sciskam wszystkie plazowiczki ktore muszą być w pracy

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Cześć i czołem !

Odemeldowuje, się , że żyję

Gratuluje Wam zrzuconych kilogramów
Postaram się nadrobić to co pisałyście.
Halo halo Marzenko

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
1. moje urodzinowe krewetki gotowane w szampanie z cytryną i estragonem na liściach rzymskiej z dipem jogurtowo-chrzanowym
Krewetki jadłam tylko raz w zyciu, podczas ostatniego pobytu w UK, w jakiejs sałatce. Dobre były, ale nic specjalnego. Teraz poluje w Lidlu, mają być ogromne od 8 grudnia. Moze zrobie z nich cos pysznego

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Na sniadanie zrobilam pizze twarogowa wg Cykady. Cykada Ty jej pol zjadlas???? Jeny ja 1/4 ledwo zjadlam... Borys tez wciagnal, reszta pewnie na obiadokolacje pojdzie. Ale polecam Wam dziewczyny - swietna i z dodatkami mozna spokojnie kombinowac, a ciasto specyficzne, ale mi smakuje i jak wyroslo super
Bo Effa ja zarłok jestem Okropny, okropny

Ciasto twarogowe rzeczywiscie jest inne, ale moim zdaniem rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszcze!
Dzisiaj mala dzidzia mi sie snila i jakos w ogole chyba zegar biologiczny mi powoli tyka (a przynajmniej daje znac, ze jest ), bo ostatnio coraz czesciej mysle o maluchach.
U mnie tez mikolaja nie bylo, nie wiem czy bedzie, ale i ja nic dla Mikolaja nie mam, wiec jestesmy kwita.
Gratuluje spadku wagi!
Fruity, mi tez sie dzidzia marzy po cichu, tzn nie boje sie juz ciąży tak jak wczesniej. Mialabym kogos kto kochał by mnie miłoscią bezwarunkową tyle ze Tz ma dzieciofobie

Moj Mikołaj, gdy przyszłam do niego ze słodyczami rano powiedział mi tylko " Nie rób mi tego, poczekaj do jutra" i pojechał. No to czekam, ale dla pocieszenia sama sobie kupilam w prezencie na mikołaja kurtke zimowa

Uciekam do sprzątania
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 13:52   #4040
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Moj stal sie z czasem mieciutki, jesli chodzi o maluchy. Jak gdzies jakiegos malucha widzimy to juz tez wymieka i nawet mowi-ja tez chce takiego. Niestety w tej sytuacji ze studiowaniem (lub nie-studiowaniem) i finansami, napewno nie bedzie zadnych planow zwiazanych z dziecmi w bliskiej przyszlosci. (Bliskosc jest tu relatywna )
A marzy mi sie takie kompletne poswiecenie sie dziecku...i nawet ostatnio slub. Ktos mnie chyba podmienil....

Musze zrobic tez ta pizze twarogowa.

Ilonko a jak w ogole zrobilas krewetki?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:05   #4041
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ilonko chlebek wyglada nieziemsko
Za krewetkami też nie przepadam....... robiłam do nich kilka podejść, ale jednak nie

Fru
Cytat:
A marzy mi sie takie kompletne poswiecenie sie dziecku...i nawet ostatnio slub. Ktos mnie chyba podmienil....
Pewnie wszystko w swym czasie ale skoro ktoś Cię podmienił to może ten slub i dzieci wcale nie takie odległe


może i ja sia skosze na tą pizze twarogową
Jak zwykle kusicie dziewczynki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:07   #4042
Domi22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 562
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witajcie kochane
totalnie straciłam sie w watku...buu...ale jak juz pisałam kompletnie nie mam czasu na nic...niestety na dietke tez nie....ale od poniedziałku wskakuje na I faze wygladam koszmarnie i czas to zmienic
Wpadłam sie przywiatc i powiedziec, ze w czwartek zrobilam sobie tatuaz jest piekny, tylko poki co potrzebuje jakies 2 tyg az skora sie zregeneruje, ale jestem cała happy z tego powodu. Moze jakas fotke wrzuce

Gratuluje wszystkim spadku wagi i sciskm goraco wysylajac moc buziakow:cmok :
__________________
SB Reaktywacja - 21.06.2010
Ach, jak tu cudownie


Zaręczyny - 1.05.2009
Ślub - 05
.06.2010
Domi22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:15   #4043
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

juz jestem po obiadku
zrobilam mala pizze a ze ciasta troche zostalo to zawinelam we nie kawalki jablka i wyszla roladka[jutrzejsze sniadanko]i kilka malych[chyba5]kawaleczkow zawinietych osobno[ale zjadlam je do pizzy bo byla troche zamala]

i troche naszla mnie ochota na slodkosci ktore babcia upiekla[jablecznik ciasto z galaretka ]no i ciasteczka maslane sa[o czekoladach nie wspomne]

ah a kysz zle mysli
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:23   #4044
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

pysia chcialabym..

Domi ciesze sie, ze zawitalas! Pokazuj tu szybciutko tatuaz. Moze pamietasz, ja tez chcialam zrobic, ale jeszcze nie zrobilam.
Musze dokladnie rozpracowac ten plan, bo nie wiem w jakim miejscu ma on byc, i z tego wzgledu TZ nie chce mi naszkicowac, choc wiem co chce. :/ Ale jak narazie i tak pieniazkow brakuje, wiec i tak czy tak musze poczekac.
A z dietka nie martw sie, jak nas bedziesz czesciej odwiedzac, to pojdzie szybciutko.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:36   #4045
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Domi22 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
totalnie straciłam sie w watku...buu...ale jak juz pisałam kompletnie nie mam czasu na nic...niestety na dietke tez nie....ale od poniedziałku wskakuje na I faze wygladam koszmarnie i czas to zmienic
Wpadłam sie przywiatc i powiedziec, ze w czwartek zrobilam sobie tatuaz jest piekny, tylko poki co potrzebuje jakies 2 tyg az skora sie zregeneruje, ale jestem cała happy z tego powodu. Moze jakas fotke wrzuce

Gratuluje wszystkim spadku wagi i sciskm goraco wysylajac moc buziakow:cmok :
Domi
Prosze sie pochwalic tatuazem
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:50   #4046
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
pysia chcialabym..
Będę trzymała kciuki Pamiętaj że marzenia siespelniają

[1=1111c4b9c157e15532fa9e2 7a07e9b9b22376b0b_6593527 3b71bb;9986852]Domi
Prosze sie pochwalic tatuazem [/quote]
Koniecznie
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 15:40   #4047
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziekuje , ale najpierw musze wiedziec czym bede chciala zarabiac na zycie. A do TZ tak pol zartem-pol serio powiedzialam, ze rzucam te studia, biore sie za dziecko a potem zaczne jakies inne. :P Gdyby tu tak miec jakies 5 lat do tylu, to fajnie by bylo.

Ale mam ochote na cos niedozwolonego, nie wiem skad ta nagla chec, ale najchetniej zjadlabym (moj nalog przed kilkoma miesiacami) frytki i to conajmniej pol kilo.
Nie wiem czym to zastapic, mam nadzieje, ze nie pojde sobie kupic.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-12-06 o 15:43
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 15:45   #4048
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość

Ale mam ochote na cos niedozwolonego, nie wiem skad ta nagla chec, ale najchetniej zjadlabym (moj nalog przed kilkoma miesiacami) frytki i to conajmniej pol kilo.
Nie wiem czym to zastapic, mam nadzieje, ze nie pojde sobie kupic.
frytki a mnie jakoś nie ciągnie chociaż wczesniej uwielbialam i mam w kuchni frytkownice

Ogólnie jakoś dziwnie, ale nie brakuje mi ziemniaków
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 15:53   #4049
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Mnie tez do tej pory za bardzo nie ciagnelo, chyba raz je jadlam od poczatku SB i raz pieczone ziemniaki. Ale przed chwila nagle pojawily mi sie przed oczyma i jakos nie moge ich wybic.
Moze ta pizze twarogowa sobie zrobie? Ale musze isc do sklepu, a to bedzie trudne tym razem, nie wiem czy sie nie skusze na cos "niedobrego". Musze pomyslec, a tymczasem cos skubnac na szybkiego. No ale widocznie taki dzien, koniecznie dla psychiki cos niedozwolonego potrzebuje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-12-06 o 15:54
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 15:55   #4050
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Mnie tez do tej pory za bardzo nie ciagnelo, chyba raz je jadlam od poczatku SB i raz pieczone ziemniaki. Ale przed chwila nagle pojawily mi sie przed oczyma i jakos nie moge ich wybic.
Moze ta pizze twarogowa sobie zrobie? Ale musze isc do sklepu, a to bedzie trudne tym razem, nie wiem czy sie nie skusze na cos "niedobrego". Musze pomyslec, a tymczasem cos skubnac na szybkiego.
Do sklepu możesz iść, ale kup tylko produkty na pizze
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.