Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 17:51   #781
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Re: Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Mylka, Kasieek super brzuszki!

Proszę mi tu nie narzekać na swoje kształty, bo wszystkie jesteśmy teraz najpiękniejsze! Dzisiaj rodzice powiedzieli mi, że dobrze wyglądam. Ja oczywiście zrozumiałam to opacznie i mówię, że jakby im doszło po 5 kg to też by tak dobrze wyglądali A mama mówi, że nie o to im chodzi, tylko, że naprawdę dobrze wyglądam, na twarzy i w ogóle... No więc miło mi się zrobiło. Pby więcej takich komentarzy

JagnaK nie wiedziałam, że w Anglii tak długo można dokonywać aborcji. Jestem w szoku! Przecież takie dziecko to już malutki człowieczek, który przy odrobinie szczęścia by przeżył. Wiem, że każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale dla mnie to coś okropnego.

A ja z pościelą to sobie wymyśliłam, że sama sobie poszyję. A co! Jedną kupię, taki cały komplet z ochraniaczami. A 2-3 komplety uszyję sama. To żadna filozofia, a mam całe wakacje wolne. Mąż będzie pracował, więc będę musiała się czymś zająć. A zawsze to trochę zaoszczędzę.

Jeżeli chodzi o goły brzuszek, to powiem wam, że nawet nie lubię jak mi w domu wystaje. A wszystkie domowe bluzki mi się "pospierały" hihihi więc musiałam się zaopatrzyć w nowe. Nie wiem, może to głupie, ale mam wtedy takie poczucie bezpieczeństwa.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:23   #782
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

witam dziewczyny!
odnośnie wagi- ja mam już 5 kg do przodu, a jestem w 24 tygodniu czy to dużo, czy mało- nie wiem. Wiem za to, że brzuch w żadnych spodniach sprzed ciąży mi się nie mieści, ale jak sobie wyobrażę moją Natalkę w tym brzuchu- to żaden dodatkowy gram mnie nie stresuje
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:25   #783
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Kasieek i Mylka! prześliczne brzuszki! gratuluję!
waszym maluszkom musi być w nich super hiper wygodnie
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:32   #784
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

co do tych bluzek to wlasnie dzis odkladam te, ktorych nie zaloze juz tego lata bo zabieraja mi miejsce a trzeba gdzies nowe nabytki upchnac najgorsze, ze wiele bluzek jest za cisna w biuscie. no i oczywiscie musze odlozyc tez niektore spodnie:/
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:40   #785
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dziś mierzyłam sobie obwód w talii i wiecie co od ostatniego pomiaru (07.05.08) przybyło mi kolejne 5 cm . Brzuszek wydawał mi się bardziej napięty, ale waga niewiele skoczyła od tego czasu bo niecały 1 kg a tu taka niespodzianka. Jeszcze z miesiąc i pęknę i nie będę musiała rodzic - głupi żart. No ale wracając do sedna sprawy to modelka goga144 w talii ma 99cm . A i kupiłam sobie dziś na moje "balony" nowy biustonosz w wersji namiot polowy - rany jaki wielki.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:46   #786
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Dziś mierzyłam sobie obwód w talii i wiecie co od ostatniego pomiaru (07.05.08) przybyło mi kolejne 5 cm . Brzuszek wydawał mi się bardziej napięty, ale waga niewiele skoczyła od tego czasu bo niecały 1 kg a tu taka niespodzianka. Jeszcze z miesiąc i pęknę i nie będę musiała rodzic - głupi żart. No ale wracając do sedna sprawy to modelka goga144 w talii ma 99cm . A i kupiłam sobie dziś na moje "balony" nowy biustonosz w wersji namiot polowy - rany jaki wielki.
niezłe teksty sypiesz uśmiałam się jak nie wiem co, zwłaszcza z tym namiotem...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 19:49   #787
Ninunia
Raczkowanie
 
Avatar Ninunia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie mamusie,

ja to dopiero mam duży brzuchol. Jutro postaram się wkleić zdjęcie. Co prawda nie przytyłam jeszcze nic (także anula14 nie masz się o co martwić, mój lekarz też mówi że wszystko ok),ale już mi niejedna osoba mówiła że jak na 21 tydzień to brzusio mam spory.

Jej, jak tak czytam jakie już zakupy porobiłyście to mam ochotę odrazu biec do sklepu. Bo ja jeszcze nie mam kompletnie nic. Ale obiecałam sobie że narazie dam sobie spokój i skupię się na pracy magisterskiej. Ale po obronie za to poszaleję z zakupami

Miłego wieczorku wszystkim. Pozdrawiam
Ninunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 19:53   #788
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

co do brzucha to ja zdecydowanie wolę jak mam przykryty (nawet w domu) a z odsłoniętym to już wogólę nigdzie bym nie wyszła. teraz jak będę na plaży też specjalnie wzięłam 3 duże pareo bo podejrzewam, że będę się czuła jak słonica
przed chwilą mój bąbel się rozbrykał jak rozmawiałam z mężem przez tel. przyłożyłam rękę i poczułam 3 puknięcią, więc mu też ręką postukałam w brzuch a tam znowu delikatne stuk stuk już nie mogę się doczekać jak bez dotykania brzucha będę czuła ruchy a podejrzewam, że mąż znowu się obrazi, że znowu nic nie poczuł
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:11   #789
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Niestety nie wiem ile ważę, bo waga zepsuta, ale ide jutro na wizytę to się zważę i napiszę. Pewnie niemało Sama czuję sie jak słonik i w ogóle nie słucham męża, który mówi, że mam seksowny brzuszek i krągłości. Dla mnie te krągłości to się nazywa tłuszcz. Pupa urosła, uda są masywne a po całym dniu mam napuchnięte łydki.

Odsłonięty ciążowy brzuszek na ulicy też mnie trochę razi. W domu chodzę w lekko przyciasnych bluzkach z poprzedniego lata i czasem pokaże się goły brzuch a mojemu TŻ to sie bardzo podoba. Zupełnie zwariował. Przy pierwszej ciąży, z tego co pamiętam, w ogóle nie zwracał na mnie uwagi. Troche w tym mojej winy, bo go ciągle go strofowałam i wręcz odganiałam od siebie, wołałam tylko jak czuc było i widać ruchy maleństwa. Chyba byłam mocno skoncentrowana na dziecku a mąż poszedł w odstawkę.

Miłego wieczoru
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:19   #790
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hej dziewczynki dzięki za komplementy dla mojego brzusia
. Miałam dziś dość przyjemny dzień ale wcale tak przyjemnie się nie kończy jak bym chciała.
Pożarłam się z mężem bo moja kochana teściowa znów musi się poudzielać ze swoimi dobrymi radami. Zresztą mó mężulek też ostatnio taki drażliwy jakby to on był w ciąży a nie ja
Termin porodu mam na październik i modlę się aby szczęśliwie donosić moje maleństwo a moja teściowa już Chrzest mi planuje i gości. I wymyśliła oczywiście że od niej z rodziny muszą być wszyscy bo ona ma maleńka rodzinę a ode mnie tylko najbliźsi bo ja mam za dużą rodzinę.
Ale mnie wkurzyło to a najbardziej to że mój mąż chce tak jak mamusia
Aha jak ja maj już dość tego.
I sorki za żale ale jakoś mi łatwiej.
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:25   #791
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Mylka ja Cię rozumiem doskonale. Moja teściowa już stwierdziła, że chrzest będzie u nich na wsi a przyjęcie w ich domu!!!
Na szczęście chociaż męża mam za sobą bo chcemy chrzciny w wybranym przez nas kościele, poczęstunek w naszym mieszkaniu z najbliższą rodziną a nie robić prawie 2 wesele.
moja teściowa to wogóle zaraz na początku ciąży szpital do porodu i lekarza mi wybierała. jest pielęgniarką, pracuje przy małych dzieciach i przez to uważa się za wszech wiedzącą.
już zapowiedziałam mężowi, że jak się dziecko urodzi to nie chcę żeby ona u nas spała pod pretekstem pomocy itp

oj temat rzeka jak dla mnie...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 20:57   #792
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Mylka ja Cię rozumiem doskonale. Moja teściowa już stwierdziła, że chrzest będzie u nich na wsi a przyjęcie w ich domu!!!
Na szczęście chociaż męża mam za sobą bo chcemy chrzciny w wybranym przez nas kościele, poczęstunek w naszym mieszkaniu z najbliższą rodziną a nie robić prawie 2 wesele.
moja teściowa to wogóle zaraz na początku ciąży szpital do porodu i lekarza mi wybierała. jest pielęgniarką, pracuje przy małych dzieciach i przez to uważa się za wszech wiedzącą.
już zapowiedziałam mężowi, że jak się dziecko urodzi to nie chcę żeby ona u nas spała pod pretekstem pomocy itp

oj temat rzeka jak dla mnie...
Cześć kobietki!

Oj ciężki miałam dzisiaj dzień ciężki...

Z chrztem to nie mam zamiaru rodzicom dawać pola do popisu. Już z mężem ustaliliśmy że zrobimy u nas w domu i zaprosimy tylko swoich rodziców i rodzeństwo, nie mamy zamiaru robić jakiejś ,,szopki", to jest nasze dziecko i my mamy prawo decydować o formie tej uroczystości.
Co do brzuszków to ja też nie cierpię jak mi wychodzi na wierzch nawet w domu! Okropnie mnie to irytuje więc staram się zakładać dłuższe bluzeczki No i smaruję się nieustająco Dove Summer Glow żeby nie porażać siebie i męża niezdrową bladością cielska

Miałam też ambitne plany że zrobię w sobotę remanent w szafce z ubraniami... na dobrych chęciach się skończyło ...

Brzuch mam cały czas w obwodzie taki sam 102 cm.. Waga 5 kg na plusie... no ale co tu się dziwić jutro zaczynam 25 t.c...
Wrzucam swoją fotę (robiłam telefonem więc trochę słabo wyszło ale i tak widać że wyglądam jak ,,Żółta łódź podwodna".....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BRAK_NAZWY1.jpg (26,6 KB, 57 załadowań)
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:37   #793
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Cześć kobietki!

Brzuch mam cały czas w obwodzie taki sam 102 cm.. Waga 5 kg na plusie... no ale co tu się dziwić jutro zaczynam 25 t.c...
Wrzucam swoją fotę (robiłam telefonem więc trochę słabo wyszło ale i tak widać że wyglądam jak ,,Żółta łódź podwodna".....
izzi brzusio śliczny. Kochana co do łodzi to nie przesadzaj . Dziś wyglądasz co najwyżej jak "żółta kaczuszka" a etap łodzi to my wszystkie mamy przed sobą. Będzie on przypadał na wrzesień a co dla niektórych na październik
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:48   #794
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

hie hie hie .. kochana dzięki bardzo ale ja we wrześniu to jak okręt atomowy będę wyglądała
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 06:06   #795
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Izzi, naprawde pieknie wygladasz!!!
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 06:24   #796
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Izzi fajny brzucholek i jeśli Ty jesteś zółta łódź podwodna to ja podchodzę pod Titanica i nie wiem czy mnie zabierą nad morze bo im pójde na dno.

Co do wagi to przybijam piątkę Liatris 10 kg do przodu (25tydz). Według tego linka co wkleiła Lija38 to juz wszystko mam zaliczone, bo osiągnełam 10 kg teraz bedzie tłuszcz No ale co tam teraz byle np w grudniu nie byc tyle do przodu
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:24   #797
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cześć dziewczyny!

Izzi wyglądasz naprawdę pięknie!!!

Dziewczyny, ale miałam noc! Normalnie budziłam się co chwila, cała zlana potem FUJ! Strasznie gorąco mi było. A najgorsze jest to, że ja strasznie nie lubię spać odkryta, a pod kołdrą za gorąco... więc ciągle miałam dylemat

wczoraj jedliśmy pizzę na obiad i oczywiście zjadłam więcej od tż ale była taka pyszna... nie mogłam się powstrzymać
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:32   #798
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

izzi pieknie wygladasz
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 07:49   #799
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Izzi naprawdę super wglądasz!

Co do obwodu i wagi, to mi też obwód w talii zwiększył się już o 22 cm! (teraz mam 82 cm), a waga tak powolutku rośnie. Mnie mój ginekolog trochę goni do tego, żebym przytyła, ale to chyba z tego względu, że przed ciążą ważyłam 44 kg, więc mam co nadrabiać. Ostatnio czytałam w książce, że do końca 5 miesiąca powinno się przytyć ok. 3 kg, więc jeśli przed ciążą ważyłyście normalnie, to na pewno nie musicie się martwić, że przybieracie za mało. ale to tylko statystyka, więc nie ma co się ściśle jej trzymać.
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 08:34   #800
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hajjj

O matko jedyna aleście mnie skomplenetowały .. aż się zawstydziłam ...
Wszystkie jesteśmy piękne i niepowtarzalne i tak sobie myślę że będziemy z rozrzewnieniem kiedyś te nasze zdjęcia oglądać i uśmiechać się do wspomnień.
Kochane życzę Wam pięknego i miłego dnia!

Buziaki!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:46   #801
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2



Melduje ze u mnie bedzie Chłopczyk

__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 08:56   #802
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

IZZI sliczniutko wygladasz kochana, brzunio pierwsza klasa.
ISMENKO gratuluje malego mezczyzny!!!
Jeszcze 18 dni i tez poznam mam nadzieje mojego malego lokatora
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 09:18   #803
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

izzi wyglądasz pięknie, a ta zółta bluzka dodaje Ci tylko uroku.

Iwa wspaniałego pobytu. Po powrocie oczywiście foty w pareo.

Ismenkusiu gratuluję chłopaczka

Gonia masz jakieś ciche marzenie co do płci?

Jeśli chodzi o teściowe to szkoda gadać. Kiedy Patryk dzwonił do swojej matki, żeby pochwalić się córką, to mu powiedziała że przydałby się chłopak. Mogłaby już przemilczeć niż mówić takie rzeczy. Na szczęście już nie robi takich nalotów jak kiedyś. I praktycznie wcale nas nie odwiedza. Gdy raz zaproponowałam tż żebyśmy się wybrali do niej na obiad, bo dawno nie byliśmy, to mi palnęła jak byłyśmy same "nie chciało się gotować?". Wiedźma

O wózku, to myślimy na spokojnie, ale za to już bym chciała mebelki do pokoju (łózeczko, jakiś przewijak, komode musze kupić....)

Jak zwykle mam lenia, gdyby mnie moi klienci nie poganiali, to pewnie nic bym nie robiła.

Miłego dnia
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:14   #804
rutino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 138
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hej mamusie!!!

Melduję się że żyję i mam się dobrze ale mam teraz taką bieganinę że na nic mi czasu nie starcza...
Wczoraj biegaliśmy za obrączkami..eh...wszystko trzeba szybko i konkretnie bo do ślubu raptem ponad 3 tygodnie zostało...
I wogóle to jestem przerażona cenami złota...kto to słyszał żeby za gram złota liczyli sobie nawet 180 zł??!!!!Szok dosłownie...

A ogólnie to czuję się ok,tylko męczy mnie to że moja dzidzia nie kopie jeszcze...eh...czuję delikatne ruchy,przelewanie itd ale gdzie te wymarzone kopniaki???

Buziaki mamusie!!!
__________________
Było:90,5
Jest:88,7
Będzie:65 kg
rutino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:17   #805
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzień dobry mamusie!
Jestem już po dzisiejszej wizycie u gienia, słyszałam maleńkie serduszko teraz musze się zarejestrować na USG i już nie mogę się doczekać tego badania... Zastanawiam się ciągle nad 2D i 4D, bo 4D już raz robiłam i jest spora różnica w koszcie...
Pozdrawiam!
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:17   #806
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Ismenkusia gratuluję synka! Coraz więcej u nas tych chłopaków

Liatris "fajna" ta twoja teściowa, aż się chce ją odwiedzać, co? Ja tam na swoją nie narzekam.

Co do chrztu, to ja nie wiem jak to u mnie będzie... Chcieliśmy żeby chrzestną była siostra tż. Z tym, że właśnie tydzień temu została chrzestną i zobaczymy czy u nas też będzie chciała
Gorzej będzie z chrzestnym. Rodzice chcieliby, żeby to był mój brat, ale mi się to za bardzo nie uśmiecha. To, że mnie wkurza i się nie lubimy to szczegół Ale on jest taki "fajny", że głośno się deklaruję, że jest ateistą, a brał kościelny ślub na pokaz dla rodziny. Wiem, że teraz na chrzcinach, komuniach mało kto myśli o wierze i Kościele, a raczej o imprezie i prezentach... ale wydaję mi się chrześni powinni być wierzący, no a już napewno nie głośno głoszący swoje ateistyczne poglądy.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:18   #807
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Gonia masz jakieś ciche marzenie co do płci?
Moj maz jest za cora, rodzice za wnusia, kilkoro znajomych tutaj wrozy mi synka podobnie jak tesciowa... a ja powiem wam ze nie mam zadnych przeczuc, czasem mowie na melenstwo ON czasem ONA, bede sie cieszyc bez wzgledu na plec niech tylko zdrowiutkie bedzie.
Kiedys zawsze mowilam ze mazy mi sie corcia mala Zuzienka... no zobaczymy
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:32   #808
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

GoniaJ my tż myslimy o imieniu Zuzanna dla córeczki, no ale narazie jeszcze nie zmieniam danych w liście... może już w poniedziałek się dowiem Bradzo się nastawiłam na dziewuchę, wszyscy wokół tez, więc jak się pokaże sisior to chyba padnę Ja tak naprawdę zawsze chciałam mieć pierwszego chłopca, ale ze względu na moje szczęście do dostawania tego co bym chciała, stwierdziłam że napewno będzie dziewczynka
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 10:41   #809
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Ismenkusiu gratuluję malutkiego chłopczyka!!! A czy możemy poprosić o zdjęcie ?

Liatris nic się nie przejmuj .. ważne żeby między Tobą i Twoim TŻ była zgoda a teściowa niech tam sobie zrzędzi.. widocznie coś jej w życiu nie wyszło

Rutino jeszcze masz czas na kopniaczki, moja córka zaczęła dokazywać w brzuszku dopiero w 21 t.c. wcześniej wogóle nic nie czułam

4n3t4 - wiesz mi się wydaje że i tak najistotniejsze rzeczy lekarz podaje na podstawie USG 2D a 4D to tylko taki ,,bajer" dla rodziców żeby sobie maleństwo mogli pooglądać

U mnie już rodzice chrzestni ustaleni - moja siostra i brat mojego małżona Zgodzili się ochoczo więc chociaż to mamy z głowy

GoniaJ - jeszcze tylko 18 dni i już będziesz wiedziała co to za łobuziak rośnie w Twoim brzuszku Hmmmm ... zgaduję w ciemno że będzie dziewczynka
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 11:04   #810
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Izzi wyglądasz prześlicznie ze swoim brzuszkiem.
U mnie byłoby dobrze gdyby teściowa sobie rządziła a mąż chciał tak jak ja ale na razie jest niestety odwrotnie. Teściówka ciągle gada, że ona się nie chce wtrącać ale... I tu sie zaczyna, a synalek słucha. Kurcze dopiero teraz wychodzi maminsynek z tego mojego męża. Ale jest jeszcze trochę czasu i mam nadzieje że postawię na swoim.
Miłego dnia dziewczynki
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.