Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 22:02   #781
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Calineczka nie mam przepisu, po prostu rozgniotłam rybę, brokuł, marchew i kalafior, dodałam masła póki było ciepłe i uformowałam kulki, potem zamroziłam. N i tak wszystko rozgniata i rozwala póki co, więc się nie wysilam
Książka super pomysł, tylko jaka? Jakaś klasyka dla dzieci, może Kubuś Puchatek, ale nie wiem czy nie ma
Może jakas klasyka właśnie?
Dziękuję. I te kulki Ci się nie rozwalają jak to potem gotujesz?

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

Dzisiaj ktoś na grupie FB pytał o fizjoterapeutę i polecono między innymi mnie 😎😍 tyle wygrać. Kariera przede mną😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow!

Xzora dobrze, że to nie przepuchlina.

U nas dzisiaj gorszy dzień. Czuję te zęby już bardzo wyraźnie, może wyjdą lada moment.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 22:05   #782
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Czesc dziewczyny. Od jutra postaram się być na bieżąco i troche Was nadrobić. Za nami trudny czas. Jesteśmy już po pogrzebie babci W dodatku obie z Amelką chore, ja z temperaturą 39.2, młoda z czerwonym gardłem, katarem i kaszlem. Mam nadzieję, że wszystkie Wasze dzieciaczki mają się dobrze. Dobranoc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 22:36   #783
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos bardzo mi przykro trzymajcie sie i zdrowka zycze. Ja tez nie mam juz dziadkow ;(

W ogole dzis obejrzalam barwy szczęścia bo wlasnie lecialy i byla tam scena ze dziewczyna urodzila w 26tc i dziecko zmarlo. Wspomnienia wróciły i poryczalam sie. Dziękuję Bogu za to ze mam moja coreczke cała i zdrowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 23:10   #784
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon snow - szukasz książki na prezent dla dziewczynki. Przypomnialo mi się o tej:

http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/o...ncesca-cavallo

Emmos - straszna jest strata kochanej osoby trzymaj sie dzielnie
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:24   #785
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos bardzo mi przykro Kochana
Dużo zdrowia dla Was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:47   #786
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Minini, lipa z tymi pomidorami.

Calineczka, oby szybko wyszły i już był spokój. Życzę to nam wszystkim

Emmos, ogromnie mi przykro z powodu babci. Tulę i ściskam w takim trudnym dla Was czasie;* kurujcie się!

Karolinusia,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:52   #787
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dziękuję dziewczyny

Amelka na czas pogrzebu została z teściową, pierwszy raz z kimś innym poza mną i tż i była podobno bardzo grzeczna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 07:05   #788
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos bardzo mi przykro trzymajcie sie i zdrówka
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:13   #789
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Dzień dobry. Nela wstała dziś o 5.30
ostatnio cały czas wstaje 6 - 6.30 ale żeby 5.30 🤦 jestem tak nieprzytomna ostatnio ze nie wiem kiedy w nocy z łóżeczka ją wzięłam do naszego łóżka... I czy w ogóle ona spała w łóżeczku? 🤔

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Od jutra postaram się być na bieżąco i troche Was nadrobić. Za nami trudny czas. Jesteśmy już po pogrzebie babci W dodatku obie z Amelką chore, ja z temperaturą 39.2, młoda z czerwonym gardłem, katarem i kaszlem. Mam nadzieję, że wszystkie Wasze dzieciaczki mają się dobrze. Dobranoc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Emmos strasznie mi przykro 😔😔😔 trzymaj się dzielnie... Zdrówka dla Ciebie i Ami😘

Silli pytałaś wczoraj o leniwe z sera. akurat robiłam dla Neli i siebie. Zjadła chyba 4 całe z sosem z jagód i truskawek. To był nasz pierwszy raz z twarogiem. Wcześniej z nabiału jadła tylko jogurt naturalny ale nie bardzo jej smakował.

Jon co do książki to ta którą Ci Minini podsyła jest fajna. Jest nawet w bestsellerach 2017. Wiadomo, że to nie żaden klasyk ale z dedykacją będzie super pamiątką. Z takich klasyków to np jakieś piękne wydanie Dzieci z bullerbyn, Mały książe ale widze że tą już ma.

Xzora w sukienkach wyglądasz super, zwłaszcza w czarnej😍 kciuki za usg!

Małą ten płaszcz super na Tobie wygląda ale czy on nie będzie się mechacil? Czaje się na niego od początku ale boję się że szybko się zużyje jaki według Ciebie to jest materiał? Historia jak z sukienka z sinsay wszystkie będziemy go nosić
😂

Taedio, mała gratuluję ząbków😊

Pestycyda przykro z tym kp 😐 gratki za rozwijającą się karierę 😁
dołączam do grona jeśli chodzi o wkładki do wózka. Nie wiem czy mi się odmieni ale póki na mnie wrażenia nie robią.

Aggs gratki za żłobek
😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:17   #790
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos
Moje kondolencje, bardzo mi przykro Trzymaj się dzielnie i życzę dużo zdrowia dla Was.

Calineczka
U nas też zęby na tapecie.

Minini
Ehhh szkoda tych pomidorów.

Karola
Ja też codziennie dziękuję za moich dwóch synów. Życie jest tak kruche... Trzeba doceniać każdy dzień.

Ja teraz po śmierci mamy moje lj przyjaciółki zaczęłam myśleć o mojej mamie i o tym że kiedyś może odejść... Nie wiem co ja bez niej zrobię... Nie mogę sobie tego wyobrazić i nawet nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:31   #791
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Twarogu jeszcze noe podałam ale mam w lodowce i zbieram sie zrobić placki z twarogu i jablka z alantkowego przepisu. Za to jadla jogurt i serek homogenizowany już kilka razy i bardzo jej smakuja. Az dziwne bo ja samego jogurtu nie lubie. Wczorsj ugotowałam jej maliny mrozone i dodalam do jogurtu. Bez cukru czy miodu. Zjadla pok malego kubeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 07:36   #792
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Emmos
Moje kondolencje, bardzo mi przykro Trzymaj się dzielnie i życzę dużo zdrowia dla Was.

Calineczka
U nas też zęby na tapecie.

Minini
Ehhh szkoda tych pomidorów.

Karola
Ja też codziennie dziękuję za moich dwóch synów. Życie jest tak kruche... Trzeba doceniać każdy dzień.

Ja teraz po śmierci mamy moje lj przyjaciółki zaczęłam myśleć o mojej mamie i o tym że kiedyś może odejść... Nie wiem co ja bez niej zrobię... Nie mogę sobie tego wyobrazić i nawet nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro z powodu mamy koleżanki😔
Niestety życie zabiera nam najbliższych w najmniej oczekiwanym momencie. Ja kiedyś myślałam że takie rzeczy jak śmierć rodziców to bardzo bardzo odległa przyszłość, wiadomo że każdy musi odejść ale to kieeeeedyś, będę gotowa itd i napewno sporo starsza. A potem zmarł mój tata. W wieku 61 lat. 5 lat temu. Nie byłam gotowa, nie dopuszczalam tej myśli do siebie że on odejdzie, nie pożegnałam się z nim, nie rozumiałam co się dzieje... Boli nadal jak wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:52   #793
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos strasznie Ci współczuję

Calineczka ja te kulki zrobiłam po ugotowaniu, a teraz właśnie się zastanawiam jak je podgrzeję po rozmrożeniu ja i tak łyżeczką karmię, bo on kawałki tylko rozgniata, przeważnie nawet nie spróbuje, a chcę żeby choć liznął tego jedzenia
Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Jon snow - szukasz książki na prezent dla dziewczynki. Przypomnialo mi się o tej:

http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/o...ncesca-cavallo

Emmos - straszna jest strata kochanej osoby trzymaj sie dzielnie
Wydaje się fajna, a jest napisana takim językiem i czcionką przyjazną dla dzieci?
Szkoda że ten pomidor jednak uczula

Czy jak podałam Młodemu kaszkę już 150 razy i za każdym razem jej nie chce to mogę uznać że nie lubi?

Wiecie kiedy są jakieś dorzutki w c&a?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:04   #794
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

JonSnow, jeszcze nie można wykluczyć przepukliny. Usg pewnie wyjaśni o co chodzi. Umówiłam sie na 30.03

Pestycyda - oj, niekoniecznie początek końca karmienia piersią. Ja tak karmię juz 8miesiecy. Lada moment nasze dzieci zaczną sie jedzeniem najadać i moze akurat wtedy ilośc mleka z piersi bedzie wystarczająca?

Bo poki co u Klaudii jedzenie dalej przelatuje przez przewód pokarmowy. Po amarantusie sypało jej się z tylka

Minini - oj, szkoda ze pojawiła sie zmiana po pomidorze ale przynajmniej wiesz juz co moze szkodzić.

Emmos - współczuje straty babci Zdrowia dla Ciebie i dla Amelki.

Carolles - witaj w klubie tych, co wstają o 5.00. Chociaż u mnie dzisiaj o tyle lepiej, ze do 6.00 w łożku polezala. Dopiero 6.30 byłyśmy na dole, a wczoraj 5.25

JonSnow - a podajesz kaszkę z różnymi dodatkami. U mnie samą jaglaną zjadła trochę, ale bez rewelacji. Za to z musem bananowym (rozciapuje 1/3banana widelcem, dolewam odrobine wody i robi się papka) pychota!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:09   #795
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora mieszałam już ze wszystkimi owocami jakie mam, a jaglankę z warzywami też robiłam. Żadna kasza mu nie smakowała dotychczas
Trzymam w takim razie kciuki za usg!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:30   #796
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Mój je kaszkę tylko z owocem za to moge potwierdzić ze nie lubi brokuła (po matce)

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Siedzę właśnie na alie i szukam dodatków na roczek małego oby zdążyły dojść
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:35   #797
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Carolles, nigdy nie jest się chyba gotowym na śmierć tak bliskich osob.
Moja babcja się też licho czuje a ma 83 lata. Martwię się...

Xzora dzięki za pocieszenie bo właśnie siedzę i wyję. Wojtek dziś wstał w dobrym humorze ale godzinę później zaczął buczeć. Próbowałam zabawiać ale nic z tego. Proponowałam pierś ale trochę pociągnął i nie chciał więcej. Zrobiłam mu mm to połknął 140 ml i się uspokoił. Bawi się w najlepsze. Kurcze, przykro mi jakoś. Ale tak wybrałam- pracę więc mogłam przewidzieć że tak się stanie. Także siedzę i wyję że kosztem mojej "kariery" Wojtek nie będzie dostawał tyle.mojego mleka ile powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:39   #798
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
JonSnow, jeszcze nie można wykluczyć przepukliny. Usg pewnie wyjaśni o co chodzi. Umówiłam sie na 30.03

Pestycyda - oj, niekoniecznie początek końca karmienia piersią. Ja tak karmię juz 8miesiecy. Lada moment nasze dzieci zaczną sie jedzeniem najadać i moze akurat wtedy ilośc mleka z piersi bedzie wystarczająca?

Bo poki co u Klaudii jedzenie dalej przelatuje przez przewód pokarmowy. Po amarantusie sypało jej się z tylka

Minini - oj, szkoda ze pojawiła sie zmiana po pomidorze ale przynajmniej wiesz juz co moze szkodzić.

Emmos - współczuje straty babci Zdrowia dla Ciebie i dla Amelki.

Carolles - witaj w klubie tych, co wstają o 5.00. Chociaż u mnie dzisiaj o tyle lepiej, ze do 6.00 w łożku polezala. Dopiero 6.30 byłyśmy na dole, a wczoraj 5.25

JonSnow - a podajesz kaszkę z różnymi dodatkami. U mnie samą jaglaną zjadła trochę, ale bez rewelacji. Za to z musem bananowym (rozciapuje 1/3banana widelcem, dolewam odrobine wody i robi się papka) pychota!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nela też polezy tak 30 min w łóżku. Dziś wstała nawet przed budzikiem tzta o 5.3p. W ogóle ma tak lekki sen, byle kichnięcie na budzi czemuz ona nie odziedziczyła spania po tatusiu przenieść do łóżeczka się jej nie da o tylko jej rękę pod tyłek wloze i wstaje🤦

Jaki amarantus kupujesz? Ja narazie daje N kaszki holle z owocami lub z musem z kokosa. Kupiłam jakąś bio jaglanke z malinami ale w składzie nie zauważyłam miodu i nie wiem czy jej dać czy sama zjeść🤔

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Emmos strasznie Ci współczuję

Calineczka ja te kulki zrobiłam po ugotowaniu, a teraz właśnie się zastanawiam jak je podgrzeję po rozmrożeniu ja i tak łyżeczką karmię, bo on kawałki tylko rozgniata, przeważnie nawet nie spróbuje, a chcę żeby choć liznął tego jedzenia

Wydaje się fajna, a jest napisana takim językiem i czcionką przyjazną dla dzieci?
Szkoda że ten pomidor jednak uczula

Czy jak podałam Młodemu kaszkę już 150 razy i za każdym razem jej nie chce to mogę uznać że nie lubi?

Wiecie kiedy są jakieś dorzutki w c&a?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak z bananem. Próbuję zawsze dać odrobinę banana do jedzenia i jedynie w tych placuszkach z manny przechodzi. W kaszach tylko poczuje banana i po jedzeniu😄 za to kwaśne owoce bez problemu wcina. Winogron kupiłam bez pestek, kwaśne jak cytryna, N się tylko wzdrygała i jadła dalej🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:42   #799
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej. U nas J. Jakiś marudny . Mamy dziś wizytę u alergologa . A wszystkie zmiany się zagoily. Dobrze że mam trochę zdjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 08:57   #800
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Nela też polezy tak 30 min w łóżku. Dziś wstała nawet przed budzikiem tzta o 5.3p. W ogóle ma tak lekki sen, byle kichnięcie na budzi czemuz ona nie odziedziczyła spania po tatusiu przenieść do łóżeczka się jej nie da o tylko jej rękę pod tyłek wloze i wstaje🤦

Jaki amarantus kupujesz? Ja narazie daje N kaszki holle z owocami lub z musem z kokosa. Kupiłam jakąś bio jaglanke z malinami ale w składzie nie zauważyłam miodu i nie wiem czy jej dać czy sama zjeść🤔



Ja mam tak z bananem. Próbuję zawsze dać odrobinę banana do jedzenia i jedynie w tych placuszkach z manny przechodzi. W kaszach tylko poczuje banana i po jedzeniu😄 za to kwaśne owoce bez problemu wcina. Winogron kupiłam bez pestek, kwaśne jak cytryna, N się tylko wzdrygała i jadła dalej🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kwaśne owoce też na topie, ale z kaszką już nie kiwi uwielbia, ale banana też chętnie je
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Carolles, nigdy nie jest się chyba gotowym na śmierć tak bliskich osob.
Moja babcja się też licho czuje a ma 83 lata. Martwię się...

Xzora dzięki za pocieszenie bo właśnie siedzę i wyję. Wojtek dziś wstał w dobrym humorze ale godzinę później zaczął buczeć. Próbowałam zabawiać ale nic z tego. Proponowałam pierś ale trochę pociągnął i nie chciał więcej. Zrobiłam mu mm to połknął 140 ml i się uspokoił. Bawi się w najlepsze. Kurcze, przykro mi jakoś. Ale tak wybrałam- pracę więc mogłam przewidzieć że tak się stanie. Także siedzę i wyję że kosztem mojej "kariery" Wojtek nie będzie dostawał tyle.mojego mleka ile powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zawsze Twojego mleka zje i to jest ważne, a że resztę doje mm to trudno, jest najedzony i zadowolony, więc mama też powinna być zadowolona, a nie się zamartwiać że za mało mleka ma, ale doskonale rozumiem Twój smutek, bo jak N odrzucił pierś przy zapaleniu ucha i zaczynałam mieć coraz mniej zapasów swojego mleka to też ryczałam, że trzeba mu będzie mm podać
Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej. U nas J. Jakiś marudny . Mamy dziś wizytę u alergologa . A wszystkie zmiany się zagoily. Dobrze że mam trochę zdjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyście się czegoś dowiedzieli u alergologa, kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:09   #801
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Mój je kaszkę tylko z owocem za to moge potwierdzić ze nie lubi brokuła (po matce)

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Siedzę właśnie na alie i szukam dodatków na roczek małego oby zdążyły dojść
Jak dzisiaj zamówisz to pewnie przyjdą mi ostatnie zamowienia nawet szybko przyszły

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Carolles, nigdy nie jest się chyba gotowym na śmierć tak bliskich osob.
Moja babcja się też licho czuje a ma 83 lata. Martwię się...

Xzora dzięki za pocieszenie bo właśnie siedzę i wyję. Wojtek dziś wstał w dobrym humorze ale godzinę później zaczął buczeć. Próbowałam zabawiać ale nic z tego. Proponowałam pierś ale trochę pociągnął i nie chciał więcej. Zrobiłam mu mm to połknął 140 ml i się uspokoił. Bawi się w najlepsze. Kurcze, przykro mi jakoś. Ale tak wybrałam- pracę więc mogłam przewidzieć że tak się stanie. Także siedzę i wyję że kosztem mojej "kariery" Wojtek nie będzie dostawał tyle.mojego mleka ile powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, ze mleko mamy najlepsze, ale jak trochę zje mm to nic mu nie będzie . Pewnie jak bedzie większy to zje niejedną niezdrową rzecz, a ty nie będziesz miała żadnych wyrzutów. Zresztą i tak karmiłaś KP 8miesiecy, nie powinnaś miec wyrzutów sumienia. Nie da się w 100% wszystkiego robić tylko dla dziecka, a często jak ktoś sie za bardzo poświęca, zapomina o sobie, to wcale pozytywnych korzyści nie przynosi.
W rodzinie ważna jest równowaga potrzeb wszystkich członków i matka tez moze, a nawet powinna myśleć o sobie czy byc trochę egoistką.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Nela też polezy tak 30 min w łóżku. Dziś wstała nawet przed budzikiem tzta o 5.3p. W ogóle ma tak lekki sen, byle kichnięcie na budzi czemuz ona nie odziedziczyła spania po tatusiu przenieść do łóżeczka się jej nie da o tylko jej rękę pod tyłek wloze i wstaje🤦

Jaki amarantus kupujesz? Ja narazie daje N kaszki holle z owocami lub z musem z kokosa. Kupiłam jakąś bio jaglanke z malinami ale w składzie nie zauważyłam miodu i nie wiem czy jej dać czy sama zjeść



Ja mam tak z bananem. Próbuję zawsze dać odrobinę banana do jedzenia i jedynie w tych placuszkach z manny przechodzi. W kaszach tylko poczuje banana i po jedzeniu za to kwaśne owoce bez problemu wcina. Winogron kupiłam bez pestek, kwaśne jak cytryna, N się tylko wzdrygała i jadła dalej🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupilam ziarna do gotowania. Akurat chyba w lidlu czy biedronce wpadły mi do koszyka a z kolei jak robię zakupy internetowe to zamawiam kasze jaglaną bio, kukurydzianą tez bio zamówiłam.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej. U nas J. Jakiś marudny . Mamy dziś wizytę u alergologa . A wszystkie zmiany się zagoily. Dobrze że mam trochę zdjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często tak jest, ze jak wizyta u lekarza, to objawów brak. Dobrze, ze masz zdjęcia i kciuki za wizytę!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2018-03-15 o 09:10
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:35   #802
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jeszcze raz dziękuję Wam za ciepłe słowa. Do mnie to jeszcze nie dociera, nawet nie potrafię opisać tego co czuję.

Mała przykro mi z powodu śmierci mamy przyjaciółki Mojej mamie w ciągu ostatnich 2 bardzo ciężkich miesięcy przybyło z 10 lat. Muszę się teraz na niej skupić, bo choroba babci kosztowała ją mnóstwo zdrowia.

Carolles

Widzę, że już nie tylko Amelka budzi się o 6 rano.

Dzieci z bullerbyn to moj ulubiona książka z dzieciństwa. U nas nowością jest książka „Bajki, ktore uczą jak byc szczęśliwym”, ale nie miałam jeszcze czasu by do niej przysiąść. Moj tż ma już tydz wolnego, a ja staram się mieć z Ami jak najmniejszy kontakt, bo moj kaszel to chyba cały blok słyszy.

Amelka kaszkę je bardzo chętnie, ostatnio dostaje musli (to co Steve wrzucała) i też bardzo jej smakuje. Z tym że zawsze z owocem. Muszę podać w końcu jogurt, bo przez ostatni czas nie wprowadzaliśmy jej żadnych nowości.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 10:08   #803
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos, jesteś silna, trzymaj się

Moja Ada też budzi się o 6... Jeny, ciężkie poranki przez tą godzinę mam.

Zaczynam dziś dietę. Słodycze wyniosłam do teściowej (żeby mnie nie kusiło), piję właśnie zieloną herbatę. Matko, pierwszy raz jestem na diecie, nigdy nie potrzebowałam się odchudzać. Mąż mnie wspiera, odchudzamy się razem 💪 trzymajcie kciuki za mnie, żeby trochę z brzucha zrzucić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Przyszedł płaszcz z Zary. Wzięłam rozmiar M i jest za duży :/ A płaszcz jest mega. Jak wygląda zwrot/wymiana w Zarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 10:37   #804
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Emmos, jesteś silna, trzymaj się

Moja Ada też budzi się o 6... Jeny, ciężkie poranki przez tą godzinę mam.

Zaczynam dziś dietę. Słodycze wyniosłam do teściowej (żeby mnie nie kusiło), piję właśnie zieloną herbatę. Matko, pierwszy raz jestem na diecie, nigdy nie potrzebowałam się odchudzać. Mąż mnie wspiera, odchudzamy się razem �� trzymajcie kciuki za mnie, żeby trochę z brzucha zrzucić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Przyszedł płaszcz z Zary. Wzięłam rozmiar M i jest za duży :/ A płaszcz jest mega. Jak wygląda zwrot/wymiana w Zarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za dietę! Ja sobie robię przerwę od chałwy, bo trochę za dużo jej jadłam. Jeszcze 08.03 TŻ mi na dzień kobiet kupił dwie ukraińskie
zwrot jest chyba darmowy i zamawia się kuriera? Szkoda, że płaszcz za duży.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 11:02   #805
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej


Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
I czy w ogóle ona spała w łóżeczku? ��
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra jesteś
Ale ja też czasem nie kojarzę co się w nocy dzieje.
Ostatnio Mały obudził się o 1.30 i mąż mnie pyta kiedy jadł bo nie wiedział czy ma go ululać i odłożyć czy obudził się głodny. Ja nie dość, że nie potrafiłam mu odpowiedzieć to jeszcze nie wiedziałam o co mu chodzi


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Calineczka ja te kulki zrobiłam po ugotowaniu, a teraz właśnie się zastanawiam jak je podgrzeję po rozmrożeniu ja i tak łyżeczką karmię, bo on kawałki tylko rozgniata, przeważnie nawet nie spróbuje, a chcę żeby choć liznął tego jedzenia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może na parze? Ja tam zrobiłam z pulpecikiem z królika i nawet się nie rozwalił. Młody go w dłoni rozłupał, ale no coś tam nawet spróbował...


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Mój je kaszkę tylko z owocem za to moge potwierdzić ze nie lubi brokuła (po matce)

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Siedzę właśnie na alie i szukam dodatków na roczek małego oby zdążyły dojść
Też ostatnio myślałam o roczku.
Wrzucaj jak znajdziesz coś fajnego

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Nela też polezy tak 30 min w łóżku. Dziś wstała nawet przed budzikiem tzta o 5.3p. W ogóle ma tak lekki sen, byle kichnięcie na budzi czemuz ona nie odziedziczyła spania po tatusiu przenieść do łóżeczka się jej nie da o tylko jej rękę pod tyłek wloze i wstaje��

Jaki amarantus kupujesz? Ja narazie daje N kaszki holle z owocami lub z musem z kokosa. Kupiłam jakąś bio jaglanke z malinami ale w składzie nie zauważyłam miodu i nie wiem czy jej dać czy sama zjeść��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to z mus z kokosa?

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Kciuki za dietę! Ja sobie robię przerwę od chałwy, bo trochę za dużo jej jadłam. Jeszcze 08.03 TŻ mi na dzień kobiet kupił dwie ukraińskie
zwrot jest chyba darmowy i zamawia się kuriera? Szkoda, że płaszcz za duży.
Ale mi robicie smaka tą chałwą!
Jeszcze 2 tygodnie muszę wytrzymać bo trzymam się tego niejedzenia kupnych słodyczy.
Co prawda przez to co chwilę coś piekę (zdarzało się, że z czekoladą albo nutellą...) albo kupuję w cukierni, ale i tak chyba lepsze to niż te tony ciastek i innych słodyczy, które zjadałam...



Byliśmy dzisiaj u alergologa.
Jakimś cudem w ciągu tygodnia dostaliśmy się do bardzo polecanej alergolog na nfz bo zwolniło się miejsce. Co prawda o nieludzkiej porze i musieliśmy wstać o 6, ale trudno.
Przepisała nam robioną maść. Kazała krótko kąpać i kilka razy dziennie smarować maścią i tym co dotychczas. Na razie nie wiadomo czy to azs, ale nie wygląda to bardzo źle.
Powiedziała, że ma nadzieję, że nikt mi diety nie zalecał
Młodemu też kazała podawać wszystko normalnie w związku z czym po przyjściu do domu dostał pierwszy raz jogurt. Krzywił się ale wsuwał Tylko mam taki trochę za gęsty i ciężko było mu pić z doidy.

Dziewczyny które mają bidony ze skip hopa jak szeroką one mają słomkę? Nadadzą się do jogurtów, koktajli?
Nasz bidon do wody ma wąziutką i nie chcę podawać w nim nic innego.

Devilek daj znać jak tam u Was!

Edytowane przez calineczka3
Czas edycji: 2018-03-15 o 11:10
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 12:08   #806
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora pewnie tak mi różnie rzeczy przychodzą. Czasami po 2 tygodniach a czasami ponad 3 msc.

Calineczka ja robię roczek w stylu safari/jungla. W sensie ze zwierzątkami :p
Wrzucam screeny co mi sie rzuciło w oczy
Generalnie jest dużo tego można i w stylu myszki minnie, minionków, dinozaurów, paczkow, owoców..

Fajna alergolog
IMG_1521115609.687176.jpgIMG_1521115626.014395.jpgIMG_1521115636.419858.jpgIMG_1521115645.830783.jpgIMG_1521115656.237393.jpgIMG_1521115669.400887.jpgIMG_1521115678.408526.jpgIMG_1521115684.847975.jpg
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:07   #807
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Emmos, wyrazy współczucia zdrówka

Xzora, kciuki za usg... 🏻 ja tez muszę się wybrać do lekarza.. wymacalam jakiś guzek w piersi.. ehhh

Taedio, tez zaczęłam się już rozglądać i mam podobne rzeczy na wish

Mini, kiepsko ze znowu problem z wysypka :/ u nas tez co chwile jakies ataki :/ co podlecze to znowu wraca. Alergolog nic ciekawego nam nie powiedziała



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Calineczka, fajnie ze jesteś zadowolona z wizyty nam w sumie tez kazała podawać wszytko młodemu.. jej zdaniem to nie od jedzenia i na AZS tez nie wyglada. Wspomniała coś o wysypce pieniazkowatej i kazała dużo nawilżać



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:38   #808
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda nie martw sie tym ze mlody coraz mniej ssie twojego mleka. W nocy pije i to mu najwidoczniej wystarcza. W dzien widocznie potrzebuje czegos innego. Moj tez juz w dzień je głównie stałe posiłki a piersią jedynie popija kilka sekund po jedzeniu. Za to na wieczor i w nocy nadrabia. Taki wiek, taka kolej rzeczy. Karmisz nadal i to jest najwazniejsze. Teraz juz ilośc nie ma takiego znaczenia. Skup sie zeby w codziennej diecie mu niczego nie brakowalo i absolutnie nie miej do siebie pretensji ze wybralas prace - to nie tak! Wydaje mi sie ze on tak i tak mniej by ssał nawet gdybys nie poszla do pracy.

Taedio swietne te dekoracje! Tylko powoem ci z wlasnego doswiadczenia... ze roczne dziecko podczas urodzin ma taką ilość bodźców ze wszystkich stron - goscie, prezenty, tort, hałas itp. że dokładanie mu jeszcze bodźcow w postaci miliona dekoracji może sie skonczyć płaczem i histerią z przebodźcowania. U nas tak bylo przy starszaku i u wielu innych znajomych również. Takie gadzety to dzieci doceniają gdzies dopiero przy 3 urodzinach

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Hej. U nas J. Jakiś marudny . Mamy dziś wizytę u alergologa . A wszystkie zmiany się zagoily. Dobrze że mam trochę zdjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze tez na te wizyty sie tyle czeka ze az choroba sama mija
Ciekawe co Ci powie lekarz

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj zamówisz to pewnie przyjdą mi ostatnie zamowienia nawet szybko przyszły



Wiadomo, ze mleko mamy najlepsze, ale jak trochę zje mm to nic mu nie będzie . Pewnie jak bedzie większy to zje niejedną niezdrową rzecz, a ty nie będziesz miała żadnych wyrzutów. Zresztą i tak karmiłaś KP 8miesiecy, nie powinnaś miec wyrzutów sumienia. Nie da się w 100% wszystkiego robić tylko dla dziecka, a często jak ktoś sie za bardzo poświęca, zapomina o sobie, to wcale pozytywnych korzyści nie przynosi.
W rodzinie ważna jest równowaga potrzeb wszystkich członków i matka tez moze, a nawet powinna myśleć o sobie czy byc trochę egoistką.



Kupilam ziarna do gotowania. Akurat chyba w lidlu czy biedronce wpadły mi do koszyka a z kolei jak robię zakupy internetowe to zamawiam kasze jaglaną bio, kukurydzianą tez bio zamówiłam.



Często tak jest, ze jak wizyta u lekarza, to objawów brak. Dobrze, ze masz zdjęcia i kciuki za wizytę!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie - równowaga wszystkich czlonkow "stada"

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Emmos, jesteś silna, trzymaj się

Moja Ada też budzi się o 6... Jeny, ciężkie poranki przez tą godzinę mam.

Zaczynam dziś dietę. Słodycze wyniosłam do teściowej (żeby mnie nie kusiło), piję właśnie zieloną herbatę. Matko, pierwszy raz jestem na diecie, nigdy nie potrzebowałam się odchudzać. Mąż mnie wspiera, odchudzamy się razem 💪 trzymajcie kciuki za mnie, żeby trochę z brzucha zrzucić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Przyszedł płaszcz z Zary. Wzięłam rozmiar M i jest za duży :/ A płaszcz jest mega. Jak wygląda zwrot/wymiana w Zarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz jakiś plan na to odchudzanie, czy tylko slodycze odstawiasz?

Zara b.szybko realizuje zwroty pieniązkow. Ja zazwyczaj mam nastepnego dnia

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Hej



Dobra jesteś
Ale ja też czasem nie kojarzę co się w nocy dzieje.
Ostatnio Mały obudził się o 1.30 i mąż mnie pyta kiedy jadł bo nie wiedział czy ma go ululać i odłożyć czy obudził się głodny. Ja nie dość, że nie potrafiłam mu odpowiedzieć to jeszcze nie wiedziałam o co mu chodzi



Może na parze? Ja tam zrobiłam z pulpecikiem z królika i nawet się nie rozwalił. Młody go w dłoni rozłupał, ale no coś tam nawet spróbował...



Też ostatnio myślałam o roczku.
Wrzucaj jak znajdziesz coś fajnego


Co to z mus z kokosa?


Ale mi robicie smaka tą chałwą!
Jeszcze 2 tygodnie muszę wytrzymać bo trzymam się tego niejedzenia kupnych słodyczy.
Co prawda przez to co chwilę coś piekę (zdarzało się, że z czekoladą albo nutellą...) albo kupuję w cukierni, ale i tak chyba lepsze to niż te tony ciastek i innych słodyczy, które zjadałam...



Byliśmy dzisiaj u alergologa.
Jakimś cudem w ciągu tygodnia dostaliśmy się do bardzo polecanej alergolog na nfz bo zwolniło się miejsce. Co prawda o nieludzkiej porze i musieliśmy wstać o 6, ale trudno.
Przepisała nam robioną maść. Kazała krótko kąpać i kilka razy dziennie smarować maścią i tym co dotychczas. Na razie nie wiadomo czy to azs, ale nie wygląda to bardzo źle.
Powiedziała, że ma nadzieję, że nikt mi diety nie zalecał
Młodemu też kazała podawać wszystko normalnie w związku z czym po przyjściu do domu dostał pierwszy raz jogurt. Krzywił się ale wsuwał Tylko mam taki trochę za gęsty i ciężko było mu pić z doidy.

Dziewczyny które mają bidony ze skip hopa jak szeroką one mają słomkę? Nadadzą się do jogurtów, koktajli?
Nasz bidon do wody ma wąziutką i nie chcę podawać w nim nic innego.

Devilek daj znać jak tam u Was!
A co mowila na temat diety? Ja jestem na diecie elimjnacyjnej i wg mnie to ona pomogla w zagojeniu sie zmian na skórze.

Mam bidon skip hop ale metalowy. Ma wąską rurke, nie nada sie na jogurt czy gęstsze picie. Ale nie wiem jak jest w plastikowych

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Emmos, wyrazy współczucia zdrówka

Xzora, kciuki za usg... 🏻 ja tez muszę się wybrać do lekarza.. wymacalam jakiś guzek w piersi.. ehhh

Taedio, tez zaczęłam się już rozglądać i mam podobne rzeczy na wish

Mini, kiepsko ze znowu problem z wysypka :/ u nas tez co chwile jakies ataki :/ co podlecze to znowu wraca. Alergolog nic ciekawego nam nie powiedziała



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Calineczka, fajnie ze jesteś zadowolona z wizyty nam w sumie tez kazała podawać wszytko młodemu.. jej zdaniem to nie od jedzenia i na AZS tez nie wyglada. Wspomniała coś o wysypce pieniazkowatej i kazała dużo nawilżać



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Tak to jest z tymi lekarzami... nawilżanie nie zaszkodzi napewno

Zrobilam dzis knedle ze śliwkami. Mlody wsuwał jak szalony ja tez - zjadlam 5
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:52   #809
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej wieki mnie już tu nie było

Emmos wyrazy współczucia

Taedio też planujemy urodziny w stylu safari. Chcemy przyjęcie w ogrodzie.

Nie mam za bardzo kiedy Was nadrobić. Jasiek w dzień ma dwie drzemki góra po 40 minut. Tak to cały dzień raczkuje po całym domu, chce wstawać przy wszystkim. Zębów dalej nie ma
Znalazlam za to idealny sposob na picie kawy w spokoju. Wysypuje na tacce w krzeselki do karmienia trochę ekspandowanych ziaren orkiszu i sobie zajada. Idealne ćwiczenie na chwyt pesetowy. Zanim zje wszystkie ziarenka to kawa wypita

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:52   #810
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Agg jak będziesz miała cos fajnego to wstawiaj

Minini dzięki nie wiem czy zamówię wszystko, narazie sie rozglądam generalnie chce zrobić roczek na ogródku i porozstawiać te ozdoby zeby nie było wszystko na kupie

Ja dawałam jogurt łyżeczka.

Mój płaszczyk z zary tez do odbioru
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.