O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 11:10   #5011
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Dobrze, że się zgadzacie my też się na szczęście ze sobą zgadzamy praktycznie całe życie mieszkamy w podobnych domach, który ty podałaś, także chcielibyśmy czegoś innego a bez garderoby żyć się nie da
Aniu, mi też nie widzi się jadalnia w salonie

Ogólnie to się bałam, jak to będzie z tym wyborem domku, bo w końcu każde z nas ma jakieś inne wyobrażenia Od samego początku zaznaczyłam, że nie chcę mieć jadalni w salonie i nie chcę mieć malutkiej kuchni, która będzie się łączyła ze salonem Piotrkowi natomiast nie podobał się garaż wysunięty troszkę, tak, że wystawał delikatnie przed domek Ciężko było nam znaleźć taki projekt, żeby spełniał te warunki, ale się udało Chciałabym tylko, że szło cosik zrobić z tym zadaszeniem tarasu
Już się nie mogę doczekać, kiedy postawimy ten domek
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:11   #5012
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Sliczny Aniu super z ta garderoba bedziesz jak ta laska z reklamy piwa no i jak juz bedziesz miec taki wielki domek to Cie kiedys odwiedzimy na pewno nie bedzie problemu z noclegiem
to już kiedyś mówiłyśmy
zrobimy nalot i będziemy piszczeć z zachwytu nad garderobą

fajnie mieć garderobę-ja na razie pochowałam na górę szafy takie letnio jesienne kurteczki i płaszcze-a dziś mam zamiar iść z mamą do miasta-muszę kupić buty (Wczoraj nawet sobie jedne upatrzyłam,ale wolę z mamą jako doradcą się wybrać) i jakiś sweter, bo to zima idzie jak nic,a przyda się coś nowego
w sobotę kupiłam sobie fajne spodnie wełniane (mam nadzieję,że będzie mi ciepło zimą, bo niecierpię nosić rajstop pod spodnie-wyjątkiem są dłuższe wyjścia outside w mrozy, takie jak ostatniej zimy)z second handu, z reserved za 30zł
ale muszę wszyć zapięcie, bo jest zepsute (1części brakuje).
Marudziłam ostatnio,że chcę kupić długie spodnie na pilates i jakąś koszulkę dłuższą, bo te co mam to jak ćwiczę, to mi jeżdżą do góry i zimno
i wymarudziłam-mama mi dała spodnie i 2 koszulki
kochana mama
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:16   #5013
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ogólnie to się bałam, jak to będzie z tym wyborem domku, bo w końcu każde z nas ma jakieś inne wyobrażenia Od samego początku zaznaczyłam, że nie chcę mieć jadalni w salonie i nie chcę mieć malutkiej kuchni, która będzie się łączyła ze salonem Piotrkowi natomiast nie podobał się garaż wysunięty troszkę, tak, że wystawał delikatnie przed domek Ciężko było nam znaleźć taki projekt, żeby spełniał te warunki, ale się udało Chciałabym tylko, że szło cosik zrobić z tym zadaszeniem tarasu
Już się nie mogę doczekać, kiedy postawimy ten domek
My już wiemy, że garaż musi być na dwa samochody i nie ma innej opcji mamy tylko problem gdzie postawić dom... on chce z dala od ludzi...dzicz itp itd, a ja chcę mieć sąsiadów, niedaleko miasta także będą starcia w tej kwestii
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:18   #5014
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki-no super ten domek
bardzo mi się podoba!
a co do tej działki, to chyba ogłupieli, co to za argument,że Wy nie macie płotu,a innym musieli by płacić?co to Was obchodzi??

Hej Aguś
Więc właśnie, bez sensu ten argument. Najbardziej wkurza to, że poszerzają tę drogę tylko dla jednego faceta bo ona zażyczył sobie zatoczki koło domu Moja mama już z nim walczyła bo on ma zakład samochodowy i wiecznie nam niszczył płot bo opierał wielkie opony od tirów o nasz płot i przez to kilka razy doprowadził do pęknięcia płotu Zobaczymy, na czym to stanie, bo jeśli mamy oddawać cosik to niech będzie to sprawiedliwie, czyli my dwa metry i sąsiedzi z naprzeciwka 2 metry, a nie my całość
Mój wujek się bardzo zaangażował w tą sprawę i może teraz cosik to wszystko da My w każdym razie już się rozglądamy za projektem żeby ruszyć z budową już na wiosnę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:24   #5015
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej Aguś
Więc właśnie, bez sensu ten argument. Najbardziej wkurza to, że poszerzają tę drogę tylko dla jednego faceta bo ona zażyczył sobie zatoczki koło domu Moja mama już z nim walczyła bo on ma zakład samochodowy i wiecznie nam niszczył płot bo opierał wielkie opony od tirów o nasz płot i przez to kilka razy doprowadził do pęknięcia płotu Zobaczymy, na czym to stanie, bo jeśli mamy oddawać cosik to niech będzie to sprawiedliwie, czyli my dwa metry i sąsiedzi z naprzeciwka 2 metry, a nie my całość
Mój wujek się bardzo zaangażował w tą sprawę i może teraz cosik to wszystko da My w każdym razie już się rozglądamy za projektem żeby ruszyć z budową już na wiosnę
Oby udało wam się to wywalczyć i jak najszybciej zacząć budowę
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:25   #5016
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
to już kiedyś mówiłyśmy
zrobimy nalot i będziemy piszczeć z zachwytu nad garderobą

fajnie mieć garderobę-ja na razie pochowałam na górę szafy takie letnio jesienne kurteczki i płaszcze-a dziś mam zamiar iść z mamą do miasta-muszę kupić buty (Wczoraj nawet sobie jedne upatrzyłam,ale wolę z mamą jako doradcą się wybrać) i jakiś sweter, bo to zima idzie jak nic,a przyda się coś nowego
w sobotę kupiłam sobie fajne spodnie wełniane (mam nadzieję,że będzie mi ciepło zimą, bo niecierpię nosić rajstop pod spodnie-wyjątkiem są dłuższe wyjścia outside w mrozy, takie jak ostatniej zimy)z second handu, z reserved za 30zł
ale muszę wszyć zapięcie, bo jest zepsute (1części brakuje).
Marudziłam ostatnio,że chcę kupić długie spodnie na pilates i jakąś koszulkę dłuższą, bo te co mam to jak ćwiczę, to mi jeżdżą do góry i zimno
i wymarudziłam-mama mi dała spodnie i 2 koszulki
kochana mama
Ja wczoraj wyciągnęłam piżamki z długim rękawem i długimi spodenkami, bo w szafie królowały jeszcze letnie koszulki Płaszczyki już wiszą przygotowane na nadejście mrozów, a berecik założyłam już w sobotę Muszę jeszcze tylko rękawiczki wyciągnąć, bo niestety w dłonie mi najzimniej
Spodni wełnianych już szczerze zazdroszczę Choruję na takie, ale troszkę cena mnie odstrasza niestety

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
My już wiemy, że garaż musi być na dwa samochody i nie ma innej opcji mamy tylko problem gdzie postawić dom... on chce z dala od ludzi...dzicz itp itd, a ja chcę mieć sąsiadów, niedaleko miasta także będą starcia w tej kwestii
U nas chyba też będzie musiał być na dwa auta Tylko Piotrkowi nie podoba się, kiedy garaż jest wysunięty przed domek
U nas też początkowo był problem z postawieniem, ale uznaliśmy, że postawimy go na mojej działce Piotrka działkę sprzedamy i będziemy już mieć troszkę kasy na domek Reszta niestety na kredyt
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:29   #5017
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wyciągnęłam piżamki z długim rękawem i długimi spodenkami, bo w szafie królowały jeszcze letnie koszulki Płaszczyki już wiszą przygotowane na nadejście mrozów, a berecik założyłam już w sobotę Muszę jeszcze tylko rękawiczki wyciągnąć, bo niestety w dłonie mi najzimniej
Spodni wełnianych już szczerze zazdroszczę Choruję na takie, ale troszkę cena mnie odstrasza niestety



U nas chyba też będzie musiał być na dwa auta Tylko Piotrkowi nie podoba się, kiedy garaż jest wysunięty przed domek
U nas też początkowo był problem z postawieniem, ale uznaliśmy, że postawimy go na mojej działce Piotrka działkę sprzedamy i będziemy już mieć troszkę kasy na domek Reszta niestety na kredyt
Na pewno dostaniecie dobre pieniądze za działkę ziemia nie stanieje przynajmniej nie będziecie musieli zaciągać kredytu na np 30 lat
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 11:39   #5018
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Na pewno dostaniecie dobre pieniądze za działkę ziemia nie stanieje przynajmniej nie będziecie musieli zaciągać kredytu na np 30 lat
No mam taką nadzieję, bo wizja spłaty przez tyle lat troszkę mnie martwi i zatrważa Troszkę kasy mamy dodatkowo odłożone, no i Piotrek ma książeczkę mieszkaniową więc troszkę dostaniemy z banku
Zobaczymy, jak to będzie. Ja mówiąc szczerze wolę pobudować ten domek rok dłużej, ale się nie zaciągać w jakieś ogromne kredyty


Laseczki, uciekam tak na godzinkę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 11:49   #5019
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
No mam taką nadzieję, bo wizja spłaty przez tyle lat troszkę mnie martwi i zatrważa Troszkę kasy mamy dodatkowo odłożone, no i Piotrek ma książeczkę mieszkaniową więc troszkę dostaniemy z banku
Zobaczymy, jak to będzie. Ja mówiąc szczerze wolę pobudować ten domek rok dłużej, ale się nie zaciągać w jakieś ogromne kredyty


Laseczki, uciekam tak na godzinkę
Dokładnie jak pomyślę, że przez 30 lat trzeba spłacać kredyt, to w głowie mi się kręci też wolałabym poczekać troszkę dłużej, ale potem krócej spłacać
papa
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:13   #5020
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

cześć dziewczyny
mi weekend minął suuuper
oprócz drobnego incydentu ze zbyt mocno napitym kolegom który skakał do wszystkich..

Dymfoki były pyszne, po prostu palce lizać zrobiłam nawet foto to Wam wkleję w domu albo jutro.

były tańce, pokazywanie brzuchów (facetów oczywiście tańcząc z naszym świadkiem musiało się coś wydarzyć- jako że był już lekko wstawiony... tak mną zakręcił że mu wypadłam z rąk, upadłam na podłogę i uderzyłam głową we framugę.. bardzo bolało

o 2 w nocy smażyłam kiełbasę bo chłopakom zachciało się jeść

położyliśmy się spać z Waldkiem po 4 (niektórzy jeszcze siedzieli), wstałam koło 8 i zaczęłam robić śniadanie dla wszystkich.
potem trochę posprzątliśmy po sobie i jechaliśmy do domu.
Weekend zaliczam do udanych w każdym razie



Aniu projekt bardzo mi się podoba tylko przeszkadza mi jedna rzecz- połączenie domu z garażem, i to dosyć bezpośrednio, na tym samym poziomie.. nie lubię wdychać spalin smarów i wszelkich innych olejów :P
ja akurat lubię takie połączenie- jadalnia z aneksem kuchennym, otwarta przestrzeń (przez co optycznie większa)


Madziu zazdroszczę Wam tego weekendu w Tatrach

Andżela może jednak uda się przekonać teścia..
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:41   #5021
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

No jestem znowu
Mam dzisiaj strasznego lenia i wielką ochotę na lody W ogóle chodzi za mną cosik super słodkiego i nie wiem, czy się nie skuszę na jakieś ciasteczko do herbatki

Monia, robiłam w piątek krem z pieczarek i wyszedł boski Dziękuję za przepis Mężowi memu też smakował Jedną rzecz tylko zmodyfikowałam, do wody wrzuciłam dwie kostki bulionowe i w tym gotowałam pieczarki
Na dzisiaj planuję krem z zielonego groszku
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 12:43   #5022
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
mi weekend minął suuuper
oprócz drobnego incydentu ze zbyt mocno napitym kolegom który skakał do wszystkich..

Dymfoki były pyszne, po prostu palce lizać zrobiłam nawet foto to Wam wkleję w domu albo jutro.

były tańce, pokazywanie brzuchów (facetów oczywiście tańcząc z naszym świadkiem musiało się coś wydarzyć- jako że był już lekko wstawiony... tak mną zakręcił że mu wypadłam z rąk, upadłam na podłogę i uderzyłam głową we framugę.. bardzo bolało

o 2 w nocy smażyłam kiełbasę bo chłopakom zachciało się jeść

położyliśmy się spać z Waldkiem po 4 (niektórzy jeszcze siedzieli), wstałam koło 8 i zaczęłam robić śniadanie dla wszystkich.
potem trochę posprzątliśmy po sobie i jechaliśmy do domu.
Weekend zaliczam do udanych w każdym razie
Hej Monia
no super weekend
mną tak kiedyś kumpel zakręcił,że walnęłam kolegę w głowę-on nic w sumie nie poczuł,a mi spuchł łuk brwiowy-nawet nie sądziłam,że tak szybko może coś puchnąć-wyglądałam jakby mi róg wyrósł na głowie,a potem niestety zrobił się krwiak (mimo szybkiej interwencji-połowa ludzi na imprezie się zleciała z zimnym i z lodem-ale nie bardzo pomogło), który mi potem spływał (podczas snu)raz w jedną stronę, raz w drugą-wyglądałam "ślicznie" chodziłam w ciemnych okularach,a po kilku dniach udało się zakryć wszystko makijażem-był czarno-fioletowo-bordowy-na drugim oku ciężko było go zrobić
koledzy się wystraszyli nie na żarty.
a ja straszyłam ludzi-na uczelnię niestety też musiałam iść.

My w ten piątek troszkę popiliśmy w knajpie i się naśmialiśmy jak nie wiem.grunt to fajna ekipa
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:14   #5023
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część II

Dziewczyny, napykałyśmy postów powyżej 5000 dlatego założyłam nowy wątek
Nie pamiętałam, jaki miał mieć tytuł więc mało oryginalnie skopiował tego i dorzuciłam, że to trzecia część
Przenoście się zatem:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22734096
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.