sport+dieta=ubytek wagi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 23:38   #1
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562

sport+dieta=ubytek wagi??


hejka!
codzinnie zjadam 1800kcal i ćwicze 1hna rowerze i 1h z hula-hop +2*45plywania.czy przy takiej diecie i takiej ilości sportu mam możliwość schudnąć?? czy może jednak powinnam dodać jeszcze pare godzin sportu??
z moich kcal nie zrezygnuje bo później mam napady wilczego glodu!!
i jeszcze jedno pytanie czy jak zaczne brac l-karnityne to bęszybciej chudla??
pozdrawiam
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 00:27   #2
monnia
Przyczajenie
 
Avatar monnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 11
GG do monnia
Wink Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

L- karnityny nie oplaca sie brac, bo trzeba ja zazywac okolo 6 razy dziennie.... Natomiast polecam Thermo Speed. Biore i na prawde dziala... Jesli chodzi o Twoja ilosc kalorii, to jest troche duzo.... Dziennie w czasie dietki powinno sie jesc 1000 kcal. Radze po prostu z dnia na dzien zmniejszac ilosc zjadanych przez Ciebie kalorii. Jesli chodzi o ilosc sportu, to moge Ciebie zapewnic, ze schudniesz. Przede wszystkim ze wzgleduna to plywanie- ono najlepiej dziala na utrate wagi.
A tu link do stronki z Thermo Speedem- bierze sie pol godziny przed wysilkiem fizycznym, lub pol godz przed jedzeniem 2 razy dziennie. 90 tabletek kosztuje 48 zl.

http://sklep.fbb.pl/olimp_thermo_spe...czu_ids_1233_1

Powodzenia

PS. Ja odchudzam sie na Thermo Speedzie od lutego i schudlam juz 15 kg. Cwicze na silowni 2 razy w tygodniu i 1 raz w tyg chodze na fitness. Oprocz tego codziennie cwicze brzuchy w domu. Jestem na dietce 1000 kcal. Wczesniej bylam na Kopenhaskiej.
__________________
monnia
monnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:21   #3
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Nie jest do końca tak jak mówi Monnia, już pominę fakt, że zachwala denną dietę świata nr 1, tzn kopenhaską, to:
przy dużym wydatku energetycznym wręcz NIE WOLNO jeść tylko 1000 kcal, ale żeby obliczyć optymalne zapotrzebowanie dla Ciebie, Alaneczko, potrzebny jest Twój wiek, wzrost,waga...
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:21   #4
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Cytat:
Napisane przez monnia
L- karnityny nie oplaca sie brac, bo trzeba ja zazywac okolo 6 razy dziennie.... Natomiast polecam Thermo Speed. Biore i na prawde dziala... Jesli chodzi o Twoja ilosc kalorii, to jest troche duzo.... Dziennie w czasie dietki powinno sie jesc 1000 kcal. Radze po prostu z dnia na dzien zmniejszac ilosc zjadanych przez Ciebie kalorii. Jesli chodzi o ilosc sportu, to moge Ciebie zapewnic, ze schudniesz. Przede wszystkim ze wzgleduna to plywanie- ono najlepiej dziala na utrate wagi.
A tu link do stronki z Thermo Speedem- bierze sie pol godziny przed wysilkiem fizycznym, lub pol godz przed jedzeniem 2 razy dziennie. 90 tabletek kosztuje 48 zl.

http://sklep.fbb.pl/olimp_thermo_spe...czu_ids_1233_1

Powodzenia

PS. Ja odchudzam sie na Thermo Speedzie od lutego i schudlam juz 15 kg. Cwicze na silowni 2 razy w tygodniu i 1 raz w tyg chodze na fitness. Oprocz tego codziennie cwicze brzuchy w domu. Jestem na dietce 1000 kcal. Wczesniej bylam na Kopenhaskiej.
1) L-karnityne wystarczy brac przed treningiem chyba? Raz dziennie.
2) Zjadac mniej niz 1800 kalorii przy ponad 3 godzinach intensywnego ruchu dziennie to byloby samobojstwo Jak pisala autorka - napady wilczego glodu gwarantowane, a potem jeszcze efekt jo-jo.

Wydaje mi sie, ze ten program jest jak najbardziej ok, moze nie schudnie sie tak blyskawicznie, jak na superrygorystycznej diecie, ale za to ladnie, zdrowo, bez psucia skory (od zbyt szybkiego chudniecia tez sie robia rozstepy!) i z trwalym rezultatem
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:53   #5
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Cytat:
Napisane przez monnia
L- karnityny nie oplaca sie brac, bo trzeba ja zazywac okolo 6 razy dziennie.... Natomiast polecam Thermo Speed. Biore i na prawde dziala... Jesli chodzi o Twoja ilosc kalorii, to jest troche duzo.... Dziennie w czasie dietki powinno sie jesc 1000 kcal.
monnia znalazlam l-karnityne ktora sie bierze 2 tabletki po 500mg jedną h przed wysilkiem. pozatym na 1000 bym poprostu nie miala sily wstać z wyrka

Cytat:
Napisane przez dori7
Wydaje mi sie, ze ten program jest jak najbardziej ok, moze nie schudnie sie tak blyskawicznie, jak na superrygorystycznej diecie, ale za to ladnie, zdrowo, bez psucia skory (od zbyt szybkiego chudniecia tez sie robia rozstepy!) i z trwalym rezultatem
dori7 a jakbym dodala jeszcze jakiś sport i obniżyla do 1600?? chudlabym dużo szybciej czy nie mialabym sily??

no to teraz wymiary
wzrost-173cm
waga-59kg
chce-55kg
wiek-16lat

tylko nie krzyczcie ze jestem za mlodaplis
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:07   #6
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Cytat:
Napisane przez alaneczka

no to teraz wymiary
wzrost-173cm
waga-59kg
chce-55kg
wiek-16lat

tylko nie krzyczcie ze jestem za mlodaplis
Ok, ok, nie bede krzyczec, ze jestes za mloda mysle, ze glupie 4 kilo powinnas bez problemu zrzucic dzieki treningom Szkoda w ogole organizm meczyc jakas bardziej restrykcyjna dieta. Zreszta watpie, zebys przy takim wzroscie i wadze miala tak naprawde cokolwiek za duzo sadelka
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 08:43   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Zgadzam się z przedmówczynią
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 09:02   #8
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Lepiej nie obniżaj tych 1800 kcal, a już na pewno nie do 1000
Sporo się ruszasz, to na pewno przyniesie efekty, nawet bez liczenia kalorii
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:03   #9
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

Cytat:
Napisane przez alaneczka
hejka!
codzinnie zjadam 1800kcal i ćwicze 1hna rowerze i 1h z hula-hop +2*45plywania.czy przy takiej diecie i takiej ilości sportu mam możliwość schudnąć?? czy może jednak powinnam dodać jeszcze pare godzin sportu??
z moich kcal nie zrezygnuje bo później mam napady wilczego glodu!!
i jeszcze jedno pytanie czy jak zaczne brac l-karnityne to bęszybciej chudla??
pozdrawiam
1800 kalorii przy dużej dawce ruchu, to bardzo mało!
nie zmniejszaj, bo spowolnisz metabolizm
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:28   #10
ula-po-prostu
Raczkowanie
 
Avatar ula-po-prostu
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 261
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

mam przed sobą normy na energię dla młodzieży wiek:16-18 lat, waga:60 kg, aktywność fizyczna umiarkowana: 2200 kcal , aktywność duża: 2500 kcal. tak więc, zgadzając się z przedmówczyniami: nie waż się zmniejszać kakoryczności poza tym chyba warto by było zrobić sobie dzienny jadłospis (tak jak jadłaś do tej pory) i zobaczyć ile mniej więcej to było kalorii. Bo jeśli np.jadłaś za dwóch i kalorie wynosiły np.koło 3000 to nagły spadek nawet do niby prawidłowych 2000 może Cię z miejsca bardzo osłabić i ZNIECHĘCIĆ. Chyba lepiej wszystko robić po mału a skutecznie Jeśli jadłaś około tych 2000 kcal-moim skromnym zdaniem nie ma sensu jeść teraz wg jakieś skrupulatnie wyliczonej diety-starczą ogólnie przyjęte "przepisy" jak zdrowo się odżywiać i dużo sportu
__________________
'Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą'
I dobrze mi z tym!


'nie narzekaj, że masz pod górę, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:02   #11
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: sport+dieta=ubytek wagi??

ula-po-prostu jadlam mniej-wiecej tak samo)!
Mam grube uda i ogromny tylek dlatego staram sie spalić to sportem) a tak naprawde dlatego że nie chce stracić piersi-niedawno urosly i je polubilam) dzisiaj sie mierzylam i już sa jakieś efekty)

p.s. mam kupić ta l-karnityne czy nie?? jak są sadzicie??
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.