Jaki bank z dostępem do internetu polecicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 12:14   #31
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

jak dla mnie tylko mbank. praktycznie wszystko jest darmowe: prowadzenie konta, karta, przelewy. fajną opcją jest rachunek oszczędnościowy 5,75%

lokaty mozesz zakladac nie wychodzac z domu. kody do przelewow przychodza na sms'a. obsluga konta przez internet jest banalnie prosta.

jesli chodzi o wplaty pieniedzy to albo przelewem z innego konta, albo na poczcie, albo we wplatomatach mbanku. nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w warszawie jest ich calkiem sporo. to takie bankomaty tylko sluzace do wplacania pieniedzy. znajduja sie przy mkioskach (najczesciej w centrach handlowych, ale nie tylko)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 13:37   #32
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
nie wiem jak w mniejszych miastach, ale w warszawie jest ich calkiem sporo. to takie bankomaty tylko sluzace do wplacania pieniedzy. znajduja sie przy mkioskach (najczesciej w centrach handlowych, ale nie tylko)
jak na caly Krakow jest ich slownie CZTERY (nie zawsze dzialajace) to wcale sie nie zdziwie jak w mniejszych miastach bedzie z tym jeszcze gorzej. bida z nedza...
dla mnie to jest najwiekszy minus mBanku, minus ktory w duzym stopniu przeslania plusy. chyba powinni pomyslec o tym zeby postawic wiecej tych wplatomatow...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:00   #33
Agatoma2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

A jakieś opinie o Millenium? Koleżanka mi polecała, co myślicie?
Agatoma2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:29   #34
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
chyba powinni pomyslec o tym zeby postawic wiecej tych wplatomatow...
Spokojnie spokojnie, na pewno będzie ich więcej. Na stronie można zobaczyć gdzie w danym mieście jest wpłatomat i bankomat i czy jest sprawny.
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:34   #35
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
Spokojnie spokojnie, na pewno będzie ich więcej. Na stronie można zobaczyć gdzie w danym mieście jest wpłatomat i bankomat i czy jest sprawny.
TZ mial w mBanku konto kilka lat temu. zdazyl juz zlikwidowac, a liczba wplatomatow nadal jest taka sama... wiec nie widze zeby cos sie mialo zmienic
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:40   #36
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

No ale po co tak naprawdę te wpłatomaty? Mało znam ludzi, którzy z nich korzystają. Widocznie nie ma potrzeby żeby było więcej.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:41   #37
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
TZ mial w mBanku konto kilka lat temu. zdazyl juz zlikwidowac, a liczba wplatomatow nadal jest taka sama... wiec nie widze zeby cos sie mialo zmienic
Śledzisz na bierząco liczbę wpłatomatów w Polsce? Nie sądzę.
Mnie to nie przeszkadza. Nikogo nie namawiem. Podaje tylko informacje.
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 17:18   #38
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez zxc000 Pokaż wiadomość
Śledzisz na bierząco liczbę wpłatomatów w Polsce? Nie sądzę.
sledze na biezaco liczbe wplatomatow w Krakowie (a wlasciwie to przy tym watku popatrzylam z ciekawosci ile ich teraz jest). pare lat temu bylo ich cztery i teraz nadal sa cztery. zdecydowanie za malo!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
No ale po co tak naprawdę te wpłatomaty? Mało znam ludzi, którzy z nich korzystają. Widocznie nie ma potrzeby żeby było więcej.
moj TZ potrzebowal i dlatego miedzy innymi z mBanku zrezygnowal.
no bo jak inaczej sobie wplacic pieniadze na konto? sleczec w kolejce na poczcie i placic prowizje?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:51   #39
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ładny nick Hazel Eyes Chyba też mam takie eyes

dziekuje
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:55   #40
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jak juz pisalam - nie mam tokena, tylko karte ze zdrapkami. nosze ja zawsze ze soba w portfelu zaraz obok karty do bankomatu. i bardzo odpowiada mi to, ze zeby sie zalogowac musze znac jednorazowe haslo, a nie swoje jedno wymyslone - uwazam, ze jest to bezpieczniejsze.
Aha, jakoś mi umknęło. Jednak jestem ciekawa jak jest z tokenami, bo podobno nie wszystkie są zabezpieczane.
Jak nosisz hasło przy karcie, to wydaje mi się, że bezpieczeństwo znacznie spada. U mnie trzeba znać login i hasło, fakt że zawsze są takie same (tzn hasło zmieniać sobie mogę do woli ), ale przecież nikt ich nie zna. W jakim przypadku to bezpieczeństwo ma znaczenie? Ktoś włamie mi się na konto a później zgadnie hasło z listy, żeby wykonać przelew? Nie za bardzo rozumiem na czym to bezpieczeństwo/niebezpieczeństwo polega. Na szczęście od 4 lat moje pieniądze mają się dobrze.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no bo jak inaczej sobie wplacic pieniadze na konto? sleczec w kolejce na poczcie i placic prowizje?
Ktoś znajomy może wpłacić sobie na konto w innym banku, a później przelać do mBanku. Pracodawcy zazwyczaj przelewają pieniądze na konto, więc pewnie wiele osób problemu z tym nie ma.
Ale zgadzam się - wpłatomatów jest mało i zdarza się, że w Warszawie nie działa żaden, bo wszystkie są przepełnione.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 22:09   #41
Agatoma2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

A co sądzicie o Millenium bo mam oddział blisko domu??? Ktoś ma tam konto? A jak z obsługą przez internet?
Agatoma2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:52   #42
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Z mojego doswiadczenia - nie polecam mBanku. Ciezko jest cokolwiek z nimi zalatwic, mam wrazenie jakbym nie mogla w ogole kontrolowac swojego konta w sensie danych itp. Bezpieczenstwo bezpieczenstwem ale teraz sie tak z nimi zapetlilam, sie nazbieralo rzeczy,ktorych nie mozna bylo zalatwic telefonicznie,ze gdyby nie to,ze mam karte do bankomatu balabym sie,ze strace dostep do wlasnych pieniedzy.
Jesli ktos jest caly czas w Polsce , w duzym miescie gdzie sa wplatomaty i mKioski, to mu bedzie latwiej. Mimo to - nie polecam. Nie czuje sie bezpiecznie podajac moje najpoufniejsze dane przez telefon, majac zakrecone nazwisko,czy adres to jest udreka.
Sa tacy, co chwala, ale mnie mBank po prostu meczy, chce czegos bardziej normalnego. Dobrze,ze ktos zalozyl ten topik
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:58   #43
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Orianna, szczerze powiedziawszy to mimo, że mam konto w mbanku już kilka lat jeszcze nigdy nie korzystałam z mLinii. wszystko załatwiam przez internet- zakładam lokaty, robie przelwy itp. gdy chce sie czegos dowiedziec pisze maila i zawsze, najpozniej na drugi dzien dostaje odpowiedz, ktora mnie satysfakcjonuje. na mbanku jeszcze sie nie zawiodlam.

jeśli komuś zależy na jak największej liczbie bankomatów i oddziałow to PeKaO S.A. jest na pierwszym miejscu. ale jak dla mnie oprocentowanie 0,1% nie jest fajne. tak jak opłata 4zł za konto i przelewy internetowe po 50gr. mam drugie konto w tym banku, ale tylko dlatego, ze moja mama jest pracownikiem i nie musze placic tych oplat za prowadzenie konta.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:10   #44
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez Orianna Pokaż wiadomość
Z mojego doswiadczenia - nie polecam mBanku. Ciezko jest cokolwiek z nimi zalatwic, mam wrazenie jakbym nie mogla w ogole kontrolowac swojego konta w sensie danych itp. Bezpieczenstwo bezpieczenstwem ale teraz sie tak z nimi zapetlilam, sie nazbieralo rzeczy,ktorych nie mozna bylo zalatwic telefonicznie,ze gdyby nie to,ze mam karte do bankomatu balabym sie,ze strace dostep do wlasnych pieniedzy.
Jesli ktos jest caly czas w Polsce , w duzym miescie gdzie sa wplatomaty i mKioski, to mu bedzie latwiej. Mimo to - nie polecam. Nie czuje sie bezpiecznie podajac moje najpoufniejsze dane przez telefon, majac zakrecone nazwisko,czy adres to jest udreka.
Sa tacy, co chwala, ale mnie mBank po prostu meczy, chce czegos bardziej normalnego. Dobrze,ze ktos zalozyl ten topik
Jej dziwne to co piszesz, nie wiedziałam, że z nimi mogą być takie problemy. Ja też mam tam konto od kilku lat i jeszcze nie miałam potrzeby nic przez telefon u nich załatwiać, wszystko udaje mi sie przez net. A z samego konta jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza od strony interfejsu konta w necie. Miałam okazje poznać kilka innych kont internetowych i mBank ma najlepsze, najprostsze i najbardziej intuicyjne jak dla mnie.

Odradzam za to szczerze Bank Pekao. Zdzierstwo, obsługa przy okienku w banku gorzej niż zła, a obsługa konta internetowego masakryczna.
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:17   #45
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Ja polecam Multibank , mam konto już 8 lat i nie zamierzami nigdzie przenosić

A od Millenium radzę trzymać się z daleka, tragiczny bank, żenująca obsługa , tragedia
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:01   #46
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
No ale po co tak naprawdę te wpłatomaty? Mało znam ludzi, którzy z nich korzystają. Widocznie nie ma potrzeby żeby było więcej.
Ja z wplatomatu kozystam bardzo często. W naszym budzecie domowy większośc pieniedzy zarabia mąz, dostając banknoty do ręki. Chcąc opłacic rachunki musze wplacic pieniądze na konto.
Wpatomat to dla mnie zabwienie.
Nie musze czekac w kolejkach do okienka w banku.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 19:30   #47
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja polecam Multibank , mam konto już 8 lat i nie zamierzami nigdzie przenosić
Multibank to "brat" Mbanku . oba banki należą do BRE i mają bardzo podobne oferty, tak jak np. ostatnio reklamowana lokata 3-miesięczna 8,08%
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 11:51   #48
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez Agatoma2 Pokaż wiadomość
Szukam banku z łatwym i wygodnym dostępem do internetu, no i oczywiście żeby był mozliwie tani. Karty kredytowe mnie nie intersują, kredyty w sumie też raczej nie. Chcę jedynie mieć konto kartę płatniczą i możliwość robienia przelewów, zleceń przez internet łątwo i przyjemnie. Napiszcie proszę o waszych doświaczeniach i co polecacie.

mBank jest chyba całkowicie za free, poza tym polecam MultiBank - mam w nim konto i wszystko robie przez internet. Teraz chyba nawet prowadzenie konta jest za darmo. Ale na pewno jest to bank godny polecenia.I nie wciskają na siłe kart kredytowych jak to w niektórych bankach bywa

Vilandre teraz każdy bank ma lokaty na ok. 8%, bo muszą zebrac sobie kapitał.
mBank jest skierowany do innej grupy docelowej. Lokatę w MultiBanku, o której wspominasz, można założyć od kwoty 20 tys. więc nie jest to produkt dla każdego, poza tym jest dotepna tylko dla posiadaczy konta Aquarius. Życzę założycielce wątku, żeby własnie takie konto mogła założyćI lokatę
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:11   #49
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

ja mam mBank i jestem zadowolona...
A co do lokat, to ostatnio zakładałam na 2 i 3 m-ce, oprocentowanie jest na poziomie 5,7 % więc bardzo marne niestety... na dłuższoterminowych jest 6,15 %.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:01   #50
Agatoma2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

A jakie warunki trzeba spełnić aby móc założyć konto Aquarius i co ono daje?
Agatoma2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:46   #51
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez Agatoma2 Pokaż wiadomość
A jakie warunki trzeba spełnić aby móc założyć konto Aquarius i co ono daje?
To jest konto dla klientów z wyższymi dochodami, 3 tysiące albo 5, nie pamiętam dokładnie, ma wyższe oprocentowanie np. na rachunku oszczędnościowym (coś ponad 5%) i daje dostęp do atrakcyjnych produktów np. lokat strukturyzowanych. Mój tz ma to konto, ja mam studenckie i u mnie oprocentowanie na rachunku oszczednościowym jest max chyba 4,5%, poza tym jak robimy lokaty to przez jego konto, bo, jak pisałam, są atrakcyjniejsze warunki. No i obsługa jest cos ala vip, masz osobny pokój i na spokojnie wszystko sie załatwia z doradcą,a nie jak studencik przy ladziePoza tym np. mamy karty kredytowe takie czarne(ja mam do jego konta) z ubezpieczeniem turystycznym - jak kupujemy bilety lotnicze albo tankujemy auto płacąc ta karta to mamy ubezpieczenie za granicą i w Polsce chyba też.Mając to konto jestes tez członkiem klubu Aquarius i tam sobie możesz jeździc na wycieczki i wystawy sie snobić

Odnosnie wpłatomatów, lain ma rację, że za wiele ich nie jest i tez mi do nich nie po drodze, ale MultiBank rozbudowuje sieć placówek, a każda ma wpłatomat, więc niech sie mnożą W przypadku mBanku faktycznie mała ilośc wpłatomatów to problem, bo mBank nie ma jako takich oddziałów kasami. W MultiBanku oddziały są, ale z kolei nie we wszystkich są kasy.

EDIT: zeby miec konto aquarius trzeba miec 5 tys. przychodów.

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2008-10-27 o 20:16 Powód: dopisek
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 13:55   #52
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Dziewczyny, mam mały problem
Dzisiaj założyłam konto w pko, wpłaciłam na nie pieniądze, a teraz chcę przelać je przez neta na inne konto. Kiedy klikam w Transakcje,a następnie w Nowa płatność wyskakuje mi napis "Nie posiadasz żadnego rachunku, na którym mogłaby być wykonana wybrana operacja." Jestem normalnie zalogowana, widać że pieniądze są na moim koncie. Ponadto w rubryce serwis internetowy jest napis "aktywny ograniczony"
Co jest?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:17   #53
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

ja mam 2 konta w ING BANK ;] jest dostęp do internetu, konto jest bezpłatne (ja mam konto STUDENT i konto w euro..).. za karte się płaci chyba 1,50 co miesiąc;] dostęp do neta nawet w niektórych placówkach banku
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 08:01   #54
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
Multibank to "brat" Mbanku . oba banki należą do BRE i mają bardzo podobne oferty, tak jak np. ostatnio reklamowana lokata 3-miesięczna 8,08%

Tak zgadza się, i z tego co się orientuję, to wszystkie te banki z tej grupy BRE są na wysokim poziomie w sensie obsługi i oferowanych usług, ale wypowiadam się tylko co do Multibanku bo ten dokąłdnie znam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:15   #55
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Ja mam dwa, jeden do PekaoSa, drugi to mBank. Zdecydowanie polecam mBank. Dostęp internetowy jest intuicyjny i bardzo prosty, mBank za nic nie pobiera opłat w przeciwieństwie np do pekao....
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:13   #56
Agatoma2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

No własnie, nikt nic o pk0 - generalnie zadowolaona jesteś?
Agatoma2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 06:49   #57
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

u mnie sytuacja z kontem się wyjaśniła, babka przy zakładaniu zaznaczyła dostęp ograniczony
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:10   #58
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Cytat:
Napisane przez Agatoma2 Pokaż wiadomość
No własnie, nikt nic o pk0 - generalnie zadowolaona jesteś?
ja juz wczesniej wspominalam o pekao, bo oprocz mbanku mam tez tam konto. mam konto akademickie, co miesiac pobierana jest oplata 4zl za prowadzenie konta. przelewy internetowe kosztuja 50gr, przelew w kasie 4zl. oprocentowanie 0,1% :/

glowny plus to bardzo duza siec placowek i bankomatow. pekao ma ich najwiecej w polsce.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:21   #59
black-diamond2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 38
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

Gdybym miała jeszcze raz podejmowac te decyzje wybralabym konto w mBanku. mam tam konto zwykłe i firmowe i jestem bardzo zadowolona. juz 3 lata wspolpracuje z mBankiem, praktycznie zero problemów
black-diamond2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 13:28   #60
barbax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki bank z dostępem do internetu polecicie?

z całego serca mogę polecić mBank!! mam konto od ok. 2 lat, obecnie także konto oszczędnościowe..
  • darmowe prowadzenie (drażnią mnie nawet symboliczne opłaty w innych bankach),
  • darmowe przelewy do wszystkich banków (doceniam zwłaszcza przy korzystaniu z allegro),
  • darmowe bankomaty BZ WBK (coraz więcej w całej Polsce), Euronet, Cash4you... zawsze znajduję darmowy!
  • nie trzeba mieć regularnych wpływów,
  • ja mam same pozytywne doświadczenia z mLinią..
  • niezawodny jak dla mnie system potwierdzeń sms (można pozostać przy tradycyjnej liście haseł ale dla mnie jest mniej pewna...)
coraz więcej moich znajomych ma tu konto, a wtedy dochodzi kolejny plus... natychmiastowe księgowanie operacji w ramach banku...
barbax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.