Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 14:09   #121
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez zglenia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!! ja tez jestem po poronieniu(7tyg ciaza) i obecnie 4 tygodnie po zabiegu. moja pierwsza ciaza,poltora roku starania. przezylam to jakos ale psychicznie sie poddaje. boje sie nastapnej ciazy i nastepnego poronienia. moj maz ma 2 dzieci z pierwszego zwiazku i jego byla zona rowniez miala problemy. 4 razy poronila a dwojka dzieci wczesniakow w tym corka jest po porazeniu mozgowym. boje sie bardzo. ja dodatkowo mam cysty na jajnikach a z mezem nie wiem jak to jest. zaraz po poronieniu mialam straszny zal po stracie i obwinialam meza co skonczylo sie placzem i klotnia. teraz juz wszystko jest dobrze ale najgorsze jest jak mam widziec sie z jego dziecmi. tak mu zazdroszcze a przy tym jestem pelna nerwow za kazdym razem. ostatnio nawet zaczelam zastanawiac sie czy nie isc do psychologa.mam koszmary, chce mi sie plakac i ogolnie nerwowa jestem. okres moj jeszcze sie nie pojawil takze czekam. pozdrawiam goraco wszystkie z was**
Bardzo Ci współczuje ja też jestem po poronieniu 11tyg ciąży minęło juz 4 tygodnie i fizycznie czuje cie dobrze aczkolwiek @ sie jeszcze nie pojawiła, psychicznie jest róznie, próbuje zapomniec czasami nie wychodzi i płacze jak dziecko a czasami tłumacze sobie że może to jeszcze nie teraz miało być. Do psychologa narazie chyba ja nie mam potrzeby isc narazie sama jakos sobie radze ale jesli Ty czujesz taka potrzebę to może idź napewno ci nie zaszkodzi a pomóc moze.
Pozdrawiam
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:56   #122
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Ja też niedawno poroniłam w 14 tc,nigdy w życiu nie czułam takiego bólu,najgorsze,że ,,urodziłam'' w domu to maleństwo i było mi dane je zobaczyć.Jeszcze w szpitalu zabieg łyżeczkowania,fizycznie już sie niby dobrze czuje ale lekarz mówił,ze mam w macicy mnóstwo skrzepów,które wogóle nie chcą wylecieć,chociaż biorę leki powodujące skurcze.Także ani fizycznie nie jest dobrze ani psychicznie.Straciłąm najcenniejszy skarb jaki miałam i cały czas się boję,że już nigdy nie będę mogła mieć dzieci
Jestem z wami dziewczyny całym sercem
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:54   #123
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

1

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:53
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:45   #124
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Ja też niedawno poroniłam w 14 tc,nigdy w życiu nie czułam takiego bólu,najgorsze,że ,,urodziłam'' w domu to maleństwo i było mi dane je zobaczyć.Jeszcze w szpitalu zabieg łyżeczkowania,fizycznie już sie niby dobrze czuje ale lekarz mówił,ze mam w macicy mnóstwo skrzepów,które wogóle nie chcą wylecieć,chociaż biorę leki powodujące skurcze.Także ani fizycznie nie jest dobrze ani psychicznie.Straciłąm najcenniejszy skarb jaki miałam i cały czas się boję,że już nigdy nie będę mogła mieć dzieci
Jestem z wami dziewczyny całym sercem
Kochana strasznie ci współczuję, wiem że to straszny ból ale musisz sie trzymać , jeśli mogę to napisz czy jest jakas ewentualna przyczyna tego zdarzenia , co mówią lekarze????
Mimo wszuystko musisz sie trzymać, ja do dzis jeszcze nie moge sie otrząsnąć ale staram się żyć normalnie i jakos sobie radzić.
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:48   #125
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie!!!Ja też straciłam fasolkę.Tak bardzo cieszyłam się że test pokazał dwie kreski.Pobieg łam do lekaża ,zrobił u.s.g. i potwierdził fasolkę.Na kolejną wizytę miałam stawić sie 29.01.08.Niestety 21.01.08 koszmar ,rano krew i zaczeło się.Poronił am samoistnie w 6tc.Nie mogłam pojąc dlaczego??????Mam już dwoje dzieci,dwóch synków pierwszy ma 10 lat ,drugi 6lat.Ciąże przebiegały prawidłowo a teraz coś takiego taki cios w serce!!Podobno to wada chromosomów bo wyniki badań mam dobre.Dziś dostałam @ ,prawidłowo w 29dc i zaraz kiedy się skończy rozpocznę starania..Podobno wiara czyni cuda ,więc musi się udać.Teraz pozostało mi tylko nastawić się pozytywnie i działać.I z całego serca życzę sobie i wam wszystkim aby nam się udało bo przecież musi się udać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tez bardzo sie cieszyłam ze swojej fasolki no ale trudno stało się.
Ja jeszcze nie dostałam @ i nie wiem kiedy sie pojawi ale czekan narazie cierpliwie, poza tym lekarz kazał odczekać 3 , 4 miesiace do nastepnych starań.
Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie kiedy po poronieniu mozna zacząć współżyć bo w sumie nie wiem raz piszą że do pierwszej@ trzeba zaczekać raz że wystarczy 4 tygodnie i sama nie wiem.
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:39   #126
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

.

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:49
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 15:58   #127
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

szyszorek ;ekarz nie przepisał mi luteiny, ale ide do niego za tydzień i szykuje 100 pytań do..... dla niego
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 21:53   #128
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Masz rację wypytaj go na maxa!!!!!!A@ już cię odwiedziła????
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:35   #129
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
Masz rację wypytaj go na maxa!!!!!!A@ już cię odwiedziła????
No własnie problem jest w tym że jeszcze nie było @ i tym sie martwię
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 19:54   #130
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

.

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:51
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 08:25   #131
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas bo @ może przyjśc między 4 a 6 tyg po .Daj znać co powiedział doktorek.
Mam nadziedzie że jednaK@ przyjdzie. Jak będe po wizycie to dam znać.

Wczoraj byłam u rodzinki i tak się złożyło że była tam kuzynka która aktualnie jest w ciąży i tak dziwnie się czułam tak naprawde dziwnie ona ma termin na poczatek wrzesnia a ja miałam na początek sierpnia, i naprawde to dziwne uczucie i pytanie: czemu mi się to zdarzyło
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 08:54   #132
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Z przykrością muszę się przyłączyć do tego wątku.W zeszły poniedziałek zaczęłam krwawić.Potem karetka,szpital i badanie USG i diagnoza z którą nie mogę się pogodzić-martwy płód.Dzień później wywołano mi poronienie,to był 11 tydzień ciąży.Jest mi cholernie źle i ciężko.Mam już sliczną 3 letnią córeczkę,ale mój mąż jest jedynakiem i zawsze marzył o dwójce dzieci,a teraz totalnie się załamał i stwierdził ,że nie ma siły znów próbować,i nie chce żebym ja znów przez to przechodziła.Jedno jest pewne-ja tak łatwo nie odpuszczę.Jak tylko będzie można znów spróbuję i wierzę ,że tym razem się uda.Bardzo się cieszę ,że mogę z wami popisać ,bo wiem teraz że są osoby które przeżyły to samo,i wiedzą co teraz czuję.Bądźcie silne dziewuszki i wierzmy w to ,że wiara czyni cuda
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 10:00   #133
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
Z przykrością muszę się przyłączyć do tego wątku.W zeszły poniedziałek zaczęłam krwawić.Potem karetka,szpital i badanie USG i diagnoza z którą nie mogę się pogodzić-martwy płód.Dzień później wywołano mi poronienie,to był 11 tydzień ciąży.Jest mi cholernie źle i ciężko.Mam już sliczną 3 letnią córeczkę,ale mój mąż jest jedynakiem i zawsze marzył o dwójce dzieci,a teraz totalnie się załamał i stwierdził ,że nie ma siły znów próbować,i nie chce żebym ja znów przez to przechodziła.Jedno jest pewne-ja tak łatwo nie odpuszczę.Jak tylko będzie można znów spróbuję i wierzę ,że tym razem się uda.Bardzo się cieszę ,że mogę z wami popisać ,bo wiem teraz że są osoby które przeżyły to samo,i wiedzą co teraz czuję.Bądźcie silne dziewuszki i wierzmy w to ,że wiara czyni cuda
Witam Cię i starsznie mi przykro, ja przezyłam to samo tylko bez karetki sie obyło , był to też 11 tydzień. Ty masz przynajmniej już córeczkę, a ja czasami mam wątpliwości że się chyba nie doczekam dzidziusia.
Ale dziewczyny musimy się jakoś trzymać ..... i wierzyć że bedzie OK.
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:44   #134
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Ściskam cię na powitanie 'MALUSZKA.'Wiem jak ci ciężko,ale po burzy zawsze wychodzi słońce.Ja też bardzo cierpiałam pomimo wczesnego poronienia.Dla ,będzie kolejna szansa.

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:52
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:56   #135
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Szyszorku dzieki za słowa otuchy napewno sie przydadzą
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:12   #136
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Aga

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:09
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:16   #137
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Tak o tym napisałam jakbym była egoistka.
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:27   #138
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

sercu

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:10
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:40   #139
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
Wiesz co Aga znalazłam wczoraj stronkę'chcę być mamą''i okropne zdjęcia z porodu 23tc.To mi dało dużo do myślenia.Urodziła sie dziewczynka malutka i śliczna ale po 2 dniach zmarła.Rodzice i braciszek trzymali ja na recach,martwa ,pogrąrzeni w smutku.To dopiero jest straszne!!!!!!Teraz myślę że natura obeszła się z nami najłagodniej jak potrafiła.Nie wyobrażm sobie bólu w sercu taj kobiety.

Racja,lepiej teraz to przeżyć niż potem patrzeć jak dziecko umiera.Dziękuję wam za ciepłe słowa
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 16:03   #140
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Mam nadzieję że pobędziesz trochę z nami bo w '"grupie razniej.", Fajnie jest pogadać z kimś kto cię rozumie.
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:34   #141
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez aga_1981 Pokaż wiadomość
Kochana strasznie ci współczuję, wiem że to straszny ból ale musisz sie trzymać , jeśli mogę to napisz czy jest jakas ewentualna przyczyna tego zdarzenia , co mówią lekarze????
Mimo wszuystko musisz sie trzymać, ja do dzis jeszcze nie moge sie otrząsnąć ale staram się żyć normalnie i jakos sobie radzić.
Doskonale wiem co czujesz Ja do tej pory czuję straszna pustkę,za bardzo się przyzwyczaiłam do mysli że będę mamą no i zdążyłam pokochać to maleństwo,na dniach podejdę do szpitala po wyniki badań histopatologicznych i się dowiem co było przyczyną,a ty dlaczego poroniłaś?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:21   #142
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

nie wiedzialam ze to badanie moze stwierdzic przyczyne poronienia,a raczej jego wynik,ja swoj bede miala do odbioru w przyszly czwartek
Pewnie że z wami pobędę,dobrze było o tym napisac
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:01   #143
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

szyszorku ja tez juz dawno widziałam te zdjęcia i chyba masz racje !!!!!
Odnosnie kuzynki to wiem że zabrzmi to jakos "inaczej" ale ja poprostu jej unikam bo nie chce na nia patrzeć bo mi odrazu gardło ściska i chce mi sie płakac.

malenka ja równiez zdążyłam sie przyzwyvczaić że będe mamą i pokochac to maleństwo a tu.................
Prowdopodobna przyczyna obumarcia płodu była moja infekcja grypowa trwająca dwa tygodnie.

Wiecie co coraz bardziej sie martwie bo nadal nie mam @ a minęło już 5 tygodni i 3 dni, dzis pobolewało mnie podbrzusze myslałam że to juz a tu nic..., oby tylko wszystko było w porządku i @ zeby przyszła!!!!
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:21   #144
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

francą@.

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:10
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:37   #145
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

A
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif angel.gif (7,6 KB, 209 załadowań)

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:11
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 07:30   #146
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Szyszorku masz rację poczekam jeszcze 3 dni i idę (miałam iść w poniedziałek ale Pan Doktorek pojechał do porodu).
Nie będę czekać 8 tygodni
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:44   #147
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Mam małego" dołka",boli mnie trochę lewy jajnik i zaczynam mieć głupie myśli że może coś się dzieje, że może coś nie tak z tym jajnikiem?A co u was słychać ,jak wasze zdrówka??
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:59   #148
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
Mam małego" dołka",boli mnie trochę lewy jajnik i zaczynam mieć głupie myśli że może coś się dzieje, że może coś nie tak z tym jajnikiem?A co u was słychać ,jak wasze zdrówka??
HEJ SZYSZORKU
JA DZIS CAŁY DZIEŃ SPĘDZIŁAM PRZY KOMPIE I JUŻ PADAM NA PYSK, ALE CAŁY DZIEN POBOLEWA MNIE JAJNIK MOZE PRZYJDZIE TA @, AJAK NIE..............? MOŻE MNIE BOLI BO JEST COS NIE TAK...........? CHYBA ZACZYNAM MNIEC JAKIES SCHIZY.
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:29   #149
szyszorek1
Raczkowanie
 
Avatar szyszorek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

To

Edytowane przez szyszorek1
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:11
szyszorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 07:41   #150
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Po poronieniu - kiedy okres, kolejna ciąża?

Cytat:
Napisane przez szyszorek1 Pokaż wiadomość
To widze że nie jestam sama.Ale ty się nie martw bo mnie przed@ też bolał jajnik, wiedziałam ,że to na france bo od czasu znów prowadze ścisłe notatki no wiesz( tem ,śluz no i szyjka macicy),więc jak spadła mi tem i zaczął boleć jajnik to wiedziałam co się szykuje.Teraz jednak też mnie boli a do owulacji jeszcze kilka dni ,a może szypciej ,będzie owulacja????.Ju ż warjuje od ciągłego dumania Jak tylko coś mnie kujnie ,albo zaboli to wkręcam sobie chore myśli.
No właśnie nakręcamy sie a potem fiksujemy, ja stwierdziłam że nie będe sie nakręcać i nie będę uczestniczyć w forach staraczek bo naprawde można zbizikować. Będzie to bedzie jak po roku się nie uda to wtedy bedę starać sie bardziej.
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 12:42:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.