otwarte związki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-26, 20:59   #31
czilli
Raczkowanie
 
Avatar czilli
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 149
Dot.: otwarte związki

.

Edytowane przez czilli
Czas edycji: 2013-12-13 o 19:16
czilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:50   #32
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: otwarte związki

Niestety, ale dla mnie to nie ma nic wspólnego ze związkiem. Pomijając fakt, że nigdy bym się nie zdecydowała na taki układ.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:57   #33
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: otwarte związki

Dla mnie to kretyński pomysł. Ale ja się moim chłopem nie będę dzielić z innymi. Jeśli komuś pasuje taki układ (bo cóż to za związek?) to spoko, nie moja sprawa. Ale warto pamiętać o chorobach przenoszonych drogą płciową, czy możliwości ciąży.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 23:11   #34
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Dominik2 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi że potrafię i po lekturze tego forum jak i innych stwierdzam, że lubicie zdradzać . Więc skoro tak was korci na współżycie z innym to legalna zdrada byłaby dla was idealnym wyjściem. Nie zapominajmy o tym, że kobiety potrafią oddzielić seks od uczuć, więc według waszej logiki seks z innym nie jest zdradą.
o njee, znowu wiem że nic nie wiem na swój własny temat ;< a co gorsza są tacy, którzy wiedzą WSZYSTKO!


na temat
moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak 'otwarty związek', bo w słowie 'związek' zawiera się ZAUFANIE [a jak mam ufać facetowi co mi może każdego dnia hiva przywlec?] i SZACUNEK [a bycie z kimś, ale uprawianie seksu z kim innym to moim zdaniem kwintesencja braku szacunku].
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 23:33   #35
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
o njee, znowu wiem że nic nie wiem na swój własny temat ;< a co gorsza są tacy, którzy wiedzą WSZYSTKO!

na temat
moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak 'otwarty związek', bo w słowie 'związek' zawiera się ZAUFANIE [a jak mam ufać facetowi co mi może każdego dnia hiva przywlec?] i SZACUNEK [a bycie z kimś, ale uprawianie seksu z kim innym to moim zdaniem kwintesencja braku szacunku].
Błyskotliwie, zwięźle i trafione w sedno
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 09:12   #36
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez julcia 29 Pokaż wiadomość
A co z chorobami przenoszonymi drogą płciową? Nie boją się o swoje zdrowie bo taki przygodny sexs to ogromne ryzyko...

są gumki.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 10:35   #37
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Unhappy Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez quechua Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka postanowiła namówić na to swojego faceta. Chodzi o to, że niby są razem, ale każde z nich ma wolną rękę jesli chodzi o seks z innymi partnerami... Czy taki zwiazek ma szanse?
Raczej smutne to
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 10:45   #38
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Dominik2 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi że potrafię i po lekturze tego forum jak i innych stwierdzam, że lubicie zdradzać . Więc skoro tak was korci na współżycie z innym to legalna zdrada byłaby dla was idealnym wyjściem. Nie zapominajmy o tym, że kobiety potrafią oddzielić seks od uczuć, więc według waszej logiki seks z innym nie jest zdradą.
tekst tygodnia, i to już w poniedziałek Chłopczyku, stawiasz wysoko poprzeczkę dla innych "artystów słowa" na tym forum


[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;23993359]Każdy sądzi według siebie [/QUOTE]

Dokładnie, bo przecież to mężczyźni potrafią oddzielić seks od uczuć, a nie kobiety.
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 10:53   #39
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: otwarte związki

no coz w moim watku ktory zalozylam tu nie dawno (dla nie zorientowanych chodzilo o zwiazek mojej kolezanki prostytutki) dostalam odpowiedzi ze nie powinnam sie wpieprzac w nie swoje sprawy skoro oni sa szczesliwi i ze jest to naturalne ze niektorzy ludzie tak sobie zyja.wiec coz ci moge odpowiedziec aby nie wyjsc na ograniczona nie tolerancyjna moherowa istote?...
moze powtorze co napisalam w poprzednim razem,mi sie to w glowie nie miesci,nie umialabym byc z kims kto sypia z innymi ludzmi.dla mnie ten zwiazek peknie z hukiem szczegolnie ze jedna strona namawia do tego druga a nie razem doszli do takich wnioskow ze tego potrzebuja.wedlug mnie nie mozna zbyt dlugo tolerowac czegos co jest nie zgodne z naszym systemem wartosci.uwazam ze pewne granice tolerancji nie powinny byc przekraczane i dla swojego dobra psychicznego nalezaloby zakonczyc taki zwiazek nie godzac sie na uklady ktore nas ponizaja.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:01   #40
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: otwarte związki

dla mnie nie do przyjęcia jest taki twór jak otwarty związek
jednak moja koleżanka ze swoim partnerem postanowili otworzyć związek na przygody seksualne, warunkiem jest że nie jest to osobno i że wiedzą o wszystkim i jeśli komuś cos nie pasuje to nie realizują tego

sama jak o tym sie dowiedziałam uznałam, że pewnie jej facet ma ją w poważaniu i tym samym chce zgody na seks z innymi, wcale jej nie kocha , nie sznuje itd.
okazało się że są ze sobą juz 3 lata( 2 i poł po tej decyzji),przygód mieli mało, bardziej chyba podnieca ich że mają taką możliwośc....i są zakochani, dbają o siebie, kochają się ,wspierają i są szczęsliwi

więc dzis powiem o otwartych związkach inaczej - jesli obie strony maja z tego przyjemność i radość nie musi byc to zawsze złe
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:07   #41
Dominik2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Dokładnie, bo przecież to mężczyźni potrafią oddzielić seks od uczuć, a nie kobiety.
Masz racje z tego co widzę i z tego co można wywnioskować z ankiety na sąsiednim temacie, faktycznie tak jest… Naprawdę błagam nie rozśmieszaj mnie.
Dominik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 13:21   #42
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Dokładnie, bo przecież to mężczyźni potrafią oddzielić seks od uczuć, a nie kobiety.
Ale Ty tak samo uogólniasz.

Niektórzy faceci oddzielają seks od miłości, inni uprawiają go tylko z ukochaną.
Analogicznie z kobietami.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:30   #43
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Marothel Pokaż wiadomość
Sorry za realizm, ale w takim układzie nie ma mowy o miłości. Chyba, że chodzi o miłość trwającą AŻ do śniadania.

Zresztą: który mężczyzna się na to zgodzi, by jakiś inny facet całował, pieścił itd. jego dziewczynę, którą (ponoć) niebywale kocha.
Jeśli ma choć trochę męskiej dumy i rzeczywiście czuje coś więcej niż fizyczny pociąg, to nigdy nie zgodzi się na taki "układ". No chyba, że jest gówniarzem, a nie mężczyzną, któremu tylko (wybaczcie słowo) "dupeczki" w głowie.

I jak kolega Dominik wie, że "każda kobieta o tym marzy", to proszę, by powiedział mi, o czym marzy Donald Tusk. Myślę, że jego wiedza na ten temat będzie podobnie trafna.
Krótka piłka
Cytat:
Napisane przez Dominik2 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi że potrafię i po lekturze tego forum jak i innych stwierdzam, że lubicie zdradzać . Więc skoro tak was korci na współżycie z innym to legalna zdrada byłaby dla was idealnym wyjściem. Nie zapominajmy o tym, że kobiety potrafią oddzielić seks od uczuć, więc według waszej logiki seks z innym nie jest zdradą.
Chyba zacznę drukować Twoje posty, bo to prawdziwe perełki.

Ktoś musiał Cię bardzo skrzywdzić, a teraz obarczasz odpowiedzialnością za to WSZYSTKIE kobiety żyjące na tym świecie. Smutne.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:35   #44
czilli
Raczkowanie
 
Avatar czilli
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 149
Dot.: otwarte związki

.

Edytowane przez czilli
Czas edycji: 2013-12-13 o 19:10
czilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:20   #45
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Miłość polega na tym, że już do końca ciekawi Cię tylko ta jedna osoba i to ją chcesz poznawać codziennie od nowa
nie idealizowałaby az tak miłości. co najwyżej polega na tym, że nie realizujesz tej ciekawości. bo to, że się pojawia jest naturalne
Cytat:
Napisane przez julcia 29 Pokaż wiadomość
A co z chorobami przenoszonymi drogą płciową? Nie boją się o swoje zdrowie bo taki przygodny sexs to ogromne ryzyko...
chyba oczywiste jest to, że używa się w takich układach prezerwatyw
ja bym na taki układ nie poszła. jestem zazdrosna chce mieć faceta na wyłączność. nawet jeśli to byłby tzn romans a nie związek. A miłość i związek powinien być DLA MNIE 100% monogamiczny
ale z drugiej strony jeśli dla kogoś to miłość to ok, niech robi co chce, ja tego nie rozumiem ale nie muszę. oby tylko nie było tak, że jedna strona chce ,,szaleć" a druga zgadza się na to tylko dlatego żeby jej nie stracić. wtedy to smutne...
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:29   #46
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
nie idealizowałaby az tak miłości. co najwyżej polega na tym, że nie realizujesz tej ciekawości. bo to, że się pojawia jest naturalne
Być może nie jestem jeszcze na etapie że taka ciekawość się pojawiła I mam wielką nadzieję że nie pojawi się prędko albo w ogóle
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:44   #47
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Być może nie jestem jeszcze na etapie że taka ciekawość się pojawiła I mam wielką nadzieję że nie pojawi się prędko albo w ogóle
no po 8 miesiacach to pewnie tak.
ale co jest złego w takiej ciekawości? oczywiście zależy jak ją rozumiemy: nie mowie o jakimś dzikim parciu na innych facetów pt ,, och tak bardzo bym chciała z kimś innym ale nie mogę" tylko o pomyśleniu na widok przystojniaka na imprezie ,, hmm z nim to mogłoby być fajnie". kiedy wiadomo, że pozostaje to w sferze fantazji i nawet nie rozważamy ich realizacji.

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-12-27 o 14:45
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:16   #48
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: otwarte związki

Co kto lubi. Ja nie lubię i nie zamierzam się w ten sposób dzielić moim partnerem. On mną również nie. Po prawie 7 latach nam się ze sobą nie nudzi i nie ma kombinacji.

Zapewne takie otwarte związki (układy) czasami są szczęśliwe, ale moim zdaniem to jednak najczęściej jest nacisk jednej ze stron i obawa drugiej strony przed utratą partnera.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:40   #49
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Dominik2 Pokaż wiadomość
Naprawdę błagam nie rozśmieszaj mnie.
mówisz
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 20:46   #50
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: otwarte związki

Jeśli komuś to pasuje i czuje się spełniony w takim związku, to niech sobie będzie, nie zamierzam go opluwać/mieszać z błotem/oczerniać - wolnoć Tomku w swoim domku.

Dla mnie taki związek to raczej chyba układ, romans? A nie związek. Poza tym, co dzieje się z uczuciami?

Znałam takie pary, ale każda z nich, mimo wcześniejszego zachwalania przez nich tego typu układu, rozstawała się prędzej czy później.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:27   #51
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: otwarte związki

Dla mnie nie ma związku bez wierności więc nie ma o czym mówićTo żadne związki. Ot luźne spotkania na seks.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:30   #52
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez quechua Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Chciałabym znać wasze zdanie na temat otwartych związków. Myślicie, że to psuje związki czy pomaga im w jakiś sposób przetrwać?
moje zdanie - nie istnieje coś takiego jak otwarty związek... powód chyba każdy zna

a ten ktoś "Dominik2" chyba ma jakieś problemy ze sobą/ rodziną jak to któraś z was napisała... musiał go ktoś skrzywdzić

PSss: kolejny 14-sto latek, któremu przyslowiowa woda sodowa uderza do glowy no a żale gdzieś trzeba wylać... nie bądżcie dla niego okrutne
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-12-27 o 21:38
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:57   #53
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: otwarte związki

Cytat:
Napisane przez Marothel Pokaż wiadomość
Sorry za realizm, ale w takim układzie nie ma mowy o miłości. Chyba, że chodzi o miłość trwającą AŻ do śniadania.

Zresztą: który mężczyzna się na to zgodzi, by jakiś inny facet całował, pieścił itd. jego dziewczynę, którą (ponoć) niebywale kocha.
Jeśli ma choć trochę męskiej dumy i rzeczywiście czuje coś więcej niż fizyczny pociąg, to nigdy nie zgodzi się na taki "układ". No chyba, że jest gówniarzem, a nie mężczyzną, któremu tylko (wybaczcie słowo) "dupeczki" w głowie.

I jak kolega Dominik wie, że "każda kobieta o tym marzy", to proszę, by powiedział mi, o czym marzy Donald Tusk. Myślę, że jego wiedza na ten temat będzie podobnie trafna.
http://www.youtube.com/watch?v=4kXe_t5QnZg

taki off top
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:06   #54
Marothel
Raczkowanie
 
Avatar Marothel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 60
Dot.: otwarte związki

Autorce mogło chodzić o instytucję "sex friends" - popularne zjawisko w polskich gimnazjach i liceach. Spotykamy się na seks, a na szkolnych korytarzach się nie znamy.

Generalnie, wolne związki niszczą psychicznie stronę, która w jakikolwiek sposób zaangażuje się bardziej. A prędzej czy później tak się dzieje
Marothel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:36   #55
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: otwarte związki

Zanm to z autopsji, więc opowiem jak to jest...
To nie jest związek, a układ. Jak jedna osoba zacznie się zakochiwać (a prędzej czy później to następuje, choćby nie wiem jakby się zarzekać, że nie) to zaczynają się schody i przychodzi czas na decyzje. Najczęściej ktoś zostaje zraniony i nie chodzi mi wcale o to, że zostaje na lodzie. Zranionym można być również tym, że zakochało się szybciej niż ta druga osoba, która sobie jeszcze "szalała" przez jakiś czas i trzeba było to znosić. Mój "otwarty związek" zakończył się wspaniałym związkiem, który trwa do tej pory. Muszę przyznać, że otwarty związek to nie było nic dobrego-mój TŻ przecierpiał swoje, ja nadal czuję wstyd z tego powodu i mam żal do siebie.
Jeszcze jedno-gorzej jak otwarty związek oznacza trójkąt. Wtedy na pewno chociaż jedna osoba zostaje mocno skrzywdzona.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.