Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 17:55   #31
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
może dopasuj zawód do swoich zainteresowań ?
Nie chcialam juz tego pisac,ale to samo sobie pomyslalam.Żenada.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xps10 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Założyłam konto specjalnie żeby napisać o swoim problemie, który trwa już od bardzo dawna. Pewnie usłyszę to wiele przykrych słów, jednak może znajdę gdzieś radę która mi pomoże.

Temat może być długi, ale postaram się streścić.
Jestem w kilkuletnim związku, ze wspaniałym mężczyzną, który nigdy mnie nie zdradził, który nawet nigdy nie obejrzał się za inną. Wiem, ze liczę się dla niego tylko ja. To tytułęm wstępu.

Natomiast ja. Jestem egoistką to na pewno, krzywdzę moich partnerów, tzn krzywdzę, póki oni nie wiedzą co robię to nie czują się chyba skrzydzeni prawda?

A co takiego jest moim problemem?
Czasami czuję się jak facet oglądający się za każdą napotkaną laską, który chce tylko zaliczyć kolejną panienkę.
Mimo, ze kocham swojego mężczyznę, jestem z nim szczęśliwa, pociąga mnie najbardziej ze wszystkich mężczyzn, to ciągle mam ochotę na innych.
Nie to, ze się w kimś zakochuje, że flirtuje, zdradzam, po prostu mam ochotę przespać się z niektórymi facetami.

Gdy byłam sama, często imprezy kończyły się tak, ze lądowałam w łóżku z kolegami, lub obcymi. Często z osobami które od dawna pociągały mnie fizycznie, ale z którymi nie miałam odwagi na trzeźwo nawiązać bliższych kontaktów.

Od kąd jestem w związku sytuacja jest podobna, wielu facetów mnie pociąga i mam na nich ochotę, tzn chciałabym spędzić z nimi jedną noc i na tym koniec, żadnych romansów czysty seks.
Najgorzej jest po alkoholu, wtedy musze się na prawdę bardzo powstrzymywać zeby nie zdradzić mojego faceta. Ale często imprezy kończą się tak ze zasypiam przytulona z jakimś kolegą, jednak nie posuwamy się dalej bo hamują nas jakieś resztki moralności. Często Ci faceci także mają dziewczyny. Nie czuję, ze zajęty facet to problem;/


Mam ogromne wyrzuty sumienia, ciągle myślę jakby to było pocałować tego czy tamtego, dotknąć przytulić się. Czuję, ze nie mam żadnych zasad moralnych. Dodam, ze uwielbiam seks, z moich mężczyzną widuję się 3 dni w tygodniu i praktycznie zawsze lądujemy w łóżku.

Czy da się zmienić taki charakter? Skąd to się bierze? To przecież faceci zwykle mają takie zachcianki.


Matilde.....to nie ma znaczenia.....przeczytaj to pogrubione...i wszystko jasne.Pewnie,laduja pijani w lozku i spia ,tylko spia...ale nawet tylko spanie ,choc w to watpie,jest niedopuszczalne w zwiazku.
Zaznaczam,ze tu pisze,iz jest w zwiazku.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:10   #32
xps10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Nie wiem dlaczego tak trudno wam uwierzyć, ze owszem można spać obok kolegi nie uprawiając z nim przy tym seksu, ani nawet nie całując się.
xps10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:11   #33
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Naprawdę nie wiem gdzie wyczytałaś że lądują w łóżku. Ja zrozumiałam że dziewczyna zasypia centralnie na imprezie (klub, box, kanapa)
Ale najlepiej żeby autorka napisała jak było, niczyim adwokatem nie jestem

edit: O. właśnie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm

Edytowane przez _Matilde_
Czas edycji: 2011-04-13 o 18:14
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:19   #34
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
może dopasuj zawód do swoich zainteresowań ?
Z jednej strony - uśmiałam się ))

Z drugiej - ja bym nie była taka surowa w ocenie autorki, przecież nie jest tak, że popełniła jakieś wielkie zbrodnie (skoro nie zdradziła swojego chłopaka, jeśli dobrze rozumiem), tylko martwi się tym, że ma tendencje do dziwnego zachowania..
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:13   #35
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Kurczę.. nie mam pojęcia co tu by zaradzić. Może najlepiej byłoby udać się do psychologa? pozwolę sobie apytać o sytuację rodzinną.. jaką ja mialas?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:59   #36
xps10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

co do mojej sytuacji rodzinnej. Wychowywałam się bez ojca, nie mam rodzeństwa. Nigdy w mojej rodzinie nie okazywano sobie uczuć.
xps10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:19   #37
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

zasypiasz przytulona z jakimś kolegą? :O
mi się to w głowie nie mieści. Masz problem. Udaj się do psychologa.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 08:57   #38
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Wiesz co,ja zawsze takie problemy wiążę z sytuacją rodzinną. Tzn każdy probóje to powiązać bo zwykle jeżeli jest gdzieś tam problem to i w kimś takowy się rodzi,nawet bez jego wiedzy.. być może tutaj też tak jest.
Nie okazywano sobie uczuć- to jest ciężkie.. ja mam taką mamę i na początku byłam bardzo osowiała .. a jeszcze doszedł temat roznych idiotow,tymbardziej zamykałam się w sobie..
nie miałaś taty-tutaj też nie pozostawia bez wpływu na to jak jest..
zdaje mi się,że to moze miec wplyw na taką sytuację. Masz przyjaciol?co oni na to? jakis charakter masz taki :P?
kurcze doszukuję się,bo nie wiem gdzie dokładnie jest tego przyczyna..
ale zdaje mi się,ze skoro nie miałaś ojca,to podswiadomie nie przywiazujesz się do jednej osoby.Mozesz kompletnie nie mieć na to wpływu a moze tak byc.. ;/
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:06   #39
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Jeśli alkohol stwarza problem a tak wynika z tego co napisałaś to nie pij. To będzie jakiś doraźny środek zaradczy. Prócz tego wydajesz mi się "wewnętrznie nieuporządkowana" (sorry, nie umiem znaleźć innego określenia ). Miotasz się chyba w tym co czujesz, w tym co chcesz itd. Myślę, że powinnaś przemyśleć swój system wartości, przekształcić go, zmienić kolejność...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:27   #40
misssporty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 47
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Widzę, że Wizażanki tutaj są dość surowe w ocenie. Doskonale rozumiem zasypianie obok kolegów na imprezie. Stałe bywalczynie ostro zakrapianych imprez wiedzą, że po alkoholu kładzie się na pierwszym lepszym wolnym łóżku, które częściowo może być zajęte przez równie upojonego kolegę. Nie widzę w tym nic złego, choć wolałabym nie wiedzieć, gdyby mój facet tak robił, bo niepotrzebnie bym się denerwowała. natomiast ja, będąc w związku, na takie imprezy chodziłam raczej z chłopakiem i to do niego się przytulałam.
A co do Twojego problemu, to według mnie przyczyną jest drastyczna zmiana stylu życia. Bardzo intensywnie korzystałaś z singlowskiej wolności, a mimo wszystko, według mnie, związek to ograniczenia i trudno Ci się wyrzec dawnych przyzwyczajeń i przystosować do nowej sytuacji. Tak samo jest z facetem, który (nie chodzi o analogię do Ciebie,tylko tytułem przykładu) zalicza laski, wiedzie hedonistyczne życie i nagle się zakochuje, a stare nawyki ciężko wyplenić.
Po drugie, może jeszcze nie dojrzałaś po prostu do związku, nie wyszalałaś się? Wiem, że przychodzi taki moment, kiedy człowiek potrzebuje stbilizacji związkowej i spokoju i nie ma ochoty na poznawanie ludzi,zmiany partnerów. MOże po prostu u Ciebie on jeszcze nie nadszedł?
Tyle moge napisać, nie potrafię udzielić tutaj żadnej rady. Mogę tylko z doswiadczenia napisać, że ogromnie kochałam swojego faceta i nie miałam ochoty na nikogo innego, bo dla mnie kontakt fizyczny był dopełnieniem naszego uczucia. I wiedziałam, że znikim innym nie będzie mi tak dobrze, bo znamy się i kochamy. Tak samo,jak nie zrobiłabym nic, żeby go stracić. Ale może nie każdy tak ma i nie jest to wyznacznik miłości...?
misssporty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:51   #41
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Cytat:
Napisane przez misssporty Pokaż wiadomość
Widzę, że Wizażanki tutaj są dość surowe w ocenie. Doskonale rozumiem zasypianie obok kolegów na imprezie. Stałe bywalczynie ostro zakrapianych imprez wiedzą, że po alkoholu kładzie się na pierwszym lepszym wolnym łóżku, które częściowo może być zajęte przez równie upojonego kolegę. Nie widzę w tym nic złego, choć wolałabym nie wiedzieć, gdyby mój facet tak robił, bo niepotrzebnie bym się denerwowała. natomiast ja, będąc w związku, na takie imprezy chodziłam raczej z chłopakiem i to do niego się przytulałam.
Zalanie się w trupa i padanie gdzie popadnie z byle kim raczej nie jest normalne. Każdemu czasem zdarzy się upić ale jest różnica między tym, gdy to się stanie przypadkiem a tym, gdy ktoś się zalewa bo to taka forma "zabawy" a potem jeszcze ma ochotę na seks obojętnie z kim, mimo, że ma swojego partnera.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 16:17   #42
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Dlaczego mam taką okropną nature? Czy da się to zmienić?

Misssporty-podpisuję się pod Twoją wypowiedzią dwiema łapkami. Jako jedna z niewielu napisałaś coś sensownego na ten temat.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.