Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 10:26   #991
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Szkoła integracyjna jako pedagog specjalny
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:55   #992
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Oj dziewczynki ja też nie mam siły na nic, dobrze, że siedzę w domu. Muszę obiad zrobić, ale tak bardzo mi się nie chce.

Chociaż u mnie pogoda już jest zachęcająco, 22 stopnie w słońcu. Ale ja po prostu nie mam siły.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:56   #993
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Koala nie zdążyłam Ci jeszcze podziękować za podpowiedz a jak się teraz miewasz, wszystko ok?

Antibia ojej wiem co przeżywasz bo i mi mdłości i wymioty nie dają spokoju i już wszystkiego próbuję żeby troszkę sobie ulżyć... spróbuj popijać cały dzien herbatkę miętową ale taką chłodną bo gorące napoje mogą potęgować mdłości. Mi trochę pomaga

witam nowe mamusie i życzę przede wszystkim spokojnej i zdrowej ciąży

Amcizia podpowiedz co to za leki na te nasze dolegliwości ??


dziewczynki dzięki za wszystkie rady z wcześniejszą wizytą u gin. Dziś los sam za mnie zadecydował i niedawno wróciłam z pogotowia. Rano, będąc w pracy poszłam skorzystać z wc i zobaczyłam coś co mnie dobiło. Duże skrzepy krwi w śluzie, dość obfite to wszystko.Od razu wzięłam za telefon, gin nie odbiera. Powiedziałam że pilnie muszę wyjść, pojechałam do domu po badania, szybko się umyć, męża ściągnęłam do domu i za 15min byliśmy w drodze do szpitala. Oddzwoniła moja dr, zmartwiła się i prosiła odzwonić po badaniach.

W izbie przyjęć spotkałam moją katachetkę z liceum którą bardzo mile wspominam i jakoś tak kojąco na mnie podziałała rozmowa z nią. Po 15 min zostałam poproszona do doktora. Trafił mi się ginekolog bardzo polecany przez moją koleżankę i gdybym nie krępowała się mężczyzn wcześniej zapewne byłby moim prowadzącym. Dokładne USG, zanim coś powiedział minęło dobre kilka min aż zaczęłam się martwić. Jak już był pewien że wszystko ok uśmiechnął się, odwrócił do mnie monitor i pokazał pikające serduszko i powiedział że wszystko jest w porządku i z dzidziusiem i z łozyskiem naprawdę kamien mi z serca spadł i nie mogłam przestać się uśmiechać przepisał mi duphaston i zalecił dalsze konsultacje z moją prowadzącą.
Nie życzę nikomu takich przeżyć i uważajcie na siebie kobietki.
no i nowe wieści wdg usg : 6t6d i tp 8.11 a nie 11.11

w poniedziałek mam przyspieszoną wizytę i pewnie dowiem się więcej skąd to krwawienie. Narazie cieszę się że to nie odklejone łożysko no i ciągle mam przed oczami to serduszko nasze
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:14   #994
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Kasiunka super wieści gratuluję serduszka
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:24   #995
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Tak ja rowniez gratuluje serduszka
Czasami tak jest ze w terminie miesiaczki , pojawiaja sie u ciezarnej jakies palmienia - kiedys gdzies czytalam.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:55   #996
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Kasiunka gratuluje serduszka. Trele ma rację czasem w terminie miesiączki pojawia się krwawienie. Ale dobrze, że jest wszytsko ok, mam nadzieję, że już więcej plamień nie będzie.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:56   #997
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

dziękuję dziewczyny dziś jestem szczęśliwa nawet bardziej, niż kiedy zobaczyłam II

Trele właśnie czytałam sporo o tych plamieniach ale u mnie termin miesiączki nie zgadza się. No ale nic, może w poniedziałek dowiem się co było przyczyną. Chyba zrobię badanie na progesteron na własną rękę jutro bo i tak zapewne zleci mi to dr na wizycie. A może to właśnie to okaże się przyczyną.


dziewczyny które męczą wymioty i mdłości - spróbujcie pić powoli colę. Mi dziś pomogła (a przynajmniej tak mi się wydaje ).
W razie nawrotu mąż kupił mi jeszcze imbir. Podobno dobrze działa. Trzeba zaparzyć plasterek i ewentualnie posłodzić i wypić taki napar.
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 12:25   #998
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
No to w sumie nieciekawie tam macie. Ja to na mojego bąbelka malutkiego chciałabym patrzeć 24/h no ale wiadomo, nie mogę. Poza tym jakoś jak idę di ginekologa i mam pytanie to wiem ze wie co mi mówi.. a do poloznej to chyba nie miałabym takiego zaufania..

gdzieś na forum mamusiek, chyba wrześniowo-październikowych wyczytałam ze z NFZ są tylko 3 USG i więcej nie robią Orientuje się któraś czy faktycznie tak jest.. bo ja już miałam 2..
a poza tym co myślicie o detektorach tętna płodu..? taki do użytku domowego
To chyba wszystko zależy od lekarza, ja póki co byłam na dwóch wizytach i na obydwóch miałam robione USG. Teraz jak pójdę 28 to też mam nadzieje mi zrobi.
Nie ma limitu USG na pacjentkę, przynajmniej tak mi się wydaje, na dużo rzeczy limit jest taka nasza służba zdrowia, ale chyba akurat na USG ciężarnej raczej nie.

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witam pragnę się do was dołączyć Jestem w 7 tygodniu i termin mam na 5 listopada niesamowicie się złożyło, bo maleśństwo urodzi się w okolicach moich urodzin(7 listopada) i mojej mamy (1 listopada) piękny prezent

w zeszłą środę byliśmy na usg, i zobaczyliśmy nasze maleństwo, 0,36 mm i serduszko już pięknie biło 115 uderzen na minute

niesamowita radość nosić taki mały cud pod sercem, chociaż początki ciązy do lekkich nie należą, niestety mdłości, wymioty, jadłowstręt dają się we znaki, ale już jest lekk apoprawa ale nawet to nie jest w stanie zabrać tego szczęścia na mysl, że taka mała kruszynka pięknie rośnie pod serduszkiem

prawdopodobnie zbyt często nie dam rady się u was udzielać, bo niestety samopoczucie to utrudnia, ale na pewno jak się tylko poprawi będę tu częściej
całe szczęście że nie pracuję, bo byłoby ciężko z tym wszystkim
Witaj i gratuluję że serduszko już pięknie biło Mdłości niestety trzeba przeżyć i czekać na chwilę kiedy w końcu miną

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry...
Głowa do góry, dzidziuś potrzebuje uśmiechniętej mamusi

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Witajcie

Antibia rozumiem Cię doskonale, też nie robię praktycznie nic poza tym,że na wszystko/wszystkich/o wszystko się denerwuję Już sama powoli mam siebie dość, ciekawe co mysli moje otoczenie

Edytka nie zadręczaj się, bo to nic nie zmieni. Będzie dobrze. Ale mi też świadomość różnych rzeczy, utrudnia spokojne myślenie...

Chorującym zdrówka

Witam nowe mamcie
Ja na początku ciąży podobno byłam nieznośna, na każdego "warczałam" czego szczerze mówiąc sama nie zauważałam, owszem czasami krzyknęłam albo mnie coś drażniło to powiedziałam, ale ostatnio dowiedziałam się że na początku byłam nie do wytrzymania.

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość

dziewczynki dzięki za wszystkie rady z wcześniejszą wizytą u gin. Dziś los sam za mnie zadecydował i niedawno wróciłam z pogotowia. Rano, będąc w pracy poszłam skorzystać z wc i zobaczyłam coś co mnie dobiło. Duże skrzepy krwi w śluzie, dość obfite to wszystko.Od razu wzięłam za telefon, gin nie odbiera. Powiedziałam że pilnie muszę wyjść, pojechałam do domu po badania, szybko się umyć, męża ściągnęłam do domu i za 15min byliśmy w drodze do szpitala. Oddzwoniła moja dr, zmartwiła się i prosiła odzwonić po badaniach.

W izbie przyjęć spotkałam moją katachetkę z liceum którą bardzo mile wspominam i jakoś tak kojąco na mnie podziałała rozmowa z nią. Po 15 min zostałam poproszona do doktora. Trafił mi się ginekolog bardzo polecany przez moją koleżankę i gdybym nie krępowała się mężczyzn wcześniej zapewne byłby moim prowadzącym. Dokładne USG, zanim coś powiedział minęło dobre kilka min aż zaczęłam się martwić. Jak już był pewien że wszystko ok uśmiechnął się, odwrócił do mnie monitor i pokazał pikające serduszko i powiedział że wszystko jest w porządku i z dzidziusiem i z łozyskiem naprawdę kamien mi z serca spadł i nie mogłam przestać się uśmiechać przepisał mi duphaston i zalecił dalsze konsultacje z moją prowadzącą.
Nie życzę nikomu takich przeżyć i uważajcie na siebie kobietki.
no i nowe wieści wdg usg : 6t6d i tp 8.11 a nie 11.11

w poniedziałek mam przyspieszoną wizytę i pewnie dowiem się więcej skąd to krwawienie. Narazie cieszę się że to nie odklejone łożysko no i ciągle mam przed oczami to serduszko nasze
No to musiałaś mieć stracha, ale całe szczęście że wszystko jest w porządku, serduszko bije, dzidzia rośnie, same powody do radości

A ja dzisiaj zaczynam 11 tydzień O dziwo czuję się coraz lepiej, senność znika, chociaż czuję potrzebę zwiększonej ilości godzin snu, kiedyś potrafiłam pójść spać o północy, o pierwszej i wstać do pracy o 6, a teraz nie ma mowy, ostatnio i tak jest postęp bo już nawet kładę się spać w okolicach 23, bo na początku to 20-21 i mnie już nie było
Jedyne co mi przeszkadza to to że naprawdę bardzo często jestem głodna, po prostu mi burczy w brzuchu i nie ma możliwości żebym nie zjadła.
Strasznie lubię pepsi, spreita, a że w ciąży to raczej trzeba ograniczyć to wymyśliłam sobie nowy patent żeby mieć gazowane picie kupuję wodę mineralną gazowaną, wlewam do niej soczek malinowy i pyszny napój gazowany gotowy. Jakaś alternatywa dla pepsi jest.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:28   #999
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witam czwartkowo
U mnie też dziś pochmurno, morko i szaro aż nic się nie chce...

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
wow fajnie! kupujecie czy wynajmujecie?
Wynajmujemy ale się cieszę, bo to całkiem nowy domek

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
witam pragnę się do was dołączyć Jestem w 7 tygodniu i termin mam na 5 listopada niesamowicie się złożyło, bo maleśństwo urodzi się w okolicach moich urodzin(7 listopada) i mojej mamy (1 listopada) piękny prezent

w zeszłą środę byliśmy na usg, i zobaczyliśmy nasze maleństwo, 0,36 mm i serduszko już pięknie biło 115 uderzen na minute

niesamowita radość nosić taki mały cud pod sercem, chociaż początki ciązy do lekkich nie należą, niestety mdłości, wymioty, jadłowstręt dają się we znaki, ale już jest lekk apoprawa ale nawet to nie jest w stanie zabrać tego szczęścia na mysl, że taka mała kruszynka pięknie rośnie pod serduszkiem

prawdopodobnie zbyt często nie dam rady się u was udzielać, bo niestety samopoczucie to utrudnia, ale na pewno jak się tylko poprawi będę tu częściej
całe szczęście że nie pracuję, bo byłoby ciężko z tym wszystkim
Witaj i Gratulacje

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki ja też nie mam siły na nic, dobrze, że siedzę w domu. Muszę obiad zrobić, ale tak bardzo mi się nie chce.

Chociaż u mnie pogoda już jest zachęcająco, 22 stopnie w słońcu. Ale ja po prostu nie mam siły.
Ale Ci zazdroszczę pogody

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
dziewczynki dzięki za wszystkie rady z wcześniejszą wizytą u gin. Dziś los sam za mnie zadecydował i niedawno wróciłam z pogotowia. Rano, będąc w pracy poszłam skorzystać z wc i zobaczyłam coś co mnie dobiło. Duże skrzepy krwi w śluzie, dość obfite to wszystko.Od razu wzięłam za telefon, gin nie odbiera. Powiedziałam że pilnie muszę wyjść, pojechałam do domu po badania, szybko się umyć, męża ściągnęłam do domu i za 15min byliśmy w drodze do szpitala. Oddzwoniła moja dr, zmartwiła się i prosiła odzwonić po badaniach.

W izbie przyjęć spotkałam moją katachetkę z liceum którą bardzo mile wspominam i jakoś tak kojąco na mnie podziałała rozmowa z nią. Po 15 min zostałam poproszona do doktora. Trafił mi się ginekolog bardzo polecany przez moją koleżankę i gdybym nie krępowała się mężczyzn wcześniej zapewne byłby moim prowadzącym. Dokładne USG, zanim coś powiedział minęło dobre kilka min aż zaczęłam się martwić. Jak już był pewien że wszystko ok uśmiechnął się, odwrócił do mnie monitor i pokazał pikające serduszko i powiedział że wszystko jest w porządku i z dzidziusiem i z łozyskiem naprawdę kamien mi z serca spadł i nie mogłam przestać się uśmiechać przepisał mi duphaston i zalecił dalsze konsultacje z moją prowadzącą.
Nie życzę nikomu takich przeżyć i uważajcie na siebie kobietki.
no i nowe wieści wdg usg : 6t6d i tp 8.11 a nie 11.11

w poniedziałek mam przyspieszoną wizytę i pewnie dowiem się więcej skąd to krwawienie. Narazie cieszę się że to nie odklejone łożysko no i ciągle mam przed oczami to serduszko nasze
Cieszę się z dobrych wieści
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:39   #1000
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Hej dziewczyny!

Podłączam się do Was - jestem w 7 tygodniu ciąży

Dziecko nieplanowane, ale jak tylko zobaczyłam 2 kreski...
Oprócz zmęczenia, płaczliwości, czasami jakichś małych nudności i apetytu za dwoje nic mi nie dolega. Jedyne na co mam ochotę się poskarżyć to ja sama! Zrobiłam się strasznie pesymistyczna - że pewnie poronię, że ciąża będzie zagrożona, że ciągle coś nie tak. No luuuudzie Myślę, że po 1 USG mi się trochę zmieni

No to zameldowałam się i zmykam!
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:48   #1001
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez orchid87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Podłączam się do Was - jestem w 7 tygodniu ciąży

Dziecko nieplanowane, ale jak tylko zobaczyłam 2 kreski...
Oprócz zmęczenia, płaczliwości, czasami jakichś małych nudności i apetytu za dwoje nic mi nie dolega. Jedyne na co mam ochotę się poskarżyć to ja sama! Zrobiłam się strasznie pesymistyczna - że pewnie poronię, że ciąża będzie zagrożona, że ciągle coś nie tak. No luuuudzie Myślę, że po 1 USG mi się trochę zmieni

No to zameldowałam się i zmykam!
Witaj Tymi obawami się nie martw, każda z nas pewnie co chwilę sobie coś takiego do głowy wbija.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:01   #1002
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Mam nadzieję, że nie zabrzmi to źle, ale pocieszyło mnie to trochę
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:06   #1003
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez orchid87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Podłączam się do Was - jestem w 7 tygodniu ciąży

Dziecko nieplanowane, ale jak tylko zobaczyłam 2 kreski...
Oprócz zmęczenia, płaczliwości, czasami jakichś małych nudności i apetytu za dwoje nic mi nie dolega. Jedyne na co mam ochotę się poskarżyć to ja sama! Zrobiłam się strasznie pesymistyczna - że pewnie poronię, że ciąża będzie zagrożona, że ciągle coś nie tak. No luuuudzie Myślę, że po 1 USG mi się trochę zmieni

No to zameldowałam się i zmykam!
Witaj i Gratulacje

Takie rozterki ma każda z nas...trzeba myśleć pozytwnie
Kiedy masz 1 wizytę??
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:24   #1004
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witam czy moge dolaczyc?jestem mama 20 miesiecznej lenki,wczoraj zrobilam test i 2 kreski;] wdg kalk.to 5 tydz i t.p na 26 listopad po swieetach wybieram sie do lekarza
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:29   #1005
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
Koala nie zdążyłam Ci jeszcze podziękować za podpowiedz a jak się teraz miewasz, wszystko ok?

Antibia ojej wiem co przeżywasz bo i mi mdłości i wymioty nie dają spokoju i już wszystkiego próbuję żeby troszkę sobie ulżyć... spróbuj popijać cały dzien herbatkę miętową ale taką chłodną bo gorące napoje mogą potęgować mdłości. Mi trochę pomaga

witam nowe mamusie i życzę przede wszystkim spokojnej i zdrowej ciąży

Amcizia podpowiedz co to za leki na te nasze dolegliwości ??


dziewczynki dzięki za wszystkie rady z wcześniejszą wizytą u gin. Dziś los sam za mnie zadecydował i niedawno wróciłam z pogotowia. Rano, będąc w pracy poszłam skorzystać z wc i zobaczyłam coś co mnie dobiło. Duże skrzepy krwi w śluzie, dość obfite to wszystko.Od razu wzięłam za telefon, gin nie odbiera. Powiedziałam że pilnie muszę wyjść, pojechałam do domu po badania, szybko się umyć, męża ściągnęłam do domu i za 15min byliśmy w drodze do szpitala. Oddzwoniła moja dr, zmartwiła się i prosiła odzwonić po badaniach.

W izbie przyjęć spotkałam moją katachetkę z liceum którą bardzo mile wspominam i jakoś tak kojąco na mnie podziałała rozmowa z nią. Po 15 min zostałam poproszona do doktora. Trafił mi się ginekolog bardzo polecany przez moją koleżankę i gdybym nie krępowała się mężczyzn wcześniej zapewne byłby moim prowadzącym. Dokładne USG, zanim coś powiedział minęło dobre kilka min aż zaczęłam się martwić. Jak już był pewien że wszystko ok uśmiechnął się, odwrócił do mnie monitor i pokazał pikające serduszko i powiedział że wszystko jest w porządku i z dzidziusiem i z łozyskiem naprawdę kamien mi z serca spadł i nie mogłam przestać się uśmiechać przepisał mi duphaston i zalecił dalsze konsultacje z moją prowadzącą.
Nie życzę nikomu takich przeżyć i uważajcie na siebie kobietki.
no i nowe wieści wdg usg : 6t6d i tp 8.11 a nie 11.11

w poniedziałek mam przyspieszoną wizytę i pewnie dowiem się więcej skąd to krwawienie. Narazie cieszę się że to nie odklejone łożysko no i ciągle mam przed oczami to serduszko nasze

Cieszę się że z dzidziolem wszystko ok Dobrze,że pojechałaś na to pogotowie.
No i gratuluję serduszka

Cytat:
Napisane przez orchid87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Podłączam się do Was - jestem w 7 tygodniu ciąży

Dziecko nieplanowane, ale jak tylko zobaczyłam 2 kreski...
Oprócz zmęczenia, płaczliwości, czasami jakichś małych nudności i apetytu za dwoje nic mi nie dolega. Jedyne na co mam ochotę się poskarżyć to ja sama! Zrobiłam się strasznie pesymistyczna - że pewnie poronię, że ciąża będzie zagrożona, że ciągle coś nie tak. No luuuudzie Myślę, że po 1 USG mi się trochę zmieni

No to zameldowałam się i zmykam!
Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
Witam czy moge dolaczyc?jestem mama 20 miesiecznej lenki,wczoraj zrobilam test i 2 kreski;] wdg kalk.to 5 tydz i t.p na 26 listopad po swieetach wybieram sie do lekarza
Witamy i zapraszamy

A mnie dziś tak głowa boli...
Jestem dziś w ogóle taka śnięta..., nawet godzinna drzemka nie pomogła.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:33   #1006
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez orchid87 Pokaż wiadomość
Podłączam się do Was - jestem w 7 tygodniu ciąży


Zrobiłam się strasznie pesymistyczna - że pewnie poronię, że ciąża będzie zagrożona, że ciągle coś nie tak. No luuuudzie Myślę, że po 1 USG mi się trochę zmieni
Witaj i gratuluję

heh cały czas te myśli do mnie wracają.....mimo tego że częściej zaczęłam myśleć pozytywnie to po chwili i tak własnie takie myśli wracają....no ale po pierwsze ja jestem po przejściach i już raz poroniłam....po drugie teraz znów o dzieciątko staraliśmy sie 2 lata....a to robi swoje w psychice.....do tej pory ciężko mi uwierzyć że to się dzieje....



Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
Witam czy moge dolaczyc?jestem mama 20 miesiecznej lenki,wczoraj zrobilam test i 2 kreski;] wdg kalk.to 5 tydz i t.p na 26 listopad po swieetach wybieram sie do lekarza
Witaj gratulacje! Lenka ładne imię i fajnie będziesz miała niewielką różnicę pomiędzy dzieciątkami
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:36   #1007
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
Witam czy moge dolaczyc?jestem mama 20 miesiecznej lenki,wczoraj zrobilam test i 2 kreski;] wdg kalk.to 5 tydz i t.p na 26 listopad po swieetach wybieram sie do lekarza
Witaj Malinko

Dzastin współczuję bólu głowy
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:43   #1008
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

jest jest jest!!!Widziałam dzisiaj a nwet słyszałam z TŻ nasze małe serduszko!!!!! cudo, jestem taka podekscytowana niestety torbiele sie nie zmniejszyłylekarz kaze czekac byle do 13 tyg....
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:01   #1009
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witajcie Kochane Dzis chyba dostalam @, pisze chyba bo tak mysle ze to @ 27 dni cyklu, cos mało no, ale...
Ciesze sie bo nie jestem gotowa na dziecko i zaliczylabym wpadke.
Ale wiecie co z drugiej strony sie martwie ze jestem bezpłodna...bo teoretycznie powinnam zajść w ciąże a tu nic...znaczy zrozumcie mnie-ciesze sie ze nie jestem w ciazy, ale martwie sie na przyszlosc. Powinnam chyba zrobic sobie jakies badania na plodnosc...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 18:08   #1010
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
jest jest jest!!!Widziałam dzisiaj a nwet słyszałam z TŻ nasze małe serduszko!!!!! cudo, jestem taka podekscytowana niestety torbiele sie nie zmniejszyłylekarz kaze czekac byle do 13 tyg....
super a który masz dziś tc??
to żeby torbielki się wchłonęły

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Dzis chyba dostalam @, pisze chyba bo tak mysle ze to @ 27 dni cyklu, cos mało no, ale...
Ciesze sie bo nie jestem gotowa na dziecko i zaliczylabym wpadke.
Ale wiecie co z drugiej strony sie martwie ze jestem bezpłodna...bo teoretycznie powinnam zajść w ciąże a tu nic...znaczy zrozumcie mnie-ciesze sie ze nie jestem w ciazy, ale martwie sie na przyszlosc. Powinnam chyba zrobic sobie jakies badania na plodnosc...
No to dobrze, że się stało tak jak chciałaś

A bezpłodnością się nie martw narazie, bo badania zalecane są dopiero po roku starań
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:11   #1011
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

A jakie badania zalecają, wiesz moze?
Po roku az? O kurcze to musze sie rok "starac" zeby dopiero mowic o ewentualnej bezplodnosci?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:17   #1012
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jakie badania zalecają, wiesz moze?
Po roku az? O kurcze to musze sie rok "starac" zeby dopiero mowic o ewentualnej bezplodnosci?
Nie martw się tym narazie
Tak u zdrowej pary po roku.
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:19   #1013
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witam! i zmykam

Witam nowe mamusie

Jestem taka senna. Idę spać nadrobię jutro pozdrawiamy
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:23   #1014
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Nie martw się tym narazie
Tak u zdrowej pary po roku.
Na razie nie, ale co jak sie okaze ze przyjdzie mi zbierac na in vitrowszystko jest mozliwe w tej sprawie...a rok wydaje sie baaardzo dlugo, bo rok BEZ przyczyny nie zajsc w ciaze...

Kochane tak czy siak bede Was podczytywac, pozdrawiam Was, duzo zdrówka w tym I trymestrze ciazy i przez całe 9 mcy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:36   #1015
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Agatau to tak nie działa, tylko 50%! zapłodnionych kom. jajowych się zagnieżdża, także może do samego zapłodnienia doszło, po jedym razie na pewno nie ma co mówić o bezpłodności, a skoro mówisz, że nie byłaś gotowa, to dobrze, że dzidziolka jeszcze nie ma- pojawi się w odpowiednim czasie

Antibia- superrrrrrrr A co lekarz mówił, jeśli te torbiele się jednak nie wchłoną lub nie zmniejszą?

Witam nowe mamusie

Wczoraj mała nas rozwaliła- położyliśmy się razem z nią jak zasypiała, na łóżku obok i jak już zapadła taka cisza, mąż do mnie konspiracyjnym szeptem "chodź, daj buziaka", na to, zanim ja zdążyłam zareagować, jak najbardziej wcale nie śpiące dziecięcie, krzyczy "nie, nie, nie dam ci buziaka" fajnie to zabrzmiało
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 19:39   #1016
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
a poza tym co myślicie o detektorach tętna płodu..? taki do użytku domowego
Wiesz co czytałam sporo o tym i to tylko prowadzi do nerwów. Trzeba długo szukać tego tętna i czasem się włącza panika, że nie slīchać, a to po prostu ułożenie dziecka uniemożliwia odnalezienie tego tętna.

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Boję się bardzo o to czy dziecko nie będzie chore. Od dwóch lat pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych mam różne przypadki od porażenia mózgowego, autyzmu itp. do lekkiego upośledzenia. Dziewczyny ta świadomość, którą mam nie daje mi normalnie cieszyć się ciążą.
Też pracuję w szkole integracyjnej. Miałam przy pierwszej ciąży duże obawy, ale teraz stwierdzam, że trzeba być po prostu dobrej myśli.

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Wanienke tez miałam taka normalna ze stojakiem przez 3 mies a potem kupilam taka gabkę w kształcie misia pieluszke tetrowa na to kładlam i tak synka kąpałam bo on za bardzo nie przepadał za kąpielą.
Ta gąbka mi się kojarzy z siedliskiem różnych dziwnych rzeczy, bo się całkiem nie da tego wypłukać z wszelkiego dziadostwa.

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam przyspieszoną wizytę i pewnie dowiem się więcej skąd to krwawienie. Narazie cieszę się że to nie odklejone łożysko no i ciągle mam przed oczami to serduszko nasze
Super
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 20:14   #1017
koala19
Raczkowanie
 
Avatar koala19
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 180
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

a ja mam straszne mdłosci ale walcze z nimi i jeszcze nie wymiotowałam, jutro wizyta o 9:40 i mam nadzieje ze wszystko ok bedzie bo naprawde dbałam o siebie ten tydzien i mysle ze wszystko sie tam wchłania i przykleja
powiedzcie mi ważna rzecz, chodzicie z waszymi chlopami na wizyty? ja bylam z moim za kazdym razem ale nie wchodzil do gabinetu i jutro mam zamiar wziąźć ze sobą i wejsc odrazu z nim tylko czy lekarz go nie wyprosi czy coś? mi obecnosc tż wcale nie krępuje a place 120 zł wiec wymagam
__________________
27.10.2013 na świat przyszła Basia
koala19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 20:22   #1018
Inez92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 41
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

To i ja chętnie dołączę Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. OM 11.02., jestem w 6 tygodniu. Jutro mam pierwszą wizytę, ciekawa jestem strasznie tego co zobaczę
Inez92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 20:24   #1019
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
super a który masz dziś tc??
to żeby torbielki się wchłonęły
wg USG 6tydz i 2 d za 2 tyg kontrola. jesi z nimi sie nic nie bedzie działo to niby w 2 trymestrze mozna laparaskopowo usunąc ale jeszcze o tym nie mysle. i tak za kilka tyg trzeba mi bedzie szew zalożyc.
mam jescze takie troszke dziwne mysli bo chodze do lekarza prywatnie duzo bierze ale wiem że jest dobrym specjalista a oprocz tego jest ordynatorem w szpitalu, znam go tez z poprzedniej ciąży,ufam mu ale mam wrazenie że on teraz bardziej zajmuje sie tymi moimi torbielami. do tej pory nie mam założonej karty ciąży, nie zwazyl mnie nie zleciłzadnych badan itp. tam gdzie chodze obecnie to ma głównie USG w drugim gabinecie ma wieksze zaplecze. nie wiem co o tym myslec...w poprzednich ciążach na kazdej wizycie byłam badana włacznie z piersiami waga itp.nie wiem czy chce zmieniac lekarza, mój taki zaufany przyjmuje bardzo daleko no i juz obecnie nie pracuje w szpitalu Panstwowym tylko w prywatnym a na pporód tam mnei nie stac....
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 23:02   #1020
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

witam ja dzis mimo ze gorszy dzien bo wymiotowalam ledwo z łózka wstałam,a le w w końcu popołudniem na basen i aqua aerobic pojechalam, troszke tam odpoczęłam od mdłości, jakoś w wodzie mnie nie męcza więc korzytsma jak tylko nie mam zawrotów głowy

kasiunka8998 a ten lek na mdłosci co mi ginka zapisałą to metoclopramidum polpharma. niby w ulotce pisze ze nie wolno w 1 trymestrze, ale doczytalam na necie ze on jest nalezy do kategorii B więc w badaniach na zwierzetach nie bylo zadnych negatywnych skówtków, a na kobietach w ciąży w koncu s]lekow nie testuja a lekarze chyba wiedza co mozna wiec jak jest tak bardzo zle to biore, bo jadlowstret i niejedzenie gorsze od wziecia jednej tabletki.

tak samo jest z chorowaniem i kaszlem lepiej wziac syrop czy w najgorszym przypadku antybiotyk niz tak kaszlec bo przez te skurcze przy kaszlu moze dojsc do odklejenia sie łożyska, więc myślę, że w sumie umiar i rozsądek we wszystkim i ze wszytskim w ciąży

i witam nowe mamusie
__________________
zaczęło się 14 VIII 2009
zaręczyny 14 VIII 2010
ślub 21 V 2011


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110521580820.html

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev308pf___.png


Edytowane przez Amcizia
Czas edycji: 2013-03-21 o 23:03
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.