:/ nic nie pomaga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 19:26   #1
jameelah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7

:/ nic nie pomaga


witam
chcialam sie troche pozalic wam odnosnie moich zmagan.
ciagle tyje. nie wazne jak sie odzywiam i cwicze..waga wciaz idzie w gore. bylam juz u lekarza..powiedziala mi ze zle jem..zalecila diete warzywno-owocowa przez 6 tygodni, czyli same warzywka, troche owocow, pic moglam herbaty ale bez cukru, wode czy jakies ziolka typu pokrzywa, mieta itp. diete prowadzilam bardzo dokladnie (z reguly jak cos robie to dokladnie), raz tylko bylo odstepstwo bo wypilam kawe z mlekiem (bylam na imprezie).. i normalnie czlowiek chudnie na diecie tego typu..a ja? NIC kompletne zero, jedynie co to czulam sie oczyszczona.. ani cm mniej ani kg mniej .zupelnie nic..pozniej zalecili mi diete 1000-1200 kcal.. odpowiednio ulozona.. tez nic.. waga od pol roku cigle rosnie.. juz nie wiem co mam robic:/ chcialam skierowanie na badania ale lekarz powiedzial ze niepotrzebne sa bo widocznie ja cos zle robie:/ juz mam dosc.. nie wiem moze zrobie badania na wlasna reke..tylko jakie? tarczyca?hormony? moze ktos mial podobny przypadek i wie od czego zaczac zeby znalezc przyczyne?
prosze o pomoc
jameelah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:55   #2
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: :/ nic nie pomaga

Cytat:
Napisane przez jameelah Pokaż wiadomość
chcialam skierowanie na badania ale lekarz powiedzial ze niepotrzebne sa bo widocznie ja cos zle robie:/
śmieszne.
to wlasnie uwielbiam u niektórzych lekarzy - próbują "leczyc" bez poznania przyczyn.

ja bym się na Twoim miejscu domagała skierowania, a jesli dalej nie będzie chciał dac wybierz sie do innego lekarza. Na pewno tarczyca jest do sprawdzenia w takim wypadku!
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:19   #3
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: :/ nic nie pomaga

Jameelah -Koniecznie zbadaj poziom hormonów tarczycy- ft3 i ft4 oraz zrób krzywą insulinową.
Stety niestety mogą być problemy ,aby uzyskać skierowanie na bezpłatne ww badania więc najlepiej prywatnie. Szybko i od ręki.

Btw. masz jeszcze jakieś inne niepokojące symptomy ?
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:48   #4
jameelah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: :/ nic nie pomaga

dziekuje za odp.
zalezy co nazwac symptomami.. albo spie ciagle albo nie spie w ogole przez np tydzien (no 2 h na dobe spie)..poza tym jakos nie zauwazylam nic innego czy dziwnego..
no tak niestety z lekarzami jest:/

p.s. niedlugo bede we wroclawiu - ktos wie gdzie mozna zrobic badania?gdzie najszybciej? oczywiscie prywatnie bo na kase to nie licze

pozdrawiam
jameelah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 00:48   #5
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: :/ nic nie pomaga

ja robiłam Dolmedzie lub na Pasteura (chyba )
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:08   #6
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: :/ nic nie pomaga

a ile najdłużej trwała twoja dieta, ja u siebie na wadze widziałam różnice dopiero po miesiącu odchudzania i ćwiczeń, a pozniej co tydzien
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.