Błagam pomocy :(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 12:39   #1
Madziuss930
Przyczajenie
 
Avatar Madziuss930
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 12
Angry

Błagam pomocy :(:(:(


Hej Mój temat nie jest związany z tym wątkiem ale w ogóle nie wiem co mam zrobić może wy mi pomożecie ? No więc tak już od tygodnia gdy wstaję rano zaczyna boleć mnie brzuch czuję się jakbym zaraz miała zwymiotować ale nic się nie dzieje .. cały czas mi się odbija .. a kiedy mi się odbije .. te odruchy wymiotne na chwilę ustają .. nie biorę żadnych leków i nie jestem w ciąży. Oprócz odbijania mam jeszcze gazy .. nudności .. wszystkie objawy przechodzą mi około godziny 13-14 co mam robić proszę pomóżcie .. i no i jeszcze ten kau taki rzadkawy nie zbity i jeszcze dziś zaczęło mi się kręcićw głowie i to już trwa z godzinę pomocy do lekaża idę dopiero za 4 dni ::: a czuję się oropnie .. na początku myśłałam że to grypa zółądkowa bo już ją przechodziłam ale to nie to. Pisałam na różnych forach ale nie dostałam odpowiedzi .. mam nadzieję że wy mie pomożecie ..z góry dzienki ...
Madziuss930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:03   #2
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Błagam pomocy :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Madziuss930 Pokaż wiadomość
Hej Mój temat nie jest związany z tym wątkiem ale w ogóle nie wiem co mam zrobić może wy mi pomożecie ? No więc tak już od tygodnia gdy wstaję rano zaczyna boleć mnie brzuch czuję się jakbym zaraz miała zwymiotować ale nic się nie dzieje .. cały czas mi się odbija .. a kiedy mi się odbije .. te odruchy wymiotne na chwilę ustają .. nie biorę żadnych leków i nie jestem w ciąży. Oprócz odbijania mam jeszcze gazy .. nudności .. wszystkie objawy przechodzą mi około godziny 13-14 co mam robić proszę pomóżcie .. i no i jeszcze ten kau taki rzadkawy nie zbity i jeszcze dziś zaczęło mi się kręcićw głowie i to już trwa z godzinę pomocy do lekaża idę dopiero za 4 dni ::: a czuję się oropnie .. na początku myśłałam że to grypa zółądkowa bo już ją przechodziłam ale to nie to. Pisałam na różnych forach ale nie dostałam odpowiedzi .. mam nadzieję że wy mie pomożecie ..z góry dzienki ...
Witam.A nie możesz iść do lekarza od razu?Trudno radzić jeśli się lekarzem nie jest,a nawet lekarz raczej telefonicznie nie udzieliłby porady.Pomoc doraźna jest całodobowa,jeśli teraz nie możesz iść do swojego lekarza.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:09   #3
Madziuss930
Przyczajenie
 
Avatar Madziuss930
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 12
Dot.: Błagam pomocy :(:(:(

Dzienki za informację .. Normalnie sama bym na to nie wpadała . Jeśli macie mi pisać że np. 'Witam.A nie możesz iść do lekarza od razu" No heloł ?! przecież pisałam że wizytę mam za 4 dni a poza tym nie mam kiedy iść To ja dziękuję za te odpowiedzi ;P MAm pytanie gdzie tu się usuwa wątek ?
Madziuss930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:55   #4
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Błagam pomocy :(:(:(

A może odrobinę kultury?przecież dziewczyna chciała Ci pomóc,a Ty od razu z pretensjami wyjazd..nio i pytanie czego oczekujesz od Wizażu??Bo chyba nie diagnozy..Dolegliwości które opisałaś mogą byc objawem całej litanii chorób od zapalenia żołądka przez przytrucie,chorobę wrzodową i całą masę innych rzeczy.W obecnej chwili,jeśli nie dasz rady iśc do lekarza,to jedyne rozsądne wyjście to picie herbatki z rumianku,bo to chyba jedyne,co nie zaszkodzi,jakikolwiek lek to ryzyko
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:05   #5
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Błagam pomocy :(:(:(

myśle, ze dalsza dyskusja nie ma sensu, a watek moze zamknac moderator, czyli m.in. ja i zaraz to zrobie
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.