aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-08, 20:38   #31
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem co w tym niekonwencjonalnego czy dziwnego? Ja czasem nosze czerwoną torbę do czarnej kurtki i jeansów i nikt mnie jakoś palcami nie wytyka...

Uważam, że lepiej wygląda "inna torebka" jako detal niż od góry do dołu człowiek ubrany w jeden kolor...

Ale to moje zdanie.
A ja je w pełni podzielam
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 00:20   #32
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
witam
chodze po sklepach i patrze a tu same świecidła: oczo***ne torebki w kolorze srebra, buty jak panienki z domów publicznych: różowa ekoskróak. jejuu jak dla mnie to kicz. i sie zastanawiam czy ktos to nosi? moze ja jestem inna i nie mam gusta, nie umiem sie ubrac


ostatnio na ulicy co raz wiecej zauważam takze takie połaczenia jak: torebka z jakiejs świecacej sie skórki http://allegro.pl/item308729977_swie...rebka_h_m.html i zwykłe buty np kozaki
ALBO turkusowa torebka do czarnej kurtki i jeansów. Pasuje takie cos?
jak dla mnie to to razi troche ale czy tak mozna nosic? ja sama mam buty zamszowe adidasy i nie wiem czy taka "z ekoskóry" torba pasowałaby a one głownie teraz sa w sklepach.



ciekawi mnie zdanie innych osób
a to co bys powiedziała na to co bys w Anglii zobaczyła

A tak naprawde w Polsce to jak ktos sie ubiera inaczej niz wszyscy, to duzo ludzi dziwnie na takie osoby patrzy ha


turkusowa torebka, jak najbardziej pasuje do czerni
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 01:43   #33
agusa23
Raczkowanie
 
Avatar agusa23
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 484
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
witam
chodze po sklepach i patrze a tu same świecidła: oczo***ne torebki w kolorze srebra, buty jak panienki z domów publicznych: różowa ekoskróak. jejuu jak dla mnie to kicz. i sie zastanawiam czy ktos to nosi? moze ja jestem inna i nie mam gusta, nie umiem sie ubrac


ostatnio na ulicy co raz wiecej zauważam takze takie połaczenia jak: torebka z jakiejs świecacej sie skórki http://allegro.pl/item308729977_swie...rebka_h_m.html i zwykłe buty np kozaki
ALBO turkusowa torebka do czarnej kurtki i jeansów. Pasuje takie cos?
jak dla mnie to to razi troche ale czy tak mozna nosic? ja sama mam buty zamszowe adidasy i nie wiem czy taka "z ekoskóry" torba pasowałaby a one głownie teraz sa w sklepach.



A co wg. ciebie lepiej by wyglądała jakby miała świecącą torbę, świecące buty, świecący pasek? Jak na tej fotce?

http://www.allegro.pl/item310046864_...rzana_m_l.html


Albo turkusową torbę do turkusowej kurtki i turkusowych spodni?

Cała na jeden kolor, to byłoby już gustownie?
Jak tu:

http://www.allegro.pl/item304553197_...ris.html#photo


Cóż to niestety nie jest aż tak proste...
__________________
Mój Blog :
http://wyskoczyospodpazurka.blogspot.com/


Zapraszam!





agusa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 02:06   #34
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Pani ktora zalozyla ten watek ma pewien problem. Chce naprawiac swiat ale nie ma po co bo ci ludzie sami chca sie tak ubierac. Jest konserwatywna ale konserwatyzm jak sama nazwa prowadzi do zapuszkowania sie;p A niestety uwazam ze tacy ludzie po jakims czasie zapetlania sie w swoich pogladach sa po prostu ograniczeni jak wiesniacy ktorzy pojda z widlami na czarownice bo leczyla ludzi w wiosce dla nich w niepojety sposob wiec byla winna nieurodzaju i zmniejszenia populacji u gerbili w azji.
Sama mam problem z trawieniem niektorych kwiatkow chodzacych po ulicy no ale coz... wlasnie fajne jest to ze jestesmy inne.
Jedne stawiaja na sile argumentu a drugie na argument sily w przekazie.
Zamykajac sie w gustownym swiecie pozbawilibysmy sie roznorodnosci i zaczelibysmy sie... nudzic. Wiec cieszmy sie odmiennoscia i zyjmy bez granic
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.