Dzień Chłopaka - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-17, 21:25   #1
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie

Dzień Chłopaka - wątek zbiorczy


Co można wręczyć chłopakowi z okazji jego święta, coś symbolicznego tak jak kwiatuszek na Dzień Kobiet ?

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:28   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dzień Chłopaka

aggie napisał(a):
> Co można wręczyć chłopakowi z okazji jego święta, coś symbolicznego tak jak kwiatuszek na Dzień Kobiet ?
>
>

Hm... symbolicznie, to może pończoszkę?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:34   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Dzień Chłopaka

A kiedy to jest??????

Ciężko powiedzieć Mój najbardziej by się ucieszył z gazety motoryzacyjnej

A tak poważnie, to ciężko znaleźć coś symbolicznego To może być ładne pióro, długopis, lizak w kształcie serca z napisem "kocham Cię" Ale pióro nie jest symboliczne, a lizak trochę dziecinny

Może mała rameczka na małe zdjęcie na biurko, albo z kolei duże (powiększone) zdjęcie na ścianę, albo po prostu kwiatek, albo dobre winko wspólnie wypite?

Kurczę, ciężko robić małe, symboliczne prezenciki facetom, cio?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:38   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Dzień Chłopaka

hehe, a mój z rowerowej.albo czegokolwiek związanego z rowerami.

ale chodzi ci ogólnie o jakiegoś tam chłopaka/chłopaków, czy o Twojego chłopaka? bo to wymaga różnego zaangażowania w wybór prezentu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:43   #5
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Dzień Chłopaka

Chodzi o mojego chłopaka to już 3x cosik dostanie a mi zaczyna brakować koncepcji
Zło, co byś zrobił z tą pończoszką jakbyś takową dostał ?
Nio właśnie, facetowi kupić coś symbolicznego.. masiakra dziewczynie dać kwiatuszka ładnego i się będzie cieszyć.. a facet.. eh
Siakieś czekoladki ? Ja nie wiem kurna
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:49   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Dzień Chłopaka

acha-to sprawa jest o wiele łatwiejsza.
jeśli ma jakąś pasję, to jakiś drobiazg z nią związany-to się najlepiej sprawdza.
a jak nie ma -może ugotuj mu coś pysznego( przez żołądek do serca, hehe).to też się zawsze sprawdza.
jeszcze pomyślę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 21:57   #7
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Dzień Chłopaka

heh, a ja wlasnie swojemu kupilam ramke na biurko do pracy (bo tak sobie zazyczyl ) i wskadzilam w nia zdjecie, ktore mu sie podobalo najbardziej z naszych wakacji. A nie wiedzialam nawet, ze jest teraz dzien chlopaka (a moze byc tez mezczyzny?), to akurat sie wpasuje

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-17, 21:58   #8
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Dzień Chłopaka

Hmmmmm...


Nio nie wiem...
Ugotować.. niee nie nadaję się
A co do pasji.. no ma, ale żaden drobiazg do główki mi nie przychodzi
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 22:17   #9
aneczka1806
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 170
GG do aneczka1806
Re: Dzień Chłopaka

Ja swojemu upiekę pyszny tort orzechowy jego ulubione ciacho Moje Słoneczko jak widzi ten tort, to aż mu się buźka sama uśmiecha
__________________
Wybieram grupę White!
aneczka1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 22:20   #10
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dzień Chłopaka

Jejku, strasznie indywidualna to sprawa, mój np bardziej by się ucieszył z wiatraka do kompa czy innych pierdółek do jego maszyny niż z ramki na zdjęcia. Na czekoladki też by się pewnie skusił . A może kolacyjka z winkiem? Jak twierdzisz że się nie nadajesz to może bardziej doceni jak jednak Ci coś wyjdzie . Albo same winko, sexy bielizna i sama przewiąż się kokardką, mój by oszalał z radości na taki prezencik
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 23:10   #11
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Dzień Chłopaka

Najlepiej kupić mu komplet bielizny w twoim rozmiarze, z pewnością się ucieszy, a ciasto zrób koniecznie np. "Kreta" 15 minut i ciacho gotowe - każdemu wyjdzie sprawdzone, nawet najgorszej niezdarze kuchennej.

Zgrzeweczkę jakiegoś naprawdę dobrego jeśli lubi.
Zabawny krawat.

Ja zawsze i każdemu robię kilka prezentów, a jeden zawsze stanowi rzecz pożyczoną od solenizanta, oczywiście nie specjalnie to pożyczam, ale zawsze coś się znajdzie takiego np. książka - zawsze to wzbudza niezłą sensację.

Ja uwielbiam robić ludziom kawały: koledze informatykowi dałam szczotkę ryżową z własnoręcznie zrobioną metką i pieczątką z treścią o delikatnym włosiu do czyszczenia monitorów, koleżance plastyczce płytę chodnikową z wypisanymi życzeniami oraz pomocną dłoń - ręka manekina w seledynowym kolorze. Koledze metalo-pankowi metr grubego łańcucha dla psa, bo zawsze nosił klucze na łańcuszku.

Trzeba coś podpatrzeć i ciut przedobrzyć. Ale oprócz takiego kawału miło jest dać jakiś normalny prezencik.
Ciekawą gałkę do przerzucania biegów - czy jak to się tam nazywa.
Kiedyś chłopcom dawało się smoczek na wstążće, ale to były dawne czasy.
A kiedy w końcu ten dzień chłopca?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-17, 23:19   #12
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Dzień Chłopaka

Dzień Chłopca jest 30 września.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 23:27   #13
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Dzień Chłopaka

Dzięki Kakusiu - już zaczne myśleć nad czyms szalonym, co by tu zmalować albo namalować.
Właśnie mi się przypomniało, że jak byłam zagranicą, to były świetne ogromne pocztówki z życzeniami takie na metr wysokości.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 00:54   #14
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Dzień Chłopaka. CO?? Jaki dzień? Jakiego chłopaka?

O NIE! 30 września jest święto tłumaczy (czyli Dzień Tłumacza ), których patronem jest św. Hieronim. I co ja słyszę? Wcisnęli nam jeszcze Dzień Chłopcaa, jakby nie było innych dat (a kto jest patronem Chłopca, jeśli mogę tak niedyskretnie zapytać, w kalendarzu oprócz Hieronima jest jeszcze Honoriusz i Wera. Stawiam na Werę ).
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, oj nie...
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 06:14   #15
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dzień Chłopaka. CO?? Jaki dzień? Jakiego chłopaka?

Cóż, w takim razie pończoszkę należy wręczyć w pierwszym napotkanym biurze tłumaczeń
Takie życie...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 14:20   #16
create
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1
Re: Dzień Chłopaka

wiec sprawa cgyba sie w ogolnosci rozchodzi o prezenty. Maja duzo racji te z Was ktore mowia o tym zeby kupic rzecz zwiazana z zamilowaniem swojego chlopaka. Tylko zainteresujcie sie sprawa, cokolwiek to by nie bylo, czy wiatraczek, czy przezutka do roweru, czy czesc samochodowa. jeden - ustalcie, co by sie przydalo Waszemu chlopakowi dwa - teraz pojdzcie do kiosku,gdzie mozna na miejscu czytac prase i przegladnijcie czasopisma fachowe na dany temat, jaka firma co produkuje i za ile trzy - wejdzcie na fora podobne do tych i zerknijcie na opinie uzytkownikow. 4 - dokanjcie zakupow. Wlasnie teraz tak postepuje szukajac prezentu (kremu), dla swojej dziewczyny.
pozdrawiam, pozatym pomysl z obwiazaniem sie kokarda w ramch prezentu jest tez niczego sobie.
create jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 17:42   #17
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Re: Dzień Chłopaka

A ja miałabym pytanie dla dziewczynek chodzących jeszcze do szkoły! Co kupujecie lub kupiłyście kiedyś chłopakom?
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-21, 08:21   #18
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Re: Dzień Chłopaka

Kurczę! dobrze, że przypomniałyście! Bo znowu bym zapomniała... Ale mój chłopak też nie pamięta nigdy, więc luz, tylko że teraz będę mogła wyskoczyć z niespodzianką! :: dzięki!! pzdr
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-21, 10:24   #19
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Dzień Chłopaka

o nieeeeeeeeee..dzień chłopaka ;( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu i co ja teraz zrobie nie mam pomysłu ani co kupić mojemu Niedzwiadkowi ani tacie ehhhhh tacie kupie krawat albo ksiązke chyba i styknie ale mojemu to nie wiem (wrrrrrr on mi jeszcze zalega z prezentem urodzinowym :/ ale to tak na marginesie ) on sie interesuje kabaretem przed i powojennym :< a trudno znaleźć cokolwiek z tej materii ksiązek innych też mu nie kupię oststnio kupiłam mu marqueza ale on chyba nie preferuje mojej ukochanej literatury iberoamerykańskiej ,ale przeczytał i dostał juz kilka odemnie więc nie bede mu ciągle książek kupować :/ pluszaczka dostał jednego i takiego sweet że szok więc tez odpada,słodszego nie znajde....pióro odpada bo jest leworęczny,jakieś pachnidło też bo wierny jest cool water davidoffa a ciężko ją gdzieś dostać pozatym chyba mnie chwilowo nie stać ,ostatnio przywiozłam mu z komniakowa z muzeum koronek serwetke hihi i szkatułke ale do tej pory uwazam że to babski prezent hehe wczoraj dostał odemnie niedzwiadka i żabke(czyli mnie i jego) z kasztanów hihi sama robiłam dostał też list na liściach z wierszem który sama napisałam i pomysły mi sie ciut wyczerpały ,a WY kochanieńkie może mi pomożecie??? dodam że lubi kolor niebieski
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 19:30   #20
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Smile Dot.: Dzień Chłopaka

A ja wyciągam wątek bo mam takie pyatnie co kupic chłopakom z klasy z okazji ich święta?? hymm.. jestem w 1 klasie liceum i właściwie dobrze się jeszcze nie znamy. Prosze o jakieś propozycje A co Wy kupowałyście w klasie? Bo napewno nie kupimy każdemu oryginalnych perfum czy jakiejś płytki i szukam fajnego pomysłu... więc pomożecie?
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:34   #21
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Dzień Chłopaka

Na forum zrób to sama jest juz taki wątek.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:48   #22
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Dzień Chłopaka

czytałam... ale mi chodzi o prezent dla chłopcow z klasy co można im kupić pomysłowego bo raczej same nie będziemy robić prezentów... czy ktoś ma ciekawe pomysły?
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:56   #23
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Dzień Chłopaka

ooo właśnie dziś mysłalam o tym kiedy jest ten Dzień Chłopaka ja ostatnio z tego co pamiętam upiekłam ciasto
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:19   #24
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Dzień Chłopaka

My kiedys zrobilysmy chlopakom prezent w postaci zdjecia wszystkich klasowych kolezanek w skapych tunikach, wystawiajac kuszaco dlugie nozki i z zalotnymi minkami byli zadowoleni
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:20   #25
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Dzień Chłopaka

oo a w tym roku prawdopodobnie bedziemy b zlosliwe i kazdemu kupimy cos pozytecznego: to jest INFORMATOR MATURALNY
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:47   #26
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Dzień Chłopaka

Pamietam jak co roku pod koniec września głowiłysmy się ,co by tu kupić facetom W zeszłym roku zabrakło nam wyjątkowo pomysłów i ....każdemu chłopakowi kupiłysmy coś innego Takie małe drobnostki, ale typowe dla danego chłopaka Np dla kolegi, który namiętnie używał wielkich ilości żelu do włosów kupiłysmy ogromne opakowanie żelu Inny kolega - bardzo pilny uczeń dostał opracowanie lektury, którą właśnie mielismy omawiać Jeszcze inny - miał długie włosy i często je związywał w kucyk, więc dostał zestaw kolorowych gumek do włosów Jeszcze inny - typowy kibic piłki nożnej dostał plastikowy zabawkowy kij bejsbolowy(żeby nikomu krzywdy nie robił) Mogę tak wymieniać te prezenty bo było ich 17
Nasi panowie byli bardzo zadowoleni A i pani pedagog, która akurat miała z nami zastępstwo pochwaliła pomysłowość
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 08:11   #27
Dżastyś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dzień Chłopaka

W maturalnej klasie nasi chlopcy dostali koszulki, na ktorych widnialy napisy odnoszace sie do ich osobowosci. Mialam bardzo uzdolnione manualnie kolezanki wiec one same przygotowaly te napisy.Nie wiem jak tego dokonaly,bo jestem typowym antytalenciem artystycznym.Jednakze chlopcy byli zadowoleni i czasem mozna ich jeszcze zobaczyc w tych koszulkach
Dżastyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:38   #28
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Dzień Chłopaka

podobają mi się Wasze pomysły aż mnie zainspirowały musze jeszcze ogadać sprawe z dziewczynami pozdrawiam i dziekuję za odzew
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:09   #29
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Dzień Chłopaka

No właśnie podciągam, bo też mamy z dziewczynkami problem .I jeszcze jest ich więcej od nas .Wprawdzie tylko o 2 ale to i tak precedens, bo zwykle chłopaków jest mniej (przynajmniej tak mi się wydaje i tak było w moim przypadku ).
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 14:09   #30
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Dzień Chłopaka

No kochane ja mam podwójny problem ... Mój chłopak ma również 30 września urodzinki Jak narazie zamówiłam mu balsam po goleniu i żel pod prysznic z AVONU Jak myślicie co można by było jeszcze do tego dokupić ?
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.