Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 14:01   #2791
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zgodzę się. Sprobuj użyć aloesowego.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:44   #2792
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja właśnie używam aloesowego ale porównując go z różą stulistną- róża nawilża lepiej.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:07   #2793
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Proszę o opinię czy te dwa produkty mogą być używane w tym samym czasie:

Serum-olejek Renew
Serum-olejek 3xRose

tj. serum 3xRose codziennie wieczorem, natomiast serum Renew raz w tygodniu na wieczór zamiast 3xRose.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-11-01 o 18:08
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 20:51   #2794
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ale oczarowy nie ma być nawilżający
może aloesowy?
tak, wiem, ale jego działanie tak reklamowane na BU nie zrobiło na mnie wrażenia. A że skórę mam przesuszona to szukam czegoś nawilżającego. O aloesowym też myślałam
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:28   #2795
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej mam pytanie do dziewczyn stosujących serum azelo oliwkowe a mianowicie czy ktos zaobserwował jakiś pozytywny wpływ na sprawy naczynkowe?
I jak z działaniem oczyszczajacym tego serum?
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:41   #2796
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
tak, wiem, ale jego działanie tak reklamowane na BU nie zrobiło na mnie wrażenia. A że skórę mam przesuszona to szukam czegoś nawilżającego. O aloesowym też myślałam
to sam hydrolat nie poradzi sobie z taką suchą skórą , ale jak chcesz się maziać hydrolatem , to migdalowy jest najbardziej nawilżający , od razu mówie - jest bezzapachowy
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:21   #2797
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

e tam, dla sucharów ma zime najlepsze są oleje ja stosowałam rok temu serum-olejek z wit C i byłam bardzo zadowolona. Teraz czeka olejek z opuncji
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 17:45   #2798
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja bym przepłukała wodą z płynem do naczyń a potem baaaardzo dobrze wypłukała.
Tak zrobię,ale wypłukam babydreamem zamiast tego płynu do naczyń
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:15   #2799
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Aaaj w końcu! Moje 1. zamówienie na BU na razie skromne, bo mam dużo kosmetyków i nie chce przesadzać zamówiłam:
*olejek myjący bezzapachowy
*hydrolat oczarowy
*puder bambusowy z jedwabiem
*buteleczkę z atomizerem

skromniacha, ale jak będę zadowolona i zużyje te buble które mam to może kupię więcej
tylko się zastanawiam jaki by tu pędzel sprawić sobie do tego pudru... Nie nakładałam nigdy pudru pędzlem ;|
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:50   #2800
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie czym lepiej nakładać puder bambusowy pędzlem czy gąbką?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:13   #2801
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Właśnie czym lepiej nakładać puder bambusowy pędzlem czy gąbką?

ja lubie puszkiem , ale to lata przyzwyczajeń raczej . Wszystkim mozna nakladać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 12:36   #2802
aaaniaaa666
Raczkowanie
 
Avatar aaaniaaa666
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 132
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane, powiedzcie mi... Zastanawiam się nad kupnem oleju kokosowego na biochemii-urody i ze względu na to, że jest tam 50ml w tym opakowaniu chciałabym wiedzieć czy jest on wydajny?

i z tego co wiem (jutjub) podobno tego oleju można używać jako zamiennik tłuszczu do smażenia w kuchni. któraś z Was mogłaby mi powiedzieć czy do tego celu też się nadaje, czy raczej na funkcji kosmetycznej warto pozostać.

Dziękuję z góry!
__________________
Pani Ratownik

Przyszła dyplomowana kosmetyczka

Początkująca Włosomaniaczka...

Mój P.
aaaniaaa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 13:07   #2803
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Właśnie czym lepiej nakładać puder bambusowy pędzlem czy gąbką?
moim zdaniem pędzlem, sypki puder lepiej odmierzyc pędzlem

Cytat:
Napisane przez aaaniaaa666 Pokaż wiadomość
Kochane, powiedzcie mi... Zastanawiam się nad kupnem oleju kokosowego na biochemii-urody i ze względu na to, że jest tam 50ml w tym opakowaniu chciałabym wiedzieć czy jest on wydajny?

i z tego co wiem (jutjub) podobno tego oleju można używać jako zamiennik tłuszczu do smażenia w kuchni. któraś z Was mogłaby mi powiedzieć czy do tego celu też się nadaje, czy raczej na funkcji kosmetycznej warto pozostać.

Dziękuję z góry!
nie wiem, nie smażyłam na nim co do wydajności - ja używam do włosów tak co 3cie mycie, czasem jako krem czy na usta, ogolnie wydajność ok. Do smażenia jest go moim zdaniem troche za mało
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:03   #2804
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Właśnie czym lepiej nakładać puder bambusowy pędzlem czy gąbką?
dla mnie lepiej jest gąbką. Do mojego flat topa ten puder się wogóle nie chce przyczepić, osypuje się, albo wogóle nie nabiera :[ (minerały "przyczepiają się bardzo łatwo, więc to raczej nie wina pędzla...)
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:16   #2805
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Właśnie czym lepiej nakładać puder bambusowy pędzlem czy gąbką?
Dla mnie pędzlem
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:59   #2806
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pędzlem zdecydowanie!!!!

nie ma nic lepszego niż dobry pędzel
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:30   #2807
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
moim zdaniem pędzlem, sypki puder lepiej odmierzyc pędzlem



nie wiem, nie smażyłam na nim co do wydajności - ja używam do włosów tak co 3cie mycie, czasem jako krem czy na usta, ogolnie wydajność ok. Do smażenia jest go moim zdaniem troche za mało
Ja mam olej kokosowy Coconut oil of Life 500ml. za 30,00zł i używam go do wyrobu kosmetyków(np;maselko dociała -masło kokosowe,kakaowe,olej z alg fukus ,swalan olejek pomaranczowy i co mi tam do głowy przyjdzie,najpierw rozpuszczam masełka w kąpieli wodnej w szkłanym słoju a potem dodaje resztę i wkladam do lodówki) ,do masaży,no i w kuchni do smażenia naleśników i omletów oraz jako dodatek do ryżu na mleku z cynamonem i cukrem
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:39   #2808
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane co jaki czas można używać tonika z kwasami AHA/BHA 10% ? I jak wygląda twarz po zastosowaniu? Czy jest czerwona i od razu łuszczy się skóra? Zależy mi na stopniowym złuszczaniu... Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z kwasami i mam obawy.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:52   #2809
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Kochane co jaki czas można używać tonika z kwasami AHA/BHA 10% ? I jak wygląda twarz po zastosowaniu? Czy jest czerwona i od razu łuszczy się skóra? Zależy mi na stopniowym złuszczaniu... Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z kwasami i mam obawy.
Zależy od preferencji, ale max. co drugi dzień. Po 3. dniach skóra totalnie się łuszczy, wszystkie zanieczyszczenia wychodzą na wierzch, skóra staje się gładka i jest trochę zaczerwieniona. Zależy od dnia kuracji
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 06:12   #2810
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Zależy od preferencji, ale max. co drugi dzień. Po 3. dniach skóra totalnie się łuszczy, wszystkie zanieczyszczenia wychodzą na wierzch, skóra staje się gładka i jest trochę zaczerwieniona. Zależy od dnia kuracji
Boję się tego totalnego łuszczenia, wolałabym łuszczyć się stopniowo...
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 06:23   #2811
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Boję się tego totalnego łuszczenia, wolałabym łuszczyć się stopniowo...
Chyba trochę przesadziłam ujmując słowem "totalne". W moim przypadku, skóra łuszczyła się dość stopniowo, to była taka amplituda- po 3 dniach największe łuszczenie, później mniejsze, znowu zastosowanie preparatu i replay. To zależy od skóry, ale przecież preparat można stosować rzadziej z mniejszą ilością
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 12:15   #2812
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
ja lubie puszkiem , ale to lata przyzwyczajeń raczej . Wszystkim mozna nakladać
A ja niczym nie umiem nakładać Męczę się strasznie. Ten puder wogóle na pędzlu się nie trzyma. Muszę dość mocno przyciskać do twarzy, żeby cokolwiek na niej zostało, i za każdym razem mam obawę czy czasem filtru nie ścieram. Próbowałam kulką z waty nakładać, ale powstaje efekt bladych placków
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:59   #2813
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaniaaa666 Pokaż wiadomość
Kochane, powiedzcie mi... Zastanawiam się nad kupnem oleju kokosowego na biochemii-urody i ze względu na to, że jest tam 50ml w tym opakowaniu chciałabym wiedzieć czy jest on wydajny?

i z tego co wiem (jutjub) podobno tego oleju można używać jako zamiennik tłuszczu do smażenia w kuchni. któraś z Was mogłaby mi powiedzieć czy do tego celu też się nadaje, czy raczej na funkcji kosmetycznej warto pozostać.

Dziękuję z góry!
Jasne, że nadaje się do kuchni My używamy na ciepło tylko dwóch rzeczy – na słodko oleju kokosowego (wszelkie ciasta itp. oczywiście też), a na niesłodko oliwy. Jednak kokos kupujemy Efavitu, ze względu na ilość.

Głupio mi, że reklamuję na tym wątku inny olej więc spróbuję się zreflektować i w końcu po kilku miesiącach od pierwszego zamówienia pochwalić BU za błyskawiczną wysyłkę
Zamówiłam Hydrolaty :
Oczarowy i z róży stulistnej – całkiem przyjemne

Kocanke – pierwsze wrażenie zapachowe jak u większości, ale przyzwyczaiłam się (TZ również ). Na naczynka nie działa raczej w moim przypadku i niestety mnie podrażnia (skóra i oczy), katastrofa jest jeśli mam chociażby jakąś małą rankę, bo strasznie szczypie, piecze itp. Więc on nie dla mnie niestety.

No i masełka :
Shea – używam głównie do ust, rąk i czasami na twarz. Raczej fajne choć nie mam porównania.
Jojoba – znakomicie się rozprowadza! Nie wchłania zbyt szybko, ale mi to nie przeszkadza.
Niestety, ale używane przez jakiś czas również zaczęło troszkę podrażniać. Potrafi ściągnąć mi dość solidnie skórę, więc podejrzewam, że dla cery bardziej tłustej byłoby zdecydowanie lepsze, (ja mam normalną w kierunku suchej).

I buteleczki z atomizerem – cudo W porównaniu z ZSKowymi to jest ideał
Zlewka też się sprawdza

Produkty są fajnej jakości i były dobrze zapakowane więc, wszystko (poza brakiem jakichkolwiek próbek), jest super – gdyby tylko moja skóra nie reagowała podrażnieniem na prawie wszystko
__________________
Nasz ślub
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:59   #2814
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadziłam ujmując słowem "totalne". W moim przypadku, skóra łuszczyła się dość stopniowo, to była taka amplituda- po 3 dniach największe łuszczenie, później mniejsze, znowu zastosowanie preparatu i replay. To zależy od skóry, ale przecież preparat można stosować rzadziej z mniejszą ilością
To ja na samym początku będę używała go raz na tydzień. A trzeba stosować koniecznie filtry czy wystarczy sam krem nawilżający?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:10   #2815
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
To ja na samym początku będę używała go raz na tydzień. A trzeba stosować koniecznie filtry czy wystarczy sam krem nawilżający?
Filtry, filtry Myślę, że 30spf wystarczy, ale najbezpieczniej- 50spf. Dlatego go nie używam i zaczynam przestawiać się na PHA.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:30   #2816
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie do dziewczyn stosujących serum azelo oliwkowe a mianowicie czy ktos zaobserwował jakiś pozytywny wpływ na sprawy naczynkowe?
I jak z działaniem oczyszczajacym tego serum?
agness, mam i naczynka, i " zanieczyszczenia" .
serum azelo jest świetne na tę drugą przypadłośc, tj wyraźnie zmniejsza ilość zmian/łagodzi już istniejące/przyspiesza gojenie. tutaj widzę bardzo dobre efekty, na tyle że na pewno kupię to serum ponownie.
natomiast jeśli chodzi o naczynka, to serum lekko mnie nawet wyburacza na kilka minut (a buzia lekko piecze), nie widze też pozytywnego wpływu na skłonność do zaczerwienień ale też nie spodziewałam się tego.
serum stosuję na dzień i na noc, po użyciu na dzień nałożenie po 10 minutach nawilżającego kremu powoduje uspokojenie skóry. burak na noc mi nie przeszkadza i na wieczór stosuję samo serum.
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:33   #2817
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej. Czy ktoś z Was stosował krem regenerujący z retinolem z BU? Ja na razie pomaziałam się dopiero drugi raz, dziwne uczucie suchości. Po 10 minutach nakładam coś natłuszczającego, np. jojoba i tak idę spać. Mam nadzieję, że jak nałożę coś na wierzch to retinol też działa, co?
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 11:35   #2818
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny mam kilka pytań i liczę na Waszą pomoc

szukam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego oraz kremu pod oczy..
mam 30 lat, więc najwyższy czas zacząć stosować

cerę mam z tendencjami do suchotek.. suche skórki uwidaczniające się po nałożeniu korektora oraz przypudrowaniu buzi.. strefa T z delikatną tendencją do tłustej, ale bardzo delikatną..
nie mam większych problemów skórnych.. jedynie jakieś drobne zaczerwienienia czy przebarwienia..

koleżanka poleciła mi zakup jakichś cudeniek na BU.. a ja się na tym totalnie nie znam.. proszę więc o pomoc
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:13   #2819
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zamówiłam na BU Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - czy na dzien koniecznie muszę na nie nakładać filtry czy moze byc phisiogel?
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:45   #2820
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
koleżanka poleciła mi zakup jakichś cudeniek na BU.. a ja się na tym totalnie nie znam.. proszę więc o pomoc
Na BU każdy produkt ma opisane właściwości, dla kogo by się nadawał itd. poczytaj, na pewno cos dla siebie wybierzesz

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Zamówiłam na BU Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - czy na dzien koniecznie muszę na nie nakładać filtry czy moze byc phisiogel?
Nie ma przymusu nakładnia filtrów, filtry zasadniczo jest to wybór każdej osoby.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.