moze jakies rady?;P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 09:47   #1
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579

moze jakies rady?;P


Moze mi ktos doradzi jak sie ubrac na spotkanie ze znajomym na piwko? To ma byc nasze pierwsze spotkanie. To ma byc nasze pierwsze spotkanie, poznalismy sie w necie ale w realu jeszcze sie nie znamy. Chodzi mi o to zeby oki wypasc i zeby w moim ubiorze nie bylo zadnych podtekstow;p bo ja nic wiecej pod uwage nie biore po prostu chce sie spotkac poznac pogadac nie chce zeby on sobie czasem cokolwiek wiecej pomyslal heh, bo jednak ubior tez duzo mowi za nas znaczy samo za siebie.
Propozycje jakichs drobnych dodatkow lub makijazu rowniez mile widziane Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Nie wiem kiedy te spotkanie ale predzej jak w ta niedziele raczej nie,dlatego czekam z niecierpliwoscia na jak najwiecej odpowiedzi zeby miala czas wybrac sie na zakupy zarowno te ciuchowe jak i kosmetyczne, no i dodatki.
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:56   #2
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: moze jakies rady?;P

ja bym się ubrała jakoś tak dość zwyczajnie, na pewno żadnych dekoldów i krótkich spódnic, makijaż delikatny, generalnie bym nie cudowała za dużo i ubrała się tak, jak mi wygodnie i jak noszę się na co dzień, w końcu ma poznać Ciebie, a nie kogoś, kogo miała byś udawać z okazji pierwszego spotkania

będzie dobrze, nie stresuj się, ja byłam na 2 takich spotkaniach i było ok
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:57   #3
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: moze jakies rady?;P

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Moze mi ktos doradzi jak sie ubrac na spotkanie ze znajomym na piwko? To ma byc nasze pierwsze spotkanie. To ma byc nasze pierwsze spotkanie, poznalismy sie w necie ale w realu jeszcze sie nie znamy. Chodzi mi o to zeby oki wypasc i zeby w moim ubiorze nie bylo zadnych podtekstow;p bo ja nic wiecej pod uwage nie biore po prostu chce sie spotkac poznac pogadac nie chce zeby on sobie czasem cokolwiek wiecej pomyslal heh, bo jednak ubior tez duzo mowi za nas znaczy samo za siebie.
Propozycje jakichs drobnych dodatkow lub makijazu rowniez mile widziane Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Nie wiem kiedy te spotkanie ale predzej jak w ta niedziele raczej nie,dlatego czekam z niecierpliwoscia na jak najwiecej odpowiedzi zeby miala czas wybrac sie na zakupy zarowno te ciuchowe jak i kosmetyczne, no i dodatki.

ojj a co to pierwsza randka, ze aż takie przygotowania?
co Ci można doradzić.. ubierz się, tak żebyś się dobrze w tym czuła, wygodnie, a jednocześnie atrakcyjnie makijaz? zalezy ile masz lat, skoro to niezobowiązujące spotkanie na piwko, to ja bym się tak tym nie przejmowała
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:48   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: moze jakies rady?;P

Ja w takiej sytuacji ubieram dżinsy, japonki, zwykła bluzka na ramiączkach a na to sweterek :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:01   #5
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: moze jakies rady?;P

odwal sie na maxa
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:32   #6
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: moze jakies rady?;P

hmm.... zależy w czym się dobrze czujesz nie ma sensu ubierać rzeczy na siłę w których będziesz się czuć niekomfortowo.
Tak jak tu radziła wyżej Wizażanka- ubrałabym też japonki,jeansy i jakąś bluzeczkę na ramiączka lub T-shirt hmm....a makijaż? Może na początek zrób sobie taki delikatny żeby chłopak nie pomyślał sobie że masz tonę makijażu na sobie muśnij się pudrem sypkim takim opalizującym,twoja cera będzie wyglądać świeżo do tego błyszczyk,rzęsy ładnie tuszem pociagnij ( jesli jestes blondynką możesz pomalować powieki cieniem beżowym) Pozdrawiam
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:16   #7
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: moze jakies rady?;P

ok dzieki ale dodam ze on mnie widział na zdjeciach ja go tez:p

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Wiem ze zadne dekolty to wiadomo hehe ale w Poznaniu jak sie jest tez nie mozna sie ubrac jak do ogrodka;P tylko ze tam wlasnie mocny makijaz oczu na tych zdj;Ptylko tak samo to ja sie raczej nie umaluje;p a myslalam teraz raczej zeby tak mocno nie robic tylko właśnie chcialabym jakos ok wygladac dlatego moze jakies bardziej szczegolowe propozyje jak wy byscie sie umalowaly A to nie zadna randka tak jak juz pisałam..

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Ahh jakie tam przygotowania tak tylko na plotkowym chciałam sobie pogadać i moze jakies rady by były na jakie sama nie wpadnę

Edytowane przez maartus
Czas edycji: 2009-08-20 o 13:09
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:30   #8
zakochana w sloncu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 247
Dot.: moze jakies rady?;P

Ja na Twoim miejscu założyłabym to, co radziły dziewczyny: T-shirt/top, dżinsy i japonki, a co do makijażu to proponowałabym podklad/krem tonujący/korektor/puder (nie wszystko na raz oczywiście zależy, czego na co dzień używasz), róż, błyszczyk/pomadkę ochronną, tusz, ewentualnie jakiś jasny cień do powiek.
__________________
my heart is beating like a jungle drum



51.5 (9.06.)
cel 1.: 49
cel 2.: 47
cel 3.: 45
zakochana w sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.