Chory problem z jego byłą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 15:49   #1
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107

Chory problem z jego byłą


Wybaczcie jeśli powtarzam wątek ale nie wiem czy jest ktoś kto znalazł sie w identycznej sytuacji a ja naprawde potrzebuje rady -rozsądnej rady.

Mianowicie chodzi o to że jestem potwornie zazdrosna o była mojego obecnie już meża. A właściwie to chyba bardziej zazdroszczę jej gdyż moj maż wiele mi o niej opowiadał, zdecydowanie dowiedziałam sie z byt dużo. Z kazdym jego słowem ona wydawała mi sie coraz piękniejsza, mądrzejsza i cała naj...
Zaczełam notorycznie odwiedzać jej profil na facebooku i to doprowadziło do mojej katastrofy. Dziewczyna rzeczywiście jest ładna, jest tancerką, ma wielu przyjaciół i wyglada na kogoś z poczuciem humoru, podróżuje po świecie i wyglada na dojrzała osobe a ja jestem młodsza od męża o 4lata. Dostałlam obsesji na jej punkcie, robiłam mężowi awantury że niby mnie z nią zdradza choć do dziś tak naprawdę nie wiem czy ma z nią kontakt bo nawet jeśli tak to nie powie mi o tym bo wie jak strasznie by mnie to zabolało. Moj problem polega na tym że ja tak strasznie zaczełam zazdrościć tej dziewczynie że do czegoś dążę i sama nie wiem do czego. Ona ma wszystko czego mi nie udało sie osiągnąć czego ja nie mam. Przez tą paranoje juz sama nie wiem kim jestem bo próbuje zmieniać samą siebie.

wiem że moja wypowiedz jest chaotyczna, przepraszam za to i prosze o rade co mam zrobić by zaczac normalnie żyć jak odnaleźć siebie??

i dodam że ja boje sie być sobą gdyż obawiam sie ze mąż chciałby do niej wrócic ;( ja nawet zczełam myśleć ze ona pasuje do niego bardziej niż ja i żę ona byla by lepsza zona i matka



proszę o rady
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:59   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
Wybaczcie jeśli powtarzam wątek ale nie wiem czy jest ktoś kto znalazł sie w identycznej sytuacji a ja naprawde potrzebuje rady -rozsądnej rady.

Mianowicie chodzi o to że jestem potwornie zazdrosna o była mojego obecnie już meża. A właściwie to chyba bardziej zazdroszczę jej gdyż moj maż wiele mi o niej opowiadał, zdecydowanie dowiedziałam sie z byt dużo. Z kazdym jego słowem ona wydawała mi sie coraz piękniejsza, mądrzejsza i cała naj...
Zaczełam notorycznie odwiedzać jej profil na facebooku i to doprowadziło do mojej katastrofy. Dziewczyna rzeczywiście jest ładna, jest tancerką, ma wielu przyjaciół i wyglada na kogoś z poczuciem humoru, podróżuje po świecie i wyglada na dojrzała osobe a ja jestem młodsza od męża o 4lata. Dostałlam obsesji na jej punkcie, robiłam mężowi awantury że niby mnie z nią zdradza choć do dziś tak naprawdę nie wiem czy ma z nią kontakt bo nawet jeśli tak to nie powie mi o tym bo wie jak strasznie by mnie to zabolało. Moj problem polega na tym że ja tak strasznie zaczełam zazdrościć tej dziewczynie że do czegoś dążę i sama nie wiem do czego. Ona ma wszystko czego mi nie udało sie osiągnąć czego ja nie mam. Przez tą paranoje juz sama nie wiem kim jestem bo próbuje zmieniać samą siebie.

wiem że moja wypowiedz jest chaotyczna, przepraszam za to i prosze o rade co mam zrobić by zaczac normalnie żyć jak odnaleźć siebie??

i dodam że ja boje sie być sobą gdyż obawiam sie ze mąż chciałby do niej wrócic ;( ja nawet zczełam myśleć ze ona pasuje do niego bardziej niż ja i żę ona byla by lepsza zona i matka



proszę o rady
Psycholog.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:01   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Chory problem z jego byłą

No ale z jakiegoś powodu nie są razem, prawda? I to z tobą, nie z nią zdecydował się ożenić twój mąż? Dlaczego nie umiesz zaakceptować faktu, że nie jesteś nią, jest po prostu inna?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:02   #4
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Chory problem z jego byłą

Wybacz, że to napiszę - ale wg mnie wpadłaś w jakąś paranoję..

sama się zadręczasz, a Twoja wyobraźnia pracuje na wysokich obrotach..
Masz jakieś powody aby myśleć, że Twój mąż Cię zdradza?

Zresztą - to Ty zostałaś jego żoną - czyli chciał Ciebie, a nie ją.
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:06   #5
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Chory problem z jego byłą

niby co ona takiego ma czego Ty nie masz, profil na facebooku czy że kręci sobie dupką w zespole tanecznym ? To też się zapisz na jakieś zajęcia fakultatywne a nie ślęcz przed komputerem bo ciągłe oglądanie jej profilu robi z Ciebie jakąś szaloną babę z obsesją na punkcie tej kobiety. Jak tak dalej będziesz robić to faktycznie Cię mąż zostawi bo zamiast siebie ulepszyć złorzeczysz na kobietę, która Ci nic nie zrobiła a ich związek to przeszłość. Szkoda że partner nie może Ci nic powiedzieć bez takich konsekwencji
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:08   #6
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Chory problem z jego byłą

Jeśli nie przestaniesz, to mąż faktycznie odejdzie. Niekoniecznie do swojej eks.

Na początek przestań odwiedzać jej profil (jeśli trzeba, skasuj swoje konto), przestań pytać męża o nią, poproś, żeby o niej przez jakiś czas nie wspominał. Poczytaj jakieś książki na temat budowania poczucia własnej wartości. Jeśli trzeba, możesz wybrać się do psychologa, żeby Ci w tym pomógł.

Poza tym, zastanów się, czego naprawdę chciałabyś od życia. Może jest coś, czego jej zazdrościsz, a sama mogłabyś to realizować? Np. podróże, w mniejszym wymiarze, ale jednak?

Gdyby Twój mąż nie uważał Ciebie za swoją wymarzoną partnerkę, nie wziąłby z Tobą ślubu. On, mając wybór, wybrał Ciebie. Nie staraj się zmienić w kopię dziewczyny, którą skreślił, podejmując decyzję. To nie pomoże ani Waszemu małżeństwu, ani Tobie.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:23   #7
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
Wybaczcie jeśli powtarzam wątek ale nie wiem czy jest ktoś kto znalazł sie w identycznej sytuacji a ja naprawde potrzebuje rady -rozsądnej rady.

Mianowicie chodzi o to że jestem potwornie zazdrosna o była mojego obecnie już meża. A właściwie to chyba bardziej zazdroszczę jej gdyż moj maż wiele mi o niej opowiadał, zdecydowanie dowiedziałam sie z byt dużo. Z kazdym jego słowem ona wydawała mi sie coraz piękniejsza, mądrzejsza i cała naj...
Zaczełam notorycznie odwiedzać jej profil na facebooku i to doprowadziło do mojej katastrofy. Dziewczyna rzeczywiście jest ładna, jest tancerką, ma wielu przyjaciół i wyglada na kogoś z poczuciem humoru, podróżuje po świecie i wyglada na dojrzała osobe a ja jestem młodsza od męża o 4lata. Dostałlam obsesji na jej punkcie, robiłam mężowi awantury że niby mnie z nią zdradza choć do dziś tak naprawdę nie wiem czy ma z nią kontakt bo nawet jeśli tak to nie powie mi o tym bo wie jak strasznie by mnie to zabolało. Moj problem polega na tym że ja tak strasznie zaczełam zazdrościć tej dziewczynie że do czegoś dążę i sama nie wiem do czego. Ona ma wszystko czego mi nie udało sie osiągnąć czego ja nie mam. Przez tą paranoje juz sama nie wiem kim jestem bo próbuje zmieniać samą siebie.

wiem że moja wypowiedz jest chaotyczna, przepraszam za to i prosze o rade co mam zrobić by zaczac normalnie żyć jak odnaleźć siebie??

i dodam że ja boje sie być sobą gdyż obawiam sie ze mąż chciałby do niej wrócic ;( ja nawet zczełam myśleć ze ona pasuje do niego bardziej niż ja i żę ona byla by lepsza zona i matka



proszę o rady

To że masz swojego męża, który mimo tylu zalet tamtej dziewczyny jest z Tobą to mało? To takie nic?
Każdy żyje tak jak chce, ona wybrała sobie takie życie. Jeśli Twój sposób życia Ci nie odpowiada to zmień coś w nim ale nie sugeruj się nią. To jest jego przeszłość. Jeśli chcesz coś zmienic w swoim życiu, zrób to dla siebie, a nie dlatego by udowadniać innym albo konkurować z kimś. Doceń to co masz.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 16:29   #8
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Chory problem z jego byłą

A nie jest trochę tak, że to ta kobieta zostawiła Twojego męża, a Ty teraz boisz się, że może on nadal coś do niej czuje, że może dalej załuje, że ona ten związek zakończyła?
Dziewczyny mają rację, powinnaś pójść do psychologa, a przede wszystkim przestań tak intensywnie się nią interesować. Po prostu zrób postanowienie, że przestaniesz oglądać ją w internecie, mówić o niej i tego się trzymaj.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:10   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Chory problem z jego byłą

Czy Twój mąż wie jak bardzo boli Cię jego mówienie o byłej? Rozumiem, że byli ze sobą, że dobrze ten czas wspomina itp. Jego była to z pewnością fajna osoba. Ale to nie powód żeby o niej dużo mówić przy obecnej kobiecie Także jeżeli Twój mąż naprawdę za dużo o niej mówi - powiedz mu to. Powinien wiedzieć, że boli Cię jego zachowanie.

Inna sprawa, że chyba naprawdę masz jakieś niespełnione ambicje życiowe. Warto byłoby zmienić trochę swoje życie, jeżeli Twoje obecne Ci nie pasuje
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:12   #10
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
Wybaczcie jeśli powtarzam wątek ale nie wiem czy jest ktoś kto znalazł sie w identycznej sytuacji a ja naprawde potrzebuje rady -rozsądnej rady.

Mianowicie chodzi o to że jestem potwornie zazdrosna o była mojego obecnie już meża. A właściwie to chyba bardziej zazdroszczę jej gdyż moj maż wiele mi o niej opowiadał, zdecydowanie dowiedziałam sie z byt dużo. Z kazdym jego słowem ona wydawała mi sie coraz piękniejsza, mądrzejsza i cała naj...
Zaczełam notorycznie odwiedzać jej profil na facebooku i to doprowadziło do mojej katastrofy. Dziewczyna rzeczywiście jest ładna, jest tancerką, ma wielu przyjaciół i wyglada na kogoś z poczuciem humoru, podróżuje po świecie i wyglada na dojrzała osobe a ja jestem młodsza od męża o 4lata. Dostałlam obsesji na jej punkcie, robiłam mężowi awantury że niby mnie z nią zdradza choć do dziś tak naprawdę nie wiem czy ma z nią kontakt bo nawet jeśli tak to nie powie mi o tym bo wie jak strasznie by mnie to zabolało. Moj problem polega na tym że ja tak strasznie zaczełam zazdrościć tej dziewczynie że do czegoś dążę i sama nie wiem do czego. Ona ma wszystko czego mi nie udało sie osiągnąć czego ja nie mam. Przez tą paranoje juz sama nie wiem kim jestem bo próbuje zmieniać samą siebie.

wiem że moja wypowiedz jest chaotyczna, przepraszam za to i prosze o rade co mam zrobić by zaczac normalnie żyć jak odnaleźć siebie??

i dodam że ja boje sie być sobą gdyż obawiam sie ze mąż chciałby do niej wrócic ;( ja nawet zczełam myśleć ze ona pasuje do niego bardziej niż ja i żę ona byla by lepsza zona i matka



proszę o rady
Dlaczego traktujesz ja jak rywalke? Nie jestes pewna swojego zwiazku, milosci Twojego faceta do Ciebie? Skad wziela sie Twoja obsesja? Moze to nie chodzi o nia, tylko o wasz zwiazek? Jak ukladaja sie wasze relacje? Czujesz sie szczesliwa?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:33   #11
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dlaczego traktujesz ja jak rywalke? Nie jestes pewna swojego zwiazku, milosci Twojego faceta do Ciebie? Skad wziela sie Twoja obsesja? Moze to nie chodzi o nia, tylko o wasz zwiazek? Jak ukladaja sie wasze relacje? Czujesz sie szczesliwa?
jestem z nim szczęśliwa ale różnie jest między nami odkąd zaszłam w ciążę ciągle się kłócimy jakby ktoś stał między nami i zaczęły się te dziwne esy od jakiejś dziewczyny i dzisiaj znowu :-( a najgorsze jest to że ja wierzę w to co ona napisała bo go o to podejrzewałam cho**ra ale się złożyło dokładam jeszcze jeden problem
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 18:36   #12
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
jestem z nim szczęśliwa ale różnie jest między nami odkąd zaszłam w ciążę ciągle się kłócimy jakby ktoś stał między nami i zaczęły się te dziwne esy od jakiejś dziewczyny i dzisiaj znowu :-( a najgorsze jest to że ja wierzę w to co ona napisała bo go o to podejrzewałam cho**ra ale się złożyło dokładam jeszcze jeden problem
A co takiego napisala? Szperalas mu w telefonie, czy sam Ci pokazal?
Ehh w takim stanie nie powinnas sie denerwowac. Powinniscie porozmawiac szczerze ze soba.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:40   #13
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Chory problem z jego byłą

Moim zdaniem coś jest na rzeczy bo... problem narodził się z opowieści męża o byłej. Wcześniej go nie było, autorka nie była ześwirowaną paranoiczką. Ot nasłuchała się od własnego faceta jak to inna kobieta, jego była, nie jest cudowna, wspaniała, piękna i nietuzinkowa...

W dodatku mężulek z kimś esemesuje żywo..

I strzelam, wzięliście ślub bo zaszłaś w tą ciążę w której teraz jesteś?
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:57   #14
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Chory problem z jego byłą

Ja też myślę, że takie paranoje nie biorę się ot tak po prostu u zdrowego psychicznie człowieka, myślę, że jakieś zachowanie męża musiało Cię do tego skłonić.
Ja przez pewien czas jak zostawił mnie ex porównywałam się do dziewczyny dla której mnie zostawił i też mi się wydawało, że ona jest taka wow i ekstra i wszyscy ją lubią, ale przeszło razem z miłością do niego.
Moja rada, porozmawiać z mężem o tych SMSach od dziewczyny, jeśli już oficjalnie o nich wiesz, pod żadnym pozorem nie pytać o byłą, jeśli sam coś zacznie mówić o niej powiedz, że nie jesteś tym zainteresowana (swoją droga nie wiem po co takie tematy poruszać skoro nic nie wnoszą do związku), jeśli to konieczne to odcięłabym się od portali na których możesz ją "podglądać", wbić sobie do głowy, że mąż nie jest z nią tylko z Tobą więc najwidoczniej nie była dla niego takim ideałem jak Tobie się wydaje, a na humory ciążowe nie wiem czy coś jestem w stanie poradzić, nie byłam nigdy więc nie wiem co może Ci posłużyć, ale może powinnaś więcej odpoczywać i relaksować się, przy muzyce czy książce. A może to Twoje zmieniające się w czasie ciąży ciało sprawia, że masz gorsze samopoczucie i porównujesz się do innych dziewczyn.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:25   #15
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Moim zdaniem coś jest na rzeczy bo... problem narodził się z opowieści męża o byłej. Wcześniej go nie było, autorka nie była ześwirowaną paranoiczką. Ot nasłuchała się od własnego faceta jak to inna kobieta, jego była, nie jest cudowna, wspaniała, piękna i nietuzinkowa...

W dodatku mężulek z kimś esemesuje żywo..

I strzelam, wzięliście ślub bo zaszłaś w tą ciążę w której teraz jesteś?
no właśnie??
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:08   #16
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Chory problem z jego byłą

Dla sprostowania synek ma już prawie 3 miesiące a esy sam mi pokazał i on z nią pisał ale wyśmiewał ja i mówił że mnie kocha tylko że to co ona napisała idealnie pasuje do moich dawnych podejrzeń. Np napisała czy mi powiedział jak zabawiał się w dzień chłopaka a w riz... Podejrzewam że chodzi o reserved bo wtedy tam pracował, no i gdy wrócił tego dnia z pracy nie otworzył mojego prezentu tylko podziękował i bez obiadu poszedł spać tłumacząc się że jest zmęczony. Co ja mam zrobić dziewczyny? Nie udowodnie mu że mnie zdradzał ale czuje że to robił. Kocham go mamy dziecko a on się wypiera. A gdy z jego telefonu napisałam do tej dziewczyny przy nim to później się strasnie zdenerwował i zabrał mi telefon jakby sobie o czymś przypomniał. Wiem że brak tu ładu i składu ale jestem strasznie zdenerwowana POMOCY (
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:23   #17
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Chory problem z jego byłą

Ok syn ma 3 miechy ale nie odp. na pytanie: wzięliście ślub bo dziecko w drodze?

P.s Sprawa mi śmierdzi.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:30   #18
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chory problem z jego byłą

Przecież nie masz podstaw do podejrzeń.
A on jest z tobą, nie z nią.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:38   #19
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Przecież nie masz podstaw do podejrzeń.
A on jest z tobą, nie z nią.

No nie wiem czy nie ma...

On o niej opowiada jak o 8 cudzie świata (stąd się początkowo wzięła paranoja autorki)

Ona pisze do niego esy co to nie robił w dzień chłopaka, on wrócił i padł spac, ani prezent od żony, ani obiad, taki zmęczony.

Możem podejrzliwa, ale jak mi chłop nawija o byłej i to wręcz o niej się wypowiada jak o cudzie boskim, to od tego chłopa zwiewam, bo nie lubię życ w cieniu kogoś z kogo się nie wyleczył do końca i może nie wyleczy nigdy.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-05-04 o 23:10
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 20:57   #20
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Chory problem z jego byłą

Słuchaj a w jakim celu oni dalej utrzymuja ze sobą kontakt?
Znasz ją osobiście?


W zasadzie to tak naprawde piszesz troche chaotycznie i podajesz zbyt mało szczgółów aby stwierdzić jak to faktycznie było czy jest.

Jedno jest pewne - twój TŻ TOBIE się oswiadczył i z TOBĄ ma dziecko, nikt go do tego nie zmuszal,prawda?
Być moze z powodu malego jeszze dziecka poczul się przytloczony ilością obowiązków albo też "doroslym życiem".
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:11   #21
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Chory problem z jego byłą

wydaje mi się że coś może być na rzeczy... ale jestem straszną zazdrośnicą więc mogę być nie obiektywna. ponieważ sporo jest wątków tego typu (opisujących podobne sytuacje) dochodzę do wniosku że najlepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie z tą jego eks. Gdybyś zapytała ją w 4 oczy co się takiego wydarzyło w ten dzień o którym pisała chyba nie miałaby powodu kłamać ale różnie to bywa. Przykro mi to mówić ale z tego co piszesz wynika że jego zdrada jest bardzo prawdopodobna. Może był to jednorazowy wyskok po % a teraz ona go szantażuje i straszy że o wszystkim Ci powie? Tak czy siak nie potrafiłabym żyć w niepewności i na Twoim miejscu spotkałabym się z nią. Zdobądź jej numer albo jeżeli wiesz gdzie ona mieszka to zostaw któregoś dnia dziecko z mężem i wybierz się do niej pod pretekstem np. wyjścia do koleżanki. Może być tak że po tej rozmowie odczujesz ulgę, ale może tez być tak że jeszcze gorzej narobi się między Wami jeżeli on się o tym dowie a mimo będzie iść w zaparte. W każdym razie lepiej chyba znać prawdę nawet najgorszą niż żyć w zakłamaniu.
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:32   #22
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Chory problem z jego byłą

Mam nadzieję, że on Cię jednak nie zdradza...:/ Po prostu nie chcę dopuszczać do świadomości, że kolejny już facet może zdradzać żonę, którą sam sobie wybrał i z którą ma dziecko. Świat schodzi na psy.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 23:08   #23
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
Np napisała czy mi powiedział jak zabawiał się w dzień chłopaka a w riz... Podejrzewam że chodzi o reserved bo wtedy tam pracował, no i gdy wrócił tego dnia z pracy nie otworzył mojego prezentu tylko podziękował i bez obiadu poszedł spać tłumacząc się że jest zmęczony.
To jest dla mnie bardzo dziwna sytuacja, a do zazdrośników nie należę.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 06:53   #24
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Chory problem z jego byłą

Może napisz coś dokladnie o tych smsach. Czemu Ci je pokazał?
A co to ma do byłej?

Często o niej mowi czy teraz Ci sie przypomina jak o niej wspominał?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 07:32   #25
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Może napisz coś dokladnie o tych smsach. Czemu Ci je pokazał?
A co to ma do byłej?

Często o niej mowi czy teraz Ci sie przypomina jak o niej wspominał?

esy mi pokazał bo chciał byc ze mna szczery i jestem mu za to bardzo wdzieczna ale gdy skojarzyłam fakty to cos we mnie pękło.
Długo o tym rozmawialiśmy i uznalismy ze to jakas gowniara sie bawi naszymi uczuciami, doszło do zgody jednak we mnie nadal jest jakas niepewnosc. bo jak obca mu osoba mogla napisac ze go kocha, ze rok czekania to juz za dlugo, ze mnie zdradzal a ja jestem naiwna i mu ufam... myslicie że ktos mogł wyssac to sobie z palca??

Co do jego byłej to postanowiłam przestac odwiedzac jej profil i kazałam mężowi pozmieniac hasła bo musze wkoncu zaczac mu ufac i chce zeby o tym wiedzial, żeby mnie nie zawiódł kolejny raz bo nie wiem czy wspominalam ale on czesto wyłączał cos na laptopie gdy wchodziłam do pokoju, zabierał ze soba telefon do łazienki i takie tam.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Bardzo wam dziekuje jesteście Kochani ;**
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:02   #26
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Chory problem z jego byłą

Ja bym najpierw porozmawiała z mężem. Powiedz, że chcesz znać najgorsza prawdę niż żyć z nim w kłamstwie i braku zaufania. Jeśli jednak taka rozmowa nic Ci nie da, możesz spróbować umówić się z byłą swojego męża. Może wtedy coś się wyjaśni.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:45   #27
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Chory problem z jego byłą

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Ja bym najpierw porozmawiała z mężem. Powiedz, że chcesz znać najgorsza prawdę niż żyć z nim w kłamstwie i braku zaufania. Jeśli jednak taka rozmowa nic Ci nie da, możesz spróbować umówić się z byłą swojego męża. Może wtedy coś się wyjaśni.
ale ja nie wiem czy to jego była i pisalam do tej laski ale nie odpisuje i telefonow tez nie odbiera
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:22   #28
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Chory problem z jego byłą

a nie pomyślałaś ,że na takim portalu społecznościowym ludzie zazwyczaj chcą pokazać się z jak najlepszej strony ? Wklejają najbardziej korzystne zdjęcia, chwalą się osiągnięciami , piszą miłe komentarze itd ? Nie ma w tym nic dziwnego. Raczej ukazują swoje zalety niż wady i problemy życiowe. Druga sprawa to to,że na pewno po trochu idealizujesz tą dziewczynę i każde słowo Tż możesz za bardzo wyolbrzymić ,np.on powie ,że tamta była ładna ,a Ty pomyślisz,że była pięknością ,która śni mu się pewnie jeszcze nocami i o której po cichu marzy (taki przykład rzecz jasna) ,co z rzeczywistością nie będzie miało nic wspólnego. Z jakiegoś powodu on z tą dziewczyną nie jest . Gdyby była dla niego ważna, to zapewne walczył by o nią a nie wiązał się z Tobą. Dla Ciebie ona urosła do rangi ideału.
Myślę, że powinnaś pogadać z TŻ -otwarcie. Tylko nie na zasadzie wiercenia mu dziury w brzuchu. Pogadaj raz a konkretnie. Drugi krok to popracuj nad swoją samooceną.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.